اخذ ویزای EB1 آمریکا

اخذ ویزای EB1 آمریکا

اخذ ویزای EB1 آمریکا

اخذ ویزای EB1 آمریکا و مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و گرفتن وکیل مهاجرت چه شرایطی دارد ؟ شرایط اخذ ویزای EB1 آمریکا و شرایط اخذ ویزای کاری آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط مهاجرت کاری به آمریکا چیست ؟ راه های اخذ ویزای EB1 آمریکا و تفاوت آن با ویزای h1b آمریکا کدام است ؟ قوانین اخذ ویزای EB1 آمریکا به چه صورت است ؟ چگونه می توان از طریق اخذ ویزای آمریکا به اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا دست پیدا نمود ؟ موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اخذ ویزای EB1 آمریکا و چگونگی اخذ اقامت آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق ویزای آمریکا مطالبی را گردآوری نموده است ، اگر می خواهید اخذ ویزای کار آمریکا را انتخاب نمایید می توانید در خصوص مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت کاری به آمریکا و چگونگی اخذ ویزای آمریکا و همچنین ویزای اخذ شهروندی آمریکا از این موسسه مشاوره تخصصی و رایگان دریافت نمایید .

اخذ ویزای EB1 آمریکا که اخیرا دارای طرفداران زیادی نیز می باشد دارای شرایط متفاوتی می باشد که در ذیل به تفکیک به آنها اشاره شده است :

دسته اول  در اخذ ویزای EB1 آمریکا =

شامل کسانی می شود که دارای توانایی خارق العاده در زمینه های مختلف اعم از علم، هنر، ورزش، پژوهش ودیگر زمینه ها داشته و به صورت مکرر مورد تمجید و تمحید بین المللی قرار گرفته اند و می توانند مدارک لازم دال بر تایید این تشویق را ارائه دهند.

دسته دوم اخذ ویزای EB1 آمریکا =

شامل اساتید و پژوهشگران خبره ای می باشد که حداقل ۳ سال در رشته تخصصی خود تدریس و یا دارای سابقه پژوهشی می باشند.این گروه از متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای آمریکا باید در نظر داشته باشند که حداقل ۱ سال در یکی از دانشگاه های آمریکا انتقالی داشته و مشغول به تدریس یا پژوهش شده باشد.

دسته سوم اخذ ویزای EB1 آمریکا =

شامل مدیران خارجی می باشد که به آمریکا منتقل شده اند .  متقاضیان اخذ ویزای آمریکا باید در نظر داشته باشند که حداقل ۳ سال قبل از اقدام می بایستی در یکی از موسسه هایی که در آمریکا کار می کنند ۱ بار استخدام شده باشند.

شرایط اخذ ویزای EB1 آمریکا برای دسته اول

این گروه از متقاضیان اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ ویزای آمریکا یا EB-1A نسبت به سایر ویزاها از اولویت استخدام برخوردار بوده ولی دارای شرایط ممتازی می باشد که اهم آن ها این است که احتیاجی به کارفرمای آمریکایی نداشته و می توانند بدون نامه عادی شغل جهت اخذ ویزا اقدام نمایند.همچنین متقاضیان اخذ ویزای آمریکا جهت اقدام می بایستی از ۱۰ مورد اشاره شده در ذیل حداقل ۳ مورد را دارا باشند که عبارتند از :

– مدرک دریافت جوایز داخلی یا بین المللی

– مدرک عضویت متقاضی اخذ ویزای آمریکا  در نهادهای مربوط به رشته خود، که برای عضویت در آنها برخورداری از دستاوردهای ممتاز ضروری است.

– مدرک انتشار مقاله هایی درباره متقاضی در نشریات حرفه ای یا دیگر رسانه های گسترده.

– مدرک داوری متقاضی اخذ ویزای آمریکا درباره فعالیت دیگران در رشته مورد نظر، چه این داوری به صورت انفرادی باشد و چه به صورت گروهی.

– مدرک نشان دهنده خدمات علمی، دانشگاهی، هنری، ورزشی یا تجاری در رشته مورد نظر.

– مدرک تألیف مقاله های دانشگاهی در نشریات حرفه ای و رسانه های گسترده.

– مدرک حاکی از نمایش آثار متقاضی اخذ ویزای آمریکا در نمایشگاه ها.

– مدرک تصدی مدیریت یا نقشی کلیدی در نهادهای برجسته.

– مدرک نشان دهنده برخورداری از درآمد بالا که نسبت به درآمد دیگران در رشته مورد نظر، بیشتر باشد.

