اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر

اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر-min
 • اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و انواع روش های اکسپرس اینتری
 • اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و طریقه پیدا کردن کد و تایپ شغلی
 • اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و مشاغل مورد نیاز کانادا (Shortage occupation list)
 • اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و معیار های امتیاز دهی در ویزای کار کانادا

اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و مقدمه ای بر آن

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) و مهاجرت به کانادا ۲۰۱۹ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به کانادا از طریق کار در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. راه های مهاجرت به کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا کدام است ؟ شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) چیست ؟ قوانین اخذ ویزای کار کانادا و شرایط کار در کانادا و شرایط مهاجرت کاری به کانادا چگونه است ؟  آیا از امتیازات مورد نیاز اسکیل ورکر کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و شرایط مهاجرت سریع و آسان به کانادا و یا روش اکسپرس انتری در کانادا اطلاع دارید ؟ شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و در خصوص بحث اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) به صورت رایگان وتلفنی مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

در ابتدای بحث اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) به شرح مختصری از کشور کانادا می پردازیم :

اسکیل ورکر کانادا یکی از محبوب ترین و مطرح ترین روش های مهاجرت به کشور کانادا در چند سال اخیر بوده است. کشور کانادا  در شمال آمریکا با مساحتی نزدیک ۱۰ میلیون کیلومتر و جمعیت نزدیک ۳۶ میلیون نفر کشوری میباشد که نسبت به مساحت خود نیاز به نیروی کار تخصصی دارد ، به همین جهت کشور مهاجرپذیری می باشد و قوانین زیادی جهت جذب مهاجرین متخصص دارد که روش اسکیل ورکر یکی از این روش ها می باشد.

کانادا کشوری واقع در شمال قاره آمریکای شمالی است واز جنوب با کشور آمریکا همسایه میباشد که روابط تنگاتنگی در خصوص روابط دیپلماتیک ، اقتصادی ، سیاسی با این کشور دارد. کشور کانادا از ده استان فدرال تشکیل شده که اکثرا انگلیسی زبان و برخی نیز فرانسوی زبان می باشد .

نظام حقوقی کانادا دموکراسی پارلمانی فدرالی است که تحت لوای پادشاهی بریتانیاست ودارای دو مجلس عوام وسناست که مقننقوانیین جاری کشور کانادا می باشند .کانادا توسط دولت‌های مستقل از هم اداره می‌شود، که در مجموع زیر مجموعه ی دولت فدرال قرار گرفته‌اند.

کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد. آب و هوای کانادا سرد قطبی است. البته آب و هوا ی جنوبی این کشور معتدل است  که پایتخت سیاسی کانادا شهر اتاوا است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار کانادا

اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و شرایط عمومی

دولت کانادا فدرال شرایط خاصی را برای جذب نیروی متخصص و دارای مهارت تحت عنوان اسکیل ورکر the Federal Skilled Worker  فراهم نموده است که به طور مشروح بدان می پردازیم .

اخذ ویزای اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کاری کانادا  شرایط خاصی دارد که تحت سیستم امتاز دهی (pbs) میباشد .که در دو مرحله امتیاز دهی که اصطلاحا به آن استخرpool  می گویند صورت می پذیرد

طبق این سیستم  در محاسبه امتیازات  اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کانادا مرحله نخست قبل از استخر متقاضیان باید از مجموع ۱۰۰ امتیاز حداقل موفق به کسب ۶۷ امتیاز شوند که این امتیازات بر معیار های شش گانه امتیاز داده میشوند .

 • شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) و اخذ ویزای اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کانادا  هستید و می خواهید در رابطه با راه مهاجرت کاری به کانادا اطلاعات مفیدی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی اتریش و شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر کانادا

مقاله مرتبط

کار در کانادا

انواع روش های اکسپرس اینتری

اسکیل ورکر یکی از روش های اکسپرس انتری (Express entry) می باشد. اکسپرس انتری کانادا یک سیستم آنلاین برای سیستم مهاجرتی کانادا می باشد که افراد در صورتی که امتیازات بالایی کسب کنند می توانند از این روش اقامت کانادا را دریافت کنند.

اکپرس انتری کانادا به سه روش زیر تقسیم میشود:

 • اسکیل ورکر (Skilled worker)
 • اسکیل ترید  (Skilled trade)
 • افراد با تجربه کانادایی (Canadian Experienced Class)

اسکیل ورکر کانادا یک روش امتیاز بندی می باشد که به عواملی مثل سن، تحصیلات ، سابقه کار و … بستگی دارد. در صورتی که فرد حداقل امتیازات لازم را کسب کند که این امتیاز ۶۷ می باشد وارد مرحله دوم (استخر) می شود. حال در مرحله دوم افراد در صورتی که امتیازات لازم را کسب کنند از استخر خارج می شوند و اقامت دائم کانادا به این افراد اعطا می شود.

اسکیل ترید کانادا یک روش اخذ اقامت کانادا برای افرادی می باشد که مدرک آنها مدرک آکادمیک نمی باشد و دوره های فنی حرفه ای گذرانده اند و مدارک فنی در رشته های خاصی دارند و در کد رشته های شغلی اعلام شده توسط وزارت کار کانادا زیر شاخه شغلی B می باشند.

افراد با تجربه کانادایی که سابقه کار یا تحصیل در کانادا را داشته اند می توانند برای اخذ اقامت کشور کانادا اقدام کنند.

قبل از مقایسه این نوع زیر شاخه ها بهتر است در خصوص چند اصطلاح اطلاعات کاملی داشته باشید :

معیار زبان کانادایی Canadian language Benchmark) CLB : CLB) استاندارد کانادا برای توصیف سطح زبان افراد می باشد که قصد اخذ اقامت و مهاجرت به کشور کانادا را دارند.

دسته بندی ملی مشاغل: National Occupation Classification) Noc code)  : این کد مشاغل در اداره کار کانادا می باشد که هر شغل به نوع به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. این گروه های اصلی شغلی می باشند:

 • نوع شغلی ۰  : شغل های مدیریتی

مدیریت رستوران ، مدیر معدن ، مدیر باشگاه ورزشی و..

 • نوع شغلی A: مشاغل تخصصی که به تحصیلات دانشگاه نیاز دارند

مثل دکتر ، دندان پزشک ، وکیل ، مهندس معماری و…

 • نوع شغلی B: مشاغل فنی که نیاز به مدرک فنی حرفه ای یا کالج دارند.

مثل سر آشپز ، لوله کش ، الکترونیک کار و …

 • نوع شغلی C: مشاغل معمولی که با تحصیلات دبیرستانی یا کارآموزی نیاز دارند.

مثل قصاب ، راننده کامیون و..

 • نوع شغلی D: مشاغل کارگری
شرایط ویزای کار کانادا
اسکیل ورکر کانادا و استرالیا
مهاجرت به کانادا از طریق کار
تفاوت اسکیل ترید و اسکیل ورکر و افراد با تجربه کانادایی

هر ساله در حدود ۳۰۰ هزار متقاضی کار در کانادا از طریق اجازه کار موقت برای کار در کانادا اقدام می کنند. برای اشتغال در این برنامه شما به اجازه کار نیاز دارید. معمولا قبل از اقدام متقاضی به یک پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمایی کانادایی نیازمند است. با توجه به ملیت شخص متقاضی چند گام کلی برای اخذ ویزای کار کاندا و مجوز کار در کانادا وجود دارد.

 1. کارفرما در صورت لزوم برای ارزیابی تاثیرات بازار کار درخواست می کند.
 2. کارفرما پیشنهاد شغلی موقت را تمدید می کند.
 3. اقدام برای اجازه کار توسط متقاضی
 4. صدور مجوز کار

برای گام اول کارفرما باید اثبات کند که شغل موردنظر او دارای تاثیر مثبت در اقتصاد کانادا است و هیچ شهروند کانادا یا کسی که اقامت دائم کانادا را داری برای آن متقاضی نیست. اجازه کار موقت معمولا برای چند روز تا چند سال صادر می شود. معمولا درخواست برای اجازه کار دارای دو مرحله است. معمولا در ابتدا کار فرما باید مجوز استخدام از خارج از کشور را داشته باشد و بعد از مجوز باید برای اجازه کار اقدام کنید.

اسکیل ورکر کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم در مورد نشان دادن سوابق کاری در پروسه فدرال اسکیل ورکر – آقای افضلی

اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و طریقه پیدا کردن کد و تایپ شغلی

برای اقدام در خصوص تشکیل پروفایل و ایجاد پرونده ابتدا باید کد شغلی خود را دقیق پیدا کنید. توجه کنید اشتباه در وارد کردن کد شغلی (NOC) ممکن است به رد شدن پرونده شما ختم شود پس در انتخاب دقیق کد شغلی باید نهایت دقت را به خرج داد و حتی الامکان با وکیل و متخصص امور مربوط به مهاجرت کانادا مشورت کرد.

برای یافتن کد شغلی ابتدا باید وارد لینک زیر شوید :

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/express-entry/eligibility/find-national-occupation-code.html

سپس باید نام شغل را در کادر مربوطه وارد کرد.سپس روی شغل مربوطه باید وارد شد و اطلاعات و وظایف شغلی را کامل مطالعه کرد. وظایف شغلی باید با سابقه کار ارائه شده مطابقت داشته باشد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. در مرحله بعدی باید کد شغلی و عنوان شغلی و تایپ شغلی را یادداشت کرد. برای مثال شغل جوشکار را جستجو میکنیم.

اسکیل ورکر کانادا

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید شغل جوشکار (Welder) در کد شغلی ۷۲۳۷ و با تایپ شغلی B تعریف شده است که این افراد در صورت اخذ امتیازات کافی می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و مشاغل مورد نیاز کانادا (Shortage occupation list)

کشور کانادا با جمعیت کم و مساحت بالای خود نیاز به نیرو کار متخصص زیادی دارد به همین جهت افرادی که دارای تخصص در زمینه خاصی می باشند مشکلی در یافتن کار در کانادا ندارند. آمار و نرخ بیکاری در کانادا در سالهای اخیر چیزی حدود ۶ درصد بوده است که آمار بسیار خوبی می باشد. البته بهتر است نرخ بیکاری را در ایالات مختلف کانادا بررسی کرد:

 • بریتیش کلمبیا ۵٫۲
 • آلبرتا ۶٫۵
 • ساسکاچوان ۶٫۲
 • منیتوبا ۶٫۱
 • اونتاریو ۵٫۹
 • کبک ۵٫۴
 • نیو برونسویک ۷٫۵
 • جزیره پرنس ادوارد ۸٫۹
 • نوا اسکوشا ۷٫۹
 • نیوفانلند ۱۵٫۵

برخی مشاغل نسبت به مشاغل دیگر نیاز به نیرو کار بیشتری در کشورهای مختلف دارند که به همین سبب هر ساله دولت لیستی به نام های مختلف به عنوان لیست مشاغل مورد نیاز انتشار می کنند که افراد جویای کار در این رشته ها در این کشور بتوانند راحت تر اقدام به اخذ اقامت و مهاجرت به این کشور ها داشته باشند. برخی از مشاغلی که در حال حاظر در کشور کانادا مورد تقاضا می باشد:

 • برخی رشته های مدیریت مثل مدیریت اقتصاد ، مدیریت منابع انسانی و مدیریت خرید و …
 • برخی رشته های مهندسی مثل مهندس شیمی ، مهندس فیزیک و مکانیک و مهندس کامپیوتر
 • رشته های محیط زیستی مثل متخصص محیط زیست ، متخصص کشاورزی و مهندس معدن
 • رشته های هنری مثل معماری و عکاسی
 • دبیران و مشاوران تحصیلی و روان شناس

اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر و سیستم امتیاز بندی کار در کانادا

معیار های امتیاز دهی در ویزای اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker )  

 1. تحصیلات ،که از مقطع دیپلم تا مقطع دکتری حسب مورد امتیاز ذاده میشود به طبع مقطع دکتری بالاترین امتیاز را کسب خواهد کرد .
 2. مهارت زبان ، با توجه به دوزبانه بودن کشور کانادا زبان انگلیسی با حداقلی نمره clb7 و زبان فرانسه به عنوان زبان دوم امتیاز خواهد داشت .
 3. سن ،سنین بین۱۸ تا ۳۵ بالاترین نمره را خواهند گرفت .
 4. سابقه کاری ، شما با داشتن ۶ سال سابقه کاری بالاترین امتیاز را خواهید گرفت .
 5. استخدام هماهنگ شده شما در کانادا، شما با داشتن پیشنهاد کاری مورد تایید دولت کاندا می توانید از بخش نیز امتیاز بگیرید.
 6. انطباق پذیری با جامعه ی کانادا ،این بخش نسبت به بستگان نزدیک شما در کانادا همچنین سابقه کاری شما و یا همسرتان در کانادا امتیاز خواهد داشت .

