اخذ اقامت دائم کانادا و بررسی کامل طرق و شرایط آن

اخذ اقامت دائم کانادا، راه های مهاجرت به كانادا، شرایط اخذ اقامت دائم کانادا، شهروندی، تابعیت و پاسپورت کانادا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. اخذ اقامت دائم کانادا از چه طرقی امكان پذیر است؟ هزینه اقامت در کانادا چقدر است؟ اقامت دائم کانادا با کمترین هزینه از چه راهی میسر است؟ چگونه سریعا اقامت کانادا بگیریم؟ چه مدارك و اسنادی به منظور اخذ اقامت دائم کانادا نیاز است؟ مدت زمان گرفتن اقامت دائم کانادا چقدر طول می کشد؟ مراحل و پروسه دریافت اقامت كشور كانادا از طرق مختلف به چه صورت است؟ شرایط اخذ اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری چیست؟ آیا امکان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج برای ایرانیان وجود دارد؟ شما با مطالعه این نوشتار از جواب این قبیل سوالات آگاهی خواهید یافت.

كشور كانادا به جهت بالا بودن سطح زندگی و رفاه اجتماعی میزبان مهاجران بسیاری از سراسر جهان است. كانادا از جمله كشورهایی است كه عمده شهروندانش از اتباع كشورهای مختلف می باشند. سالانه جمعیتی بسیاری از هموطنان ما نیز به روش های مختلف به كشور كانادا مهاجرت نموده و تمایل به اخذ اقامت دائم کانادا دارند. در این مقاله تلاش نمودیم تمامی روش هایی كه منجر به اخذ اقامت دائم كشور كانادا و نهایتا دریافت پاسپورت کانادا می گردد را خدمت شما سروران شرح نماییم. اگر با مطالعه این مقاله كماكان سوالاتی در این رابطه در ذهنتان وجود دارد می توانید در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را طرح نمایید تا در اسرع وقت توسط كارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملك پور پاسخ داده شود. همچنین می توانید برای آگاهی بیشتر از چگونگی دریافت تابعیت و اقامت كانادا با استفاده از كلیدواژه ملك پور در گوگل سرچ نموده و مقالات، پادکست های صوتی و فایلهای ویدئویی مربوطه را در كلیه سایت های موسسه حقوقی ملك پور مطالعه و مشاهده نمایید. چنانچه تمایل به بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات تكمیلی دارید می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملك پور ( MIE اتریش ) تماس حاصل فرمایید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت كنید. در ادامه عناوین زیر مورد بررسی قرار میگیرد.

اخذ اقامت دائم کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا و شرایط عمومی
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج
 • اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی
 • اخذ اقامت دائم کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • اخذ اقامت دائم کانادا و هزینه های زندگی در کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا و تابعیت کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص مهاجرت و اقامت کانادا از زبان آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط جدید سیاسی کانادا

خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به کانادا – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین اخبار در مورد اقامت کاری در ساسکاچوان کانادا – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین خبر در خصوص انگشت نگاری در داخل کانادا و نحوه تمدید اقامت – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین اخبار در مورد اقامت کاری پس از تحصیل در کانادا – آقای افضلی – PGWP in Canda – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا و شرایط عمومی

کانادا کشوری است در شمال قاره آمریکای شمالی که بعنوان بزرگترین کشور جهان پس از روسیه و دومین کشور پهناور جهان محسوب می گردد. از آنجا که جمعیت ۳۶ میلیون نفری آن نسبت به وسعتش کمتر است لذا از آن زمره کشورهایی محسوب می شود که قابلیت مهاجرپذیری نسبتا بالایی دارد. پایتخت کانادا شهر اتاوا است. کانادا کشوری با آب وهوای سرد می باشد که این سرد بودن هوا بدلیل موقعیت جغرافیایی این کشور و قرارگرفتن آن در مناطق شمالی کره زمین و نزدیک بودن به قطب شمال می باشد. به همین دلیل است که در اغلب شهرهای کانادا شاهد زمستان های سرد و طولانی مدت هستیم؛ گرچه شهرهای بزرگ کانادا چون ونکوور آب و هوای به نسبت معتدل تری دارد. می توان گفت کشور کانادا جایی است بین انگلیس و امریکا؛ زیرا از لحاظ سیاسی تحت کنترل ملکه انگلستان می باشد و در عین حال که بدلیل روابط گسترده ای که با امریکا دارد، قواعد زندگی در آن تا حدودی شبیه به آمریکا است. از آنجا که کانادا کشوری است مدرن و برخوردار از موقعیت اقتصادی خوب، سیستم زندگی پیشرفته و کیفیت تحصیل بالا؛ لذا هرساله با سیل عظیمی از متقاضیانی که به طرق مختلف خواهان مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا می باشند مواجه است.

اخذ اقامت دائم کانادا - شرایط عمومی اقامت دائم در كانادا

شایان ذکر است که دولت کشور کانادا برای مدیریت سیل متقاضیان در بسیاری از روش های مهاجرتی خود از سیستم امتیاز بندی استفاده می کند و به آنها بر اساس یک سیستم امتیازبندی مخصوص مجوز ورود به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور را می دهد که در ادامه بیشتر در مورد آن بحث خواهیم نمود.

جدول شرایط عمومی و بررسی اجمالی کشور کانادا

مقاله مرتبط

شرایط مهاجرت به کانادا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

مقاله مرتبط

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا باید چه شرایط و پیشنیازهایی را تهیه کنیم؟ – آقای افضلی

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق كار

یكی از سریعترین راه های اخذ اقامت دائم کانادا مهاجرت كاری به این كشور می باشد كه می توان این نوع مهاجرت را از بهترین و كم هزینه ترین راههای مهاجرت به کانادا نامید. مهاجرت كاری به كانادا به سادگی میسر نخواهد شد و در ابتدای امر نیاز است رشته و تخصص متقاضی از جمله مشاغل مورد نیاز کانادا باشد؛ چرا كه شانس متقاضی افزایش خواهد یافت. ویزای كاری كانادا كه بیشتر با نام اسكیل وركر (Skilled Worker) شناخته شده است بر اساس سیستم امتیازبندی موسوم به EXPRESS ENTRY یا ورود سریع می باشد كه شامل دو مرحله است. در مرحله اول متقاضی اخذ اقامت دائم كانادا از طریق ویزای كاری باید از ١٠٠ امتیاز ممكن حداقل ٦٧ امتیاز بدست آورد كه این امتیاز از سن، تحصیلات، سابقه كار مرتبط با رشته تحصیلی و مدرك زبان انگلیسی، مدرك زبان دوم متقاضی و… محاسبه می گردد. در صورتی كه متقاضی امتیاز اولیه را دریافت نمود كه در اكثر مواقع متقاضیان این امتیاز را دریافت می نمایند، وارد استخر Pool الكترونیكی شده و امتیازات وی دوباره محاسبه می گردد. میزان دریافت امتیاز مورد نیاز به جهت اخذ اقامت دائم كانادا می توان گفت بسیار دشوار است چرا كه متقاضی از ١٢٠٠ امتیاز باید حدود ۴۴۰ تا ۴۶۰ امتیاز لازم (این کف امتیاز بصورت ماهانه تغییر می کند) را دریافت نماید كه این امتیازات با ریزبینی بسیار فراتر از مرحله اول محاسبه می گردد و موارد بسیاری را شامل می گردد. به این نكته توجه نمایید كه مدرك زبان در این مرحله بسیار مهم است و در حال حاضر افرادی شانس بالاتر جهت اخذ اقامت دائم کانادا را دارند كه موفق به دریافت مدرك زبان ٧ به بالا گردند تا در رقابت با متقاضیان دیگر كشورها پیروز شده و موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شوند. مرحله دوم ممكن است ماه ها به طول انجامد كه بیشتر در بازه ٦ الی ١٨ ماه باید در نظر گرفت. متقاضیانی كه تمایل دارند شانس خود را با محاسبه امتیازات خود امتحان كنند، می توانند جدول كامل امتیازات هر دو مرحله را در مقاله تخصصی ویزای كاری یا اسكیل وركر كانادا موسسه حقوقی ملك پور مشاهده نموده و محاسبه نمایند. لازم به ذكر است تا این لحظه از سال ٢٠١٩ نرخ بیكاری كشور كانادا معادل ٥.٧ درصد است كه با توجه به جمعیت این كشور می توان گفت میزان بسیار پایینی محسوب می گردد. در ادامه می توانید نموداری مبنی بر نرخ بیكاری كشور كانادا در سال های اخیر را مشاهده نمایید.

اخذ اقامت دائم کانادا - اخذ اقامت دائم کانادا از طریق كار - جدول 1

مقاله مرتبط

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص
مهم

گفتنی است که اگر چه پروسه ورود سریع یا اکسپرس اینتری کانادا ممکن است ماهها طول بکشد، اما در صورت عبور از فیلتر دو مرحله ای بلافاصله ( و بدون نیاز به شرط حضور به مدت ۳ الی ۵ سال ) پس از ورود به کانادا می توان سریعا اقامت دائم این کشور را در جیب خود داشته باشید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد نکات مهم در مورد نشان دادن سوابق کاری در پروسه فدرال اسکیل ورکر – آقای افضلی

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی به كانادا می تواند زمینه ساز اخذ اقامت دائم کانادا گردد اما صرف تحصیل در دانشگاه های کانادا هر چند به مدت طولانی منجر به اخذ اقامت دائم نخواهد شد. متقاضیان و شهروندان سایر كشورها می توانند در مقاطع مدارس، لیسانس، فوق لیسانس و دكتری در كانادا با دریافت ویزای تحصیلی این كشور مشغول به تحصیل گردند. مدارس شبانه روزی مطرح بسیاری در كشور كانادا پذیرای دانش آموزان بین المللی خواهند بود كه هزینه سالیانه این مدارس ١٥ الی ٥٠ هزار دلار كانادا می باشد. به جهت تحصیل در دانشگاه های كانادا در مقطع لیسانس دارا بودن مدرك دیپلم ١٢ ساله و همحنین مدرك زبان با نمره ٦ آیلتس از الزامات خواهد بود که البته تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در کانادا در پاره ای اوقات بدون نیاز به مدرک زبان امکان پذیر است. تحصیل در كانادا در مقطع لیسانس ٣ الی ٤ سال به طول می انجامد. تحصیل در كانادا در مقطع فوق لیسانس نیاز به مدرك لیسانس به همراه ریزنمرات و همچنین مدرك زبان با نمره آیلتس ۶٫۵ نیاز است و تحصیل در این مقطع بسته به رشته تحصیلی ۱٫۵ الی ٢ سال به طول می انجامد. شایان ذکر است که تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا نیز نیاز به داشتن مدرک لیسانس، مدرک آیلتس بالای ۶٫۵ به همراه گپ تحصیلی پایین و سن مناسب می باشد. فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های کانادا می توانند با کار پس از تحصیل در کانادا اقامت کاری این کشور را اخذ نمایند. تحصیل در كانادا در مقطع دکترا نیاز به سوپروایزر یا استاد راهنما دارد كه با متقاضی از قبل مصاحبه نموده و تمایل به استفاده وی در یك پروژه علمی داشته باشد. از جمله الزامات اخذ پذیرش دكتری در كانادا دارا بودن رزومه علمی قوی، مقالات معتبر بین المللی و همحنین مدرك زبان با نمره آیلتس بالا می باشد. دانشجویان دكتری می توانند در دانشگاه های این كشور با فعالیت های علمی و كارهای تحقیقاتی حقوق دریافت نموده و بخش قابل توجهی از هزینه های زندگی خود را تأمین نمایند. لازم به ذكر است تنها به متقاضیانی بورسیه تحصیلی ارائه می گردد كه از رزومه علمی بسیار قوی، حداقل دو الی سه مقاله معتبر در ISI و همچنین آیلتس بالای ٧ برخوردار باشند.

اخذ اقامت دائم کانادا - اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل

نکته مهم

از جمله نكات بسیار مهمی كه در رابطه با تحصیل در كشور كانادا باید به آن توجه بسیار داشت فاصله بین مقاطع تحصیلی (گپ تحصیلی) است كه باید بسیار كم باشد تا متقاضی موفق به اخذ ویزای تحصیلی گردد.

