اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و بررسی شرایط آن

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی ، شرایط لازم برای اخذ اقامت دائم و تابعیت یا شهروندی یا پاسپورت اتریش از طریق خود حمایتی یا تمکن مالی ، مبلغ اولیه مورد نیاز برای اخذ اقامت کشور اتریش از طریق تمکن مالی و نکاتی که باید قبل از اقدام برای اقامت تمکن مالی اتریش باید بدانید در این مقاله به طور کاملا علمی و دقیق مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی چیست؟ چه افرادی شرایط مهاجرت از طریق خود حمایتی را دارند؟ هزینه اقامت تمکن مالی اتریش چقدر است؟ گواهی تمکن مالی سفارت اتریش چیست و چگونه ارائه می گردد؟ مزایا و معایب تمکن مالی اتریش چیست؟ چه مدارکی جهت اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی مورد نیاز است؟ آیا خود حمایتی اتریش منجر به اخذ اقامت و در نهایت تابعیت خواهد شد؟ اینها نمونه سوالاتی است که پاسخ آنها در در باب تمکن مالی کشور اتریش این نوشتار ارائه شده است. شرایط اخذ اقامت کشور اتریش از طریق تمکن مالی از ابعاد مختلفی قابل بررسی می باشد که مهم ترین نکات در این باب برای شما کاربران گرامی به صورت کاملا تخصصی بیان خواهد شد. اخذ اقامت از طریق تمکن مالی یا به اصطلاح خودحمایتی ، در کشورهایی چون اسپانیا، فرانسه، یونان و اتریش امکان پذیر است. در این مقاله در مورد کشور اتریش به صورت خاص همه موارد و نکات مورد تحلیل قرار خواهد گرفت. شما عزیزان می توانید برای تکمیل اطلاعات خود در مورد اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی با مجموعه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش  تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های رایگان تیم حقوقی نهایت استفاده را نمایید. در این مقاله موضاعات خاصی به صورت تخصصی تر بیان خواهد شد که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد:

اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و شرایط عمومی سرمایه گذاری در اتریش
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و پروسه اخذ اقامت
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و استانداردهای سرمایه گذاری
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و بررسی کامل شرایط آن
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و معایب آن
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و مزایای آن
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و شرایط عمومی سرمایه گذاری در اتریش

اتریش یکی از بهترین کشورهای اروپایی می باشد که افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری و یا اخذ اقامت و تابعیت در این کشور هستند. وین پایتخت اتریش به عنوان بهترین شهر جهان شناخته شده است که از نظر شرایط زندگی، شرایط آب و هوایی و رفاه زندگی شهروندان در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد. اتریش یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد که همین امر موجب گردیده تا با دیگر کشورهای اروپایی تبادلات اقتصادی زیادی داشته باشد. اتریش با کشورهایی چون جمهوری چک، آلمان، سوئیس، لیختن اشتاین، ایتالیا، اسلوونی، اسلواکی و مجارستان هم مرز است و این امر بستر مناسبی جهت تجارت را فراهم آورده است.