پس اینکه در مرحله اول به امتیاز ۶۷ از مجموع امتیازات ۱۰۰ رسیدید وارد استخر pool می شوید ، برای خروج از آن باید از مجموع ۱۲۰۰ امتیاز حداقلی ۴۷۰ را کسب نمایید .

معیار های مرحله دوم اخذ ویزای اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کانادا  عامل انسانی از قبیل سن ،تحصیلات ،زبان ، سابقه کاری و.. خواهد بود که مجموعا ۶۰۰ امتیاز و ۶۰۰ امتیاز باقی مانده به پیشنهاد کار در کانادا از طرف یک کارفرما اختصاص داده شده است ،اگر در مرحله دوم به بالاترین امتیاز در نمودار که در طول سال ۲۵ بار صورت می گیرد را کسب نمایید ،اقامت دائم permanent resident را به شما و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال  شما اعطا خواهد شد .

مرحله اول سیستم امتیازبندی کانادا

مرحله اول : ۶ عامل انتخاب برای FEDERAL SKILLED WORKER

شما در این قسمت باید از  ۱۰۰ امتیاز حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید تا وارد مرحله بعد شوید  در غیر این صورت شما واجد شرایط اقدام از طریق SKILLED WORKER  نیستید.

۶ عامل ابتدایی و امتیازات آن به شرح زیر است :

امتیاز مدرک زبان در اسکیل ورکر کانادا

مهارت های انگلیسی و فرانسه : در این قسمت حداکثر امتیازات قابل کسب ۲۸ خواهد بود. امتیازات شما بر اساس چهار مهارت – – Writing – Listening -speaking Reading خواهد بود.

ارائه مدرک زبان  انگلیسی و یا فرانسه برای واجد شرایط بودن الزامی است. این موضوع بدین معناست که اگر شما بدون مدرک زبان هم امتیازات لازم را کسب کنید بازهم واجد شرایط نخواهید بود .

اگر شما برای هر دو زبان انگلیسی فرانسه مایل به ارائه مدرک هستید باید همزمان این کار را انجام دهید.

نمرات معادل امتحان IELTS با CLB-min

نمرات معادل امتحان IELTS با CLB

اسکیل ورکر کانادا

نمرات معادل امتحان TEF (فرانسه) با CLB

در صورتی که مدرک بعد از ۱ آپریل ۲۰۱۴ صادر شده باشد:

نمرات معادل امتحان TEF (فرانسه) با CLB

در صورتی که مدرک قبل از آپریل ۲۰۱۴ صادر شده باشد:

نمرات معادل امتحان TEF (فرانسه) با CLB

برای زبان دوم هم در صورت داشتن مدرک معادل CLB  ۵ در تمامی مهارت ها  ۴ امتیاز کسب می شود .

امتیاز تحصیلات در اسکیل ورکر کانادا

۲٫ تحصیلات :  شما می توانید تا حداکثر  ۲۵ امتیاز برای تحصیلات کسب نمایید . برای این امر یا با مدرک تحصیلی کانادایی داشته باشید و یا مدرکتان توسط موسسه مورد تایید اداره مهاجرت کانادا  ارزیابی و معادل سازی شده باشد .

حداکثر امتیاز در این بخش ۲۵ می باشد .

نمره تحصیلات در اسکیل ورکر کانادا

امتیاز سابقه کاری در اسکیل ورکر کانادا

۳٫ تجربه کاری  (حداکثر ۱۵ امتیاز )

برای تعداد سال ها تجربه کاری به صورت تمام وقت (حداقل ۳۰ ساعت در هفته و یا معادل آن به صورت پاره وقت ) که در آن درآمد داشته اید (کار داوطلبی قابل قبول نیست )

این کار باید جزو لیست NOC در  skill level 0 و یا A یا B باشد.

نوع کار باید در طبقه بندی NOC پیدا شده و کد آن در اختیار باشد .

تاثیر سابقه کاری در امتیازات اسکیل ورکر کانادا

امتیاز سن در اسکیل ورکر کانادا

۴٫ سن و سال (حداکثر ۱۲ امتیاز )

امتیاز سن در اسکیل ورکر کانادا

۵٫ استخدام هماهنگ شده در کانادا  (حداکثر ۱۰ امتیاز )

شما میتوانید در در ازای پیشنهاد کار تمام وقت با حقوق در کانادا قبل از اقدام از طریق SKILLED WORKER   امتیاز دریافت کنید این کار باید دائمی و تمام وقت باشد  (فصلی نباشد ) و در سطح شغل ۰ و یا A یا B در لیست NOC  باشد .

امتیاز سازگارپذیری در اسکیل ورکر کانادا

۶٫ سازگار پذیری (حداکثر ۱۰ امتیاز  )

اگر شما متاهل هستید همسرتان می تواند تا حداکثر ۱۰ امتیاز کسب نماید:

امتیاز سازگاری پذیری در اسکیل ورکر کانادا

در مجموع می توان گفت اقدام برای اسکیل ورکر کانادا یکی از روش های کم هزینه و مناسب برای مهاجرت به این کشور مهاجر پذیر است و افرادی که میتوانند امتیازات لازم در برنامه های اعلام شده را کسب کنند شانس بالایی برای دریافت اقامت دائم این کشور دارند. بر خلاف ظاهر این برنامه که به صورت آنلاین می باشد و افراد باور دارند بدون نیاز به دانش و تخصص خاص میتوانند خود اقدام به ثبت نام در این برنامه نمایند ثبت اطلاعات دقیق و انتخاب کد شغلی و تکمیل مدارک نیاز به دقت خاصی دارد که افراد می توانند از وکیل و متخصص این امر کمک بگیرند و اقدام بدون وکیل و متخصص این امور ممکن است بدون تحقیقات کامل موجب رد شدن سر موضوعات حتی کوچک شود.

مرحله دوم سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر کانادا

مرحله دوم (Pool) : بعد از کسب حداقل ۶۷ امتیاز از مرحله اول شما وارد اصطلاحا pool  یا استخر میشوید. در این مرحله شما میتوانید تا ۱۲۰۰ امتیاز کسب کنید. از این ۱۲۰۰ امتیاز ۶۰۰ امتیاز مربوط به عوامل فردی و ۶۰۰ امتیاز مربوط به پیشنهاد کاری از کانادا در صورت وجود می باشد. متقاضیان واجد شرایط بر اساس امتیازات کسب شده طبقه بندی شده و در ۲۵ نوبت در سال بر اساس بیشترین امتیاز کسب شده توسط داوطلبان و با ارسال دعوت نامه برای اقامت دائم اقدام خواهند کرد. متقاضیان تا یک سال در pool خواهند ماند و در صورت عدم دریافت دعوتنامه باید مجددا با ایجاد profile جدید از مرحله اول شروع کنند.

خلاصه ایی از امتیازات برای هر عامل در EXPRESS  ENTRY

امتیاز عوامل انسانی در مرحله دوم اسکیل ورکر کانادا
 • عوامل اصلی انسانی

امتیاز عوامل اصلی انسانی

امتیاز عامل همسر در مرحله دوم اسکیل ورکر کانادا

۲- عوامل همسر

امتیاز همسر در اسکیل ورکر کانادا

امتیاز عوامل تطابق مهارت در مرحله دوم اسکیل ورکر کانادا

۳- عوامل تطابق مهارت

امتیاز عوامل تطابق مهاجرت در اسکیل ورکر کانادا

۴ –  امتیازات اضافی

امتیازات اضافی در امتیازبندی اسکیل ورکر کانادا

جمع موارد ۱ و ۲ و ۳ و ۴ مجموع حداکثر ۱۲۰۰ امتیاز دارد.

بررسی ریزامتیازات برنامه اسکیل ورکر کانادا

بررسی ریز امتیازات اسکیل ورکر کانادا به صورت بخش به بخش
۱٫ عوامل انسانی:
 • با همسر حداکثر ۴۶۰ امتیاز برای تمام عوامل
 • بدون همسر حداکثر ۵۰۰ امتیاز برای تمام عوامل

امتیاز تحصیلات با همسر و بی همسر-min

زبان : مهارت های زبان اول

حداکثر امتیاز برای هر مهارت (writing-speaking-listening- reading)

 • با همسر ۳۲ امتیاز
 • بدون همسر ۳۴ امتیاز

امتیازات زبان با همسر اسکیل ورکر کانادا

زبان : مهارت های زبان دوم

حداکثر امتیاز برای هر مهارت (writing-speaking-listening- reading)

 • با همسر ۶  امتیاز       (تا حداکثر ۲۲ امتیاز )
 • بدون همسر ۶  امتیاز   ( تا حداکثر ۲۴ امتیاز )

زبان مهارت دوم در اسکیل ورکر کانادا

جمع نمرات عوامل انسانی

با همسر حداکثر ۴۶۰ امتیاز

بدون همسر حداکثر ۵۰۰ امتیاز

۲٫ امتیازات همسر (در صورت وجود )

امتیازات همسر برای اسکیل ورکر کانادا

زبان – مهارت های زبان اول همسر (حداکثر ۲۰ امتیاز و یا حداکثر ۵ امتیاز برای مهارت )

امتیازات اسکیل ورکر کانادا

جمع عوامل ۱ و ۲ حداکثر ۵۰۰ امتیاز

۳- عوامل تطابق مهارت (حداکثر ۱۰۰ امتیاز برای این بخش )

تحصیلات

امتیاز تحصیلات در اسکیل ورکر کانادا

نسخه اصلی جدول بالا:

Points for CLB 9 or more on all four first official language abilities

(Maximum 50 points)

Points for CLB 7 or more on all first official language abilities, with one or more under CLB9

(Maximum 25 points)

With good official language proficiency (Candian Language benchmark Level [CLB] 7 or higher) and a post-secondary degree

۰

۰

Secondary school (high school) credential or less

۲۵

۱۳

Post-secondary program credential of one year or longer

۵۰

۲۵

Two or more post-secondary program credentials was issued on completion of a post-secondary program of three years or longer

امتیازبندی ویزای کار کانادا

نسخه اصلی جدول بالا:

Points for education + 2 years or more of Canadian work experience

(Maximum 50 points)

Points for education + 1 year of Canadian work experience

(Maximum 25 points)

With Canadian work experience and post-secondary degree

۰

۰

Secondary school (high school) credential or less

۲۵

۱۳

Post-secondary program credential of one year or longer
۵۰ ۲۵ Two or more post-secondary program credentials AND at least one of these credentials was issued on completion of a post-secondary program of three years or longer

تجربه کاری خارجی ، با سطح زبان خوب ( CLB 7 و یا بیشتر )

تجربه کاری خارجی –با سطح زبان خوب ( CLB 7 و یا بیشتر )-min

تجربه کاری خارجی ، با تجربه کاری کانادایی

تجربه کاری خارجی – با تجربه کاری کانادایی-min

جمع موارد ۱ و ۲ و ۳ حداکثر  ۶۰۰ امتیاز می باشد .

۴٫ نمرات اضافی ( حداکثر ۶۰۰ امتیاز )

نمرات اضافی ( حداکثر 600 امتیاز-min

حداکثر امتیازات اضافی ۶۰۰ امتیاز خواهد بود.

جمع موارد ۱  و ۲ و ۳ و ۴  حداکثر ۱۲۰۰ امتیاز می باشد .

مهاجرت کاری به کانادا

در مجموع می توان گفت اقدام برای اسکیل ورکر کانادا یکی از روش های کم هزینه و مناسب برای مهاجرت به این کشور مهاجر پذیر است و افرادی که میتوانند امتیازات لازم در برنامه های اعلام شده را کسب کنند شانس بالایی برای دریافت اقامت دائم این کشور دارند. بر خلاف ظاهر این برنامه که به صورت آنلاین می باشد و افراد باور دارند بدون نیاز به دانش و تخصص خاص میتوانند خود اقدام به ثبت نام در این برنامه نمایند ثبت اطلاعات دقیق و انتخاب کد شغلی و تکمیل مدارک نیاز به دقت خاصی دارد که افراد می توانند از وکیل و متخصص این امر کمک بگیرند و اقدام بدون وکیل و متخصص این امور ممکن است بدون تحقیقات کامل موجب رد شدن سر موضوعات حتی کوچک شود.

