خرید ملک در انگلستان ، شرایط اخذ اقامت انگلستان از طریق خرید ملک و بررسی قیمت خانه در لندن و دیگر مناطق UK

خرید ملک در انگلستان ، اخذ اقامت انگلستان از طریق خرید ملک و شرایط و مراحل سرمایه گذاری در انگلیس از طریق خرید ملک در این مقاله به صورت علمی و دقیق مورد تحلیل جامع و کامل قرار گرفته است. آیا خرید خانه ارزان در انگلیس برای ایرانیان امکان پذیر است؟ قیمت خانه ارزان در لندن چقدر است؟ آیا خرید ملک در انگلستان منجر به اخذ اقامت دائم انگلستان می گردد؟ هزینه های خرید ملک در انگلستان به چه صورت است؟ مظنه و قیمت خانه های کوچک در لندن چگونه است؟ آیا خرید خانه در اسکاتلند نیز برای ایرانی ها شدنی است؟ میزان درآمد در لندن و هزینه اجاره بهای منزل چقدر است؟ سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک چه مراحلی دارد؟ چه اشخاصی واجد شرایط برای خرید ملک در انگلستان می باشند؟ انگلستان کشوری با جاذبه های طبیعی فراوان و یکی از قدرت های اقتصادی و سیاسی در جهان است. از همین رو همه ساله افراد زیادی در جستجوی مهاجرت به این کشور پیشرفته می باشند. راه های متفاوتی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که یکی از آن راه ها، سرمایه گذاری می باشد. زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری خرید ملک قرار دارد که در این مقاله به طور مفصل مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد تمامی روش های مهاجرتی با کارشناسان حقوقی مجموعه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و بعد از کسب اطلاعات کلی جهت اخذ مشاوره تخصصی اقدام نمایید. هم چنین با استفاده از مقالات علمی در مورد همه روش های مهاجرتی و مشاهده فایل های صوتی و ویدئو های استاد ملک پور می توانید اطلاعات خود در مورد روش مهاجرتی مدنظر خود را بالا ببرید.

خرید ملک در انگلستان
 • خرید ملک در انگلستان و شرایط عمومی
 • خرید ملک در انگلستان و اخذ اقامت
 • خرید ملک در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری
 • خرید ملک در انگلستان و شاخص های سرمایه گذاری
 • خرید ملک در انگلستان و واجدین شرایط
 • خرید ملک در انگلستان و مراحل قانونی
 • خرید ملک در انگلستان و هزینه های اجاره و خرید ملک
 • خرید ملک در انگلستان و وکیل امور ملک در انگلستان
 • خرید ملک در انگلستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در انگلستان و توصیه های حقوقی
 • خرید ملک در انگلستان و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

خرید ملک در انگلستان و شرایط عمومی

بریتانیا ،  که همچنین “پادشاهای متحده” (United Kingdom ) نیز نامیده می شود؛ از گروهی از جزایر خارج از ساحل شمال غربی اروپا تشکیل شده است. این کشور از چهار کشور انگلستان ، ولز ، اسکاتلند و ایرلند شمالی تشکیل شده است.

نقشه انگلستان - انگلستان کجاست و از چه کشورهایی تشکیل شده است؟ - UK map

انگلستان ، ولز و اسکاتلند نیز بریتانیای بزرگ را تشکیل می دهند. انگلستان بزرگترین کشور پادشاهی متحده است که بیشتر دو سوم جنوبی بریتانیا را اشغال می کند. مساحت کل انگلستان ۱۳۰۴۱۰ کیلومتر مربع (۵۰ ، ۳۵۲ مایل مربع) است. انگلستان Engla land قبلاً به عنوان سرزمین انگِل ها (the land of the Angles) شناخته می شد، که در واقع مردمانی از کشور آلمان بودند که از اواخر قرن ۵ به همراه ساکسون ها و جوت ها شروع به حمله به انگلستان کردند. پایتخت پادشاهی متحده بریتانیا در انگلستان است. پایتخت،کرسی دولت و بزرگترین شهر انگلستان لندن است. زبان انگلیسی، که امروزه توسط صدها میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می شود، از انگلستان، جایی که امروزه زبان اصلی این کشور است، نشات گرفته است. انگلستانی زبان رسمی پادشاهی متحده بریتانیاست. سرزمین ولز و اسکاتلند هر دو زبان رسمی خود را دارند اما به نسبت زبان رسمی خود انگلستانی در هر دو کشور بیشتر صحبت می شود. شمال کشور انگلستان کشور اسکاتلند قرار دارد. در سمت مشرق این کشور دریای شمال قرار گرفته است؛ هم چنین انگلستان از غرب توسط دریای ایرلند، ولز و اقیانوس اطلس و از جنوب توسط کانال انگلستانی محصور شده است. پوند واحد پول این کشور است و آب و هوای نسبتا سردی دارد. این کشور به اروپا نزدیک است. در محدوده سرزمینی این کشور، همه چیز از کوهستان، رودخانه، تپه ها، دریاچه ها، باتلاق ها قرار دارند. این کشور نیز با توجه به اقتصاد قوی و سطح رفاه اجتماعی بالای شهروندان مقصد مهاجرتی و یا یکی از گزینه های سرمایه گذاری برای بسیاری از افراد در سراسر جهان است. در ادامه به شرایط تخصصی مربوط به خرید ملک در انگلستان می پردازیم.

