اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک در هنگام مهاجرت به دانمارک و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت امکانپذیر می باشد ؟ شرایط اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک چگونه است ؟ راه های اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک به چه صورت است ؟ آیا از قوانین اخذ تابعیت دانمارک از طریق ازدواج در کشور دانمارک اطلاعی دارید ؟ در صورت هرگونه سوال در رابطه با مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای ازدواج دانمارک و یا شرایط اخذ اقامت دانمارک و چگونگی اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک با تمامی مشاورین و حقوقدانان و وکلای برجسته و مسلط به تمام امور بین الملل در خاورمیانه در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک و یا مهاجرت به دانمارک و یا تحصیل در دانمارک و یا کار در دانمارک و یا تولد فرزند در دانمارک و یا اخذ اقامت دانمارک و در نهایت اخذ تابعیت دانمارک مشاوره رایگان اخذ نمایید .

بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اغلب کشورهای جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج فی مابین زوجین فرد میتواند در راستای اخذ تابعیت اقدام نمایند. کشور دانمارک از این قائده مستثنی نمی باشد. لذا چنانچه یک نفر با یک دانمارکی ازدواج کند میتواند جهت اخذ تابعیت دانمارک اقدام کند. موسسه حقوقی ملک پور نحوه این اقدام حقوقی را برای شما توضیح داده و شما را برای این موضوع و جهت اخذ اقامت کشور دانمارک  مشاوره رایگان می نماید .

در حقوق کشور ایران نیز به این موضوع اشاره شده است.

برای مثال: در بند ۶ از ماده ۹۷۶ قانون مدنی قید شده هر زمان تبعه خارجی که با شوهر ایرانی ازدواج کند ایرانی محسوب میشود.

در بعضی کشورها  همچون ایران آثار حقوقی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با شوهر یا زن آن کشور متفاوت است. لاکن در مورد کشور دانمارک ازدواج با مرد یا زن آن قطعاً منتهی به اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک میشود البته در صورتی که پرونده درست ارائه شود و دارای شاکله صحیح حقوقی باشد. لازم به ذکر است در نظام حقوقی بعضی کشورها نظیر ایران ازدواج دارای آثار تحمیلی تابعیت میباشد. برای مثال: در ماده ۹۷۶ قانون مدنی ایران، اگر زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از نظر قانون گذار خود به خود ایرانی حساب میشود. حال آنکه ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نیست.

بنابراین در کشور دانمارک ازدواج با شخص دانمارکی نیازمند در خواست برای اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک میباشد و تا شما درخواست و پرونده را ارائه نکنید تابعیت به شما ارائه نمی گردد.

اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات در خصوص شرایط اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک می باشید و به دنبال اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک و مهاجرت به دانمارک می باشید و اگر می خواهید در رابطه با قوانین و راه های مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای ازدواج و اخذ اقامت دانمارک و اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک اطلاعات داشته باشید . می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص چگونگی اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک مشاوره رایگان بدست آورید .

بدیهی است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج و شروط ضمن عقد ازدواج و اخذ تابعیت یا اقامت در دانمارک از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود میباشد. شما می توانید با مشاورین و وکلای دادگستری ما تماس حاصل نمائید و ما با افتخار شما را راهنمایی می کنیم.

اگر با یک شهروند دانمارکی ازدواج کرده اید، می توانید برای وضعیت برابر با شهروندان دانمارک درخواست دهید

اگر بخواهید طبق این قاعده به عنوان شهروندی دانمارکی تقاضا کنید، این واقعیت که شما بلافاصله قبل از تقاضا برای سوئیس حداقل دو سال حبس در دانمارک زندگی کرده اید و حداقل دو سال ازدواج کرده اند، باید ثبت نام شده شما باید در زمانی که برای SU درخواست می کنید، ازدواج کنید.
این چیزیه که ما انجام میدیم

هنگامی که ما بررسی می کنیم که آیا شما دائم در دانمارک زندگی کرده اید یا اینکه با یک شهروند دانمارکی ازدواج کرده اید، و به اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک رسیده اید از اطلاعات موجود در ثبت ملی در مورد شما و همسرتان استفاده می کنید.
ما به ثبت نام ملی نگاه می کنیم تا زمانی که وارد دانمارک شدید و اطلاعاتی که در مورد ازدواج به یک شهروند دانمارکی ثبت ش چرا در دانمارک ازدواج میکنید؟

در رابطه با اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک می توان بیان نمود که از آنجا که دانمارک ها افراد معقول هستند و هیچ دلیلی ندارند که چرا دو بالغ مجرم باید با یک نزاع قانونی و بوروکراتیک برای ازدواج مبارزه کنند. در دانمارک، مستندات مورد نیاز ساده و سر راست است، نیازی نیست برای خواندن بنج ها، و همه چیز می تواند به سرعت و به راحتی بدون هیچ زحمتی رخ دهد. ما تا به حال یک زن و شوهر لهستانی / اسپانیایی که تلاش برای ازدواج در جاهای دیگر در اروپا قبل از اینکه ما را امتحان کنید -!