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اسکیل ورکر کانادا و سخن پایانی

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری با برترین وکیل های بین المللی با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در امر حقوق بین الملل آماده کمک به شما در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا در سال ۲۰۱۹ می باشد. شما عزیزان می توانید برای اخذ مشاوره رایگان و بررسی و ارزیابی رایگان شرایط خود در خصوص مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا با مشاوران موسسه تماس بگیرید. در خصوص می توان اظهار داشت که از راه دارای یک سری قوانین و قواعد و معیارهای خاصی میباشد ،

بنابراین اگر شما عزیزان می خواهید مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کانادا و یا مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) داشته باشید و می خواهید محاسبه امتیازات اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کانادا داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص سوالات خود از قبیل شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) ، چگونگی اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker )، مراحل اخذ ویزای اسکیل ورکر (Skilled Worker ) کانادا و مهاجرت به کانادا و کار در کانادا و قوانین مهاجرت به کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا . .به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

195 پاسخ
 1. آرزو گفته:

  سلام وقت بخیر. برنامه نویس وب با ۱۰ سال سابقه کار و رشته تحصیلیم مهندسی کامپیوتر و ۳۴ ساله هستم و همسرم هم فوق لیسانس شیمی با ۵ سال سابقه کار مرتبط و بیمه شده ایم. ایا امکان اخذ اقامت skilled workers برای هر دو ما وجود داره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز سن و رشته تحصیلی و همچنین سابقه کاری شما مناسب هست . در نظر داشته باشید که در روش اسکیلد ورکر سن و سطح زبان شما و همسرتان بسیار مهم می باشد . آیا شما مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 2. روناک گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۳۰ سالمه کارشناسی ارشد شیمی هستم و معدلم ۱۴٫۵ هست متاسفانه مقاله ای ندارم. زبانم متوسطه دوره ه آیلتس رو شروع کردم. من میتونم با این شرایط برای اقامت تحصیلی کاندا اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز برای تحصیل در مقطع دکترا معدل و سابقه پژوهشی شما و همچنین سطح زبانتان بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

   پاسخ
 3. leila ahmadi گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  لیسانس حسابداری هستم. ۱۳ سال سابقه کاری دارم و کاملا مسلطم به همه ی زمینه های حسابداری.۴۱ ساله هستم و مدرک زبان ندارم.میتونم برای ویزای کاری یا تحصیلی اقدام کنم؟ البته کاری اولویت داره

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز با توجه به اینکه سن شما بالای ۴۱ سال است و با توجه به اینکه قوانین حسابداری در ایران و سایر کشورها یکسان نیست شیوه کاری برای شما شیوه مناسبی نیست و شما می توانید از طریق شیوه تحصیلی برای کشورهایی همچون اتریش اقدام نمایید که حساسیت چندانی روی سن ندارند.زبان شما در چه سطحی ست؟

   پاسخ
 4. حسین گفته:

  عرض و سلام و ارادت
  جناب آقای دکتر ملکپور و موسسه محترم MIE از اطلاعات مفیدی که در اختیار عموم مردم قرار میدهید بسیار سپاسگزارم
  لطفا با توجه به شرایطی که اعلام میکنم بنده را راهنمایی فرمایید.
  سن خودم ۴۸ و همسرم ۴۲
  مدرک تحصیلی هردو فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه امیرکبیر
  دارای دو فرزند ۱۱و ۸ ساله
  در حال حاضر مدرک زبان نداریم و در کلاس زبان انگلیسی شرکت میکنیم
  سابقه کار هردو تقریبا ۲۰ سال (بیمه داریم)
  دارای سرمایه نقدی(بورس و نقد) حدودی ۲٫۵ میلیلرد و تقریبا ۲٫۵ باب منزل مسکونی در غرب تهران هستیم

  با توجه به شرایط فوق اگر امکان داره در خصوص مهاجرت به کانادا یا اتریش بنده رو راهنمایی فرمایید. البته مهاجرت به کانادا برای بنده در اولویت هست به دلیل حضور دوستانم در ونکور و تورنتو

  سپاس فراوان

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط شما برای اخذ ویزا ی کاری با ریسک بسیار بالائی همراه هست . ولی شما می توانید از روش های سرمایه گذ اری در کانادا و اتریش برای اخذ اقامت اقدام نمائید . برای سرمایه گذ اری در کانادا می بایست سابقه مدیریتی و یا کسب و کار داشته باشید .برای کشور اتریش نیز شما می توانید از روش های ثبت شرکت (اقامت قرمز سفید قرمز) و یا روش خود حمایتی اقدام نمائید .آیا شما سابقه مدیریتی و یا کسب و کار دارید؟

   پاسخ
 5. فریبا گفته:

  باسلام و احترام
  من لیسانس مدیریت و حدوده ۶/۵ سال بیمه تامین اجتماعی دارم با همسرم شرکت نصب آسانسور داریم بمدارکی نظیر جواز کسب و پروانه از وزارت صنعت همسرم دیپلم با بیمه ۷ سال و تسلط کامل بر نصب آسانسور با ملکی نزدیک ب ۱ میلیارتومان سابقه شرکتمون ۱۲ سال هست شانس ما در اسکیل ورکر چقدر هست و چه قدر زمان میبره ؟ مدرک زبان هم میتونیم بگیریم پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام.
   برای اسکیل ورکر کانادا نیاز به مدرک زبان آیلتس ۷ و نیم به بالا دارید و اینکه در دو مرحله باید امتیازات شما حساب شود، که اگر به حدنصاب رسیدید می تونید برای این روش اقدام کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
 6. حیدر گفته:

  سلام،
  ممنون از راهنمایی ها و وقتی که می گذارید.
  لطفا بفرمایید با شرایط زیر چه کشوری و چه نوع مهاجرتی را میتونم پیگیری کنم:
  مرد، ۴۸ ساله، یک فرزند پسر شش ساله، بدون همسر
  لیسانس عمران دانشگاه آزاد
  کارشناسی ارشد فیزیک دانشگاه شریف
  کارشناسی ارشد جهانگردی
  دارای مدرک نظام مهندسی ساختمان (پایه یک)
  ۱۵ سال سابقه کار دولتی مرتبط با جهانگردی دارم و همزمان با کار دولتی حدود ۱۲ سال سوابق کاری عمران در بخش خصوصی دارم
  ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه
  آیلتس ۷

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز با توجه به شرایط سنی شما اخذ ویزای تحصیلی و کاری شما با ریسک بسیار بالایی همراه می باشد . چنانچه پشتوانه مالی تون رو تقویت کنید می توانید از طریق سرمایه گذاری و یا تحصیل فرزندتان در کشوری مانند کانادا اقدام کنید.

   پاسخ
 7. حسین گفته:

  سلام و خسته نباشید من ۳۲ سالمه لیسانس مکانیک دارم گرایش ساخت و تولید (ماشین ابزار) ۹ ساله که استخدام رسمی آموزش و پرورش هستم در هنرستان در همین رشته تدریس میکنم متاهلم تا ۴۰۰ میلیون هم سرمایه دارم مدرک زبان ندارم اگه اوکی کنم شراطم برا اسکیل ورکر مناسب هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب،
   شرایط کلی شما برای skilled worker مناسب هست اما باید بررسی کرد که آیا کد رشته ای با توجه به شرایط شما وجود دارد یا خیر و در ضمن نیاز هست آیلتس ۷ به بالا ارائه دهید. با توجه به شرایط سنی شما می توانید برای شیوه تحصیلی برای کشورهای دیگری هم اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 8. علی گفته:

  سلام بنده ۲۸ ساله فوق لیسانس ژئوتکنیک با پنج سال سابقه کار در مشاور املاک و در حال آماده شدن برای آزمون ایلتس ۷..آیا شرایط اقامت از طریق اسکیل ورکر دارم؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب بله برای اسکیل ورکر در صورتی که سوابق کاری با رشته تحصیلتون مرتبط باشد می توانید اقدام کنید چون سنتون و سطح زبانتون مناسب هست.

   پاسخ
 9. Elahe گفته:

  سلام وقتتون بخیر.خواستم بدونم برای اخذ ویزای اسکیلد ورکر حتما سابقه بیمه و تجربه کار مرتبط داشته باشیم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز شما می توانید سابقه کار همراه با بیمه مرتبط با رشته تحصیلی ارائه دهید و یا چنانچه سابقه کاری شما غیر مرتبط با رشته تحصیلی شماست می بایست این سابقه همراه با بیمه باشد.

   پاسخ
 10. taraneh گفته:

  سلام . آقای ملکپور عزیز. من ۳۶ سال سن دارم و مدرک فوق لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین دارم که یکی از دانشگاههای بین المللی در ایران می باشد. برنامه نویس جاوا هستم و حدود ۸ سال سابقه ی بیمه تامین اجتماعی دارم . مجردم و خواهرم شهروند کانادا هستن . مدرک زبان ندارم و در حال خوندن زبان هستم . آیا برای من امکان مهاجرت از طریق کار یا اسکیل ورکر به کانادا وجود داره ؟ و چه شرایطی باید برای من مهیا باشه تا بتونم برای مهاجرت از طریق کار اپلای کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شرایط شما برای اقدام از طریق اسکیلد ورکر بسیار عالی ست، چنانچه شما مدرک زبان با نمره بالا ارائه دهید. شرایط خواهر شما از لحاظ شهروندی کانادا برای شما امتیاز آور خواهد بود .

   پاسخ
 11. mehdi گفته:

  سلام خسته نباشید…بنده ۲۸ساله متاهل ودارای ۱دختر ۴ساله هستم…من وهمسرم هردودیپلم داریم..همسرم ۲۲ساله…حدود۱۰سال بطور حرفه ای نجاری وام دی اف کارمیکنم ولی سابقه بیمه حدود۲سال دارم…زبان درحال خوندن هستیم وایلس ۶ میتونیم بگیریم…سرمایه حدود۲۰۰میلیون …راهی برای اقامت کانادا باشرایط ماهست؟…میشه جاب افر گرفت؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه شما جاب آفر داشته باشید می بایست مورد تائید قرار گیرد و چنانچه شغل پیشنهادی از مشاغل دارای منفعت و بدون ضرر در کانادا باشد می توانید از این طریق اقدام کنید . در هر صورت برای تامین هزینه های یک خانواده سه نفره می بایست پشتوانه مالی تون رو تقویت کنید.

   پاسخ
 12. حمیدرضا گفته:

  سلام
  بنده دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در رشته جامعه شناسی هستم و مدرک ارشد جمعیت شناسی از دانشگاه تهران دارم. همسرم هم ارشد جامعه شناسی دانشگاه آزاد. هر دو ۲۸ ساله هستیم. در حال حاضر مدرک زبان ندارم اما میتونم آیتلس حدود ۷ و همسرم ۶ بگیره. ۱۰ سال سابقه ی کاری(بیمه تامین اجتماعی) دارم به عنوان دبیر و کادر آموزشی. همسرم گواهی دوره های چهره پردازی سینما داره. عمه ام ۲۵ ساله کاناداست و شهروندی داره.
  بهترین روش برای گرفتن اقامت کانادا برای ما چیه؟ (فرزند نداریم)
  سپاس از شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   سن و سابقه کار و مدرک زبان شما و همسرتان بسیار عالی ست.در زمانیکه قصد اقدام و تشکیل پروفایل دارید این نکته را در نظر داشته باشید که شغل شما و همسرتان می بایست از مشاغل مورد نیاز در کانادا که هر سال اعلام می گردد باشد. در ضمن اقامت بستگان نسبی برای شما امتیاز به همراه خواهد داشت . البته شرایط شما برای احتساب امتیازات نیاز به بررسی دقیق تر دارد.

