اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری ، شرایط اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و یا اخذ ویزای EB1 آمریکا برای افراد خاص چگونه است ؟ راه های اخذ ویزای p آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و یا اخذ ویزای EB1 آمریکا کدام است ؟  این مقاله برای شما عزیزان و همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملکپور  در باب مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای  p آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری تدارک دیده شده است و شما همواره می توانید از کارشناسان و حقوقدانان باتجربه در این موسسه در خصوص اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و شرایط اخذ اقامت آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یکی از راه های راهیابی به خاک آمریکا اخذ ویزای P آمریکا  است که اخذ این نوع ویزا برای ورزشکاران و گروههای هنری از طریق تماس با ما و اخذ مشاوره رایگان توسط وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور امکان پذیر است.توجه داشته باشید در خصوص امور مهاجرتی واخذ انواع ویزا برای ورود به کشور آمریکا پرونده خود به دست وکلایی بسپارید که آگاهی کامل از قوانین مهاجرتی ایالات متحده آمریکا را دارند. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلایی مجرب شما را برای اخذ هر نوع ویزا یاری و مشاوره رایگان ارائه می نماید.

ویزای P به صورت زیر طبقه بندی می شود

  شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و به روزتر در خصوص مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و راه ها و قوانین اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا  با موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی آن در قلب اروپا وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص اخذ ویزای  p آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ویزایP-1 ، P-2 و P-3 آمریکا

ویزای P-1 آمریکا مخصوص ورزشکاران و یا هنرمندانی است که برای شرکت کردن در یک تورنمنت و یا به عنوان عضوی از یک گروه هنری که در سطح بین المللی، برای یک مدت زمانی‌ شناخته شده باشند، به آمریکا سفر کند. ویزای P-2 برای هنرمندانی است که هدف آنها از سفر به آمریکا شرکت در یک برنامه تبادلی بین یک سازمانی در ایالت متحده و سازمانی در کشور دیگری هستند. ویزای P-3 برای اشخاصی‌ است که میخواهند به صورت موقت برای اجرای برنامه ای‌، تدریس و یا تعلیم در زمینه هنری و یا سرگرمی، در یک دوره فرهنگی‌ خاص شرکت کنند.

ویزای P-1 A آمریکا شامل حال ورزشکاران در رشته هایی‌ مثل تنیس، حاکی و فوتبال می باشد. مخصوصا ورزشکارانی که ویزای O-1 آمریکا شامل حالشان نمی‌شود، مانند دومیدانی، می توانند برای این نوع ویزا اقدام کنند. ویزای P-1 B شامل حال، هنرمندان در گروه های راک، جاز، سیرک و تعلیم دهنده گان می شود.

ویزای P-2 آمریکا شباهت زیادی به ویزای P-1 A آمریکا دارد و همان افراد می توانند برای این نوع ویزا تقاضا نمایند، ولی‌ یک تبادلی باید صورت گیرد.

ویزای  P-3 آمریکا شامل گروهایی‌ می شود که موسیقی فرهنگی و ملی‌ کشور خود را ارائه می دهند.

ورزشکاران، هنرمندان و برای مهاجرت به آمریکا
اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و سرگرمی شناخته شده بین المللی برای ورود به ایالات متحده برای شرکت در رویدادهای شناخته شده بین المللی برای یک کارفرمای آمریکایی یا یک کارفرمای بین المللی که از طریق یک نماینده ی آمریکا کار می کند، در دسترس است.

ورزشکاران فردی برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا
شما باید به ایالات متحده آمدید تا در رویدادهای فردی شرکت کنید که در آن بین المللی شناخته شده است. اگر برای آمدن به یک تیم ورزشی ایالات متحده به ایالات متحده میروید، باید از شناخت قابل توجه بین المللی برخوردار شوید.
تیم های ورزشی برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا
شما باید در ایالات متحده برای شرکت در مسابقات تیم شرکت کنید و باید در ورزش به رسمیت شناختن قابل توجه بین المللی بدست آورید. علاوه بر این، رویداد که تیم شما در آن شرکت می کند، باید متمایز شود و از شرکت های ورزشکاری از شناخت بین المللی برخوردار باشد.
گروه های سرگرمی برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا
گروه سرگرمی باید برای شرکت در حوادث سرگرمی به ایالات متحده بیاید و باید برای دوره قابل توجه و پایدار به رسمیت شناخته شود. افرادی که از گروه سرگرمی حمایت و پشتیبانی می کنند نیز ممکن است از این دسته استفاده کنند.