از دیگر نكاتی كه آگاهی از آن خالی از لطف نخواهد بود امكان گذراندن دوره های زبان برای بدست آوردن نمره زبان مورد نیاز در هر مقطع است بدین معنا است كه اگر متقاضی برای مقطع كارشناسی نمره زبانی پایین تر از ٦ است می تواند با گذراندن دوره زبان در این كشور پس از رسیدن به سطح مورد نظر وارد دوره لیسانس گردد كه این مطلب شامل مقطع فوق لیسانس نیز خواهد شد. به جهت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می گردد که به مقاله « تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان » رجوع بفرمایید. تحصیل در مقطع دکتری در کانادا نیازمند داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. استاد راهنما به دانشجویی که دارای رزومه علمی قوی، نمره زبان بالا، مقالات علمی بین المللی و سن مناسب به همراه انگیزه کافی داشته باشد، پذیرش دکتری در دانشگاه محل خدمتشان اعطا می نمایند. دانشجویان در این مقطع می توانند از طریق کار پژوهشی در دانشگاه، بخش زیادی از هزینه های خود را تامین نمایند. همچنین افرادی که دارای رزومه علمی و تحقیقاتی و زبان قوی هستند می توانند بورسیه تحصیلی کانادا را به دو صورت اسکولارشیپ و فاند دریافت نمایند. این بورسیه ها دولتی و دانشگاهی هستند. سطح علمی بسیار بالای كشور كانادا و همچنین نظام آموزشی قوی این كشور سبب شده است كه مهاجران بسیاری با هدف تحصیل به این كشور مهاجرت نمایند. دانشجویان بین المللی در كنار تحصیل در كانادا می توانند به صورت پاره وقت مشغول به كار شوند و بخش قابل قبولی از هزینه های تحصیل خود را تأمین نمایند.

هزینه تحصیل در كانادا به نسبت دیگر كشورهای انگلیسی زبان نظیر استرالیا و انگلستان پائین تر است كه این مطلب می تواند بسیار مورد توجه باشد. هزینه های تحصیل با توجه به مقطع تحصیلی، دانشگاه و رشته تحصیلی متفاوت است كه در حدود ١٥ الی ۲۰ هزار دلار كانادا تخمین زده می شود. دانشجویان بین المللی می توانند بعد از اتمام تحصیلات خود با توجه به سالهای تحصیل در كانادا و به مدت زمان مشخصی در این كشور اقامت داشته و بدنبال كار مناسب بگردند و در صورتی كه كاری مناسب و مطابق با رشته تحصیلی یافتند اقامت تحصیلی خود را به اقامت كاری تبدیل نمایند و پس از ۳ سال كار و زندگی در كانادا و همچنین پرداخت مالیات با مراجعه به اداره مهاجرت كانادا موفق به اخذ اقامت دائم کانادا گردند. همچنین یک الی دو سال پس از دریافت كارت اقامت دائم پاسپورت كانادا را اخذ نمایند. در ادامه درجدول ذیل می توانید دانشگاههای مطرح كشور كانادا آشنا گردید.

رتبه بندی دانشگاه های مطرح كشور كانادا
نام دانشگاهرتبه جهانی
دانشگاه تورنتو۳۱
دانشگاه مک گیل۳۲
دانشگاه بریتیش کلمبیا۵۲
دانشگاه آلبرتا۹۰
دانشگاه مونترال۱۳۰
دانشگاه مک مستر۱۴۰
دانشگاه واترلو۱۵۰

اگر در مورد با خود بردن همراه (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود) در پروسه مهاجرت تحصیلی به کانادا سوالی دارید، پیشنهاد می کنیم به این مقاله رجوع بفرمایید. نا گفته نماند که یکی از بهترین دوره های تحصیلی در کانادا دوره کوآپ است که برای بسیاری از ایرانیان مقرون به صرفه است؛ زیرا پس از گذشت یک سال تمام مخارج تحصیلی آنها باز می گردد و کار پس از تحصیل در دوره یک ساله کوآپ تضمین شده است. به جهت دریافت اطلاعات وسیع تر پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان مطالعه مقاله « تحصیل با تضمین کار در کانادا یا کوآپ کانادا » را از دست ندهید.

لینک مقاله : دوره های تحصیلی پرستاری کوآپ کانادا ۲۰۱۹ (سریعترین روش اخذ اقامت با مدرک دیپلم)

پرستاری کوآپ کانادا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری

از طریق سرمایه گذاری می توان موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شد و از این طریق شرایط دریافت شهروندی، تابعیت و پاسپورت كانادا را فراهم ساخت. به سه روش می توان در كشور كانادا اقدام به سرمایه گذاری نمود كه در ادامه به اختصار در رابطه با هركدام شرح داده خواهد شد.

 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ١٠٠ هزار دلاری
  از جمله راه های سرمایه گذاری در كانادا سرمایه گذاری ١٠٠ هزار دلاری است كه به كارآفرینی نیز شناخته شده است. در این نوع از سرمایه گذاری متقاضی باید ٣٠٠ هزار دلار كانادا را به عنوان دارایی یا تمکن مالی بر روی حساب خود نشان دهد كه از ١٠٠ هزار دلار آن جهت سرمایه گذاری استفاده نماید. این نوع سرمایه گذاری در استان بیریتیش كلمبیا است كه متقاضی باید طی پنج سال گذشته ٣ الی ٥ سال سابقه كار مدیریتی و یا عضویت در هیئت مدیره، حداقل مدرك تحصیلی فوق دیپلم و همچنین مدرك زبانی معادل آیلتس ۴٫۵ داشته باشد. شایان ذکر است که این نوع سرمایه گذاری باید در شهرهایی با جمعیت زیر ٧٥ هزار نفر صورت گیرد.

سرمایه گذاری در کانادا ـ سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری
  در این نوع از سرمایه گذاری متقاضی باید ۲۱۰ هزار دلار كانادا سرمایه گذاری نماید. در این پلن سرمایه گذاری متقاضی باید ٦٠٠ هزار دلار كانادا را بعنوان تمکن مالی به دولت این کشور نشان دهد. این پلن سرمایه گذاری نیز در استان بیریتش كلمبیا باید اجرائی شود و متقاضیان باید تمامی شرایط لازمه در سرمایه گذاری ١٠٠ هزار دلاری را دارا باشند و لازم به ذكر است كه به جهت سرمایه گذاری محدودیت جهت انتخاب شهر مورد نظر وجود نخواهد داشت و حتی متقاضی می تواند بیزینس های آماده را خریداری نماید.
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ٨٠٠ هزار دلاری
  این نوع از سرمایه گذاری در استان كبك كانادا صورت می پذیرد كه متقاضیان باید ٨٠٠ هزار دلار كانادا سرمایه گذاری نمایند و حداقل ١ میلیون و ٦٠٠ هزار دلار كانادا دارایی به دولت كانادا نشان دهند كه از این طریق موفق به اخذ اقامت دائم كانادا و در نهایت پاسپورت این كشور می گردند. مبلغ ٨٠٠ هزار دلار كانادا در اختیار دولت كانادا برای مدت زمان ٥ سال قرار می گیرد و پس از سپری شدن ٥ سال بدون هیچ سودی به متقاضی بازگردانده می شود. متقاضیان در این روش ظرف ١ الی ٢ سال موفق به اخذ اقامت دائم كانادا و سپس شهروندی و تابعیت و پاسپورت این كشور می گردند. لازم به ذكر است كه به دلیل امنیت بالای این روش متقاضیان بسیاری داوطلب سرمایه گذاری در كانادا و اخذ اقامت دائم کانادا هستند و سریعا ظرفیت محدود آن پر می گردد.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری های زیر ۲۰۰ هزار دلار در کانادا ( کارآفرینی کانادا )

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشورهای انگلیسی زبان

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد کارآفرینی در کانادا با کمتر از ۲۰۰ هزار دلار سرمایه

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج

یکی از راه های اخذ اقامت دائم کانادا ازدواج با شهروند کانادایی یا با کسی است که مقیم دائم کانادا است که به دلیل کلاهبرداری های بسیاری که در این روش صورت می گیرد به هیچ عنوان در صورتی که به صورت حقیقی تصمیم به ازدواج با فردی که شهروند کانادا را ندارید این روش را به صورت صوری و غیر حقیقی انجام ندهید چرا که در این مسیر افراد بسیاری وجود دارند که با دریافت مبالغ هنگفت چنین ادعایی دارند که در نتیجه هیچ سرانجامی جز از دست دادن دارایی شما نخواهد داشت. در صورتی که به صورت حقیقی تمایل به ازدواج با شهروند کانادایی را دارید به دلیل پیچیدگی های این پرونده و ارائه مدارک بسیار پیشنهاد می کنیم از مشاوره و کمک یک وکیل متخصص و رسمی در امور مهاجرت به کانادا و مسلط به قوانین بین المللی بهره مند گردید. از جمله مهمترین نکاتی که باید در این مسیر از آن اطلاع یابد این نکته است که در صورت اثبات صوری و غیر حقیقی بودن این ازدواج افراد متخطی مجرم شناخته شده و باید در انتظار مجازات هایی نظیر جرایم نقدی و ممنوعیت ورود به کانادا باشند. پروسه الحاق به همسر در کشور کانادا در حدود ۶ ماه به طول می انجامد که از جمله مدارکی که باید جهت انجام صحیح این پروسه به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید، عبارتند از :

 • ارائه مدارکی مبنی بر تمکن مالی لازم جهت اسپانسری همسر و تامین هزینه های زندگی وی در کانادا
 • ارائه مدارکی که مشخص کند که این رابطه حقیقی است زمانی حدود ۲ سال (کمتر یا بیشتر) از این آشنایی می گذرد و ارائه مدارکی نظیر عکس های خانوادگی، نامزدی و …
 • یکی از طرفین ازدواج که شهروند یا مقیم دائم کاناداست و اسپانسر می گردد می بایست حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.

همچنین متقاضی اخذ اقامت دائم کانادا باید برای اثبات رسمی بودن ازدواجش باید شرایطی را مهیا نماید؛ شرایطی نظیر زندگی با شهروند کانادا به مدت حداقل یکسال و اثبات کند که در همه امور زندگی با همسر خود مشارکت می کند.

ازدواج در خارج از کشور - مهاجرت به خارج از کشور از طریق ازدواج
اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج

اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

یكی از روش هایی كه بسیار مورد توجه است روش اخذ اقامت دائم کشور کانادا از طریق تولد می باشد. كشورها از نظر اعطای تابعیت و پاسپورت به نوزادان متولد شده و والدینشان تحت دو اصل خاک و خون عمل می كنند. اكثر كشورهای اروپایی تابع اصل خون هستند كه به كودكان تازه متولد شده در خاكشان كه از پدر و مادری غیر از شهروندان خود، تابعیت و اقامت اعطا نمی كند و تنها كودكانی موفق به اخذ اقامت دائم و پاسپورت می گردند كه پدر یا مادر و یا هر دوی آنها شهروند این كشور محسوب گردد و یا كودك از پدر و مادری مجهول متولد گردد. در قانون اصل خاک كودكانی كه در خاک كانادا متولد می گردند و یا حتی در هواپیماها و كشتی های این كشور در زمان تردد از پدر و مادر مثلا با تابعیت ایرانی متولد می شوند، می توانند موفق به اخذ اقامت دائم کانادا و نهایتا تابعیت و شهروندی كانادا را دریافت نمایند. همچنین والدین این كودكان نیز می توانند موفق به اخذ اقامت دائم کانادا این کودکان و پاسپورت این كشور گردند.

