اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا

اخذ بورسیه تحصیلی آمریکابورسیه تحصیلی در آمریکا

اخذ بورسیه تحصیلی در آمریکا در هنگام مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ تحصیل در آمریکا ، مهاجرت تحصیلی به آمریکا ، اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط تحصیل رایگان در آمریکا چگونه است ؟ اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های آمریکا، اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا در مقطع فوق لیسانس، اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا در مقطع دکترا در آمریکا به چه صورت است ؟ هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا به چه نحوی است ؟

حقوقدانان متخصص در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به آمریکا و راههای اخذ اقامت آمریکا ۲۰۱۸ به صورت تخصصی مشاوره رایگان پاسخ می دهد .
خدمات طراحی مدیریت بورس تحصیلی، بورس تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی، مدیریت وام و دیگر برنامه های آموزشی برای شرکت ها، بنیادها و افراد را مدیریت و اداره می کند.
سازمان اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا در سال ۱۹۵۸ بر اساس این ایده بنیان گذاری شد که حمایت جامعه از کمک هزینه تحصیلی می تواند تحصیلات دانشگاهی را در دسترس میلیون ها نفر از دانشجویانی قرار دهد که بدون آن نمی توانند به تحصیلات خود ادامه دهند. و امروزه، ما این تلاش ها برای دادن فرصت موفقیت تحصیلی به همه دانشجویان ادامه دارد. برنامه اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا از ۱۳،۰۰۰ بورس تحصیلی و کمک های آموزش در سراسر کشور و در سراسر جهان پشتیبانی می کند.
سازمان  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا یک سازمان بشردوستانه آمریکایی است که به جوامع، شرکت ها، بنیادها و افراد با جمع آوری کمک مالی، مدیریت و اعطای کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان کمک می کند. برنامه اصلی این سازمان شامل دو بخش اصلی است: دلار برای پژوهشگران، ائتلاف سازمان بورس تحصیلی محلی در جوامع سراسر ایالات متحده و خدمات مدیریت  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا ، که برنامه های بورس تحصیلی را طراحی، اداره و مدیریت می کند.
سازمان اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا، برنامه ها و طرح های زیر را برای خود مشخص می کند:
دلار برای پژوهشگران، اولین برنامه کمک هزینه تحصیلی در امریکا، ائتلاف سازمان های  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا مبتنی بر جامعه محلی در سراسر کشور است.
برنامه Dreamkeepers سازمان اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا به دانش آموزان کمک می کند تا در صورت مواجه با شرایط اضطراری مالی پیش بینی نشده بتوانند به تحصیلات خود ادامه دهند.
خانواده های صندوق بورس تحصیلی آزادی ، که توسط سازمان اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا مدیریت می شود، که کمک های آموزشی برای بستگان کشته شدگان و یا معلول شدگان حادثه ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ فراهم می کند.
سازمان  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا از طرف موسسه خیریه ناوبر برای بیش از یک دهه مورد تجلیل بوده است.