مزایای ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

الف
وابستگان شما متقاضی ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری می توانند تا زمانی که وضعیت P1 خود را حفظ می کنید با شما باقی بمانند. آنها همچنین می توانند در مدرسه شرکت کنند
ب
شما متقاضی ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری می توانید به صورت رایگان در خارج از ایالات متحده و خارج از کشور سفر کنید اگر شما یک ویزای معتبر دارید
کار در ایالات متحده – گزینه های شما

همه چیزهایی را که لازم است درباره کار در ایالات متحده بدانید یاد بگیرید
کپی رایگان خود را دریافت کنید

الزامات برای ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

برای واجد شرایط بودن برای ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری ، الزامات زیر باید اجرا شود:
الف
ورزشکاران و تیم های ورزشی برای ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری
شما باید در ورزش خود در سطح بین المللی شناخته شده باشید و باید برای خدماتی که نیاز به چنین شناختی دارند، به ایالات متحده بیایید.
شما در ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری باید مدرکی داشته باشید که با یک لیگ ورزشی یا سازمان بزرگ ایالات متحده قرارداد داشته باشید و حداقل دو مورد از موارد زیر را ارائه دهید:
۱
مشارکت قابل توجه در لیگ های ورزشی بزرگ ایالات متحده در فصل های گذشته
۲
شرکت در مسابقات بین المللی با تیم ملی برای متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری
۳
مشارکت قابل توجه در یک دوره پیش دانشگاهی / دانشگاهی ایالات متحده در مسابقات بینالمللی
۴
بیانیه نوشته شده از یک لیگ ورزشی بزرگ ایالات متحده و یا مقام مسئول بدنسازی ورزشی نشان دادن شناخت بین المللی بیگانه یا تیم
۵
بیانیه نوشته شده از رسانه های ورزشی یا متخصص شناخته شده برای ورزشکاران متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری
۶
رتبه بندی بین المللی ارائه شده توسط سازمان های ورزشی شناخته شده بین المللی است
۷
افتخارات / جایزه های مهم در ورزش

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و به روزتر در خصوص مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و راه ها و قوانین اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا  با موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی آن در قلب اروپا وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوصاخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری مشاوره رایگان دریافت نمایید .

​​ورزشکار شناخته شده بین المللی

طبقه بندی ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری  برای شما به صورت موقت به شما می آید که به طور موقت به یک ورزشکار ورزشی به عنوان یک ورزشکار به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک گروه یا تیم در یک سطح از عملکرد بین المللی شناخته می شود.
معیارهای واجد شرایط بودن ورزشکاران فردی و مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

شما برای مهاجرت به آمریکا باید برای شرکت در رویداد، رقابت یا عملکرد فردی که در آن شما با سطح بالایی دستاورد بین المللی شناخته می شوید، به ایالات متحده می آیند. نشان دهنده ی میزان مهارت و شناختی است که به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از حد معمول است، به طوری که موفقیت در مشهور، شناخته شده یا شناخته شده در بیش از یک کشور است.
معیارهای واجد شرایط بودن تیم های ورزشی و مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

شما متقاضی  مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای P آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنریباید در ایالات متحده برای شرکت در مسابقات تیم شرکت کنید و باید در ورزش به رسمیت شناختن قابل توجه بین المللی بدست آورید. رویدادی که تیم شما در آن شرکت می کند، باید متمایز باشد و نیازمند مشارکت تیم های ورزشی از شناخت بین المللی است.
فرآیند برنامه مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری

برای آمدن به ایالات متحده، کارفرمای شما در ایالات متحده باید فرم درخواست I-129، درخواست کارگران غیر مهاجر را همراه با هزینه مناسب و مدارک مورد نیاز ارائه دهد.
لطفا توجه داشته باشید که یک متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری که به عنوان نماینده برای کارفرمایان متعدد ثبت نام می کند، باید تأیید کند که به طور مناسب به عنوان نماینده عمل می کند. شرایط مورد نیاز را می توان در لینک به سمت راست مشاهده کرد (نگاه کنید به یادداشت “مورد نیاز برای نمایندگان و حامیان ارائه به عنوان درخواست کننده برای طبقه بندی ویزا O و P”) (PDF، ۸۹۰ KB)
کارفرمای ایالات متحده باید یک مشاوره را از یک سازمان کارگری مناسب ارائه دهد. این مشاوره باید کار یا خدماتی را که در ایالات متحده انجام می شود و کار شما را برای کار شما توصیف کند، توصیف کند. اگر هیچ سازمانی مناسب برای کار وجود ندارد، این الزام استثنایی است.