اخذ اقامت دائم کانادا - اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی

پناهندگی از جمله طرق مهاجرتی است و مهاجرت از این طریق در اکثر مواقع با شکست همراه خواهد بود؛ چرا که نبود آینده ای روشن، وجود مسیر بسیار سخت و پیچیده و همچنین وجود موانع بسیار در این مسیر شانس اخذ اقامت و تابعیت از این روش را بسیار پایین خواهد می آورد. افرادی که تمایل به اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی دارند می توانند با ورود به کشور کانادا و یا حتی در خارج از این کشور درخواست پناهندگی خود را به دولت فدرال کانادا تسلیم نماید. در این بین طرفداران مالی بشر دوستانه و خصوصی نیز به این متقاضیان کمک می کنند و به تامین نیازهای آنها به مدت یکسال خواهند پرداخت. شایان ذکر است این کمک های مالی تا زمانی خواهد بود که متقاضی خود بتواند نیازهایش را تامین نماید. پناهنده به شخصی اطلاق می گردد که از نظر مالی و جانی به دلایل متعدد نظیر حضور در گروه های سیاسی و اجتماعی ، نژاد و دین خاص و … در خطر باشد و فردی که تمایل به اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی را دارد باید آفیسر پرونده و دادگاهی که برای بررسی کیس وی در زمانی مشخص تشکیل می شود را قانع نماید که امکان بازگشت به کشور خود را به دیل عدم امنیت جانی و مالی ندارد. لازم به ذکر است که اکثر این کیس ها توسط دولت فدرال کانادا رد می شوند و شانس اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی بسیار پایین خواهد بود. موسسه حقوقی ملک پور پناهندگی را راهی مناسب به جهت مهاجرت نمی داند، پیشنهاد نمی کند و خدماتی در این باره ندارد. پیشنهاد می کنیم ابتدا با کارشناسان و متخصصان امر مهاجرت با سابقه بالا و رزومه ای قوی در امر مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا مشاوره نمایید و مسیر درست که قانونی است را انتخاب نمایید.

اخذ اقامت دائم کانادا-اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی
قوانین پناهندگی کانادا
اخذ اقامت دائم کانادا - اخذ اقامت دائم کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اخذ اقامت دائم کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

هنرمندان و ورزشکارانی که در سطح بین المللی جوایز معتبری دریافت نموده و شناخته شده هستند می توانند تحت ویزایی با نام ویزای خود اشتغالی کانادا اقامت موقت کسب نموده و پس از مدتی و طی نمودن مراحل مورد نیاز موفق به اخذ اقامت دائم کانادا گردند. این ویزای خود اشتغالی به سه نوع ویزای خود اشتغالی فرهنگی، ویزای خود اشتغالی ورزشی و ویزای خوداشتغالی کشاورزی تقسیم می شود که این با این نوع ویزاها باید از طریق مشاغلی دقیقا مرتبط با نوع آن ویزا مشغول به کار شوند. به عنوان مثال در ویزای خود اشتغالی فرهنگی می توان به مشاغلی که در رابطه با فرهنگ و هنر کانادا است مشغول به کار شد یا در ویزای خود اشتغالی کشاورزی باید متقاضی با خرید مزرعه ای مشغول به فعالیت و مدیریت آن شد. ویزای خود اشتغالی فرهنگی به نویسندگان ، موزیسین ها و مجسمه سازان، کارگردانان و سایر هنرمندان تعلق می گیرد. ویزای خود اشتغالی ورزشی به قهرمانان بین المللی که با شرکت در مسابقات ورزشی بین المللی معتبر موفق به کسب مدال و رتبه جهانی شده اند تعلق می گیرد که از طریق این نوع ویزا می توانند در کشور کانادا به کارهایی نظیر مربیگری، دایر نمودن باشگاههای ورزشی و فعالیت هایی نظیر آنچه ذکر شد مشغول شوند. البته این کارها باید مرتبط با رشته ورزشی تخصصی آنها باشد. ویزاهای خود اشتغالی که خدمت شما سروران عرض شد تنها در صورتی که متقاضیان شرایط ذیل را داشته باشند به آنان تعلق می گیرد.

 • متقاضی اخذ اقامت دائم از طریق ویزای خود اشتغالی باید حداقل ۳۵ امتیاز از جدول امتیاز بندی را دریافت نماید
 • متقاضی باید در طی ۵ سال گذشته حداقل ۲ سال سابقه فعالیت در زمینه ای که تمایل به اخذ ویزای خود اشتغالی را دارد داشته باشد
 • تمکن مالی متقاضی باید حداقل ۱۰۰ هزار دلار کانادا باشد
 • عدم سوء پیشینه و سابقه کیفری
 • از نظر روحی و جسمی از سلامت کامل برخوردار باشد
اخذ اقامت دائم کانادا - اخذ اقامت دائم کانادا و هزینه های زندگی در کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا و هزینه های زندگی در کانادا

هزینه های زندگی از جمله عواملی هستند که به جهت مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا و دیگر کشورها بسیار حائز اهمیت می باشد. در ادامه به لحاظ شناخت بیشتر کشور کانادا و هزینه های زندگی در این کشور جدولی را که شامل هزینه های اقلام مورد نیاز زندگی است را تهیه نموده ایم.

هزینه های اقلام مورد نیاز زندگی در کانادا
مواردهزینه ( دلار کانادا)
آپارتمان (۱ اتاق خواب) در مرکز شهر1،۲۶۵٫۱۸
آپارتمان (۱ اتاق خواب) خارج از مرکز1،۰۳۰٫۹۲
آپارتمان (۳ اتاق خواب) در مرکز شهر2،۰۳۲٫۰۰
آپارتمان (۳ اتاق خواب) خارج از مرکز1،۶۵۷٫۷۰
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر6،۱۱۳٫۹۵
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز3،۹۶۰٫۴۹
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)3.09
تاکسی ۱ کیلومتر (تعرفه عادی)1.88
شیر (۱ لیتر)2.34
نان شیرینی تازه (۵۰۰ گرم)2.86
برنج (۱ کیلوگرم)4.06
تخم مرغ (۱۲)3.31
پنیر محلی (۱ کیلوگرم)12.59
مرغ (۱ کیلوگرم)13.08
گوشت گاو (۱ کیلوگرم)14.66
سیب (۱ کیلوگرم)3.93
موز (۱ کیلوگرم)1.69
پرتقال (۱ کیلوگرم)3.94
گوجه فرنگی (۱ کیلوگرم)3.91
سیب زمینی (۱ کیلوگرم)2.74
پیاز (۱ کیلو گرم)2.60
کاهو (۱ سر)2.44
آب (بطری ۱٫۵ لیتری)2.26
غذا برای ۲ نفر ، رستوران متوسط65.00
کک / پپسی (بطری ۰٫۳۳ لیتر)2.14
کاپوچینو (معمولی)4.16
هزینه شارژ ماهانه برای آپارتمان ۸۵ متری146.97

چنانچه از ریز هزینه های زندگی در شهرهای مختلف کانادا و هزینه اقامت در این کشور اطلاع عمیقی نداشته و راغب به آنید که از آن اطلاع یابید، اکیدا مطالعه مقاله « هزینه های زندگی و اقامت در شهرهای مختلف کانادا » را از دست ندهید.

اخذ اقامت دائم کانادا - اخذ اقامت دائم کانادا و تابعیت کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا و تابعیت کانادا

به سوال اصلی مقاله باز می گردیم : چگونه سریعا اقامت کانادا بگیریم؟

از روش های مختلفی می توان به کشور کانادا مهاجرت نمود که در بالا همه راهها خدمت شما سروران به صورت کامل شرح داده شد. به صورت کلی افرادی که از طرق مختلف به کشور کانادا مهاجرت نموده و قصد اخذ اقامت دائم کانادا را دارند بین ۳ الی ۵ سال می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت نموده و پس از دریافت کارت اقامت دائم یا PR Cart به اداره مهاجرت کانادا مراجعه نموده و درخواست خود را مبنی بر اخذ پاسپورت کانادا را به اداره مهاجرت این کشور تسلیم نمایند. البته لازم به ذکر است که در برخی روش های سرمایه گذاری متقاضی کمتر از ۳ سال می تواند موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شود و یا در روش مهاجرت کاری یا همان اسکیل ورکر کانادا که به EXPRESS ENTRY یا ورود سریع معروف است متقاضی از ابتدای ورود به این کشور اقامت دائم کانادا را دریافت می نماید. لازم به ذکر است زمانی که متقاضیان اخذ اقامت دائم کانادا که از طریق تحصیل وارد این کشور می شوند از ابتدای ورود نمی توانند موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شوند و صرفا می توانند اقامت تحصیلی کانادا را دریافت می کنند. در صورتی که متقاضی تحصیل در کانادا در دوره های تحصیلی بیش از ۸ ماه در این کشور پذیرش دریافت نموده باشد، می تواند پس از فارغ التحصیلی مدت زمان مشخصی در کشور کانادا مقیم بوده و به دنبال کار بگردد و با یافتن کار مناسب مطابق با رشته تحصیلی موفق به اخذ اقامت کاری کانادا گردد و پس از ۳ الی ۵ سال کار در کانادا و پرداخت مالیات به دولت این کشور می تواند جهت اخذ کارت یا مجوز اقامت دائم کانادا به اداره مهاجرت این کشور مراجعه و درخواست خود را ارائه نماید و پس از دریافت کارت اقامت دائم یا به اصطلاح کارت PR کانادا جهت اخذ پاسپورت این کشور اقدام کند. البته در روش تحصیلی نیز به این اشاره شد که دوره های کوآپ پرستاری کانادا سریعترین روش برای دستیابی به اخذ اقامت دائم کانادا برای متقاضیانی است که دارای مدرک دیپلم می باشند.

اخذ اقامت دائم کانادا - اخذ اقامت دائم کانادا و سخن پایانی

اخذ اقامت دائم کانادا و سخن پایانی

اخذ اقامت دائم کانادا ، شرایط و راههای مهاجرت به کانادا و همچنین پروسه هر کدام از راههای اخذ پاسپورت و تابعیت کانادا در این نوشتار به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. همان طور که موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) در خصوص بحث مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کانادا بیان شد می توان اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج در کانادا ، کار در کانادا ، تحصیل در کانادا و یا ثبت شرکت یا سرمایه گذاری در کانادا را از راه های گرفتن اقامت دائم کانادا نام برد. در هریک از این روشها توضیحاتی مرتبط با ویزای مورد نظر و اخذ اقامت دائم کانادا بیان شد. در صورتی که متقاضیان ورود به کشور کانادا از راه ویزای کار را داشته باشند و یا با عنوان ادامه تحصیل به کانادا ورود کرده باشند و در پی جستجوی کار پس از تحصیل در کانادا باشند می توانند با رعایت شرایط اقامت پس از تحصیل در کانادا موفق به دستیابی به کارت اقامت دائم در کانادا یا کارت Permanent Residence شوند. شما عزیزان همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راه های اخذ اقامت دائم کانادا ، شرایط اخذ اقامت دائم کانادا ، اقامت پس از تحصیل کانادا و اخذ اقامت کاری کانادا و …. مشاوره رایگان دریافت نمایید. گفتنی است بخش دیدگاههای این مقاله و همچنین انجمن سوالات مهاجرتی نیز برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان طراحی شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

369 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. raheleh گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  راحله هستم ۳۸ ساله مجرد . دیپلم نرم افزار دارم … زبان صفر و ۱۶ سال در شرکت اینترنتی پشتیبان بوده و ۱۲ سال بیمه تامین اجتماعی هم دارم .لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم مهاجرت به کاندا داشته باشم.

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام من همونی ام که رشته ام انیمیشن است و منظور شما از “برای کار باید امتیازتون محاسبه بشه که در نگاه اول به نظر شرایط رو ندارین” این جمله چی بود ؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 3. ابوالفضل بلوچ گفته:

  با سلام و خسته نباشید من قصد اقامت کانادا را دارم مدرک کمک بهیار را دارم پنج سال تو بیمارستان لاله تهران کار کردم بچه ندارم متاهل هستم کل اموال چهارصد میلیون تومان هستش لطفا راهنمای کنید که چطوری برو کشور کانادا اونجا اقامت را بگیرم

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. حامد گفته:

  با سلام
  من ۳۱ سالمه و متاهل .. ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی دارم و سابقه ۷ سال کار در بانک دولتی و قبل از ان مدتی در بانک خصوصی را دارم . همسرم هم کارشناسی بهداشت محیط و در یک بیمارستان خصوصی در قسمت اداری مشغول است . زبان در حال یادگیری هستیم و تقریبا ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون هم سپرده نقدی .
  با این تفاسیر نحوه اقامت به چه ضورت میباشد ؟ و از همه مهمتر اینکه دغدغه اصلی و ترس من اینه که نریم اونجا بعد پنج سال برگردیم و همین موقعیتارم از دست بدیم . لطفا راهنمایی کنید . ممنون از سایت خوبتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر برای دوره های کوتاه مدت تحصیلی اقدام کنید و بعد دنبال کار باشید شانس بالا هست. مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ داشته باشید برای کار هم میشه اقدام کرد. اقامت شما و تمدیدش منوط به کار کردن شماست که با سطح زبان و تخصص شما رابطه مستقیم داره

   پاسخ
 5. امیر حسین گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  من ۲۲ سال دارم لیسانس آی تی دارم با معدل ۱۸/۲۱ و آیلس با نمره ۷ و همینطور برنامه نویس هستم و دو سال هم بیمه دارم.. مادرم فوق لیسانس شیمی با معدل ۱۷ ایلس ۶ و سابقه کار به عنوان تکنسین آزمایشگاه ۱۲ سال میخاستم ببینم ما چه جوری برای اقامت اقدام کنیم و درصد موفقیتمون چه قدر هستش.

