ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و بررسی آن

 • ویزای تحصیلی آمریکا و مراحل اخذ آن
 • ویزای تحصیلی آمریکا و انواع ویزا
 • ویزای تحصیلی آمریکا و آزمون های لازم
 • ویزای تحصیلی آمریکا و بررسی دانشگاه هالت آمریکا
 • ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط اخذ آن
 • ویزای تحصیلی آمریکا و قوانین اخذ آن
 • ویزای تحصیلی آمریکا و مدارک اخذ ویزای تحصیلی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای تحصیلی آمریکا و مقدمه ای بر آن

ویزای تحصیلی آمریکا ، مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفته است. اخذ ویزای تحصیلی آمریکا یکی از مسائل مهمی است که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. در این مقاله سعی بر این داریم که به صورت خلاصه ویزای تحصیلی آمریکا رابررسی کنیم. کشور امریکا دارای معتبرترین مراکز علمی و دانشگاهی می باشد که هر ساله پذیرای هزاران دانشجو ازطریق ویزای تحصیلی امریکا در سراسر دنیا می باشد. به علت بالا بودن سطح مدارک صادر شده در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری از مدارس ،کالج و دانشگاه ها در تمام دنیا مورد قبول است.

 • اخذ ویزای تحصیلی آمریکا در هنگام مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و پس از گرفتن وکیل مهاجرت و در هنگام مهاجرت تحصیلی به آمریکا چه مراحلی دارد ؟
 • تا چه اندازه از شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا مطلع هستید ؟
 • آیا قوانین اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا ساده و ممکن می باشد ؟
  راه های اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا کدام است ؟
 • مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا برای چه مدارکی است ؟
 • از چه کسی می توان در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا کمک گرفت ؟

اگر تمایل دارید با چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا بیشتر آشنا شوید و در خصوص چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید . ما در این موسسه یک امکان بی نظیر جهت علاقه مندان به تحصیل در آمریکا فراهم  نموده ایم که شما میتوانید اخذ ویزای تحصیلی آمریکا داشته باشید و در یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا تحصیل کنید و در بسیاری از مورد اگر زبان شما در سطح خوبی باشد دیگر نیازی به مدرک آیلتس یا تافل نمی باشد. اگر مایلید برای تحصیل بدون مدرک زبان درس بخوانید مقاله ذیل را بخوانید که تصور میکنیم برای شما جالب توجه باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در آمریکا

مقاله مرتبط

تحصیل در دانشگاه هاروارد آمریکا

مقاله مرتبط

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و مراحل آخذ آن

در این قسمت از بحث مقاله قصد داریم شما را با مراحل اخذ ویزای تحصیلی آمریکا آشنا سازیم. مراحل اخذ ویزای تحصیلی آمریکا این است که ابتدا باید از دانشگاه های مورد تایید در لیست

پذیرش گرفته شود.  قبل از هر چیز لازم شما را با انواع ویزاهای تحصیلی security of homeland آشنا شوید که در ادامه به انواع ویزا های تحصیلی امریکا می پردازیم.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در آمریکا

مقاله مرتبط

تحصیل در آمریکا

مقاله مرتبط

اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و انواع ویزا

ما قصد داریم شما را با انواع ویزاهای تحصیلی آمریکا اشنا سازیم .  ویزای تحصیلی آمریکا تنوع بسیار زیادی دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ویزای F1 ویزای تحصیلی آمریکا

  یکی از معروف ترین ویزاهای تحصیلی آمریکا است. این نوع ویزا برای ورود به دانشگاه ها و کالج ها می باشد. اگر دانشجو متاهل و فرزند زیر ۲۱ سال داشته باشد برای انها ویزا F2 میتوان درخواست دهد.

 • ویزای B2 ویزای تحصیلی آمریکا

  برای دانشجویانی است که دوره تحصیل انها ۶ ماهه می باشد و همراه نمی تواند با دانشجو مهاجرت کند.

