اقامت آلمان از طریق کار

اقامت آلمان از طریق کار

اقامت آلمان از طریق کار

اقامت آلمان از طریق کار

امروزه بسیاری از افراد در مورد اقامت آلمان از طریق کار و همچنین مهاجرت به آلمان و همینطور گرفتن وکیل مهاجرت سوالات بسیاری در ذهن دارند و بیشتر اطلاعات در زمینه اقامت آلمان از طریق کار را سایت های نامعتبر و  اقوام و دوستان آن ها در مورد مهاجرت به آلمان ارائه می دهد که متاسفانه شرایط اقامت آلمان از طریق کار را بعضاً به صورت اشتباه به افراد اعلام می کنند.

اقامت آلمان از طریق کار در آلمان محبوب بسیاری از متخصصین و مهندس های ایرانی است ، علت های بسیاری سبب شده است تا اقامت آلمان از طریق کار  و ویزای کار آلمان برای تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت به آلمان نطقه عطف زندگی آن ها باشد . قوانین مهاجرتی آلمان به نحوی است که باید در ابتدا شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق کار را به صورت کامل با وکیل مهاجرتی آلمان بررسی نمایید .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش درصدد است تا شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و تمامی اطلاعات لازم برای کار در کشور آلمان را در قالب فایل های ویدیوی برای شما عرضه کند. همچنین شرایطی در نظر گرفته شده است که فایل صوتی که برگرفته از ویدیوها است برای سهولت در امر دانلود با کیفیت بالا در اختیار شما قرار بگیرد.

 

در ابتدا در نظر داشته باشید که قطعاً در نگاه اول بهترین راه و مناسب ترین راه اخذ اقامت آلمان از طریق اقامت آلمان از طریق کار است ولکن باید بسیاری از موارد در این راه توسط وکیل مهاجرتی آشنا به قوانین آلمان بررسی شود و این نکته حائز اهمیت است که هر سال چه قوانین مهاجرتی آلمان تصویب می شود .

مرحله اول اقدام برای اقامت آلمان از طریق کار

اولین نکته در باب اقامت آلمان از طریق کار این است که متقاضی تابعیت اتحادیه اروپا را دارد یا خیر ؟ اگر شخصی که متقاضی اقامت آلمان از طریق کار است به این صورت است که اگر تابعیت اتحادیه اروپا و بلغارستان ، رومانی ، آندورا ، استرالیا ، کانادا ، اسرائیل ، ژاپن ، موناکو ، مارینو یا ایالات متحده آمریکا را داشته باشد بدون محدودیت امکان اخذ اقامت آلمان از طریق کار را خواهد داشت ولکن باید در نظر داشت که اگر تابعیت کشور های اتحادیه اروپا و کشور های مذکور را نداشته باشید باید از دو راه برای اخذ اقامت آلمان از طریق کار اقدام نمایید .

 1. دعوت نامه کاری
 2. ویزای جستجوی کار

اگر شخصی متقاضی اقامت آلمان از طریق کار از نوع دعوت نامه کاری باشد باید در ابتدا کارفرما در کشور آلمان ( که دارای بسیاری از شرایط مالی و مالیاتی و حقوقی است ) در اداره مهاجرت و اداره کار این کشور درخواست خود را برای دعوت نامه کاری تکمیل نماید ، این موضوع حائر اهمیت است که باید تمامی شرایط شخص کارمند یا کارگر را باید در این فرم ها پر کند .

پس از ارائه این اطلاعات شخصی از جمله سن ، تحصیلات ، سابقه کار ، سطح زبان و سایر مهارت ها و غیره ، باید این جایگاه شغلی در آلمان ۳ ماه آگهی شود و پس از آن اگر شخصی متقاضی و یا واجد شرایط نبود از این مرحله خواهد گذشت و در مرحله بعد وارد می شود ، این امر به این علت است تا زمانی که در این کشور نیروی متخصص داخلی حضور دارد امکان ارسال دعوت نامه نخواهد بود .

 

 

لینک مقالات پیشنهادی :

ویزای کار آلمان

 

مرحله دوم اقدام برای اقامت آلمان از طریق کار

در مرحله دوم باید در نظر داشت که شخص کار فرما باید موقعیت شغلی خود را در تمامی کشور های اتحادیه اروپا آگهی کند که این شامل تمامی نیروهای متخصص اروپایی خواهد بود ، لذا اگر در این مرحله ۳ ماهه هم اگر شخصی متقاضی و یا واجد شرایط پیدا نشد شخص کارفرما می تواند برای کارمند یا کارگر مورد نظر در خارج از اتحادیه اروپا دعوت نامه کاری ارسال نماید .

در قسمت دوم امکان اخذ اقامت آلمان از طریق کار از قسمت ویزای جستجوی کار خواهد بود ، این موضوع به این نحو است که آلمان به علت داشتن کمترین نرخ بیکاری در اروپا و داشتن موقعیت های شغلی فراوان می توان برای بسیاری از متقاضیان اقامت آلمان از طریق کار مفید فایده باشد .

شرایط اقامت آلمان از طریق کار

در این راه کشور آلمان ویزای جستجوی کار به مدت ۶ ماه ارائه می دهد . در این ویزا شرایطی ذکر شده است که به آن اشاره خواهد شد .

 1. سن متقاضی

سن متقاضی باید کمتر از ۴۰ سال باشد که البته فاصله سنی ۳۵ تا ۴۰ سال امکان اخذ اقامت آلمان از طریق کار را دارد ولکن شانس پیدا کردن کار کمتر خواهد بود .

 1. سابقه کار

شخص متقاضی باید حداقل ۵ سال سابقه کار داشته باشد .

 1. تحصیلات

در این قسمت مدرک تحصیلی شخص بسیار مهم است که امروزه بیشتر کشور آلمان در لیست های ارائه شده به مهندسین و فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی استقبال بیشتری نشان داده شده است ، لازم به ذکر است که در این موضوع باید مقطع و رشته تحصیلی و همچنین دانشگاه شخص متقاضی بسیار حائز اهمیت است که تا زمانی که تائید نشود امکان اخذ ویزای جستجوی کار نخواهد بود .

این تائیدیه بیشتر از داخل این کشور انجام می شود و حائز اهمیت است که اگر به صورت آنلاین این تائیدیه انجام نشود باید مدارک به صورت فیزیکی وارد کشور آلمان شود و بعد از آن به تائید برسد .

 1. مهارت زبان

در این قسمت باید توجه داشته باشید که سفارت آلمان از متقاضیان ویزای جستجوی کار هیچ مدرکی درخواست نخواهد کرد ولکن داشتن مهارت زبان آلمانی درحد مکالمه الزامی است .

مدارک مورد نیاز برای اقامت آلمان از طریق کار

 1. پاسپورت معتبر که حداقل ۱۲ ماه از اعتبار آن مانده باشد .
 2. ۳ عکس پاسپورتی
 3. نامه کتبی توضیح از قصد سفر به آلمان
 4. رزومه کاری
 5. ارائه مدارک اقامتی در آلمان ( محل سکونت )
 6. اثبات وضعیت مالی خوب در کشور مبداء

در این جا لازم به ذکر است که شخص متقاضی امکان داشتن همراه را در کنار خود در ابتدا نخواهد داشت ولکن پس از انعقاد قرارداد کاری و ارائه مدرک دال بر اجاره محل سکونت و داشتن تمکن مالی جهت حمایت از خانواده می تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را در کنار خود داشته باشد .

 

لینک مقاله پیشنهادی => تحصیل در آلمان

 

نحوه اقدام برای بلوکارت از طریق اقامت آلمان از طریق کار

کارت آبی آلمان به نحوی است که شخص متقاضی باید شرایط اقامت آلمان از طریق کار را داشته باشد و پس از آن باید در سال حداقل ۵۰۸۰۰ یورو درآمد داشته باشد ، این مبلغ در قرارداد سالیانه شما ذکر خواهد شد . یکی از نکته های مثبت کارت آبی آلمان این است که متقاضی می تواند بعد از اخذ کارت آبی آلمان در تمامی کشور های اتحادیه اروپا به شرط داشتن دعوت نامه کاری شروع به کار کند .