   پاسخ
 13. نیازمند مشاوره گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده ۲۴ ساله کارشناسی ارشد حقوق دارم از دانشگاه تهران و کاراموز وکالت هستم مدرک B2 زبان فرانسه و ایلتس ۷ دارم . ۴سال سابقه ی کار حقوقی با بیمه دارم . دو تا مقاله مجلات داخلی هم دارم . همسرم هم کارشناسی ارشد آموزش زبان فرانسه ازدانشگاه تهران و C1 فرانسه و ایلتس ۷/۵دارند . ایشان تورلیدر هستند و ۴ سال سابقه دارند در این زمینه (البته براشون بیمه رد نکردند شرکت ها) ۵ سال هم سابقه تدریس زبان فرانسه دارند و گواهی کار از اموزشگاه های بسیار معتبر دارند . در فرانسه یک دوره ی حدود یک ماهه تخخصی برای رشتشون گذارنده اند و سابقه دریافت ویزای شنگن رو دارند. میخواستم بدونم شانس ما برای اقامت گرفتن از طریق تمامی روش ها چقدر است و ایا من میتوانم در کانادا وکالت کنم ؟ به نظر شما برای کدام ایالت شانس ما بیشتر است . متشکرم از پاسخگویی شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز چنانچه شما یا همسرتان قصد اخذ اقامت از طریق اسکیلد ورکر را داشته باشید می بایست سابقه کار همراه با بیمه ارائه نمائید . دوره فوق لیسانس رو کدام یک از گرایش های حقوق خواندید؟

   پاسخ
 14. مصطفی گفته:

  سلام خوسپاس از آقایی ملک پور عزیز بنده مدرک کاردانی در رشته برق دارم ودو سال در شرکت میان الکترونیک سابقه کار دارم ومدرک آیلتس با نمره ۸ گرفته‌ام ویک دختر ۴ماهه دارم وهمسرم نیز ۵سال سابقه کار در علوم آزمایشگاهی دارند آیا میتوانم برای تشکیل ورکر کانادا اقدام کنم دوستدار شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز نمره زبانتون بسیار عالی هست تبریک میگم ولی بهتر هست که با سابقه کار بیشتر پروفایلتون رو تشکیل بدید . چند ساله هستید و آیا همسرتون مدرک زبان دارند؟

   پاسخ
 15. فافا گفته:

  سلام من اسکیل ورکر ثبتنام کردم در مرحله اول و ایجاد پروفایل بعد ۱ماه submit روشن شده .حالا باید چیکار کنم،چقد باید منتظر باشیم تا وارد استخر بشیم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز پس از ساب میت پروفایلتون از طریق ایمیل روند انجام مراحل اسکیل ورکر به شما اطلاع داده می شود .در هفته دو یا سه بار ایمیل تون رو چک کنید و هم چنین از طریق سایت پیگیر مراحل انجام کار باشید.در هر صورت تا یکسال فایل شما فعال هست و در این یکسال چنانچه حد نصاب را کسب کنید برای شما دعوتنامه صادر می شود .

   پاسخ
 16. وحید گفته:

  سلام. دو تا سوال در مورد کانادا: ۱٫ تفاوت مهاجرت از طریق اسکیلد ورکر و اقدام برای ویزای کار چیست؟ آیا یکی اند؟
  ۲٫ من فوق لیسانس مدیریت مالی دارم. هشت سال سابقه کار در ایران. آیلتس ۷ داشتم که منقضی شده. از طریق ادامه تحصیل راحت تره اقدام کنم یا از طریق اسکیلد ورکر؟

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز یکی از راههای اخذ ویزای کار روش اسکیلد ورکر هست که در صورت کسب امتیازات لازم از همان ابتدا اقامت دائم کانادا به فرد داده می شود.دوست عزیز چند ساله هستید؟

   پاسخ
 17. تی تی زرین گفته:

  سلام . خانمی هستم ۴۰ساله دارای مدرک لیسانس زبان دبیری یا همون اموزش زبان.با ۱۴سال سابقه تدریس و۸سال ونیم سابقه بیمه. متاهلم همسرم ۳۶ساله کارمند وکاردان عمران ساختمان و رشته و کارشون مرتبط نیست وحدودا ۱۵سال سابقه کاربیمه دارند مدارک فنی حرفه ایی بسیاری داریم همسرمم مدرک کابینت سازی فنی حرفه ایی هم داره. مدرک زبان آیلتس وفرانسه نداریم ولی میتونم اماده کنم خودمو بگیرم اقوام همسرم درکانادا هستند ایاما امکان مهاجرت به روش اسکیل ورکر داریم یاخیر؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   برا ی اخذ امتیازات لازم شما نیا زبه مدرک زیان در سطح بالا دارید. اقوام درجه یک و دو همسر شما در کانادا هستند؟ اقامت دائم کانادا رو دارند؟

   پاسخ
 18. مهدی 63 گفته:

  سلام من ۳۶ سال سن دارم دارای مدرک کاردانی راه و کارشناسی ساختمان با ۱۰ سال سابقه کار همراه با بیمه متاهل و دارای آیلتس ۶ و مدرکم یبار توسط wes معادل سازی شده . برای مهاجرت از چه طریق اقدام کنم بهتره. اسکیل ورکر یا استانی؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما برای تشکیل پروفایل نیاز دارید که مدرک آیلتس بالاتری ارائه بدید . شما در کاندا اقوامی دارید؟ همسر شما مدرک زبان دارند؟

   پاسخ
  • مهدی گفته:

   خواهش میکنم.
   بنده ۳۴ ساله، کارشناس ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه امیرکبیر ( آموزش مجازی ) با معدل ۱۶٫۲۴ هستم با ۷ سال سابقه کار در زمینه صنعت نیروگاه های آبی و ۴ سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد، دارای مدرک PMP ( Project management professional ) که معتبرترین مدرک در زمینه مدیریت پروژه می باشد.فاقد مدرک زبان ولی تصور میکنم توانایی کسب ۶٫۵ آیلتس رو دارم.همسر بنده ۳۰ ساله دارای مدرک کارشناس ارشد تغذیه از دانشگاه سراسری با معدل ۱۷٫۵۸ دارای بیش از ۵ سال سابقه کار مرتبط در مراکز بهداشت و بیمارستان و دارای مطب . فاقد مدرک زبان.
   میخواستم بدونم آیا شرایط ما مناسب است جهت مهاجرت به کشوری مثل کانادا یا خیر ؟ ممنونم میشم راهنمایی بفرمائید.

   Rating: ۴
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    با سلام
    دوست عزیز شما می توانید از طریق اخذ ویزای تحصیلی برای همسرتون اقدام کنید البته ایشون باید آیلتس ۶و نیم رو داشته باشند. ضمن اینکه شما هم به عنوان همراه می توانید با اجازه کار وارد کانادا بشید .هم چنین چنانچه بتونید سطح زبانتون رو تقویت کنید برای پروسه اسکیل ورکر هم می تونید پروفایل تشکیل بدید البته امتیازات شما به طور دقیق نیاز به محاسبه داره و از طریق جدولی که در مقاله بالا هست می تنوید امتیازاتتون رو محاسبه کنید .ضمن اینکه شرایط شما برای مهاجرت به کشورهای اروپائی هم مناسب هست.

    پاسخ
 19. بهار گفته:

  باسلام. ۲۷ ساله هستم مدرک کارشناسی ناپیویسته کامپیوتر دارم. مدرک زبان هم به زودی میگیرم. ۲ تا خواهر دارم کانادا که هر ۲۲ سیتیزن هستند همچنین یک خاله دارم که ایشون هم سیتیزن هستند و بچه هاشون هم اونجا زندگی میکنند کلا فامیل و آشنا زیاد داریم اونجا. میتونم برای ویزای کار اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در روش اخذ اقامت کاری کانادا یا همان اکسپرس انتری امتیازات شما از سن و مدرک زبان و مدرک تحصیلی و سابقه کار محاسبه و چنانچه امتیازات لازم را کسب کنید اصطلاحا وارد استخر می شوید و سپش فاکتورهای ذکر شده مجدد با امتیازات متفاوت برای شما محاسبه می شود . در نظر داشته باشید که داشتن اقوام درجه یک در کانادا برای شما امتیاز دارد. آیا سابقه کار همراه با بیمه دارید؟

   پاسخ
 20. Mahsa گفته:

  سلام من ۳۶ سال سن دارم کارشناس ارشد کشاورزی از دانشگاه شهید چمران اهواز با معدل ۱۶/۸۶ و فارغ التحصیل سال ۹۳هستم و ۵سال سابقه کار با بیمه(استخدام رسمی) و نزدیک به ۳ سال بدون بیمه دارم. مدرک آیلتس ندارم ولی میخوام وقت میزارم برای گرفتنش من خواستم از طریق ویزای کاری اقدام کنم برای کشور کانادا ولی با وکیل مشورت کردم گفتند ممکنه از آیتم سن نتونید امتیاز کسب کنید(چون الان اقدام کنم تقریبا دو سال طول میکشه) و بهتره از طریق تحصیلی برای مقطع دکترا اقدام کنم. لطفا من و راهنمایی کنید از چه طریقی میتونم زودتر به نتیجه برسم و آیا شرایط ویزا رو دارم یا نه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید در نظر داشته باشید که در سیستم اکسپرس اینتری امتیاز شما از سن پائین هست ولی سن شما فاقد امتیاز برای شما نیست. ضمن اینکه شما می توانید این کمبود امتیاز رو با فاکتورهای دیگر جبران کنید مثلا سطح بالائی از آیلتس رو ارائه بدید و یا امتیازاتی که شرایط همسر شما می تواند به پرونده شما اضافه کند و یا اینکه اقوام نزدیکی در کانادا داشته باشید.متاهل هستید؟

   پاسخ
 21. زهره گفته:

  سلام ، من و همسرم هردو فوق لیسانس هستیم ۳۲ ساله داری یه پسر ۲ ساله ، مدرک من کارشناسی اقتصاد بازرگانی ارشد مدیریت بازرگانی ، همسرم فوق ایسانس عمران سازه های دریایی است ۷ سال سابقه کار عمرانی و مدرک نظام مهندسی داره ، در حال بررسی برای مهاجرت به کانادا از طریق کار هستیم چه پیشنهادی میکنید ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 22. مژگان گفته:

  سلام ۵۴ ساله هستم دکتری کشاورزی دارم. ۳۰ سال سابقه کار و ایلس۶/۵ دارم. ایا برای رشته من (تخصص علوم علفهای هرز weed science) پیشنهاد شغلی در کانادا هست، ایا میتوانم وارد pool شوم . با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 23. ngin گفته:

  سلام من ۲۴سال سن دارم دانشجو ترم آخر ارشد نرم افزار سابقه تقریبا یک سال کار کدوم کشور و چه نوع مهاجرتی رو پیشنهاد میدید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 24. مجتبي گفته:

  سلام من ٣٥ سال سن دارم و مدرك كارشناسي حسابداري و ١١ سال سابقه كار در بانك متاهل هستم با دو فرزند همسرم هم كردان اتاق عمل هستن با ٣٢ سال سال سن در حال خواندن زبان ميخواستم بدونم بهترين و سريعترين روش براي مهاجرت براي ما چيه ضمنا دخترم ٦ساله و پسرم يك سال و نيم هستن

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، هم از روش تحصیل می توان اقدام کرد و هم از طریق کار . به نظر اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ اخذ بفرمایید روش کاری گزینه مناسبی باشد. بعد از مشخص شدن وضعیت شما برای همسر و فرزندان هم می توان اقدام کرد.

   پاسخ
 25. فاطمه زينلپور گفته:

  با سلام من ليسانس معماري دارم سنم ٣٤ و متاهل هستم همسرم مدرس زبان هستن من ايلتس ٧ دارم سابقه ٥ سال سابقه كار دارم بدون بيمه امكان داره از طريق اسكيل وركر اقدام كنم

  Rating: ۴
  پاسخ
 26. فرامرز گفته:

  سلام روز خوش.۳۲ساله لیسانس کانپیوتر هستم.برنامه نویس هستم.مدارک زیادی از فنی حرفه ای دارم در زمینه رشتم.۱۰سال سابقه کاری مرتبط با رشتم رو دارم.هنوز ازمون ایلتس ندادم دارم میخونم برای چند ماه دیگه ازمون بدم.متاهلم.به نظر شما کدام روش مهاجرتی برای من بهتر؟؟اسکیل ورکر میتونم شرکت کنم؟؟مدارک فنی حرفه ای من قابل قبول هست در کانادا یا خیر؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار و تحصیل باید مدرک زبان داشته باشید.. برای تحصیل ایلتس ۶٫۵ کفایت می کنه و برای کار حداقل ۷٫۵ . مدارک فنی حرفه ای در صورتی که ترجمه رسمی بشن و مهر بخورن مورد تایید هستند.

