اخذ ویزای کاری دانمارک

اخذ ویزای کاری دانمارک و شرایط آن

 • اخذ ویزای کاری دانمارک و مقدمه ای بر آن
 • اخذ ویزای کاری دانمارک و بررسی شرایط آن
 • بررسی سیستم امتیازبندی اخذ ویزای کاری دانمارک
 • شرایط اقامت بعد از اخذ ویزای کاری دانمارک
 • شرایط اقامت کاری دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک
 • طرح های موجود برای اخذ ویزای کاری دانمارک
 • مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری دانمارک

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اخذ ویزای کاری دانمارک و مقدمه ای بر آن

اخذ ویزای کاری دانمارک ، کار در دانمارک و مهاجرت به دانمارک از طریق کار در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. برای کار در دانمارک باید به شرایط اقامت کاری دانمارک مسلط بود، از این رو ما سعی می کنیم پایه ای ترین و مهمترین نکات اخذ ویزای کاری دانمارک را در این نوشتار مورد بررسی قرار دهیم. در این مورد سوالات فراوانی بر روی وب سایت های مختلف ملک پور مطرح شده است که مهمترین سوالات در باب اخذ ویزای کاری دانمارک به شرح زیر هستند.

 • اخذ ویزای کاری دانمارک و مهاجرت به دانمارک و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت چگونه ممکن می باشد ؟
 • شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک و یا اخذ اقامت دانمارک به چه صورت است ؟
 • راه های اخذ ویزای کاری دانمارک و یا کار در دانمارک کدامند ؟
 • قوانین اخذ ویزای کاری دانمارک و کار در دانمارک و یا GR1 دانمارک به چه صورت است ؟
 • از چه طریقی می توان به اخذ ویزای کاری دانمارک و اخذ اقامت دانمارک دست یافت ؟

می توانید در خصوص مهاجرت به دانمارک از جمله مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ تابعیت دانمارک با کارشناسان و حقوقدانان امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص اخذ اقامت کاری دانمارک و یا کار در دانمارک به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

اخذ ویزای کاری دانمارک و بررسی شرایط آن

اکنون بسیاری از کسانی که در مقاطع گوناگون تحصیلی فارغ التحصیل  شده اند در این تفکر هستند که به  کدام کشور میتوانند مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار داشته باشند . مهاجرت به صورت تخصص یکی از بهترین طرق مهاجرت میباشد. اما باید این نکته را درنظر داشته باشیم که مهاجرت کاری باید به کشورهایی باشد که در نتیجه به شما و خانواده شما اقامت بدهد. در خصوص اخذ ویزای کاری دانمارک می توان بیان نمود که اکنون برخی از کشورها به صورت تخصص، نیروی کار میگیرند مانند : استرالیا، کانادا و دانمارک. کشور استرالیا و کانادا به دلیل طولانی بودن پروسه کاری و زمانبر بودن که حد اقل  حدود ۳ سال به طول می کشد انتخاب خوبی برای مهاجرت نمی باشد. به طور کلی  برای مهاجرت کاری  باید کشوری را انتخاب کنید که در کمترین زمان ممکن پروسه مهاجرتی شما انجام شود به دلیل اینکه در امور مهاجرتی به خصوص مهاجرت کاری تغییر قوانین زیاد ایجاد میشود. به عنوان مثال در اخذ ویزای کاری دانمارک  و مهاجرت کاری دانمارک به صورت تخصص اکثر مواقع در لیستی که سفارت برای شغل های مورد نیازش اعلام می کند تعدادی از شغل ها را حذف میکند و این موضوع در امر مهاجرت اختلال ایجاد مینماید به همین علت بهتر است برای مهاجرت از طریق تخصص کشوری را انتخاب نمایید که درکوتاهترین زمان انجام شود. به خاطر داشته باشید که در چند سال گذشته اشخاصی که برای کانادا و استرالیا اقدام کرده اند در بسیاری از مواقع با تغییر قانون رو به رو شده اند در حالی که دانمارک شرایطی کاملا متفاوت را ارائه می نماید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در دانمارک و گرین کارت دانمارک

مقاله مرتبط

اقامت کاری دانمارک - گرین کارت دانمارک

مقاله مرتبط

GR1 دانمارک - اقامت کاری دانمارک

بررسی سیستم امتیازبندی اخذ ویزای کاری دانمارک

کشور دانمارک به عنوان شادترین و نخستین کشور دنیا از نظررفاه اجتماعی شناخته شده و با توجه به نوع ویزایی که صادر میکند بهترین گزینه برای مهاجرت کاری می باشد.