نه؛ مگر اینکه شما در دانمارک اقامت دارید، پس از بازگشت به کشور خود، نام خود را تغییر دهید. این به دلیل تغییر در قانون ازدواج دانمارک در سال ۲۰۰۶ است.

آیا می توانم کسی در دانمارک ازدواج کند؟

در خصوص اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک می توان گفت که ما زوج هایی از سراسر جهان داشته ایم، از جمله افرادی که اسناد و مدارک را از دست داده اند و یا مشکلات دیگری دارند. بنابراین تقریبا هر کسی می تواند از اینجا ازدواج کند. تنها کشور که مشکل دارد (و این با هر ازدواج در خارج از کشور، و نه دانمارکی به طور خاص)، لائوس است. به غیر از تنها استثنائات واقعی پناهجویان و پناهندگان، که در اینجا نمی توانند ازدواج کنند، هستند.

آیا الزامات مشابه اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک در همه جا در دانمارک است؟

به طور شگفت انگیزی، نه، نه در عمل. شمار بی شماری از تغییرات در اسناد و شرایط افراد وجود دارد، و مقامات محلی باید به معنای معمول برای تفسیر الزامات و مقررات تکیه کنند. ما خوش شانس هستیم که ما چنین روابطی نزدیک با مقامات اینجا در Aeroe داریم و اغلب می توانیم با آنها کار کنیم تا راه حل های عملی ، منطقی و حقوقی را برای برخی مشکلات پیچیده حل کنیم.  اما ما گوشه ها را قطع نمی کنیم و فقط علاقه مند به کمک به زوج های واقعی برای ازدواج و رسیدن آن ها به اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک هستیم.

این مراسم چیست و چه مدت طول می کشد؟

این ازدواج در دانمارک و اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک سریع و ساده است، و می تواند به زبان انگلیسی یا آلمانی باشد. در حالی که او مراسم را در مقابل میزبان یا شهردار ما در اتاق عروسی زیبای ما (یا محل خاص دیگری) ایستاده است،. شما نیاز دارید که بگوئید، اگر شما مایل باشید، می توانید حلقه ها را عوض کنید. پس از آن شما هر دو ثبت نام ثبت نام کنید. پس از شهادت و ثبت کننده، پرونده نهایی را امضا کرده اید که ازدواج کرده اید!

آیا می توانیم در دفتر ثبت احوال   در دانمارک ازدواج کنیم و به اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک برسیم ؟
نه با عروسی جزیره دانمارکی. دفتر ریاست اداری مدرن به اندازه کافی مدرن است، اما می تواند مشغول باشد، و موقعیت عاشقانه ای نیست. ما نمی فهمیم که چرا نیاز به ازدواج سریع و یا با کارهای معمولی غیر معمول به این معنی است که عروسی خود باید کسل کننده و بی رحمانه باشد. بنابراین ما فقط مکان های عاشقانه مانند دادگاه تجار قدیمی ارائه می دهیم. این مناسب برای زوج ها در معرض هوشیاری و یا برای احزاب کوچک است. بر اساس تجربه ما در حدود ۱۷۰۰ زوج، ارزش کمی بیشتر برای ایجاد یک روز خاص به عنوان عروسی خود را چیزی به یاد داشته باشید!

آیا می توانیم در راه اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک یک عروسی کلیسا داشته باشیم ؟

متاسفانه نه، مگر اینکه شما اسکاندیناوی هستید. با این حال، ما امیدواریم که بتوانیم به زودی بتوانیم در یکی از ۷ کلیسای زیبای ما موفق شویم.

وقتی گواهی اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک را دریافت میکنیم؟

شما متقاضی ازدواج در دانمارک و اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک یک گواهینامه را دریافت خواهید کرد آن را در حال حاضر به انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و فرانسه ترجمه شده است. سپس گواهی دوم را به وزارت امور خارجه دانمارک ارسال می کنیم تا به عنوان بخشی از خدمات ما به شما “آپدیت” را بدست آوریم. شما باید آن را یک یا دو هفته بعد از پست دریافت کنید.

اگر ما از طریق جزایر دانمارکی ازدواج کنیم، چقدر طول می کشد و آیا به اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک می رسد ؟

شما متقاضی  اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک ملزم هستید که یک شب در جزیره اقامت داشته باشید (هرچند زمانی که شما Aeroe را دیده اید، ممکن است بخواهید دیگران بمانید)؛ شما باید روزانه ۱۶۰۰ روز قبل از عروسی خود (یا ۱۲۰۰ روز جمعه برای عروسی شنبه) وارد شوید.