خرید ملک در انگلستان

مقاله مرتبط

مهاجرت به انگلستان

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به انگلستان و راههای اقامت انگلستان

مقاله مرتبط

شرایط زندگی در انگلستان

خرید ملک در انگلستان و اخذ اقامت

شما به عنوان یک فرد خارجی می توانید در انگلستان ملک بخرید، حتی اگر در انگلستان زندگی نکنید. در واقع، اخذ اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان برای افراد خارجی به صورت نقدی آسان تر است به این معنا که چنین متقاضیانی نیازی به درخواست وام یا کمک هزینه ندارند؛ زیرا در این صورت ممکن است درخواست وام مسکن برای خارجیان دشوار باشد. بنابراین، اگر به دنبال خرید ملک هستید، مهم است که درک کاملی از بازار املاک انگلستان و به بودجه خوبی دسترسی داشته باشید.

مهم

جالب است بدانید که صرف خرید ملک در انگلستان منجر به اخذ اقامت و در نهایت تابعیت افراد نخواهد شد در نتیجه جهت کسب اقامت و تابعیت باید از دیگر روش های مهاجرت به انگلستان  استفاده نمایید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

به طور مثال از طریق کار و یا تحصیل، ازدواج با یک تبعه انگلستانی و یا سایر روش های سرمایه گذاری (‌نظیر کارآفرینی و … ) نیز می توان به این کشور ورود پیدا کرد و به اقامت دست یافت.

خرید ملک در خارج از کشور - اخذ اقامت از طریق خرید ملک - سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

مقاله پیشنهادی :

سرمایه گذاری در انگلیس

مقاله مرتبط

ویزای انگلستان

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در انگلستان

مقاله مرتبط

اقامت اتریش با خرید ملک

خرید ملک در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از مهم ترین عوامل برای سرمایه گذاری و کسب سود بلند مدت یا دائم در هر کشور بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور است. فردی که با هدف سرمایه گذاری وارد کشوری می شود بواسطه ورود سرمایه خود به کشور دیگر ریسک بالایی متحمل خواهد شد؛ از همین رو باید در انتخاب کشور مورد نظر برای سرمایه گذاری دقت کافی داشت. یکی از مهم ترین استانداردهای سرمایه گذاری وضعیت مصادره اموال ( سلب مالکیت از سرمایه گذاران خارجی یا Expropriation Rate ) در کشور مورد نظر است. در واقع نرخ مصادره اموال نشان دهنده میزان امنیت سرمایه گذار و دارایی او در کشور مقصد است و اینکه سیستم قضایی آن کشور چه برخورداری با اموال خریداری شده توسط خارجیان دارد؟ همان گونه که در نمودار زیر برای شما همراهان گرامی آورده شده است، نرخ مصادره اموال در کشور انگلستان در سال ۲۰۱۹ عدد یک را نشان می دهد به این معنا که متقاضیان خرید ملک در انگلستان با ریسک سرمایه گذاری پایینی رو به رو هستند. به طور کلی نرخ مصادره اموال معمولا به ترتیب از نرخ مصادره اموال کم به زیاد با اعداد ۱ تا ۷ نشان داده می شود. مطالعه مقاله « حقوق رقابت و انحصار در سرمایه گذاری خارجی » نیز می تواند بصورت جزئی تر اطلاعات مفیدی را خدمت شما عزیزان ارائه نماید.

نمودار نرخ مصادره اموال و سلب مالکیت سرمایه گذاران خارجی در انگلستان

سرمایه گذاری یورویی
اقامت اروپا با ۵۰ هزار یورو

خرید ملک در انگلستان و شاخص های سرمایه گذاری

انگلستان جز کشورهایی محسوب می شود که شرایط اقتصادی مساعدی دارد اما هر فردی جهت سرمایه گذاری و یا خرید ملک در انگلستان باید شاخص های سرمایه گذاری در این کشور را مورد تحلیل قرار دهد. شاخص های سرمایه گذاری در هر کشور شامل نرخ بهره سود بانکی، نرخ تورم و نرخ مالیات بر فروش می باشد.

 • نرخ سود بهره بانکی

نمودار نرخ سود بهره بانکی در انگلستان

یکی از شاخص های اقتصادی مهم در هر کشور میزان نرخ بهره بانکی می باشد. جالب است بدانید طبق آخرین آمار در سال ۲۰۱۹ نرخ بهره بانکی در انگلستان ۰٫۷۵ درصد بوده است و نسبت به سالهای قبل افزایش یافته است.

