کار در قبرس و بررسی آن

کار در قبرس ، اقامت قبرس از طریق کار و شرایط مهاجرت به قبرس از طریق کار در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. شرایط کار در قبرس چگونه است؟ چگونه می توان از طریق کار به کشور قبرس مهاجرت کرد و اقامت این کشور را اخذ کرد؟ بهترین روش کاریابی در قبرس چیست؟ مدارک مورد نیاز ویزای کار در کشور قبرس چیست؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه کار در قبرس و اخذ ویزای کاری قبرس پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم. کشور قبرس محبوب ترین جزیره مدیترانه می باشد و با جمعیتی در حدود ۱ میلیون نفر کشور کوچک و کم جمعیتی است که زبان رسمی آن یونانی و ترکی می باشد. کشور قبرس به دو بخش که بخش جنوبی آن یونانی زبان و بخش شمالی که ترک زبان می باشد، تقسیم شده است. مهاجرت از طریق کار همیشه جزو محبوب ترین روش های مهاجرت بوده است و همیشه اشخاص زیادی خواهان مهاجرت از طریق کار به کشورهای مد نظر خودشان بوده اند. کشور قبرس نیز برای بسیاری از اشخاص به خصوص افراد ترک زبان از کشور های مقصد جهت مهاجرت کاری می باشد. در این مقاله سعی بر این است شرایط کار و مهاجرت کاری به صورت کامل بررسی شود تا شخص متقاضی کار در این کشور از تمامی شرایط و روش های مهاجرت کاری آگاهی یابد و ابهامی برای شخص باقی نماند. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و بررسی پرونده خود در خصوص کار در قبرس می توانید با دفاتر ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید.

در ادامه مقاله به ارائه مطالبی در مورد سر فصل های زیر می پردازیم :

کار در قبرس
 • کار در قبرس و شرایط عمومی
 • کار در قبرس و نرخ بیکاری در قبرس
 • کار در قبرس و ویزای کاری قبرس
 • کار در قبرس از طریق پیشنهاد شغلی (job offer )
 • کار در قبرس برای کارگرهای ماهر
 • کار در قبرس برای نیروهای کلیدی (هنرمندان، ورزشکاران و ...)
 • کار در قبرس و لیست مشاغل مورد نیاز در سال ۲۰۱۹
 • کار در قبرس و مدارک مورد نیاز برای ویزای کار قبرس
 • کار در قبرس و نحوه کاریابی در قبرس
 • کار در قبرس و موسسات کاریابی در قبرس
 • کار در قبرس و اخذ اقامت و تابعیت در قبرس
 • کار در قبرس و بررسی ویزای همراه قبرس
 • کار در قبرس و حقوق دریافتی در قبرس

کار در قبرس و شرایط عمومی

کار در قبرس و اخذ اقامت کاری در کشور قبرس بر خلاف برخی کشورها اندکی رقابتی می باشد. با اینکه شانس اشخاص خارجی برای یافتن کار در مقایسه با افراد داخلی پایین تر است، ولی راه هایی وجود دارند که شخص شانس خود را جهت یافتن کار در کشور قبرس بهبود دهد. با اینکه زبان اصلی برای کسب و کار زبان انگلیسی می باشد ولی بسیاری از کارفرمایان حداقل دانش زبان ترکی یا یونانی را نیز نیاز دارند. همینطور اشخاصی که در رشته هایی نظیر IT ، برق  و اقتصاد تحصیلات و تخصص دارند شانس خوبی جهت کاریابی در این کشور خواهند داشت. بزرگترین صنعت کشور قبرس توریسم می باشد و اشخاص در این زمینه شانس خوبی جهت کاریابی و اشتغال دارند.

دیگر صنایع قوی کشور قبرس عبارتند از:

