اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا و شرایط مهاجرت به استرالیا پس از گرفتن وکیل مهاجرت ممکن می باشد ؟ راههای مهاجرت به استرالیا و شرایط اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا چگونه است ؟ ثبت شرکت در استرالیا جز روشهاي است كه نهايتا منجر به اخذ تابعیت استرالیا خواهد شد. به واسطه مهاجرت به استرالیا افراد متقاضی اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا می توانند وارد خاک استرالیا شوند و در صورتی که راه هاو قوانین اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا را بررسی نمودند می توانند اقدام به خود اشتغالی و ثبت شرکت در استرالیا نمایند. . اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا می تواند یکی از مناسب ترین و سریع ترین راه های اخذ اقامت دائم استرالیا و اخذ شهروندی استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا باشد که در این خصوص علم به قوانین و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین دانستن مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا جز مواردی است بسیار مهم و حائز اهمیت بوده در خصوص مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا و همچنین تحصیل در استرالیا و یا کار در استرالیا و یا ثبت شرکت در استرالیا و یا ازدواج در استرالیا و یا تولد فرزند در استرالیا دارید می توانید با مشاوران حقوقی و برتر موسسه حقوقی ملکپور مشاوره نمایید.

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

 

 

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا یکی از روشهای ورود به خاک استرالیا می باشد که از این طریق افراد متقاضی می توانند اقدام به اخذ اقامت دائم استرالیا و نهایتا تابعیت استرالیا نمایند. از دلایل انتخاب استرالیا به عنوان کشوری برای سرمایه گذاری برای افراد متقاضی اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا وضعیت جغرافیایی و اقتصادی و زیرساخت های پایدار موقعیت های شغلی و کیفیت بالای زندگی به به مانند دیگر کشورهای مهاجرپذیر انگلیسی زبان به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و سیستم اقتصادی پیشرفته مشخص شده است. استرالیا کشوری است که با داشتن بیش از ۱۵ هزار شرکت بین المللی فعال مورد توجه بسیاری از تجار و سرمایه گذاران قرار گرفته است تا این افراد بتوانند با ریسک کمتر سرمایه و تجارت خود را در این کشور راه اندازی کنند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   کار در استرالیا

 

با توجه به موارد ذکر شده کشور استرالیا مي تواند انتخاب نهایی بسیاری از افراد متقاضی تجارت و ايجاد شغل به عنوان مقصدی جهت سرمایه گذاری كارآفريني و مهاجرت به حساب آيد.

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا و اخذ ویزای کار افرینی و خود اشتغالی استرالیا  یکی دیگر از روشهای مهاجرت به استرالیا می باشد. به واسطه این نوع ویزای مهاجرتی در صورتی که متقاضی اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا همه شرایط اقامتی خود را رعایت کند بعد از ۴ سال ممکن است منجر به اخذ اقامت دائم استرالیا میگردد.همانطور که از نام این نوع ویزا مشخص است متقاضی باید ابتدا از یکی از استان ها یا ایالتهای تاییدیه کارآفرینی را استرالیا را داشته باشد تا از طریق آن استان یا ایالت بتواند اقدام به اخذ ویزای کارآفرینی استرالیا نماید.

در صورتي كه در طول پروسه ۴ ساله متقاضي اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا قادر به انجام کلیه تعهدات و رعايت شزايط محوله خود نباشد ممكن است ویزاي به مدت ۲ سال تمديد شود.در اين صورت فرد متقاضي مي تواند خانواده خود (همسر و فرزندان) را وارد خاك استراليا نمايد.

 

محدوديت سني كه در اين نوع تايپ ويزاي اقامتي در نظر گرفته شده است كمتر از ۵۵سال در نظر گرفته شده است.البته اين قانون محدوديت سن ممكن است در برخي ايالات و استانها وجود نداشته باشد و در آن ايالات و شهرها افراد بالاي ۵۵سال را بپذيرند.

