اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور قبرس

 

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور قبرس

بر طبق نظام حقوق بین الملل خصوصی در بیشترکشورهای جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج بین زوجین فرد می تواند در راستای اخذ تابعیت اقدام نمایند. کشور قبرس از این قائده مستثنی نمی باشد. اگر یک نفر با یک قبرسی ازدواج کند می تواند جهت اخذ تابعیت قبرس اقدام کند. موسسه حقوقی ملک پور چگونگی این اقدام حقوقی را برای شما توضیح داده و پرونده های این موضوع را جهت اخذ اقامت کشور قبرس  می پذیرد.

(www.malekpourlaw.comwww.malekpour.ir )

در حقوق کشور ایران نیز این موضوع ذکر شده است. برای مثال: در بند ۶ از ماده ۹۷۶ قانون مدنی قید شده هر زمان تبعه خارجی که با شوهر ایرانی ازدواج کند ایرانی محسوب می شود.

  •    در موسسه حقوقی ملک پور ما به بهترین کیفیت خدمات می اندیشیم
  • وکیل دادگستری باید مدافع حقوق موکل خود باشد،ما در موسسه حقوقی ملک پور به این موضوع می اندیشیم

در برخی کشورها مثل ایران آثار حقوقی جهت اخذ تابعیت در ازدواج با شوهر یا زن آن کشور گوناگون است. لیکن در مورد کشور قبرس ازدواج با مرد یا زن آن قطعاً منتهی به اخذ تابعیت می شود البته در صورتی که پرونده درست ارائه شود و دارای شاکله مناسبی حقوقی باشد. لازم به بیان است در نظام حقوقی بعضی کشورها نظیر ایران ازدواج دارای آثار تحمیلی تابعیت می باشد.

به عنوان مثال: در ماده ۹۷۶ قانون مدنی ایران، اگر زن خارجی با مرد ایرانی ازدواج کند از دید قانون گذار خود به خود ایرانی حساب می شود. در حالی که ازدواج مرد خارجی با زن ایرانی متضمن اخذ تابعیت نیست.

  • موسسه حقوقی ملک پور با نرخی مناسب و شایسته ی شما ارائه خدمات حقوقی می کند

هم چنین است در کشور قبرس که ازدواج با شخص قبرسی نیازمند در خواست برای اخذ تابعیت می باشد و تا شما درخواست و پرونده را ارائه نکنید تابعیت به شما ارائه نمی گردد.بدیهی است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج و شروط ضمن عقد ازدواج و اخذ تابعیت یا اقامت در قبرس از طریق ازدواج دارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود می باشد. شما می توانید با مشاورین و وکلای دادگستری ما تماس حاصل نمایید و ما با افتخار شما را راهنمایی می کنیم.

(www.malekpourlaw.com , www.malekpour.ir )

خواهشمندیم دقت نمایید موسسه حقوقی ملک پور دفتر وکالت میباشد و انتخاب زوج یا زوجه به روش موسسه حقوقی ملک پور صورت نمی گیرد موسسه حقوقی ملک پور تنها ارائه کننده خدمات  حقوقی می باشد. بنابراین لطفاً در رابطه با امور غیر حقوقی با ما تماس نگیرید.

(خدمات حقوقی وکالتی را با موسسه حقوقی ملک پور تجربه کنید)

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 3٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 پاسخ