بورسیه های تحصیلی در آمریکا برای دانشجویان بین المللی
برنامه فولبرایت دانشجویان خارجی – شاید محبوب ترین نوع کمک هزینه تحصیلی آمریکا از بودجه دولت آمریکا برای دانشجویان بین المللی باشد. فولبرایت کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان در آمریکا تحصیلات تکمیلی، تحصیل افراد حرفه ای و جوان و هنرمندان در ایالات متحده برای یک سال یا بیشتر در نظر می گیرد. برای تمام دانشجویان بین المللی در تمامی رشته ها به جز پزشکی در دسترس است.
برنامه فرصت مطالعاتی هوبرت هامفری- برنامه  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا دوره های بدون مدرک برای متخصصان با تجربه بین المللی که مایل به ۱۰ ماه تحصیل در دانشگاه های ایالات متحده آمریکا  باشند. اگر چه بودجه از دوره های دارای مدرک پشتیبانی نمی کند، اما دانش آموزان می توانند به تحصیل و توسعه دانش خود در نهادهای دانشگاهی در سراسر کشور ادامه دهند.
بورسیه های تحصیلی در آمریکا برای دانشجویان بین المللی
بورسی های تابستانی اَبی رود- کمک هزینه تحصیلی آمریکا به ارزش ۱۰۰۰ دلار برای دانش آموزان رشته های زبان و هنر، و همچنین ۵۰۰ دلار  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا برای غنی سازی برنامه های تابستانی در موسسات آموزشی در سراسر ایالات متحده اعطا می کند.
صندوق بورسیه تحصیلی در آمریکا ژنرال بعدی – کمک هزینه تحصیلی آمریکا برای تحصیل افراد غیر مقیم و دانشجویان بین المللی در آمریکا. معدل متقاضیان باید حداقل ۳٫۰ باشد و در یکی از دانشگاه های معتبر واشنگتن دی سی، مریلند و یا ویرجینیا ثبت نام کنند. این کمک هزینه به ارزش ۱۰۰۰ دلار است.
بورس تحصیلی تورتوگا جزء بورسیه تحصیلی در آمریکا – دو بار در سال به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ایالات متحده اعطا می شود و به ارزش ۱۰۰۰ دلار است.
اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا سالانه دیوید پی. شاپیرو – دو بورسیه سالانه، هر یک به ارزش هر ۱۰۰۰ دلار، به دانشجویان در حال تحصیل در ایالات متحده که مبتلا به سرطان خون باشند، اعطا می شود.

شما عزیزان و متقاضیان  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا برای کسب اطلاعات دقیق و به روز در خصوص اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در خصوص اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .
دانش آموزان آسیایی
بورسیه های تحصیلی در آمریکا و فرصت های مطالعاتی مرکز شرق و غرب – بورسیه های تحصیلی در آمریکا برای تحصیل در ایالات متحده در چند موسسه آموزشی است که به دانشجویان بین المللی از منطقه آسیا و اقیانوسیه اعطا می شود.
کمیسیون دوستی ژاپن و ایالات متحده – ابتکار ژاپن و ایالات متحده که برنامه اعطای کمک های مالی به دانشجویان ژاپنی است که قصد تحصیل در ایالات متحده را دارند (و بالعکس).
دانش آموزان دختر
فرصت های مطالعاتی بین المللی AAUW – فرصت های مطالعاتی که توسط انجمن آمریکایی زنان دانشگاهی به دانشجویان بین المللی دختر برای تحصیل در آمریکا اعطا می شود.
بورسیه تحصیلی زنان MIT – ساراگوسا در تدارکات و SCM – کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان دختر در هر سن، نژاد یا ملیت، برای تحصیل در مرکز تدارکات ساراگوسا در MIT است.
دانشجویان فارغ التحصیل
علاوه بر  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا فرصت های مطالعاتی صلح روتاری – کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل در آمریکا که به دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل در یکی از مراکز صلح روتاری اعطا می شود (مانند دانشگاه دوک و یا دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل).
دانشجویان از کشورهای در حال توسعه
در خصوص اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا می توان بیان نمود که برنامه کمک هزینه تحصیلی بین المللی بنیاد آگا کان – بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد از کشورهای آفریقایی است.
فرصت مطالعاتی ماندلا واشنگتن برای رهبران جوان آفریقایی – بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان آفریقایی بین سنین ۲۵ و ۳۵ از کشورهای جنوب صحرای بزرگ آفریقا (آفریقای سیاه) برای تحصیل در آمریکا و حصول مهارت های رهبری و کسب و کار.
کمک هزینه تحصیلی بنیاد مسترکارت – بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان آفریقایی برای تحصیل در آمریکا و آفریقا است.
 اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا و کمک هزینه تحصیلی آمریکا دانشگاه های خاص برای دانشجویان بین المللی
اخذ بورسیه تحصیلی آمریکابرای رهبران نوظهور دانشگاه آمریکا – کمک هزینه تحصیلی آمریکا در مقطع کارشناسی برای تحصیل در آمریکا در دانشگاه آمریکایی واشنگتن دی سی. برای دانشجویان بین المللی دارای توانایی بالقوه رهبری است.
برنامه کمک هزینه تحصیلی بین المللی دانشگاه براندیس وین – فرصتی برای دانش آموزان علاقمند به شرکت در انجمن دانشجویی.
برنامه محققان جهانی دانشگاه کلارک – بورسیه تحصیلی در آمریکا به ارزش حداقل ۱۰،۰۰۰ دلار و تضمین ۲،۵۰۰ دلار دستمزد مشمول مالیات برای کارآموزی همراه با حقوق برای متقاضیان بین المللی سال اول در دسترس است.
اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا و برنامه کمک هزینه تحصیلی آمریکا در دانشگاه اموری بر اساس نیاز – فرصت های مالی برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه اموری است. دانشجویان برای دریافت این کمک هزینه باید نیاز مالی داشته باشند.

