اخذ اقامت کاری در سوئد

اخذ اقامت کاری در سوئد

اخذ اقامت کاری در سوئد

اخذ اقامت کاری در سوئد و وکیل مهاجرت می باشید ؟ آیا در خصوص راههای مهاجرت به سوئد ۲۰۱۸ و اخذ اقامت کاری در سوئد و همچنین وکیل مهاجرت به سوئد و یا کار در سوئد اطلاعاتی دارید  ؟ شرایط اخذ اقامت کاری در سوئد چیست ؟ اقدامات لازم جهت اخذ اقامت کاری در سوئد و در نهایت اخذ اقامت و تابعیت سوئد و مهاجرت کاری به سوئد چگونه می باشد ؟ آیا با مهاجرت کاری به سوئد می توان اخذ اقامت کاری در سوئد رانیز بدست آورد ؟ اگر شما عزیزان می خواهید که کار در سوئد و اخذ اقامت کاری در سوئد داشته باشید و در پی اخذ اقامت کاری در سوئد و کار در سوئد هستید همواره می توانید با مشاورین متخصص در امور بین الملل و حقوقدانان برجسته ی موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص شرایط مهاجرت به سوئد و همچنین اخذ اقامت و تابعیت سوئد به صورت تخصصی صحبت نموده و مشاوره رایگان بدست آورید .

در رابطه با اخذ اقامت کاری در سوئد می توان بحث را اینگونه آغلاز نمود که سالانه سیر کثیری از افراد در سراسر جهان برای مهاجرت کاری در سوئد و اخذ اقامت کاری در سوئد اقدام می نمایند و در پی یافتن شغل در کشور می باشند . در این مورد می توان به صراحت بیان نمود که کشور سوئد بستر مناسبی برای کار در اکثر رشته ها و حرفه ها بوده که از جمله ی این رشته ها می توان به رشته های زیر اشاره نمود :

۱ _ رشته های علوم پایه : مانند رشته های پرستاری ، رشته های  پزشکی و دندانپزشکی ، رشته مامایی ، رشته بهداشت ، رشته  اتاق عمل ، تکنسین و . . .

۲ _ در رشته های فنی مهندسی : همچون رشته های مکانیک ، رشته کامپیوتر ، رشته های سخت افزار و نرم افزار و رشته برنامه نویسی و . . . خواهد بود .

افرادی که در این رشته ها فارغ التحصیل شده باشند و مخصوصا اینکه اگر افراد فارغ التحصیل در این رشته ها دارای سابقه کار به صورت تخصصی نیز باشند شانس بالاتر و بهتری برای کار در سوئد و در نهایت اخذ اقامت کاری در سوئد خواهند داشت و برای اخذ اقامت کاری در سوئد در اولویت اول قرار می گیرند . نکته دیگر که در خصوص اخذ اقامت کاری در سوئد بسیار مورد توجه و اهمیت قرار می گیرد داشتن سابقه کار افراد در رشته های فوق الذکر می باشد . به این صورت که اگر افراد در این رشته ها دارای یک سابقه کار مناسب و خوب نیز باشند نشان می دهد این افراد در رشته ایی که فارغ التحصیل شده اند تخصص داشته و دارای حرفه ی مناسب می باشند بنابراین از امتیاز مناسبی نیز برای اخذ اقامت کاری در سوئد برخوردار خواهند شد . گزینه بعدی که دارای امتیاز می باشد داشتن مدرک زبان انگلیسی یا سوئدی می باشد . به این صورت که اگر افراد در زبان های انگلیسی و یا سوئدی قوی بوده و تقزیبا به این دو زبان مسلط باشند و توانایی برقراری ارتباط را در جامعه سوئد با افراد دیگر داشته باشند در نظر کارفرمایان سوئدی مثبت به نظر خواهند آمد و برای کار در سوئد و اخذ اقامت کاری در سوئد مورد اهمیت و توجه واقع می گردند .

گزینه بعدی که دارای امتیاز خواهد بود و شانس اخذ اقامت کاری در سوئد را برای افراد بالا خواهد برد داشتن سن زیر ۴۰ سال خواهد بود . زیرا که کشور سوئد با توجه به اینکه نیروی کار در کشور سوئد به سمت پیری می رود و دارای نیروی کار جوان نمی باشد بنابراین به نیروی کار جوان احتیاج داشته و به این موضوع بسیار اهمیت می دهد . در نتیجه افرادی که خواهان اخذ اقامت کاری در سوئد می باشند باید سن زیر ۴۰ سال را داشته باشند که حائز شرایط اخذ ویزای کاری در سوئد باشند .