 • نرخ تورم

برای افرادی که قصد سرمایه گذاری یا خرید املاک و مستغلات در هر کشوری را دارند، نرخ تورم از شاخص های مهم و تاثیر گذار است. هر چه نرخ تورم در کشوری پایین تر باشد، از شرایط اقتصادی مطلوب تری برخوردار است. طبق نمودار بالا نرخ تورم در انگلستان دو درصد است که نسبت به سایر کشورها نرخ معقول و مناسبی برای سرمایه گذاری است.

نمودار نرخ تورم در کشور انگلستان

 • نرخ مالیات خرید کالا

نمودار نرخ خرید کالا و نرخ مالیات بر فروش در انگلستان

در انگلستان، نرخ مالیات بر فروش مالیاتی است که براساس قیمت فروش کالاها و خدمات خاص، به مصرف کنندگان تعلق می گیرد. درآمد حاصل از نرخ مالیات بر فروش منبع مهمی از درآمد برای دولت انگلستان است. نرخ مالیات بر فروش در انگلستان ۲۰ درصد است. نرخ مالیات فروش در انگلستان از سال ۱۹۷۷ تا ۲۰۱۹ به طور متوسط ​​۱۶٫۷۷ درصد بوده است.

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه
اقتصاد اتریش
بهترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی

خرید ملک در انگلستان و واجدین شرایط

خارجیان، مقیم و غیر مقیم در انگلستان، می توانند به طور قانونی شرایط خرید ملک در انگلستان را داشته باشند.

نکته

نکته جالب این است که هیچ محدودیتی از جهت خرید املاک برای خارجیان در کشور انگلستان وجود ندارد و این افراد به عنوان یک مهاجر نیز می توانند برای وام تقاضا دهند، اگرچه بانک های خصوصی شرایط سختی را اعمال می کنند.

البته باید در نظر داشت

کسانی که کمتر از دو سال در کشور انگلستان اقامت داشته اند و یا بدون شغل مشخص در انگلستان، قصد خرید ملک در این کشور را دارند، با شرایط سختگیرانه تری روبرو خواهند بود و ممکن است مجبور به پرداخت سپرده بیشتری باشند

نکته بسیار مهم جهت خرید ملک در انگلستان این است که افراد زیر ۱۸ سال مجاز به خرید املاک در این کشور نیستند. لذا یکی از ملزومات خرید ملک در این کشور داشتن سن قانونی است.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک

خرید ملک در انگلستان و مراحل قانونی

خرید یک خانه در انگلستان حدود ۶ ماه به طول می انجامد، اما باید توجه داشت که مورد به مورد می تواند متفاوت باشد. به طور متوسط ​​ ۲۰ تا۹۰ روز برای یافتن خانه ، ۱۵ تا ۳۰ روز برای دریافت پیشنهاد وام مسکن، ۲۰ تا ۳۰ روز برای یافتن وکیل و انعقاد قرارداد و سپس ۱۰ تا ۳۰ روز برای تکمیل و گرفتن کلیدها زمان لازم است. نکته مهم در زمینه ملک با توجه به منطقه مورد نظر برای خرید ملک باید بودجه کافی تهیه نمایید سپس یک وکیل مهاجرتی و سرمایه گذاری با تجربه پیدا نمایید تا اطلاعات لازم و دقیقی را دریافت نمایید. در صورتی که سه سال در این کشور اقامت داشته باشید و در بازار کاری این کشور مشغول به کار باشید هم چنین دارای حساب بانکی در این کشور بوده و ۲۵ درصد از مبلغ وام پیشنهاد شده در حساب شما وجود داشته باشد، می توانید به دنبال ملکی مناسب با شرایط خود باشید و بعد از پرداخت هزینه تمبر ملک را خریداری نمایید.

