اقامت آلمان از طریق خرید ملک

اقامت آلمان از طریق خرید ملک

اقامت آلمان از طریق خرید ملک

اقامت آلمان از طریق خرید ملک یکی از مسائلی است که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در اروپا همواره به آن فکر میکنند و به دنبال آن هستند . خرید ملک آلمان را میتوان راه خوبی برای سرمایه گذاری محسوب کرد ولی حتما باید در نظر گرفت که راه های مهاجرت به آلمان و هزینه های آن بسیار گوناگون است که افراد با توجه به شرایط خود میتوانند از بین آنها یکی را انتخاب نمایند . مهاجرت به آلمان را میتوان به تحصیل در آلمان , کار در آلمان , سرمایه گذاری در آلمان و … تقسیم کرد که شرایط برای هر شخص بسیار متفاوت است .

جهت آنکه اطلاعات بیشتری در باب اقامت آلمان از طریق خرید ملک به دست آورید بهتر است ویدیو موجود در این بخش را که توسط استاد ملک پور دانشجوی رشته حقوق دانشگاه ملی وین اتریش تهیه و تنظیم شده است را مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در این باب و اقامت آلمان از طریق خرید ملک را کسب نمایید .

فایل تصویری استاد ملک پور در باب اقامت آلمان از طریق خرید ملک

فایل های تصویری استاد ملک پور در باب اقامت آلمان از طریق خرید ملک و همچنین اقامت اتریش

شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک

شرایط اقامت آلمان از طریق خرید ملک مسئله ای کاملاً حقوقی است ، این مسئله سبب شده افرادی که به قوانین مهاجرتی آلمان توجه نمی کنند و بدون مشاوره با وکیل مهاجرتی آلمان وارد پروسه اقامت آلمان از طریق خرید ملک شدند و با مشکلات خاص و اتفاقات غیر قابل جبران رو به رو شدند . اقامت آلمان از طریق خرید ملک شاید در نگاه اول یکی از بهترین و راحت ترین راه های اخذ تابعیت آلمان است ولکن باید گفت تلاش شده است که در موضوع اقامت آلمان از طریق خرید ملک تمام شرایط را به صورت کامل توضیح خواهیم داد .

به عنوان مقدمه ی اول باید به سوال پاسخ داد که آیا متقاضیان مهاجرت به آلمان با اقامت آلمان از طریق خرید ملک می توانند به اخذ اقامت در آلمان دست یابند و یا خیر ؟ بنا به قوانین مهاجرتی آلمان اینکه متقاضیان مهاجرت به آلمان به صورت کلی و تنها با اقامت آلمان از طریق خرید ملک نمی توانند موفق به اقامت در آلمان شوند . بنابراین نمی توان با سند اقامت آلمان از طریق خرید ملک به سفارت آلمان تقاضای ورود به این کشور و اقامت در این کشور را داشته باشید .

 

فایل های صوتی موسسه ملک پور که برگرفته از فایل تصویری هستند جهت سهولت در امر دانلود در اختیار شما قرار گرفته است.

روش های اقامت آلمان از طریق خرید ملک

اقامت آلمان از طریق خرید ملک  برای افرادی در این کشور امکان پذیر است که توانند اقامت این کشور را از یکی از طرق مهاجرتی اخذ نمایند و سپس خرید ملک انجام دهند ، لذا باید دقت داشته باشید از طرق مهاجرت قانونی از جمله تحصیل در آلمان ، کار در آلمان ، ثبت شرکت در آلمان و غیره  افراد می توانند وارد کشور آلمان شوند و پس از آن اقدام به اقامت آلمان از طریق خرید ملک  نمایند ، لازم به ذکر است که در غیر این صورت امکان اقامت آلمان به این روش  به صورت غیابی وجود دارد که باید با افراد با اطمینان به افراد مطمئن پیش رفت .