   پاسخ
 27. مهتاب گفته:

  سلام وقت بخیر،من ۳۰سالمه فوق لیسانس بیوتکنولوژی پزشکی دارم وایلتس هفت ونیم به همراه، سه سال سابقه کاری در ازمایشگاه تشخیص طبی وچند مقاله isi،میخواستم بدونم شرایطم برای اسکیل ورکر چطوره؟ وایا نیاز به معادل سازی مدرک دارم؟ درضمن معدل لیسانس من حدود چهارده بوده

  Rating: ۴
  پاسخ
 28. hadi گفته:

  سلام وقتتون بخیر.میخواستم ببینم شرایط من برای اسکیل ورکرچطوره و نظر شما چیه؟۲۴ سال سن دارم،لیسانس معماری،آیلتس ۷ ، ۲ سال سبقه کاری،مدارک فنی حرفه ای مربوط به طراحی داخلی (نرم افزارهای اتوکد،سری دی مکس،رویت)رو دارم و آشنا به برنامه نویسی هستم و میتونم مدرک هم تا چند ماه دیگه بگیرم.خیلی ممنون بابت سایت فوق العادتون و راهنمایی هایی که میکنید

  Rating: ۴
  پاسخ
 29. سید رضا پیک گفته:

  سلام خدا قوت وقتتون بخیر. واقعا خوش حال هستم که با سایت شما اشنا هستم. من یک سال هست که برای اقامت در خارج از کشور دارم تحقیق میکنم و هیچ سایتی و هیچ موسسه ای اینقدر مثل شما مراجعه کننده را دلسوزانه و مودبانه راهنمایی نکرده است. ممنونم ازتون. من با شماره شما تماس گرفتم ولی متاسفانه نتونستم با مشاورین شما صحبت کنم ولی صدای گرم و دلنشین جناب اقای ملک پور را شنیدم و مشتاقم هرچه سریع تر گل روی ماه ایشون را زیارت کنم واقعا ازشون تشکر میکنم اینقدر دلسوز هستم… من متاسفانه نتونستم با مشاوران شما صحبت کنم ولی خیلی مصمم هستم برای رفتن و اقامت در کانادا. با توضیحات سایت شما و اطلاعاتی که بدست اوردم میخواستم اگه میشع لطفا من را برای ویزا کاری و اقامت دائم کانادا راهنمایی بفرمایید.. بنده ۲۵ ساله و مجرد هستم. دیپلم ریاضی فیزیک دارم و در حال حاضر دانشجوی مهندسی کشاورزی گرایش علوم دامی را در حال مطالعه هستم. کلاس های فنی و حرفه ای دوره اشپزی و نانوایی را گذرانده ام و با توجه به اطلاعاتی که دارم باید در این زمینه بیمه داشته باشم. پسر خالم فست فود دارند و بنده پیش ایشون به عنوان اشپز کار میکنم و قرار برای من بیمه اشپزی رد کنند. در ضمن کلاس ایلتس زبان ثبت نام کردم و در تلاش هستم ایلتس بگیرم. میخواستم خواهش کنم ببینم آیا این راهی که بنده در پیش گرفته ام و برنامه ریزی که کردم آیا درست است یا خیر… تصمیم بنده بر این است که تا ۳سال دیگر که درسم تمام شود سن من به ۲۹ سال میرسد… تا سن ۲۹ سالگی رزومه بنده میشود حداقل یک مدرک لیسانس از دانشگاه ازاد در رشته علوم دامی و مدرک ایلتس زبان حداقل با نمره ۶ و ۴ سال بیمه اشپزی و هم‌چنین مدرک بین المللی فنی و حرفه ای اشپزی که بالای ۱۸۰۰ ساعت اموزش در این زمینه دیده باشم… ازتون خواهش میکنم من را راهنمایی بفرمایید ایا با این برنامه ای که پیش گرفته ام ایا میتوانم اسکیل وورکر برای کانادا در زمینه آشپزی ، ویزای کار بگیرم؟؟؟؟؟؟
  ممنونم اگر راهنمایی بفرمایید تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، خیلی ممنون از لطف شما نسبت به ما ، دقت بفرمایید برای اسکیل ورکر باید امتیاز شما محاسبه بشه و برای کار مرتبط با رشته تحصیلی اقدام بشه . مدرک زبانتون باید با نمره حداقل ۷ باشه و سابقه کارتون هم بیشتر باشه . به نظر اگر در ابتدا برای دوره های کوتاه مدت تحصیلی اقدام کنید و بعدش دنبال کار باشید شانستون بالاتر هست . برای رشته اشپزی باید اونجا باشین و دوره برین.

   پاسخ
 30. پیمان گفته:

  در مورد معادل سازی هم خواهشا مبسوط توضیح بفرمایید و.اینکه چرا رشته عمران نیاز به معادلسازی داره ؟
  من فوق لیسانسم از صنعتی شریف هستش ؛ دوره و مدرکم هم انگلیسی هستش و کل دوره انگلیسی بوده. این تاثیر نداره که نیاز به معادل سازی نداشته باشه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، دوست گرامی رشته های که با قوانین یک کشور مرتبط هستند حتما باید معادلسازی شوند ، در فیلد تخصصی شما آیین های های طراحی ساختمان و سازه در کشورهای متفاوت هستند و هر کشور مطابق با یک آیین نامه عمل می کند. با این شرایط در ابتدا باید پروسه معادلسازی انجام شود تا مدرک شما مورد قبول کارفرمایان کانادایی باشد.

   پاسخ
 31. کوشا گفته:

  سلام
  داری مدرک کارشناسی گرافیک از دانشگاه دولتی و دو سال سابقه ی کار در زمینه ی طراحی رابط کاربری و آیلتس هفت هستم. از چه طریقی می توانم برای کانادا اقدام کنم و شانسم چقدر است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سابقه کار اگر سنتون زیر سی سال هست روش تحصیلی بهتر هست و بعدش می تونید در کانادا کار کنید. اگر سابهق کارتون بیشتر هست میهش برای اسکیل ورکر هم اقدام کرد

   پاسخ
 32. پیمان گفته:

  با سلام. ۳۳ ساله هستم و آبان ماه ۳۴ ساله میشوم. ارشد عمران_سازه هستم. در رسته ساختمان فعالیتم بوده همیشه و تجربه و سابقه دارم. دفتر طراحی و فنی مهندسی رسمی ساختمان دارم با مجوز از راه و شهرسازی زیر نظر سازمان نظام مهندسی + مهندس پایه ۲ نظام مهندسی با پروانه رسمی ( طراحی.نظارت.اجرا) . مدیریت ساخت و ساز انجام دادم و میدم (اجرای ساختمان تمامی مراحل) . مدیر یک کارخانه سنگبری هستم که تولید کننده انواع سنگهای ساختمانی هستم . طراحی و اجرای انواع نماهای داخلی و خارجی ساختمان و تمام خدمات مهندسی ساختمان در زمینه سازه و معماری. مدرس حق التدریس دانشگاه آزاد هستم از سال ۹۲ تا کنون. ۱۱ سال سابقه بیمه دارم. این شغلها هم مدیر مسئول خودم هستم و بیزینس شخصی هستش نع دولتی یا شرکت دیگران.

  خانوم بنده هم کارشناس ارشد عمران هستن و ایشون هم دارای پروانه نظام مهندسی جداگانه و سابقه بیمه جداگانه و سابقه تدریس دانشگاه آزاد دارند. گرایش لیسانسشون عمران و ارشدشون عمران -آب هستش

  یک کودک دو ساله هم داریم

  علاقه مند به استان ساسکچوان به دلیل هم شرایط مهاجرپذیر بودن و سیستم متناسب جذب و شرایط آب و هوایی هم داشتن فامیل . البته پیشنهادات شما مبنی بر استان دیگر هم حتما مدنظر قرار میدم.

  من تو سایت ساسکچوان نگاه کردم شاخه هایی از عمران و معماری رو جزو شغلهای مورد نیاز زده ولی تو.پیج ساسکچوان شما اثری نیست ازش. این دلیلش چیه ؟ تو اپدیت جدیدش اومده و شما نیاوردین هنوز؟ نگران شدم

  و اینکه اگر برنامه استانی اقدام کنیم که نیازی به اکسپرس نیست؛ درسته ؟ با توجه به شرایطی که تشریح کردم کدام استانها رو.پیشنهاد میدید ؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، خیلی ممنون از توضیحات کامل شما ، رشته مهندسی عمران نیاز به معادلسازی مدارک دارند. با توجه به شرایط اگه از طریق اسکیل ورکر اقدام کنید خیلی بهتر است و در نهایت هم میشه به برنامه استانی ختم بشه. با توجه به شرایطتون حتما پیشنهاد می کنیم که با وکیل مقیم کانادا صحبت کنید. اکثر استان ها برای مهندسین عمران شرایط ویژه دارن ولی مهمترین نکته معادلسازی مدارک تحصیلی هست.

   پاسخ
  • پیمان گفته:

   با تشکر از پاسختان ؛ دو سوال جدید پیش اومد
   ۱ . چرا وکیل مقیم کانادا حتما؟
   ۲.اسکیل ور استانی ساسکچوان انجام بدم اکیه؟

   و اینکه این سوالاتمو پاسخ نگرفتم:

   &&&علاقه مند به استان ساسکچوان به دلیل هم شرایط مهاجرپذیر بودن و سیستم متناسب جذب و شرایط آب و هوایی هم داشتن فامیل . البته پیشنهادات شما مبنی بر استان دیگر هم حتما مدنظر قرار میدم.

   من تو سایت ساسکچوان نگاه کردم شاخه هایی از عمران و معماری رو جزو شغلهای مورد نیاز زده ولی تو.پیج ساسکچوان شما اثری نیست ازش. این دلیلش چیه ؟ تو اپدیت جدیدش اومده و شما نیاوردین هنوز؟ نگران شدم

   و اینکه اگر برنامه استانی اقدام کنیم که نیازی به اکسپرس نیست؛ درسته ؟ با توجه به شرایطی که تشریح کردم کدام استانها رو.پیشنهاد میدید ؟ &&&

   ممممنون میشم اینها رو پاسخ بدید

   Rating: ۴
   پاسخ
   • MIE Malekpour07 گفته:

    با سلام، منظور این هست که حتما با کسی مشاوره بشین که به شرایط کامل اگاه هست و طبیعتا وکیلی که در کانادا هست به جزئیات آشنایی بیشتری داره. برای برنامه های استانی شانس بالاتر هست . انشالله به زودی اپدیت های این مقاله انجام خواهد شد و نکات جدید اضافه می گردد. اکسپرس اینتری یک سیستم است و پل اصلی از طریق اسکیل ورکر می باشد که در تمامی ایالات ها وجود دارد.

    پاسخ
 33. سروش گفته:

  سلام
  بنده ۳۰ سال سن دارم ،متاهل هستم و همسرم فوق لیسانس حقوق است، لیسانس عمران دارم ، فارغ اتحصیل ۹۱ هستم ولی حدود ۱۲ سال سابقه کار دارم ، حدود ۷ سال است که شرکت خودم را ثبت کردم ولی سابقه بیمه ۳ سال دارم ، زبانم حدود ۶٫۵ آیلتس است
  سابقه کار فراوانی در خصوص دکوراسیون داخلی و دیزاین دارم ، من از طریق اکسپرس انتری باید اقدام کنم یا از برنامه خوداشتغالی هنرمندان که اگر اشتباه نکنم با کد شغلی ۵۴۵۲ است ؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، مهندس عمران برای کار در کانادا نیاز به معادلسازی مدارک داره. اگر معادلسازی شما با موفقیت انجام بشه میشه براتون اقدام کرد و شانس خوبی دارین. از طریق اسکیل ورکز میشه براتون اقامت گرفت.