خودحمایتی یا همان اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی روشی مناسب برای افرادی است که تمکن مالی کافی ( اعم از منقول و غیر منقول )  برای ورود به این کشور را دارند و می توانند هزینه های مربوط به خود و همسر و فرزندان زیر مجموعه خود را تامین نمایند. این روش مناسب افرادی است که قصد ورود به این کشور از طریق سرمایه گذاری را ندارند بلکه می خواهند اقامت یک کشور اروپایی را داشته باشند و بعد از حضور در این کشور و بررسی شرایط موجود در این کشور اقدام به سرمایه گذاری  نمایند و یا صرفا اقامت یکی از بهترین کشورهای اروپایی را داشته باشند. عموما این روش مناسب افرادی است که از سن بالایی برخوردار هستند و به دنبال استخدام و یا کار برای کارفرما در این کشور نمی باشند؛ زیرا در صورتی که بواسطه خودحمایتی وارد کشور اتریش شوید، اجازه کار به نحوی که به استخدام یک کارفرمای اتریشی دربیایید را نخواهید داشت اما خود می توانید در نقش یک کارفرما در این کشور ظاهر شوید و تجارت و کسب و کار خود را داشته باشید. نکته مثبت در این روش این است که مدرک تحصیلی و مدرک زبان بالایی جهت اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی مورد نیاز نیست. کشور اتریش جز کشورهایی است که زبان رسمی آلمانی دارد اما اکثریت مردم به زبان انگلیسی مسلط می باشند از همین رو در صورتی که قصد اقامت در این کشور را دارید، بهتر است سطح زبان خود را به حد مورد نیاز برای رفع نیازهای روزمره خود برسانید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکاتی که قبل از اقامت تمکن مالی باید بدانید

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و پروسه اخذ اقامت

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد موضوع اقامت اتریش از طریق تمکن مالی وجود دارد، این است که پروسه اخذ اقامت این کشور به چه نحوی صورت می پذیرد. در واقع هدف اکثر افراد از مهاجرت به هر کشوری، اخذ اقامت دائم و تابعیت می باشد و هر چه این موضوع سریع تر اتفاق افتد، برای افراد مطلوبیت بیشتری خواهد داشت. در روش خودحمایتی کشور اتریش در ابتدا یک اقامت یک ساله به شما اعطا خواهد شد و سپس برای یک سال دیگر نیز اقامت شما تمدید خواهد شد. در صورتی که شرط حضور در این کشور را رعایت نموده باشید، در مرحله بعدی اقامت سه ساله این کشور را دریافت خواهید کرد پس در نتیجه بهتر است بدانید که این روش در همان ابتدای کار به شما اقامت دائم نمی دهد بلکه بعد از گذشت ۵ سال می توانید برای اخذ اقامت دائم اتریش اقدام نمایید. نحوه تمدید اقامت شما در این روش به عملکرد قانونی شما در این کشور بستگی دارد. در صورتی که شرط حضور در این کشور را رعایت نموده باشید و مرتکب اموری که از نظر این کشور جرم محسوب می شود، نشده باشید می توانید اقامت خود را به راحتی تمدید نموده و اقامت دائم این کشور را  اخذ نمایید.

مدارکی که در پروسه اخذ اقامت اتریش مورد نیاز است زیر نام برده شده است:

 • نشان دادن حداقل ۲۲ هزار یورو سرمایه در حساب به ازای هر نفر از اعضای خانواده
 • ارائه اصل و کپی پاسپورت معتبر تمامی متقاضیان
 • عکس پاسپورتی
 • بیمه نامه سلامت
 • سند ملک و یا اجاره نامه منزل در اتریش
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت سرمایه
 • تعیین منبع سرمایه
 • ارائه اسناد مبنی بر داشتن درآمد بصورت ماهیانه
 • سند ازدواج

شاید این مقاله برای شما مفید باشد :

قرمز سفید قرمز بهترین روش اقامت اروپا

قرمز سفید قرمز اتریش بهترین روش اقامت اروپا

مقاله مرتبط

تمکن مالی اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خودحمایتی اتریش

مقاله مرتبط

راههای اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و استانداردهای سرمایه گذاری

جالب است بدانید که روش اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و یا همان خودحمایتی اتریش ، زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری محسوب می شود. از همین رو در صورتی که قصد مهاجرت به هر کشوری از طریق خودحمایتی را دارید، مهم ترین نکته بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور می باشد. مهم ترین نکته برای افرادی که از طریق سرمایه گذاری وارد کشوری می شوند، نرخ فساد و مصادره اموال در آن کشور است.