  Rating: ۴
  پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام من دارم برای دهم رشته انیمیشن تحصیل میکنم و اینکه من برای تحصیل به کانادا برم البته برای لیسانس و یا برای کار و اینکه کانادا برای این رشته ام مناسب است.

  Rating: ۵
  پاسخ
 7. سمیرا گفته:

  باسلام .من ۳۳ سالمه و۱۴سال سابقه کاری در بانک و دارم و همسرم ۳۵ سال و ۱۰ سال سابقه کار در مترو را دارد مدرک تحصیلی من فوق دیپلم حسابداری و همسرم لیسانس عمران هستن دو فرزند داریم شرایط اقامت برای ما چگونه است . با تشکر از راهنمایی شما .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، روش های تحصیلی ، سرمایه گذاری و کاری رو میشه برای شما اقدام کرد. برای تحصیل گپ تحصیلی بالا هست و ریسک دارین . برای کار باید همسر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرین و مدارکشون معادلسازی بشه. برای سرمایه گذاری هم مقالات کامل نگارش شده و می تونید مطالعه بفرمایید. سرمایه گذاری در کانادا رو با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 8. کوروش گفته:

  سلام، من مدرک کارشناسی ارشد رشته مرمت و احیای بناهای تاریخی دارم و مدت ۴ سال در شرکت معماری مشغول کارم و سابقه بیمه دارم، همسرم فوق لیسانس حسابداری دارن. من و همسرم ۳۴ و ۳۵ سال سن داریم. هنوز مدرک زبان رو دریافت نکردیم. خواستم بدونم برای کار میتونیم اقدام کنیم.
  متشکرم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، رشته معماری نیاز به معادلسازی داره ، اگر موفقیت امیز باشه و مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرین بله میشه برای ویزای کار کانادا اقدام کرد. روش تحصیل هم مناسب هست و میشه یکی از شما درس بخونه و دیگری کار کنه. باید شرایطتون کامل بررسی بشه.

   پاسخ
 9. پارسا گفته:

  سلام
  بسیار ممنون از راهنمایی ها و مطالب ارزشمندتون
  من ۵۸ سالمه. نویسنده و پژوهشگر هستم. ۱۶ جلد کتاب تالیف و ترجمه کرده ام. مدرک فوق لیسانس دارم و چندین پروژه مطالعاتی را در حوزه اقتصاد انجام داده ام. یک میلیارد سرمایه دارم و نمره ۹۰ تافل. خانمم هم مترجم است و چهار کتاب ترجمه کرده است. من ۱۶ سال سایقه کار حرفه ای در تالیف، ترجمه و پژوهشگری دارم. دو فرزند دارم یکی دانشجوست و دیگری دانش آموز ابتدایی. لطفا راهنمایی کنید که چگونه می توانم ویزای دایم بگیرم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خیلی خوب هست ، میشه براتون پذیرش دکترا با حقوق گرفت. باتوجه به سن برای اقامت دائم سرمایه گذاری شاید راه بهتری باشه و نتایج بهتر و سریع تری داشته باشه.

   پاسخ
 10. محمد گفته:

  با سلام ،۳۶سالمه دیپلم ریاضی با مدرک فنی و حرفه ای در رشته برق ساختمان ،چهارده سال سابقه بیمه تأمین اجتماعی ،۳۰۰میلیون تومن سرمایه دارم چطور میتونم اقامت بگیرم زبان در حد صفر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن و مدرک بهترین روش برای شما سرمایه گذاری هست. مگر اینکه برای همسر شما اقامت تحصیلی گرفت و شما در کنار ایشون باشید و اجازه کار بگیرید. به صورت مستقیم برای شما نیامند سرمایه بیشتر هست.

   پاسخ
 11. علی گفته:

  سلام . من و همسرم هردو لیسانس مدیریت دولتی و بازرگانی و کارمند بانک هستیم . من با ۵۱ سال سن نزدیک به بازنشستگی هستم و همسرم با ۴۶ سال سن دو سال دیگه بازنشست میشه . دو پسر ۸ و ۱۳ ساله دارم و تمایل دارم بلافاصله پس از بازنشستگی ابتدا بهمراه پسر بزرگترم به کانادا مهاجرت کنم و پس از اشتغال به کارمناسب شرایط ادامه تحصیل فرزندم را هم فراهم کنم تا در آینده همسر و پسر کوچکترم به ما ملحق بشن . لطفا” راهنمائی بفرمائید بهترین روش کدام است ؟ متشکرم .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن بهترین روش برای شما سرمایه گذاری در خارج از کشور هست که کل خانواده اقامت بگیرن. برای پسر بزرگتر میشه پذیرش مدرسه گرفت اما این موضوع اقامت شما رو تضمین نمیکنه و بهتره که برای والدین در ابتدا اقدام بشه.

   پاسخ
 12. سیما گفته:

  سلام من متاهل و ۲۹ سال دارم.فوق دیپلم حسابداری و سابقه ی ۸ساله در یک شرکت هواپیمایی دارم .آیا میتونم بدون مدرک زبان و بدون همسرم اقامت بگیرم و همسرم بعد از حل شدن مشکلش اقدام کنن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر بدون مدرک زبان مدنظر شما هست باید از راه تحصیل اقدام کنید. البته به این معنا نیست که اصلا مدرک زبان ارائه ندین اما با نمره ۴٫۵ یا ۵ میشه اقدام کرد. باید بعدش بمونید و کار کنید.

   پاسخ
 13. سمیرا علی پور گفته:

  سلام دانشجوی سال سوم دکترای حقوق جزا وجرمشناسی ودر مرحله ازمون جامع و متولد اذر ۷۱هستم و۱۰سال سابقه کار مرتبط با رشته خودم در دفتر اسناد رسمی پدرم دارم.ومدرک زبان نیز تولیمو دارم..وبرادرم متولد ۱۹ شهریور ۸۱ هست که امسال دانش اموز سال اخر رشته انسانی با معدل ۱۹/۸۷می باشد.از چه راهی می توانیم اقامت بگیریم وباید چکار کنیم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن به نظر سابقه کار در در حین تحصیل دارین که مورد تایید اداره مهاجرت نیست. با توجه به شرایطتون میشه براتون پذیرش دکترا گرفت ، دقت بفرمایید که برای رشته حقوق نیاز به معادلسازی مدارک دارین و باید در ابتدا برای این موضوع اقدام کنید.

   پاسخ
 14. MN گفته:

  با سلام
  من ۴۰ سالمه و دانشجوی دکترای عمران هستم و ۱۰ سال هم سابقه کار دارم. همسرم ۳۵ سال سن داره و دندانپزشک هست. مدرک زبان نداریم. به نظرتون اگه مدرک زبان بگیریم شانس گرفتن اقامت کانادا برامون هست؟ با توجه به اینکه در حال حاضر دانشجوی دکترا هستم می تونم اقامت تحصیلی بگیرم یا از طریق کار بهتره؟ باتشکر.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن اگر قصد کار دارید باید سریع اقدام بفرمایید. مدارکتون هم باید معادلسازی بشه و به آیلتس بالاتر ۷ نیاز دارین. برای دوره های دکترا هم میشه براتون پذیرش با حقوق گرفت. اگر از راه تحصیل اقدام کنید میشه برای همسر هم اجازه کار تمام وقت گرفت .

   پاسخ
 15. ma گفته:

  سلام من ۲۰سالمه و دوره کارشناسی مهندسی شیمی میخونم زبانم مسلط هستم ولی ایلتس ندارم همچنین چهار سال سابقه معاملات فارکس و ارز های جهانی را دارم به نظرتون میتونم اقامت بگیرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید از طریق تحصیل اقدام کنید و برای رشته مرتبط با شیمی اقدام بشه. اگر مدرک زبان با نمره حداقل ۶٫۵ ارائه بفرماییید میشه براتون پذیرش تحصیلی گرفت.

   پاسخ
 16. محمد گفته:

  سلام من ۳۲ سالمه مهندس عمران با سابقه کاری ۸ سال مدرکمو از دانشگاه آزاد با معدل ۱۲٫۵ شهرستان گرفتم و همسرم دانشجوی سال آخر رشته شهرسازی است بنیه مالی قوی هم ندارم از چه راهی میتونم اقدام کنم لطفا بصورت واضح راهنمایی بفرمایید .متشکرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید برای ویزای کار کانادا اقدام بفرمایید. که نیازمند معادلسازی مدارک در مرحله اول و سپس ارائه مدرک زبان هست. سن و سابقه کارتون خیلی خوبه.

   پاسخ
 17. امید گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۷ سالمه با مدرک لیسانس برق_قدرت
  و همسرم دیپلم
  برای رفتن به عنوان کار بهتره یا تحصیلی
  اگر بخوایم به عنوان کار بریم هزینه چقد میخواد

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیازتون محاسبه بشه. مدرک زبان و سابقه کار رو بفرمایید تا شرایطتون بررسی بشه. هزینه هاتون شامل هزینه های معادلسازی مدارک و ترجمه هست.

   پاسخ
 18. مسعود گفته:

  با سلام
  ما ونکوور هستیم و همسرم در حال تحصیل هستن و بواسطه ایشون من هم اوپن ورک پرمیت گرفتم، و تونستم بعد از چند مصاحبه یه جاب آفر رسمی بگیرم (مدت کار در هفته ۴۰ ساعت، شروع کار مشخص، شرح وظایف مشخص، بیمه ومالیات و بازنشستگی مشخص، حقوق سالانه مشخص، و پوزیشن مشخص) من آیلتس جنرال اورال ۶ دارم و ۳۷ سالمه و لیسانس حسابداری دارم از ایران. خانومم ۳۶ ساله هستن و فوق لیسانس دارن. آیا ۶۰۰ امتیازی که بالا عنوان کردین به ما تعلق میگیره؟
  میشه ما رو راهنمایی بفرمایید؟
  ممنونم.

  Rating: ۴
  پاسخ
 19. erFan mahmoodi گفته:

  سلام جناب ممنون از سایت خوبتون.
  من ۱۸ سال سن دارم بامدرک دیپلم الکترونیک و ایلتس با نمره ۷.
  میتوانم ب راحتی اقامت بگیرم؟!

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر دیپلمتون ۱۲ ساله هست ، بله میشه براتون پذیرش تحصیلی در مقطع لیسانس گرفت. برای دوره های اماده سازی دانشگاه در کانادا همیشه اقدام کرد.