در خصوص راه های اخذ ویزای آمریکا به شما عزیزان توصیه می گردد برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد قوانین جدید اخذ ویزای آمریکا و شرایط اخذ شهروندی آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق اخذ ویزای آمریکا می توانید یا موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بصورت مستقیم با شعبه مرکزی وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت کاری به آمریکا و اخذ ویزای آمریکا دریافت نمایید .

شرایط  اخذ ویزای EB1 آمریکا  در دسته دوم

این گروه از متقاضیان مهاجرت به آمریکا و اخذ ویزای EB1 آمریکا جهت اخذ green card، EB-1B یا EB-OR باید درنظر داشته باشند که جهت اخذ این ویزا دو گروه مدارکی را آماده میکنند : دسته اول دانشگاه آمریکایی و دسته دوم شخص متقاضی اخذ ویزای آمریکا می باشد. ایشان باید مدارکی را دال بر سابقه کار در رابطه با رشته مورد نظر به مدت سه سال و یا تدریس در دانشگاه به همین مدت ارائه کند. در عین حال وی باید در نظر داشته باشد که تمامی مدارک ارائه شده باید بتواند توانایی ایشان را من باب توانایی فوق العاده خود نسبت به سایر همکاران را نشان دهد تا بتواند از امتیازات اخذ ویزای آمریکا بهره مند شوند.

متقاضی ویزای EB-OR باید مدارکی ارائه دهد که ثابت کند از ۵ شرط زیر، حداقل از دو شرط برخوردار است.

– مدرک دریافت جوایز معتبر برای دستاوردهای ممتاز شخص متقاضی اخذ ویزای آمریکا

– مدرک عضویت در نهادهایی که برای عضویت در آنها، دستاوردهای بزرگ و ممتاز ضرورت دارد.

– مدرک انتشار مقاله هایی که دیگران درباره دستاوردهای علمی متقاضی اخذ ویزای آمریکا در رشته مورد نظر نوشته اند و در نشریات حرفه ای متنشر شده است.

– مدرک دستاوردهای علمی و دانشگاهی در رشته مورد نظر.

– مدرک تألیف کتب یا مقالات دانشگاهی (در نشریات پژوهشی که در سطح جهانی توزیع می شوند)، در رشته مورد نظر.

شرایط اخذ ویزای EB1 آمریکا در دسته سوم

این گروه مختص متقاضیانی می باشد که می خواهند در یک شرکت آمریکایی مشغول به کار شوند.در واقع این ویزا زیرمجموعه ویزاهای کاری محسوب شده و شرایط به این نحو می باشد که یک شرکت آمریکایی اگر بخواهد کسی را مشغول به کار کند که وی یک شخص خارجی ( خارج از ایالت اتحادیه) می باشد باید مدارکی را مبنی بر رابطه میان این شخص با آن شرکت ارائه دهد.رابطه به این معنی که آن شخص یا به عنوان زیرمجموعه و یا به آن سهامدار یا امثالهم مشغول به کار بوده باشد.

همچنین در خصوص  اخذ ویزای EB1 آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق و اخذ گرین کارت آمریکا با روش اخذ ویزای EB1 آمریکا می توان بیان نمود که در این مقاله اخذ ویزای EB1 آمریکا مورد بررسی قرار گرفت . به طور کلی توصیه می شود که در صورتی که به دنبال اخذ شهروندی آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 آمریکا هستید و می خواهید در خصوص بحث مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 آمریکا اطلاعات بیشتری کسب نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت تلفنی و رایگان در خصوص جدیدترین قوانین مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای EB1 آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق اخذ ویزای کاری آمریکا و شرایط مهاجرت کاری به آمریکا شرایط اخذ اقامت آمریکا مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (9 نظرات, میانگین: 4٫89 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. علی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  پدر من کاپیتان سابق تیم ملی واترپلو ایران بوده،چند حکم آسیایی و مقام سوم مسابقات واترپلوی آسیایی را دارند.
  دوسال گذشته سرمربی و مربی فولاد مبارکه سپاهان بدند.میخواستم ببیم میشه برای ویزای EB1 اقدام کنند؟ ایشان بهمن کیانی والا هستند و در گوگل هم اگر سرچ کنید اطلاعاتی از ایشان بدست میاورید.
  با تشکر

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   با توجه به شرایط شما امکان دریافت ویزای EB1 برای شما وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   شماره تماس :
   ۸۸۰۸۹۰۶۳
   ۸۸۰۸۸۹۶۸
   ۸۸۵۶۹۱۰۷

   پاسخ