 • نرخ مصادره اموال کشور اتریش

نرخ مصادره اموال در هر کشوری نشان دهنده کلیه اقدامات تبعیض آمیز توسط دولت میزبان در مورد سرمایه گذاران می باشد. در واقع در صورتی که نرخ مصادره اموال در این کشور بالا باشد، احتمال اینکه دولت سرمایه گذار را از سرمایه گذاری خود محروم نماید بیشتر است. این نرخ با اعداد ۱ تا ۷ روی نمودار نشان داده می شوند و هر چه عدد پایین تر باشد، آن کشور از جهت نرخ مصادره اموال ، امنیت بالاتری دارد و سرمایه گذاران با اطمینان خاطر می توانند به سرمایه گذاری در آن کشور بپردازند. خوشبختانه کشور اتریش برای سال های متمادی نرخ ثابت یک را داشته است و به همین دلیل این کشور مقصد مناسبی برای سرمایه گذاران می باشد.

نمودار نرخ مصادره اموال کشور اتریش

 • شاخص کنترل فساد

شاخص مهم بعدی در سرمایه گذاری در اتریش شاخص کنترل فساد می باشد.  مقدار میانگین شاخص کنترل فساد برای اتریش در طی چند سال اخیر،  ۱٫۷۳ درصد بوده است. حداقل شاخص ۱٫۳۹ در سال ۲۰۱۲ و حداکثر شاخص ۲٫۰۵ در سال ۲۰۰۴ بوده‌ است .این آمار نشان می دهد اقتصاد اتریش نظام امنی دارد و شرایط مساعدی از نظر کنترل فساد دارد.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خودحمایتی اتریش+ ویزای خود حمایتی اتریش از موکلین موسسه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد خودحمایتی اتریش و کارت تمکن مالی اتریش

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه
حقوق رقابت و انحصار در سرمایه گذاری خارجی
سرمایه گذاری یورویی

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

افرادی که قصد اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی را دارند، باید به مهم ترین شاخص های اقتصادی در این کشور توجه داشته باشند:

 • تولید ناخالص داخلی اتریش

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی یا GPD اتریش

  GDPمخفف “تولید ناخالص داخلی” است و نشان دهنده ارزش پولی کلیه کالاها و خدمات نهایی تولید شده (که در بازار به فروش می رسد) در یک کشور در طی یک دوره زمانی (معمولاً ۱ سال) است. تولید ناخالص داخلی (GDP) متداول ترین ابزار جهت اندازه گیری فعالیت های اقتصادی یک کشور است. تولید ناخالص داخلی در کشور اتریش در سال ۲۰۱۸ به ارزش ۴۵۵٫۷۴ میلیارد دلار بوده است. ارزش تولید ناخالص داخلی اتریش ۰٫۷۴ درصد از اقتصاد جهانی را شامل می شود. تولید ناخالص داخلی در اتریش از سال ۱۹۶۰ تا ۲۰۱۸ به طور متوسط ​​۱۷۳٫۹۳ میلیارد دلار بوده است. تولید ناخالص داخلی در سال ۲۰۱۸ به ۴۵۵٫۷۴ میلیارد دلار یعنی رکورد بالاترین حد خود  و ۶٫۵۹ میلیارد دلار در سال  ۱۹۶۰ به رکورد پایین ترین حد خود رسیده است.

 • نرخ بیکاری اتریش

نمودار نرخ بیکاری اتریش در مقایسه با کشورهای آلمان و بلژیک

یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادی در هر کشور، نرخ بیکاری در آن است. هر چه میزان نرخ بیکاری کشوری پایین تر باشد، شانس یافتن شغل برای فردی که در آن کشور اقامت دارد، بالاتر خواهد رفت. کشور اتریش جز کشورهای اروپایی می باشد که در کنار کشورهایی چون هلند، آلمان، فنلاند، دانمارک و مجارستان از نظر نرخ بیکاری در موقعیت مناسبی قرار گرفته است

 • نرخ تورم اتریش

نمودار نرخ تورم اتریش در بحث اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

نرخ تورم در هر کشور یکی دیگر از شاخص های تاثیر گذار در اقتصاد آن کشور است. نمودار اول نشان دهنده نرخ تورم در کشور اتریش است که طبق آخرین آمار در سال ۲۰۱۹ حدود ۱٫۵ درصد بوده است. این در حالی است که نرخ تورم در کشور ایران در دوره کنونی ( یعنی در بازه سالهای ۹۷ و ۹۸ ) به میزان ۳۵ درصد می باشد. با کمی بررسی می توان به تفاوت فاحش این دو کشور از نظر میزان نرخ تورم پی برد.