در پایان لازم به ذکر است که اقامت آلمان از طریق کار یکی از بهترین راه های اخذ اقامت آلمان خواهد بود ولکن در قوانین مهاجرتی آلمان بسیاری از طرق مهاجرتی ذکر شده است با توجه به شرایط شما می توان مناسب ترین گزین هر انتخاب کرد. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش در تلاش است تا تمام شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق کار را به نظر شما بزرگواران برساند . پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای اخذ اقامت آلمان از طریق کار با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم در خصوص تمام قوانین مهاجرتی آلمان مشاوره رایگان داشته باشید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
111 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مصطفی گفته:

  با سلام.
  در مورد استخدام در لوفتهانزا آیا آموزش قبل از استخدام دارد و آیا در این مدت آموزش حقوق میدن ؟
  لیسانس کامپیوتر تنها با زبان انگلیسی میتونه مورد قبول واقع بشه
  آیا میتوان همسر و بچه پنج ساله را با خود برد؟
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز تا زمانیکه شما استخدام نشدید حقوقی دریافت نمی کنید .هر زمان که استخدام شدید و اقامت کاری گرفتید همسر و فرزندتون می تونند به شما ملحق بشن.

   پاسخ
 2. s.m گفته:

  با سلام.
  من ارشد شهید بهشتی دارم میخونم. زبان آلمانی هم دارم میخونم. زبان انگلیسی هم در سطح خوبی هستم.سابقه کار مرتبط هم دارم. فرایند گرفتن دعوت نامه کاری چه جوریه؟ میشه گرفت یا سخته؟ من همسر و فرزند هم دارم. سنم ۳۴ ساله
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، رشتتون چی هست ؟ برای دعوت نامه باید با موسسات کاریابی و کارفرما ها ارتباط بگیرید. سطح زبان خیلی تعیین کننده هست. اگر کار پیدا کنید میشه برای همسر و فرزند هم اقدام کرد.

   پاسخ
 3. Mehran گفته:

  سلام خسته نباشید من الان مهندسی نرم افزار دارم و مسلط به برنامه نویسی میخواستم ببینم بهترین روش برای مهاجرت به آلمان چیه؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر سنتون مناسب هست و سابقه کار بیشتر از سه سال دارین کار گزینه مناسبی هست. مدرک زبان آلمانی هم باید داشته باشید.

   پاسخ
 4. mohammad ir گفته:

  با سلام … من کارشناسی مکانیک ساخت دارم …. ۴ تا هم مدرک فنی و حرفه ای دارم … زبان انگلیسی در حد متوسط و زبان آلمانی هم در حال یادگیری هستم…فعالیت های پژوهشی هم دارم …میخوام ببینم بهترین روش مهاجرت به آلمان برای من چه روشی هست و چقدر هزینه داره … خودم بیشتر مایل به مهاجرت کاری هستم …با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به رشته بهترین گزینه برای شما میتونه کاری باشه ولی باید سنتون مشخص باشه که بشه راهنمایی کرد. اگر مدرک فوق دیپلم نداشته باشید شاید نیازی به معادلسازی مدارک نداشته باشین و پروسه سریع تر باشه

   پاسخ
 5. احمد گفته:

  سلام، من ۲۸سالمه ومتاهلم،لیسانس برق گرایش الکترونیک دارم،سه سال سابقه بیمه وکار در شرکت آسانسوری دارم ولی سرمایه ی زیادی ندارم، میتونم ویزای کار بگیرم؟
  امکان داره کار پیدا کنم؟

  پاسخ
  • to.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شرایط شما از نظر تحصیلات و سابقه کار مناسب است و می توانید برای ویزای کار آلمان اقدام نمایید در صورت تمایل سریعتر اقدام به یادگیری زبان آلمانی نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره و همچنین برای ارزیابی شرایطتان بصورت کامل می توانید با شماره دفاتر موسسه ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. homa گفته:

  سلام ممنون از مطالبتون.من ۷ سال سابقه ی کار فروش در یک کمپانی رو دارم ولی ندرک لیسانسم غیر مرتبط هست سطح زبان انگلیسی خوب و ایلتس ۷ دارم و المانی رو تازه شروع کردم .۳۰ سالمه و میخوام بدونم ارتباط رشته تحصیلی با سابقه ی کار الزامیه برای ویزای کار در المان ؟

  پاسخ
  • to.m گفته:

   با سلام و احترام
   در صورتی که تمایل به کار در آلمان دارید باید از طریق رشته تحصیلی به اخذ ویزای کار آلمان اقدام نمایید همچنین در زمینه رشته تحصیلی خود سابقه کار داشته باشد.

   پاسخ
 7. Sajad گفته:

  سلام
  جناب ملک پور من ۲۵سالمه مهندسی شیمی و پترو شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان
  مهارت تدریس ریاضی و مشاوره کنکورم دارم
  یک سال سابقه کار در صنعت عایق اما بیمه رو بخاطر ازادسازی مدرک تحصیلیم از دانشگاه رد نکردم،
  دوست و. اشناهم چنتا المان دارم،
  به نظرتون از طریق جاب سیکر اقدام کنم یا پیشنهاد دیگه ای داربد؟
  و اینکه احتمال قبولی درخواست ویزای کاری من چقدر هست؟
  و کمتربن زمان اخذ ویزام چقدره؟

  ممنونم از سابت خوبتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله امکان اقدام برای شما وجود دارد و باید سطح زبان خود را برای بالا بردن شانس کاریابی افزایش دهید. با توجه به وقت سفارت آلمان حدودا یک الی یک و نیم سال

   پاسخ
 8. مارال گفته:

  سلام ۳۶ سال سن دارم. مطلبی شنیدم در خصوص ویزا کار آلمان برای نگهداری از سالمند که باید ۳ ماه پس از ورود دوره ببینیم و سپس مشغول کار شد با حداقل حقوق ۱۲۰۰ یورو .
  میتونین در این زمینه کمکم کنین؟

  پاسخ
 9. افشین گفته:

  سلام من مدرک لیسانس عمران با معدل ۱۲/۱۱ دارم.
  معدل پیش دانشگاهی و دیپلم هم بیشتر از ۱۳/۵ نبوده.
  نه سال سابقه کار مرتبط دارم.
  خیلی برام مهمه که ویزا کارم آلمان باشه.

  دانشگاه من دانشگاه آزاد شوشتر بوده که کلا تو آنابین نیست ولی دانشگاه های پایینتر هست.!!
  الان امیدی دارم به تایید گرفتن از zap یا پولمو کلا هدر ندم بهتره؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، برای دریفات ویزای کار داشتن مدرک لیسانس الزامی است همچنین مدرک زبان نیز برای هموار کردن راه شما مفید می باشد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 10. علی صادق گفته:

  سلام من ۲۵ ساله هستم دیپلم صنایع چوب دارم کار چوب انجام میدم ۵ سال سابقه کار دارم. برای ویزای کار میشه راهنماییم کنید؟

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. تمام شرایط شما باید مورد بررسی قرار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. est گفته:

  با سلام.مدرک لیسانس حسابداری دارم و ۱۰ سال سابقه کار و ۳۴ ساله هستم.میخواستم بپرسم امکان دریافت ویزای کاری آلمان برای من هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. امیرحسین گفته:

  سلام خسته نباشید لیسانس یا فوق لیسانس زبان مترجمی کدوم کشور میتونم ویزای کاری بگیرم کمک کنید خیلی ممنون میشم کدوم کشور بهتره ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ،استرالیا اقدام نمایید اما باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. علیرضا گفته:

  سلام. میخواستم بدونم اگه من با دعوت نامه و ویزای مسافرتی شنگن وارد آلمان بشم و بتونم اونجا کار پیدا کنم میتونم بلوکارت بگیرم و اینکه باید برگردم ایران و دوباره از سفارت اقدام کنم یا همونجا میشه ادامه فرآیند بلوکارت رو انجام داد ومشغول کار شد. ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام با ویزای توریستی امکان اخذ کار وجود ندارد و برای یافتن کار باید بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. saeed گفته:

  جناب آقای دکتر ملک پور
  با سلام واحترام
  من ۳۸ سال سن دارم مجرد هستم .لیسانس ام مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد با معدل سیزده و هفده صدم گرفتم.فوق لیسانس مدیریت بازاریابی دانشگاه ازاد
  با معدل هفده و سیزده صدم گرفتم. در حال حاضردانشجوی دکتری بازاریابی دانشگاه ازاد هستم در دوره پژوهشی هستم.سابقه کار در بین سال های ۸۵ تا۸۸ یک جا کار می کردم و در سال ۸۸ تا ۹۳ جای دیگری کار کردم حدود یکسال و نیم سابقه بیمه دارم.سابقه کار دومم تا حدی مرتبز تر هست با رشته ام.در تاریخ ۲۸ اسفند ماه سال ۹۶ با شما مشاوره اسکایپی داشتم فرمودید برای ویزای جاب سیکر اقدام کنم اگر نشد یه دوره یه ساله mbaدر هلند بعد انجا دنبال کار بگردم با توجه به مشکلاتی که در آن زمان برام پیش امد نتونستم اقدام کنم اما کانال شما رو برای گرفتن اطلاعات دنبال کردم. با توجه به اینکه مدت سفارت آلمان زیادتر شده و با توجه به سن بالا و گپ تحصیلی بین لیسانس تا فوق لیسانس با توجه به اینکه بین سن ۳۵ تا۴۰ سال کاریابی در آلمان شانس بسیار کمی وجود دارد با توجه به اینکه هدف اصلی ام پیدا کردن کار هست به نظر شما از چه راهی وارد شوم بهتر خواهد بود برای دوره mba،فرصت مطالعاتی ،یا همان ویزای جاب سیکر آلمان(بحث تمکن مالی در حد ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو که فرمودید برای ویزای جاب سیکرآیا از همین مقدار برای دوره mba در هلند یا جای دیگه اقدام کنم با توجه به اینکه در سایت نوشته بودید هزینه زندگی حدود ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ یورو در ماه استبا هیم پول برای mba کفایت می کنه یا پول بیشتری احتیاج داره)
  با تجدید احترام
  سعید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را داشته باشید می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. محمد مهدی رحمانی گفته:

  با عرض سلام و درود؛
  بنده ۲۷ سال سن دارم،مدرک کارشناسی عمران و ۲ سال سابقه کار در زمینه تلکام(مخابرات) را دارم؛کلا ۵۰ میلیون هم تونستم جمع بکنم؛میخواستم بپرسم آیا امکانش هست برای ویزای کاری کشور آلمان اقدام کنم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید سپس اقدام به مهاجرت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. حمید گفته:

  باسلام وقت بخیر به اقای ملاک پور جناب ببخشید مزاحم میشم من ۲۳سالم مدرکه تحصیلیم تا دوم رهنمایم مدرک زبان ند بهترین راه مهاجرت برای بنده چیست?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. ایمان گفته:

  با سلام .بنده قصد دارم ویزای جستجوی کار بگیرم.فوق لیسانس مهندسی سازه از دانشگاه آزاد رودهن دارم . در بانک آنابین این مورد یافت نمیشه . اما دانشگاه آزاد رودهن با درجه +H قرار داره . با توجه به مواردی که نوشته بیشتر گواهی های اخذ شده از این واحد مورد قبول است آیا باز باید بابت تاییدیه بصورت مجزا مدرکم رو بفرستم برای تایید ؟

  پاسخ
 18. شعیب گفته:

  با سلام خدمت شما
  من ۲۴سالمه و مدرک لیسانس مهندسی صنایع دارم با معدل ۱۳.۵ از دانشگاه آزاد. در رابطه با کار به دلیل کمبود کار تو ایران کار نکردم اما میتونم سابقه کاری جور کنم.
  چند ماهی میشه که مشغول به یاد گیری زبان آلمانی هستم و تا حداکثر۵ماه دیگه مدرک زبانم رو میگیرم.
  حداکثر توانایی مالیی که دارم ۲۵هزار یورو است.
  میخواستم بدونم امکانش هست که در رابطه با کار کردن در آلمان و ویزای کاری موفق بشم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را تهیه نمایید می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. صادقی گفته:

  با سلام .من ،۲۵ سالمه و کاردانی برق دارم . و سه سال سابقه کار . میخواستم بدونم ایا بدون مدرک لیسانس هم میشه اقدام کرد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. amirali گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز امیدوارم هر جا که هستید حالتون خوب باشه من یه سئوال دارم
  من ۲۲ سالم هست و توی زمینه ی امنیت شبکه دارم کار میکنم و لیسانس IT دارم و زبان انگلیسی آیلتس ۷ دارم و تا چند ماه دیگه زبان آلمانی هم به سطح B2 میرسونم و سرمایه ای که میتونم برای این کار بذارم نهایتا ۲۰۰ میلیون تومان هست اما من ۲ تا مشکل دارم یکی اینکه سربازی نرفتم و دوم اینکه سابقه کار ندارم و من میخوام برای اقامت کاری آلمان اقدام کنم و در ضمن میخوام پدر و مادرمم با خودم به آلمان بیارم
  پدرم ۵۷ سالشه و فوق دیپلم داره و معلم بازنشسته هست
  مادرم ۵۲ سالشه و دیپلم داره و معاون مدرسه هستش
  آیا راهی داره که بتوانیم خانوادگی بیاییم ؟
  و میخواستم بدونم پیشنهاد شما چی هستش و سئوالی که ذهن من رو مشغول کرده این هستش که زمانی که برای کار در آلمان اقدام میکنم نیاز به گذراندن دوره دارم یا نه مستقیم سرکار میرم ؟ ممنون میشم کمکم کنید !!!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما پدر و مادر همراه محسوب نمی شوند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. پیمان گفته:

  با سلام و عرض احترام خدمت جناب ملک پور
  من کلیپ ها و متن های کامل و مفیدتون دنبال میکنم.تو یه کلیپ که در رابطه با جپاب یکی از دوستان بود که سوال کرده بود راجب ویزای کار المان شما فرمودید که باید وضع مالی متقاضی خوب باشه..منظورتون دقیقا به چه شکل هست؟ چه مقدار پول باید بهمراه داشته باشه فرد متقاضی ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید بتوانید حداقل هزینه های زندگی ۱ سال را تامین نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
   • پیمان گفته:

    البته من برای ویزای jobseeker میخوام اقدام کنم که ۶ماهه هستش..برای این ویزا هم باید به اندازه یک سال هزینه زندگی رو تامین کنم؟

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     بله باید هزینه زندگی ۱ سال را اثبات نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 22. رضا گفته:

  سلام . ۲۳ سال دارم با ۳ سال سابقه کار در شرکت دانش بنیان و امکان اثبات تمکین مالی بعلت مالکیت خانه . تحصیلات لیسانس شیمی کاربردی دارم لیکن بعلت عدم انجام خدمت سربازی قادر به اخذ مدرک نیستم . مدرک دبپلم و پیش دانشگاهی رشته تجربی ام را دارم . امکان دریافت ویزا دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید مدرک لیسانس به همراه ریز نمرات آن را ارائه نمایید تا امکان اخذ ویزا داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 23. Ehsan Dorri گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید،،من ۳۰ساله و لیسانس مکانیک ساخت و تولید دارم ،اشنا به نرم افزارهای مهندسی CAD/CAMهستم .مدت هفت سال مشغول به کاردریک شرکت المانی (وابسته به صنایع بازیافت فلزی کمپانی شولتز)هستم .درشرکت بعنوان سرپرست و اپراتوردستگاه ها مشغول هستم درضمن گواهی اپراتوری دستگاه از المانی ها رادارم .درحال حاضر زبان سطح b2.1می خونم ودارم برایه امتحان گوتهb1اماده میشم .میخواستم برای ویزای جستجوی کاراالمان اقدام کنم.لطفا راهنمایی کنید ازکجا شروع کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می توانید اقدام نمایید اما با توجه به طولانی بودن وقت سفارت بهتر است هر چه سریعتر اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. mohammad گفته:

  سلام جناب ملکپور عزیز متاسفانه نتونستم تو لایوتون سوالم رو بپرسم اینجا مزاحمتون شدم برادرم ۲۶ سالشه مدرک علوم کامپیوتر داره از دانشگاه سراسری با معدل ۱۲ و ۳ سال سابقه کار و ۵سال سابقه بیمه هم داره داره دوره سیسکو و زبان المانی هم میخواد شروع کنه یاد بگیره پیشنهاد شما برای مهاجرت به المان یا اروپا چیه؟
  خودمم ۱۸ سالمه امسال کنکور ریاضی دارم میخوام برای لیسانس در المان یا اتریش اقدام کنم(با توجه به اینکه المان و اتریش یک سال اشتغال به تحصیل در دانشگاه سراسری میخواد)چه رشته ای در دانشگاه بروم تا دذ المان بازار کار خوبی داشته باشه؟
  فقط یه سوال دیگه شرایط تغییر رشته چطوریه؟مثلا من اینجا رشته ریاضی و کاربرد ها قبول شم بعد بیام المان مثلا مهندسی بخونم؟
  ((در ضمن از نظر مالی تا یک سال اول رو میتونیم خودمون رو ساپورت کنیم))

