اخذ تابعیت آفریقای جنوبی از طریق ازدواج

(وکیل مهاجرت به کشور آفریقای جنوبی – اخذ تابعیت آفریقای جنوبی از طریق ازدواج)

بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اکثر کشورهای جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج دونفر با یکدیگر شخص می تواند درخواست اخذ تابعیت نمایند. کشور آفریقای جنوبی هم یکی از کشور هایی است که این قانون را پذیرفته است. لذا چنانچه یک نفر باشخصی در کشور آفریقای جنوبی ازدواج کند میتواند درخواست اخذ تابعیت  کند. موسسه حقوقی ملک پور نحوه این اقدام حقوقی را برای شما توضیح داده و پرونده های این موضوع را جهت اخذ اقامت کشور آفریقای جنوبی می پذیرد.

(www.malekpourlaw.com,www.malekpour.ir)

در بعضی کشورها نظیر ایران آثار حقوقی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با شوهر یا زن آن کشور متفاوت است.لیکن در مورد کشور آفریقای جنوبی ازدواج با مرد یا زن آن قطعا منتهی به اخذ تابعیت می شود البته در صورتی که پرونده درست ارائه شود ودارای شاکله صحیح حقوقی باشد.لازم به ذکر است در نظام حقوقی بعضی کشورها نظیرایران ازدواج دارای اثار تحمیلی تابعیت میباشد. برای مثال:در ماده ۹۷۶ قانون مدنی ایران اگر زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از نظر قانون گذار خودبه خود ایرانی حساب میشود. حال آنکه ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نیست.

بدیهی است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج وشروط ضمن عقد ازدواج و اخذ تابعیت یا اقامت درآفریقای جنوبی از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود میباشد. شما میتوانید با مشاورین و وکلای دادگستری ما تماس حاصل نمایید وما با افتخار شما را راهنمایی میکنیم.

(www.malekpourlaw.com,www.malekpour.ir)

خواهشمند هستیم توجه فرمایید موسسه حقوقی ملک پور دفتر وکالت میباشد وانتخاب زوج یا زوجه از طریق موسسه حقوقی ملک پور صورت نمی گیرد موسسه حقوقی ملک پور تنها ارائه کننده خدمات می باشد. بنابراین لطفاً در خصوص امور غیر حقوقی با ما تماس نگیرید.

*  خدمات حقوقی بین المللی را به وکلای داخل کشور بسپارید، ما در ایران و خارج از کشور به شما رسید کتبی رسمی می دهیم.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