مراحل ثبت شرکت در کشور های خارجی

خرید ملک در انگلستان و هزینه های اجاره و خرید ملک در انگلستان

سکونت در انگلستان می تواند هزینه بر باشد اما معمولاً گزینه های زیادی وجود دارد. هزینه های اجاره در این کشور نسبتاً زیاد است و اگرچه از زمان خروج انگلستان از اتحادیه اروپا قیمت خرید خانه پایین آمده است، اما مسکن در انگلیس هنوز گران قیمت است. خواه به دنبال اجاره یا خرید خانه باشید، احتمالاً با قیمت هایی بالاتر از کشوری که از آن ورود پیدا کردید، مواجه خواهید شد به خصوص اگر قصد خرید ملک در لندن را داشته باشید. در صورتی که تازه وارد انگلستان شده اید و به زودی درحال جابجایی هستید، اجاره ملک به صورت کوتاه مدت می تواند گزینه مناسبی در این کشور باشد. یک موضوع رایج در بازار اجاره انگلیس این است که قیمت های اجاره خانه در قسمت های جنوبی بیشتر می شود، اگرچه استثنائاتی نیز وجود دارد. لیدز، در شمال انگلستان، در سالهای اخیر به دلیل مشاغل متعددی در زمینه صنایع فناوری و حقوقی شاهد رشد زیادی بوده است و اکنون یکی از گران ترین شهرهای انگلستان برای اجاره ملک است. طبق آخرین آمار متوسط اجاره ملک در لیدز ۱،۰۸۰ پوند در ماه می باشد. اگر به فکر جا به جایی به اسکاتلند هستید، ممکن است اجاره موقت ارزان تری داشته باشید. متوسط ​​اجاره ملک در اسکاتلند در حدود ۶۷۰ پوند است، با این حال، متوسط ​​قیمت اجاره در پایتخت ادینبورگ بسیار بالاتر از میانگین اسکاتلند با حدود ۱۱۰۰ پوند است، در حالی که در شهر دوم اسکاتلند، گلاسگوو، متوسط​​ اجاره حدود ۸۰۰ پوند است. از سوی دیگر، حداقل اجاره خانه در انگلیس را می توان در شمال شرقی انگلیس، در شهرهایی مانند نیوکاسل و ساندرلند یافت. جدول زیر میانگین قیمت آپارتمان های اجاره ای در لندن و سایر مناطق مختلف انگلیس در طول یک ماه و متوسط قیمت خرید ملک در آن مناطق را نشان می دهد:

جدول میانگین قیمت آپارتمان های اجاره ای در لندن و سایر مناطق مختلف انگلیس در طول یک ماه و متوسط قیمت خرید ملک در آن مناطق

در نمودار زیر متوسط قیمت ملک در انگلستان را از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۹ آورده است:

نمودار متوسط قیمت ملک در انگلستان را از سال 2007 تا 2019

شاخص قیمت ملک در انگلستان گزارش می دهد که میانگین قیمت خانه در انگلیس ۲۳۰،۶۳۰ پوند می باشد و قیمت خرید ملک در انگلستان نسبت به سال قبل ۲٫۸٪ افزایش یافته است. برای خرید ملک در انگلستان نیازی به اثبات اقامت در انگلستان ندارید، اما برای اثبات هویت خود به یکی از اسناد زیر نیاز دارید:

 • پاسپورت امضا شده فعلی
 • مجوز رانندگی منطقه انحصاری اقتصادی
 • مجوز عبور (طرح سفر برای ساکنان گرند لندن که معلول هستند و ۶۰ سال یا بیشتر دارند)
 • کارت شناسایی
 • اجازه اقامت

علاوه بر این، برای اثبات آدرس خود به یکی از موارد زیر نیاز خواهید داشت:

 • کارت شناسایی دولت های عضو منطقه انحصاری اقتصادی
 • قبض پرداختی اخیر
 • بیانیه وام
 • اگر وکیل شما را بیش از دو سال می شناسد و تأییدیه آدرس شما را امضا می کند، این نیز پذیرفته می شود
 • تایید نامه وکیل مبنی بر خرید خانه
 • تأییدیه آدرس توسط دفتر ثبت اسناد
 • ثبت نام در انتخابات
 • صورتحساب کارت اعتباری
 • قبض تلفن همراه که در طی شش ماه گذشته پرداخت گردیده است

اگر به هیچ یک از این موارد بالا دسترسی ندارید، لطفا با مشاور خود در مورد سایر گزینه های موجود صحبت کنید و توجه داشته باشید که خرید ملک در انگلستان با پول نقد می تواند بسیار ساده تر از گرفتن وام باشد. هزینه عمومی زندگی در پایتخت انگلستان یعنی لندن بسیار زیاد است. در واقع، قیمت خانه در سال ۲۰۱۷ افزایش چشمگیری داشته است. متوسط ​​قیمت یک خانه در لندن ۴۶۸٫۵۴۴ پوند است، که این مبلغ تقریبا بیش از دو برابر سایر مناطق می باشد. مناطق لندن شامل چلسی، کنزینگتون، نایتسبریج، میفایر یا وستمینستر است. با این حال، مالکیت خارجی در این مناطق بسیار زیاد است. مدیران سطح بالا، دیپلمات ها یا بازرگانان بین المللی که در این شهر کار می کنند، ممکن است بتوانند در برخی موارد برای خرید یک خانه لوکس در لندن حدود یک میلیون پوند یا به مراتب بیشتر هزینه کنند.

