اخذ ویزای کاری

اخذ ویزای کاری

یکی از روشهای مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکا یا هر کشور دیگری داشتن و اخذ ویزای کاری میباشد که بدون شک  این ویزا جزو بهترین ویزاها میباشد که اگر شخصی بتواند این ویزا را بگیرد طبیعتا به آن کشور مهاجرت میکند و پس از چند سال که در کشور مذکور مشغول به کار بود و مالیات پرداخت نمود میتواند تقاضای اقامت دهد که به احتمال زیاد این تقاضا پذیرفته خواهد شد و به شخص اقامت دایم میدهند.ولی موضوع این است که اخذ ویزای کاری بسیار دشوار است که در مطلب ذیل علت آن را توضیح میدهیم.

فرض کنید که در یک کشور مثل سوئد،نروژ یا هر کشور دیگری یک شغلی ایجاد شود که نیاز به شخصی داشته باشد که این شغل را قبول کند در واقع شخصی را نیاز داشته باشد که توانایی انجام آن کار را داشته باشد ابتدا در آن کشور باید برای آن شغل آگهی داده شود تا شخص مورد نیاز برای آن شغل ، شغل را قبول کند اگر پس از طی مدت زمان مشخصی شخصی این شغل را قبول نکند ، برای این شغل باید در اتحادیه اروپا آگهی داده شود (بر اساس  معاهده ای که بین کشورهای اتحادیه اروپا بسته شده است) اگر در اتحادیه اروپا نیز کسی برای قبول کردن شغل پیدا نشد آنگاه شخص از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا میتواند این شغل را قبول نماید . که به نظر کمی دور از ذهن میباشد که شخصی در اتحادیه اروپا برای مشاغل و انجام کار یافت نشود. بدین علت به طور خلاصه عنوان میشود که ویزاهای کاری بسته است.

البته اگر کارفرمایی باشد که شما را حمایت کند و به دولت ثابت کند که به تخصص شما برای انجام شغل خاصی نیاز دارد . در آن صورت شما شانس دریافت ویزای کاری را خواهید داشت که این هم مستلزم طی شدن دو نوبت اعلان شغل در کشور و اتحادیه اروپا میباشد که در مطلب بالا توضیح دادیم .

به طور خلاصه باید بگوییم که این نوع ویزا از جذاب ترین انواع ویزا ها میباشد ولی شانس دریافت آن بسیار پایین میباشد . مگر این که شخص به نحوی در این کشورها اقامت داشته باشد تا  بتواند از این اعلان شغلها استفاده نماید. مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید بهترین راه را برای آینده خود انتخاب کنید. با مشاوران ما تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان مشاورین ما استفاده نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون نظر)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
    • editor گفته:

      ba salam doste aziz behtarin rah mohajerate tahsili ast va pas az an ba peida kardane kar dar keshvare marbote va pardakhte bime va maliat be modate 4 ta 5 mitavanid eghamate akhz nameed baraie kasbe etelaate bishtar ba telefonhaie moaseseh tamas begirid

      پاسخ