 • ویزای M1 ویزای تحصیلی آمریکا

  این نوع ویزا تنها تفاوتش با سایر ویزا های تحصیلی این است که برای رشته هایی فنی و حرفه ای صادر می شود و برای همسر و فرزند زیر ۲۱سال خود ویزای M2 درخواست دهد.

 • ویزای J1 ویزای تحصیلی آمریکا

  این نوع ویزا به ویزای فرصت مطالعاتی معروف است و برای دانشجویانی که برای تحقیق و یا تدریس به امریکا می ایند استفاده می شود. مدت ویزا بستگی به دوره ای دارد که دانشجو چه مدت در ان دانشگاه برای درس خواندن حضور دارد، اما به طور متوسط دانشجو پس از ۲ سال از امریکا باید خارج شود و دوباره ویزا بگیرد. برای همسر و فرزند زیر ۲۱ سال نیز می توان ویزای j2 را دریافت کرد.

  نکته حائز اهمیت این است که در تمامی روش های گفته شده باید دانشجو تمکن مالی خودرا به دولت ثابت کند.

  نکته بسیار مهم دیگر این است که قبل از ورود دانشجویان به دانشگاه باید در ازمون هایی که توسط آموزش و پرورش امریکا تعیین شده است قبول شوند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بورسیه تحصیلی در آمریکا

مقاله مرتبط

تحصیل رایگان در دانشگاه هاروارد و آکسفورد

مقاله مرتبط

تحصیل در دانشگاه اوهایو آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و آزمون های لازم

 • آزمون SAT

  این آزمون برای دانشجویانی است که قصد شرکت در مقطغ لیسانس دارند ،که پیش از ورود به مقطع لیسانس باید ان را پاس کنند.این ازمون دانشجویان را در زمینه های انگلیسی ،ریاضی،خواندن، علوم مورد بررسی قرار می دهد.که نمره ان نشان دهنده آمادگی دانشجو برای وارد شدن به کالج و دانشگاه است.

 • آزمون GRE

  دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع فوق لیسانس در رشته های مهندسی را دارند باید بتوانند در این ازمون نمره قبولی بگیرند که برای سنجش مهارتهای زبانی ،تفکر انتقادی ونوشتار تحلیلی و استدلال کمی دانشجویان تهیه شده است.

 • آزمون GMAT

  این آزمون برای رشته های مدیریتی از جمله رشته ام بی ای در مقطع فوق لیسانس تهیه شده است.

 • آزمون LSAT

  این ازمون برای دانشجویان حقوق است و ۴ بار در سال انجام می شود.

 • آزمون MCAT

  این آزمون برای دانشجویان پزشکی می باشد که توسط انجمن کالج ها و دانشگاه های پزشکی امریکا برگزار می شود.

آزمون LSAT
معرفی دانشگاه NORTHWOOD آزمون LSAT و USMLE
آزمون GRE
شرایط بورسیه تحصیلی آمریکا
تحصیل در رشته حقوق در آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و دانشگاه هالت آمریکا

رویکرد دانشگاه هالت HULT UNIVERSITY آمریکا در ارائه آموزش تجاری کاربردی و مفید، رشته های مقطع کارشناسی را در این دانشگاه برای دانشجویانی که به دنبال رشد در محیط تجارت بین الملل هستند، جذاب کرده است.

اقتصاد جهانی امروز بیشتر به سود کسانی است که می توانند از مرزها عبور کنند و فرهنگ های گوناگون را درک کنند و در زمینه ای بین المللی فعالیت کنند. دانشگاه هالت تجربه ای بی رقیب و صمیمانه ارائه می کند و با همکاری اتباع ۱۴۰ کشور دنیا که در مجموع به ۱۰۵ زبان سخن می گویند، از کارشناسان آشنا با بازارهای آمریکایی، اروپایی و کشورهای در حال توسعه بهره می گیرد. دانشجویان دانشگاه هالت آمریکا در حالی از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند که می توانند در محیط بین المللی کامیاب شوند و به سرعت با محیط های گوناگون بین المللی هماهنگ شوند.