 • نرخ مالیات در اتریش

نمودار نرخ مالیات اتریش در بحث اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

نرخ مالیات بر درآمد در کشور اتریش ۵۵ درصد است. نرخ مالیات بر درآمد در این کشور از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۸ به طور متوسط ​​۵۰٫۶۳ درصد بوده است. در اتریش نرخ مالیات بر درآمد مالیاتی است که از افراد اخذ می شود و به منابع مختلف درآمد مانند کار ، بازنشستگی ، بهره و سود تقسیم می شود. درآمد حاصل از نرخ مالیات بر درآمد منبع مهمی از درآمد برای دولت اتریش است

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد زیر و بم های اقامت خودحمایتی اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خودحمایتی اتریش و کارت تمکن مالی اتریش

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و بررسی کامل شرایط آن

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و یا خودحمایتی و به اصلاح اخذ اقامت بدون اجازه کار شرایط به خصوصی دارد. این نوع روش هرساله به تعداد محدودی ارائه میگردد و در واقع دارای سهمیه و ظرفیت محدودی می باشد. این تعداد توسط دولت اتریش سالانه برای هر استان در اتریش تعیین می شود. در مورد یک خانواده همه متقاضیان از جمله کودکان باید به سهمیه باقیمانده برسند. مهم ترین نکته در این روش ، نشان دادن تمکن مالی کافی برای خود و خانواده می باشد. متقاضی اصلی در این روش باید در حساب بانکی کوتاه مدت خود برای نشان دادن دارایی خود جهت تامین بودن در دوره اقامت ) برای یک سال ) حداقل معادل ۲۱.۵۰۰ یورو موجودی داشته باشد. در صورتی که متقاضی همراه با همسر خود باشد، میبایست در حساب حداقل معادل ۳۲.۵۰۰ یورو موجود داشته باشد. توجه داشته باشید در صورتی که متقاضی صاحب فرزند باشد، به ازای هر فرزند باید در حساب خود حداقل معادل ۳.۵۰۰ یورو موجودی داشته باشد. خاطر نشان می شود که بهتر است این وجوه مطابق با تعداد متقاضیان محاسبه شده و به صورت یکجا و در یک تاریخ مشخص به حساب اصلی که باید به نام متقاضی اصلی بوده واریز شود تا اثبات منبع آن آسان تر باشد. حساب فقط باید بانک و از نوع حساب کوتاه مدت باشد، موسسه های مالی اعتباری به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد. ارائه پرینت بانکی سه ماهه می باشد که در این سه ماه نباید مبلغ کمتر از مبلغ مذکور باشد و مبالغ درآمد ماهیانه باید حتما به همین حساب اصلی به صورت مرتب واریز شود. متقاضی خود حمایتی باید نشان دهد که درآمد ماهیانه به ازای خود و همچنین هر یک از همراهان را دارا می باشد.

 • به ازای متقاضی اصلی ( بدون همراه ) درآمد ماهیانه باید معادل حداقل ۱.۷۸۰ یور باشد.
 • به ازای متقاضی اصلی ( با همسر ) درآمد ماهیانه باید معادل حداقل ۲.۶۹۰ یورو باشد.
 • به ازای هر یک از فرزندان باید مبلغ ماهیانه حداقل معادل ۲۸۰ یورو به مبالغ بالا اضافه شود.