   پاسخ
 34. Naser گفته:

  سلام
  ۳۰ سال سن دارم، فوق دیپلم تعمیر و نگهداری هواپیما، با سابقه کاری ۴ ساله در ماهان ایر مرتبط با رشته خودم (تکنسین تعمیرات سنگین هواپیما+ مدرک تایپ ایرباس ۳۴۰ از هواپیمایی کشوری) آزمون ماک ۶.۵ شدم، با سرمایه ی در حدود ۲۰۰ میلیون، به نظرتون شانسم برای اسکیل ورکر کانادا چقدر هستش؟
  پیشاپیش ممنون بابت وقتی که میذارید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، خیلی شرایطتون خوب هست. میشه برای اسکیل ورکر اقدام کرد ، مرحله اول رو می تونید رد کنید ولی برای مرحله دوم باید نمره زبان بالاتر باشه. دروه های تخصصی خلبانی در کانادا هم میشه براتون اقدام کرد و بعدش به راحتی می تونید کار کنید.

   پاسخ
 35. B.f گفته:

  سلام خانم ۳۴ ساله و مجرد هستم دبير اموزش پرورش با سابقه ١٣ سال و مدرك تحصيلي كارشناسي گرافيك ، در حال اماده شدن براي ايلتس ٧ هستم ايا شرايط اقدام رو دارم ؟ و اينكه حتما بايد نمره ايلتس رو بگيرم بعد اقدام كنم يا قبل ازون هم ميشه اقدام كرد ؟ با تشكر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خوب هست . مدارک زبان هم باید با همون نمره و بالاتر داشته باشید. میشه در ابتدا امور مربوط به معادلسازی رو انجام داد و در طول پروسه مدرک زبان رو اخذ کرد.

   پاسخ
 36. محمد گفته:

  خسته نباشید
  من ۲۱ سالمه و دانشجوی متد SIC هستم با هدف CLB 8 و چند سوال دارم
  اول اینکه آیا سابقه کار حداقل یک سال اجباری هست یا نه و اینکه من دانشجو هستم و هنوز سربازی نرفتم با این شرایط کار کردن برام سابقه میشه یا نه
  آیا امتیازانطباق پذیری فقط به همسر افراد متاهل مربوط هست یا افراد مجرد مثل من هم میتونن از این بخش امتیاز بگیرن
  و سوال بعدی این هست که من مدرک کاردانی برق صنعتی دارم از اونجا که هفته دیگه کنکور دارم برای کارشناسی و هنوز امکان تغییر رشته برام وجود داره کدام یک از رشته های زیر شرایط بهتری دارن (من نتونستم هیچ کدام را در لیست NOC پیدا کنم)
  ۱ – رشته (Information and communication technology (ICT (رشته مورد علاقه خودم)
  ۲ – رشته الکترونیک
  ۳ – رشته برق قدرت
  ۴ – رشته کنترل ابزار دقیق
  خواهشمند جواب سوالم رو بدید تا من بتونم رشته ای رو انتخاب کنم که مشاغل بیشتر و با درامد بالاتری در کانادا داشته باشد چرا که هنوز در هیچکدام از این زشته ها نتوانستم کاری با بیمه در ایران پیدا کنم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با تشکر از توضیحات کامل شما، سابقه کار شما نباید در حین تحصیل باشد. طبیعتا برای افراد متاهل است. تمامی رشته ها برای کار در کانادا مناسب هستند و مدرک زبان شما فاکتور تعیین کننده است. برای کار در کانادا با ارائه نامه کاری میشه اقدام کرد و اجباری به بیمه نیست.

   پاسخ
 37. ابراهیم گفته:

  سلام وقت بخیر
  ۲۹ سال سن ، مدرک کارشناسی معماری، ۵ سال سابقه کار، پروانه دکوراسیون معماری ۴ سال ، مدرک فنی حرفه ای ۳ max
  آیلتس ۶ آکادمیک
  میخواستم ببینم امکان اسکیل ورکر هست یا نه
  با تشکر از سایت خوبتون

  Rating: ۴
  پاسخ
 38. کیا گفته:

  با سلام
  من ۲۸ ساله هستم
  مدرک کارشناسی ناپیوسته مکانیک
  یک سال سابقه کار غیر مرتبط با بیمه دارم
  و الان دارم برای آزمون آیلتس با نمره ۷ آماده میشم
  برای اسکیل ورکر امکان اقدام هست یا خیر ؟
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 39. کتی1366 گفته:

  با سلام
  من ۳۲ سالم هست
  لیسانس حسابداری (با نمرات و معدل بالا)
  فوق لیسانس مدیریت بازرگانی-بازاریابی( با نمرات و معدل بالا)
  ۵سال سابقه کار دارم و سه سال انتهایی مربوط به سابقه کار در بانک هست
  خواهرم از همین طریق اقدام کرده وکارش درست شده و سال دیگه می ره کانادا(از لحاظ اینکه خانواده درجه یک در کبک خواهم داشت)
  در حال حاضر مدرک زبان ندارم ولی می خوام امسال ایلتس بگیرم

  شرایط برای من چطوری هست؟
  از طریق اسکیل وورکر بهتره اقدام کنم یا تحصیلی؟
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
 40. fatemeh گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من یه دختر ۲۳ ساله ام با مدرک لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیو الکتریک اما معدل لیسانسم ۱۳ و خیلی پایینه
  تو یه شرکت مدیر پروژه ام ۳ ساله و اخیرا هم در یکی از پروژه ها که کانادا هست دارم همکاری میکنم
  مدرک آیلس آکادمیک با نمره ۷ هم دارم
  با این شرایط چقدر میشه امید داشت که از طریق اسکیل وورکر بتونم برم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید امتیازتون محاسبه بشه. مدرک دانشگاهی و مدرک زبان و سابقه کار رو بفرمایید . برای شغل این چنینی باید پیشنهاد کاری معتبر داشته باشید.

   پاسخ
 41. R-E گفته:

  با سلام و درود
  بنده ۲۸ ساله هستم دارای مدرک کاردانی برق وplc فنی حرفه ای وتافل
  در حال حاضر راهبر متروی تهران هستم با ۸ سال سابقه کار و مدرک پایه یک قطار برقی ، ایا شانسی برای مهاجرت دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 42. darioush گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  برداشت من از توضیحات شما این است که روش اسکیل ترید، روشی برای دریافت ویزای کار کانادا میباشد.پس از اخذ ویزای کار و حضور در کانادا و چند سال کارکردن یا اخذ پیشنهاد شغلی میتوان از طریق express entry جهت اخذ اقامت دایم اقدام نمود. آیا برداشت من درست است؟ سوال دیگر اینکه آیا اجازه کار داده شده منطبق با cetificate اخذ شده است و یا محدودیت ندارد. مثلا اگر بعنوان بنا گواهی اخذ شود بعد بعنوان مهندس و در رده noc00 میتوان مشغول بکار شد و پیشنهاد شغلی گرفت یا خیر.
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای اسکیل ترید و اسکیل ورکر تحت سیستم اکسپرس اینتری جهت اخذ ویزای کار می باشند. بله باید در زمنیه مرتبط با گواهی نامه ای که اخذ می گردد اقدام به کار شود.

   پاسخ
 43. saman1880 گفته:

  با سلام
  آیا اقدام از طریق skilled trades و گرفتن certificate of qualification و تایید توسط کانادا برابر با ویزای کار موقت هست یا ویزای دائم؟
  و اینکه روش اسکیل ترید تبدیل ویزای اقامت دائم میشه بشه؟
  ممنون میشم توضیح بدید و راهنمایی کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، بله میشه برای اقامت دائم هم اقدام کرد و در نهایت بعد از داشتن کلیه شرایط منجر به اقامت دائم میشه، برای اسکیل ترید شما باید حداقل ۲ سال سابقه کار تخصصی داشته باشید و حداقل زبان هم CLB 7 هست که باید تمام بنده های آیلتس ۶٫۵ باشه و گواهی صلاحیت رو هم دریافت کنید.

   پاسخ
 44. Rafiee1991 گفته:

  با سلام
  بعد از اخذ این نوع اقامت آیا حتما باید در حوزه مربوطه ای که اقامت گرفته شده کار پیدا کرد و یا در حوزه غیر مرتبط هم میشه؟ چون ممکنه همون در ابتدای حضور در کانادا کار تخصصی پیدا نشه و برای امورات جاری زندگی دست به کارهای پایین تر و ساده تری زد.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما برای موفقیت باید پیشنهاد کاری داشته باشید. بعد سیستم به این صورت هست که هر کسی با توجه به تخصصش انتخاب میشه و در شغل موردنیاز بکار گرفته میشه.

   پاسخ
 45. Lili گفته:

  لیسانس مهندسی کامپیوتر و ۶ سال سابقه کار مرتبط و ۴۰ ساله هستم.تسلط متوسط به زبان .در حال یادگیری زبان هستم.همسرم۴۵ ساله دبیر رسمی آموزش و پرورش با ۲۵ سال سابقه و رشته ریاضی .امکان اقامت کانادا با اسکیل ورکر ویا اقامت استرالیا وجود دارد ؟ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 46. SS گفته:

  باسلام بنده دکترای شیمی بدون سابقه کار و همسرم کارشناس ارشدمهندسی نفت با۶سال سابقه کارمیباشند.هر دو۳۵ ساله هستیم. ایا درصورت گرفتن ایلتس۶ امکان مهاجرت به کانادا ازطریق skilled worker برای ما وجود دارد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید امتیاز محاسبه بشه ، به نظر میشه برای همسر اقدام کرد ، باید آیلتس بالای ۷ داشته باشید که شانستون بالا بره، شما هم اگر مدرک زبان بگیرین به نمره همسرتون کمک میکنه

   پاسخ
 47. b1992 گفته:

  با سلام
  من ۲۷ سالم هست، فوق لیسانس منابع آب و بدون سابقه کار و خواهرم ۳۵ سال، فوق لیسانس علوم دام با سابقه کار ۲ سال کارگزار بانکی هست ( غیر مرتبط با رشته) هر دو مدرک زبان در حدود ۷ ایلتس جنرال، سرمایه ۲۰۰ میلیون، میتونیم از طریق اسکیل ورکرمهاجرت کنیم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 48. amir گفته:

  سلام وقتتون بخیر .اگر پیشنهاد کاری از کانادا داشته باشیم و بخواهیم به جز اکسپرس اینتری وبدون مدرک زبان بریم طبق پیشنهاد کارچطور اقدام کنم؟ من لیسانس برق قدرت دارم ۲۵ ساله ولی مدرک زبان ندارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سیستم کار در کانادا یک سیستم دو مرحله ای هست. اول باید امتیازتون محاسبه بشه اگر حداقل ها رو کسب کردین میرین تو مرحله دوم که نیاز به پیشنهاد کاری داره . باید مدرک زبان داشته باشید.

   پاسخ
 49. سمیه گفته:

  با سلام
  همسرم ۳۷ سال و فوق لیسانس برق دارن و دارای ۱۵ سال سابقه کار. متاسفانه مدرک زبان نداریم ولی توی کلاسهای زبان mieتا ترم سه شرکت کردیم. میخواستم ببینم آیا همسرم میتونن برای اسکیل ورکر کانادا اقدام کنن اگر مدرک آیلتس رو بگیرن؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله اگر آیلتس بالای ۷ اخذ کنند میشه براشون اقدام کرد. سیستم کار در کانادا امتیازی هست و باید حداقل امتیاز رو بیارن

   پاسخ
 50. Amirhossein گفته:

  با سلام وقت بخیر
  من ۱۸ سالم هست و دیپلم ریاضی دارم و دوتا مدرک برنامه نویسی سایت رو از مجتمع فنی تهران دارم که مدرک دو زبانه و هولوگرام دار هستن و زبان هم مدرک اموزشگاهی دارم و تا صد میلیون هم میتونم هزینه کنم میخواستم ببینم برای skill worker اقدامی میشه کرد یا نه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی با توجه به سن و مدرک تحصیلی شما امکان اقدام وجود نداره ، بهتر هست که شما در ابتدا برای تحصیل اقدام کنید و بعد دنبال کار بگردین.

   پاسخ
 51. سهیل گفته:

  با سلام
  بنده و همسرم هر دو پزشک هستیم
  من ۳ سال سابقه کاری و همسرم تازه فارغ التحصیل شدند
  میخواستم بدونم مرحله معادل سازی شغلی تا زمان شروع به کار و کسب درامد حدودا چقدر زمان و هزینه نیاز داره
  ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیازتون محاسبه بشه و اگر به حداقل رسیدن اقدام بفرمایید. در ابتدا می تونید برای معادلسازی اقدام کنید که معمولا سه الی چهار ماه پاسخدهی بهش طول میکشه ، هزینه ها هم فقط هزینه ثبت مدارک و ارسال مدراک به کانادا هست.

