اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی

 

ثبت شرکت در اسلواکی

اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسوالکی یکی از محبوب ترین ثبت شرکت های موجود در دنیا به شمار میرود زیرا میتوان این را یکی از شاخه های سرمایه گذاری در اسلواکی نام برد . سرمایه گذاری های زیادی در اسلواکی وجود دارد که شما باید بهترین آن را برای خود انتخاب نمایید . دقت نمایید که ثبت شرکت در اسلواکی مراحلی دارد که باید این مراحل را دقیق طی نمایید تا منجر به اخذ اقامت شما در این کشور زیبا نیز گردد .

قبل از مطالعه کامل این مقاله پیشنهاد میکنیم ویدیو ها و ویس های موجود در این صفحه را که توسط آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق تجارت بین الملل دانشگاه ملی وین) و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران مطالب ارزنده ای در باب ثبت شرکت در اسلواکی است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات کامل تری در باب ثبت شرکت در اسلواکی کسب نمایید .

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق تجارت بین الملل دانشگاه ملی وین) در باب ثبت شرکت در اسلواکی

بی تردید بهترین و بی دردسرترین راه های مهاجرت به اروپا اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی است. نکات مهم در خصوص سرمایه گذاری دراسلواکی واخذ اقامت اسلواکی. اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی یکی از روش هایی است که طرفداران خاص خود را دارد و با توجه به کم هزینه بودن سرمایه گذاری در اسواکی بسیاری از افراد اخذ اقامت اروپا را از طریق مهاجرت به اسواکی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  آغاز می نمایند که در زیر به مسائل پیرامون اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی پردازیم.

فایل صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق تجارت بین الملل دانشگاه ملی وین) در باب ثبت شرکت در اروپا

 

اتحادیه اروپا در حال شامل ۲۸ کشور مستقل میباشد که به طور کلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا خوانده می‌شوند و عبارت‌اند از آلمان، اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، بلژیک، بلغارستان، پادشاهی متحده پرتغال، جمهوری چک، دانمارک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لاتویا، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند، یونان و کرواسی.

لازم است بدانید با دریافت اقامت اروپا از طریق یکی از این کشورها میتوانید  در کل کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر نمایید و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازید. اگر مایل به اخذ اقامت اروپا هستید یکی از بهترین راههای دریافت اقامت کشورهای اروپایی از طریق ثبت شرکت در اسلواکی ،یا کشورهای دیگر و فعالیت های اقتصادی می باشد. در صورتی که این راه را برای اقامت اروپا انتخاب نمایید تا ۵ سال اقامت موقت اروپا را دریافت خواهید کرد. به این اقامت اصطلاحا TR میگویند، یعنی Temporary Residence، اقامت موقت. سپس به مرحله ی  PR  ، اقامت دائم میرسید و پاسپورت اروپایی دریافت خواهید کرد.

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق تجارت بین الملل دانشگاه ملی وین) در باب ثبت شرکت در اسلواکی

امروزه اکثر افراد تمایل به این دارند که سریعاً راهی مطمئن پیدا کنند تا به اقامت اروپا ختم شود. اقامت اروپا پاسخ گوی بسیاری از نیازها و تمایلات  افکار تجاریست. همچنین خانواده های زیادی هستند که شرایط زندگی در کشورهای اروپایی را بهترین نوع زندگی شناخته اند.

یکی از بی دردسر ترین راه های اخذ اقامت این است که با ثبت کردن شرکت در اتحادیه اروپا ، یک شخصیت حقوقی به شاکله ی  یک شرکت با سود خود، سالیانه مالیاتش را بپردازد تا طی ۵ سال این انتخاب به اخذ اقامت دائم بیانجامد. شما میتوانید شرکتی ثبت کنید تا بعد از گذشت ۵ سال به وسیله ی آن بتوانید اقامت دائم خود را از اروپا بگیرید.