در صورتی که هر یک از متقاضیان دارای مدرک دیپلم نیستند میبایست حتما جایگزین آن مدرک زبان آلمانی A1 را که از یکی از موسسات معتبر و مورد قبول اخذ شده باشد را تا قبل از وقت سفارت خود ارائه نمایند. همچنین ارایه مدرک زبان آلمانی A1  برای هر یک از همراهان بین ۱۴ تا ۱۷ سال الزامی می باشد. توجه داشته باشید در صورتی که به اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی فکر می کنید، باید این مسئله را بدانید که این کشور شرط حضور دارد به این معنا که برای تمدید اقامت خود، باید از هر سال شش ماه به صورت متوالی یا متناوب در این کشور حضور داشته باشید. هم چنین اجاره نامه اتریش نیز جزء الزامات مدارک مورد نیاز سفارت می باشد در صورتی که خود متقاضی نتواند تهیه نماید می بایست هزینه آن را که شامل اجاره منزل بابت ۱۵ ماه در اتریش ( شهر و مکان آن طبق استعلام از وکیل در اتریش تعیین می شود ) به نرخ یورو پرداخت نماید و اجاره نامه برای متقاضیان تهیه گردد. قابل ذکر است که مبلغ اجاره نامه در صورت مثبت نبودن نتیجه روادید قابل عودت نمی باشد. مقاله ای با عنوان « سرمایه گذاری در اتریش » می تواند علاوه بر بحث خود حمایتی یا تمکن مالی اتریش راهنمای جامعی برای انواع راههای سرمایه گذاری در این کشور باشد؛ پیشنهاد می کنیم مطالعه آن را از دست ندهید.

سرمایه گذاری در اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خودحمایتی اتریش از یکی از موکلین موسسه

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خودحمایتی اتریش یا اقامت بازنشستگان در اتریش

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و مزایای آن

از مزایای اقامت اتریش از طریق تمکن مالی یا خود حمایتی میتوان به موارد زیادی اشاره کرد؛

 • دریافت اقامت دائم کشور اتریش پس از ۵ سال و در پی آن دریافت پاسپورت و تابعیت اتریشی پس از ۶ سال است.
 • عدم نیاز به انتقال سرمایه به این کشور و در نتیجه کم ریسک بودن این روش ( صرف نشان دادن مبلغ مورد نیاز در حساب فرد متقاضی کافی است. )
 • امکان خرید ملک و یا کسب و کار و درآمدزایی
 • امکان تحصیل رایگان برای متقاضی و همسر و فرزندان
 • نرخ مالیات معقول
 • ثبات  اقتصادی
 • امنیت اجتماعی بالا
 • پروسه اخذ ویزا به نظر آفیسر بستگی ندارد
 • شرایط اقدام همزمان برای همه افراد خانواده
 • اقامت در بهترین کشور اروپایی
کشور اتریش برای زندگی - حصوصیات اخلاقی مردم اتریش
هزینه های زندگی در اتریش
آب و هوای اتریش
سرمایه گذاری در خارج از کشور - مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و معایب آن

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی در مقایسه با اغلب کشورها معایب چندانی ندارد. برای مثال بر خلاف روش های اقامتی در بسیاری از کشورها که فرد متقاضی مستلزم سرمایه گذاری با مبلغ زیادی در یک کشور بوده و مبلغ قابل برگشت نیست و یا در صورت عدم سرمایه گذاری و لغو قرارداد، بیشتر از نصف مبلغ به عنوان هزینه اقدام از بین رفته است، اقامت اتریش از طریق تمکن مالی این گونه نبوده و تنها ریسک موجود هزینه اجاره بهای خانه ای ست که فرد قبل از ورود به اتریش ملزم به پرداخت آن است و مبلغ قابل توجهی نخواهد بود. دومین نکته در مقایسه با خودحمایتی کشور فرانسه که شرط حضور ندارد، در این روش فرد حداقل ۶ ماه باید در این کشور حضور داشته باشد. البته در اکثر روش هایی که منجر به اقامت فرد متقاضی می گردد، شرط حضور وجود خواهد داشت. نکته منفی در این روش،  عدم اجازه کار تا مدت ۵ سال ( تا زمانی که اقامت دائم اخذ گردد) می باشد. در واقع در این روش فرد متقاضی نمی تواند به استخدام یک کارفرمای اتریشی درآید اما اجازه راه اندازی کسب و کار خود را دارد.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد لایو خود حمایتی فرانسه