 • انرژی

 • املاک و مستغلات

 • بخش خدمات

 • حمل و نقل

قبرس بر روی نقشه
راههای مهاجرت به قبرس

کار در قبرس و نرخ بیکاری در قبرس

کار در قبرس و کاریابی در قبرس ارتباط مستقیمی با نرخ بیکاری این کشور دارد. برای کار در یک کشور خارجی یکی از عوامل بسیار مهم بررسی نرخ بیکاری در آن کشور می باشد. قاعدتاً در کشوری که نرخ بیکاری پایین است، شخص شانس بیشتری جهت یافتن کار دارد. نرخ بیکاری در کشور قبرس در ژانویه سال ۲۰۱۸ طبق آخرین آمار رسمی به ۷٫۴ درصد کاهش یافت. نرخ بیکاری متوسط از سال ۲۰۰۰ در کشور قبرس ۷٫۸ درصد بوده است و در سال ۲۰۱۳ بالاترین نرخ بیکاری ۱۶% را داشت و در سال ۲۰۰۲ نیز کمترین نرخ بیکاری را طی ۱۸ سال اخیر تجربه کرد که میزان ۳ درصد بود. با توجه به آماری که مشاهده میکنید شرایط کار در کشور قبرس از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ روند نزولی داشته ولی در چند سال اخیر کمی نرخ بیکاری کاهش یافته است ولی باز هم نرخ بیکاری در کشور قبرس برای مهاجرت کاری به این کشور در مقایسه با سایر کشور های مدرن و مرفه اروپایی مانند آلمان و اتریش بالاتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله ای با عنوان کار در آلمان یا اتریش از همین وبسایت مراجعه نمایید.

نمودار نرخ بیکاری در کشور قبرس در جند سال اخیر

کار در قبرس و ویزای کاری قبرس

اشخاصی که از کشورهای اروپایی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواهان کار در این کشور می باشند، نیاز به دریافت ویزای کار ندارند ولی اشخاصی که بیش از ۳ ماه قصد اقامت و کار در این کشور را دارند،‌ باید با ارائه مدارک کار و تمکن مالی گواهی ثبت نام اخذ کنند. اشخاص خارج اتحادیه اروپا برای ورود به کشور قبرس و کار نیاز به دریافت ویزا دارند. برای کار و ورود به قبرس چند نوع ویزا وجود دارد که شخص می تواند با توجه به شرایطش برای هر کدام از این نوع ویزاها اقدام کند. دریافت هر یک از این نوع ویزاهای کار شرایط و مدارک خاص خود را نیاز دارند.

کار و مهاجرت کاری به کشور های خارجی

 • ویزای کار استارت آپ

 • ویزای کار کارگران خانگی

 • ویزای کار برای استخدام عمومی

 • ویزای کار کارکنان شرکت های بین المللی

 • ویزای کار آموزان

 • ویزای کار داوطلبانه

کار در قبرس از طریق پیشنهاد شغلی (job offer )

کار در کشور قبرس برای اشخاصی که خارج اتحادیه اروپا می باشند، نیاز به دریافت پیشنهاد شغلی دارند. البته به جز موارد خاص مانند ویزای استارت آپ ، ویزا کار خانگی و ویزاکار داوطلبانه که عموماً شخص نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی و کارفرما ندارد ولی به صورت معمول شخص برای کار در کشور قبرس نیاز به دریافت پیشنهاد شغلی دارد. در صورتی که شخص کارفرما خود را پیدا کند کارفرما باید به دپارتمان مهاجرت نیاز خود به این نیروی کار را ارائه بدهد. قبل از ارائه درخواست کارفرما و نیروی کار باید قرارداد کاری داشته باشند. قبل از این کار کارفرما باید به اداره کار کشور قبرس مراجعه کند و با اثبات این موضوع که در این بخش و تخصصی که شخص خارجی خواهان استخدام است، هیچ نیروی کار قبرسی وجود ندارد: تائیدیه قرارداد کاری را دریافت کند. مجوز اقامت از طریق کار به صورت عمومی در کشور قبرس نهایت ۴ سال می باشد و همین امر باعث می شود اشخاص نتوانند برای سال پنجم درخواست تمدید بدهند و نتوانند اقامت دائم کشور قبرس را دریافت کنند و نهایتا مجبور به بازگشت به کشور خود می شوند. البته در برخی موارد، این قانون استثنائاتی نیز دارد که به آنها نیز در این مقاله اشاره می کنیم.

کار در خارج از کشور و کارفرمای معتبر خارجی

کار در قبرس برای کارگرهای ماهر

کار در قبرس برای اشخاصی که دارای تخصص خاص دارند و به عنوان کارگر ماهر شناخته می شوند شرایط متفاوتی دارد. در اکثر کشورها در قوانین، شرایط و مزایای خاصی برای کارگرهای ماهر و اشخاصی که در زمینه و رشته های خاصی تخصص دارند، در نظر گرفته شده است. در قبرس شخصی که در رشته های خاصی نظیر IT، اقتصاد و برق الکترونیک هم در خصوص کاریابی شانس بسیار بالاتری دارند و همینطور این قانون که شخص تا ۴ سال بیشتر نمیتواند ویزا کاری داشته باشد، در صورتی که استخدام یک شرکت پر درآمد و با گردش مالی بالا باشد، شامل این اشخاص نمی شود. بنابراین اشخاصی که در شرکت هایی که گردش مالی بیش از چند صد هزار یورو در سال دارند به عنوان یک شخص متخصص استخدام می شوند، می توانند پس از اتمام ۴ سال برای سال پنجم نیز درخواست تمدید اقامت بدهند و بعد از۵ سال کار کردن در کشور قبرس درخواست اقامت دائم این کشور را بدهند.