فرم  I-129 برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری باید شامل اسناد زیر باشد:

یک مشاوره کتبی از یک سازمان کارگری مناسب
یک کپی از قرارداد با لیگ برتر یا تیم ورزشی بزرگ ایالات متحده و یا قرارداد در یک ورزش فردی متناسب با شناخت بین المللی در ورزش، اگر چنین قراردادهایی به طور معمول در ورزش استفاده شود
توضیح رویداد و برنامه سفر
مستند سازی برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری حداقل دو مورد از موارد زیر:
شواهد نشان می دهد که در یک فصل قبل با یک لیگ ورزشی بزرگ ایالات متحده به میزان قابل توجهی شرکت کرده است
شواهد نشان می دهد که در رقابت های بین المللی با یک تیم ملی به میزان قابل توجهی شرکت کرده است
شواهد نشان می دهد که در یک دوره قبلی در یک کالج یا دانشگاه ایاالت متحده در رقابت بین المللی
یک بیانیه کتبی از یک مقام رسمی لیگ ورزشی بزرگ آمریکا برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری یا یکی از مقامات حوزه حاکم بر این ورزش که جزئیات نحوه عملکرد شما یا تیم شما را در بین المللی به رسمیت شناخته است
یک بیانیه نوشته شده از سوی یکی از اعضای رسانه های ورزشی یا یک متخصص شناخته شده در این ورزش که جزئیات نحوه عملکرد شما یا تیم شما را در بین المللی به رسمیت شناخته است
شواهدی وجود دارد که شما متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای P1  آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری یا تیم شما رتبه بندی می شود، اگر ورزش دارای رتبه بندی بین المللی است
شواهد نشان می دهد که شما یا تیم خود یک امتیاز بزرگ یا جایزه در ورزش دریافت کرده اید

این مقاله برای شما عزیزان و همراهان همیشگی این موسسه، در باب مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای p آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری تدارک دیده شده بود و در آن سعی شد به تمامی پرسش‌های شما درباره اخذ ویزای p آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا پاسخ داده شود. می‌توانید با مشاورین و حقوقدانان مجرب موسسه حقوقی ملکپور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و در باب اخذ ویزای p آمریکا برای ورزشکاران و گروه های هنری و در نهایت اخذ اقامت آمریکا و یا اخذ تابعیت آمریکا مشاوره تلفنی رایگان دریافت کرده و یا با آن‌ها وقت ملاقات حضوری تنظیم فرمایید.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (8 نظرات, میانگین: 3٫88 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

90 پاسخ
 1. طاهر گفته:

  سلام من طاهر قهرمان جهان آسیا و اروپا و سر مربی تیم ملی رزمی مربی تیم ملی بوکس و کارشناس تغذیه کارشناس استعدادیاب تیم ملی و مسئول تربیت بادیگارد شخصی ووووهمسرم کارشناس‌ارشد زبان و قهرمان بدمینتون و دختر ۱۰ ساله من قهرمان ۵ دوره شنای پروانه لطفا جهت اقامت ورزشی کم‌کم کنید تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اقامت ورزشی زیر شاخه کار میشه و شما باید پیشنهاد داشته باشید که بشه اقدام کرد براتون. اگر در فیلد تخصصی خودتون کسی رو می شناسید که بتونه براتون پیشنهاد بگیره شانستون خوب هست.

   پاسخ
 2. Abolfazl shahbazi گفته:

  سلام و درود به شما
  من دروازبان تیم ملی فوتسال ایران هستم و یک قهرمانی آسیا بزرگسالان دارم و دو مقام قهرمانی و نایب قهرمانی جهانی جوانان و نوجوان دارم میخواستم بدونم چگونه میتونم به آمریکا مهاجرت کنم متاهل هستم و ۲۱ سالمه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، باید شرایطتون رو به صورت کامل بررسی کنیم. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند. آیا مدارک نشون دهنده این عناوین رو دارین ؟

   پاسخ
 3. سید محمد رضا علوی گفته:

  با سلام و خسته نباشید در خصوص اخذ اقامت برای کسانی که مدرک مربیگری بدنسازی درجه ۳ رو دارن ولی توی مسابقات شرکت نکردند خواستم بدونم امکان اخذ اقامت هست یا خیر؟ با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر عنوان دار باشند میشه اقدام کرد. البته نکته بسیار مهم در مورد اتباع افغان مقیم در ایران این هست که باید وضعیت اقامتی در ایران مشخص باشه تا بشه برای مهاجرتشون اقدام کرد.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مهاجرهای خارج از کشور در ابتدا می تونند از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنند و از طریق واتس اپ باهاشون تماس گرفته میشه ، اگر شرایطتشون مناسب بود می تونن مشاوره تخصصی بشن

   پاسخ
 4. سعید گفته:

  سلام..من ۱۲سال است مشغول ورزش کاراته هستم..الان کمربند مشکی دارم..به غیر از مقام های استانی بیشمار..از سال ۱۳۹۰تاالان قهرمان کشور هستم..آیا کشوری هست که این ورزش واستعداد من توجه کنه…لطفا برسی کنید رزومه ورزشی بفرستم مشاهده کنید.تشکر.

  پاسخ
 5. Mojtaba گفته:

  با سلام دوست عزیز بنده در رشته کشتی ۲ مدال طلای اسیا .و ۷ مدال بین المللی دارم ایا کمکی میکنه برای گرفتن ویزای p1..ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   با سلام و عرض ادب
   در حال حاضر اخذ ویزای تحصیلی آمریکا ممکن می باشد و سایر ویزاها با سختی بسیاری روبرو می باشد. در سایر کشورها در صورت داشتن دعوت نامه امکان اقدام وجود دارد.

   پاسخ
 6. Sabeer.seyf گفته:

  سلام ،من علاقه خیلی زیادی به رفتن به ایالات متحده امریکا دارم،میخوام بدونم که واسه ورزشکاران در رشته های ورزشی پارکورفیررانینگ.. میتونن اخذ اقامت بگیرن من دارای حکم دوم کشوری ،درحال حاضر هم، دارم واسه مسابقات جهانی ردبول (پارکورفیررانینگ)
  اماده میشم..مقطح تحصیلی دپیلم تجربی ،سن۱۹سالمه، زبان انگلیسم میتونم بخونم ولی جواب زیادی نمیتونم بدم… میخوام بدون میشه هم واسه ورزش وهم ادامه تحصیل درامریکا اخذ اقامت گرفت؟.. دوستان لطفا راهنمایی کنید?

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر مدال های ورزشی معتبر داشته باشید شاید بتوان اقدام کرد. شرایط شما نیز باید بررسی شود تا بتوان به صورت دقیق اظهارنظر کرد.

   پاسخ
 7. سعید گفته:

  سلام..من از سال ۸۶تاکنون به ورزش کاراته مشغول هستم کمربند دان۲٫٫چندین قهرمانی اول کشوراول.چندین مقام استانی..زبان انگلیسی من جوریه که هر حرفی به انگلیسی گفته بشه متوجه میشوم ولی زیاد نمیتونم جواب بدم..خدمت هم نرفتم هنوز..نمیخوام عمر خودمو خراب کنم…آیا راهی هست که باقیمت مناسب از ایران برم…..اصلا توجه نمیشه….لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله کشورهای زیادی برای مهاجرت وجود دارد اما باید شرایط شما بررسی شود. اگر بتوانید از طریق ورزش یک پیشنهاد شغلی برای خود فراهم کیند شرایط شما بسیار مناسب تر می شود.

   پاسخ
 8. کوهیارامام قلی گفته:

  سلام ووقت بخیر
  بنده هفده سال در هنرهای رزمی کار کرده ام
  دان دو شائولین چوان سنتی
  دان دو کونگ فوتوا سنتی
  کمربندمشکل جودو
  معلم یوگا‌ومدیتیشن وسابقه چندسال آموزش آن
  دارای مدرک طب آیور ودای هند هستم
  لیسانس حقوق
  مترجم ومولف چهارده جلد کتاب در زمینه ی هررزمی چی کونگ و تایچی وطب سوزنی هستم
  درسیستم رزمی شائولین مباحثی از جمله
  خوابیدن روی سه نیزه به مدت چهل ثانیه
  کشیدن ماشین یک تن ونیمی با گذاشتن یک شمشیرروی گردن وباان ماشین را کشیدن .
  انجام حلقه ی اعدام به مدت یک دقیقه یعنی آویزان کردن خود باطناب که یمی از شیوه های اصیل چی کونگ هستش را داراهستم
  انجام سبک ایرون شیرت یا زره ی آهنی که درشبکه های تلویزیون از یک‌مرد چینی نشان داده را انجام داده ام مثل مقابله کردن درمقابل دریل برروی بدن وشمشیر
  ایستادن به صورت بالانس برروی دوانگشت یک دست
  خوابیدن روی میخ وشکستن اجسام روی بدن
  که این اعمال را تعداد انگشتان یک‌دست درکل جهان هستن اشخاصی که قادر به انجامش هستند
  و…..
  هستم حال قصد مهاجرت دارم لطفا راهنمایی بکنید

  پاسخ
 9. ياسر حسينى گفته:

  سلام من ياسر از تهران ، ٣٠ سال دارم و مجرد .
  رشته ورزشى : اسپورت كيك بوكسينگ
  سابقه ورزشى : ١٣٨١ تا كنون
  حكم مربيگرى : درجه ٣
  درجه دان : ١و ٢
  قهرمانى : چندين دوره كشورى
  البته لازم به ذكر است كه يك روزنامه رزم اور از مسابقات كه بنده هم حضور دارم ، در دست دارم .
  مدرك تحصيلى : ديپلم و پيش دانشگاهى
  اشنايى به زبان : انگليسى و المانى
  امكان راهنمايى از شما را براى مهاجرت ورزشكاران به أمريكا را ميتوانم داشته باشم ؟
  با تشكر

  پاسخ
   • علی حق پرست گفته:

    سلام من قهرمان ۱۸دوره کشور کاپیتان تیم ملی ایران قهرمان مسابقات اسیایی ۲۰۱۳و قهرما المپیک رزمی (مسترشیپ)کره جنوبی هستم و فنی ترین بازیکن در مسابقات جهانی شدم در رشته رزمیه هاپکیدو(w.h.c) من چجوری میتونم به امریکا مهاجرت کنم؟؟

    پاسخ
    • mansoor soltani گفته:

     با سلام ، مهاجرت به آمریکا برای ایرانی ها و غیر از ویزاهای دانشجویی سخت تر شده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 10. زهرا ابراهيمي گفته:

  با سلام بنده زهرا هستم دارنده مدال جهاني تكواندو نقره(كره جنوبي)دان ٤ بين المملي و قهرمانيهاي ليگ برتر و تاييد از آكادمي ملي المپيك.ميشه راهنمايي كنيد براي امريكا جه كار ميشه كرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید رزومه کامل خود مانند سن، تحصیلات ، سطح زبان و …. را بفرمائید که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. arezoo گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس رشنه گرافیک و تجربه کار فریلنس در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن
  و مربی ورزشی در رشته TRX
  ایا امکانی برای من جهت مهاجرت به امرکا هست؟ دانشجویی یا از طریق ویزا P1
  تشکر

  پاسخ
 12. هادی بافنده گفته:

  سلام.شانزده سال سابقه بازی در لیگ برتر فوتسال ایران و بازی در تیم ملی بزرگسالان ایران و داری تاییدیه از فدراسیون فوتسال ایران ایا شرایطشو دارم واسه امریکا از طریق ورزش.ممنون

  پاسخ
 13. احسان گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامی
  پدر بنده که ام اکنون ۶۵ سال سن دارد از اساتید نقاشی در سبک سیاه قلم و هنر های تجسمی میباشد که اثار ارزشمندی را در دست دارد که سالیان دراز به علت اینکه در ایران به هنر و انرمند اهمیت چندانی داده نمیشود نتوانسته اثار خود را ثبت و به جهانیان عرضه کند البته مشکلات اقتصادی هم بی تاثیر نیست.از شما خواستارم اگر راهی وجود دارد که پدر بنده بتواند اثار خود را ارایه دهد و ملت های مختلف با اثار پدر اشنا بشوند ما را یاری کنید.ارادتمند شما احسان
  ممنون از برنامه های خوب شما

  پاسخ
 14. Shiva kabiri گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۷ سالمه و از دوره هنرستان و کاردانی و کارشناسی هنر خوندم
  و چندین رزومه نمایشگاهی نقاشی و تصویر سازی عکاسی در ایران دارم و در حال حاضر یک مقاله هم برای isi دارم
  و الان ۵ تا کار هنری ( نقاشی ) مهم دارم همراه با مقاله که دلم می خواد کارها رو در گالری های هنری دانشگاه birgham yang university
  در ایالت utah
  به نمایش بزارم ، اما نمی دونم از کجا باید شروع یا اقدام کنم
  و این که شنیدم ویزای گالری هم داریم
  و این که بشه اوکی گرفت از اون دانشگاه برای نمایش کار ها چقدر امکان داره ؟

  پاسخ
 15. امیر گفته:

  باسلام
  بنده دارای ۴ مدال طلای آسیا در رشته ی وزنه برداری و بیش از ۲۲ مقام اول کشوری و عضو تیم ملی ایران هستم.داری دو مدرک تحصیلی لیسانس برق و لیسانس حقوق- لطف میکنین راهنمایی کنین که چه موردی شامل حال من میشه
  سپاسگزارم

  پاسخ
 16. معصوم گفته:

  با سلام من لیسانس طراحی لباس دارم و یک برند تجاری در زمینه مد و پوشاک ثبت کرده ام و در حاضر برندم در زمینه تولید کیف های چرم دست دوز فعال هست و مدرک صلاحیت حرفه ای از سازمان فنی حرفه ای و صنایع دستی دارم و کارت بازرگانی هم دارم و عضو اتاق بازرگانی اصفهان هستم و نمایشگاه های داخلی هم شرکت کردم ایا من شانس گرفتن ویزای eb1 رو دارم برای اینکه بخوام برندم رو در امریکا گسترش بدم

  پاسخ
 17. Behnam گفته:

  باسلام.من دارای دان ۴ کیک بوکس و شالبند مشکی گونگ فو و دارای چند قهرمانی کشوری و یک طلای تورنمنت بین المللی و سوم مسابقات جهانی و رییس هیت رزمی شهرستان و مدرک مربیگری فدراسیون را دارم.فوق دیپلم عمران را هم دارم.متاهل هم هستم.آیاشرایط eb1-a رو دارم؟

  پاسخ
 18. raneli گفته:

  سلام. بنده بازیگن شطرنج با ریتینگ بین المللی هستم. در صورتیکه از یک تیم شطرنج آمریکا دعوت نامه دریافت کنم و مدرک مورد نیاز زبان را هم داشته باشم مانع دیگری برای تایید وجود دارد؟

  پاسخ
 19. شاهین گفته:

  سلام من عضو تیم ملی کشتی گراپلینگ ایران هستم
  و در سال گذشته قهرمان کشتی ازاد جوانان کشور شدم و عضو تیم ملی کشتی ازاد ایران بودم و الان در رشته مبارزه ازاد داخل قفس mma زیر پرچم جمهوری اسلامی در کشور عراق و دبی دو مسابقه دادم و پیروز شدم عکس و فیلم مسابقات موجود هست در یوتیوب
  من میتونم برای ویزا اقدام کنم

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و احترام
   خدمت شما بزرگوار عرض شود که طبق فرامایشات شما می توانید از طریق ویزای o ویا ویزای eb1 آمریکا اقدام بفرمایید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشترو یررسی دقیق تر رزومه شما با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 20. رزیتا گفته:

  سلام من حکم دان ۲ کیک بوکسینگ دارم اما در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده ام . آیا امکان داره که با این جکم بتونم اقدام کنم برای آمریکا؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 21. رضا گفته:

  سلام من ۳۰ سالم و دان ۳ کاراته سبک شیتوریو در سطح بین المللی دارم.همچنین مدرک داوری و مربیگری بین المللی هم نیز دارم.آیا برای مهاجرت به آمریکا واجد شرایط هستم؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدکت شما
   احتراما با توجه به شرایط کلی شما امکان مهاجرت به آمریکا وجود دارد اما برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود می توانید با موسسه تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۹۰۶۳
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 22. علیرضا گفته:

  سلام. وقتتون بخید
  من۲تا ثبت اختراع و۲تا مقاله یisiدارم و در جشنواره ی خوارزمی هم
  مقام دارم ودر نمایشگاه و همایش های بین المللی هم شرکت کردم و سنمم۱۸سال است،آیا ویزایeb1به من تعلق میگیره؟
  و إیا میتونم با این ویزا در یکی از دانشگاه های مطرح امریکا پذیرش بزشکی بگیرم؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند اخذ ویزای EB1 موفقیت در جشنواره های علمی بین المللی و همچنین شرایط بین الملل خاص خواهد داشت
   لذا پیشنهاد از ابتدا برای تحصیل در امریکا اقدام نمائید
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 23. hamed گفته:

  من قهرمان پرس سینه ایران،اسیا،اقیانوسیه هستم،فق لیسانس مدیریت بازرگانی بینالملل،۳۲ ساله،داوری دجه ۱ پاورلیفتینگ و دارم،،برا اقامت امریکا،نشد کانادا

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند برای اخذ گیرین کارت آمریکا از طریق افتخارات و پیروزی های ورزشی باید از طریق ویزای EB1 اقدام نمائید
   لذا برای اقدام برای ادامه تحصیل هم امکان پذیر است
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 24. غزاله نجاتی گفته:

  با سلام خدمت شما بنده بازیکن ملی و سوپر لیگ والیبال هستم و بازیهای اسیایی و جهانی داشتم در بازی جهانی ایتالیا مدال برنز را کسب کردیم میخواستم بدونم ایا من میتونم از این ویزا بهره مند شم؟

  پاسخ
 25. مجتبي گفته:

  سلام وقت بخير
  من قهرماني بوكس جهاني تركيه سال ٨٨رو دارم قهرمان كيك بوكس ايران هم شدم مربي گري هم دارم چجوري ميتونم ب امريكا مهاجرت كنم

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احترامأ شما با وجود دیگر شرایط لازم می توانید از طریق ویزای افراد خاص و هنرمندان وارد امریکا شوید و گرین کارت امریکا را اخذ نمایید
   جهت بررسی رزومه خود توسط کارشناسان مربوطه با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 26. Amin گفته:

  زمینه های هنری فقط راک و جاز شامل ویزای هنری میشه؟
  یا رشته ای مثل رشته موسیقی الکترونیک هم میتونه اقدام کنه؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   یکی از بهترین کشورها برای اقدام شما به اخذ ویزاهای تحصیلی کشور اتریش می باشد که به دلیل بودن کنسرواتوار موزیک در اتریش مقصدی بی بدیل برای شما است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 27. مهسا گفته:

  سلام وقت بخير من ٣٢ سالمه داراي مدرك سطح يك اسكواش و داوري اسكواش هستم مي خواستم بدونم مي تونم از اين طريق اقدام كنم؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   اخذ ویزا در زمینه داوری ورزشی نیاز به رزومه بسیار قوی و سوابق کاری مرتبط دارجهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴د.

   پاسخ
 28. مهدی گفته:

  سلام میخواستم بدونم که من دارای شرایط هستم برای اقامت در امریکا
  مدارک ورزشی من :کمربند مشکی رشته سایوگان.کمر بند بنفش رزم ایران.کمربند قهوه ای رزم ایران کمر بند قهوه ای کیک بوکسینگ. کمر بند مشکی کیک بوکسینگ
  دان یکم کیک بوکسینگ. مربیگری عملی درجه ۲ رزم ایران.
  لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند ، ویزای EB1 امکان اقدام با توجه به شرایط خاص و بین المللی است ولکن تمام فاکتور ها و پیروزی ها و مدال های شما باید بین المللی باشد و همچنین شرایط خاص دیگر هم لازم خواهد بود که پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 29. پژمان گفته:

  باسلان.می خواستم بدونم بامدرک بازیکن فوستال در سطح کشور زیرنضر فدراسیون و مدرک مربی فوتسال داخلی میشه اقامت گرفت…آقا من عاشقآمریکام چه کنم اگهوبگید سینه خیزبیا آمریکا میان چون اومدن من به آمریکافقط برای عضویت در ارتش امریکاس و گرفتن گرین کارت ازطریق اینستاگرام با دو سرباز امریکایی در ارطبامن و گفتن میتونی در ارتش خدمت کنی ت خواهش میکنم کمکی یه راه حلی جلوی پای من بزارید.خسته شدم هر ننه قمری داره میره امریکا اونوقت من که از ۵سالگی عاشق امریکام نمیتونم برم

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام وادب.
   کشور امریکا دارای دو نوع نیروی نظامی است.
   و شما برای عضویت در هر کدام از این دو نیروی نظامی بایستی اممریکایی باشید.
   us armجهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴y و national gard

   پاسخ
 30. امیر گفته:

  سلام . من سلام .من میخوام به عنوان یک هنرمند برای ویزا اقدام کنم .از سال ۷۸ کار تئاتر می کنم . از هنرستان تا لیسانس هم تئاتر خوندم و ۵ ساله علاوه بر بازیگری حرفه ای تئاتر ،رقصنده ی معاصر هستم . اجراهایی در داخلو خلرج از ایران داشتم . توی ایران امکان پیشرفت وجود نداره . چون کاملا ما زیر زمینی کار می کنیم و به همین دلیل می خوام اقدام کنم . ممنونم میشم که راهنماییم کنید .

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام وعرض ادب
   احترامأ با توجه با رزومه هنری درخشان شما امکان اقدام از طریق ویزای هنری وجود دارد اما با توجه به اینکه شرایط و پروسه اخذ این ویزا به خصوص از کشور ایران کمی دشوار است بهتر است از طریق ویزای تحصیلی مهاجرت نموده سپس فعالیت هنری خود را در کشور مقصد ادامه دهید
   جهت بررسی کامل شرایط خود توسط کارشناسان و ارائه پیشنهادات مناسب با شرایط سنس و شرایط تحصیلی شما با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 31. solmaz گفته:

  سلام من در رشته نقاشی ایرانی درس سطح دانشگاهی کشور مقام سوم ودر س دانشگاهی استانی مقام اول را اوزدم ایا میتونم برای ویزای امریکا درخواست بدم ودفعه اولی هست که این سوال را مطرح می کنم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما شما میتوانید از ویزای تحصیلی کشور آمریکا استفاده نمایید و از این طریق به کشور امریکا ورود پیدا کنید لذا برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه و بررسی اطلاعات خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 32. solmaz گفته:

  سلام من در رشته نقاشی ایرانی درس سطح دانسگاهی کشور مقام سوم ودر س دانشگاهی استانی مقام اول را اوزدم ایا میتونم برای ویزای امریکا درخواست بدم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما شما میتوانید از ویزای تحصیلی کشور آمریکا استفاده نمایید و از این طریق به کشور امریکا ورود پیدا کنید لذا برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه و بررسی اطلاعات خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 33. faezeh گفته:

  سلام خسته نباشید من لیسانس مترجمی زبان دارم ودر زمینه ی فیلم نامه نویسی ونمایشنامه نویسی فعالیت حرفه ای میکنم میخواستم بدونم ایا میتونم به امریکا از طریق ویزای هنرمندان مهاجرت کنم

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای ویزای هنرمندان باید شرایط شما دقیق بررسی گردد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 34. فاطمه گفته:

  سلام، من بسكتباليست هستم! ١٥ سال در مسابقات و ليگ هاى برتر كشور بازى كرده و چندين عنوان قهرمانى را در سوابق خود دارا هستم! آيا شرائط لازم براى أخذ ويزا را دارا هستم؟!

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   شما می توانید برای اخذ ویزای EB1 کشور امریکا شانس خود را امتحان نمایید. اما باید بدانید این مختصر از رزومه کاری شما کافی نبوده و نیازمند بررسی سایر شرایط شما در این باره می باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس حاصل کنید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
 35. reza گفته:

  با عرض سلام میخواستم بدونم آیا میشود با حکم مربی گری بوکس یا قهرمانی های متعدد در استان یا در سطح کشور اخذ ویزای آمریکا بشوم یا چقدر شانس برای اخذ ویزای آمریکا را دارم

  پاسخ
 36. ali گفته:

  با سلام خدمت شما بنده قهرمان پنج دوره کشور در رشته کیکی بوکسینگ وسه دوره جهان هستم که یکی در کشور روسیه،یونان ،والمان.
  می خواستم ببینم من از چه راهی اقدام کنم .البته من از مربی کشور المان نیز دعوت نامه دارم.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

  پاسخ
 37. بهمن گفته:

  بهمن هستم ۳۵ ساله. دانشجوی ترم اخر دکتری مدیریت ورزش . دارای چندین مدال ار مسابقات جهانی جوانان و دانشجویان در رشته کشتی و اشنایی متوسط با زبان انگلیسی
  میخواستم ببینم که چقدر شانس برای کسب اقامت در امریکا را دارم.

  پاسخ
  • پژمان گفته:

   باسلام میشه ویزای ورزشی گرفت ۶ ماه که بعد کارهای قانونیش رو تو خاک امریکا انجام بدی اگر راهنمایی بیشتر لازم بود به من ایمیل بزن.tejarat2600@gmail.com

   پاسخ
 38. صادقي گفته:

  باسلام من۱۶سالمه و در رشته كاراته چند مقام كشوري و يك مقام اسيايي در ايران برگزار شد و كمربند مشكي هم دارم با اين مدارك ميشه براي امريكايي يا اروپايي اقدام كرد?ممنون ميشم راهنمايي كنين

  پاسخ
 39. saeed گفته:

  سلام ..من نوازنده پیانو / گیتار و سازهای پوستی / آهنگساز و خواننده هستم…میشه لطفا راهنمایی کنید..که چه جوری میتونم اقامت آمریکا را داشته باشم…ممنون..

  پاسخ
 40. امیر علی هندی گفته:

  با سلام
  من مربی رسمی آی کی دو از فدراسیون ورزش های رزمی هستم و مدرک مربیگری درجه ۱ دارم.
  از نظر رتبه بندی هم دارای دان ۴ از فدراسیون ایران و دان ۴ بین المللی از کشور ژاپن را هم دارم
  برای من هم امکان اقدام برای مهاجرت هست یا خیر
  با تشکر

  پاسخ
 41. editor گفته:

  salam doste aziz shoma mitonid baraie visaie eb1 amrica eghdam namaied va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