مقاله مرتبط

خودحمایتی فرانسه

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مقایسه خود حمایتی فرانسه و اتریش

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

یکی از موضوعات اساسی در اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی استفاده از وکیل با تجربه و متخصص در این زمینه است زیرا در این روش مهاجرتی، نقش وکیلی با تجربه بسیار اساسی است. موسسه حقوقی ملک پور با سال ها تجربه درخشان و استفاده از بهترین وکلای بین المللی سعی بر آن داشته تا گامی در جهت جلب اعتماد موکلین خود بردارد و از همین رو ویزاها و مصاحبه های موکلین خود را در کانال تلگرامی و سایت های رسمی خود قرار داده است. شما عزیزان همچنین می توانید با خرید محصول ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت، در مورد همه روش های مهاجرتی اطلاعات به روز و کاملی را با تدریس شخص استاد ملک پور به دست آورید و انتخابی دقیق و آگاهانه داشته باشید. با مراجعه به لینک زیر اطلاعات مفیدی در مورد مشاوره  و وکیل مهاجرت در کشور اتریش دریافت خواهید کرد:

وکیل مهاجرت | سرمایه گذاری در خارج از کشور

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت به اتریش | زندگی در وین اتریش
ثبت شرکت در اتریش
اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و سخن پایانی

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی ، شرایط لازم جهت اقدام برای خودحمایتی اتریش، استاندارها و شاخص های اقتصادی اتریش و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی در این مقاله به صورت کاملا کاربردی و دقیق آورده شده است. اتریش کشوری با کیفیت زندگی مثال زدنی در اروپا است که مهاجرت به این کشور رویای اشخاص زیادی می باشد. پروسه خودحمایتی یا اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی روش مناسبی برای افرادی است که شرایط ورود به این کشور از طریق تحصیل و یا کار را ندارند. در صورتی که در مورد این روش و یا هر یک از روش های مهاجرت به این کشور چون سرمایه گذاری( شامل خرید ملک، ثبت شرکت و یا خرید اوراق قرضه و…) ، کار، تحصیل، ازدواج و یا تولد سوالی در ذهن دارید، برای دریافت پاسخ خود می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان اطالاعات خوبی دریافت نمایید. هم چنین در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه و یا بخش پرسش و پاسخ سایت با بیان سوالات خود می توانید پاسخ آن را در کوتاه ترین فرصت ممکن دریافت نمایید. در صورت نیاز می توانید با رزرو وقت مشاوره از طریق اسکایپ با مشاورین ارشد موسسه و یا استاد ملک پور در مورد روش اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. نوروزیان گفته:

  با درود فراوان سوال من درمورد خودحمایتی اتریش است اگر لطف کنید پاسخ دهید
  برای در خواست اقامت خودحمایتی به سفارت اتریش وقتی ما هنوز وارد اتریش نشدیم چطور میتوانیم ملکی را در اتریش اجاره یا خریداری نمااییم؟ومدارک مربوط به اجاره ملک و به سفارت بدهیم ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز نیاز به حضور فیزیکی شما در اتریش جهت اجاره و عقد قرارداد نیست. شما می توانید از طریق سایت های مربوط به خرید و اجاره ملک در اتریش این مهم را انجام دهید . چنانچه دوست و یا آشنائی در اتریش داشته باشید می توانند ملکی اجاره و یا خریداری نمایند .

   پاسخ