برای متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا دانشگاه برنامه ای دارد با عنوان “پویایی جهانی”، که در قالب آن، شما می توانید در یکی از شعبه های این دانشگاه در یکی از کشورهای جهان ثبت نام کنید و سپس، سه ماه در دو شعبه دیگر این دانشگاه درس بخوانید. برای نمونه، شما متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می توانید در شعبه دانشگاه هالت آمریکا در بوستون ثبت نام کنید، و سپس از شعبه آن در لندن یا سائو پائولو، به شعبه آن در شانگهای سفر کنید. شما همچنین می توانید نخست به شعبه سان فرانسیسکو منتقل شوید و از آنجا به نیویورک بروید. شما می توانید بدون واسطه، پر رونق ترین اقتصادهای جهان را بررسی کنید و از نزدیک، رویه های مختلف بین المللی را مشاهده کنید.

از لحظه ای که شما در دانشگاه هالت آمریکا پذیرش بگیرید تا پایان فارغ التحصیلی، کارکنان این دانشگاه ها در هر قدم همراه شما خواهند بود. گروهی متعهد و با تجربه از افراد حرفه ای در بخش های مختلفی همچون استخدام، پذیرش، مهاجرت، خدمات دانشجویی، و خدمات اشتغال تلاش می کنند که تجربه شما در دانشگاه هالت آمریکا، بدون نگرانی و دغدغه باشد.

در خصوص اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می توان بیان نمود که دانشگاه هالت آمریکا همچنان به رشد شتابان خود در رتبه بندی دانشگاه های تجارت در جهان ادامه می دهد و هم اکنون، در زمره ی نخست در میان دانشگاه های تجارت جهان است. در رتبه بندی دانشگاه اکونومیست، دانشگاه هالت در آمریکا رتبه ۲۱ و در سراسر جهان رتبه ۳۱ را در اختیار دارد. شما متقاضی اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا لازم است بدانید که این دانشگاه در رتبه بندی روزنامه فایننشال تایمز، رتبه ۵۷ جهانی را در اختیار دارد. این دانشگاه در رتبه بندی روزنامه فایننشال تایمز در زمینه تجارت بین الملل، تجربه بین المللی، پویایی بین المللی، دانشگاه های بین المللی و هیئت علمی بین المللی، جزو ۱۰ دانشگاه نخست دنیا به شمار می آید.

شما متقاضیان عزیز اخذ ویزای تحصیلی آمریکا خصوص همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و در خصوص چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آمریکا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره رایگان دیافت نمایید .

رشته های کارشناسی ارشد و دکترا در آمریکا که به سبک آمریکایی ارائه می شوند، همواره از بالاترین استاندارد در زمینه آموزش تجاری به شمار می روند. دانشگاه هالت آمریکا در اتحادیه دانشگاه های نیوانگلند عضویت دارد و معنای این مسئله این است که اگر شما در هر یک از شعبه های این دانشگاه تحصیل کنید، مدرک شما یک مدرک آمریکایی به شمار می آید.

در رابطه با اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می توان بیان نمود که با توجه به تنوع دانشجویان حاضر در دانشگاه هالت آمریکا، شما با تحصیل در این دانشگاه می توانید شبکه ارتباطات بین المللی خود را توسعه دهید. شما پس از فارغ التحصیلی به شبکه فارغ التحصیلان هالت با بیش از ۹ هزار عضو متصل می شوید. تنوع بی رقیب هالت نه تنها دوستی های بلند مدت و ارتباطات جهانی ایجاد می کند، تجربه ای دست اول برای کار و فعالیت در محیط های بین المللی ارائه می کند.