   پاسخ
 20. fahim گفته:

  سلام .من ۳۰ و همسرم ۳۱ سال سن داره
  مدرک زبان رو داریم میگیریم
  من لیسانس زمین شناسی دارم و
  همسرم لیسانس رشته برق قدرت دارن با سابقه کار مرتبط و همچنین مدرک فنی حرفه ای معتبر در رشته برق ؛ در امور فنی هم بسیار قوی هستن و کار کردن
  ضمنا همسرم گواهینامه پایه یک هم دارن
  میخواستم بدونم برای اقامت چجوری میشه اقدام کرد ؟ ما فرزند هم نداریم.
  ممنونم از راهنماییتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط اولیه شما خوبه ، باید نمره زبانتون مشخص بشه و بعد اظهار نظر کرد که میشه برای کار اقدام کنید یا خیر. چند سال سابقه کار دارن همسر و آیا ایلتس بالاتر از ۷ میتونن بگیرن ؟

   پاسخ
 21. حامد هستم یک سخت افزاری گفته:

  سلام.بنده مدرک کارشناسی سخت افزار کامپیوتر با معدل ۱۲ و همچنین مدرک CCNA کامپیوتر با نمره بالا دارم .همچنین مدرک فنی و حرفه ای نصب و تعمیر پکیج دیواری و همچنین مدرک فنی و حرفه ای برق خودروهای ساخت داخلو دارم.پیشنهادتون برای من که هدفم رفتن به کاناداس چیه؟ با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 22. م. گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۳۰ساله و مجرد هستم. مدرک کارشتاسی حسابداری با ۹سال سابقه کار دارم. خواهر مقیم کانادا هستن.
  لطف بفرمایید راهنمایی کنید من از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟ خودم بیشتر ازطریق کار مد نظرم هست.
  و چه مقدار هزینه داره و نقدینگی نیاز هست؟
  باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر سابقه کارتون در حین تحصیل نیست و مدرک زبان می تونید بگیرید که نمرش بالاتر از ۷ باشه میشه براتون کاری اقدام کرد. مدارکتون در ابتدا معادلسازی میشه

   پاسخ
 23. وخید گفته:

  با سلام
  بنده لیسانس مدیریت دارم و ۳۰ سالمه و همسرم هم ۲۵ سال و لیسانس ای تی داره. با سرمایه حدودا یک میلیارد. بهترین و راحت ترین پیشنهادتون برای اقامت دایم چیه؟ ضمنا من بیزینس زعفران انجام میدم ایا امکانش هست ک کانادا هم همین کارم رو ادامه بدم ؟
  سپاس از راهنماییتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر می تونید مدرک زبان بگرید راه تحصیلی مناسب شماست. میشه برای هر دو بزرگوار تحصیلی اقدام کرد و یا برای همسر در ابتدا تحصیلی اقدام کرد و شما به عنوان همراه تشریف ببرید و اجازه کار داشته باشید.

   پاسخ
 24. سعید گفته:

  سلام
  من دبیر زبان انگلیسی هستم با دو فرزند که یکی دانشجوی پرستاری هست چگونه با ۱۰۰ هزار دلار می تونم اقامت کانادا بگیرم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید بررسی بشه شرایطتتون ، سن خودتون و فرزندان ، مدارک تحصیلی و .. . اگر قصد اخذ اقامت برای کل خانواده رو دارید روش های سرمایه گذاری مناسب هستند. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 25. پارسا گفته:

  سلام با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و دوستان عزیز
  من ۲۴ سالمه کارشناس حسابداری با پس انداز ۱۰۰ میلیون به نظرتون میتونم برای کار یا تحصیل به کانادا برم یا اقامت بگیرم با این شرایط و مقدار نقدینگی؟؟و اگه میشه شرایطش چیه و چطور شروع کنم
  مرسی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط شما برای تحصیل مناسب است. سرمایه شما برای پرداخت هزینه های دانشگاه کافی است ، اما باید هزینه یکسال زندگی را در حساب داشته باشید تا شانس ویزای شما بالا باشد.

   پاسخ
 26. محراب گفته:

  با سلام
  من مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی دارم و معلم رسمی اموزش پرورش با ۱۱ سال سابقه هستم سنم ۳۱ سال هست و مجردم ، زبانم بد نیست میخواستم بفرمایئد در چ زمینه ای اقدام کنم شانس دریافت اقامت دائم برام زیاده . کلا شانسم در چ حدی هست

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان در حد آیلتس ۶٫۵ اخذ بفرمایید بهتر است که در ابتدا برای دوره های کوتاه مدت تحصیلی اقدام شود و بعد از آن به کار پرداخت .

   پاسخ
 27. محمود گفته:

  با سلام اینجانب ۳۸ سالم هست دارای مدرک لیسانس معماری و دارای پروانه پایه ۲ مهندسی و عضوهیت مدیره شرکت میخواستم سوالی ازشما بپرسم که برای اقامت کانادا کدام روش و پیشنهاد میکنید درضمن مدرک زبان ندارم .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن اگر سابقه کار دارین روش کاری بهترین روش هست. باید مدارکتون رو معادلسازی کنید و مدرک زبان هم داشته باشید تا امتیازتون به حداقل موردنیاز برسه

   پاسخ
 28. hossein گفته:

  سلام
  من متولد ۸۲ هستم ودرگیر برنامه نویسی و طراحی مدار های الکترونیکی هستم
  اما از لحاظ سرمایه مشکل جدی دارم (یعنی فقط میتونم در حد هزینه رفت ۱ ماه خورد و خوراک رو تهیه کنم)
  از یه طرف هم مدارک زیادی دارم و عضو انجمن نخبگان هستم
  سریع ترین راه برای اینکه بتونم اقامت اخذ کنم چیه؟
  باز هم یه دنیا ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن باید شما برای بورسیه تحصیلی اماده کنین خودتون رو، در کانال تلگرام مجموعه عضو بشید و فایل های مرتبط رو گوش کنید. مدرک زبان باید داشته باشید و معدلتون هم باید خوب باشه. با توجه به شرایط بورسیه تحصیلی بهترین روش هست.

   پاسخ
 29. مهدي گفته:

  سلام دورد من ۳۸ سالمه ليسانس مديريت با معدل بالا هستم خانم هم فوق ليسانس محيط زيست دارن يه پسر ۳ ساله هم دارم مدارك زبان نداريم يعني زبان سطح پايين هستيم منظور از نمره زبان چيه ازمونش در ايرانه يا كانادا؟دوم انكه با چه مقدار سرمايه لازمه مثلا ۲ ميليارد باشه اين ۲ مليارد بايد به كانادا انتقال بديم و خودمون با اون اونجا كار رابندازيم منظور از از كار راه اندازي چه نوع كاريه مثلا كارهاي توليديه يا سوپر ماركت هم ميشه راه انداخت ايا وقتي با اين مبلغ وارد بشيم اجازه كار داريم غير از اين كه به پولمون دست بزنيم مثلا پول بزاريم تو بانك سودش بگيريم سوم اينكه اگر بخواهيم براي تولد فرزند دوم اونجا باشيم چه مدت قبل از زايمان ميتونيم اونجا باشيم و چه مدت بعدش بايد باشيم تا اقامت به بچه بدن هزينه اقامت براي سه ماه تو كانادا چقدره براي تئلد بچه و اقامت گرفتن ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، نمره زبان شما همان نمره آیلتس یا تافل شما می باشد. بسته به روش اقامت به ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار دلار کانادا نیاز است. شرکت شما باید بیزنس پلان قوی داشته باشه و سودهی خوبی هم داشته باشه.

   پاسخ
 30. محمدرضا گفته:

  سلام خسته نباید ، من ۲۵ سالمه لیسانس ژنتیک دارم بعضی دوره های مربوط به رشته ام رو طی کردم هنوز خدمت نرفتم و زبانمم بد نیست ولی هنوز مدرکه زبانمو نگرفتم لطفا راهنماییم کنید که تا کیی وقت دارم واسه تحصی بعد اقامت اقدام کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
 31. محسن حسین پور گفته:

  سلام خسته نباشید . من ۳۷ سال سن دارم. مدرک تحصیلی دیپلم ناقص ریاضی دارم. ولی از سال ۱۳۸۵ جواز کسب رشته عکاسی و فیلمبرداری رو دارم ۱۳ سال میشه. دارای یه فرزند ۷ ساله هستم. خواستم راهنماییم کنید چجوری میتونم اقامت دائم کانادا رو بگیرم.و با چقد سرمایه اولیه میشه اونجا رفت.ایا کشور دیگری هست که شرایطش برای من راحت تر باشه واسه اقامت. ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک فنی حرفه ای دارین در زمینه عکاسی و مدرک زبان با نمره بالاتر هر ۷ میتونین بگیرین کشور استرالیا گزینه مناسبی هست. سیستم کاری در کانادا و استرالیا امتیازی هست

   پاسخ
 32. مصطفی گفته:

  با سلام
  من ۲۰ سالمه با مدرک دیپلم تجربی و گواهینامه خدمت سربازی هم رفتم پول زیادی هم ندارم و میخام اقامت دائم تو کانادا رو بگیرم، میتونم مدرک فنی تو هر کاری رو هم بگیرم اگه واسه گرفتن اقامت خوب باشه
  پیشاپیش از لطف و راهنماییتون ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن بهترین روش تحصیلی هست ، برای مدرک زبان اقدام بفرمایید و سریع اقدام بفرمایید تا گپ تحصیلی شما زیاد نشده. باید آیلتس ۶ اخذ بفرمایید که مستقیم اقدام بشه و دوره زبان نداشته باشید.

   پاسخ
 33. zeinab گفته:

  سلام
  من خانمي ٣٤ ساله هستم كار من و همسرم هنري هست كل سرمايه اي كه ميتونيم براي اخذ اقامت بزاريم دو ميليارد هست به نظر شما از چه راهي اقدام كنيم بهتر هست؟ ما هنوز فرزندي نداريم آيا ميتونيم از قانون خاك استفاده كنيم ؟ اين روش چقدر هزينه داره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید کامل شرایط رو بدونیم، مدرک زبان ، سابقه کار و اخرین مدرک تحصیلی موارد مهم هستند. به نظر میشه برایش شما جهت کار و تحصیل اقدام کرد. بله میشه از قانون خاک استفاده کرد و با تولد فرزند در کانادا برای ایشان شهروندی کانادا را اخذ کرد ولی برای والدین بهتره که روش های کار و تحصیلی یا سرمایه گذاری اقدام بشه.

   پاسخ
 34. فاطمه عباسی گفته:

  سلام من دختری ۱۹ سالم و پرستاری میخونم و زبان انگلیسی هم بلدم بهترين راه و بی دردسر ترین راه برای اقامت کانادا براى من چیه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 35. لیلا گفته:

  با سلام خانمی ۴۰ ساله هستم با مدرک فوق لیسانس علوم تربیتی گرایش فلسفه تعلیم و تربیت شانزده سال سابقه کار در ارگان دولتی دارم همسرم نیز ۳۶ ساله مدرک لیسانس مدیریت دارن هشت سال سابقه در ارگان دولتی دارن یک دختر سه سال و نیم هم داریم حدود یک میلیارد سرمایه داریم کدام راه رو برای اقامت در کانادا توصیه می کننین؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر بتونید مدرک زبان با نمره بالای ۷ بگیرین برای کار میشه براتون اقدام کرد البته با توجه به رشته برای شما شانس کاریابی خیلی بالا نیست ولی برای همسر میشه شرایط رو خوب ارزیابی کرد.

   پاسخ
 36. آریانا گفته:

  سلام بنده دو فرزند ( ۱۶ و ۱۳ ساله ) دارم و در جایی خواندم که اگر اقامت دائم کانادا را داشته باشیم تحصیل دبیرستان رایگان است . فرزندانم هر دو به زبان انگلیسی مسلط هستند . می خواستم بدونم این درسته و اگر اقامت دائم بگیرم این اتفاق می افته؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 37. لادن گفته:

  سلام بنده با لیسانس کشاورزی و دانشجوی ارشد تربیت بدنی و مدرک مربی پیلاتس در سن ۳۶ سال با دو فرزند ۶ و ۸ سال چگونه میتوانم برای اقامت درخواست دهم ؟ بدون سابقه ی کار اداری و رسمی ..

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط اولیه شما شاید راه تحصیل براتون مناسب باشه. اگر هم سرمایه کافی رو دارین میشه برای سرمایه گذاری اقدام کرد.

   پاسخ
 38. Saina گفته:

  سلام
  ۳۶ سال دارم و دکترای صنایع غذایی دارم. ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته دارم .بهتره از چه طریق اقدام کنم برای کانادا؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 39. مقیمی گفته:

  سلام بنده ۳۹ سال سن دارم با مدرک کارشناسی ارشد حسابداری.۱۲ سال سابقه کار در ارگان دولتی و همسرم ۳۷ ساله با مدرک کارشناسی حسابداری و ۵ سال سابقه بیمه. حدود ۵میلیارد ارزش کل دارایی هامون هست. بهترین روش برای اقدام چیست؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالا دارین کاری روش خیلی خوبی هست. مدرک زبان با نمره بالای ۷ . اگر هم قصد دارین سریع اقدام بفرمایید روش های سرمایه گذاری اقامت کل خانواده رو تضمین میکنه که به نظر شرایطش برای شما هست.