روش بعدی اخذ اقامت از طریق پذیرش دانشگاه و ویزای دانشجویی است. دانشجویان متقاضی تحصیل در این کشور می توانند در صورت داشتن تمکن مالی خوب مبادرت به اقامت آلمان از طریق خرید ملک  نمایند و در این کشور ملک به نام خود داشته باشند و دیگر از به فکر خوابگاه و یا اجاره ملک نباشند. در مورد افرادی که جهت کار در آلمان اقدام می کنند و ویزای کار آلمان دریافت می توانند جهت تسهیل در کار خود اقدام به اقامت آلمان از طریق خرید ملک  نمایند

در ثبت شرکت در آلمان این که باید شخص مدیر عامل باید آدرس مشخصی را به عنوان آدرس شرکت به اداره مهاجرت و اداره پلیس آلمان ارائه دهد کاملاً واضح و روشن است ولکن باید گفت می تواند شخص اقامت آلمان از طریق خرید ملک  نماید و سپس این آدر س ملک خود را به اداره مهاجرت ارائه دهد

نکات مهم جهت خرید ملک در آلمان

یکی از مباحث قابل اعتنا این است که آلمان از جمله کشور هایی است که می توان اقامت آلمان از طریق خرید ملک  کرد و پس از آن به صورت کامل مالکیت اعیان و عرصه به نام خود شخص سرمایه گذار در این کشور باشد . لذا همچون بعضی از کشور ها به این صورت نیست که با توجه قوانین بین المللی آن کشور شخص متقاضی خرید ملک نتواند با پرداخت تمام مبلغ ملک به مالکیت تمام ملک برسد .

بعد از انتخاب ملک در این کشور باید یک تعهد بانکی یا به عبارتی یک ضمانت نامه بانکی به طرف قرارداد داد تا با آن اطمینان حاصل شود که شخص متقاضی اقامت آلمان از طریق خرید ملک  است ، لذا لازم بهذکر است که در دفاتر خاصی که در آلمان تعبیه شده است فرد حاضر می شود و بعد از طی کردن مراحل اداری در این دفاتر به صورت نهایی مالک ملک در آلمان می شود .

جمع بندی کلی اقامت آلمان از طریق خرید ملک

لازم به ذکر است که تنها بعضی از کشور ها هستند که شما با خرید ملک می توانید به صورت مستقیم در اخذ اقامت آن کشور اقدام نمایید ، از جمله کشور هایی مثل فرانسه ، اسپانیا ، قبرس و … و همچنین در بعضی از کشور ها از جمله پرتغال می توانید با برنامه مشارکت در ساخت ساختمان اخذ اقامت نمایید و باید دقت داشته باشید اقامت های مذکور در ابتدا کوتاه مدت و محدود است و پس از مدتی به اقامت بلند مدت و تابعیت تبدیل می شود .

 

 

در پایان لازم به ذکر است اقامت آلمان از طریق خرید ملک  با توجه به مطالب مذکور متقاضیان مهاجرت به آلمان نمی توانند با اقامت آلمان از طریق خرید ملک  اقدام به اخذ اقامت آلمان نماییند ولکن در کشور های مختلف امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک از جمله پرتغال و فرانسه و اسپانیا و محدود کشور ها امکان پذیر می باشد .

راه های دریافت اقامت آلمان و مهاجرت به آلمان بسیار زیاد است و اقامت آلمان از طریق خرید ملک نیز یکی از مناسب ترین این راه ها می باشد . از این رو باید این مورد اشاره کرد که شما همواره باید به دنبال بهترین راه برای مهاجرت خود باشید و با مشاورین حرفه ای نیز در این راه مشورت نمایید . باز هم پیشنهاد میگردد که ویدیو موجود در این بخش را که توسط استاد ملک پور تهیه و تنظیم شده است را مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری را در این باب کسب نمایید . در انتها از تمام عزیزانی که تا پایان مقاله اقامت آلمان از طریق خرید ملک همراه ما بودند نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    • mie editor3 گفته:

      با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

      پاسخ