تجار میدانند بیزنس در شرکت ها به واقع آن است که شرکت شما با پرداخت کمترین میزان مالیات بتواند بیشترین سود دهی را داشته باشد. از میان ۲۸ کشور اتحادیه، یکی از کشورهایی که شرکت شما در آن میتواند کمترین میزان مالیات را پرداخت کند کشور جمهوری اسلوواکی است.

این کشور حدودا ۵ میلیون نفر جمعیت دارد و میانگین سنی جمعیت آن ۳۶.۱ میباشد. کشور جمهوری اسلواکی از سال ۱۹۹۳ میلادی به استقلال رسیده و اکنون در جایگاهیست که میتوان از آن با عنوان بهترین موقعیت اقتصادی منطقه نام برد. همسایگی آن با اتریش، مجارستان، لهستان، جمهوری چک و اوکراین، و بهره وری از اب و هوای کوهستانی و دسترسی های سهل مهاجرتی به سایر کشورهای عضو شنگن.موجب شده نگاه اکثریت مهاجرین به این کشور زیبا بیفتد. مهاجرت به کشور اسلواکی بسیار آسان و از طریق ویزای توریستی میباشد.

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق تجارت بین الملل دانشگاه ملی وین) در باب ثبت شرکت :

موسسه ی حقوقی ملکپور، برترین ارائه دهنده ی مشاوره های حقوقی در زمینه ی  اخذ اقامت دائم و سر مایه گذاری در اروپا.

تمامی اعضای خانواده میتوانند همزمان مهاجرت کنند. با ثبت شرکت دراسلواکی و پرداخت حداقل مالیات ، اقامت ۲۸ کشور اروپا را بگیرید.

امروزه تمام مراکز خدمات مهاجرتی که در این موضوع در حال فعالیت هستند، بعد از ثبت شرکت برای شما ممکن است بتوانند اقامت اروپا بگیرند. نکته اینجاست که در صورت بروز مشکل در اخذ کارت اقامت و منصرف شدن شما از پرونده، شرکتی که برای شما ثبت شده است با حداقل ۵ هزار یورو شاید بتواند بسته شود و از زیر بار مالیات رها شود. در صورتی که با استعانت از قرارداد فی مابین شما و کارشناسان شایسته ی موسسه ی حقوقی ملکپور میتوانید در مرحله ی ماقبل ثبت شرکت، کارت اقامتتان را اخذ فرمایید که این امر کاملا به نفع شماست.

در حال حاضر نقطه ی امید و تمایل همه ی کسانی که میخواهند از رفاه زندگی در کشور اتریش و سوئیس بهره مند شوند که در صدر کشور ها از لحاظ رفاه اجتماعی قرار دارند به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی میباشد. زیرا کمتر از ۱ ساعت با این دو کشور فاصله  خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکیبا شماره تلفن های موسسه تماسی حاصل کرده و از مشاوره ی رایگان بهره ببرید.

در ادامه بحث اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی میپردازیم به مزایای اقامت در این کشور:

مزایای اقامت در کشور اسلواکی (اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت دراسلواکی)

 • با دریافت اقامت در کشور جمهوری اسلواکی  شما قادر خواهید بود که بدون ویزا به تمامی کشورهای اروپایی حوزه شینگن سفر نمایید.
 • با اقامت کشوراسلواکی می توانید با تسهیلات ویژه شهروندان اتحادیه اروپا به راحتی به بیش از ۱۴۰ کشور جهان از جمله انگلیس ،امریکا و کانادا مسافرت نمائید.
 • با اقامت در کشور جمهوری اسلواکی می توانید به راحتی در بانکهای اروپا و سراسر دنیا افتتاح حساب نمایید.
 • با اقامت در اسلواکی می توانید از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا بهره مند گردید.
 • با اقامت در کشور اسلواکی می توانید از امکانات رایگان درمانی و رفاهی در اتحادیه اروپا استفاده نمایید.
 • با اقامت اسلواکی می توانید در کشورهای مختلف اروپایی نسبت به خرید ملک و اجاره املاک اقدام نمایید.
 • با اخذ کارت اقامت اروپا از کشور اسلواکی امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای اروپا (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …) را خواهید داشت.
 • با اقامت در اسلواکی  فرصت تجارت با تمام جهان را خواهید داشت.
 • با اقامت اروپا امکان اخذ آسانتر ویزای ایالات متحده را دارید.
 • با اقامت کشور اسلواکی شهروند اتحادیه اروپا محسوب می شوید.
 • محدودیت های سنی برای کسب اقامت مطرح نمی باشد.
 • با این اقامت می توانید در طی چند سال پاسپورت دوم خود را دریافت نمایید.