   پاسخ
 40. حسین گفته:

  سلام من ۵۰ سال دارم اگه بخوام اقامت دائم کانادا بگیرم ایا برای تحصیل فرزندانم اقدام کنم بهتره یا سرمایه گذاری و چقدر سرمایه لازمه سپاسگزارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با ۱۰۰ هزار دلار میشه در کانادا سرمایه گذاری کرد. اگر مایل هستید اقدام کنید ما می تونیم کمکتون کنیم. برای تحصیل فرزندان هم میشه اقدام کرد. باید شرایطتون کامل بررسی بشه

   پاسخ
 41. A B گفته:

  با سلام
  بنده فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه شریف + ۶ سال سابقه کار هستم. ۶ مقاله ISI و کنفرانس،مدرک تافل ۸۰ دارم که بیش از دو سال ازش گذشته. مهارت های کامپیوتری و آزمایشگاهی زیادی هم دارم. تا حالا هر جا برای پذیرش دکتری اقدام کردم موفق نشدم. میشه لطفاً راهنماییم کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایطتون خیلی خوب هست . برای دکترا باید سوپروایزر داشته باشید که مهمترین نکته هست. با اساتید معتبر فیلد تخصصی خودتون ارتباط بگیرین. ما می تونیم برای پذیرش دکترا کمکتون کنیم. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 42. رویا گفته:

  با سلام
  من ۳۴ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی مهندسی مدیریت اجرایی با معدل ۱۳٫۹۳و یه مدرک کاردانی کامپیوتر هم دارم . همسرم ۳۹ سال داره و کارشناسی حسابداری .یه دختره ۱ ساله هم دارم .با توجه به نرخ ارز میشه گفت شرایط مالی خوبی نداریم .پیشنهاد شما برای اینکه بتونیم اقامت دائم کانادا رو بگیریم کدوم راه هست .از نظر مالی هم بفرمائید چقدر سرمایه لازم دارد؟
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط اگر برای کار اقدام بفرمایید میشه نتیجه خوبی رو پیش بینی کرد. مدارکتون باید معادلسازی بشه در ابتدا ، اگر سرمایه کافی رو داشتن تحصیل شما هم گزینه مناسبی بود. مدرک زبان هم باید اخذ بفرمایید که امتیازتون بالاتر باشه

   پاسخ
 43. کوثر گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشیددختری
  ۲۱ساله ام وازلحاظ مالی میشه گفت ضعیف هستم آیا باصرف اینکه درچهارسال آینده مدرک تافل بگیرم ولیسانس پرستاری روهم تموم کنم
  میتونم باحداقل هزینه اقامت کانادا رو بگیرم؟بااین شرایط من بنظرشماکدوم کشوربهتره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای پرستاری انگلستان ، کانادا و اتریش گزینه های مناسبی هستند. تافل یا آیلتس با نمره بالا باید بگیرین ، در حد آیلتس ۶٫۵ و ۷ ، تحصیل در کانادا برای دانشجویان بومی هم با شهریه هست و شما باید حداقل سرمایه رو داشته باشید.

   پاسخ
 44. رویا میر گفته:

  سلام ف من ۴۳ ساله( فوق لیسانس نفت) و همسرم ۴۶ ساله (مهندس معمار ) با سرمایه ۴٫۵ میلیارد هستیم- با توجه به اینکه تمکن مالی جهت مهاجرت به روش سرمایه گذاری را نداریم چه راهکاری پیشنهاد میکنید ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن روش های تحصیلی و کاری برای شما خیلی مناسب نیستند ، مگر برای فرزندان اقدام بشه. با روش های سرمایه گذاری میشه اقدام کنید ، برای اکثر کشور ها هم سرمایه لازم رو دارین

   پاسخ
 45. محمد نیک پسند گفته:

  سلام بنده ۱۵ سال سابقه کار تولیدات کشاورزی ومرکبات رو دارم میخواستم بدونم از این طریق هم میشه اقدام کرد

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه از روش های سرمایه گذاری در کانادا استفاده کرد و اگر شرایط بهره برداری از تخصص شما در کانادا وجود داره برای اون اقدام کرد.

   پاسخ
 46. علی حسن پور گفته:

  سلام ..بله بنده تمایل زیادی دارم در این گفتگوها شرکت نمایم ..با سپاس فراوان از شما.بنده ۴۰ سال سن و ۱۵ سال سابقه کار و کاردانی مددکاری اجتماعی دارم ..میخام با همسر و فرزندم برای کار و یک زندگی خوب در کانادا را شروع کنیم.وجودم و فرزندم در همانجا ادامه تحصیل بدیم ..آیا شرایطش وجود دارد .با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 47. بهار گفته:

  با سلام و خسته نباشید..بنده ۳۱ سال سن دارم و لیسانس حسابداری و سابقه کار در زمینه برنامه نویسی و کارشناسی فروش دارم و برای دوره های آیلتس اقدام کردم و هنوز سرمایه ندارم تصمیم دارم تا ۵ سال آینده برای کانادا اقدام کنم و اینکه بنده برنامه نویسی انجام میدم اما مدرکش رو ندارم.به نظر شما با این شرایط میشه به اقامت فکرد کرد تا ۵ سال آینده و بهترین روش برلی بنده که مجرد هستم چی می تونه باشه و برای اقامت حدودا هزینه چقدر نیاز هست.ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مهاجرت هرچه سریع تر اقدام بفرمایید بهتر خواهد بود چرا که افزایش گپ تحصیلی ریسک ویزا را افزایش می دهد. وابسته به روش مدنظرشما برای اخذ اقامت هزینه ها متفاوت خواهد بود

   پاسخ
   • بهار گفته:

    خیلی ممنون تشکر یعنی شما می فرمائید از طریق تحصیل اقامت بگیرم؟ و اینکه الان هزینه ای ندارم برای اقامت که بخوام زود اقدام کنم

    Rating: ۵
    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، تحصیل در کانادا با هزینه همراه است ، اگر می توانید مدرک زبان اخذ بفرمایید پیشنهاد می شود که برای کار اقدام نمایید که هزینه آن به مراتب کمتر از تحصیل است.

     پاسخ
 48. سارا گفته:

  با عرض سلام ، سارا هستم ، ۳۸ سالمه فوق دیپلم مدیریت دارم با ۱۰ سال سابقه کار حسابداری ، میخوام بدونم میتونم از طریق ازدواج با فردایرانی که اقامت داره ، من هم اقامت بگیرم. چقدر زمان میبره و اینکه میتونم دختر ۱۲ ساله ام رو با خودم ببرم ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر ایشون اقامت داشته باشند میشه برای شما اقدام گرد و بهتره که فرزند ایران بمونن و بعد از اقامت گرفتن شما برای ایشون هم اقدام بشه

   پاسخ
 49. میلاد گفته:

  سلام
  ۲۱ سالمه و سال دوم کارشناسی رو دارم در رشته مهنسی کامپیوتر میخونم
  پیشنهادتون برا من چیه؟
  همینجوری بخونم و برای دکترا اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، میشه برای لیسانس و فوق اقدام کرد. برای لیسانس باید مدرک زبان با نمره ۶ داشته باشید و برای فوق باید ۶٫۵ ارائه بفرمایید.

   پاسخ
 50. محمد گفته:

  با سلام . بنده ۳۶ سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی نرم افزار هستم . ۸ سال سابقه کار مرتبط نیز دارم . همسرم نیز ۳۳ ساله ودارای مدرک لیسانس مدیریت می باشد . یک فرزند ۵ ساله هم دارم و هر دو در مراحل مقدماتی دریافت مدرک آیلس هستیم . درخواستم از حضرتعالی این هست که بهترین روش برای اخذ اقامت در کشور کانادا را برای بنده تشریح بفرمایید . با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط شما به صورت کامل بررسی شود. می توان برای کار شما و تحصیل همسر در نگاه اول اقدام کرد. هر دو بزرگوار باید مدرک زبان اخذ بفرمایید که نمره آن بالای ۷ باشد

   پاسخ
 51. M.N گفته:

  سلام بنده ۳۵ سال سن دارم مدرک تحصیلیم دیپلم ریاضی است ۱۳ سال بیمه خدمات درمانی دارم و در حال تقویت زبان انگلیسی و اخذ مدرک ایلتس هستم همسرم نیز ۳۴ ساله و دارای مدرک کارشناسی کشاورزی هستند و فوق لیسانسشون رو هم در کشاورزی کامل کردند و فقط پایان نامه مونده و ایشان هم در حال تقویت زبان هستند
  فرزند ۵ ساله هم دارم
  حدود یک میلیارد تومان هم سرمایه دارم لطفا جهت اخذ اقامت کانادا راهنمایی بفرمایید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهتر است که همسر به عنوان نفر اصلی پرونده در نظر گرفته شوند. برای ایشان می توان برای تحصیل و کار اقدام کرد . شما و فرزند نیز در ادامه می توانید به ایشان ملحق شوید.

   پاسخ
 52. Fs گفته:

  سلامی دوباره ببخشید یه سوال دیگه داشتم اینکه اگر تو دانشگاه زبان المانی بخونم برای اتریش یا ایلس ۶/۵ بگیرم برای کانادا مدرکشو وقتی برای تحصیل اقدام کنم از من هزینه تحصیل رو میگیرن یا به اصطلاح بورسیه میکنن(هزینه رایگان)؟ مرسی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تحصیل در کانادا برای دانشجویان بومی هم با پرداخت هزینه انجام شدنی هست . برای اتریش هم اگر به زبان انگلیسی اقدام بفرمایید در بعضی از رشته ها باید هزینه بپردازید. اگر قصد تحصیل با هزینه کم رو دارین ، زبان آلمانی یاد بگیرین و برای المان و اتریش اقدام کنید.

   پاسخ
 53. علی گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور من ۱۶ سال سن دارم تو این سنو سالم برا کار و زندگی فکر میکنم شما راه حل پیشنهادی چیزی بگین خودم تو پایه دهم رشته ریاضی فیزیک تحصیل میکنم و تا ۴ ماه آینده تافل میگیرم وضعیت خانواده ام اونقدر مرفه نیست لطفا بنده را راهنمایی کنید تا آینده بهتری داشته باشم ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا در کانال عضو بشید و اطلاعات کامل دریافت بورسیه های تحصیلی رو مطالعه کنید. قطعا با این دید مثبت نتایج فوق العاده ای براتون رقم می خوره

   پاسخ
 54. وحید گفته:

  سلام ۳۴ سال سن دارم لیسانس حقوق۱۳ سال بیمه در اداره دولتی که با رشته ام مرتبط نیست و همسرم فوق دیپلم کامپیوتر با ۷ سال بیمه با یک فرزند ۳ماه با دارایی حدود ۶۰۰ میلیون و زبان هم تازه شروع کردیم بخونیم ایا امکان اقامت از طریق کار برای ما هست ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیاز محاسبه بشه، سن و سابقه کار خوب هست ، اگر آیلتس بالای ۷ بگیرین میشه اقدام کرد. خانم هم مدرک زبان بگیرین در نمره شما تاثیر گذار است. ، برای رشته حقوق باید مدارکتون معادلسازی بشه در ابتدا

   پاسخ
 55. Fs گفته:

  جناب مثلا اگر من در دانشگاه های دولتی معتبر ایران تحصیل کنم و مدرک لیسانس بگیرم و زبانم هم خوب باشه ولی مدرکشو نداشته باشم در این حالت چجوری میتونم اقامت دائم بگیرم حالا هر کشوری شد؟ خیلی ممنون که وقت میگذارید و پاسخ میدهید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر دانشگاه دولتی بخونین و مدرک زبان آلمانی بگیرین میشه برای اتریش اقدام کرد و بعد از تحصیل کار کنید و اقامت دائم بگیرین. برای کانادا هم اگر مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ بگیرین و برای دوره های تحصیلی اقدام کنید و سپس کار پیدا کنید میشه اقامت دائم گرفت.