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برارتان می توانند برای ویزای کار اقدام نمایید و ویزای جستجوی کار آلمان را اخذ نمایید و در صورت یافتن کار مرتبط با رشته تحصیلی خود می توانید برای اقامت نیز اقدام داشته باشید همچنین برای شما که باید مدرک زبان آلمانی را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
   • mohammad گفته:

    ممنونم.با توجه به اینکه آقای ملک پور کاریابیشون ۱۰ روز دیگه شروع میشه و برادرم مدرک بین المللی ccna cisco رو دوماهه دیگ میگیره میتونه توی کاریابیتون شرکت کنه؟

    پاسخ
 25. eli ahmadi گفته:

  سلام وقت بخیر.من خانمی ۳۴ ساله درای لیسانس کامپیوتر و دارای ۱۰ سال سابقه بیمه در امر بیزینس خرید و فروش قطعات کامپیوتری ودارای یک فرزند ۳ساله وهمسر هستم میخواستم اول خودم و پسرم به المان مهاجرت کنیم تا بعد یکسال شوهرم بتونه بیاد.دفتر همکار شما درتهران جستجوی کار رو پیشنهاد دادن.میخواستم بدونم با این تفاسیر میتونم کار پیداکنم و بعد چند وقت پسرم میتونه بمن ملحق بشه..با سپاس از شما

  پاسخ
 26. eli ahmadi گفته:

  سلام من پسرم ۳سالشه وتمایل دارم پسرم شروع مقطع تحصیلیش رو از المان شروع کنه.من ۳۴سالمه لیسانس کامپیوتر با ۱۲ سال سابقه بیمه تو شرکت کامپیوتری و شوهرم ۳۸ سالشه و دیپلمه و ۱۵ سال سابقه بیمه تو نمایندگی سایپا..شما چه راهی رو پیشنهاد میدین

  پاسخ
 27. eli ahmadi گفته:

  سلام خسته نباشید به اقای دکتر ملک پور بنده ۲۰ سال سن دارم مدرک فنی حرفه ای لوله کشی و گرمایش از کف دارم میخواستم ببینم از طریق پیدا کردن کار میتونم برای کدام کشور ها اقدام کنم؟من برای المان میخواستم اقدام کنم چون یکی از خانواده ام اونجان و من زبان انگیلیسی و المانی هم دارم میخونم.کلا یه توضیح برای مدارک فنی بدین؟ممنون از سایتتون.

  پاسخ
 28. eli ahmadi گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب آقاي ملك پور و همكاران. من كارشناس پرستاري هستم با ۱۲سال سابقه كار و بيمه. از دانشگاه دولتي فارغ تحصيل شدم. ميخواستم از طريق تخصص به المان همراه همسرم و دو فرزندم مهاجرت كنم. آيا اگر مدرك B2 داشته باشم امكان مهاجرت با خانواده از ابتدا ميسر است/ با تشكر

  پاسخ
 29. eli ahmadi گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پورعزیز تشکر از صبر و پاسخگویی شما به سوالات وانرژی مثبتی که دارین . جناب ملک پورمن ۳۲ سالمه . مرد.مجرد.و خرداد ماه ۳۳ سالم میشه. فوق دیپلم کامپیوتر گرایش it از دانشگاه علمی کاربردی شیراز سال ۸۹ و لیسانس کامپیوتر گرایش شبکه دارم دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۲ دارم . از سال ۸۴ کار کردم توی یک شرکت خصوصی کامپیوتری ولی بیمه ندارم یعنی بیمه هستم ولی بیمه خویش فرما .امتحان ایلتس هم اخر اردیبهشت دارم و فکر میکنم ۵٫۵ یا ۶ بشم .اگه راهی بهم پیشنهاد بدین برای مهاجرت ممنون میشم

  پاسخ
 30. eli ahmadi گفته:

  درود و خدا قوت خدمت آقای ملک پور عزیز : من ۳۲ ساله لیسانس حسابداری و ۸ سال سابقه کار مرتبط که ۵ سال آن در سمت رئیس حسابداری بوده است و همسرم ۳۱ ساله لیسانس IT و ۸ سال سابقه کار مرتبط میباشد برای مهاجرت به کانادا،استرالیا و یا اروپا چه راه های برای شرایط ما وجود دارد به غیر از تحصیلی. ما حتی حتی به پناهندگی هم فکر کردیم.

  پاسخ
 31. eli ahmadi گفته:

  جناب اقای دکتر با سلام وعرض ارادت.احتراما موسوی هستم.۳۶ سال سن دارم خانم ۳۵ ساله و یه فرزند پسر ۴ ساله دارم.دارای مدرک دیپلم ریاضی .فوق دیپلم مدیریت امور پستی.مدیریت بازرگانی ومهندسی کامپیوتر و ترم اخره ارشد مدیریت itهستم.از ساله ۸۴ کارمند در اداره پست و بعدشهم در دانشگاه علوم پزشکی بودم.الانم کلا دارای ۱۴ سال سابقه بیمه و کارهستم.و خانمم هم دارای مدرک کاردانی کامپیوتر ومهندسی it هستش.اقای دکتر من مدتهاست که دنباله مهاجرتم ولی بیشتر بخاطره دور بودن از مراکز حقوقی و مشاوره و حتی بخاطره اینکه گاها مشاوره های که میگرفتم چون از دفاتر مختلف بود بیشتر به جای اینکه به یک مسیر واحد برسم دچار سردر گمی وکلافکی میشدمم نتوستم خوب تصمیم بگیرم تا همین الان که خوشبختانه با کانال شما اشنا شدم اقای دکترمن مدرک زبان ندارم.چون واقعا نمیدونستم به کجا میتونم برم حتی نمیدونم واسه تحصیل میتونم اقدام کنم یا کار بنابراین نمیدونستم برم چه زبانی یاد بگیرم ایا المانی بخونم ایا انگلیسی بخونم ایا عربی بخونم.خلاصه این از بلاتکلیفی من در امر مهاجرت.من مدرک لیسانسم از دانشگاه علمی کاربردی معدل ۱۵٫۲۷ و ارشدم از دانشگاه ازاد هستش با معدل بالای ۱۷ است زندگیم معمولی هستش و کارمندیه .خانمم هم سابقه ۱۰ سال بیمه و کار مخابرات داره.دوره تخصص خاصی هم از کامپیوتر رو یاد د نگرفتم فقط به انداز ه ای بوده که در اداره بتونم امورات جاری را رفع اشکال کنم.تا حالا به هیچ کشور خارجی سفر نکردم .و متاسفانه اشنا نزدیکی هم نداشتم که از مشورتش استفاده کنم .و محیط خارج برام یه حالت ابری داره.البته استعدادم در فراگیری خوبه و دوست دارم ادامه تحصیل بدم.اگر بشه در رشته ای غیر از کامپیوتر هم باشه اشکال نداره.به گقته خوده شما اول بیزنس بعد وکالت وبعد طبابت.ولی کلاجناب دکتر مهمترین مسئله اینه ک من یک مسیر واحد وروشنی در ذهن ندارم که دنبالشو بگیرم یا اصلا نمیدونم دنبال چه گزینه ای باشم تاموارد مورد نیازشو تامین کنم.بسیار بسیار متشکر میشم اگر بتونید کمکم کنید و به من بگید برای من کدوم مسیر مهاجرت مناسبتره و به کجا و چه طریقی وچه مواردی رو لازم داره تا من قبل از اینکه سنم بالاتر بشه دنبال اون اقداماتلازم مخصوصا اموختن زبان باشم.باز هم صمیمانه از صداقت در گفتاره شما متشکرم

  پاسخ
 32. ALEXIOS ANGELOS گفته:

  با درود فراون
  من ۲۸ سالمه فوق دیپلم رشته کامپیوترم ۶ سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم( ۶ سال بیمه ام در رابطه با رشته تحصیلیمه)
  ۷ ساله که در زمینه برنامه نویسی نصب دوربین و انواع نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و وایرلس و کابلی وآنتن های مخابراتی و دکل های مخابراتی و همینطور نصب آسانسور و درب های اتوماتیک و تعمیرات موبایل بصورت حرفه ای فعالیت میکنم و تجربه دارم. در کلاس های زبان آلمانی هم شرکت کردم و دارم میخونم. خواستم بدونم آیا برای من امکان دریافت ویزای کار وجود داره؟چند درصد احتمال دریافت ویزا برای من وجود داره؟
  من میخواستم از طریق ویزای تحصیلی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمان اقدام کنم تا طبق استاندارد های آلمان سطح خودمو ارتقا بدم اما متوجه شدم برای مقطع کارشناسی محدودیت سنی از طرف سفارت وجود داره. سنم باید زیر ۲۵ سال باشه.این درسته؟به این خاطر تصمیم گرفتم ویزای کاری بگیرم.و سوال دیگه ای که دارم اینه که اگر آلمان نشده برای چه کشورهای امکان دریافت ویزا برای من وجود داره؟و اینکه این پروسه چقدر زمان میبره؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار آلمان باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا امکان اخذ ویزا را داشته باشید علاوه بر آن برای ورود به مقطع لیسانس محدودیت سنی وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. eli ahmadi گفته:

  سلام رشته مهندسی تکنولوژی انتقال وتوزیع برق صنعتی دانشگاه آزاد سنم ۳۱ برای ویزای کار چه کانادا یا آلمان می تونم اقدام کنم

  پاسخ
 34. eli ahmadi گفته:

  با سلام و ادب خدمت جناب دكتر ملك پور و همكاران پرتلاش شون، بنده ٣١ سال دارم مدرك مهندسي كامپيوتر سخت افزار دانشگاه آزاد و الان هم دانشجوي ارشد شبكه هاي كامپيوتري دانشگاه غيرانتفاعي هستم، همسر بنده هم كارشناسي برق و الكترونيك و ارشد مكاترونيك دانشگاه آزاد دارند و ايشون هم سن شون ٣٢ هست. سابقه بيمه تامين اجتماعي خودم ٣ سال و همسرم ٧سال هست.

  پاسخ
 35. eli ahmadi گفته:

  با سلام خدمت جناب آقاي دكتر ملك پور و همكارانشون بنده ٣١ سن دارم كارشناسي كامپيوتر سخت افزار دانشگاه آزاد خوندم دانشجوي ارشد شبكه هاي كامپيوتر غيرانتفاعي هيتم ٣سال سابقه بيمه تامين اجتماعي دارم ، همسرم ٣٢ سال كارشناسي برق و الكترونيك و ارشد مكاترونيك دانشگاه آزاد دارند و ٧ سال سابقه بيمه تامين اجتماعي . براي كار در كشور اتريش، انگلستان و يا آلمان، مي خواستم تملم مراحل را بدونم و هر مرحله چه قدر هزينه لازم هست. مدرك زبان انگليسي هم نداريم . لطفا در اين مورد هم را هنمايي بفرماييد. با سپاس فراوان

  پاسخ
 36. eli ahmadi گفته:

  با سلام و وقت بخیر من مهندس نرم افزار هستم ۳۵ سالمه خواستم ببینم برای مهاجرت کاری کدام کشور مناسب تر است و هزینه کمتری دارد؟

  پاسخ
 37. eli ahmadi گفته:

  سلام خسته نباشيد جناب آقاي ملك پور، من ٢٩ سالم هست و كارشناسي معماري هستم ولي الان مدتيه قصد دارم برم مدرك فني حرفه اي بگيرم و از طريق اون مدرك مهاجرت كاري كنم به يكي از كشورهاي آلمان يا فرانسه يا كانادا..ميخوام بدونم شما چه مدرك فني حرفه اي رو پيشنهاد ميديد كه بتونم ازون طريق بيام اونجا كار كنم، حالا چه از طريق ويزاي جستجوي كار آلمان ويا… قصد داريم با نامزدم ازايران بعد عروسي بريم و اينجا اصلا نميخواييم بمونيم?

  پاسخ
 38. نیلا گفته:

  با سلام و ادب خدمت جناب آقای دکتر ملک پور
  لطفا در برنامه لایو امشب در مورد شرایط و موقعیت های کاری آلمان و اتریش برای رشته های عمران و معماری هم توضیحات بفرمایید
  باتشکر

  پاسخ
 39. علی گفته:

  آقای دکتر ملک پور عزیز سلام
  چند وقتی هست پیگیر مطالب عالی شما هستم چند نوبت سوالاتم را در سایت مطرح کردم اما پاسخی نگرفتم و امکان مکالمه تلفنی هم با دفتر شرکت پیدا نکردم امیدوارم این بار پاسخی دریافت کنم تا بتوانم تصمیم گیری نهایی را انجام دهم.
  من ۴۳ ساله،متاهل دارای دو فرزند.مدرک لیسانس من مهندسی کامپیوتر هست،فوق لیسانس مدیریت و هم اکنون دانشجوی دکترای مدیریت فناوری اطلاعات هستم که در مرحله نگارش رساله و اخذ مدرک هستم که امیدوارم تا آخر سال بتوانم مدرک دکترای خود را هم بگیرم.۱۸ سال سابقه کار تخصصی در زمینه کامپیوتر،ای تی و شبکه و همچنین مشاغل مدیریتی(با پرداخت حق بیمه) دارم.سطح زبان انگلیسی من در حد متوسط است و شروع به فراگیری زبان آلمانی کرده ام.تصمیم جدی و قطعی برای مهاجرت دارم و به دلیل شرایط سنی نگران از دست رفتن فرصت های باقیمانده هستم.با توجه به شرایط خودم به دنبال اخذ اقامت از طریق کار هستم.مطالب آموزنده شما را هم مطالعه میکنم اما چند ابهام در ذهنم باقیمانده که نیازمند کمک و راهنمایی حضرتعالی هستم.
  اول این که با توجه به شرایطم شانس من را در اخذ اقامت از طریق کار چقدر برآورد می نمایید و چه امتیازی کسب میکنم؟
  دوم با توجه به وضعیت خانوادگی و همچنین اشتغال فعلی من،که حضور شش ماهه جستجوی کار در المان را با دشواری هایی همراه می نماید میخواستم بدانم آیا راهی وجود دارد بدون حضور در آلمان بتوانم کار مناسبی پیدا کنم و بعد از اطمینان از پیدا شدن کار به المان بروم؟آیا موسسه شما در زمینه کاریابی خدماتی ارائه می دهد؟قطعا حضور بعنوان یک تازه وارد در آلمان برای جستجوی کار چندان راحت نخواهد بود و مشکلات عدیده ای در این راه وجود دارد که نیازمند حضور راهنما و مشاورین امین خواهد بود.
  سناریویی که در ذهن من است بدین صورت است که کاریابی و پیدا کردن کار را به مشاورین امین و کاربلد بسپارم و همزمان مراحل دریافت ویزا و اموزش زبان و … را پیگیری کنم و بعد از یافتن کار وعقد قرارداد و اخذ ویزای کاری به المان بروم…اصولا چنین سناریویی امکان انجام دارد یا خیر؟
  سوم هزینه زندگی در آلمان برای یک خانواده ۴ نفره در حد معمول چقدر است؟به ویژه هزینه مسکن که احتمالا بیشترین سهم را در هزینه ها خواهد داشت؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید تا بتوانم سریعتر تصمیم گیری نهایی را انجام دهم.
  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار می توانید اقدام نمایید اما باید به زبان آلمانی تسلط کافی را داشته باشید تا بتوانید کار مورد نظر خود را اخذ نمایید علاوه بر آن باید ویزای خود را اخذ نمایید تا بتوانید در جستجوی کار باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. eli ahmadi گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما خوبان من متاهل دارای یک فرزند ۵ ساله دارای مدرک دیپلم و ۱۲ سال سابقه در ساخت وتولید قالب های صنعتی هستم و خانمم فوق لیسانس برق رو داره و قصد مهاجرت به المان رو داریم وحدود ۲۰۰ میلیون هم سرمایه داریم به نظر شما راهی هست برای مهاجرت ما به المان ممنونم از لطف شما

  پاسخ
 41. Mari گفته:

  با سلام خدمت جناب اقای ملک پور،بنده فارغ التحصیل رشته کارشناسی ict از دانشگاه غیرانتفاعی هستم ۴_۵سال هست در زمینه بیمه فعالیت دارم یعنی نمایندگی بیمه دارم از طرفی همسرم فوق دیپلم تربیت بدنی هست و کارگاه کارتن سازی دارند،یک دختر دو ساله هم دارم،و خاطر نشان کنم که زبان المانی اصلا بلد نیستم و شدیدا علاقه داریم به کشور المان یا اتریش بریم،اولش راه های قانونی رو در نظر گفتیم بگیریم ،میشه راهنماییم کنید که میتونیم کار پیدا کنیم ،من یا همسرم،

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد می توانید اقدام نمایید و ویزای جستجوی کار را اخذ نمایید در غیر این صورت از طرق دیگر مانند تحصیل می توانید اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. مسعود گفته:

  سلام
  من مسعود ۳۱ ساله با مدرک مهندسی برق و ارشد MBA هستم و در حال حاضر مدیر فنی در یک شرکت دولتی هستو و ۱۰ سال سابقه کار و بیمه دارم.
  آیا با منفک شدن از کار دولتی و جستجوی کار در اروپا شانسی برای یافتن کار دارم ؟ و اگر دارم در کدام بیشتر و چند درصد؟
  ممنون میشم از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه نمایید تا بتوانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. Z.k گفته:

  باسلام خدمت شما همسر بنده ۴۲ ساله با ۲۰ سال سابقه کاری حرفه ای در کار شیرینی پزی وبستی و کیک و دسر هستن خودشون عامل این کار و دارای کارگاه قنادی با کارگران زیر دست و همچنین ۳ شعبه قنادی در شهرمون مدرک فنی و حرفه ای هم تا چند وقته دیگه اماده میشود
  و ۳ نسل در این کار به سر میبرند
  خودم ۳۱ ساله کارشناسی اموزش ابتدایی و کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی هستم دارای ۲ فرزند خیلی علاقه مند به مهاجرت به المان یا هر کشوری که تقاضای شغلی همسرم مورد تایید آنها باشه
  میتونید به ما کمک کنید که باید چه کاری انجام دهیم ؟؟تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی باشید تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. نیلوفر گفته:

  با عرض سلام خدمت جناب ملک پور.بنده ۳۳ سالم هست دارای مدرک کارشناسی مددکاری و ارشد بالینی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۷ سابقه کار ۶ ساله مددکاری در حوزه ترک اعتیاد دارم.همسرم هم لیسانس متالوژی دارن از دانشگاه آزاد هردو با سطح زبان متوسط و همینطور یک فرزند یک سال و نیمه هم داریم میخواستم بدونم برای ویزای کاری در آلمان میتونیم اقدام کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. میلاد گفته:

  Milad Sh:
  با سلام و وقت بخیر
  من میلاد۳۲ ساله از اصفهان هستم در ابتدا تشکر میکنم از شما بابت کانال مفید و مشاوره های خوبتون
  سوالی داشتم از شما ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمائید
  من حدود ۳ سال سابقه مفید در شرکت نفت و گاز در حوزه پیمانکاری داشته ام با سابقه بیمه
  و در قبل از فعالیت نفت حدود ۴-۵ سال سابقه همکاری با دفتر فنی مهندسی ساختمان بدون بیمه را داشته ام ولی میتوانم نامه اشتغال به کار را ازشون دریافت کنم
  بنده در رشته مکانیک گرایش لیسانس حرارت و سیالات در دانشگاه آزاد و فوق لیسانس گرایش تبدیل انرژی دانشگاه آزاد تحصیل کرده ام
  چون فکر میکردم شرایط کاری سخت و دشوار هست اقدام به دریافت ویزای کاری ننموده ام و در حال حاضر پذیرش ارشد مجدد مشروط به زبان از دانشگاه بوخوم آلمان را دارم وقت سفارتم نزدیک هست و سوالم این است که آیا بنده میتوانم ویزای تحصیلی را بعد از ورود به آلمان تبدیل به ویزای کاری کنم در صورت پیدا کردن کار ؟
  چنانچه شدنی هست چقدر پروسه تبدیل ویزا زمان بر هست ؟
  چنانچه اصلا امکان پذیر نیست و یا دشوار هست و پیشنهاداتون ادامه تحصیل مجدد هست آیا میتوانم وارد رشته بیزینس بشوم؟ هرچند اطلاعاتی کم از این رشته دارم ولی با توجه به توانایی هام در ارتباط بر قرار کردن با افراد فکر میکنم ادامه در این رشته برایم مفید تر از مکانیک هست
  ممنون میشم حتما رشته های جذاب و درآمدزای بیزینس را معرفی بفرمایید که بتوانم با دید بازتری انتخاب کنم
  با تشکر فراوان از شما و تیم پر انرژیتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   ممنون از لطف شما دوست گرامی بله پس از اتمام تحصیل و با یافتن کار مناسب می توانید ویزای تحصیلی را به ویزای کاری تبدیل نمایید تا بتوانید به اقامت نیز دست یابید اما برای اطلاعات کاملتر بهتر است با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 46. احمد گفته:

  باسلام و عرض ادب خدمت استاد گرانقدر جناب آقای ملک پور عزیز
  باتشکر و سپاس از راهنمایی های فوق العاده و رایگانی که ارائه میدهید. چون در کلیپ ها فرموده بودید بصورت کامل توضیح دهید سعی میکنم کامل و جامع توضیح دهم ببخشید که طولانی خواهد بود
  من وسه نفر از دوستانم همگی فارق التحصیل دانشگاه مالزی رشته امنیت اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد هستیم و در سال ۲۰۱۲ فارغ التحصیل شدیم و بعد از آن نزدیک به ۶ سال است در ایران مشغول فعالیت هستیم و باتوجه به شرایط کاری و اجتماعی برای کسب درآمد بیشتر و زندگی بهتر تصمیم به مهاجرت گرفتیم.باتوجه به تحصیل در خارج از کشور به زبان انگلیسی تسلط داریم و در حدود ۳۰ سال سن داریم و در رشته نرم افزار و شبکه نسبتا قوی هستیم.
  اولویت برای انتخاب کشور مقصد برای مهاجرت ۱- سطح اجتماعی و رفاهی ۲- عدم تبعیض و یا تبعیض اندک میان بومی ها و خارجی ها(مسئله تبعیض نژادی) ۳- ترجیحا نزدیکی به ایران(برای بحث رفت و آمد) ۴- حقوق مناسب ۵- امکان اخذ اقامت دائم ۶- آب و هوا میباشد. باتوجه به مقالات و راهنمایی های خوب شما دو راه برای ما امکان پذیر است یکی ثبت شرکت که باتوجه به عدم آگاهی نسبت به بازار و شرایط اخذ پروژه با تردید و ابهامات زیادی روبرو هستیم و راه دوم ویزای جستجوی کار. لازم به توضیح است که ترجیح میدهیم از همان ابتدا با خانواده باشیم و همچنین باتوجه به تجربه مالزی اگر امکان داشته باشد که در یک جا یا حداقل در یک شهر با دوستان باشیم برایمان بهتر است
  جناب ملکپور عزیز باتوجه به شرایط کنونی که داریم شما چه پیشنهادی برای ما دارید؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

  باتشکر و سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بهترین و مناسب ترین روش این است که با ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و بتوانید جذب بازار کار شوید و سپس در صورتی که با قوانین کشور آشنایی لازم را پیدا کردید بتوانید ثبت شرکت را نیز انجام دهید برای اطلاعات کاملتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. امین گفته:

  باسلام و احترام
  بنده مدرک مهندسی کنترل -ابزاردقیق از دانشگاه غیرانتفاهی اروندان خرمشهر دارم با مشاوران شما صحبت کردم و گفتن اسم دانشگاه من در لیست zab نیست ونیاز دارد تا مدرکم به آلمان برود برای تایید میخوام ببینم چقدر احتمال دارد که مدرک من تایید شود در ضمن بنده ۷ سال سابقه کار نیروگاهی دارم . مطلب دوم اینکه اگر من در آلمان شغلی با در امد کمتر از سالی ۵۰۸۰۰ پیدا کردم میتونم کارت آبی بگیرم یا نه ؟ اگر نمیشود توضیح بدید اجازه کار من به چه صورت میشود