و بلاخره اساسی ترین نکته در خصوص اخذ اقامت کاری در سوئد داشتن یک دعوتنامه کاری از یک کارفرما در کشور سوئد خواهد بود . به این صورت که افرادی که می خواهند در سطح بین الملل برای ویزای کار در سوئد اقدام نمایند باید یک دعوتنامه کاری را نیز از کشور سوئد داشته باشند . و این دعوتنامه از داخل سوئد که صادر می شود باید مراحل خاص خود را طی نموده باشد .

مراحل اخذ دعوتنامه کاری در سوئد از طرف کارفرما به این صورت خواهد بود که آن کار مورد نظر ۳ ماه در داخل کشور سوئد و ۳ ماه نیز در کل اتحادیه اروپا آگهی شود و در صورتی که آن کار متقاضی نداشت آنگاه آن کارفرمای سوئدی خواهد توانست که یک نفر را خارج از اتحادیه اروپا به کشور سوئد وارد نماید و آن شخص می تواند که به اخذ اقامت کاری در سوئد دست پیدا نماید .

اما نکته مهم در خصوص اخذ اقامت کاری در سوئد این می باشد که افراد می توانند از طرق راحت تری به کشور سوئد مهاجرت نموده و شرایط سخت دعوتنامه کاری و یا موارد ذکر شده در بالا را نداشته باشند و آن به این صورت می باشد که افراد می توانند مهاجرت تحصیلی به کشور سوئد داشته باشند و یا می توانند از طریق دوره های زبان در سوئد در ابتدای امر اقدام نمایند و به یک بهانه وارد کشور سوئد شوند و سپس در آنجا برای پیدا کردن کار و اخذ اقامت کاری در سوئد اقدام نمایند .

اگر شما عزیزان خواهان اخذاقامت کاری در سوئد هستید و می خواهید با مهاجرت به سوئد و پیدا کردن کار به اخذ اقامت کاری در سوئد دست پیدا نمایید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص کار در سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید .

اشخاصی که مایل هستند از ایران جهت اخذ ویزای کاری اقدام نمایند ،نخست باید بتوانند در سوئد یک شغل تمام وقت بیابند و یا از راه سرمایه گذاری یا ثبت شرکت، ایجاد اشتغال نمایند و به سیستم مالیاتی دولت سوئد به صورت ماهیانه مبلغی را تحت عنوان مالیت پرداخت نمایند. متقاضیان مهاجرت کاری به کشور سوئد که در حیطه مدیریتی تجربه و تخصص دارند، می توانند نسبت به خرید شرکت های کوچک و سود ده سوئدی اقدام نمایند و یا در رابطه با مشاغلی که در بازار کار سوئد برای آن ها متقاضی زیادی وجود دارد ؛ به صورت اینترنتی درخواست کار بدهند .

در صورت پذیرفته شدن افراد به عنوان نیروی کار در سوئد ، می توانند پس از درخواست رسمی کارفرمای خود از اداره کاریابی ؛ فرایند تقاضا و اخذ ویزای کاری را از سفارت سوئد در تهران شروع نمایند. کارفرما در سوئد بایستی اداره مهاجرت را با توجه  به مدارک و مستندات قانع نماید که استخدام شما به سبب تخصص و توانایی شما در انجام آن شغل برای وی یا شرکت وی ضروری و سود آوراست. مسئول اتخاذ تصمیم درباره پرونده های مهاجرت کاری، اداره مهاجرت می باشد که مراحل آن از طریق  سفارتخانه های سوئد در تمامی دنیا قابل پیگیری است .

به مهاجرینی که مو فق به پیدا کردن کار در سوئد شده اند ، در ابتدای امر یک اقامت دو ساله داده می شود. این اقامت دو ساله در صورت ادامه کار ازجانب مهاجر دو سال دیگر تمدید می گردد وچنانچه پس از چهار سال همچنان در سوئد دارای کار باشد اقامت دائم کشور سوئد دریافت خواهد نمود.اقامت دائم حتی در صورت بی کاری مهاجر لغو نخواهد شد .

در خصوص اخذ اقامت کاری در سوئد شایان ذکر است برای مهاجرینی که از خارج از این کشور اقدام می نمایند ؛یافتن کار فقط از راه تماس اینترنتی یا تلفنی ساده به نظر نمی رسد و دراغلب مواقع نیز این روش آنچنان نتیجه بخش نیست.  پیشنهاد میشود که اشخاص از طرق دیگری نظیرتحصیل و یا توریستی وارد کشور سوئد شوند و اطلاعات مد نظر خود را جمع آوری کنند و پس از آن اقدامات کاریابی در سوئد خود را دنبال نمایند.