   پاسخ
 56. Fs گفته:

  سلام بنده پسری هستم ۱۹ ساله با مدرک دیپلم به نظر شما برم به دانشگاه در رشته زبان تحصیل کنم و ایتلس بگیرم بهتره برای کسب اقامت یا از طریق ازواج بهتر است ؟ با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی با توجه به سن راه تحصیل به نظر برای شما مناسب تر است. اگر شما بعد از تحصیل کار پیدا کنید می توانید برای اقامت دائم هم اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 57. پژمان گفته:

  با سلام و عرض ادب
  آیا امکان اخذ اقامت دائم برای دانشجوی محصل در رشته های مستر در کانادا بعد از تحصیل با توجه به اینکه دانشجو از طریق معافیت تحصیلی پذیرش شده باشد وجود دارد؟ البته این مورد خود بنده هستم بهمراه ۴ سال سابقه کار در دریا مرتبط با رشته خودم ۲۸ ساله

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی اگر شما برای رشته های که مدت زمانشون بیشتر از یکسال هست اقدام بفرمایید یه سال وقت دارین که دنبال کار بگیردین ،اگر کار مناسب پیدا کنید میشه اقامتتون رو به کاری تغییر بدین

   پاسخ
 58. مجید گفته:

  سلام وخسته نباشید
  خواستم ببینم موسسه شما خدمات جاب آفر انجام میده یا نه؟
  بنده ۳۴ سال سن و ۱۲ سال سابقه کار در وزارت نفت بصورت رسمی دارم
  جهت اقامت دائم کانادا

  Rating: ۵
  پاسخ
 59. امیر فتحی گفته:

  سلام من ۳۴ سال سن دارم و متاهل و دارای یک فرزند ۳ ساله هستم و مدرک لیسانس صنایع ولی شغلم مدیریت فروش تو شرکت خصوصی بوده و حدود ۴ سال هم هست برای خودم کار میکنم ( زمینه اسانسور ) میخواستم بدونم چه راهی برای گرفتن اقامت دائم پیشنهاد میکنید .ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن تون و مدرک تحصیلی روش کاری در ابتدا مناسب به نظر میرسه ، ولی نیاز هست تمامی شرایطتون بررسی بشه . سابقه کارتون باید مرتبط با رشته باشه و نمره زبان بالای ۷ داشته باشید.

   پاسخ
 60. AMIRI گفته:

  سلام وقت بخیر
  آقایی مجرد و ۲۵ ساله هستم دارای مدرک لیسانس عمران و ۱ سال هم سابقه کار در کارخانه را دارم و قصد انجام کار و زندگی در کانادا را دارم آیا شرایطی با هزینه کم برای زندگی در کانادا برای بنده وجود دارد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید امتیازتون محاسبه بشه و مدرک زبان داشته باشید. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا امتیازتون رو محاسبه کنند و کامل راهنماییتون کنن

   پاسخ
 61. شیوا اسودی گفته:

  سلام سه نفر هستیم ….خودم ۳۸ساله – فرهنگی – ۱۱ سال سابقه آموزش و پرورش – مدرک کارشناسی ارشد برق(مخابرات) …. شوهرم ۴۱ ساله – کارمند پتروشیمی (واحدابزار دقیق)- ۱۵ سال سابقه خدمت در پتروشیمی- مدرک کارشناسی ارشد برق(الکترونیک)…. پسرم ۱۳ ساله – دانش آموز …. هیچکدوم مدرک زبان نداریم….ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری نمیخوام … پیشنهادتون برای من چیه؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خب طبیعتا فقط روش کاری میمونه که باید امتیازتون محاسبه بشه براش. اگر شما بتونین مدرک زبان با نمره بالا بگیرین میشه براتون اقدام کرد و برای به حدنصاب رسیدن نیاز هست که همسر هم مدرک زبان ارائه بدن .

   پاسخ
 62. ر-محمدیان گفته:

  سلام خانمی ۴۲ ساله هستم، متاهل ، لیسانس مهندسی بهداشت محیط با ۱۵ سال سابقه بیمارستانی و یک پسر ۸ ساله دارم
  همسرمم ۱۵ سال سابقه کار در آزمایشگاه با مدرک لیسانس بهداشت عمومی هستن
  چطور و چه اقامتی می تونیم واسه کانادا بگیریم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر مدرک زبان با نمره بالا داشته باشید میشه برای کار اقدام کرد ، با توجه به سن شاید پروندتون ریسک داشته باشه ولی باید کامل بررسی بشه

   پاسخ
 63. fati گفته:

  سلام.من ۲۲سالمه و یک سال دیگ از دانشگاه اصفهان با مدرک زبان و ادبیات ارمنی فارغ تحصیل میشم.زبانم خوبه‌ولی مدرک آیلتس ندارم.سابقه ی کارهم ندارم.
  درضمن نامزدم در زمینه ی کاردر پالایشگاه ۵سال سابقه داره.ایشون ۲۴سال دارن.
  فعلا دراون حد سرمایه ای نداریم.و نمیتونمم ازپس هزینه های تحصیل در کانادا بربیایم.بعید میدونم.ب نظرتون بهترین روش برای اقامت درکانادا چیه؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سنتون بهترین روش برای شما روش تحصیلی هست. مدرک تحصیلی همسرتون رو بفرمایید که برای ایشون هم بررسی بشه . اگر می خواین هزینه ها تون کمتر بشه باید مدرک زبان ارائه بدین

   پاسخ
 64. مجتبی گفته:

  سلام من ۳۶ ساله هستم با مدرک دیپلم ، ۱۳ سال سابقه کار در یکی از بانکهای دولتی را دارم و حدود ۸۰۰ میلیون سرمایه دارم و همچنین در کار نرم افزار موبایل نیز مهارت دارم، متاهل و یک فرزند ۵ ساله دارم همسرم نیز دارای مدرک لیسانس کشاورزی هستند میخواستم راهنماییم کنید بهترین گزینه برای من و خانوادم جهت اخذ اقامت کانادا چیست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر همسر برای تحصیل اقدام کنند و شما برای کار یا همراه به نظر خیلی شرایط مناسب هست. مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ داشته باشند میشه براشون ۶ ماهه همه امور رو انجام داد بعدش برای شما و فرزند اقدام کرد.

   پاسخ
 65. mehrdad گفته:

  سلام وقت بخیر. بنده ۳۶ سالمه با تحصیلات ارشد مهندسی صنایع همراه مدرک زبان تافل ۱۰۵ ، سابقه کار مدیریتی در صنعت و کارخانه رو دارم. دارای یک فرزند، همسرم لیسانس علوم اجتماعی با سابقه کار در یک سازمان دولتی رو داره. بهترین روش اقامت دائم رو پیشنهاد کنید. ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، به نظر کار در کانادا بهترین روش برای شما باشه . سابقه کارتون رو می فرمایید که چند سال هست . اگر همسر گرامی هم مدرک زبان بگرین شانستون بالا هست.

   پاسخ
   • mehrdad گفته:

    در مرحله اول سابقه کار در شرکت های صنعتی ۵سال، سپس سابقه تاسیس و اداره کارخانه کشت و صنعت ۵ سال و همچنین مزرعه داری مرتبط با کارخانه ۷ سال
    هزینه های اولیه اقامت رو چقدر تخمین میزنید؟!

    Rating: ۵
    پاسخ
 66. nr گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده در حال حاضر در دوران فرصت مطالعاتی دکترا در کانادا هستم. میخواستم بپرسم کسایی که بعنوان پست داک میان کانادا، بعد از اتمام پست داک که معمولا یکساله هست چطور میتونن در کانادا بمونن؟
  اگر برای اقامت اقدام کنن میتونن تا زمان اومدن نتیجه اقامت در کانادا حضور داشته باشند؟
  و اینکه واجد شرایط برای اقامت نبودند میتونن با پیدا کردن شغلی در کانادا بمونن تا اینکه برای اقامت واجد شرایط بشن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به مدت زمان تحصیلتون در کانادا می تونید بعدش بمونین و کار پیدا کنید اگر کار پیدا کنید میشه اقامت رو تبدیل به کاری کرد و اقامت دائم گرفت. مهم این هست که کار پیدا کنید.

   پاسخ
 67. Mohammad گفته:

  من امسال کنکور دارم
  خواستم ببینم برا بورسیه شدن چیکار باید کنم
  یا چه کارایی رو برای هموار کردن راه اقامت باید انجام بدم
  زبان مدرک نگرفتم ولی زبانم خیلی خوبه

  Rating: ۴
  پاسخ
 68. الناز گفته:

  سلام
  من ۲۹ سالمه و لیسانس مهندسی صنایع و ارشد مدیریت صنعتی دارم.در حال حاضر شاغل هستم و ۴ سال سابقه کار دارم. بهترین و سریع ترین راه به نظرتون چیه؟
  ضمن اینکه من قبلا ویزای مهاجرت برام صادر شد(خواهرم هم کانادا زندگی میکنه) ولی به دلایلی نتونستم برم.حالا چطوری میتونم برم؟ الان دارم زبان میخونم که مدرک تافل هم بگیرم
  همسرم هم ۳۳ سال داره و لیسانس عمران و ارشد مدیریت بازرگانی داره، با سابقه کار حدود ۱۱ ۱۲ سال.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هم میشه برای کار در کانادا و هم برای تحصیل در کانادا اقدام کرد. اگر به دنبال سریع ترین هستین بهترین این هست که شما برای تحصیل اقدام کنید و همسر برای ویزای کار ، ورودتون نسبت به هم با تاخیر هست ولی میتونه گزینه خوبی باشه . البته می تونین با هم اقدام بفرمایید ولی ریسک ویزاتون بالا میره، مدرک زبان برابر با آیلتس ۶٫۵ بتونید بگیرین پروسه بین ۴ تا ۵ ماه طول میکشه

   پاسخ
 69. a گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید وتشکر از مقاله مفید وپرکاربردتان در خصوص اخذ اقامت با تولد فرزند شرایط چطور هست ؟یعنی از ابتدابایستی اونجا بود تا تولد فرزند؟واینکه بعد از تولد فرزند آیا فقط به فرزند اقامت میدن یا والدین هم می تونن اقامت بگیرن؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کشورهای مثل کانادا که از قانون خاک پیروی می کنند با تولد فرزند در خاک این کشور فرزند تابعیت و پاسپورت می گیره ، شرایط به این صورت هست که باید زایمان در خاک این کشور انجام بشه. برای اقامت والدین هم به این صورت نیست که به محض اهدا پاسپورت به فرزند به والدین هم پاسپورت داده بشه و باید چند سال از اقامت فرزند در این کشور بگذره

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در کانادا در تمام مقاطع میشه اقدام کرد، لطفا بفرمایید که شما چند سال دارید و سطح زبانتون در چه حد هست که بهتر بتونیم در خدمتتون باشیم.

   پاسخ
 70. ارمین گفته:

  سلان و درود
  میخواستم بدونم ایا به جز روش های مهاجرتی تحصیلی تولد ازدواج و سرمایه گذاری و کار روش های دیگری هم برای اخذ اقامت وجود دارد. برای افرادی که فقط قصد زندگی در کانادا رو دارند و در اون کشور به شغل ازاد بپردازند؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ویزای توریستی هم هست ولی شما اجازه کار ندارید. اون چیزی که مدنظرتون هست زیرمجموعه کار میشه و شما باید از طریق کار اقدام بفرمایید. سن و مدرک زبان و مدرک تحصیلی از فاکتورهای مهم هستند.

   پاسخ
 71. بهروز گفته:

  سلام ببخشید من ۲۳ ساله هستم دیپلم تجربی دارم. سرمایه ام تا ۵۰ ملیون میتونم صرف کنم. ایا بنظر شما راهی برای اخذ اقامت وجود دارد؟ بخصوص ویزای کار، لطفا یکمی توضیح بدید که دقیقا در ویزای کاری چه چیزهایی لازمه و دقیقا چطوری یک فرد گزینش میشه؟

  برای مثال من که دیپلم تجربی دارم چه نوع کاری باید بلد باشم که‌انجام بدم؟ ایا کاری که باید کنم حتما باید به مدرکی که دارم ربط داشته‌باشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی برای کار در کانادا در ابتدا شما وارد یک سیستم امتیازبندی میشید که براساس سن ، مدرک تحصیلی ، مدرک زبان و سابقه کار مرتبط با رشته امتیازتون تعیین میشه، اگر حداقل امتیاز رو داشته باشید وارد مرحله دوم میشید و در اونجا با شرایط جدید امتیازبندی مجدد انجام میشه و افراد با بالاترین امتیاز برای کار در کانادا انتخاب میشن. در حال حاضر شما شرایطش رو ندارید و اگر سعی بفرمایید و سرمایه رو افزایش بدین بهترین گزینه برای شما تحصیل هست .

