اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و بررسی شرایط خرید پاسپورت دومنیکا

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و شرایط دریافت تابعیت و شهروندی دومینیکا از طریق خرید پاسپورت دومینیکا در این نگارش مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. شرایط اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری چیست؟ چه راههایی برای سرمایه گذاری در دومنیکا وجود دارد؟ آیا اصولا امکان خرید پاسپورت دومینیکا وجود دارد؟ نحوه اخذ پاسپورت دومینیکا و شهروندی این کشور از طریق خرید ملک به چه صورت می باشد؟ ارزش پاسپورت دومینیکا چقدر است؟ کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا کدامند؟ در ادامه به بررسی سوالات فوق و همینطور دیگر سوالات احتمالی شما در خصوص خرید پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در دومنیکا همراهان گرامی خواهیم پرداخت. کشور دومنیکا جزیره ای در دریای کارائیب است که با نام رسمی قلمرو همسو دومنیکا نیز شناخته می شود و در حال حاضر شرایطی مهیا شده است که امکان اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری برای شهروندان سایر کشورها از جمله ایرانیان فراهم آمده تا از این طریق قادر باشند بدون نگرانی به اروپا و سایر قاره ها رفت و آمد نمایند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و بررسی اولیه شرایط تان با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره اولیه رایگان دریافت نمایید. هم چنین این امکان برایتان فراهم است که سوالات خود در زمینه نحوه اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری را در بخش پرسش و پاسخ همگانی این سایت مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ های درست و به روز را خدمت شما ارائه نمایند.

موارد بررسی شده در این مقاله به شرح ذیل است :

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی سرمایه گذاری در دومنیکا
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و شرایط اخذ اقامت
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در دومنیکا
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی در دومنیکا
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و معایب آن
 • اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی سرمایه گذاری در دومنیکا

یکی از راه های سریع رسیده به تابعیت دوم ( تابعیت مضاعف یا Dual Citizenship ) برای ایرانیان اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می باشد. در ابتدا می بایست به تفاوت تابعیت و اقامت اشاره کنیم. شما با داشتن اقامت کشوری امکان دریافت تمامی امکانات شهروندی کشور مورد نظر را خواهید داشت. در حالی با اخذ تابعیت و پاسپورت علاوه بر حقوق شهروندی و امکانات رفاهی، وظایف شهروندی نیز برای تان مطرح می شود. حال برای اینکه به این مهم بپردازید خوب است در ابتدا با شرایط عمومی این کشور آشنایی مختصری پیدا کنید. دومنیکا کشوری است جزیره ای که در حوزه دریای کاراییب مطرح شده و بین جزایر مارتینیک و گوادالوپ و ماری گالانته واقع گردیده است. این کشور مساحتی در حدود ۷۵۱ کیلومتر مربع و جمعیت آن ۷۳٫۷۵۷ هزار نفر می باشد. پایتخت دومنیکا شهر روسئو می باشد. زبان رسمی این کشور زیبا زبان انگلیسی است اما زبان فرانسوی نیز در برخی از مناطق آن صحبت می شود. واحد پول کشور دومنیکا دلار کارائیب شرقی می باشد.

به طور کلی امکان اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری از سه راه زیر امکان پذیر می باشد:

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و روشهای آن

طبیعی است که وقتی حرف از خرید پاسپورت دومینکا به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن شما یا هر کس دیگری خطور می کند این است که با خرید پاسپورت این کشور چه ارزش و مزایایی به فرد خریدار پاسپورت می رسد؟ میزان ارزش پاسپورت دومینیکا یا هر کشور دیگری با میزان آزادی سفر برای دارندگان آن پاسپورت و اعتبار و ارزش اتباع یا شهروندان آن کشور در سطح بین المللی و در بین سایر کشورهای جهان مشخص و تعریف می گردد.

بنا بر گزارش مرجع بین المللی پاسپورت های جهان همانگونه که در شکل زیر نشان داده شده است، پاسپورت دومنیکا هم رده با پاسپورت کشور جزایر سلیمان در رتبه ۲۸ ام رنکینگ بین المللی پاسپورت کشورها وجود دارد. شما با خرید پاسپورت دومنیکا می توانید به ۹۱ کشور جهان بدون نیاز به اخذ ویزا رفت و آمد یا مسافرت داشته باشید و برای سفر به ۳۹ کشور دیگر نیاز به اخذ ویزای فرودگاهی کشور مقصد یا visa on Arrival‌ خواهید داشت و تنها ۶۸ کشور در جهان برای ورود اتباع ، شهروندان و دارندگان پاسپورت دومینکا ویزا ( به صورت اجباری ) طلب می کنند.

 

 اعتبار و ارزش پاسپورت دومینیکا

 

در شکل زیر می توانید میزان آزادی سفر برای دارندگان و خریداران پاسپورت دومنیکا را با دقت بیشتری مشاهده نمایید :

پاسپورت دومنیکا و اعتبار آن - اعتبار پاسپورت کشورهای دنیا

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و شرایط اخذ اقامت

یکی از دلایلی که افراد را ترغیب به مهاجرت از طرق مختلف می کند اخذ اقامت و یا تابعیت و پاسپورت کشورهاست تا بتوانند با پاسپورت جدید دسترسی بیشتری به کشورهای مختلف داشته باشند. اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری از جمله راه هایی است که افراد را به این منظور می رساند. در ادامه به طور کامل در مورد راه ها و شرایط سرمایه گذاری در دومینیکا خواهیم پرداخت. شما می توانید از طریق سرمایه گذاری در دومنیکا با مبالغ مشخص اقدام به خرید پاسپورت دومنیکا نموده و با پاسپورت این کشور، دسترسی خود را به کشورهای بیشتری گسترش دهید. لازم به ذکر است که این پروسه یکی از سریع ترین روش های دریافت تابعیت و خرید پاسپورت دومینیکا بوده و شما با دریافت تابعیت این کشور بدون نیاز به ویزا به ۱۳۰ کشور مختلف دسترسی خواهید داشت.

اخذ پاسپورت و تابعیت مضاعف - پاسپورت کشورهای خارجی

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری

به منظور بررسی شرایط سرمایه گذاری در دومنیکا می بایست تمامی شاخص های استاندارد سرمایه گذاری در این کشور را مورد بررسی قرار دهید. با تحلیل این استانداردها می توانید با قوانین و شرایط کشور مورد نظر بیشتر آشنا شده و با اطلاعاتی دقیق تر و چشمی باز تر اقدام به انتقال سرمایه خود به این کشور نمایید؛ چرا که این موارد تاثیر زیادی در افزایش سرمایه و رشد اقتصادی خواهند داشت. شاخص هایی مانند نرخ مصادره اموال، نرخ کنترل فساد، میزان بدهی کشور مورد نظر، رشد اقتصادی و… راهنمای مناسبی برای انواع سرمایه گذاری در دومنیکا می باشد.

نرخ مصادره اموال دومینیکا:

توجه به این شاخص به منظور سرمایه گذاری در دومینیکا علی الخصوص از طریق خرید ملک از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که با توجه به آن می توانید از نحوه رفتار مالی کشور مورد نظر با سرمایه گذاران خارجی آگاه شده و با اطمینان خاطر اقدام به انتقال سرمایه خود نمایید. در توضیح این نمودار نکته حائض اهمیت آن است که هر چه نمودار مورد نظر به سمت ۱ میل کند نشان از امنیت بالای سرمایه گذاری در کشور مورد نظر است.

نمودار نرخ مصادره اموال کشور دومنیکا

همانطور که در نمودار فوق مشاهده می کنید با وجود کاهش نرخ ریسک مصادره اموال یا سلب مالکیت سرمایه گذاران خارجی کماکان انتقال سرمایه به دومینیکا هر چند اندک اما با ریسک همراه است.

کنترل فساد دومنیکا:

از دیگر مواردی که توجه به آن از اهمیت برخوردار است توجه به شاخص کنترل فساد در دومنیکا می باشد. نرخ فساد قضایی در یک کشور نشان از تساوی بین اتباع خارجی و شهروندان و اتباع داخلی آن کشور است. در توضیح این نمودار می بایست اشاره کنیم که هرچه عدد این نمودار به سمت ۲٫۵ نزدیک تر باشد شفافیت نظام قضایی کشور مورد نظر بیشتر و میزان فساد در آن کمتر خواهد بود. در ادامه نمودار کنترل فساد دومنیکا را مشاهده خواهید کرد:

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

در پروسه های سرمایه گذاری علاوه بر توجه به استاندارهایی مثل نرخ مصادره اموال و کنترل فساد در کشور مورد نظر می بایست به شاخص هایی نظیر نرخ بیکاری، نرخ مالیات، تولید ناخالص داخلی و… نیز توجه ویژه ای داشته باشید. از آنجا که در روند خرید پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا موارد متعددی وجود دارد؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم تمامی این موارد را بررسی نموده و سپس در صورت صلاحدید اقدام به خرید پاسپورت این کشور نمایید.

نرخ مالیات در دومینیکا:

این نرخ به دو صورت محاسبه می گردد: مالیات بر درآمد شخصی و مالیات بر درآمد شرکتها و کمپانیها. نرخ مالیات بر درآمد شخصی در دومنیکا ۳۵ درصد بوده است که در زیر نمودار آن را مشاهده می نماید:

نمودار نرخ مالیات بر در آمد افراد در دومنیکا

نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در دومنیکا در سال ۲۰۱۹ به ۲۵ درصد رسیده است که در زیر نمودار مربوط به آن را مشاهده می نمایید:

 

نرخ بیکاری در دومینکا:

این شاخص از جمله مواردی است که در هنگام مهاجرت به کشورها خوب است حتما مدنظر داشته باشید. نرخ بیکاری دومنیکا نشانگر آن است که چند درصد از جمعیت آماده به کار این کشور مشغول به کار می باشند و وضعیت رونق بازار کار چگونه است؟ در نمودار نرخ بیکاری یک کشور هر چه عدد نمودار پایین تر باشد امکان و احتمال کاریابی در آن کشور بیشتر بوده و افراد می توانند آسان تر در کار مربوط به تخصص خود کار یابند.

 

نمودار نرخ بیکاری در کشور دومنیکا

 

تولید ناخالص داخلی دومینیکا:

نرخ تولید ناخالص داخلی یک کشور نشان از رونق اقتصاد و کسب و کار خواهد بود. نمودار زیر نشان دهنده میزان رشد اقتصادی دومنیکا و پیشرفت این کشور می باشد. هر چه این عدد بالاتر باشد میزان پیشرفت اقتصادی کشور مورد نظر بیشتر خواهد بود.

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی کشور دومنیکا

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در دومنیکا

یکی از انواع راه های سرمایه گذاری در دومینیکا و خرید پاسپورت این کشور از طریق خرید املاک و مستغلات می باشد. متقاضیان اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری می بایست ملکی به ارزش حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ هزار دلار را در این کشور خریداری نموده و به مدت حداقل سه سال دست به آن نزنند ( آن را به فروش نرسانند ). در صورتی که ملک خریداری شده بعد از گذشت ۵ سال فروخته شود می تواند آثار اقامتی برای خریدار جدید نیز داشته باشد. شرایط پرونده متقاضیان با تابعیت کشورهای زیر می بایست به صورت فردی بررسی شود: افغانستان، چچن، عراق، کره شمالی، پاکستان، سائو تومب، عربستان سعودی، سومالی، سودان، ترکمنستان، ازبکستان و یمن.

اخذ اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک - خرید املاک و مستغلات در خارج از کشور

نکته

از مزایای روش خرید پاسپورت دومینیکا از طریق خرید ملک می توان به این موضوع اشاره کرد که کل خانواده می توانند از این طریق اقامت دریافت نموده و اینکه به منظور حفظ شهروندی خود هیچ نیازی به حضور در دومنیکا نخواهید داشت. از این طریق می توانید طی حداقل ۲-۳ ماه پاسپورت یا شهروندی دومینیکا را دریافت نمایید.

لینک مقاله پیشنهادی

یکی از بهترین کشورهای جهان برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک کشور پرتغال است که اطلاعات کامل گلدن ویزای این کشور که با عنوان ویزای خرید ملک نیز شناخته شده است در مقاله زیر ارائه شده است.

خرید ملک در پرتغال ( گلدن ویزای پرتغال )

خرید ملک در پرتغال

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت

به منظور اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری شرایطی وجود دارد که افراد می بایست آن ها را دارا باشند. این شرایط عبارتند از:

 • شخصیت برجسته ای باشید
 • سابقه کیفری و سوء سابقه نداشته باشید
 • دارای سلامت کامل باشید
 • دارای دانش پایه انگلیسی باشید

سرمایه گذاری در پروژه های مورد تأیید دولت دومینیکا یکی از انواع روش هایی است که منجر به اخذ مستقیم پاسپورت دومنیکا خواهد شد. برای این منظور شما میبایست مبالغی را به ازای افرادی که قصد اقدام دارند به دولت دومنیکا اهدا نموده و در ازای آن تابعیت یا شهروندی این کشور را به دست خواهید آورد. شرایط این برنامه بر اساس تعداد افراد خانواده متفاوت است به این صورت که:

 • متقاضی مجرد: شما می بایست مبلغی غیر قابل بازگشت در حدود ۱۰۰٫۰۰۰ هزار دلار امریکا به صندوق دولت دومنیکا اهدا نمایید.

 

 • برنامه خانوادگی اول (متقاضی + همسر): در این پروسه مبلغ غیر قابل برگشتی در حدود ۱۷۵٫۰۰۰ هزار دلار امریکا برای متقاضی و همسر وی می بایست به دولت اهدا شود.

 

 • برنامه خانوادگی دوم (متقاضی + تا سه وابسته واجد شرایط): در این برنامه سهم غیر قابل عودت ۲۰۰٫۰۰۰ هزار دلار امریکا بوده و حداکثر تا ۳ وابسته در پرونده جای می گیرند. برای هر فرد وابسته اضافی به غیر از همسر ۲۵٫۰۰۰ هزار دلار مازاد می بایست پرداخت نمایید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری در اروپا

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در اروپا

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی در دومنیکا

یکی از انواع راه های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف که به منظور تنوع در انواع سرمایه گذاری و کسب سود بیشتر مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گرفته است سرمایه گذاری در سهام و خرید اوراق قرضه می باشد. همه ساله اوراق قرضه متنوعی توسط دولت کشور ها صادر می شود که امکان سرمایه گذاری در آن ها وجود دارد. در واقع اوراق قرضه خط مشی بیمه های عمر است که افراد می توانند وجوه مختلفی را سرمایه گذاری نمایند. برخی از این اوراق برای مدت معینی دوام دارند و برخی دیگر هیچ گونه محدودیت زمانی ندارند. میزان بازپرداخت در اوراق نقدی به این بستگی دارد که سرمایه گذاری مربوطه چگونه پیش رفته باشد.

شایان ذکر است که با خرید اوراق قرضه دولتی در دومینیکا امکان خرید پاسپورت دومنیکا وجود نخواهد داشت.

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در بسیاری از کشورهای خارجی نظیر اتریش ، آلمان و … یکی از راههای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است که سبب ساز اخذ اقامت دائم و نتیجیتا تابعیت آن کشور خواهد شد؛ اما می بایست مطلع باشید که شما با ثبت شرکت در دومنیکا قادر به اخذ پاسپورت این کشور نخواهید بود. یکی دیگر از بهترین راههای مهاجرت به آن سوی آب ها و اخذ اقامت و تابعیت مضاعف روشی نوین موسوم به « اقامت کار شرکت »‌ است که به تازگی توسط موسسه حقوقی ملک پور به جهان مهاجرت عرضه شده است. از مزایای اقامت کار شرکت سرمایه گذاری بسیار اندک و اخذ اقامت top ترین کشور های جهان است. به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت و اقامت از طریق کار شرکت می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک مقاله پیشنهادی : اقامت کار شرکت

اقامت کار شرکت

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

صاحبان سرمایه همواره به دنبال فرصتی هستند که بتوانند از طریق سرمایه گذاری به سوددهی بیشتر رسیده و همین طور دسترسی آزادانه تری به کل دنیا داشته باشند. به همین منظور اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از برنامه های مورد علاقه برای افرادی باشد که علاقمند هستند در کوتاه ترین زمان ممکن شهروندی و پاسپورت کشوری را کسب  کرده و قادر به افتتاح حساب و رفت و آمد آزادانه به اروپا باشند. اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای بسیاری دارد از جمله آن که:

 • این کشور زیبا افراد با ملیت های مختلف را در خود جای داده است
 • نرخ جرم و جنایت در آن پایین است
 • دومینیکا تابعیت مضاعف را پذیراست
 • این کشور از لحاظ اقتصادی و سیاسی به ثبات رسیده است
 • هیچ شرط حضوری به منظور حفظ پاسپورت دومنیکا وجود ندارد
 • فرزندان تا زیر ۳۰ سال در پرونده شما قرار می گیرند
 • پدر و مادر شما و پدر و مادر همسر بالای ۵۵ سال در پرونده شما قرار می گیرند
 • هیچ نیازی به مدرک تحصیلی آکادمیک و یا سابقه مدیریتی نخواهید داشت
 • بدون ویزا می توانید به ۱۳۰ کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن، بریتانیای کبیر، هنگ کنگ، مالزی، سنگاپور و ترکیه سفر کنید

مزایا و معایب

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

همانگونه که اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری مزایایی با خود به همراه دارد، دارای معایبی نیز می باشد. شما به منظور خرید پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در دومنیکا می بایست مبلغی در حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار دلار را به دولت این کشور اهدا کرده و این مبلغ به شما بازگردانده نخواهد شد. شما با پرداخت مبالغ فوق و طی مدت ۴ تا ۶ ماه به تابعیت و پاسپورت این کشور خواهید رسید؛ اما سودی عایدتان نمی شود. در صورتی که شما می توانید با مبالغ ۵۰ تا ۱۰۰ هزار یورو در کشورهای اروپایی حوزه شنگن کسب و کاری راه اندازی نموده و سود ماهانه حداقل ۵ هزار یورو در ماه دریافت نمایید. شما با داشتن اقامت یک کشور اروپایی از تمامی امکانات شهروندی کشور مورد نظر بهره مند خواهید شد و می توانید به راحتی مشغول به کار و زندگی در آن کشور شوید. مقاله ای تحت عنوان « قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا »‌ می تواند کمک شایانی در این زمینه به شما نماید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری و همین طور انواع روش های سرمایه گذاری در دومنیکا و نحوه خرید تابعیت و پاسپورت دومنیکا در این نگارش مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری از جمله روش هایی است که به شدت مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. چرا که از این طریق شما می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه و کمتر از یکسال تابعیت و پاسپورت دومنیکا را دریافت نموده و بی هیچ مشکلی به کشورهای اروپایی آزادانه سفر نمایید. راه های مختلفی به جهت خرید پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا وجود دارد؛ اما به دلیل شرایط اقتصادی نه چندان ایده آل این کشور اگر قصد شما از سرمایه گذاری رسیده به سود است پیشنهاد می کنیم کشور های اروپایی را مورد ارزیابی قرار داده و برای این کشور ها اقدام نمایید. در صورتی که عجله ای برای اخذ تابعیت از ابتدای اقدام ندارید و هدف از انتقال سرمایه، دریافت سود و راه اندازی بیزنس پرسود می باشد پیشنهاد می کنیم به جای اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری کشورهایی را انتخاب نمایید که از طریق ثبت شرکت و یا روش های کم هزینه سرمایه گذاری به شما اقامت اعطا می نمایند و سود تضمین شده ای نیز دریافت خواهید نمود. کشورهایی نظیر آلمان، سوییس، اتریش، کانادا و… شرایط ایده آلی را برای سرمایه گذاران فراهم نموده اند به طوری که می توانید با ۵۰٫۰۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری به سود و اقامت همزمان برسید. شما عزیزان می توانید سوالات خود در زمینه خرید پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا را در انتهای این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