در پایان بحث اخذ اقامت کاری در سوئد می توان اینگونه بیان نمود که افرادی که خواهان اخذ اقامت کاری در سوئد می باشند و می خواهند که با مهاجرت به سوئد به اخذ اقامت و تابعیت سوئد دست پیدا نمایند و می خواهند در رابطه با کار در سوئد  و مهاجرت کاری به سوئد اطلاعات دقیق و به روزی داشته باشند همواره می توانند با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ اقامت کاری در سوئد به صورت کاملا تخصصی با کارشناسان مجرب و حقوقدانان آگاه و خبره این موسسه در خصوص اخذ اقامت کاری در سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایند .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (32 نظرات, میانگین: 4٫63 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

116 پاسخ
 1. ساحل فرزانه گفته:

  من ساحل فرزانه کارشناس هوشبری(بیهوشی)با ۱۲ سال سابقه کاری و ۳۵ سال سن هستم و مدرک زبان انگلیسی ندارم اما در حد معمولی میتونم انگلیسی حرف بزنم و بدنبالjop ofeerهستم ایا برای سوئد میشه؟؟و چطور میتونم پیشنهاد کاری بگیرم از اون کشور چون طی پاسخ هاتون به دوستان عزیزم ذکر کردید حتما باید یک پیشنهاد کاری داشته باشید خوب چطور و کی میتونه مارو معرفی کنه؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. طاها ارجمندی گفته:

  سلام من ۱۷ سال دارم دعوت نامه کاری دارم بعد چه کار های باید انجام دهم که به توانم به سوئد مهاجرت کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. جاوید گفته:

  سلام من شغلم فنی کاریه صافکاری دارم ۲۶ سال سنمه میتوانم در کشور سوئد کار کنم و اقامت بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. hr گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت تیم و کادر موسسه مهاجرتی ملک پور؛بنده ۲۳ ساله هستم و دانشجوی کارشناسی رشته روان شناسی به علاوه اینکه تجربه کاری در زمینه این رشته ندارم آیا قادر به دریافت ویزای job offer خواهم بود؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی با تشکر از ارسال نظر شما ، دقت بفرمایید که ویزای تحت عنوان جاب آفر وجود ندارد. برای ویزای کار کشور سوئد شما نیازمند جاب آفر یا همان پیشنهاد کاری هستید. با توجه به سن بهترین روش برای شما تحصیل است.

   پاسخ
 5. Alireza گفته:

  سلام من دانشجوی پرستاری هستم میخواستم بدونم بعد از اینکه فارغ از تحصیل شدم چطور میتونم بدون داشتن کارفرما تو کشور هایی مثل سوئد یا اتریش برای کار تو رشته خودم اقدام کنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، برای سوئد حتما باید کارفرما داشته باشین ولی برای اتریش برای ویزای جستجو کار اقدام می کنید و اونجا دنبال کار می گردین ، مدرک زبان آلمانی خیلی میتونه کمکتون کنه

   پاسخ
 6. پروین گفته:

  سلام. من کارشناس ارشد مامایی از دانشگاه بین الملل هستم با ۴۰ سال سن و ۱۳ سال سابقه کاری. آیا امکان مهاجرت کاری به سوئد برای اینجانب فراهم هست؟ با ذکر هزینه.

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید. ذکر هزینه ها معمولا بعد از بررسی کل شرایط امکان پذیر است. پیشنهاد ما به شما کار در کشورهای اتریش یا آلمان است.

   پاسخ
 7. mitra گفته:

  باسلام
  يه خانوم مجرد ٢٥ ساله با مدرك كارشناسي علوم آزمايشگاهي و دو سال سابقه كاري مرتبط با رشته در بيمارستان دولتي هستم ميخواستم بدونم بدون داشتن پيشنهاد كاري از جانب كشور سوئد ميتونم براي مهاجرت كاري اقدام كنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، مهاجرت به سوئد از طریق کار با داشتن پیشنهاد کاری امکان پذیر است ، کشورهای زیادی وجود دارد که بدون پیشنهاد کاری می توان برای آن ها اقدام کرد. اتریش ، آلمان ، کانادا و استرالیا از این قبیل هستند.

   پاسخ
 8. خدیجه طباطبایی گفته:

  سلام بنده ماما هستم با ده سال سابقه کار دولتی. متاهل با یک فرزند ۶ ساله. همسرم نیز آشپز هستند با مدرک فنی و حرفه ای. قصد مهاجرت به. … را داریم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 9. Mohammed گفته:

  سلام من ۴۰ سال سن دارم و دارای مدرک پرستاری میباشم و مدت ۱۷ سال است که در بیمارستان دولتی ایران مشغول به کار میباشم امکان آن است که بتوانم درآن کشور مشغول به کار شوم و میزان تسلط که به زبان انگلیسی دارم نسبتا در حد ۶ ایلیس میباشم ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
 10. مسعور یعقوبی گفته:

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته رشته پرستاری از دانشگاه تهران هستم در حال حاضر۵۰ سال دارم در ارتباط با رشته تحصیلی خودم کار نکرده ام
  آیا امکان باز آموزی و یا امکان بدست آوردن جاب آفر دارم.