آیا می توانیم با PayPal یا کارت های اعتباری پرداخت کنیم؟

بله ما تمامی کارت های اعتباری را با استفاده از PayPal می پذیریم (اما این یک راه حل گران است) و یا از طریق TransferWise (بسیار بهتر است اما در همه جا در دسترس نیست). ما همچنین در حال حاضر ویزا و Mastercard را قبول داریمده است.

اگر فکر می کنید که اطلاعات موجود در ثبت ملی ناقص یا نادرست است، باید به ثبت نام ملی در شهرداری که در آن زندگی می کنید مراجعه کنید

موسسه حقوقی ملکپور در این مقاله در خصوص  مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای ازدواج و اقدامات لازم برای اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک بیان می نماید که این مقاله در خصوص اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک برای اطلاعات شما برای شما عزیزان و همراهان همیشگی ما گرد آوری شده است . و ، سعی شد به پرسش‌های شما در باب چگونگی اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور دانمارک پاسخ داده شود. اگر پرسش‌های بیشتری درباره اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک برای شما پیش آمده است، می‌توانید با مشاورین مجرب و کارشناسان و حقوقدانان متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل فرمایید و در خصوص مراحل اخذ تابعیت از طریق ازدواج در دانمارک و مهاجرت به دانمارک و در نهایت اخذ اقامت دانمارک و یا اخذ تابعیت دانمارک مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (6 نظرات, میانگین: 4٫67 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 پاسخ
 1. سعید گفته:

  سلام من یک مرد ۶۵ساله ایرانی هستم که در دانمارک زندگی میکنم واقامت هم ندارم و امکانات مالی خوبی هم ندارم میخواهم با زنی میانسال که مقیم دانمارک باشد ازدواج کنم زبان روسی و فارسی میدانم

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. يلدا گفته:

  سلام ، من در المان زندگى مى كنم و اقامت المان را دارم و مى خواهم با مردى ايرانى كه اقامت هلند و تبعيت هلند را دارد ازدواج كنيم ، به دليل نداشتن مدارك كافى در المان و هلند نمى توانيم رسما ازدواج كنيم ، و مى خواهيم براى ازدواج به دانمارك برويم ، لطفا راهنمايى كنيد كه چطور و با چه مداركى مى توانيم به دانمارك رفته و دو انجا رسما ازدواج كنيم ، ممنون از راهنماييهاتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مدارکی که باید ارائه بفرمایید شامل مدارک اثبات رابطه و مدارک تامین مالی هست که باید نشون بدین از پس هزینه ها بر میاین ، لطفا با دفتر مرکزی تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنند. اگر خارج از کشور هستید در بخش تماس با ما اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا از واتس اپ باهاتون تماس بگیرند.

   پاسخ
 3. رحیمه کبیری گفته:

  سلام من یه خانم ایرانی هستم و شوهرم هم ایرانیه اما در دانمارک مشغول کار هستن در خواست اقامت دادیم گفتن ۵ الی ۱۰ ماه طول میکشه و الان هم ۹ ماه از اون زمان گذشته راستی من یکسال پیش باهاشون ازدواج کردم میخواستم بدونم ممکنه جواب مثبت باشه چند در صد احتمال داره ممنون از شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، به شرایط کاری همسرتون و میزان درآمدشون خیلی وابسته اس، اگر شغلی دارن که به راحتی از پس بیمه و مالیات بریمان شانستون بالا هست.

   پاسخ
 4. فاطمه گفته:

  سلام من ۲۶سالمه و افغانستانی هستم و ساکن ایران شوهرم هموطن خودم و ساکن دانمارک هستن و تابعیت دانمارک رو دارن دو بار درخاست ویزا دادم ولی رد شد دلیلش رو نمیدونم چجوری میتونم برم دانمارک یا اقامت دائم بگیرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خذ اقامت دانمارک از طریق ازدواج حتما باید بتوانید رابطه با شوهر را اثبات کنید. برای اخذ مشاوره تخصصی ازدواج با دفتر مرکزی وین تماس بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ازدواج باید فرد مورد نظر را در دانمارک داشته باشید تا بتوانید از این طریق اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 5. Sajad گفته:

  با سلام
  من یک پسر۲۹ ساله ایرانی هستم و با یک دختر دانمارکی میخواهم ازدواج کنم و تبعیت دانمارکی بگیرم،میخام ببینم این کار راحت انجام میشه یا به راحتی اقامت به من نمیدن

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   می توانید اقامت و تابعیت را اخذ نمایید اما باید از تمامی مواردی را که وجود دارد رعایت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. Anis گفته:

  باسلام و عرض احترام
  من یک خانم ایرانی هستم و ساکن ترکیه و همسرم دانمارکی و برای گرفتن ویزای دانمارک احتیاج به راهنمایی دارم سپاسگزارم اگر پاسخگو باشید چون مدارکی که در ترکیه از من خواستند برای من مقدور نیست به عنوان مثال آدرس و رزومه کاری میخواهند که متاسفانه من در ترکیه شاغل نیستم
  با تشکر

  پاسخ