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای تایید مدارک خود باید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید اما در صورتی که درآمد شما به حد معقول برسد و بتوانید مالیات را در مدت مشخص پرداخت نمایید می توانید در خواست بلوکارت نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. رضا محمدی گفته:

  با درود واحترام برشما، جناب آقای دکتر ملک پور.
  من ۴۹ سال دارم ودارای مدرک لیسانس مهندسی الکترونیک از دانشگاه صنعتی اصفهان با ۲۶ سال سابقه کاری مرتبط ومتخصص در زمینه اتوماسیون صنعتی هستم. داری دو فرزند دختر (۱۲ و۱۹ ساله) که فرزند بزرگم در رشته مهندسی پلیمر دردانشگاه دولتی تحصیل میکنند. من قصد دارم به کشور آلمان، اتریش ویا دانمارک مهاجرت (کاری) داشته باشم. آیا فردی با شرایط من چقدر شانس موفقیت دارد؟ وتوصیه شما چیست؟
  منتظر نظر جنابعالی میباشم. با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی می توانید اقدام داشته باشید اما با توجه به شرایط سنی که وجود دارد ممکن است در اخذ ویزا و همچنین کاریابی ریسک را داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 49. meysam گفته:

  از خداوند سپاسگذارم، چون زیباست، زیبایی را دوست دارد و زیبایی هایی مثل ما را آفرید . . .
  سلامی به بلندای دماوند و خدا قومتی به زیبایی فصل بهار خدمت جناب دکتر ملکپور و تیم بسیار خوب mie
  بنده ۲۶ سالمه و مدرک کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه ازاد رو دارم و ۸ سال سابقه کار در زمینه های ماشین های اداری(کامپیوتر،لب تاب،سانترال،شبکه کامپیوتر،دوربین مدار بسته و پرینتر )دارم و الان ۲ سال هست که مدیر فروش یک فروشگاه ماشین اداری هستم و خانمم مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه پیام نور را دارد و هر دو ما در حد کمی با زبان انگلیسی اشنا هستیم .و از لحاظ مالی حدودا ۱۰۰ میلیون تومن برا دو نفر وجود دارد و قابل توجه شما که من از ۹سالگی پدرمو از دست دادم و از۱۸ سالگی دارم کار میکنم .
  بنده و خانمم از ۶ ماه گذشته تصمیم به مهاجرت گرفته واز طریق اینترنت با قوانین مختلف تا حدود کمی اشنا شدیم و کشور کانادا رو به دلیل دارا بودن قانون خاک انتخاب کرده بودیم تا اینکه با مجموعه mie اشنا شدیم تنها شرکتی که بسیار شفاف ،صادق،کامل وجامع بوده که از این رو و با کشور چون المان که قطب اقتصاد اروپا اشنا شدیم و بین دو راهیی قرار گرفتیم،از این رو نیازمند شدید راهنمایی شما هستیم خواهشمندیم تا به سوالات زیر جواب بدین .
  از بین کانادا و المان
  ۱٫در کدام کشور خیلی سریع تر میتوان شغل پیدا کرد؟
  ۲٫راحترین راه برای ورود به کدام کشور راحت تر است؟(ویزای کار یا تحصیل چون ما قادر به سرمایه گذاری نیستیم)
  ۳٫در کدام کشور هزینه های مسکن،خوراک و زندگی مناسب تر است؟
  ۴٫ایا اگر فرزندمان در المان بدنیا بیاید قوانینی وجو دارد تا تابعه المان شود؟
  ۵٫ایا در المان بعد از تولد بچه از مزایای حقوق برخوردار است مثل کانادا؟
  ۶٫کدام کشور سریع تر میتوان به اقامت دائم و پاسپورت اقدام کرد؟
  ۷٫در کدام کشور میتوان همزمان با خانمم مهاجرت کنم ؟(من بابت کار و خانمم در الویت اول درس بعد کار)
  ۸٫بابت زبان آلمانی که توضیح دادید که ساعتی ۶ و ۷ تومنی هست چطوره و کجا باید اقدام کرد؟
  از اینکه پر حرفی کردم عذر خواهی میکنم با امید به روز های خوب در اینده برای کل دنیا
  جناب ملکپور براتون ارزوی بهترین ها رو دارم ممنونم از لطفتون در حق ما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه روش های متعددی برای مهاجرت وجود دارد در حال حاضر بهترین گزینه این است که بتوانید از طریق تحصیل و یا کار اقدام نمایید که بتوانید به اقامت نیز دست یابید اما برای اطلاعات دقیق تر بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 50. Masoud گفته:

  با سلام و احترام. تشکر ویژه بابت انرژی مثبتی که با صدای گرمتون منتقل میکنید. ۲۹ ساله مجرد (آقا) با مدرک کارشناسی برق گرایش کنترل-ابزار دقیق از دانشگاه آزاد. بسیار علاقمند به صنعت خودرو و دارای تجربه کاری در زمینه تیونینگ، توربو شارژ و… و البته ۵۲۵ ساعت دوره های فنی و حرفه ای برق خورد/ انژکتور/ مکانیک/ را نیز گذرانده ام. آیا امکان پیدا کردن شغل در صنعت خودرو سازی سوئد یا آلمان هست؟ و فقط مدرک IELTS کفایت میکند؟
  یا اینکه در زمینه برق و رشته تحصیلی به دنبال شغل باشم؟
  سطح درآمد کدام شغل بیشتر است که جوابگوی مبلغ ۵۰۸۰۰ یورو در سال برای Blue card باشد؟
  ممنون از شما استاد گرامی.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید اما باید بتوانید متناسب با رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوید و کار غیر مرتبط امکان پذیر نخواهد بود و اما برای ویزای کار سوئد باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که کار مورد نظر را باید به مدت ۶ ماه در سوئد و اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد مورد نظر یافت نشد می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. علی حاج حسینی گفته:

  با سلام و احترام فراوان خدمت دکتر ملک پور عزیز. اول از همه باید بگم واقعا از راهنمایی های گرانقدرتون سپاسگذارم.
  من ۲۸ سالمه و لیسانس it از دانشگاه علمی کاربردی دارم. بالای ۵ سال سابقه بیمه و رزومه درخشان در شرکت های مطرح ایرانی در حوضه برنامه نویسی اندروید با قابلیت ارسال نمونه کارها که ۲ پروژه بانکی در انها وجود داره هم دارم. زبان انگلیسی در حال حاضر در ازمون تستی نمره ۵٫۵ دریافت کردم ولی طبق گفته مشاور، تا ۳ ماه دیگه به ۶٫۵ میرسم، المانی رو هم دارم خصوصی شروع میکنم بعد از انگلیسی و تا ۳-۴ ماه دیگه حداقل b1 یا b2 رو خواهم گرفت. سن همسرم ۲۳ ساله، لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی، بالای ۲ سال سابقه کار با بیمه در حوضه برنامه نویسی اندروید با رزومه بسیار عالی در گوگل پلی و نمره زبان مشابه من. دارایی مالی فعلی ما ۱۰٫۰۰۰ یورو و تا ۶ ماه اینده که قصد رفتن داریم به ۱۵٫۰۰۰ یورو میرسه. در حال حاضر فقط دنبال تحقیق و مطالعه هستیم ولی واقعا سردرگم شدیم. از کجا باید شروع کنیم، از کجا باید اقدام کنیم.
  واقعا سپاسگذار میشم اگر مارو راهنمایی کنید تا مناسب ترین روش و مناسب ترین کشور رو انتخاب کنیم. پسر عمه های من در مالمو’سوئد’ هستن و در هامبورگ المان که هدف ماست هم دوستانی پیدا کردیم. به نظرتون خودمون اقدام کنیم چقدر شانس رفتن هست و اگر به مشاور مراجعه کنیم چقدر. حقوق برنامه نویس اندروید در المان طبق مطالعه ما حدود ماهی ۶۰۰۰ یورو هست، به نظرتون برای اول کار ما با شرایطمون با چه حقوقی میتونیم استخدام شیم? برای پیدا کردن کار هم به سایت های بسیار زیادی مراجعه کردیم و خداروشکر درخواست ها بسیار زیاد بوده. عذرخواهی میکنم که طولانی شد ولی فکر میکردم برای پاسخ، نیاز به تمام این اطلاعات بود.
  با سپاس فراوان از شما، امیدوارم افتخاره اینو داشته باشم که جوابتون رو در کانال تلگرام مشاهده کنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام داشته باشید که پس از اخذ این نوع ویزا به مدت ۶ ماه می توانید در آلمان و اتریش در جستجوی کار باشید تا بتوانید کار متناسب با تحصیلات خود را نیز دریافت نمایید اما برای سوئد می توانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام داشته باشید و برای ویزای کار باید کارفرما پیدا کنید که به مدت ۶ ماه باید کار مورد نظر در سوئد و در اتحادیه اروپا آگهی شود که این امر متاسفانه غیر ممکن می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 52. سحر گفته:

  عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر ملك پور ، جناب دكتر همسر من ٣٣سال و خودم٢٧ سال سن داريم، مدرك تحصيلي شوهرم ارشد MBA از دانشگاه پونا هند و مسلط به زبان انگليسي با هشت سال سابقه كار و بيمه در سازمان پتروشيمي منطقه ويژه اقتصادي ماهشهر و خودم ارشد مديريت اجرايي سال ٩٦ بدون سوابق كاري هست ، براي دريافت اقامت كار در المان يا كانادا از طريق همسرم واجد شرايط ميباشيم؟ در ضمن تسلط بر زبان الماني نداره و در حال يادگيري هستش ، تصميم جدي براي مهاجرت داريم اگر از طريق ويزاي كار كانادا و جستجوي كار المان نتونستيم از طريق ويزاي تحصيلي المان به چه صورت هستش؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق همسرتان برای ویزای کاری آلمان و کانادا اقدام نمایید برای ویزای جستجوی کار آلمان می توانید اقدام نمایید که به مدت ۶ ماه فرصت دارید در آلمان در جستجوی کار باشید همچنین برای اخذ ویزای کاری کانادا باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و پس از کسب امتیازات لازم می توانید وارد کشور شوید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 53. Ayda گفته:

  سلام خدمت جناب ملك پور عزيز
  من فايل هاي شما را در تلگرام شنيدم و بسيار سپاسگزارم بابت وقتي كه مي گذاريد و اينگونه با سخاوت ديگران را راهنمايي مي كنيد .
  آيدا هستم ٣٧ ساله و قصد مهاجرت از طريق ثبت شركت و يا كاري در يكي از كشورهاي اروپايي ترجيحا آلمان را دارم .
  رزومه من:
  ١٠ سال سابقه مديريت ارشد
  تخصص در فروش و ماركتينگ
  ١٥ سال سابقه بيمه
  موسس و مدير عامل يك شركت تامين كننده انواع تجهيزات اداري و انباري
  داراي مدارك MBA و DBA از موسسه آموزش عالي مديريت صنعتي
  داراي كتاب و چندين مقاله در زمينه مديريت
  و سخنراني در همايش هاي مرتبط با مديريت و فروش
  سطح زبان انگليسي خوب ( مدرك ايلتس ندارم اما طي چند ماه گرفته خواهد شد )
  زبان فرانسه متوسط
  زبان آلماني در حال يادگيري
  با توجه به ارتباط كاري كه با دو كشور آلمان و ايتاليا دارم امكان يافتن كار را نيز قبل از مهاجرت در اين كشور دو دارم .
  سئوال اصلي من اين است كه من مدرك دانشگاهي ندارم آيا با توجه به رزومه بنده امكان مهاجرت از طريقي غير از سرمايه گذاري بعنوان مثال كاري را در آلمان دارم؟
  يا كشوري در حوزه اروپا كه بتوانم اقدام كنم ؟
  ???

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه رزومه بسیار قوی و خوبی دارید اما برای اخذ ویزای کار باید بتوانید مدرک تحصیلی حداقل لیسانس مرتبط با سابقه کار خود را ارائه نمایید تا بتوانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید در غیر این صورت می توانید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا ویزای تحصیلی اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 54. شهرام گفته:

  سلام و دروود به جناب آقای دکتر ملک پور و همکاران عزیز , از راهنمایی های شما سروران بی نهایت سپاسگذارم ,

  من شهرام هستم و سی و یک سالمه و با همسرم چند وقتی هست قصد داریم به آلمان مهاجرت کنیم , لیسانس مهندسی سیستم های سخت افزاری رایانه علمی کاربردی دارم و به دلیل شباهت زیاد این رشته به الکترونیک مدت ۵ سال به صورت تخصصی در زمینه طراحی سیستم های الکترونیک با تاسیس یک شرکت با سهامی خاص با سمت مدیر عامل فعالیت داشتم و تا کنون سیستم های زیادی طراحی و برنامه نویسی کردم و مدرک فنی حرفه ای در زمینه الکترونیک , دوربین های تحت شبکه , درایور موتور های LS دارم و چند تا تخصص در زمینه الکترونیک از جمله طراحی مدار , برنامه نویسی AVR , برنامه نویسی PIC دارم که میتونم مدرک فنی حرفه ای بگیرم اما متاسفانه سابقه بیمه ندارم , در ضمن چند تا سیستم الکترونیکی طراحی کردم که اگه به مهاجرتم کمک.میکنه میتونم ثبت اختراع کنم , زبان انگلیسی متوسط و زبان آلمانی نمیدونم , تقریبا ۷۰ میلیون سرمایه دارم , ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی می توانید برای ویزای کار یا همان ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید که رشته تحصیلی و دانشگاه شما مورد تایید آلمان باشدهمچنین بتوانید سابقه کار مرتبط نیز ارائه دهید تا امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را داشته باشید در صورتی که کار مناسب را اخذ کردید می توانید درخواست الحاق به خانواده دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 55. مهدی گفته:

  با سلام،
  من لیسانس برق هستم، سابقه رسمی فقط ۱ ساله، اما مدارک فنی وحرفه ای در زمینه برق از قبیل پی ال سی و اتوماسیون صنعتی، انرژی خورشیدی و بادی، خانه هوشمند، ممیزی انرژی، ابزار دقیق و… بعلاوه یه مدرک آنلاین توربین بادی دانشکده فنی دانمارکdtu از طریق coursera دارم.انگلیسیم خوبه، و آلمانی رو دارم یاد میگیرم، شانس من در شرایط کنونی چقدره برای ویزای کار در آلمان یا اتریش و..؟و آیا این مدارک اونجا معتبر هستن یا نه
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش اقدام نمایید اما باید بتوانید سابقه کار خود را بیشتر نمایید و نامه کاری نیز ارائه دهید همچنین برای ویزای جستجوی کار اتریش باید امتیاز آن را بدست آورید مدارکی که دارید بسیار در اخذ کاریابی مفید خواهد بود . برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 56. mie editor3 گفته:

  باسلام خدمت جناب آقای ملک پور محترم بی نهایت از زحمات شما بزرگوار و تیم فعال شما سپاسگذارم، خدارو شاکرم که با تیم شما آشنا شدم، شما اطلاعات کامل و مفیدی در اختیار هم میهنانتون قرار میدهد و مانع گمراهی ما میشه بازهم بینهایت سپاسگذارم و ازتون راهنمایی میخواهیم ‌‌؛ من خانمی ۳۲ ساله هستم لیسانس روانشناسی بالینی با معدل ۱۸ و دانشجوی فوق لیسانس روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، ۳سال سابقه کار با اتیسم رو دارم، زبان رویم در حال کلاس رفتن هستم درصد نمره ۶ونیم میتونم بگیرم. باهمسرم قصد مهاجرت داریم بابا این رزومه نمیدونم باید از چه طریق و به کدوم کشور درخواست بدم از طریق کار یا تحصیل؟ آیا رشته تحصیلی و کار در زمینه اتیسم میتونه مفید باشه کشور خاصی حیطه اتیسم و رشته روانشناسی رو لازم داره؟؟ درضمن همسرم دیپلم برق صنعتی دارند و تعمیر کار تلفن هستند، پروانه کسب و گردش مالی خوبی داره، و نقدینگی زیر صد میلیون داریم. ممنون میشم مثله بقیه به من هم کامل پاسخ بدید صمیمانه از تلاش بی وقفه شما سپاسگذارم.

  پاسخ
  • ramin گفته:

   با سلام
   من ۳۹ سالم هست و مدرک لیسانس شیمی کاربردی دارم با ۱۳ سال سابقه کار متاهل و یک فرزند.
   لطفا راهنمایی کنین برای ویزای کار می تونم اقدام کنم ؟

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام می توانید برای ویزای کار کشورها آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

    پاسخ