  پاسخ
 11. میترا گفته:

  سلام من سی ساله هستم و کارشناس مامایی هستم و سابقه کار دارم دارم برای زبان می خونم و ان شالله تا سال دیگه ایلتس هفت میگیرم برای ویزای کار کانادا شانس دارم ؟

  پاسخ
 12. اعظم سعادت گفته:

  سلام
  من ماما با ده سال سابقه کار هستم الان کارمند رسمی شبکه بهداشت هستم ۳۸سال سن دارم برای مهاجرت به سوئد و المان چکار باید بکنم اگر برای ما اقامت بگیرید زمان و هزینه اعلام کنید شروع کنیم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای اطلاع از هزینه ها و روند با دفاتر تماس بگیرید. با توجه به حوزه کاری شاید اتریش و المان مقاصد مناسبی باشند. باید شرایط شما بررسی شود.

   پاسخ
 13. آراسته گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ۲۵ سال سن دارم رشته مامایی با معدل بالا فارغ التحصیل شدم دو سال سابقه کار در بیمارستان و یک سال در درمانگاه دارم گواهی کارگاه بین المللی مرتبط با رشته خودمم زیاد دارم خواهان کار در خارج از کشور هستم لطفا راهنمایی کنین آشنایی کامل با زبان انگلیسی هم دارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کشورهای اتریش ، آلمان ، استرالیا و کانادا شاید برای شما مناسب باشد، اگر نمره زبان شما بالاس کشور کانادا گزینه مناسب تری به نظر می رسد.

   پاسخ
 14. kian گفته:

  سلام خسته نباشید
  با مدرک دکوراسیون داخلی بین المللی + ۳ سال سابقه کار + مدرک فوق دیپلم کامپیوتر میشه ویزای شغلی گرفت؟

  پاسخ
 15. سید لطیف قریشی گفته:

  قریشی هستم کارمند رسمی . با ده سال سابقه کار .ارشد مدیریت ورزشی و داری یک فرزند و همسر بنده نیز دارای مدرک کارشناسی برنامه ریزی شهری با بهترین معدل از دانشگاه تبریز . چه طور میتونم پامو بذارم تو سوعد . مهم رسیدن بقیش باخودم . هزینه شم که مهم نیست .

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، برای مهاجرت روش های فراوانی وجود دارد. شما می توانید مقالات مرتبط را مطالعه بفرمایید. همچنین شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ بهترین راه برای رسیدن به پاسخ سوالات است.

   پاسخ
 16. ابراهیم گفته:

  سلام ابراهیم هستم ۲۳ ساله از تهران دیپلم مکانیک دارم و حدود ۱ سال مکانیکی کار کردم(اماتور) شانسی برای ویزای کاری در سوئد دارم؟؟

  پاسخ
 17. طارق رسولی گفته:

  سلام بنده محمدطارق رسولی هستم ۲۳ سالم است
  افغان هستم مسکونه ای شهر هرات فعلا به ایران حضور دارم من یه ویزا کاری و اخذ اقامت در کشور سوید رو میخوام لطفا یه مشوره به من بدهید ممنون میشم

  پاسخ
 18. مسلم گفته:

  با سلام ۲۹ سال دارم دیپلم دارم و مدرک دکوراسیون داخلی کابینت سازی بین المللی از فنی و حرفه ای شیراز دارم چطوری میتونم اقامت سوءد بگیرم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. جیحون گفته:

  باسلام بنده ۲۴ سال سن دارم دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیای از دانشگاه دولتی با معدل ۱۶.۱۱ امکان اینکه بتونم اقامت سوئد یا کانادا رو بگیرم وجود داره یا نه و اینکه من زبان انگلیسی رو اصلا بلد نیستم در صورت امکان راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 20. پوريا عسكري گفته:

  با سلام.
  من مدرک زبان ایلتس ۵/۵ دارم ولی مدرک دانشگاهیم کاردانی مکانیک هست.سابقه کار هم ندارم.چطور و برای کدوم کشور راحت تر میشه اقدام کرد؟؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام با توجه به شرایط ویژه شما به بررسی بیشتر نیاز است، امتیاز شما برای کشورهای مثل استرالیا، کانادا و اتریش باید محاسبه شود، همچنین حداقل مدرک لیسانس بسیار کمک کننده است. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 21. مهدی گفته:

  سلام من در کار کابینت و ام دی اف و دکوراسیون داخلی هستم جهت مهاجرت و اخذ ویزای کار و بلو کارت سوئد می خوام اقدام کنم . اگر امکان داره راهنمایی کنید به چه صورت شروع کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 22. پویا گفته:

  با سلام
  من ۳۴ ساله هستم دارای مدرک فوق لیسانس مکانیک از علوم و تحقیقات تهران، دارای ۵ سال سابقه کار مرتبط، دارای مدرک ترجمه شده تاسیسات مکانیکی ساختمان، دارای مدرک فنی و حرفه ای بازرسی جوش pt & vt ، در آزمون تعیین سطح آیلتس ۵٫۵ ارزشیابی شده، دارای ۲ طرح صنعتی پذیرفته شده در جشنواره های داخلی و خارجی، و ۴ مقاله در کنفرانس بین المللی (ISI & IEEEنیست)
  میخوام بدونم با توجه به این شرایط و در صورت گرفتن مدرک آیلتس ۷ طی مدت ۶ ماه، چه نوع مهاجرتی ور پیشنهاد میدی ، تحصیلی یا کاری؟ (تحصیلی در اولویت است)

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 23. تارا شاهی گفته:

  سلام
  با تشکر از پاسخگویی شما
  آیا مشاوره حضوری هم دارید حتی با پرداخت هزینه
  اگر بله لطفا”آدرس دفاتر تان در تهران را بفرمایید

  پاسخ
 24. تارا شاهی گفته:

  با سلام
  من اگر با ویزای ۳ ماهه به سوئد سفر کنم و از آنجا برای اقامت کاری اقدام کنم با توجه به اینکه از طریق خواهرم شغلی برایم مهیا باشد آیا موفق به دریافت اقامت خواهم شد (مدرک تحصیلی من دیپلم میباشد )خواهرم و دوستش کارفرما هستند

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام با ویزای توریستی امکان اخذ کار وجود نخواهد داشت برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. Alborz گفته:

  سلام، من ٣٣ سال سن دارم ، فرزند ١ ساله دارم و داراي مدرك مهندسي مكانيك إز دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل هستم، ١٠ سال سابقه كاري در ارتباط با رشته تحصيليم رو دارم و الان ٦ ساله كه دبير فيزيك هستم در مدارس، ايا ميتونم اقامت بگيرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق ویزای کار و برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . . اقدام نمایید که پس از آن بتوانید به اقامت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. محمد زاده گفته:

  باسلام من ليسانس مديريت بازرگاني دارم و شوهرم ديپلم هستن
  من سابقه كار ندارم اما همسرم شغل ازاد با بيمه دارند
  مدرك زبان نداريم اما زبان من در حد متوسط هست
  شرايط مهاجرت به سوئد براي دوره زبان انگليسي رو داريم؟
  درضمن سرمايمون حدود ٨٠ ميليونه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. mahboobe گفته:

  سلام خسته نباشید دذباره اقامت کاری سوئد چه شرایطی بزای شروع لازمه؟ وچه مقدار هزینه؟
  و برای سرمایه گذاری چه مقدار هزینه لازم ؟ برای من و همسرم و اینکه من فوق لیسانس مدیریت و ۳سال سابقه کار در یکی از ادارات دولتی دارم و هکسرم شغلشون دکوراسیون و ساخت دکور و کابینت

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد علاوه بر آن برای ویزای کار سوئد باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. محبوب گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۱ سال سن دارم و مدرک بین المللی جواهر سازی دارم.. مشکل مالی برای مهاجرت ندارم.. ایا من میتونم ویزای کار بگیرم در سوئد ؟؟ خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید مرسی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار سوئد باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. Sh گفته:

  سلام و خسته نباشید
  فرمودید برای گرفتن ویزای کاری باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشیم، می خواستم بدونم مدرک از دانشگاه آزاد مورد قبول هست؟ و اینکه از رشته های فنی حرفه ای هم می تونیم اقدام کنیم برای ویزای کار؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله مدرک دانشگاه آزاد نیز مورد قبول می باشد با مدرک فنی و حرفه ای امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد و باید بتوانید حداقل مدرک لیسانس را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. رضا گفته:

  سلام
  بنده ۳۹ ساله هستم بدون مدرک تحصیلی دانشگاهی ،۲۶سال سابقه کار در زمینه رنگکاری چوب بصورت حرفه ای وگواهی مهارت فنی حرفه ای دارم لطفا راهنمایی کنید با این تفاسیر امکان مهاجرت کاری به سوئد میتونم داشته باشم
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. zahra گفته:

  سلام روزتون بخیر
  ببخشید میخواستم بپرسم اینکه آیا با کارشناسی زبان انگلیسی (مترجمی )بدون سابقه امکان گرفتن اقامت هست و یا ما میتونیم ادامه تحصیل بدیم اونجا ؛ راستی سرمایه لازم چقدر باید باشه؟ ممنون میشم راهنمایم کنید.?

