اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد

اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد

اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد

اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد و راههای مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت آلمان کدام است ؟ آیا می خواهید در رابطه با اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد و در کل شرایط اخذ تابعیت آلمان و شرایط تولد فرزند در آلمان و شرایط ازدواج در آلمان اطلاعاتی داشته باشید ؟ چگونه می توان به اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد دست پیدا نمود ؟ شرایط اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد چگونه می باشد ؟

فایل تصویری آقای دکتر ملک پور در باب قواعد کلی تولد

اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد یکی دیگر از مسائلی است که در عالم حقوق می بایست در رابطه با آن به طور مفصل بحث شود. الان در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آلمان این گزینه در صفحات مجازی را جستجو می کنند که راههای اخذ تابعیت از طریق ازدواج و تولد را بررسی نمایند و سوال اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد چه قوانینی دارد را در ذهن دارند ، در صورت هرگونه سوال و ابهام در خصوص اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

طبق اصول حقوق بین الملل خصوصی تقریبأ این موضوع پذیرفته شده است که اگر شخصی با تبعه آن کشور ازدواج کند می تواند برای اخذ تابعیت آن کشور اقدام کند به طور مثال ازدواج با تبعه آلمانی جهت اخذ اقامت آلمان و یا اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج کشور آلمان هم در زمره این کشورها قرار دارد چنانکه که شخص خارجی با یک تبعه آلمان ازدواج کند به راحتی می تواند جهت اخذ تابعیت و اقامت آلمان اقدام کند..

اگر شما پرونده ای در باب اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج را دارید در صورتی که پاسخ سؤالات خود را نمی دانید می توانید با حقوقدانان و مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در در رابطه با اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج به صورت رایگان صحبت نمایید.

در کشورهای مختلف آثار مختلفی جهت اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج برای زن یا شوهر می تواند متفاوت باشد. برای مثال در ایران طبق بند ۶ ماده ۹۸۶ قانون مدنی اگر یک زن خارجی با مرد تبعه ایران ازدواج کند ایرانی محسوب می شود یعنی تابعیت ایرانی بر آن فرد تحمیل می شود اما در مورد کشور آلمان اگر با مرد یا زن آلمان ازدواج کند قطعأ می تواند برای تابعیت آلمان از طریق ازدواج اقدام نماید. در صورتیکه پرونده حقوقی شما صحیح چیده شده و دارای شاکله حقوقی باشد به مشکلی برخود نخواهید نمود اما این روزها بسیاری از افراد هستند که به صورت غیر حقیقی و با نیات بد با پاسپورت های جعلی گاهأ  در دنیای مجازی به شما پیشنهاداتی می دهند که شما به راحتی می توانید تابعیت آلمان را از طریق ازدواج با یک تبعه آلمانی داشته باشید و نهایتأ پس از اخذ مبالغ هنگفت از شما با توجه اینکه مدارک این اشخاص قانونی و حقیقی نیست و کلاهبر هستند شما درگیر مشکلاتی در دنیای حقوق بین الملل خواهید شد و گاهأ آثار حقوقی مربوط با آن سالها و ماه ها شما را درگیر خواهد نمود و متحمل هزینه های سنگین و ضررهای زیادی خواهید شد.
اگر در باب اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد سؤالاتی دارید حتمأ با مؤسسات حقوقی معتبر و مؤسسات مشاور حقوقی معتبر مشورت نمایید تا پاسخ سؤالات خود را در خصوص تابعیت آلمان از طریق ازدواج اخذ نمایید. گاهأ اتفاق می افتد بدون نیاز به پرداخت هزینه های سنگین شما با مشاوره ای ساده می توانید مسائل و مشکلات خود را حل کنید و امر شما در این باب انجام شود و حتی دیگر نیاز به وکیل هم نداشته باشید. مطالب مندرج در این سایت را حتمأ مطالعه نمایید در صورتیکه نیازمند اخذ اطلاعات تکمیلی در باب اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج داشتید می توانید با مشاورین ارشد موسسات حقوقی معتبر تماس بگیرید.
دقت بفرمایید شروط ضمن عقد ازدواج و اخذ تابعیت در آلمان دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی می باشد و شما می توانید با وکلا و مشاورین  ما تماس حاصل نموده و به صورت رایگان و تفنی لغمشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اما اگر شما در آلمان و یا اروپا حضور دارید راحت تر می توانید با گروه مشاورین ام آی اتریش  تماس بگیرید و از آنها مشاوره در قلب اروپا یعنی شعبه وین در خصوص اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج مشاوره رایگان اخذ نمایید .
تابعیت یعنی رابطه سیاسی و معنوی که یک شخص را ا به یک دولت مشخص مربوط می سازد بنابراین از اصلی ترین راههای اخذ تابعیت، بر فرض مثال اخذ تابعیت در آلمان، اخذ تابعیت از طریق تولد می باشد. تابعیت شخص به محض تولد شخص در خاک آن کشور آغاز شده و در طول زندگی ادامه می یابد. تابعیت هر کشور از دو روش خاک و خون کسب می شود. این نوع تابعیت تحمیلی است به این معنی که اگر شخصی در کشور ایران متولد شود بر اساس قانون ایران خواه و ناخواه ایرانی محسوب می شود البته شروطی هم وجود دارد نظیر اینکه پدر این نوزاد ایرانی باشد.
در خصوص بحث اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد و راههای مهاجرت به آلمان و یا اخذ اقامت آلمان و همچنین راههای اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد فرزند در آلمان و یا ازدواج در آلمان می توان بیان نمود که اگر شخصی از طریق تولد دارای تابعیت ایرانی شود در حقیقت تابعیت به وی تحمیل شده  و او تابعیت ایرانی را انتخاب نکرده است. واگر بخواهد ترک تابعیت در این نوع انجام دهد قواعد حقوقی خاصی می بایست رعایت شود. اخذ تابعیت در آلمان از طریق تولد از طریق سیستم خون می باشد و اگر شخصی در خاک آلمان متولد شود و پدر مادر وی آلمانی نباشند شخص تابعیت آلمان را نخواهد داشت مگر اینکه شخصی خارجی بایک تبعه آلمان ازدواج کند و حاصل آن ازدواج یک فرزند باشد که برای آن فرزند منجر به اخذ تابعیت آلمان را از طریق ازدواج می گردد .
در پایان بحث اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد می توان بیان نمود که در این مقاله اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد مورد بررسی قرار گرفت . به طور کلی توصیه می شود که چنانچه قصد اخذ اقامت آلمان را دارید و به دنبال راههای مهاجرت و اخذ تابعیت اروپا هستید و می خواهید در خصوص بحث اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد اطلاعات بیشتری کسب نمایید و سپس از طریق اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج و تولد برای مهاجرت به آلمان اقدام نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت تلفنی و رایگان در خصوص اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج و تولد مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. اردشیر گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من و همسرم کارشناس ارشد مددکاری اجتماعی هستیم، ک حدود یکسال است ازدواج کرده ایم میخواستیم بدونیم چطوری میشه برای مهاجرت و اخذ اقامت آلمان اقدام نمود؟

  پاسخ
 2. غلامرضا لطفى مقدس گفته:

  با سلام، احترام من مرد ايرانى هستم در ايران ساكن هستم و ٥٥ سال دارم و بازنشسته شدم. قصدم دارم با يك خانم ايرانى كه تابعيت آلمان را دارند و ايشان هم تمايل دارند ازدواج كنم ، لطفا راهنمايي و مساعدتت فرماييد.
  با تشكر غلامرضا لطفى مقدس

  پاسخ
 3. اشکان گفته:

  با درود
  بنظر شما شرایط گرفتن ویزا در کدام حالت انجام شود بهترو سریع تر است؟
  ۱٫ ازدواج در ایران و الحاق به همسر در آلمان
  ۲٫ الحاق به نامزد جهت انجام ثبت ازدواج در آلمان

  پاسخ