   پاسخ
 72. نیلوفر گفته:

  سلام و وقت بخیر
  بنده با داشتن۲۷ سال سن و مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و۲ سال سابقه بیمه از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟همسرم هم لیسانس برق و شغل آزاد.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهترین پیشنهاد برایش شما در صورت داشتن آیلتس ۶٫۵ به بالا اقدام برای رشته های مدیریتی هست که هم هزینه کمتر و هم درآمد بیشتری دارند. همسرتون هم می تونن به عنوان همراه بیان و فوق تایم کار کنند.

   پاسخ
 73. mohammad گفته:

  سلام من ۱۹ سالم داره میشه دیپلم رشته عمران دارم هیچ پولی هم ندارم که برای تحصیل تو کانادا بپردازم چگونه میتوانم برم لطفا اگه راهی هست کمکم کنید.راستی تو ایران هستم شرایط کاریمم جوری نیست که هم بتونم کار کنم هم درس بخونم.لطفا کمک کنید.ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست گرامی برای مهاجرت شما یا باید رزومه کاری و تحصیلی قوی داشته باشید یا بتونین از پس هزینه های تحصیل و کار در کشورهای مثل کانادا بر بیاین، یکی از مهمترین فاکتور ها داشتن سرمایه کافی هست. لطفا تو کانال تلگرام مجموعه عضو بشین و ویدیوهای بورسیه تحصیلی رو مشاهده کنید.

   پاسخ
 74. mohammad گفته:

  سلام من ۱۹ سالم داره میشه دیپلم رشته عمران دارم هیچ پولی هم ندارم که برای تحصیل تو کانادا بپردازم چگونه میتوانم برم لطفا اگه راهی هست کمکم کنید. ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی تحصیل در کانادا برای دانشجویان بومی هم با پرداخت هزینه میسر هست. لطفا تحصیل در کشورهای مثل آلمان و اتریش رو بررسی کنید و باید خودتون اقدام بفرمایید که هزینه هاتون کاهش پیدا کنه .

   پاسخ
 75. مبينا گفته:

  باسلام من ليسانس علوم تربيتي دارم ازدانشگاه پيام نور و ارشد علوم تربيتي گرايش كودكان استثنايي ، ارشدم رو ازدانشگاه تهران گرفتم ٢٦سالم هستش و كارت مربي گري مهد كودك از جهاد دانشگاهي دارم و مدت سه سال مربي مهد كودك بودم و حدودا ٢٠٠ميليون سرمايه دارم و خانم هستم بنظر شما چه راهي براي من مناسب هستش

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیلی ممنون از توضیحات کاملتون ، آیا مدرک زبان هم دارین ؟ اگر بتونین مدرک زبان بگیرین ، میشه برای تحصیل در کانادا اقدام کرد و بعد مشغول به کار شد.

   پاسخ
 76. علی گفته:

  سلام بنده ۲۸ ساله لیسانس مهندسی it، مجرد، مسلط به ساخت و طراحی برنامه های اندروید، طراح لوگو و کار ویزیت، طراح سایت، دارای چندین نمونه کار. کل دارایی بنده پنجاه میلیون. به نظرتون از چه روشی ميتونه اقامت دائم بگیرم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سنتون مناسب هست و رشته تحصیلی هم برای کار در کانادا خیلی خوبه ، شما اگر بتویند مدرک زبان با نمره در حدود ۶٫۵ آیلتس بگیرید و میزان سرمایه رو افزایش بدین میشه برای تحصیل و سپس کار در کانادا اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 77. جواد گفته:

  با سلام ۲۶ساله ام متاهل همسرم هم فوق دیپلم معماری داره
  رشته تحصیلی فوق دیپلم ماشین افزار شغلم آزاد ۶سال سابقه قالب سازی دارم چطور میشه اقامت کانادا رو بگیرم

  Rating: ۵
  پاسخ
 78. یاسی گفته:

  با سلام
  لطفا توضیح بدید کسی که پزشکه و متخصصه چطور میتونه اقامت کانادا رو بگیره ؟باید از اول اونجا درس بخونه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 79. رحیم بنده نواز گفته:

  سلام من مردمتاهل با۴۱سالسن،مدرک تحصیلی مهندس عمران،دانشگاه آزاد میباشم،دارای یک فرزند۸ساله،وخانمم مدرک تحصیلی لیسانس دبیری ادبیات فارسی،راهنمایی میخواستم جهت اقامت لطفا

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط بهترین روش مهاجرت و کسب اقامت برای شما از طریق سرمایه گذاری است. لطفا مدرک زبان و سابقه کاری را بفرمایید تا شرایط شما برای کار نیز بررسی شود.

   پاسخ
 80. حامد گفته:

  سلام، من ۳۵ سال سنمه و مدرک کارشناسی ارشد حسابداری هم دارم متاهل و یه بچه پسرم دارم ُ خواستم ببینم بهترین گزینه برای اقامت من چی هستش؟ و اینکه چقد احتمال موفق شدن دارم؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید مدرک زبان با نمره بالا داشته باشید. با توجه به سن می توان برای تحصیل اقدام کرد و سپس بعد از آن امور مربوط به کار را پیگیری کرد.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، روش های مختلفی برای اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد. کار و سرمایه گذرای در سریع ترین روش ها هستند. اما راه آسان تر تحصیل و سپس کار در کانادا است. باید سن ، مدرک زبان ، مدرک تحصیلی و سابقه کار ایشان مشخص باشد. همچنین مدرک زبان شما نیز کمک کننده است.

   پاسخ
 81. Hamidullah گفته:

  سلام بر شما دوست خوم!
  بنده حمید الله هستند درجه تحصیل من تا کلاس ۱۲ خواندم و شغل من نقاشی ماشین است و این کار را عملی به مدت ۴/۵ سال انجام دادم شما دوست عزیز کدام رویش را پیشنهاد میکنید برای کسپ اقامت کانادا برای بنده.؟ تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب ، دوست گرامی باید سن شما مشخص باشد تا بتوان اظهار نظر کرد. برای کار در کانادا باید امتیاز شما محاسبه گردد که با توجه به شرایط امتیاز شما به حداقل موردنیاز نمی رسد.

   پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   با سلام دوست عزیز رزومه شما باید بررسی بشه . شما می تونید از طریق پذیرش تحصیلی در مدارس و کالج های کانادا و انگلستان و استرالیا و اتریش و …. اقامت تحصیلی داشته باشید. سطح زبانتون در چه حدی هست؟ اینکه چقدر میتونید برای اقامت تحصیلی تون هزینه کنید خیلی مهمه.

   پاسخ
 82. بهمن میرزایی گفته:

  سلام
  احتراما بنده ۵۴ سال سن دارم .مدرک تحصیلی ام لیسانس علوم سیاسی است . و مدرک فوق دیپلم عمران نیز دارم . درشرف بازنشستگی هستم . همسرم فرهنگی است . دارای ۴ فرزند باهوش هستم ، یکی ازفرزندانم فوق لیسانس میکروبیولوژی دارد . و سایرفرزندانم در مدارس تیزهوشان مشغول تحصیلند ودارای معدل بالای ۱۸ می باشند . دو تا از فرزندانم مسلط به ساز گیتار می باشند . دارای منزل مسکونی به ارزش حدودا ۲ میلیارد تومان می باشم . همگی دارای حال خوب و ازنعمت سلامتی به لطف خداوند برخورداریم .
  بااین شرایط آیا امکان گرفتن اقامت دائم کانادا برای اینجانب و اعضای خانواده ام وجود دارد ؟
  بهترین وسریعترین روش کدام روش است ؟
  باتشکر از راهنمائیهایتان

  Rating: ۴
  پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   با سلام دوست عزیز شرایط شما می بایست دقیق تر بررسی گردد و ممکن است تحت شرایطی از طریق سرمایه گذاری بتوان اقدام نمود . برای برسی راههای دیگرسن همسر و مدرک تحصیلی ایشان مهم هست . در نظر داشته باشید که عموما فرزندان زیر ۱۸ سال می توانند همراه با شما اقامت بگیرند. فرزندانتون در چه سنی هستند؟

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا نمره مدرک رو بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد. شما باید اول مدرکتون رو معادلسازی کنید بعد واسه پذیرش اقدام کنید. وابسته به نوع دانشگاه سطح زبان متفاوت هست.

   پاسخ
 83. امین گفته:

  با سلام امین هستم ۳۲ ساله ،فوق لیسانس مکانیک سیالات دارم با بیش از شش سال سابقه کاری در صنعت نفت و پتروشیمی جهت شغل مناسب واقامت کانادا راهنمایی بفرمایید.

  Rating: ۴
  پاسخ
 84. هادي اثني عشري گفته:

  سلام هادي هستم ٣٦ ساله داراي ٢ فرزند ٦ ساله با سابقه ١٢ سال كار مرتبط (رئيس اداره صدور اسناد) در شركت دولتي ميباشم با مدرك ليسانس حسابداري
  همسرم مدرك نقشه كشي كاردانش داره بدون سابقه كار ٢٨ ساله
  شرايطي جهت مهاجرا به كانادا با شرايط فوق جهت تحصيل فرزندان و همسرم موجود هست

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل یکی از فرزندان در دبیرستان می توان اقدام کرد. همچنین سن ، مدرک تحصیلی و مدرک زبان همسررا اعلام بفرمایید تا برای ایشان نیز بررسی صورت پذیرد.

   پاسخ
 85. هیوا گفته:

  سلام
  بنده ۴۳ سال سن دارم کرد زبانم. کارشناس فرش دستباف هستم ۱۳ سال است رئیس یک اداره شهرستانی هستم . سه تا بچه دارم که همسرم وبچه هام مبتلا به سندرم مارفان هستند درایران شرایط وامکانات درمانی زیادی برای این بیماری وجود ندارد می خوام اقامت کانادا بگیرم می تونید راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد بهتر این است که برای کشور های اقدام کنید که بیمه های آن ها همه موارد درمان را شامل می شود. البته شرایط سنی شما برای تحصیل و کار مناسب به نظر نمی رسد. در صورت داشتن سرمایه کافی می توانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید . کشور اتریش بیمه های مناسبی را برای مهاجرین در نظر گرفته است.

   پاسخ
 86. سروش گفته:

  سلام خسته نباشید و من ۱۸ سال دارم و در یکی از مدارس سمپاد ایران تحصیل کرده ام ایا برای دانشگاه میتونم اقامت کانادا رو بگیرم؟

  پاسخ
 87. Sadaf گفته:

  سلام من در افغانستان زنده گی میکنم و اقارب و دوستان زیاد دارم در کانادا از کدام طریق میتوانم بدون ضایع وقت اقامت کانادا را کسب کنم ممنون میشوم .

  پاسخ
 88. ک گفته:

  سلام
  سریع ترین راه برای دریافت اقامت دائم کاناداکدام راه است.هرراهی باشه مشکلی نداره حتی سرمایه گذاری.
  لطفااطلاعاتی دراختاربگذارید

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزيز بايد كامل شرايط شما مورد بررسي قرار بگيرد تا بهترين راه مهاجرت براي شما بيشنهاد شود.براي كسب اطلاعات و اخذ مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرماييد.

   پاسخ
 89. mie editor3 گفته:

  با عرض سلام خدمت دکتر و دیگر همکاران ایشان. میشه در مورد ویزای PEQتوضیح بدید و گرفتن اقامت بعد از فارغ التحصیلی در این ویزا وجود داره؟ و کلا”.ویزای تحصیلی برای دورهای فنی حرفه ای به افراد داده میشود .؟اگر داده میشود شرایط و کشورها و همچنین در مورد هزینه این دورها توضیح بدهید

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »