اخذ ویزای همراه در انگلستان

اخذ ویزای همراه در انگلستان

اخذ ویزای همراه در انگلستان

اخذ ویزای همراه در انگلستان و همچنین راههای مهاجرت به انگلستان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و یا اخذ ویزای همراه در انگلستان چگونه است ؟ راههای اخذ اقامت انگلستان و شرایط اخذ ویزای گاردین برای بچه های زیر ۱۲ سال با همراه و در نهایت اخذ اقامت انگلستان کدام است ؟ شرایط اخذ ویزای همراه در انگلستان و قوانین تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان چگونه است ؟ قوانین اخذ ویزای همراه در انگلستان چگونه خواهد بود ؟ اقدامات لازم جهت تحصیل در انگلستان و یا تحصیل در دانشگاههای انگلستان شما می توانید مقاله را مطالعه نموده و به پاسخ سوالات خود در زمینه شرایط تحصیل در انگلستان و همچنین اخذ ویزای همراه در انگلستان و شرایط تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان دست پیدا نمایید . همواره با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص مهاجرت تحصیلی به انگلستان و اخذ ویزای همراه در انگلستان و قوانین مهاجرت به انگلستان از طریق اخذ ویزای گاردین انگلستان و اخذ اقامت انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان به صورت تلفنی مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید  .

در خصوص دوره های کوتاه مدت زبان ودوره های لیسانس شانس اخذ ویزای همراه در انگلستان بسیار کم می باشد وبه احتمال زیاد ویزا به همراه تعلق نمی گیرد. با این تفاسیر در مورد افرادی که در دوره های کالج یا لیسانس مشغول به تحصیل می باشند این امکان وجود دارد که همراهانشان  از طرق دیگر به مهاجرت به انگلستان نمایند .

مؤسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده ی خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل

در مورد دوره های کارشناسی ارشد و دکترا ؛ احتمال ویزای همراه بسیار زیاد می باشد. (میتوان گفت تقریباً ویزا قطعی است ،البته این کار در صورتی ممکن است که وکیل مهاجرت کار خود را به درستی ارائه نماید

در رابطه با اخذ ویزای همراه در انگلستان نیز خانواده ی درجه ۱ فرد و فرزندان زیر ۲۱ سال ویزای همراه تعلق می گیرد.

شایان ذکر است که شرایط تبدیل ویزای همراه به اقامت دائم ، کاملاً وابسته به ویزای مهاجر اصلی (main applicant )

دارد ، بدین مفهوم که چنانچه ویزای وی براساس موارد بیان شده در قسمت قبل به اقامت دائم ختم شود ،ویزای فرد همراه نیز قابل تبدیل می گردد .( مؤسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده ی خدمات حقوق داخلی و امور حقوقی بین الملل )

هر کسی که قصد تحصیل در انگلستان دارند، نیاز به داشتن ویزا دارد تا مدت زمان طولانی در کشور بماند. الزامات مهاجرت به انگلستان (و انگلستان به عنوان یک کل) توسط ملیت شما و کشور (ها) تعیین می شود که شما دارای تابعیت هستید. این قسمت از راهنمای شما بر ایده کلی شما درباره دستورالعمل های گرفتن ویزا تمرکز خواهد کرد برای تحصیل در انگلستان.
اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) یا شهروندان سوئیس .

همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات در خصوص شرایط اخذ ویزای همراه در انگلستان با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص قوانین مهاجرت به انگلستان و اخذ ویزای همراه در انگلستان و اخذ ویزای گاردین  انگلستان  مشاوره ی رایگان دریافت نمایید .

اگر گذرنامه ای از یکی از این کشورها دارید، برای تحصیل در انگلستان (یا هر جای انگلیس) نیازی به ویزا ندارید. این همچنین شامل افرادی است که ملیت های دوگانه (دو یا بیشتر) دارند که از پاسپورت EEA / EU / Swiss استفاده می کنند تا به کشور وارد شوند. شما می توانید ویزا را دریافت کنید اگر دوست دارید، اما لازم نیست. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد تحصیل در انگلستان به عنوان یک EEA، EU یا National Sue بخواهید، به صفحه پرسشنامه امور بین الملل دانشجویان انگلستان برای دانشجویان EEA، EU و Students ملی سوئیس مراجعه کنید.

اگر به دنبال مهاجرت به انگلستان برای تحصیل در مدارس انگلستان هستید، به یک ویزا نیاز دارید. دو نوع ملیت وجود دارد که کنترل مرزی بریتانیا وجود دارد، و شما باید قبل از اینکه بتوانید بدانید که چگونه درخواست کنید، تعیین کنید که کدام یک از آنها تحت پوشش قرار گیرد. درخواست ویزا شما نیز بر اساس آنچه که در حال تحصیل هستید و مدت زمانی که شما قصد دارید در انگلستان بمانید، بر اساس آن است.

اگر کشور شما شهروندی هستید در این فهرست هستید، در اینجا چیزی است که شما باید برای تحصیل در انگلستان انجام دهید.

قبل از مهاجرت تحصیلی به انگلستان باید ویزای خود را دریافت کنید.
اگر شما قصد دارید در ۶ ماه یا بیشتر در کشور بمانید و یا می خواهید در انگلستان کار کنید (یا به عنوان یک کارآموزی پرداخت نشده یا برای زندگی)، باید ویزای دانشجویی سطح ۴ (عمومی) را بدست آورید.
اگر شما کار نمی کنید و کمتر از ۶ ماه ماندن دارید، می توانید یک ویزای دانشجویی بازدید کننده یا یک ویزای دانشجویی سطح ۴ (عمومی) دریافت کنید.

مهاجران غیر مجاز:

اگر کشور شما شهروندی در هیچ یک از لیست های بالا (ویزا ملی یا اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس) نیست، پس شما یک ملت غیر مجاز در نظر گرفته می شود. در اینجا چیزی است که شما باید برای مطالعه در انگلستان انجام دهید.

اگر شما قصد دارید در ۶ ماه یا بیشتر در کشور بمانید قبل از مهاجرت به انگلستان باید ویزای خود را دریافت کنید.
چه افرادی میتوانند ویزای گاردین انگلستان را دریافت کنند؟

 • والدین دانش آموز که حق سرپرستی او را دارند. یا فردی از اقوام وی که بالای ۲۱ سال دارد و از سوی والدین به صورت مکتوب مجوز داشته باشد.
 • گاردین نمی‌تواند فردی کمتر از ۶ سال را با همراه خود به انگلستان  بیاورد (مگر تحت شرایط خاص). برای فرزند ۶ سال و یا بالاتر گاردین می تواند از طریق اخذ ویزای همراه در انگلستان برای وی اقدام کند.
 • گاردین باید بتواند دانش آموز را در انگلستان حمایت و سرپرستی کند.

این ویزا اجازه چه کاری را به متقاضی می دهد؟

 • ماندن در انگلستان تا زمانیکه دانش آموز می ماند و یا تا زمانیکه دانش آموز ۱۸ ساله می شود.
 • تحصیل در دوره های زبان فشرده برای دانش آموزان خارجی تا ۲۰ ساعت در هفته
 • تحصیل در سایر دوره ها تا حداکثر ۳ ماه

ویزای همراه انگلستان معمولا اجازه کار به گاردین را نمی دهد و بطور معمول با این ویزای گاردین می تواند سرپرستی یک دانش آموز زیر ۱۸ سال را بعهده بگیرد.

شرایط مورد نیاز اخذ ویزای گاردین انگلستان

گاردین می بایست یکی از افراد زیر باشد:

 • یکی از والدین  دانش آموز
 • شخصی که حق سرپرستی دانشجو را بعهده دارد.
 • یکی از اقوام دانش آموز، که والدین یا سرپرست قانونی وی، بصورت مکتوب این حق را به وی داده باشند.

گاردین نباید شخصی از افراد خانواده اش را که زیر ۶ سال دارد را با خود بیاورد.

توانایی تامین دانش آموز از نظر مالی، مسکن و سایر مراقبت های لازم را داشته باشد.

همچنین گاردین می بایست:

 • از نظر سلامت جسمی و رفتاری ویژگی های لازم را داشته باشد.
 • از نظر مالی توانایی تامین هزینه های دانش آموز، خود و یا همراهان خود را داشته باشد.
 • بیمه درمانی به اندازه مدت اقامت خود و همراهان خود را داشته باشد.
 • هیچ پولی به دولت انگلستان بدهکار نباشد.
 • در انگلستان تنها بصورت موقت اقامت داشته باشد.
 • درصورت درخواست اداره مهاجرت انگشت نگاری انجام دهد.