خریدارانی که برای بار اول در انگلستان تا ۳۰۰٫۰۰۰ پوند ملک خریداری می کنند، نیازی به پرداخت هزینه تمبر ندارند و کسانی که ملکی را خریداری می کنند که بین ۳۰۰٫۰۰۰ تا ۵۰۰٫۰۰۰ پوند ارزش داشته باشد، تخفیف دریافت خواهند کرد. این بدان معنی است که می توانید ۵۰۰۰ پوند پس انداز کنید. پس به طور کلی :

 • خانه هایی که ارزشی بالغ بر ۳۰۰٫۰۰۰ پوند دارند، هیچگونه هزینه تمبر ندارند.
 • خانه هایی که بین ۳۰۰٫۰۰۰ تا ۵۰۰٫۰۰۰ پوند قیمت دارند، ۵٪ از قیمت ملک را به عنوان هزینه تمبر پرداخت می نمایند
 • خانه هایی که بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ پوند ارزش دارند، وظیفه دارند هزینه تمبر را با نرخ استاندارد پرداخت نمایند.

مطالعه این مقالات پیشنهادی نیز می تواند برای شما مفید باشد:

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلیس

سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان

خرید ملک در انگلستان و وکیل امور ملک در انگلستان

یکی از نکات بسیار مهم در امر مهاجرت در مورد افرادی که قصد سرمایه گذاری در انگلستان را دارند، نیاز به اطلاعات کامل و تخصصی در این زمینه است. از آنجایی که سرمایه گذاری در هر کشوری مستلزم هزینه های بسیار زیادی است علاوه بر بررسی های لازم در جهت استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی موثر در کشور مقصد، استفاده از راهنمایی های وکیل مهاجرت مورد نیاز است. یک وکیل مهاجرت تخصصی با تجربه کافی در زمینه مهاجرت، سرمایه گذاری و آشنایی با قوانین مهاجرتی و نحوه خرید ملک می توانند مسیر دستیابی به یک سرمایه گذاری پر سود یا حتی اخذ اقامت شما بزرگواران را هموار نمایند. از آن جایی که در پروسه خرید ملک در انگلستان سرمایه زیادی تحت تاثیر ریسک قرار می گیرد، بهتر است در این پروسه از کمک های وکیلی معتبر و با سابقه استفاده نمایید تا با اطمینان خاطر بتوانید به تحلیل هزینه ها و پروسه خرید ملک بپردازید. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه طولانی در این زمینه می تواند با کمک وکلای بین المللی در خصوص سرمایه گذاری کمک بسزایی به شما هم وطنان عزیز نماید. این مقاله توسط تیم حقوقی موسسه حقوقی ملک پور و تلاش کارشناسان تخصصی تهیه گردیده است و استفاده از اطلاعات مقالات امری غیر قانونی و غیر اخلاقی تلقی می گردد.

خرید ملک در خارج از کشور - سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا

خرید ملک در انگلستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

بسیاری از افراد به دنبال سرمایه گذاری به روش های مختلف در کشورهای گوناگون می باشند. یکی از روش های پر طرفدار در زمینه سرمایه گذاری خرید ملک در انگلستان و یا سایر کشورها می باشد. زیرا ریسک انجام این کار به نسبت سود مناسب کسب شده از این روش، پایین است. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه طولانی مدت در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و بهره مندی از خدمات وکلای بین المللی و تخصصی این امر را سهولت بخشیده است. شما عزیزان می توانید با خرید ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت در مورد همه روش های مهاجرتی چون تحصیل، کار، سرمایه گذاری اطلاعات کسب نمایید و با خیالی آسوده اطلاعات مهاجرتی خود را به سطح یک وکیل بین المللی ارتقا دهید. این امر کمک بسزایی در تصمیم گیری شما در انتخاب کشور و روش مهاجرتی مورد نظر دارد و هم چنین با تحلیل شرایط خود می توانید یکی از روش های سرمایه گذاری را انتخاب نمایید زیرا روش های سرمایه گذاری با توجه سرمایه مورد نیاز، شرط حضور، سود حاصله، طرح تجاری و یا تجربه کاری مرتبط با هم تفاوت دارند. هم چنین نکته پر اهمیت در این زمینه دانش کافی نسبت به زبان رسمی کشور مورد نظر برای سرمایه گذاری است. موسسه حقوقی ملک پور با ارائه پکیج های آموزش زبان انگلیسی و آلمانی تجربه آموزش زبان را برای افرادی که وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، فراهم آورده است که در ادامه لینک مورد نظر برای تهیه آن آورده خواهد شد. خدمات دیگر موسسه حقوقی ملک پور فراهم آوردن مشاوره اسکایپ به صورت تخصصی با وکلای بین المللی و مشاوران تخصصی می باشد تا با رزرو وقت مشاوره بتوانید به صورت تصویری از راهنمایی های مشاوران استفاده نمایید. هم چنین از آنجایی که پروسه سرمایه گذاری در هر کشوری از حساسیت بالایی برخوردار است، می توانید با رزرو وقت مشاوره با جناب استاد ملک پور که تخصص کافی در زمینه سرمایه گذاری دارند، با خیالی آسوده در کشور مورد نظر خود به سرمایه گذاری بپردازید.

خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور - اعزام دانشجو کانادا و دیگر کشور ها

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
متد یادگیری آسان زبان انگلیسی
آموزش فشرده و سریع زبان آلمانی

خرید ملک در انگلستان و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

بسیاری از افراد به دنبال سرمایه گذاری به روش های مختلف در کشورهای گوناگون می باشند. یکی از روش های پر طرفدار در زمینه سرمایه گذاری خرید ملک در انگلستان و یا سایر کشورها می باشد. زیرا ریسک انجام این کار به نسبت سود مناسب کسب شده از این روش، پایین است. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه طولانی مدت در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و بهره مندی از خدمات وکلای بین المللی و تخصصی این امر را سهولت بخشیده است. شما عزیزان می توانید با خرید ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت در مورد همه روش های مهاجرتی چون تحصیل، کار، سرمایه گذاری اطلاعات کسب نمایید و با خیالی آسوده اطلاعات مهاجرتی خود را به سطح یک وکیل بین المللی ارتقا دهید. این امر کمک بسزایی در تصمیم گیری شما در انتخاب کشور و روش مهاجرتی مورد نظر دارد و هم چنین با تحلیل شرایط خود می توانید یکی از روش های سرمایه گذاری را انتخاب نمایید زیرا روش های سرمایه گذاری با توجه سرمایه مورد نیاز، شرط حضور، سود حاصله، طرح تجاری و یا تجربه کاری مرتبط با هم تفاوت دارند. هم چنین نکته پر اهمیت در این زمینه دانش کافی نسبت به زبان رسمی کشور مورد نظر برای سرمایه گذاری است. موسسه حقوقی ملک پور با ارائه پکیج های آموزش زبان انگلیسی و آلمانی تجربه آموزش زبان را برای افرادی که وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، فراهم آورده است که در ادامه لینک مورد نظر برای تهیه آن آورده خواهد شد. خدمات دیگر موسسه حقوقی ملک پور فراهم آوردن مشاوره اسکایپ به صورت تخصصی با وکلای بین المللی و مشاوران تخصصی می باشد تا با رزرو وقت مشاوره بتوانید به صورت تصویری از راهنمایی های مشاوران استفاده نمایید. هم چنین از آنجایی که پروسه سرمایه گذاری در هر کشوری از حساسیت بالایی برخوردار است، می توانید با رزرو وقت مشاوره با جناب استاد ملک پور که تخصص کافی در زمینه سرمایه گذاری دارند، با خیالی آسوده در کشور مورد نظر خود به سرمایه گذاری بپردازید.

شما همچنین برای آگاهی از راههای اخذ تابعیت و شهروندی کشور انگلستان می توانید به مقاله « پاسپوت انگلستان » رجوع بفرمایید.

خدمات مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور - اعزام دانشجو کانادا و دیگر کشور ها

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در اروپا
سرمایه گذاری در خارج از کشور

خرید ملک در انگلستان و توصیه های حقوقی

در صورتی که قصد خرید ملک در کشور انگلستان را دارید، باید مواردی را مورد نظر قرار دهید:

 • خرید ملک در کشور انگلستان منجر به اخذ اقامت دائم در این کشور نمی گردد به همین سبب بهتر است از سایر روش ها برای اخذ اقامت استفاده نمایید و جهت سرمایه گذاری و کسب درآمد از این روش بهره مند شوید.
 • خرید ملک زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری است و از همین رو بهتر است از کمک وکلای بین المللی و با تجربه در این زمینه استفاده نمایید.
 • هزینه های خرید ملک در انگلستان ثابت نیست و از شهر به شهر و منطقه به منطقه متفاوت است
مهم

دولت انگلستان ممکن است مالیات مربوط به خرید ملک برای افراد غیر مقیم را پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا افزایش دهد.

وکیل امور حقوقی ـ حقوق داخلی ـ حقوق مهاجرت

خرید ملک در انگلستان و سخن پایانی

خرید ملک در انگلستان ، مراحل سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک و چگونگی اخذ اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک در انگلستان در این مقاله توسط تیم حقوقی موسسه ملک پور مورد ارزیابی علمی و دقیق قرار گرفته است. در این مقاله استانداردهای سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک برای فرد سرمایه گذار مورد تحلیل قرار گرفت و به این نکته اساسی تاکید شد که صرف خرید ملک در انگلستان منجر به اقامت و تابعیت فرد متقاضی نخواهد شد. از آنجایی که سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در انگلستان مستلزم هزینه بالایی است، لزوم استفاده از وکیل مهاجرتی بیان شده و خدمات موسسه حقوقی ملک پور نیز برای شما عزیزان به طور کامل و جامع شرح داده شده است. شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان حقوقی موسسه ملک پور در مرحله اول مشاوره رایگان دریافت نمایید و بعد از بررسی های صورت گرفته، در صورت وجود شرایط مورد نیاز به صلاحدید مشاوران تلفنی، وقت مشاوره تخصصی با مشاوران رسمی و تخصصی مجموعه برای شما بزرگواران رزرو خواهد شد. هم چنین می توانید با بیان نظرات و پیشنهادات خود در قسمت دیدگاه و یا طرح سوالات حقوقی در قسمت پرسش و پاسخ همگانی پاسخی جامع و کامل را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نماید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 پاسخ
 1. M.j.e گفته:

  سلام آقای دکتر من فوق دیپلم حقوق دارم با معدل ۱۸٫۵۰ میخواهیم بپرسم میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم برای لندن خیلی ممنون میشم کمک کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز امکان اخذ بورسیه در این مقطع از تحصیل بسیار پائین هست .بورسیه معمولا در مقطع دکترا و تحت شرایطی امکانپذیر می باشد .ولی شما می توانید با داشتن مدرک لیسانس در دانشگاههای دولتی اتریش و در کشور فرانسه تحصیل رایگان داشته باشید .شما چند ساله هستید؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بسته به مکانی که قصد احداث مزرعه رو دارید قیمت ها متفاوت هست . حدودا ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار پوند هست .جای خاصی مد نظر شماست ؟

   پاسخ
 2. Reza گفته:

  سلام وقت بخیر، سرمایه گزاری شامل سرمایه گزاری در بورس لندن هم می شود؟ یعنی با خرید سهام در بورس لندن به مبلغ ۲۰۰ هزار پوند می توان اقامت انگلیس رو اخذ کرد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. Saeed گفته:

  سلام وقت بخیر من جوان ۲۵ ساله تحصیلات زیادی ندارم و مدرک فنی تاسیسات و گرمایش و سرمایه دارم و مبلغی حدود ۳۰۰.۰۰۰ دلار دارم ایا برای اقامت در انگلیس میتونم ملک یا اوراق قرضه خریداری کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. sajad گفته:

  سلام
  ۱۳سال سابقه کار با دستگاه ترانستینر دارم با سن ۳۵سال ‘متاهل و داری یه فرزند ۲ساله همسر لیسانس زبان خارجه وخودم فوق دیپلم مکانیک هستم می خواستم برای اقامت کانادا اقدام کنم امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام همسر محترمتان می توانند برای تحصیل اقدام نمایند و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. فاطمه گفته:

  سلام دكتر ببخشيد من ليسانس مديريت بازرگاني با معدل ١٩.١٨ دارم ولي متاسفانه از دانشگاه ازاد هست ميخواستم ببينم در صورت گرفتن مدرك ايلس يا تافل با نمره بالا و داشتن مدرك GMAT ميتونم از دانشگاه هاي انگليس براي تحصيل در رشته هاي مديريت و تجارت بورس بگيرم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. اورانوس گفته:

  با سلام آقای دکتر من لیسانس برق کنترل دارم و یکسال سابقه کار مرتبط با رشتم و اینکه بعدش رفتم مهمانداری خوندم و الان مدرک مهمانداری هم دارم ولی متاسفانه با شرایط تحریم ها امکان کار نیست و قصد مهاجرت دارم آیا میتونم روی مدرک مهمانداریم اقدام کنم برای کار؟و چه نوع ویزایی مناسب من هستش ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید با توجه به مدرک تحصیلی خود اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. Asra.nasry گفته:

  سلام من یه دختر ۱۷ ساله هستم قصد دارم که با پسر عمم در لندن اقامت داشته باشم
  من چجوری میتونم اقامت بگیرم؟؟
  پسرعمم دوتا مدرک فنی داره و میخواد زبان یاد بگیره شنیدم اونجا به فنی حرفه ای اهمیت میدن ینی اونجا برای کار میشه امیدوار بود؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی شما باید بتوانید مستقل اقدام نمایید و پسر عمه محترمتان هم مستقل اقدام نمایند برای مهاجرت به لندن باید بتوانید از طریق تحصیل اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. اس گفته:

  سلام
  بنده اگر با برادرم که سیتیزن انگلیس هست شریکی خانه ای در برایتون به مبلغ ۲۰۰هزار پوند بخریم
  این عمل باعث نمیشه خیلی راحت ویزای توریستی به من بدهند؟
  آیا بابت این خانه از من مالیاتی میگیرند؟
  ممنون

  پاسخ
 9. ماکان بیآلایش گفته:

  سلام و وقت بخیر فوق لیسانس تربیت بدنی تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه دولتی. کارمند دولت سابقه ۲۵٫ متاهل ,۱ فرزند ۱۴ ساله. همسر لیسانس ادبیات دانشگاه دولتی. مربی شنا و بسکتبال با حدود ۱۳ سال مربیگری .برای تحصیل و کار و احتمالا اقامت وضعیتم چطور خواهد بود.در زمینه مربیگری و برنامه نویسی حرفه ای تمرین خبره هستم بویژه پلان های پیش مسابقه.