   پاسخ
 52. مجيد گفته:

  سلام
  من ٣٥ سالمه و مجرد.ليسانس نساجى دارم و فوق ليسانس حقوق مالى و اقتصادى.
  كارم مرتبط با رشته فوق ليسانسمه و كارمند دولتيم و حدود ١٠ سال سابقه بيمه دارم.
  تازه شروع به خوندن زبان فرانسه كردم و هنوز مدركى ندارم
  زبان انگليسيمم متوسطه و مدركى ندارم
  تواناييم توو برنامه نويسى كامپيوتر هست و براى اين مدركى ندارم
  به نظرتون ميتونم با بهبود شرايطم و اخذ مدرك در زبان هاى خارجه نهايتا ظرف يكسال اينده امتياز لازم براى ويزاى اسكيل وركر رو داشته باشم؟
  ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالای ۷٫۵ بگیرین میشه اقدام کرد. برای رشته مرتبط با تحصیلتون باید اقدام بفرمایید ، اگر می خواین در حوزه برنامه نویسی فعالیت داشته باشید سرمایه گذاری و ثبت شرکت خیلی بهتر هست.

   پاسخ
 53. محمد حسن گفته:

  سلام من و همسرم هردو کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستیم هردو ۳۰ ساله همچنین سابقه ۷ سال کار دارم و زبانم در حد آیلتس ۶ هست میتونم امیدوار باشم به این سیستم برای اقامت در کانادا؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شانستون خیلی بالاس ، پیشنهاد میکینم که نمره آیلتس رو بالای هفت ببرین که شانستون در مرحله دوم هم مناسب باشه. البته باید سایر شرایطتون هم بررسی بشه که اظهار نظر دقیق امکان پذیر باشه

   پاسخ
 54. سعید رضایی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۲۸ سال سن دارم و دارای مدرک تحصیلی مهندسی برق در گرایش الکترونیک از دانشگاه آزاد هستم و به مدت بیش از ۴ سال هستش که در شرکتهای فعال در زمینه بهره برداری نفت و گاز و مناطق نفتی مشغول به کار هستم متاسفانه سمت شغلی من در این شرکتها کارشناس HSE (یا همون ایمنی و بهداشت شغلی و محیط زیست) بوده و سوابق بیمه ایم با این عنوان ثبت شده، من قصد داشتم جهت اخذ اقامت از طریق Express entry و skilled worker اقدام کنم اما در این خصوص دچار ابهام شدم و نمیدونم در این شرایط که مدرک تحصیلیم با شغل و سابقه ام همسویی کامل نداره آیا میتونم در زمینه از این طریق اقامت اقدام کنم یا خیر؟ (لازم به ذکره که تمامی شرکتهایی که من توشون فعالیت داشتم از شرکتهای تخصصی و معتبر در زمینه برق هستند و قراردادهاشون هم با وزارت نفت در خصوص تامین خدمات و تاسیسات برقی بوده و بنده هم به عنوان کارشناس HSE در زمینه برق و تاسیسات برقی شناخته میشدم)، مورد دیگه اینکه آیا تمامی دانشگاههای ایران برای این طریق از مهاجرت معتبر محسوب میشن؟ من از یکی از واحدهای رده اول دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام
   دوست عزیز خیلی ممنون از اطلاعات کاملتون، سیستم کار کانادا امتیازبندیه و باید در ابتدا امتیازتون محاسبه بشه ، معمولا مدارک در ابتدا ارسال میشه برای وکیل اگر تایید نشه میره برای معادلسازی ، اگر مدرک معتبر در حوزه HSE دارین می تونه کمکتون کنه اما پارامترهای اصلی مدرک تحصیلی ، مدرک زبان ، سن و سابقه کار هستند. سنتون خوبه ولی سابقه کار باید بیشتر می بود و اینکه زبان چقدر بلدین ؟ مدرک زبان دارین؟

   پاسخ
 55. وحید گفته:

  سلام. لطفا درمورد کار دندانپزشکی در کانادا راهنمایی بفرمایید. عموما در مورد افرادی که مدرک دندانپزشکی دارند و متقاضی کار در کانادا هستند کمتر صحبت میکنید آیا امکانپذیر هست؟ بنده مدرک دندانپزشکی از کشور آذربایجان دارم متاهل ۳۲ ساله و بدون سابقه کار و دارای فرزند ۹ ساله هستم. آیلتس ۶ دارم. مهاجرت به کانادا در صورتی برام مقرون بصرفه هست که آنجا امکان طبابت داشته باشم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • tlu گفته:

   سلام و عرض ادب
   كار در زمينه پزشكي و دندان پزشكي در كشورهاي ديگه مثل كانادا در ابتدا نياز به معادل سازي داره.مي تونيد معادل سازي رو انجام بديد و در كانادا طبق تخصصتون مشغول به كار بشيد . سنتون مناسبه.سن و تحصيلات همسرتون رو بفرماييد؟

   پاسخ
 56. داریوش مرادی گفته:

  با سلام، گپ تحصیلی در رشته تحصیلی که اشاره نمودین چی هست؟ وکیل مجرب چه جوری میتوانیم دسترسی داشته باشیم؟

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید فاصله زمانی اتمام تحصیلات تا شروع تحصیل در مقطع جدید با نامه کاری مرتبط با رشته تحصیلی پر شود. برای مشاوره می توانید با دفاتر ما در ایران یا خارج از کشور که شماره تماس آن ها در بخش تماس با ما سایت قرار داده شده است، تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، متقاضی گرامی سوالات مطرح شده در مورد کار در کانادا و تحصیل در کانادا در راستای اخذ اقامت دائم کانادا در کامنت قبلی پاسخ داده شد . با تشکر از پیگیری شما

   پاسخ
 57. داریوش گفته:

  با سلام، بنده لیسانس مهندسی مکانیک دارم ۸سال سابقه تعمیرات و نگهداری تجهیزات دوار و ثابت پالایشگاه گاز دارم در حال حاضر زبان انگلیسی در حد متوسط هستم و در حال تکمیل آیلتس می باشم همسر بنده نیز فوق لیسانس مهندسی مکانیک داره و ۵ سال سابقه تدریس دانشگاهی در دروس مهندسی مکانیک می باشد در حال تکمیل مقاله ISI و مدرک زبان تافل جهت اقامت تحصیلی می باشد سوالم این بود چند درصد احتمال مهاجرت ما با این شرایط وجود دارد و سرمایه ای که واسه مهاجرت باید داشته باشیم چه مقدار باید باشد؟ کلا سردرگم هستیم نمیدونیم باید چکار کنیم با توجه به شرایط ما اگه یه راهنمایی کلی داشته باشید ممنون میشوماز لحاظ سنی ۳۵ ساله هستیم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، همسر شما می توانند برای تحصیل در کانادا و شما می تواند به عنوان همراه یا برای کار در کاندا اقدام کنید. برای هر دو عزیز باید گپ های تحصیلی با کار در شاخه مرتبط با رشته پر شود . با توجه به اینکه مهاجرت تحصیلی به کانادا به پرداخت هزینه همراه است. همسر باید هزینه های اولیه پذیرش و ویزا و همچنین بخشی از شهریه دانشگاه را در ابتدای امر پرداخت نمایند ایشان با نمره آیتلس بالاتر از ۶٫۵ امکان اقدام دارند. برای شما نیز اگر قصد کار در کانادا را دارید باید آیتلس ۶ به بالا را ارائه بدهید . اولین قدم برای اخذ اقامت دائم کانادا مشاوره با وکیل مهاجرت مجرب است.

   پاسخ
 58. Kasra گفته:

  سلام ۲۹سالمه فوق لیسانس برنامه ریزی شهری دارم با دو سال سابقه کار ایلس ۶٫۵ دارم فرانسه هم کمی بلدم سرمایه هم حدود ۲۰۰ میلیون دارم به نظرتون میتونم شرایط پذیرش رو دارم و مدرک جزو مدرکای مورد نیاز کانادا هست?

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی به نظر شرایط برای شما وجود دارد. لطفا مقالات مرتبط با کار در کانادا را مطالعه نمایید و امتیاز خود را محاسبه کنید. همچنین شما می توانید با دفاتر ما که آدرس آن ها در بخش تماس با ما سایت قرار داده شده است ارتباط برقرار کرده و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

   پاسخ
 59. هاله گفته:

  با سلام
  بعد از ورود به کانادا از طریق اسکیل ورکر چقدر زمان می برد تا بتوانیم برای پدر و مادر اقدام نماییم؟ و به طور کلی شرایط اقامت والدین بعد از ورود به چه صورت است؟
  ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، معمولا همسر و فرزندان وابسته به شما می توانند و برای پدر و مادر می توان از طریق ویزای توریستی اقدام کرد.

   پاسخ
 60. پیروز گفته:

  با سلام
  بعد از گرفتن حدنصاب نمره و اخذ ویزا از طریق اسکیل ورکر، و پس از ورود به کشور کانادا آیا دولت تعهداتی در قبال شما مثل پیدا کردن شغل دارد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیر دولت هیچ تعهدی در این زمنیه ندارد و افراد با بالاترین امتیاز برای مشاغل موردنیاز انتخاب می شوند.

   پاسخ
 61. سارا شمسی گفته:

  با سلام بنده ۳۱ساله هستم ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم و به زبان فرانسه هم مسلط هستم.بعلاوه مدرک سلتای دانشگاه کمبریج رو هم دارم.۱۰ سال سابقه کار دارم که برای ۶ سال آن بیمه رد شده.متاهل هستم و همسرم دیپلم هستند با مدرک جواهر سازی فنی حرفه ای ولی به زبانهای خارجی مسلط نیستند. با شرایط ما چه کشورهایی مناسب مهاجرت هستند
  با تشکر از پاسخ شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب ، دوره های مدیریتی در هلند و دانمارک برای شما مناسب به نظر می رسند. همچنین برای دوره های کوتاه مدت کانادا نیز می توان اقدام کرد.

   پاسخ
 62. آرام قاسم پور گفته:

  با سلام و احترام من ۳۵ساله و یک فرزند چهار ساله دارم، دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه دولتی و یازده سال سابقه کار مرتبط و دولتی به همراه بیمه و گواهی تکنسین دارویی از جهاد دانشگاهی هستم آیا شرایط اقامت از طریق skilled worker برای من امکان داره ممنون

  پاسخ
 63. علی گفته:

  سلام.
  من ۲۵ ساله هستم و مدرک ارشد با ۶ ماه سابقه کار دارم. می تونم برای تحصیل ارشد در یک شاخع دیگر هم به کانادا برم یا فقط دکتری؟
  skilled worker چطور؟

  پاسخ
 64. بامداد گفته:

  سلام
  بنده ۲۹ سالمه و لیسانس it دارم و تقریبا ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط و همین طور مدارک digital marketing از گوگل و مدرک شبکه از لایتک دانشگاه شریف و کم و بیش طراحی وب .در حال حاضر مدیر it یک آژانس هواپیمایی هستم.همسرم هم مدرک لیسانس معماری دارن.از نظر زبان هم معمولی هستم.سرمایم حدود ۱.۵ میلیارد هست.برای اسکیل ورکر اقدام کنم یا روش سریعتری هم وجود داره ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پروسه تحصیل در کانادا معمولا سریع تر از اقامت کاری است، همچین دوره های مختلص شما در کانادا وجود دارد که بعد از یک الی دو سال تحصیل شانس کار شما تا ۹۰ درصد افزایش می یابد.