در اخذ ویزای تحصیلی آمریکا لازم به ذکر است که بر خلاف دیگر دانشگاه های تجاری که مبتنی بر پژوهش هستند، بیشتر اعضای هیئت علمی دانشگاه هالت تمرکز خود را بر مسائل عملی گذاشته اند. برخی از این اعضا، در شرکت هایی همچون شرکت مشاوره بازرگانی مک کینزی، شرکت کوکا-کولا، بانک کردیت-سوئیس کار کرده اند و برخی از اعضای دیگر، خود کارآفرین بوده و اختراعاتی به ثبت رسانده اند. اساتید دانشگاه هالت، هم در کشورهای توسعه یافته کار کرده اند و هم در کشورهای در حال توسعه حضور داشته اند که این مسئله، دیدگاه منحصر به فرد درباره تجارت جهانی به شما ارائه می کند.

کسانی که می خواهند اخذ ویزای تحصیلی آمریکا داشته باشند باید بدانند که دانشگاه هالت آمریکا در زمینه های گوناگون آموزش بازرگانی پیشتاز است: بازارهای نوظهور، بازاریابی دیجیتال، کارآفرینی اجتماعی و زمینه های دیگر. شما همزمان با تحصیل در رشته های دیگر، این فرصت را دارید که در رشته مدیرت پروژه ادامه تحصیل دهید. دانشگاه هالت همچنین بزرگترین رقابت دانشجویی جهان را در زمینه آموزش تجارت ارائه می کند. به تازگی، بیل کلینتون، رئیس جمهور پیشین آمریکا، رقابت دانشگاه هالت آمریکا را یکی از بهترین ایده ها برای تحول در جهان نامیده است.

شما متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می توانید در دانشگاه هالت آمریکا درس بخوانید بدون اینکه پیش نیاز های سختی در پیش رو داشته باشید ، چناچه مایلید از چگونگی تحصیل در دانشگاه های آمریکا بدون نیاز به مدرک آیلتس و تافل یا سایر مدارک کسب اطلاعات بیشتری کنید لطفا با مشاورین ما تماس و مشاوره رایگان داشته باشید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در آمریکا و ویزای تحصیلی آمریکا

مقاله مرتبط

تحصیل در دانشگاه شیکاگو در آمریکا

مقاله مرتبط

تحصیل رایگان در آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط اخذ آن

همانطور که می دانید کشور امریکا یکی از قوی ترین سیستمهای اموزشی و دانشگاهی دنیا را داراست.

و به همین دلیل افراد زیادی تمایل به مهاجرت به آمریکا  از طریق ویزای تحصیلی امریکا را دارند. یکی از شرایط اخذ ویزای تحصیلی امریکا قبولی در ازمونهای ورودی گفته شده کشور آمریکا برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد می باشد که نیاز به گذراندن این ازمونها می باشد.

جستجو برای یافتن دانشگاه ویا کالج هایی در آمریکا که بهتراست با شرایط مالی متقاضی منطبق باشند. متقاضی می تواند برای یافتن این مرکز با توجه به رشته تحصیلی ، و شرایط ورودی مرکز مورد نظر با شرایط متقاضی ، بین حدود ۳۰۰۰ کالج و دانشگاه را بررسی کند.

تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا
تحصیل در آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا
مهاجرت تحصیلی به آمریکا
تحصیل دکترا در آمریکا
بورسیه تحصیلی در آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و قوانین اخذ آن

یکی از قوانین اخذ ویزای تحصیلی آمریکا شواهد مالی می باشد. شواهدی که نشان دهد که شما یا والدینتان از شما حمایت می کنند، سرمایه کافی برای تامین مخارج شهریه و هزینه های زندگی در آمریکا را در طول دوران تحصیلی در نظر گرفته شده رابرای شما دارند. در واقع برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا نیاز به اثبات تمکن مالی حداقل ۱ سال می باشد.

بطور مثال اگر حامی مالی شما کارمند حقوق بگیر است، می تواند اسناد مالیات بر درامد و حساب بانکی اصلی را نیز بگنجانید. اگر حامیتان صاحب کسب و کار هستند، اسناد ثبت کسب و کار،مجوز،اسناد مالیاتی و همچنین حسابهای بانکی اصلی را ضمیمه پرونده خود کنید.

چگونگی تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا
تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان
تحصیل در دانشگاه های ارزان آمریکا
تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه آمریکا (دانشگاه ucla )
چگونگی تحصیل رایگان در آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا و مدارک اخذ ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی آمریکا یکی از مسایلی است مهمی است که ما در این قسمت به آن می پردازیم و همچنین  مدارک لازم دربرای اخذ ویزا تحصیلی آمریکا در مقاطع مختلف را برای شما عزیزان بازگو می کنیم.

 • مدارک ویزای تحصیلی آمریکا برای مقطع کارشناسی

  مدارک مورد نیازمقطع کارشناسی در اخذ ویزای تحصیلی امریکا عبارت اند از:

  • ترجمه رسمی مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی یا ریز نمرات
  • مدرک زبان ایلتس ۶٫۵ و یا تافل نمره ۷۰
  • کپی از تمام صفحات پاسپورت
  • رزومه شخصی به زبان انگلیسی
  • ارسال پروفایل کاری برای رشته های طراحی ، گرافیک و غیره
 • مدارک ویزای تحصیلی آمریکا برای مقطع کارشناسی ارشد

  مدارک مورد نیاز مقطع کارشناسی ارشد در اخذ ویزای تحصیلی امریکا عبارت اند از:

  • ترجمه رسمی مدرک لیسانس همراه نیز نمرات
  • کپی مدارک تافل نمره ۹۰ یا ایلتس ۷٫۵
  • کپی از تمام صفحات پاسپورت
  • تاییده مقالات به زبان انگلیسی
  • ترجمه از صفحه اخر پایان نامه
  • رزومه به زبان انگلیسی
  • حداقل ۳ توصیه از اساتید
  • انگیزه نامه تحصیلی
 • مدارک ویزای تحصیلی آمریکا برای مقطع دکترا

  مدارک مورد نیازمقطع دکترادر اخذ ویزای تحصیلی امریکا عبارت اند از:

  • ترجمه رسمی از کلیه مدارک دانشگاهی لیسانس و فوق لیسانس به همراه ریز نمرات
  • کپی از مدارک تافل نمره ۷۰
  • حداقل ۴ توصیه نامه تحصیلی از اساتید
  • پروپوزال تحقیقاتی در مورد رشته مورد نظر
  • ترجمه رسمی از صفحات اخر پایان نامه لیسانس و فوق با ذکر نمره
  • رزومه و سوابق کاری
  • تائیدیه مقالات علمی منتشر شده
  • کپی از صفحات پاسپورت
  • انگیزه نامه تحصیلی
معرفی دانشگاه آریزونا
تحصیل در دانشگاه پاسفیک آمریکا
اقامت پس از تحصیل در آمریکا
دانشگاه بوستون آمریکا
شرایط تحصیل رایگان در آمریکا
ویزای تحصیلی آمریکا و سخن پایانی

شما متقاضیان مهاجرت به آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا ، و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا میتوانید در دانشگاه هالت آمریکا تحصیل نمایید بدون نیاز به گذراندن پیش نیاز های سخت ، اگر تمایل دارید از چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آمریکا بدون نیاز به مدرک آیلتس و تافل و مراحل رسیدن به اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا یا دیگر مدارک و اخذ اقامت پس از تحصیل در آمریکا و همچنین مهاجرت تحصیلی به آمریکا اطلاعات بیشتری کسب کنید لطفا با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس داشته باشید و در خصوص اخذ ویزای تحصیلی آمریکا با کارشناسان حقوقی این موسسه مشاوره رایگان اخذ نمایید. ویزای تحصیلی آمریکا یکی از مسائل مهمی است که اکثر متقاضیان در امر مهاجرت تمایل دارند در مورد آن بدانند. ما نیز در این مقاله تلاش کردیم به ویزای تحصیلی آمریکا و انواع ویزاهای تحصیلی و همچنین شرایط آن بپرداریم و در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در امر مهاجرت و ویزای تحصیلی آمریکا با مشاوران حقوقی بین الملل معتبر و با تجربه مشورت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 پاسخ
 1. دانیال گفته:

  سلام و وقت بخیر من ۲۷ سالمه لیسانس دارم و بزودی تافلم را میگیرم و خواهرم و همسرشون در امریکا هستن هردو پرفوسور هستن و خواهرم در دانشگاه تدریس میکند و آفیس دارند و همسرشون هم همینطور و لابراتوار دارند خواستم بدون سریعترین راه و با هزینه ی نرمال برای اینکه آنها بتوانم کاری انجام‌ بدن تامن‌ بتونم برم چی هست؟ درواقع چه کاری از دستشون بر میاد یا باید انجام بدن و منم از اینطرف ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز در حال حاضر و با توجه به قوانین سختگیرانه علیه ایرانیان امکان اخذ ویزاهای آمریکا با ریسک بسیار بالایی همراه هست در هر صورت یکی از گزینه های ورود شما به آمریکا از طریق ویزای تحصیلی می باشد و اگر بتوانند برای شما پیشنهاد شغلی ارسال کنند نیز می توانید از این طریق اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز در حال حاضر و با توجه به قوانین دولت آمریکا علیه ایرانیان امکان اخذ ویزاهای آمریکا با ریسک بسیار بالایی همراه هست در هر صورت یکی از گزینه های ورود شما به آمریکا از طریق ویزای تحصیلی می باشد و اگر بتوانند برای شما پیشنهاد شغلی ارسال کنند نیز می توانید از این طریق اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. سینا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۵سال دارم و ۱سال هست که مجارستان زندگی می‌کنم کالج بودم سال پیش و دیپلم کار و دانش دارم و اینکه‌ نمره هام خیلی جالب نیست میخواستم بدونم که امکان اینکه بتونم ویزای تحصیلی در مقطع کالج برای امریکا بگیرم هست ؟؟
  ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب .دوست عزیز از آنجا که گپ تحصیلی برای اخذ ویزای آمریکا بسیار مهم هست چنانچه قصد تحصیل در مقطع لیسانس را دارید ویزای شما با ریسک بالائی همراه خواهد بود . ضمن اینکه در حال حاضر سخت گیری های دولت آمریکا علیه ایرانیان امکان اخذ ویزا بسیار پائین هست .

   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام
    دوست عزیز لطفا سوالتون رو کامل مطرح بفرمائید. هرچند قوانین سخت گیرانه دولت آمریکا علیه ایران امکان اخذ ویزای آمریکا را سخت کرده ولی امکان اخذ پذیرش و ویزا بسته به نوع شرایط شما مانند سن و مدرک تحصیلی و رزومه علمی شماست.چند ساله هستید .لطفا اطلاعاتتون رو کامل بفرمائید

    پاسخ
  • داریوش گفته:

   یک دنیا تشکر، ۲۸ ساله هستم ارشد نرم‌افزار ازاد دارم معدل ام ۱۸ است و آیلتس ۶.۵ دارم،‌ البته ۲ سال دوری از تحصیل دارم به خاطر خدمت سربازی.

   Rating: ۴
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    برای اخذ پذیرش و ویزا در دانشگاههای آمریکا با توجه به قوانین سختگیرانه دولت آمریکا در نظر داشته باشید که شما می بایست رزومه عالی و درخشانی داشته باشید و نشان بدید که کشور آمریکا از اطلاعات علمی شما منتفع خواهد شد . صرفا هدف شما آمریکاست؟

    پاسخ
 3. مهری گفته:

  سلام آیا ویزای همراه (همسر) دانشجو در امریکا ویزای کار است؟و ایا مانند کانادا مدارس برای فرزندان دانشجو رایگان است یا خیر؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 4. مهدیس گفته:

  سلام . خسته نباشید .من عضو کانال ملکپور هستم.وتقاضا دارم درباره نحوه گرفتن فول فاند در دانشگاه های معتبر برای پزشکان .توضیح دهید و اینکه این سه مرحله ازمون برای ورود به رشته های تخصصی ایا در سفارت برگزار میشود ؟
  سپاسگذارم

  پاسخ