ویزای کاری دانمارک یکی از عالی ترین انواع ویزا برای افرادی است که می خواهند با مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا بالاتر جهت کار در کشور دانمارک اقدام نمایند. این ویزا که از انواع PBS یا همان Point Based System می باشد همانگونه که از نامش مشخص است شامل یک سری از نیازمندیها برای اخذ ویزا می باشد که به هرکدام امتیاز جداگانه ای تعلق می گیرد و اگر شما ویزا را بگیرید اخذ اقامت شما تقریباً صد در صد می باشد.

برای اخذ ویزای کاری دانمارک امتیازات به شرح زیر می باشد :

مدرک تحصیلی : تنها اشخاصی که مدرک فوق لیسانس یا بالاتر را دارا می باشند می توانند از امتیاز این مرحله برخوردار باشند، بهتر است ریسک نکنید و به هیچ عنوان با مدرک پایین تر اقدام ننمایید.

سابقه کار : در این مرحله سابقه حداقل ۳ سال مرتبط  با رشته تحصیلی نیاز می باشد.( مدرک بیمه لازم نمی باشد.)

مدرک زبان : دوستان متقاضی اخذ ویزای کاری دانمارک  و مهاجرت کاری دانمارک در این مرحله برای دریافت ویزای دانمارک می بایستی مدرک زبانی معادل آیلتس ۶٫۵ در رزومه خود قرار دهند، البته متفاوت می باشد اما در بد ترین حالت این نمره شش و نیم کفایت می کند.

سن : نکته بسیار مهم در این امتیازات این است که متقاضیان عزیز اخذ ویزای کاری دانمارک  و مهاجرت کاری دانمارک نهایتا تا ۴۰ سالگی می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام نمایند.

نکته قابل ذکر در خصوص اخذ ویزای کاری یا GR1 دانمارک این است که همیشه این دغدغه برای موکلین ما وجود داشته که به طور مثال تنها می توانند سه مورد از موارد فوق را امتیاز بیاورند و این سوال بیان می شود که آیا می توانند به صورتی  اخذ ویزای کاری دانمارکداشته باشند ؟ در پاسخ به این دوستان باید گفته شود که موسسه حقوقی ملک پور می تواند راهنمای ایشان باشد. به این نحو که موارد  تدابیری  برای این دسته از متقاضیان اخذ ویزای کاری دانمارک و کار در دانمارک در نظر گرفته شده است که با ارائه آن ها می توانند این gap رابهبود ببخشند. متقاضیانی که می خواهند به صورت  ویزای کار دانمارک اقدام نمایند باید در نظر داشته باشند که در صورت متاهل بودن کافیست زمانی کم را در دانمارک سپری کنند ( معمولا ۱ تا ۳ ماه) و بعد از آن همسر و فرزندان خود را نیز به کشور دانمارکبیاورند. برای این هم راه کاری وجود دارد که فرد میتواند همسر خود را گاه به همراه فرزندان همراه خود به دانمارک بیاورد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت کاری دانمارک

مقاله مرتبط

کارآفرینی در دانمارک

مقاله مرتبط

کار در دانمارک

شرایط اقامت بعد از اخذ ویزای کاری دانمارک

پس از اخذ ویزای کاری دانمارک فرد متقاضی حدود ۵  ماه فرصت دارد تا از کشور خارج شده و وارد کشور دانمارک شود. پس از ورود به این کشور،وی باید مراحل معرفی خود به پلیس کشور، معرفی آدرس محل سکونت خود در دانمارک، بیمه و … را طی نموده تا به صورت رسمی مورد معرفی کشور دانمارک قرار گیرد. سرانجام می تواند برای پروسه مهاجرت همسر یا فرزندان خود نیز اقدام نماید. همچنین در پایان هر دوره ( پایان هر سال) این ویزا تا ۱ سال بعد تمدید شده و فرد متقاضی کار در دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک می تواند تا ۳ سال در کشور دانمارک حضور داشته باشد. همچنین در صورت یافتن کاری که به همراه بیمه و پرداخت مالیات باشد فرد می تواند جهتاخذ اقامت کشور دانمارک پس از گذشت ۳ سال اقدام نماید. کافی است که در این ۳ سال شخص ۱۰ ماه کار کند و مالیات بپردازد تا به او یک اقامت ۴ ساله بدهند و بعد از آن فرد اقامت دائم دانمارک از طریق کار در دانمارک می گیرد.

در خصوص آگاهی از سایر شرایط، مقررات و جزئیات اخذ ویزای کاری دانمارک، مشاوران خبره موسسه حقوقی ملک پور در طول هفته  از شنبه تا پنج شنبه  آماده ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی می باشند. لطفا در خصوص اطلاع از ساعت کار موسسه حقوقی ملک پور به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

شما عزیزان اگر می خواهید اخذ ویزای کاری دانمارک و مهاجرت به دانمارک و کار در دانمارک  را داشته باشید و می خواهید راه های اخذ ویزای کاری دانمارک  و اقامت دائم دانمارک و اخذ گرین کارت دانمارک را مورد بررسی قرار دهید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک و شرایط اخذ اقامت دانمارک و اخذ گرین کارت دانمارک و اخذ تابعیت دانمارک  مشاوره رایگان دریافت نمایید .

شرایط اقامت کاری دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک

در خصوص اخذ ویزای کاری دانمارک می توان بیان نمود که اگر شما یک شهروند یک کشور خارج از کشورهای شمال اروپا یا EEU / EEA هستید، گزینه های شما به عوامل مختلف بستگی دارد.

این که آیا شما می توانید یک اجازه اقامت و کار را بدست آورید، و در درجه اول، در مورد شرایط شما بستگی دارد.

در New to Denmark میتوانید در مورد پرونده درخواست و شرایط اقامت کاری دانمارک خواندن بخوانید. مجوز اقامت و کار توسط دو مقام در دانمارک صادر می شود و اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، باید با مقامات مربوطه تماس بگیرید.

آژانس دانمارک برای استخدام و ادغام بین المللی (SIRI)

کار دانشجویی در دانمارک
کار ضمن تحصیل در دانمارک

طرح های موجود برای اخذ ویزای کاری دانمارک

تعدادی از طرح ها به منظور ایجاد حرفه ای مجرب برای دریافت اجازه اقامت و کار در دانمارک طراحی شده اند:

 • فهرست مثبت
 • طرح پرداخت محدود و طرح سریع آهنگ
 • محققان و محققان مهمان
 • طرح شروع کار در دانمارک کارآفرینان را قادر می سازد تا یک شرکت در دانمارک را اداره کنند.
 • کارت تأسیس اجازه می دهد که اتباع خارجی که دارای مدرک کارشناسی دانمارکی (Candidatus) یا مدرک دکتری دانمارکی هستند.
 • برای دریافت اجازه اقامت در دانمارک پس از فارغ التحصیلی
 • کارآموزان پس از  اخذ ویزای کاری دانمارک می توانند برای مدت زمان آموزشی در یک شرکت دانمارکی کار کنند.
 • مجوز اقامت و کار در دانمارک می تواند به اتباع خارجی با شرایط خاص فردی مانند هنرمندان، ورزشکاران حرفه ای و سرآشپزان تخصصی اختصاص یابد.
 • دامداران و مدیران مزرعه در کشاورزی
 • در خصوص اخذ ویزای کاری دانمارک می توان بیان نمود که کار بر روی سکوهای نفتی، حفاری و سایر ایستگاه های کاری متحرک که به طور موقت در قلمرو دانمارک واقع شده اند.
 • دکترا و مطالعه
 • جفت های Au
 • کارآموزان و تعطیلات کار
 • پرداخت حقوق بازنشستگی

Udbetaling Danmark ) Payout Denmark) حقوق بازنشستگی پیش از موعد را اداره می کند. شهر کپنهاگ تصمیم می گیرد که آیا شرایط برای دریافت حقوق بازنشستگی پیش از موعد را برآورده می کنید، اما Udbetaling Danmark آن را پرداخت می کند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری دانمارک

مهمترین اسناد برای دانمارک البته گذرنامه معتبر است.

گذرنامه معتبر که برای حداقل ۳ ماه طولانی تر از تاریخ ورود شما مناسب است، برای بازدید از دانمارک مورد نیاز است. بنابراین اگر اخذ ویزای کاری دانمارک شما در عرض ۳ ماه از تاریخ ورود شما منقضی شود، بهتر است قبل از ورود آن را تمدید کنید. از آنجایی که مردم در سراسر جهان به دانمارک سفر می کنند، برای ما آسان نیست که همه استثنائات و قوانین را فهرست کنم. سعی خواهیم کرد که تا حد امکان به روز بمانیم، اما لطفا برای سفارش در سفارت خانه یا کنسولگری دانمارک و نیز سفارت سفارت خود برای تأیید مراجعه کنید.

شهروندان اتحادیه اروپا می توانند به دانمارک با استفاده از کارت شناسایی وارد شوند و مهاجرت کاری دانمارک داشته باشند . اما برخی از کشورهای اسلاوی استثنایی وجود دارد. باز هم می توانید با سفارت محلی خود را برای جزئیات بیشتر چک کنید، زیرا آنها دائما در حال تغییر هستند.

هنگام سفر، همیشه بهتر است مدارک مسافرتی خود را برای همیشه در دانمارک با شما داشته باشید؛ هرگز آنها را در هتل یا وسیله نقلیه خود ترک نکنید. فاکتورهای اسناد خود را (گذرنامه، گواهی تولد، گواهینامه رانندگی، کارت شناسایی و غیره) در یک مکان امن در صورت خراب شدن یا ربودن اسناد، نگهدارید. در صورتی که چیزی اشتباه باشد، این می تواند موجب تشدید بیشتر شما شود.

اسناد مهمی که برای دانمارک وجود دارد، ویزا و مجوز های مختلف است اگر شما در اقامت طولانی برنامه ریزی کنید.

اگر شما در دانمارک ماندن بیش از ۳ ماه اقامت دارید، باید اخذ ویزای کاری دانمارک داشته باشید . ویزا در گذرنامه شما مهر است که به شما اجازه می دهد که اقامت در دانمارک به دلایل مختلف افزایش دهید.

مدارک ویزای مختلف برای دانمارک مانند اجازه کار، اجازه تحصیل، مجوز گردشگری و مجوز کسب و کار وجود دارد. بهتر است قبل از رسیدن به دانمارک، ویزای کار دانمارک دریافت کنید، حتی اگر بعد از رسیدن به آنجا، بتوانید اخذ ویزای کاری دانمارک داشته باشید . مشکل این است که سیستم می تواند در زمان بسیار کند باشد. اگر شما در یک برنامه ارسال کنید، ممکن است مجبور شوید پاسپورت خود را رها کنید. این امر می تواند موجب مشکلات شما شود، اگر به گذرنامه خود برای سایر موارد نیاز دارید. شخصا توصیه می کنم قبل از سفر به آن عمل کنید.

تمام اسناد خود را برای اخذ ویزای کاری دانمارک مورد نیاز خود دریافت کنید این زندگی شما را ساده تر می کند. همیشه با سفارت محلی خود و یا با آژانس مسافرتی خود تایید کنید.

راه های مهاجرت به دانمارک
راه های اقامت یا اخذ تابعیت در کشور دانمارک
سخن پایانی در مورد اخذ ویزای کاری دانمارک

موسسه حقوقی ملک پور این مقاله را در باب اخذ ویزای کاری دانمارک و چگونگی مهاجرت به دانمارک و اخذ گرین کارت دانمارک و کار در دانمارک از طرق مختلف و شرایط پیدا کردن کار در دانمارک و چگونگی اخذ ویزای کاری دانمارک و اخذ اقامت دانمارک از طریق کار در دانمارک و اخذ تابعیت دانمارک از طریق ویزای کاری دانمارک به نگارش درآورد و به کلیه سوالات شما در زمینه راه های اخذ اقامت دانمارک و اخذ تابعیت دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک پاسخ داد . . چنانچه تمایل به اخذ ویزای کاری دانمارک و کار در دانمارک را دارید و می خواهید از راه اخذ ویزای کاری دانمارک به اخذ اقامت دانمارک برسید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط مهاجرت به دانمارک مشاوره رایگان بدست آورید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 پاسخ
 1. زهرا گفته:

  سلام من ۲۹ سالمه و به همراه همسر و فرزندانم قصد مهاجرت را داریم من لیسانس مهندسی فضای سبز دارم و همسرم گواهینامه رانندگی پایه یک دارد و ده سال سابغه کار هم داره می خواستم بدونم برای کار می تونیم وارد دانمارک بشیم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام .دوست عزیز شما از طریق پذیرش تحصیلی می توانید اقدام کنید .با توجه به اینکه خانواده دارای فرزند هستید دانمارک برای شما بهترین گزینه می تواند باشد .آیلتس دارید؟ پشتوانه مالی تون به چه میزان هست؟

   پاسخ
 2. حامد گفته:

  با سلام. بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی با ۱۱ سال سابقه هستم سن ۴۱ سال ودارای دوفرزند ۱۰ ساله.و زبان در حد متوسط .برای چه کشوری میتونم اقامت کاری بگیرم.ممنون از راهنماییتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ ااقمت کاری مبی بایست جاب آفر داشته باشید کشورهائی مثل آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی که ویزای جست و جوی کار دارند از آنجا که وقت سفارت این کشورها طولانیست با توجه به شرایط سنی شما پیشنهاد نمی گردد. همسر شما چند ساله هستن و تحصیلات و سطح زبانشون رو می فرمائید ؟

   پاسخ
 3. مصطفی گفته:

  با سلام من ۴۱ سال سن مدرک لیسانس الکترونیک و سابقه کاری واقعا خوب و میشه گفت رزومه قوی در طراحی و ساخت دارم و یکی از دوستانم هم در دانمارک است که شرایط را میتواند برایم بهتر مهیا کند
  متاهل و یک فرزند دارم و به شدت حدود ۳ سال است که پیگی اقامت هستم که قبلا کانادا بود و تقریبا خوب پیش رفت ولی قانون ان برداشته شد و الان چند ماه است که در سایتهای کاریابی دانمارک پیگیرم که ۲ جا هم یک تایید اولیه کردند و در مرحله دوم حذف شدم
  زمان ندارم و میخواهم سریعتر به نتیجه برسم
  ایا راهی هست
  زبان مدرک ندارم ولی در حد b1 تا b2 هستم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کاری شما نیاز به جاب آفر دارید .در هر صورت شما می توانید برای ویزای تحصیلی نیز اقدام کنید و حضور شما از طریق اقامت تحصیلی در دانمارک می تواند راه را برای یافتن کار هموار کند سن همسر و مدرک تحصیلی ایشان را می فرمائید؟

   پاسخ
 4. حسن خلیلی گفته:

  سلام.من دیپلمه هستم.سی سال سابقه کار در سدسازی دارم.کارهای خدماتی زیادی از جمله نجاری و اجرای بتن ریزی بلد هستم.آیا برای این نوع کار یا کارهای خدماتی هم مدارک بالاتر از دیپلم نیاز است؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای این نوع کارهای باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه اقدام کرد. البته برای کار در دانمارک برای هر شغلی باید جاب آفر داشته باشید.

   پاسخ
 5. توحید گفته:

  سلام خسته نباشید .شغل من جوشکاری وساخت سازه های فلزی ساختمان است میخواستم میتوانم برای ویزای کار دانمارک اقدام بکنم لطفآ راهنماییم بکنید .

  پاسخ
 6. الوين گفته:

  با سلام و أدب
  احتراما بنده داراي كارشناسي مهندسي صنايع هستم و الان ١٠ سال يكي از شركت هاي خودرو ساز مشغولم و سرپرست نگهدراي و تعميرات هستم رزومه و چندين لوح تقدير و….. دارم و علاقه مند به أخذ أقامت دانمارك هستم زبان مكالمه در حد قابل قبول هس ولي مدركي ندارم
  ميتونم در اين مورد ازتون درخواست راهنمايي كنم
  با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. مجتبی گفته:

  سلام. من دارای مدرک ارشد مهندسی شیمی هستم و ۱۰ سال سابقه مستقیم و بیمه ای در حوزه نفت گاز و فرآورده های نفتی دارم. (پژوهشگاه نفت، سکوهای گازی و آزمایشگاه مواد نفتی، تدریس در دانشگاه ) ۳۲ سالم هست و متاهل هستم. یکبار آزمون ielts دادم و ۵ شدم. می خواستم ببینم من میتونم برای ویزای کار دانمارک اقدام کنم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار دانمارک باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما می توانید برای ویزای کار آلمان ، اتریش ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. mie editor3 گفته:

  باعرض سلام خدمت دکترملک پورعزیز.من یه پرستار۳۶ساله هستم با دوفرزند که تمایل دارم اقامت کاری دانمارک بگیرم.باتوجه به اینکه طرح گرین کارت دانمارک درحال حاضربسته هست ولی ایا حتی برای من که یه پرستارهستم هم راهی نیست؟ لطفا من را راهنمایی کنم.اگرصلاح میدانید وقت مشاوره بگیرم.متشکرم

  پاسخ
 9. ستاره گفته:

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم کار حتما باید طبق مدرک دانشگاهی باشه یا فرقی نمیکند چه کاری باشد و فقط ۱۰ ماه کار در سه سال دانمارک مهم هست ؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   خدمت شما بزرگوار عرض شود بله سابقه کاری باید حتما مرتبط باشد و دیگر از این طریق در حال حاضر نمی توان اقدام نمود پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشترو یررسی دقیق تر رزومه شما با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