نیروی کار ماهر بین المللی

کار در قبرس برای نیروهای کلیدی (هنرمندان، ورزشکاران و …)

کار برای کار کردن اشخاصی نظیر هنرمندان و ورزشکاران در این کشور نوع ویزا خاصی تعریف نشده است. بر خلاف برخی کشورها نظیر کانادا و فرانسه که برای اشخاصی که تجربه های ورزشی و دست آورد های هنری دارند، شرایط مهاجرتی خاصی را در نظر گرفته اند؛ کشور قبرس برای هنرمندان نوع ویزا یا برنامه مهاجرتی خاصی مشخص نکرده است ولی برای اشخاص کلیدی و هنرمند و مربیان تیم های مطرح و خبرنگاران قوانینی مشخص کرده است که بتوانند پس از اتمام ۴ سال بازهم اقامت خود را تمدید کنند و آنها هم بتوانند اقامت دائم کشور قبرس را دریافت کنند.

ویزای کار برای هنرمندان و افراد فوق موفق

کار در قبرس و لیست مشاغل مورد نیاز در سال ۲۰۱۹

کار در قبرس و کاریابی در قبرس ارتباط مستقیم با لیست مشاغل مورد نیاز این کشور دارد. قطعا در صورتی که تخصص شخص در یکی از رشته هایی باشد که شرایط کار در آن تخصص در قبرس مناسب است و کمبود نیروی کار در آن بخش احساس می شود، شخص شانس بسیار بالاتری جهت پیدا کردن کار و یافتن کارفرما دارد.

نحوه کاریابی در کشور های خارجی

پرستار:

مانند بسیاری از کشورها به علت داشتن شیفت های کاری زیاد کشور قبرس نیز در جستجوی نیروی کار پرستار میباشد.

حسابدار:

حسابدار نیز در کشور قبرس به خصوص در مناطقی مانند لیماسول و لارناکا مورد نیاز است.

حسابرس:

با توجه به این موضوع که حسابرس درآمد کمتری از حسابدار در این کشور دارد این شغل نیز کمبود نیروی متخصص دارد.

مهندس:

مهندس نیز از مشاغلی میباشد که در اکثر کشورهای دنیا مورد نیز بازار کار میباشد. مهندس صنایع ، مهندس مکانیک ، مهندس آی تی و..

دندان پزشک:

دندان پزشک نیز از مشاغل مورد نیاز کشور قبرس میباشد ولی برای اشتغال به این شغل دندان پزشکان نیاز به گذراندن دوره های معادل سازی و شرکت در آزمون های این کشور را دارند.

و توسعه دهنده نرم افزار- متخصص فروش- داروساز- کارگزاران ماشین آلات و …

کار در قبرس و مدارک مورد نیاز برای ویزای کار قبرس

همانطور که اشاره شد، کار در قبرس برای اشخاص خارج اتحادیه اروپا نیاز به دریافت ویزا و مجوز کار دارد. پس از دریافت تائیدیه قرارداد کاری شخص میتواند جهت دریافت مجوز کار و اقامت کشور قبرس اقدام کند. البته بسته به نوع ویزا کاری شخص، باید بررسی شود آیا نیاز به مجوز کار دارد یا خیر؟ در اکثر موارد ویزای کار شخص نیاز به دریافت مجوز کار دارد. البته در برخی ویزاهای کاری شخص بدون نیاز به کارفرما نیز می تواند درخواست ویزا کار بدهد ولی مدارک مورد نیاز و فرم هایی که باید پر شوند متفاوت می باشند. (مثلا ویزا کار داوطلبانه) برای دریافت ویزای کار و اقامت مدارک زیر باید ارائه شوند:

مدارک مورد نیاز ـ‌مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به خارج از کشور
 • فرم پر شده M.58 و M.64
 • کپی پاسپورت متقاضی کار
 • مدرک عدم سوء پیشینه
 • مدرک سلامت پزشکی شخص
 • مبلغی در حدود ۴۰۰ الی ۸۰۰ یورو تمکن مالی
 • قرارداد کاری که توسط اداره کار کشور قبرس تائید شده و مهر شده می باشد.
 • پرداخت مبلغ ۳۴ یورو هزینه بررسی مدارک

کار در قبرس و نحوه کاریابی در قبرس

کار در قبرس در اولین مرحله نیازمند یافتن کار و دانستن نحوه کاریابی در این کشور است. شخصی که به زبان ترکی یا یونانی و یا انگلیسی تسلط ندارد، شانس خوبی جهت کاریابی در این کشور ندارد. عواملی که یک شخص جهت کاریابی در کشور قبرس باید مد نظر داشته باشد و عبارتند از :

 • داشتن تخصص کافی
 • تسلط به یکی از زبان های یونانی ، ترکی یا انگلیسی
 • اطلاعات کافی در خصوص شرایط کار در شهر های مختلف و مشاغل مورد نیاز
 • اطلاعات کافی در خصوص مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا و مجوز کار
 • آشنایی با موسسات کاریابی مختلف

کار و مهاجرت کاری به خارج از کشور

برخی افراد با ارتباط با شرکت ها به صورت مستقیم کارفرما خود را پیدا می کنند و از این روش در کشور قبرس مشغول به کار می شوند و برخی نیز با دریافت ویزا توریستی به این کشور رفته و کارفرما خود را در قبرس پیدا می کنند؛ اما در شرایط فعلی با توجه به اینکه حتی اتباع کشورهای اروپایی مصاحبه های شغلی خود را از طریق اسکایپ انجام می دهند، نیازی به دریافت ویزای توریستی نمی باشد. برخی اشخاص نیز با گذراندن دوره های مختلف در کشور قبرس و دریافت مدرک تحصیلی از این کشور اقدام به یافتن کار میک نند. این روش راه بسیار مناسبی جهت کار در این کشور می باشد زیرا دانشگاه های کشور قبرس دانشگاه های با کیفیت و کم هزینه ای می باشند و دوره های بسیار مناسبی در زمینه های مورد نیاز بازار کار این کشور خود ارائه می دهند که شخص می تواند با گذراندن دوره های تحصیلی شانس خود را جهت یافتن کار در این کشور بیشتر کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای با عنوان تحصیل در قبرس از همین وبسایت مراجعه فرمایید.

کار در قبرس و موسسات کاریابی در قبرس

کار در قبرس از طریق موسسات کاریابی و مراکز کاریابی در کشور قبرس نیز قابل انجام است. بسیاری از اشخاص رزومه و CV خود را به موسسات کاریابی ارائه می دهند و بخش کاریابی را به این موسسات می سپارند. برخی از این موسسات به صورت رایگان گزینه های شغلی را ارائه می دهند و برخی از موسسات نیز با دریافت هزینه به صورت تخصصی برای شخص کار کاریابی را انجام می دهند. برخی از وب سایت های کاریابی قبرس و موسسات کاریابی قبرس در زیر مشخص شده اند:

آدرس اینترنتی برخی از وبسایت های کاریابی در کشور قبرس
https://www.cyprusjobs.com/
https://www.ergodotisi.com/en/
https://www.glassdoor.com/Job/cyprus-jobs-SRCH_IL.0,6_IN62.htm
https://kariera.com.cy/
https://www.learn4good.com/jobs/language/english/list/hotel_industry/cyprus/

کار در قبرس و اخذ اقامت و تابعیت در قبرس

کار در قبرس و اخذ اقامت دائم در کشور قبرس از طریق کار پس از ۵ سال امکان دارد. طبق قوانین اقامت قبرس و تابعیت این کشور شخصی که به مدت ۵ سال در کشور قبرس زندگی کند، می تواند درخواست اقامت بلند مدت بدهد. برای دریافت این اقامت بلند مدت شخص باید به مدت ۵ سال مداوم در این کشور زندگی کند و با توجه به اینکه شخصی به صورت معمول با دریافت ویزا کار بیش از ۴ سال نمی تواند اقامت کشور قبرس را اخذ کند مسئله بسیار سختی است. در مجموع کشور قبرس کشور مهاجرپذیری نیست و قوانین اعطای تابعیت و اقامت دائم خود را سخت گیرانه مشخص کرده است. اشخاصی که قصد مهاجرت و زندگی دائم در یک کشور دیگر را دارند شاید کشور قبرس بهترین گزینه برای این اشخاص نباشد، به همین جهت بهتر است اشخاصی که قصد دریافت پاسپورت و اقامت دائم از طریق کار دارند، میتوانند کشورهایی که در زمان کوتاه تری اقامت دائم و پاسپورت اعطا میکنند را نیز بررسی کنند. در کشور قبرس پس از ۷ سال اقامت میتوان درخواست پاسپورت را نیز داد.