  با احترام
  زهراعبدی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. amin asghari گفته:

  با سلام
  بنده و همسرم پرستار هسیتم و میخوایم برای شروع کار جهت تحصیل دوره زبان سوئدی ویزای تحصیلی ببگیریم و در طول یکسال تحصیلی اونجا جهت ویزای کاری اقدام کنیم!!! میخواستم ببینم با توجه به سابقه عالی موسسه شما در این زمینه چقدر احتمال داره موفق به انجام این پروسه بشیم و شدنی هست؟؟؟؟ تا حالا این چنین موردی رو داشتین که به نتیجه رسیده باشه ؟؟؟؟ ممنون از پاسخگویی تون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. سلمان سمی گفته:

  سلام من کارشناسی دانشگاه آزاد رشته نرم افزار دارم می تونم اقدام کنم برای کار در سوئد ۳۲ سال سن دارم با +۶ سال سابقه کار.
  همسرم رشته مخابرات با ۳ سال سابقه کار مرتبط.
  ممنون.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار سوئد باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که کارفرما باید کار مورد نظر را به مدت ۶ ماه در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی نماید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. نوشین گفته:

  با سلام من ۴۷ سالمه لیسانس مامایی دارم و فوق لیسانس روانشناسی سابقه کار ۲۱ سال در زمینه مامایی دارم. ایا امکان مهاجرت و ویزای کار به سوئد وجود داره؟شما مرتب در مورد ضرورت کارفرما و اگهی ۶ ماهه صحبت کردید ایاکارفرما برای ما پیدا میشه از ایران؟و اصلا از این طریق امکانپذیر هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی تا کارفرما ۶ ماه آگهی کار را انجام ندهد امکان یافتن کار نخواهد بود همچنین مدرک تحصیلی شما نیز باید معادل گردد تا بتوانید برای کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. فرزان گفته:

  سلام و خسته نباشید . سوالی داشتم در خصوص ویزای کاری در سوئد. چیزی که من قبلا شنیدم باید حتما تا مدت حداقل دو سال کارفرمای شما ثابت باشه یا اگر کار و کارفرمای شما تغییر کرد باید در همان فیلد کاری قبلی جای دیگه استخدام شید. تا اسکات یا همان مالیات برای شما درست رد شود. ولی اخیرا شنیدم مهم نیست عنوان و فیلد کاری تغییر کند مهم این است که دو سال مالیات رو مرتب و پشت سر هم پرداخت کنید .

  نظر شما چیست؟ آیا در اداره مالیات و کار چیزی در مورد این ذکر کرده اند؟ یعنی اگه سال اول پرستار باشی و سال دوم معلم, مشکلی پیش نمیاد؟

  پاسخ
 36. مهرداد گفته:

  سلام
  مى خواستم بدونم اگه من و خانمم از طريق يكى از اقوام دعوتنامه كارى براى سوئد بگيريم، آيا پسر ١٩ سالمون هم ميتونه با ما در پروسه اقامت قرار بگيره؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی همراه فقط همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خواهد بود برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. Ava گفته:

  سلام..عذرمیخوام اگرمدرک تحصیلی نداشته باشیم ولی درزمینه شغلی مکانیک ماشین سنگین از ولوو و رنوفرانسه گواهینامه داشته باشیم.میتونیم برای ویزای کار اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در صورتی که قصد اخذ ویزای کار را دارید باید مدرک تحصیلی خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 38. محمد گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارشد هم مهندسی فناوری اطلاعات دارم و برنامه نویس اندروید هستم ولی سابقه کار ندارم.
  مشکل سربازی و خروج از کشور ندارم.
  به نظرتون میشه برای سوئد اقدام کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اگر قصد اخذ ویزای کار سوئد را دارید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه کار مورد نظر آگهی گردد در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   خیر تحصیل در سوئد رایگان نخواهد بود و باید هزینه تحصیل را پرداخت نمایید که برای این رزومه کامل خود را بفرمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. مرتضی گفته:

  سلام به همه من کارمند تعمیرات مخازن شرکت نفت هستم و دیپلم برق صنعتی را هم دارم و خانوم بنده هم خیاط میباشد آیا میتوانم برای کار در سوئد اقدام نمایم ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار سوئد باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که کار مورد نظر باید به مدت ۶ ماه آگهی شود همچنین ارائه مدرک تحصیلی دانشگاهی برای اخذ ویزای کار الزامی می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. کورش شالبافی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  ۲۹ سال دارم دارای لیسانس برق قدرت. فول لول بازرسی جوش و جوشکاری co2 و ارگون همه با مدارک بین المللی ۲ سال سابقه کار دارم. ایلتس ۶٫۵ دارم .برای سوئد چقدر شانس دارم
  از راهنماییتون ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی اگر قصد اخذ ویزای کار سوئد را دارید باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که باید کار مورد نظر را به مدت ۶ ماه در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی نماید در صورتی که فرد متقاضی کار یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای تحصیل در سوئد اقدام نمایید و یا برای ویزای کار کشورهای دیگر مانند آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و … اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 41. میلاد گفته:

  با سلام

  در صورت که از یک شرکت سوئدی دعوت به همکاری داشته باشیم، آیا بازم هم داشتن حداقل مدرک لیسانس الزامیست برای صدور ویزا یا خیر؟

  آخرین مدرک اینجانب کاردانی نرم افزار می باشد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک لیسانس را ارائه نمایید اما در صورتی که دعوت نامه کاری داشته باشید می توانید برای ویزای کار با شرایط بهتری اقدام نمایید .

   پاسخ
   • میلاد گفته:

    با سلام و ممنون از پاسختان

    در حال حاضر برای یک پوزیشن تخصصی، Job offer از یک شرکت دارم ولی با پاسخ شما یعنی در صورتی که کارفرما بعد از گذشت ۶ ماه در صورتی که برای پوزیشن مذکور فرد مورد نظر را در سوئد و اتحادیه اروپا پیدا نکند و حالا شخص مورد نظر را خارج از اتحادیه پیدا کرده، به دلیل نداشتن حداقل Bachelor، دولت ویزای کار را صادر نمی کند!

    شرکت مذکور قصد پرداخت حقوق و مالیات و … را دارد و اگر فرد مقابل دارای صلاحیت و مهارت مورد نیاز نباشد که زمان و پول و انرژی رو صرف نمی کنند، تا به امروز با شرکت مذکور ۳ مصاحبه داشتم که در نهایت پیشنهاد همکاری را دریافت کردم.

    این برداشتی هست که از پاسخ شما داشتم که عجیب هست و در صورتی که اشتباه متوجه شدم ممنون می شم که اصلاحم کنید.

    پاینده و پیروز باشید.

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام
     دوست عزیز منظور این است که برای اخذ ویزا باید بتوانید مدرکی را ارائه نمایید که یا مدرک تحصیلی شما مرتبط با کارمورد نظر می باشد و یا مدارک بین المللی مرتبط با کاری که مد نظر است باید ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

     پاسخ
 42. علی گفته:

  با سلام و عرض ادب ،۳۷سالمه. متاهل و دو دختر دارم و مهندس نقشه برداری هستم با ۱۴سال سابقه کار و قصد اخذ ویزای کار دارم ،لطفا راهنمایی بفرمایید کدام کشورها مناسب هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید که برای تمامی این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 43. علی گفته:

  سلام من و همسرم و یک فرزند ۳ساله دارم که میخوام برای کار و اقامت به سوئد مهاجرت کنم خودم سابقه سه سال آرایشگری .و دو سال کابینت و ام دی اف کاری دارم و رشته تحصیلی لیسانس معماری هست خانمم هم لیسانس زیست شناسی و سابقه ۷ساله کار در آزمایشگاه تشخیص طبی داره آیا میتونید کاری انجام بدین برامون سپاس گذارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اقامت کاری سوئد باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی یافت نشد می توانید برای کار اقدام نمایید اما برای اخذ ویزای کار باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. ع گفته:

  سلام من وهمسرم هردو ۲۷ساله و فوق لیسانس شیمی هستیم باتعدادی مقاله،من میخواستم برای ویزای کاری اقدام کنم و همسرم پذیرش تحصیلی بگیره بخاطر مشمولیت،آیا بااین شرایط برای ما امکانپذیرهست؟چه کشوری توصیه میکنیدکه روند سریعترداشته باشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید برای ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند اقدام نمایید و برای ویزای تحصیلی کشورهای بسیاری را امکان اقدام دارید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. Abas najarkhatir گفته:

  سلام وخسته نباشی
  به آقای ملکپور من و همکارم استاد مکانیک ماشینهای سنگین مخصوصا ماشینهای سوئدی که حدودا بالای ده سال سابقه کار داریم که خواسته مون اینکه لطفاکنید.. اقامت کار به صورت قانونی و با کمترین زمان بگیرد .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید از جمله تحصیلات ، سن و . . . اما برای ویزای کار سوئد باید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه در سوئد و اتحادیه اروپا کار مورد نظر آگهی شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 46. امیر بابائی گفته:

  سلام و درود بیکران
  من ۳۴ ساله و متاهل و دارای یک فرزند ۸ ساله هستم
  پن طلا ساز هستم و دیپلم رسمی این کار رو هم دارم که تقریبا ۱۰ سالی از روش گذشته و من امتحان مجدد دادم و دیپلمم رو به روز کردم
  میخواستم بدونم من میتونم از این طریق برای ویزای کاری سوئد اقدام کنم
  پیشاپیش از حسن پاسخگویی شما کمال تشکر رو دادرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار سوئد باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی نماید علاوه بر آن باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد برای انجام کار و تخصص خود می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 47. علی گفته:

  با سلام خدمت شما و عرض خسته نباشید و تشکر از زحمات شما. اینجانب آقای ۳۲ ساله ای هستم کارشناس ارشد پرستاری مراقبت های ویژه متاهل و دارای یک فرزند پسر و سطح زبان انگلیسی در حد مبتدی از شما لطفا جهت مهاجرت کاری به سوئد یا نروژ یا کانادا از طریق رشته پرستاری راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار سوئد و نروژ باید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه در کشور و اتحادیه اروپا آگهی نماید که این امر غیر ممکن می باشد همچنین برای اخذ ویزای کار کانادا باید امتیاز کسب نمایید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 48. محمد گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من حدود۲۴ سال سن ،مدرک کارشناسی رشته ارتز پروتز و نزدیک دوسال سابقه کار دارم
  درصورت نیاز میتونم مدرک ielts رو هم بگیرم
  میخواستم ازتون بپرسم ببینم که ایا بنظر شما شانس گرفتن ویزای کار در سوئد رو دارم یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار سوئد باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که شخص کارفرما نیز باید به مدت ۶ ماه در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی نماید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 49. امين گفته:

  باسلام
  بنده مدرك كارشناسي دارم هنچنين معافيت دائم سربازي دارم
  اقوام من در سوئد يكي از مديران شركت تاكسي استهكلم تاكسي هستن
  براي بنده دعوتنامه كاري در اون شركت ميتونن بفرستن كه براي مهاجرت اقدام كنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید در ابتدا به مدت ۳ ماه در سوئد کار مورد نظر آگهی شود و به مدت ۳ ماه دیگر نیز در اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد متقاضی کار در سوئد یافت نشود می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. حسن گفته:

  خسته نباشیدمن۱۳ساله به صورت تخصصی کارمکانیک سواری انجام دادم میخوام برای کاربه سوئدبیام چون قدرکارماروتوایران نمیدونن

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به شرایط سنی شما امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد علاوه بر این برای اخذ ویزای کار باید مدرک دانشگاهی داشته باشید در حال حاضر می توانید برای تحصیل اقدام نمایید. با تشکر

   پاسخ
 51. امیر گفته:

  باسلام خدمت شما…. بنده دارای مدرک کارشناسی عمران هستم..البته میدانم رشته های مربوط به ابنیه ای در کشورهای جهان اول فاقد ارزش لازم هستند….البته پولدار هم نیستم که بتونم ویزای سرمایه گذاری بگیرم…به نظر شما راهی هست که بتونم برای کار به یکی از کشورهای جهان اول مهاجرت کنم؟ باتشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است که بتوانید برای کار اقدام نمایید و کشورهای متفاوتی نیز وجود دارد اما باید شرایط کامل خود را بیان نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 52. بهمن فاتحی گفته:

  سلام بنده و همسرم از مربیان کودکان استثنایی در تهران هستیم و دارای ۲۵ سال سابقه کار در انور توانبخشی تدریس و تربیت بدنی معلولین هستم خواستم از طریق ویزای کاری اقامت سوید رو بگیرم .ایا امکانش هست یانه

  پاسخ
 53. مشاور حقوقی گفته:

  ضمن عرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر ملکپور، اینجانب سی و پنج ساله و متاهل و کارشناس ارشد برق هستم، ۱ سال سابقه کار در پالایشگاه های جنوب را دارم. بسیار مشتاقم برای اقامت کاری اقدام کنم. سوالی که دارم اینه که: سابقه کاری چگونه بررسی میشود، آیا سابقه بیمه تامین اجتماعی برای کشور مقصد مهم هست؟ با این سابقه ای که بنده دارم میتوانم امیدی داشته باشم؟ یا اینکه تحصیلی اقدام کنم و در حین تحصیل کار کنم؟ کشورهاییکه مدنظر بنده هستند سوید و کانادا هستند. هزینه کدامیک کمتر است؟ کاری یا تحصیلی. و چقدر تقریبا؟ بسیار از پاسخگویی شما سپاسگذارم.

  پاسخ
 54. محمد مهدی مولازادگان گفته:

  سلام خسته نباشید .بنده ۱۰سال سابقه در تولیدی مبل دارم و رزومه کاری مورد تایید اتحادیه قرار گرفته و جویای کار در سوءد هستم

  پاسخ