در پایان بحث اخذ ویزای همراه در انگلستان و شرایط اخذ ویزای گاردین انگلستان می توان بیان نمود که شما متقاضیان گرامی اگر میخواهید درباره مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ ویزای همراه در انگلستان و شرایط تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان  بیشتر بدانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش از اطلاعات مشاوران ما در همه زمینه های مهاجرتی و مهاجرت به انگلستان و مهاجرت تحصیلی به انگلستان و همچنین قوانین تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان و همچنین اخذ اقامت انگلستان  و راههای اخذ تابعیت انگلستان  بصورت مشاوره رایگان استفاده نمایید .

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 4٫20 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 پاسخ
 1. رويا گفته:

  سلام من تازه به عقد دوست پسرم كه ٧ سال تو رابطه بوديم درومدم و ايشون ٤ سال دكترا خوندن انگليس و الان ٥ ماه از ويزاي دانشجوييشون مونده و بعد از سابميت كردن تزشون سوييچ ميكنن رو ويزاي اكستنشن ١ سالشون، قرارداد موفقت كاري هم با كالج دارن اما هنوز قرار داد دائم بسته نشده. از نظر شما من كي و به چه صورتي اقدام كنم كه ويزاي همراه بگيرم.و شانس گرفتن ويزاي من چقدر است؟

  پاسخ
 2. امیر گفته:

  سلام،من کلاس هشتم هستم و میخواهم برای کلاس نهم در انگلستان ادامه تحصیل بدهم.من زبان را از ۶ سالگی شروع کردم و یک ماه دیگه میتونم امتحان آیلتس بدم،خواستم بدونم از طریق مدرک gcse اقدام کنم،ایا میتوانم؟چند همراه قابل قبول است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز می توانید اقدام داشته باشید اما امکان پذیر نیست که چند همراه داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 3. ریحانه کلهر گفته:

  سلام و روز بخیر
  من واجد شرایط دریافت ویزای تحصیلی در مقطع دکترا هستم فقط سوالی که برام پیش اومده این هست که ویزای همراه به چه صورت هست؟ چند وقت بعد برای همراه ویزا صادر میشه و آیا همراه در طول تحصیل اجازه کار داره؟ ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید شرایط شما به طور کامل بررسی گردد تا بتوانیم اطلاعات دقیقتر را برای شما دوست عزیز بیان نماییم که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. علي گفته:

  سلام وقت بخير . بنده قصدتحصيل مستررودارم ترجيحاانگليس وسرپرست پدرهستم كه ٦٧ ساله هستندوجزمن فرزندي ندارند. تحت چه عنواني ميتونم ايشون روهمراه خودم ببرم؟ ممنون ( فوري است

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز پدر یا مادر همراه محسوب نمی شوند و ایشان با نوع ویزای توریستی می توانند در مدت محدود کنار شما باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 5. بابك گفته:

  سلام جناب دکتر.ممنونم از اطلاعات مفیدتون.اینجانب بابک صادقی متولد ١٣٧١ ٢۴ سال سن مجرد و لیسانس معماری با معدل ١٧/۶٨ از دانشکاه ازاد فسا فارغ التحصیل شدم در سال ٩۵.قصد ادامه تحصیل در انکلستان دارم.میخواسم ببینم کدوم شهر ارزان و مناسب میتونم جویا باشم؟و اینکه با ١٢٠ میلیون میشه در انکلستان براي فوق ليسانس دكوراسيون داخلي اقدام كرد؟.با توجه به شرايطم انكلستان كار بيدا ميشه؟اصلا معماري در انكلستان بيشرفتي داره؟البته سابقه ١٠ ساله تو كاراي فني و دكوراسيون دارم.ایلتس ندارم اما كلاس زبان موسسه خودتون ثبت نام كردم و ايا با ايلتس ٦ ميشه اقدام كرد؟ميخواسم در رابطه با شهر و اينكه جطوري ميتونم خودم ابلاي كنم؟واينكه با توجه به اينكه خودتون انكلستان تحصيل كرديد انكلستان رو خوب ميدونيد واسه اقامت و زندكي بعد از تحصيل؟و اينكه براي معماري امتحان ورودي داره دانشكاه هاي انكلستان؟ممنون ميشم از راهنمايي هاي دلسوزانه شما.ايشالا هميشه سالم و موفق و باينده باشيد.دوستدار هميشكي شما.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   تحصیل در انگلستان گرانتر از سایر نقاط اروپا است . داشتن آیلتس یکی از مواردی است که به امتیاز شما جهت دریافت ویزا کمک خواهد کرد . ممکن است امتحان ورودی شامل شما گردد ولی باید دانشگاه به دانشگاه بررسی گردد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط شما را دقیق تر بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