پاسپورت قبرس

کار در قبرس و بررسی ویزای همراه قبرس

کار در قبرس و شرایط ویزای همراه،‌ طبق قوانین الحاق خانواده در این کشور مشخص شده است. قطعا برای شخصی که متاهل می باشد و خواهان کار در این کشور است یا از ابتدا یا پس از مدتی قصد به همراه بردن همسر خود را نیز دارد و این امکان در کشور قبرس فراهم است. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً حرام و غیرقانونی می باشد. طبق قوانین قبرس به جهت حفظ وحدت خانواده شخصی که در کشور قبرس اقامت قانونی دارد، می تواند خانواده خود را به خود ملحق کند. شرایط الحاق خانواده:

 • شخص حداقل ۲ سال به طور قانونی در قبرس زندگی کرده باشد.
 • اقامت به مدت حداقل ۱ سال داشته باشد.
 • چشم انداز معقولی برای اخذ اقامت دائم کشور قبرس داشته باشد.

البته طبق تبصره ای که مدیر دپارتمان مهاجرت قبرس تصویب کرده است، اگر شخص به استخدام یک شرکت که طبق قوانین ثبت شرکت در قبرس به ثبت رسیده است و مجوز استخدام اتباع خارجی را دارد درآمده باشد، نیازی به رعایت بند اول قانون نیست و شخص حتما الزامی نیست ۲ سال اقامت داشته باشد و سپس خانواده خود را الحاق کند.

همراه متقاضی کار در قبرس ، به همسر او که حداقل یک سال از ازدواجشان گذشته باشد و همسر بالای ۲۱ سال داشته باشد، گفته می شود. همینطور فرزندان زیر ۱۸ سال و مجرد متقاضی نیز به عنوان همراه می توانند به شخص اصلی ملحق شوند.

مدت زمان اقامت همسر و فرزندان شخص در ابتدا یک ساله می باشد و این اقامت قابل تمدید می باشد ولی نباید از مدت اقامت شخص اصلی تجاوز کند.

کار در قبرس و حقوق دریافتی در قبرس

کار در قبرس و حقوق دریافتی شخص در قبرس یکی از نکاتی است که جهت مهاجرت کاری در این کشور باید مد نظر قرار داد. البته حقوق دریافتی شخص کاملا به کارفرما و سطح تخصص شخص بستگی دارد ولی طبق تحقیقات و آمارهای رسمی، معمول ترین حقوق دریافتی در کشور قبرس ۲۳۱۴۳ یورو در سال می باشد. همینطور متوسط تحصیلات اشخاص جهت کار در این کشور تحصیلات فوق لیسانس و میزان سابقه کار

نسبت به حقوق دریافتی ۴ الی ۸ سال می باشد. در جدول زیر برخی مشاغل و درآمد آنها به طور متوسط مشخص شده است:

شغل میزان درآمد سالیانه
مدیریت منابع انسانی ۴۱۰۰۰ یورو
مدیر اقتصاد ۱۱۰۰۰۰ یورو
مدیر پروژه آی تی ۵۴۵۰۰ یورو
مدیر مارکتینگ ۴۵۷۰۰ یورو
توسعه دهنده وب سایت ۲۴۵۰۰ یورو
مدیر بازاریابی ۴۵۰۰۰ یورو
مدیر هتل ۴۵۰۰۰ یورو
وکیل ۳۹۰۰۰ یورو
مدیر آی تی ۳۰۰۰۰ یورو
مدیر انبار مواد غذایی ۱۲۰۰۰ یورو