   پاسخ
 65. محمد گفته:

  سلام
  بنده ۳۰سال سن دارم و لیسانس و ۵سال سابقه کار.
  اگر از طریق اسکیل ورکر اقدام کنم زودتر به اقامت میرسم یا تحصیلی؟

  پاسخ
 66. شاهین گفته:

  با سلام من وهمسرم ۲۵ و ۲۱ سال سن داریم
  من کارم طراحی ، ایده پردازی و اختراع دستگاه های جدید هست و برای یکی از پروژه هام که درامد زایی زیادی داره ولی توی ایران اسپانسر واسش پیدا نمیشه به فکر این افتاده بودم که با ویزای اسکیل ورکر بتونم مدارکو برای مرکز یا دانشگاهی ایمیل کنم و در صورت امکان ار ایران موقتا برم من ۵ ساله که دارم تو این زمینه کار میکنم و اختراعات متعددی. هم داشتم سابقه کار با سپاه و کانون نخبگان رو هم داشتم ولی مدرک تحصیلیم پایین و لیسانس متالورژی دارم خانمم هم دیپلم و ادامه تحصیل نداده من خودم در مورد. زبان مشکلی ندارم و انگلیسی کاملا میفهمم و صحبت میکنم ولی مدرکی ندارم خانمم هم همینطور از نظر مالی هم حدود. ۵۰۰۰۰ دلار دارم به نظر شما میتونم با این شرایط و البته در صورت امکان بهبود بخشیدن به اونها برای اخذ ویزا اقدام کنم البته کشوری که از اب و هوای معتدل تر برخوردار باشه برامون اولویت داره ممنونم

  پاسخ
 67. Mester niroomand گفته:

  سلام خدمت کارشناسان عزیز
  من دارای مدرک کارشناسی الکترونیک هستم ومدرک ایلتس ۶نیم به بالا رو گرفتم وسن۲۶دارم ولی سابقه کار ندارم میخاستم بدونم با۶۰میلیون پول میتونم با روش اسکیل ورکر به کانادا مهاجرت کنم ؟؟

  پاسخ
 68. شبنم گفته:

  سلام
  منو همسرم هر دو ٢٤ سال سن داريم، من ليسانس ژنتيك و همسرم فوق ديپلم مديريت بازرگاني دارن
  ايلتس و تافل اموزگاهي دارم
  ولي هيچكدوم سابقه كار دولتي نداريم و آزاد كار ميكنيم
  حدودا ٥٠٠ ميليون تومان پول داريم و قصد ادامه ي زندگي در كانادارو داريم..
  شرايطمون ميخونه براي skill worker?

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام دوره های کوتاه مدت کانادا برای همسر بسیار مناسب است و برای شما نیز تحصیل فوق پیشنهاد می شود لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 69. Somi گفته:

  سلام-من خانم متاهل هستم و ۱۱ سال سابقه بیمه ای با رشته تحصیلی ام که لیسانس حسابداری است دارم-۳۵ سال سن دارم-ایا برای مهاجرت شرایط را دارم

  پاسخ
 70. آیناز گفته:

  سلام من الان ۶۷ امتیاز ورود به استخر رو دارم اما بابت ۴۹۷ امتیاز دوم ، سؤال دارم اینکه شما می تونید در خصوص گرفتن جاب آفر کاری کنید ؟ ( ۳۴ ساله مجرد ۱۲سال سابقه کار مرتبط با رشته ام در وزارت نفت لیسانس مکانیک ارشد صنایع ، ناک رسته کاریم هم با یک شروع میشه B حساب میشم) ، دقیقا هم میدونم که چه کاری میتونم و‌میخوام اونجا انجام بدم یعنی که رزومه کاریم در لینکدین فعال هست و جابای مرتبط اونا رو چک میکنم)

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، برای اقامت دائم اگر از طریق کار اقدام کنید ابتدا در یک سیستم امتیازبندی وارد شده و در صورت به حد نصاب رسیدن امتیاز می توانید برای کار در کانادا اقدام کنید و بعد از چند سال نیز می توانید اقامت دائم کسب کنید. لطفا مقالات مرتبط را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 71. احمد گفته:

  سلام روزتون بخیر.۴۰سال دارم و دارای مدرک داروسازی هستم و ۱۵سال سابقه کار دارم و استخدام هستم.زبان در حد کم تسلط دارم و شرایط مالی هم حدود یک میلیاردمیتونم ساپورت کنم.از چه طریق میتونم اقدام کنم برای اقامت کانادا با همسر و فرزندم که ۶سالش هست.ممنونم از راهنماییتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تحصیل ، دوره های زبان، کار و سرمایه گذاری گزینه های پیش روی شماست. با داشتن فرزند شرایط برای کانادا آسان نیست. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا کشورهای مناسب را به شما پیشنهاد کنند.

   پاسخ
 72. امیر حسن اریافر گفته:

  بادروود خدمت کارشناسان محترم، من ۴۱ ساله هستم مجرد از تهران، کارشناس حسابداری، ۱۸ سال سابقه کار مرتبط با بیمه، ویزای شنگن، دارای یه واحد آپارتمان وتمکن مالی حدود ۸۰تا ۱۰۰ میلیون، ایا جهت اخذ اقامت دائم کانادا دارای شرایط هستم در ضمن در حال تحصیل زبان هم هستم با سپاس فراوان

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اقامت دائم از چه طریقی دوست عزیز؟ اگر برای اسکیل ورکر اقدام کنید باید حداقل امتیاز را بدست بیاورید، با توجه به شرایط شما امکان اقدام برای اسکیل ورکر مناسب نمی باشد.

   پاسخ
 73. حسن مانی گفته:

  سلام در صورت پذیرفته شدن بصورت اسکیل ورکر مدت زمانه این پروسه تا از پذیرفته شدن تا گرفتن کارت اقامت چقدر طول میکشه

  پاسخ
 74. ماریا گفته:

  سلام. دختر من ۱۴ سالش هست و میخوام از طریق ویزای تحصیلی کانادا براش اقدام کنم ، آیا قانونی برای همراهی والدین تو این شرایط سنی هست؟ لطفا در مورد مبلغ ویزای تحصیلی هم توضیح بدید. ممنون

  پاسخ
 75. N.gh گفته:

  با سلام
  همسر من لیسانس نرم افزار داره با ۳۳سال سن و ۵سال سابقه کاری
  میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی میشه اقدام کرد برای ویزای اسکیل ورکر کانادا؟؟!
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 76. محمدرضا چاوشی گفته:

  باسلام بنده کارشناسی عمران با سابقه بیش از شش سال در زمینه نظارت بر اجرای خطوط فوق توزیع و فشار قوی برق در شرکت مهندسی مشاور دارم. با سن ۳۵ سال ومتاهل ودارای یک فرزند شش ساله هستم. درضمن ایلتس جنرال ۵٫۵ هم دارم. میخواستم ببینم شرایط مهاجرت کاری از طریق اسکیل ورکر دارم یا خیر. باتشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 77. حدیث گفته:

  سلام
  من فارغ التحصیل ارشد حسابداری یکی از دانشگاه های ملی ایران هستم وسابقه کاری ندارم با سن ٢٨ ونمره آیلتس من حدود ٧ هست و مدرک حسابداری بین المللی دارم ولی مجرد هستم و میخاستم ببینم واسه کار در کانادا میتونم اقدام کنم؟ و اینکه من دوست دارم در رشته مهندسی پزشکی تحصیل کنم میخاستم بدونم امکان تحصیل در کنار کار کردنم محیا هست یا نه؟اگر نه در کشور آلمان میتونم با این شرایط مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   براي ادامه تحصيل شرايط را دارا مي باشيد و براي كار بايد سابقه كار مرتبط با رشته و سابقه بيمه داشته باشيد.براي اطلاعات بيشتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرماييد

   پاسخ
 78. محسن گفته:

  سلام وقت بخیر آیا شما امکان تهیه job offer برای موکلین خودتون را دارید؟ بنده مهندس عمران با ۳ سال سابقه کار هستم ۳۴ ساله

  پاسخ
 79. علی حیسنی گفته:

  سلام. من ۲۶ سال دارم فقط بیست میلیون سرمایه و فوق دیپلم کامپیوتر هستم آیا برا من ک پولی ندارم راهی هست ک اقامت آلمان یا کانادا رو بگیرم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، شرایط شما باید به طور کامل بررسی شود. با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 80. سعید گفته:

  سلام
  لطفا بازه زمانی اقامت تحصیلی و کاری مقایسه کنید.؟
  اقامت تحصیلی مستلزم چقد هزینه سالیانه است؟
  اقامت کاری اسکیل ورکر فدرال با عنایت به زمانبری حدودا یکساله و اخذ
  اقامت دائم بهتراز اقامت تحصیلی با توجه به مدت زمان سریعترش نیست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 81. شقایق گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم وقتی میگید تحصیلی سریع تر هستش به این معناست که از طریق کار شانس کمتری داریم؟
  من لیسانس پرتو پزشکی هستم و دوره های کلاس آیلتس رو رفتم در حد آیلتس ۶ هستم
  امکانِ اکسپت شدن ِ من هست یا خیر

  پاسخ
 82. محمد گفته:

  سلام من ۱۳ سال سابقه بیمه در شرکتهای خصوصی زیر نظر برق منطقه ای اصفهان دارم متولد ۶۲ و متاهل و مدرک فوق دیپلم برق فشار قوی دارم و در مورد برق هر چه که باشه مهارت بالا دارم برای کانادا شانسی دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 83. سحر گفته:

  با سلام
  من سحر ۲۶ساله لیسانس مترجمی زبان هستم و ۲سال سابقه تدریس زبان دارم و همسرم ۳۲ ساله فوق لیسانس مترجمی زبان هستند ایا امکان مهاجرت ما هست؟؟ کدام کشورها؟ از طریق تحصیل راحتتره یا اسکیل وورکر؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و یا کار اقدام نمایید همچنین می توانید برای کشورهای محتلفی اقدام داشته باشید بنابراین بهتر است با کارشناسان حقوقی شرایط خود را بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 84. بهار گفته:

  سلام من ٣٨سال دارم وداراي مدرك ليسانس پرستاري با دوسال سابقه كار وليسانس مترجمي انگليسي هستم.متاهل هستم وداراي دو فرزند هستم آيا شرايط مهاجرت به استراليا را دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی را دارا باشید می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 85. نازنین گفته:

  سلام من ۳۲ سالمه فوق لیسانس کشاورزی داریم مدت ۵ سال ناظر و مشاور یک شرکت کشت و صنعت بودم ایلتس ۶ دارم و متاهل هستم ایا برای مهاجرت به کانادا شرایط دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید از طریق کار و یا تحصیل اقدام نمایید اما بهترین و سریع ترین روش برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد و پس از آن بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 86. مسلم خسروی گفته:

  سلام. من ۳۴ سالمه.متاهل. و یک فرزند دارم. فوق لیسانس حسابداریم. البته فوق رو تازه گرفتم. و ۶ سال سابقه کتر در امور مالیاتی دارم. همچنین گواهینامه ی ماشین الات راهسازی مانند بیل مکانیکی و لودر و غلطک را دارم. ولی متاسفانه زبان بلد نیستم. راهی هست آیا؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید با رشته تحصیلی خود می توانید از طریق ویزای کار و برای کشورهای کانادا ، استرالیا ، نیوزلند ، آلمان و اتریش اقدام نمایید و یا اخذ ویزای تحصیلی برای بسیاری از کشورها مانند کانادا ، دانمارک ، هلند و …. اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 87. افسانه گفته:

  سلام. من ۲۶ سال دارم و دارای مدرک آرایشگری هستم و متاهل. ۷ سال سابقه ارایشگری دارم و به مدت ۴ سال هم در آژانس خدمات مسافرتی سابقه دارم . لیسانس زبانشناسی دارم . با توجه به شغل من که ارایشگری هست ایا این شغل و سابقه من در آژانس هواپیمایی مناسب برای اقامت در کانادا هست یا خیر؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بهترین روش مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد و پس از آن بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 88. مرتضی علیایی گفته:

  اینجانب متولد ۱۳۶۲ و دارای لیسانس بازرسی جوشکاری و مدارک تست های غیرمخرب:CWI ‘VT ‘PT ‘MT ‘RT ‘RTI ‘UT میباشم و بمدت یکسال سابقه ی بازرسی جوش وQC قبل از لیسانس دارم و مدت ۵ سال در زمینه رادیوگرافی که یکی از تستهای غیرمخرب است درزمان قبل از لیسانس مشغول بکاربوده ام و دارای مدرک کاردانی فناوری جوش و مکانیک خودرو و برق خودرو و همچنین سابقه در این زمینه ها میباشم و همچنین سابقه جوشکاری:GTAW’ SMAW ‘CO2 را دارم.و در حال حاضر از لحاظ مالی خیلی ضعیف هستم/ایا مهاجرت بنده برای کار با این شرایط امکان دارد یا خیر لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان مهاجرت برای شما فراهم است و به روش های متعدد و کشورهای متعددی را نیز می توانید اقدام نمایید که بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