بورسیه تحصیلی در آمریکا و بورسیه تحصیلی دانشگاه هاروارد آمریکا

یکی از (رقابتی ترین) کمک هزینه های تحصیلی بین المللی برای دانشجویان از سراسر جهان است.
جوایز بین المللی دانشگاه ایالت ایلینوی – ایالت ایلینوی تخفیف شهریه، جوایز شایستگی و دستیاری فارغ التحصیلان به دانشجویان بین المللی ورودی ارائه می دهد.
بورسیه شایستگی بین المللی دانشگاه ایالتی آیووا – برنامه بورس تحصیلی بر اساس شایستگی برای دانشجویان بین المللی است.
بورسیه های بین المللی دانشگاه ایالت میشیگان در خصوص اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا – کمک های مالی مختلف و کمک هزینه تحصیلی آمریکا برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ایالات متحده در MSU است.
بورس های بین المللی دانشگاه واگنر نیویورک در زمره  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا می باشد – کمک هزینه تحصیلی ایالات متحده برای تحصیل در دانشگاه واگنر نیویورک دانشکده تحصیلات تکمیلی خدمات عمومی است.
بورس های بین المللی دانشگاه آرکانزاس – فرصت های مالی برای دانشجویان بین المللی از فرهنگ ها و ملیت های مختلف.
 اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا در دانشگاه آیووا برای دانشجویان بین المللی سال اول – بورس های تحصیلی مختلف برای دانشجویان بین المللی که اولین سال تحصیلی خود را در پاییز ۲۰۱۸ آغاز کنند.
بورس های تحصیلی بین المللی دانشگاه مینه سوتا در زمره بورسیه تحصیلی آمریکا می باشد – دو کمک هزینه تحصیلی به ارزش مالی متفاوت که به دانشجویان تمام وقت بین المللی در UM اعطا می شود.بورس های بین المللی دانشگاه اورگان – کمک هزینه تحصیلی آمریکا برای تحصیل در دانشگاه اورگان، که برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان در دسترس است.برنامه تخفیف شهریه دانشگاه ویسکانسین برای دانشجویان برتر غیر مقیم – تخفیف شهریه برای دانشجویان بین المللی نیازمند مالی در دانشگاه ویسکانسین است.

در خصوص  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا می توان بیان نمود که امکان تحصیل در آمریکا و همچنین  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا برای تمامی دانشجویان بین المللی در صورت وجود شرایط خاص وجود خواهد داشت . در راستای اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا افراد بسیاری برای تحصیل در آمریکا و اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا تقاضا می نمایند اما برای این بورسیه تحصیلی آمریکا باید دارای چه شرایطی بود ؟ شما عزیزان برای مشاوره در مورد  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس گرفته و با بررسی شرایط خود برای اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا شانس خود را امتحان کنید.  امکان اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا در سال ۲۰۱۸ تا چه اندازه ممکن خواهد بود ؟ آیا با شرایط سیاسی اخیر در خصوص کشور آمریکا امکان اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا وجود خواهد داشت ؟ اکنون برای  اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا چه کاری باید انجام داد ؟ بورسیه تحصیلی در آمریکا در دانشگاه های آمریکا چگونه ارائه و اعطا خواهند شد . کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در خصوص مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا مشاوره رایگان ارائه می دهند .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫80 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