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در قبرس و سخن پایانی

کار در قبرس ، اقامت قبرس از طریق کار و شرایط مهاجرت به قبرس از طریق کار در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. کار در قبرس با توجه به نزدیکی به ایران ، آب و هوای خوب و آشنایی بسیار از عزیزان به زبان ترکی مد نظر اشخاص بسیار زیادی می باشد و سالیانه متقاضیان زیادی که به زبان ترکی آشنایی و تسلط دارند، خواهان کار در کشور قبرس هستند. البته برای کار در قبرس باید جمعیت پایین این کشور و قوانین مهاجرپذیری و قوانین کار در کشور قبرس را مورد توجه قرار داد. با توجه به اینکه دریافت اقامت دائم از طریق کار در کشور قبرس با توجه به قانون های اقامت کار در قبرس بسیار سخت می باشد و معمولاً اشخاص پس از ۴ سال مجبور به ترک خاک قبرس می شوند و نمی توانند اقامت کاری خود را تمدید کنند، این موضوع برای اشخاصی که خواهان مهاجرت کاری به این کشور هستند، شاید مسئله ساز باشد. همینطور اجازه الحاق خانواده که بر خلاف بسیاری از کشورها که همزمان و یا بعد از چند ماه می توانند ملحق شوند در کشور قبرس پس از ۲ سال این امر می سر می باشد و همین موضوع باعث می شود اشخاص متاهل در مهاجرت کاری به این کشور نتوانند از ابتدا خانواده خود را ملحق کنند. بنابراین با توجه به شرایط کار و قوانین کاری این کشور بهتر است اشخاص متقاضی کار تمامی گزینه ها را با توجه به شرایط خود بررسی کنند و بهترین گزینه را جهت مهاجرت کاری یا حتی در صورت نیاز مهاجرت از روش های جایگزین مانند تحصیل بررسی کنند. برای همین موضوع موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش آماده راهنمایی و بررسی رزومه شما عزیزان می باشد و همینطور جناب آقای دکتر ملک پور ویدئو کاملی در خصوص تمامی روش های مهاجرت و اخذ اقامت به نام راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت تهیه کرده اند که می توانید با تهیه این ویدئو خود به عنوان وکیل مسیر زندگی و مهاجرت خود را انتخاب کنید. در صورت هر گونه سوال، نظر یا پیشنهاد می توانید آنرا در بخش انتهایی همین مقاله در قسمت دیدگاه ها مطرح نموده تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 پاسخ
 1. رویا گفته:

  سلام

  اگر شوهرم در قبرس ویزای کاری داشته باشد و در شرکتی مشغول شود و با هم برویم

  من هم میتوانم دنبال کار بگردم و قانونی اونجا کار کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   شما به عنوان همراه از تمامی حق و حقوق شخص اصلی برخوردار خواهید بود و می توانید در این کشور کار کنید .

   پاسخ
 2. Bozorgi گفته:

  سلام.من کارم ساخت و راه اندازی استخر سونا جکوزی از صفر تا صد.ایا در قبرس میشه کار گیر اورد.لطفا راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
 3. احمد گفته:

  ۵۷ سال دارم
  مهندسی کامپیوتر سخت افزار دارم
  مدت ۲۰ ساله تعمیرکار حرفه ای نوت بوک هستم
  چطور میتونم توقبرس کار پیدا کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دقت بفرمایید که کارهای که نیازی به مدرک دانشگاهی ندارن متقاضی برای آن ها زیاد است و شما باید حتما پیشنهاد کاری داشته باشید تا بتوان اقدام کرد. درآمد به میزان توانایی و تخصص شما وابسته است.

   پاسخ
 4. احمد شاملو گفته:

  سلام.بنده ارایشگر و تاتو کار هستم و به زبان ترکی نیز مسلط میباشم.میخواستم در مورد کار در کشور قبرس راهنماییم کنید.

  Rating: ۵
  پاسخ
 5. Neda گفته:

  با سلام من ليسانس زبان انگليسي دارم . معلم و مترجم زبان هستم با ١٣ سال سابقه كار .ميخواستم بدونم كدوم كشور براي كار مناسب هست

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، لطفا سنتون رو اعلام بفرمایید ، ما پیشنهاد می کنیم که برای دوره های مدیریتی در هلند یا دانمارک اقدام بفرمایید.

   پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، دوست عزیز برای کار در قبرس باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه اقدام کرد. به نظر تحصیل در رشته مدیریتی در هلند یا دانمارک بهترین گزینه برای شما هست.

     پاسخ
 6. امير معصومي گفته:

  سلام
  براي كار كابينت سازي در قبرس جنوبي ميتونم اقدام كنم
  متاهل و داراي ٢ فرزند دختر هستم
  و ٣٦ سال سن دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلامو عرض احترام، برای کار در قبرس باید پیشنهاد کاری داشته باشید. اگر پیشنهاد کاری داشته باشید ما می تونیم کمک کنیم که ویزا بگیرید.