كارآفريني در استراليا به مانند پروسه ويزاي كاري (اسكيل ووركر) امتيازبندي بوده و فرد متقاضي گاها بايد اسپانسرشيپ نيز داشته باشد. البته این امتیازبندی متفاوت میباشد و متقاضی باید ۶۵ امتیاز کسب کند. در ویزای سرمایه گذاری استرالیا سن و سابقه کار مدیریتی و سرمایه شخص درخواست کننده و دانش زبان و میزان گردش مالی بسیار اهمیت دارد. در این ویزای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی فرد متقلضی باید گردش حساب خود را نشان دهد، این گردش مالی بایستی حداقل ۵۰۰ هزار دلار به مدت دو سال از ۴ سال می باشد که اموال منقول و غیر منقول را شامل می شود.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   هزینه های زندگی در استرالیا

 

يكي ديگر از روشهاي سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری عادي می باشد که در اين نوع سرمايه گذاري نیاز به گردش حساب وجود ندارد. افراد مي بایست حداقل ۲ میلیون دلار سرمایه داشته باشد و سابقه مدیریتی معتبر ارائه دهند و یا اینکه حداقل ۱۰ درصد یک تجارت را در یک سال اخیر به نام اين افراد بوده باشد. و در ضمن فرد متقاضی باید سرمایه گذاری یک و نیم میلیون دلاری در یکی از استانهای استرالیا را انجام دهد.

در خصوص اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا شایان ذکر است که شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به استرالیا و آشنایی با شرایط اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا می باشید و می خواهید که از راه ها و قوانین ثبت شرکت در استرالیا آگاه شوید و به راحتی اخذ اقامت دائم استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا و اخذ شهروندی استرالیا  داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

يكي دیگری از انواع سرمایه گذاری در استرالیا بدين شكل است که افراد متقاضي سرمایه گذاري در استرالیا باید سرمایه ای در حدود ۵ میلیون دلار داشته باشد ولی نياز به گردش حساب نیست.افراد سرمایه گذار بایستی متعهد به انجام سرمایه گذاری به مدت ۴ سال و داشتن حداقل مبلغ سرمايه حداقل ۵ ميليون دلار باشند. این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری بالا نامیده میشود و دارای امتیازبندی می باشد.در این نوع ویزا نیازی به داشتن مدرک زبان نمی باشد ولی افراد در ازای آن به دولت مبلغی را پرداخت میکند و در مقابل پرداخت این مبلغ برای فرد متقاضی کلاس رایگان زبان به مدت زمانی تشکیل میشود.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل دانشجویی در استرالیا

 

يكي ديگر از روشهاي اخذ اقامت دائم استرالیا و سرمایه گذاری در استراليا و ثبت شرکت در استرالیا مي باشد.

افرادي که قادر به شركت در پروسه ويزاي اسکیل ورکر و یا سرمایه گذاری های ذکر شده نیستند می توانند اقدام به ثبت شرکت در استرالیا نمايند.

این ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای تمامي سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در استرالیا و راه انداختن یک تجارت را دارند استفاده میشود.این تجارت يا سرمايه گذاري بر پایه یک طرح توجیه اقتصادی که درخواست تبدیل شدن به یک اسپانسر شغل ایالتی را دارد ایجاد مي گردد.

از مزایای اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا می توان به ویزای ۴ ساله و در صورت اقامت به مدت دو سال در استرالیا قابل تبدیل به اقامت دائم استرالیا می باشد و متقاضی می تواند به راحتی و در دفعات مکرر ورود به استرالیا را انجام دهد.

با توجه به موارد ذکر شده در مقاله فوق در خصوص مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین ذکر قوانین و شرایط و هزینه سرمایه گذاری در استرالیا در صورتی که شما بزرگواران تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا دارید می توانید با مشاوران حقوقی و وکیل مهاجرت به استرالیا به صورت تخصصی مشاوره نمایید  موسسه حقوقی ملک پور برترین موسسه ی حقوقی خاورمیانه با بهره از کارشناسان و مشاوران حقوقی متخصص و خبره و همچنین وکلای دادگستری در امر بین الملل شما را در امر اخذ اقامت استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا  در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم و به صورت مشاوره رایگان یاری مینمایند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (19 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. نقی حقی گفته:

  سلام آقای ملک پور مرسی از اطلاعات فوق العادتون واقعا اطلاعاتتون بی نظیره
  اگه امکان داره سوال منم جواب بدین
  من ۴۳ سال دارم و ۳ تا بچه دارم خودم شغل آزاد هستم و دختر بزرگم ۲۲ سال پرستاری تموم کرده دختر دومم امسال دیپلم میگیره و کوچیک ۹ سالست میخواستم برا اخذ اقامت در کانادا یا استرالیا راهنماییم کنید حد المکان و من قصد ۴ میلیارد سرمایه گذاری دارم لطفا راهنماییم کنین برا اخذ اقامت

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   یکی از راه های دریافت اقامت استرالیا سرمایه گزاری است ولی این سرمایه گزاری باید از طریق صحیحی انجام گیرد تا منجر به اقامت گردد . بهتر است در ابتدا با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم زیرا انتخاب بهترین سرمایه گزاری مسئله ی بسیار مهمی است . با تشکر

   پاسخ