  پاسخ
 10. Ali karimi گفته:

  سلام استاد عزيز ، من با دفترتون تماس گرفتم در مورد ويزاي توريستي سوال كردم گفتن ك بايد از آژانس سوال كني و اين حرفا ، ميشه همينجا بگين چه شرايطي و چ مقدار پول لازمه براي رفتن ب انگلستان ؟ من فاميلم اونجاست اون ميتونه دعوت نامه بفرسته ؟ براي اون پول خرج ميشه يا نه ؟ ممنون ميشم توضيح بدين در اين مورد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای دریافت ویزای توریستی باید علقه و وابستگی خود را به کشور اثبات نمایید در صورتی که اقوامی در انگلستان دارید می توانند برای شما دعوت نامه ارسال نمایند برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 11. لیلا گفته:

  سلام وقت بخیر من لیلا هستم ۴۰ ساله دو فرزند یکی هفت و دیکری دو ساله دارم لیسانس صنایع غذایی هستم ده سال سابقه کار مرتبط دارم همسرم ۴۳ ساله لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس mba هستن ۱۵ سال سابقه کنترل پروژه بیستر در صنعت نفت و کاز ما خانه ای داربم که پونصد میلیون میارزه و دیگر چیزی نداریم و قصد مهاجرت یا حتی پناهندگی داریم چون شرایط کاری همسرم خیلی بد شده والان حدود یک سال هست که بیکاره لطفا مارو راهنمایی کنید ما خودمون قصد پناهندگی اینکلیس رو داریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی شما امکان مهاجرت به روش قانونی را دارید و می توانید به راحتی از طریق مهاجرت قانونی به صورت ویزای کار و یا تحصیلی اقدام نمایید و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید و اقامت خود را اخذ نمایید اما برای اطلاعات کاملتر بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 12. farimah گفته:

  سلام اقاي دكترخسته نباشيد ايا بعد از خريد ملك در كانادا بايد انجا ساكن بشي يا صرفا با خريد ملك بدون حضور در كانادا اقامت داده ميشود؟واقامت خريد ملك چگونه است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز تنها با خرید ملک در کانادا نمی توان به اقامت دست یافت و باید از طرق دیگر مانند کار ، تحصیل ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توانید اقامت اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
   • farimah گفته:

    متشكرم از توضيحاتتون
    اقاي دكترمن وهمسرم علاقه به سفرهاي خارجي داريم وشكر خدا تمكن مالي خوبي هم داريم ولي گرفتن ويزا برا هر سفر خيلي برامون مشكله وقت سفارت ورفت وامدچون ما در گرگان زندگي ميكنيم …با صحبتهاي جامع وخوبي كه در فايلها يا كليپهاي تلگرام واينستاتون گذاشتين تا حدودي متوجه روند مهاجرت واقامت شدم ولي ما نمي خواييم تو اروپا اقامت داشته باشيم فقط مي خواييم پاسپورت يا ويزاي كشور معتبري رو داشته باشيم كه بتونيم راحت سفر كنيم وخودمون در اون كشور حضور نداشته باشيم چون شكر خدا كار ودرامد وزندگي خوبي داريم وفقط مي خواهيم سفر كنيم يكي از اشنايان ويزاي گرانادا رو معرفي كردن كه گفتن پاسپورت ميدن وتابعيت وميشه به نود كشور اروپايي سفر كرد ايا با توجه به مبلغ سرمايه گذاري كه بايد داده بشه ايا خوبه يا اينكه در يك كشور اروپايي كه با توجه به همان مبلغ ميشه سرمايه گذاري كرد واقامت گرفت حالا شما كدومو پيشنهاد مي ديدوالبته با توجه به شرايطي كه در بالا ذكر شد ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد البته من با شماره شما در وين تماس گرفتم چندين بار ولي موفق نشدم ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام
     دوست عزیز می توانید به روش های متفاوتی اقدام نمایید اگر قصد اخذ اقامت بدون شرط حضور را دارید می توانید برای اروپا و کشور پرتغال اقدام نمایید که حداقل شرط حضور ۱ هفته در سال می باشد و حتی می توانید برای اخذ پاسپورت جزایر کارائیب نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

     پاسخ
     • farimah گفته:

      خيلي خيلي متشكرم از توضيحات خوبتون اقاي دكتر تو تلگرام توضيحاتتون رو گوش دادم ممنونم كه وقت گذاشتيد حتما باشمادر اين رابطه تماس ميگيرم واز تجربيات وراهنماييهاي خوب شما استفاده ميكنم وان شاالله بتونم باشما تماس برقرار كنم ودر اين زمينه باهم همكاري داشته باشيم

     • mie editor3 گفته:

      ممنون از لطف شما موسسه حقوقی ملک پور و همکاران آماده خدمت رسانی به شما همراهان گرامی می باشد

  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا بتوان مشاوره کامل و جامعی را ارائه دارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