   پاسخ
 7. علي شكيبا گفته:

  باسلام من متاهل وداراي فرزند ۴ ساله ،۳۷ سالمه ومهندس شيمي گرايش صنايع گاز وارشد مهندسي صنايع شاخه مديريت سيستم ها وبهره وري هستم و۱۶ سال سابقه كاردرصنايع نفت وگازدارم . باتوجه به كشف ذخايرجديد وعظيم گاز درقبرس ايا امكان اخذ اقامت كاري رادرقبرس دارم ياخير.لازم به ذكرهست كه مربيگري بين المللي درجه c درزمينه ي رشته هاي رزمي هم دارم.ممنون ازشما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در قبرس باید شما در ابتدا پیشنهاد کاری یا جاب آفر داشته باشید که از طریق آن بتوان برای ویزای کاری اقدام کرد. لطفا مقالات کاریابی در قبرس را مطالعه کرده و با کارفرماها ارتباط برقرار نمایید. از این طریق شما می توانید مهاجرت کاری به قبرس اقدام کنید

   پاسخ
 8. ناهید گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دامپزشک و همسرم پزشک هستن
  قبرس رو برای ویزا و‌ مهاجرت کاری پیشنهاد میدید؟ یا کشور دیگه رو‌؟
  نیاز به سرمایه اولیه هست؟ چه میزان؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به رشته شما در اکثر کشورهای می توان برای کار اقدام کرد. اما پیشنهاد ما به شما کار در اتریش و آلمان است. مدرک زبان و سابقه کاری از پارامترهای موفقیت در این امر هستند. معمولا برای ویزاهای جستجو کار باید هزینه ۶ ماه زندگی در کشور مقصد در حساب شما نشان داده شود.

   پاسخ
 9. ebrahim iranshahi گفته:

  با سلام
  من مهندس برق با سابقه ۱۵ سال کار در زمینه برق صنعتی می باشم. لطفا شرایط کار در قبرس را برای اینجانب ارسال نمایید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در قبرس باید پیشنهاد کاری داشته باشید. با توجه به تخصص و سابقه کاری شما پیشنهاد ما کار در کشور آلمان می باشد. شما می توانید مقالات کاریابی در قبرس را مطالعه بفرمایید و در صورت کسب پیشنهاد شغلی برای ویزای کاری قبرس اقدام کنید. در نظر داشته باشید که تحصیل در قبرس نیز با شرایط مناسبی همراه است که می توانید برای آن نیز اقدام کنید.

   پاسخ
 10. حامد گفته:

  سلام بنده در ایران بادیگارد هستم میخواستم از شما راهنمایی بگیرم با توجه به اینکه زبان ترکی بلد نیستم میتونم در قبرس شمالی به عنوان بادیگارد استخدام بشم و مراحل انجامش چقد زمان میبره

  پاسخ
 11. پژمان گفته:

  سلام، من کارشناس علوم آزمایشگاهی هستم از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با دوازده سال سابقه کار ، سی و چاهار سال سن و متأهل، خانمم معلم هستن. میخواستم ببینم برای ویزای کار و گرفتن اقامت چقدر شانس دارم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. بهنام گفته:

  سلام من مدرک بین المللی تکنسین داروخانه دارم می خواستم ببینم می تونم به قبرس برم و هم کار کنم و هم تحصیلم رو ادامه بدم
  من هنوز سنم به ۱۸ سال نرسیده

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید برای تحصیل اقدام نمایید و می توانید در حین تحصیل به کار نیز بپردازید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. زهرا گفته:

  سلام برای گرفتن مهاجرت به قبرس فقط باید سرمایه داشته باشیم ؟وراه دیگری را پیشنهاد نمیکنید؟من ۲۹ سال سابقه کار آموزشی دارم ودر زمینه ورزش فعالیت هم کردم دارای لیسانس تربیت بدنی هستم لطفا منت گذاشته راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل نیز اقدام نمایید و سپس با وارد شدن به بازار کار بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. Sam nasrollahi گفته:

  سلام میخواستم بدونم کار برق کشی حرفه ای و مدرک plc و جوشکاری آرگون توی قبرس چطوره؟میخواستم بدونم واسه ربتن به قبرس چطوری اقدام کنم و هزینه اش چطوره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که کار مورد نظر باید به مدت ۶ ماه آگهی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. مهدی گفته:

  سلام.وقت بخیر. من فارغ التحصیل هتلداری هستم با ۱۸ سال سابقه کار مرتبط. میخواستم بدونم شرایط دریافت اقامت کاری برای من چگونه است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار می‌توانید از طریق ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 16. بهرام گفته:

  سلام.من جوشکار لوله گاز صنعتی و خانگی هستم.همچنین در جوشکاری اسکلت فلزی و سوله سازی و درب و پنجرهمهارت دارم.از فنی حرفه ای هم مدرک معتبر جوشکاری دارم.خواستم ببینم میتونم تو قبرس کار پیدا کنم.ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید.خیلی ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید در ابتدا کارفرمای خود را پیدا نمایید علاوه بر آن برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 17. الیرا گفته:

  سلام من پرستار هستم و مدرک تومر زبان ترکی رو دارم و کاملا هم مسلط هستم مدرک تافل رو هم دارم میخوایتم بدونم شرایط کاری و زندگی و حداقل در آمد برای من در قبرس چجوری هست؟

  پاسخ
 18. سيد محمد گفته:

  سلام
  من ٣٣ سالمه و ١٣٠٠ ساعت مدرك جوشكاري دارم فوق ديپلم تأسيسات هستم وحدود ٨ سال سابقه كار با بيمه دارم متأهل هستم اما زبانم زياد خوب نيست

  پاسخ
 19. خشایار گفته:

  سلام بنده در ایران بادیگارد هستم میخواستم از شما راهنمایی بگیرم با توجه به اینکه زبان ترکی بلد نیستم میتونم در قبرس شمالی به عنوان بادیگارد استخدام بشم.

  پاسخ
 20. سامان گفته:

  با سلام میخواستم برای کار به قبرس بروم مدرک کارشناسی دارم و پایان خدمت سن ۲۷ سال لطف کنید راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
 21. لیلا گفته:

  سلام و خسته نباشید..پسر من متولد سال ۸۰ و در پایه هشتم مدرسه تیزهوشان هست..میخواستم شرایط تحصیلی و بهترین و سریعترین روش برای اقامت خانوادگی در قبرس رو بدونم..آیا امکان گرفتن ویزای اقامتی از طریق مدرسه پسرم برای ما هم وجود دارد؟؟ قبلا یکسال در مالزی تحصیل. کرده بود در مدرسه بین المللی و از طریق مدرسه من و پدرش هم ویزای اقامت یکساله دریافت کرده بودیم..این روش در قبرس هم امکانپذیر هست؟؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند ادامه تحصیل یکی از طرق قانونی مهاجرت و اخذ اقامت است ولکن با توجه به شرایط خوب سنی و تحصیلی فرزند بزرگوارتان می توانید در کالج های کشورهای انگلستان ، آمریکا ، کانادا اقدام نمائید
   چون ایشون دیپلم ندارند شاید ورود به بعضی از دانشگاه ها و کشور ها مخصوصاً قبرس شاید ورود به مشکل برخود کنید
   لذا لازم به ذکر است شاید امنیت این کشور از شرایط خاص این کشور باشد که باید روی این مسئله بیشتر تمرکز کنید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 22. زهره چگینی گفته:

  با سام و خسته نباشید من لیسانس شیمی با سابقه کار هستم میخواستم بدونم میتونم از این طریق ویزای کار قبرس رو بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   با توجه به تحصیلات و رشته تحصیلی و سوابق کاری می توانید ویزای کاری برای کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش اخذ نمایید و اصلا کشور قبرس برای اخذ ویزا توصیه نمی گردد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 23. عباس گفته:

  سلام، منگدر جوشکاری اسکلت فلزی نهارت دارم و در زمینه اجرای جوشکاری سازه های فلزی ۵سال سابقه کار دارم، دیپلم فنی وحرفه ای دارم، آیا میتوانم ویزای کار قبرس جهت ادامه کارم در قبرس رو بگیرم؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما در کشور مورد نظر الزامی می باشد.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 24. رضا گفته:

  من کارم در زمینه تاسیسات حرارتی ولوله اتصالات در قسمت فروش هستم آیا میتوانم در کشور قبرس از تجربه کاری خودم استفاده کنم وشغلی بیابم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 25. مسعود لطفی گفته:

  سلام،،مهندس متالورژی هستم و مسلط به بازرسی جوش و تست های غیر مخرب در زمینه نفت و گاز و سازه های فلزی،،،علاقمند به زندگی و کار تو قبرس هستم،،لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