امروزه مهاجرت با تعريفی جديد مطرح مي شود و ديگر ذهنيت های گذشته درباره پديده مهاجرت تغيير يافته است. شايد در گذشته مهاجرت فقط از روی اجبار بود اما امروزه مهاجرت به موضوعی عادی و طبيعی در همه دنيا تبديل شده و مختص به ایران يا ديگر کشورهای شرقی نيست، امروزه مهاجرت به دلايل مختلف از قبيل تغيير شغل, تحصيلات, ازدواج, زندگی بهتر، تنوع در محل زندگی خود و خانواده و بسياری دلايل ديگر می باشد. البته همواره مسئله اطلاعات صحيح، بزرگترين چالش برای مهاجران بوده و هست زيرا اگر با اطلاعات صحيح و کامل اقدام ننمایید علاوه بر صرف هزينه و وقت زياد به مقصد نخواهيد رسيد و در همین مسائل سودجویان بسیاری آماده ی انجام اقدامات کلاهبردارانه و فریب کارانه هستند. پس  با سپردن کار به متخصصین علاوه بر آسودگی خيال در کوتاه ترين زمان ممکن به نتيجه خواهيد برسيد.  ما با داشتن کارشناسان متخصص مهاجرت شما را از ابتدا تا اخذ اقامت اروپا (از طریق ثبت شرکت دراسلواکی) همراهی خواهيم نمود.

ثبت شرکت در اسلواکی یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی شناخته میگردد و البته راه های بسیاری برای مهاجرت این کشور زیبا وجود دارد که میتوانید با کمی تامل بهترین راه برای خود انتخاب نمایید . باز هم اکیدا پیشنهاد میکنیم که ویدیو ها و ویس های موجود در این صفحه را که به صورت رایگان برای شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است را مشاهده نمایید تا بتوانید اطلاعات کامل تری در باب این موضوع کسب نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 پاسخ
 1. L.r H گفته:

  سلام عرض میکنم خدمتتون میخواستم در رابطه با ثبت شرکت در اروپا ازتون کمک بگیرم در مورد هزینه ی ثبت در هر کشور و شرایطش.ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز لطف بفرمایید شرایط خود را به طور کامل بیان نمایید تا امکان مشاوره و راهنمایی دقیق تر وجود داشته باشد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. مهر گفته:

  سلام وقت بخیر شرایط فعلی تحصیل در رشته معماری رو در مقاطع کارشناسی ارشد می‌خواستم بدونم و اینکه بنده هیچ مدرک زبان انگلیسی ندارم و بهتره اونجا زبون آلمانی رو فرا بگیرم یا زبان انگلیسی رو ادامه بدم و بخونم تا تسلط پیدا کنم و اگر اونجا میشه رفت و خوند زبان رو که بهتر و اینکه چه مدت طول میکشه تا مسیر پذیرش طول میکشه برای دانشگاه های معتبر اونجا و شرایطش چی هست و همچنین مدت زمان اخذ ویزا… ضمنا هزینه های که میشه رو خواهشمندم به تفکیک برام ارسال کنید تا بتونم تصمیم درستی اتخاذ کنم ضمنا بنده متاهل هم هستم با تشکر و ارادت فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را ذکر نمایید تا بتوان اطلاعات دقیقی ارائه دادا اما می توانید هم به زبان آلمانی و هم به زبان انگلیسی تحصیل نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی برای اخذ اقامت باید در کشور حضور داشته باشید برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 3. محمود گفته:

  باسلام لطف کنید راهنمایی بفرماییداگه باخانواده بخوایم اقامت اروپا رابگیریم چقدرزمان میبردبیشترین وکمترین زمان رابهمون بگین ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   پیرو فرمایش شما در زمینه زمان اخذ اقامت اروپا بایستی عرض شود که سریع ترین زمان ممکن برای این موضوع حدود ۴ ماه خواهد بود و نهایتا ممکن است این موضوع زمانی حدود یک سال را احتیاج داشته باشد.اما اظهار نظر دقیق تر راجع به این موضوع نیازمند داشتن اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط شماست.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال مربوط به دفاتر ما عضو شوید یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
   @parsiaanlaw
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 4. ناصر میرزارصا گفته:

  با سلام
  تمایل به باز کردن شرکت ساختمانی در کروواسی واخذ اقامت. فوق تیسانس معماری وشهرسازی با بیش از ۲۵ سال تجربه
  لطفا در صورت امکان زمان و مراحل انجام کار و هزینه های جاری را اعتام نمایید. ۰۹۱۲۱۰۲۵۶۶۵
  با تشکر میرزارضا

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   برای ثبت شرکت در اسلواکی اشاره به چند نکته ضروری است. اول اینکه به عنوان یک تبعه خارجی که قصد ثبت شرکت در این کشور دارید دولت ایران می بایست مقاوله نامه ای دو جانبه با دولت کرواسی منعقد نموده تا به طور متقابل اتباع این کشور نیز بتوانند در ایران ثبت شرکت نمایند. برای اینکه این مشکل راحت تر برطرف گردد پیشنهاد می شود از طریق کشور دیگری که در اروپا و در همسایگی کرواسی است اقدام به ثبت شرکت نموده سپس به عنوان یک شرکت مورد تایید اروپایی اقدام به فعالیتدر کرواسی نمایید. در ثانی هزینه های ثبت شرکت و فعالیت در کشورهای اروپایی مختلف بوده و به عنوان مثال اقدام در این زمینه در کشور اسلوونی در همسایگی کرواسی به مراتب کمتر و با مشکلات کمتری همراه است. برای کسب اطلاع از نحوه کار در این باره با مشاورین حقوقی سرمایه گذاری در اروپا تماس حاصل نمایید.
   شماره تماس :

   ۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۷۳۲۶ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۹۱۲۲ ۲۱ (۹۸+)

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   حد اقل هزینه برای ثبت شرکت در اسلواکی مبلغ ۲۵ تا ۳۰ هزار یورو می باشد.
   حد اقل زمان برای انجام این کار ۴ ماه تا بیشتر می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 5. ناصر صفاری گفته:

  سلام ناصر صفاری دارای مدرک لیسانس مراقبت پرواز و فوق لیسانس مدیریت و ۲۰ سال مدیرکل فرودگاها بودم تقاضای اقامت دایم از اروپا از طریق اسلواکی هستم
  باتشکر از شما لطفا راهنمای کنید

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما باید به استحضار شریفتان برسانیم که امکان دریاغت اقامت اسلواکی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت برای شما و خانواده محترمتان وجود دارد که پروسه ی شما بین ۶ تا ۸ ماه زمان خواهد برد و شما نیازمند سرمایه ای بالغ بر ۲۵ هزار یورو می باشید
   لذا برای کسب آگاهی از اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید .
   موفق و پیروز باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما سرمایه اولیه شرکت شما در کشور اسلوواکی ۲۵ هزار یورو می باشد لذا پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