اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند

اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند

اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند ۲۰۱۸ در مهاجرت به ایسلند ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت دارای مراحل خاصی می باشد . شرایط اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند و یا اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند نکاتی دارد . راه های مهاجرت کاری به ایسلند و اقدامات لازم برای اخذ ویزای کاری ایسلند و کار در ایسلند و همچنین موسسات کاریابی در ایسلند و یا مهاجرت به ایسلند از طریق کار به چه صورت است ؟ با مهاجرت کاری به ایسلند می توان به اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند رسید ؟

این مقاله در باب اقامت از طریق کار در ایسلند  نگارش شده است و به یکی از راههای اخذ اقامت ایسلند  و مهاجرت به ایسلند می پردازد . شما عزیزان می توانید برای اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند از کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  مشاوره رایگان اخذ نمایید .

شرایط کار در ایسلند :

یکی از راههای کسب در آمد در ایسلند گردشگری است . بر این اساس می توان گفت یکی از مشاغل برای کاریابی رشته توریسم می باشد .

بر اساس  یکی از گزارش های  روزنامه امریکایی تایمز  ، بیش از یک سوم  مشاغلی که در پنج سال اخیر  در کشورایسلند تاسیس شده اند در زمینه های صنعت توریسم و گردشگری بوده  اند . ساخت و ساز هتل و همینطور فراهم کردن همه زیرساختهای لازم جهت جذب گردشگر یکی از بزرگترین منابع درآمدی ایسلند می باشد .
صنعت ماهیگیری یکی دیگر از راههای کسب در آمد در ایسلند است که طرفداران بسیاری نیز دارد ، در واقع چیزی در حدود  ۴۰ درصد  صادرات ند از ماهیگیری است

در ادامه تعدادی از سایت ها ی کاریابی در ایسلند را به شما معرفی می کنیم :

 • EURES
  •   Eurojobs
  •  Jobs.is
  همینطور روزنامه های محلی وهمچنین اتحادیه های کارگری مکان های مناسبی جهت یافتن شغل مناسب و متناسب با تخصص و رشته تحصیلی شما  هستند و متقاضی کاریابی در ایسلند همچنینی می تواند جهت پیدا کردن شغل مناسب در آژانس های کاریابی ثبت نام نماید .

چگونه می توان در ایسلند کار پیدا کرد :

در  مهاجرت کاری به ایسلند و  اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  به این صورت است که بسیاری از مشاغل آگهی نمی شوند . در واقع متقاضی باید درخواست های شغلی خود را به شرکت های مورد نظر ارسال نماید و یا اینکه از طریق رسانه های اجتماعی مانند LinkedIn برای ایجاد یک شبکه محلی برای ارتباط با کارفرمایاناقدام نماید .
متقاضی شغل و اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  میباید  یک عدد فرم درخواستی را به صورت آنلاین پر نموده  و همراه با رزومه شغلی و تحصیلی خود به همراه نامه درخواست کار برای کمپانی های مختلف ارسال نماید .

 

در خصوص اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند   در انتها و بعد ازپیدا کردن شغل و ورود مهاجرت کاری به کشور ایسلند باید جهت دریافت شماره شناسایی   (kennitala)، اقدام کرد .
همچنین  اگر شما عزیزان قصد مهاجرت کاری به ایسلند  و اقامت از طریق ویزای کار ایسلند هستید و می خواهید که اخذ ویزای کار ایسلند را داشته باشید و پس از آن از اقامت از طریق ویزای کار ایسلند استفاده نمایید و برای اقامت دائم ایسلند از طریق کار اقدام نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط اقامت از طریق ویزای کار ایسلند  به صورت تلفنی و تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

تمام اشخاصی که در ایسلند سکونت دارند دارای یک شماره شناسایی (kennitala) هستند .

متقاضی بعداز مهاجرت به کشور ایسلند می تواند با مراجعه ی به اداره ثبت ملی در شهر مربوطه، شهرداری شهر مربوطه، فرمانداری های شهرها و یا دفتر اصلی اداره ی پلیس این کشور برای اخذ این شماره ی شناسایی اقدام نماید .

 مجوز کار و اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند :

.
•    شهروندان شمال اروپا: شهروندان شمال اروپا برای کار در  ایسلند هیچ مشکل و مانعی ندارند .

حتی اگر مدت اشتغال شخص در ایسلند کوتاه تر از شش ماه باشد نیز باید در اداره ثبت ملی برای دریافت شماره شناسایی ایسلندی (kennitala) اقدام  کرد .

 • شهروندان منطقه اقتصادی اروپا همچنین می توانند بدون هیچ مانعی به ایسلند بروند و دنبال کاربگردند. چنانچه  از طریق Ninukot کارمورد نظر را  پیدا کنند ، مجوز اقامت در ا یسلند را خواهند داشت که  این مجوز از طریق  ادراه ثبت ملی صادر می گردد.

مالیات در ایسلند در خصوص کار در ایرلند و اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  :
همه اشخاصی که اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند   دارند باید مالیات بر درآمد پرداخت کنند . به منظور پرداخت مالیات  میبایست شخص متقاضی کارت مالیاتی خود را از اداره ی درآمد داخلی (Rikisskattstjori) دریافت کند . برای تمامی اشخاصی که  شماره شناسایی (kennitala)  دا رند یک کارت مالیاتی منحصر به فرد ارسال می گردد .

 

یادگیری زبان ایسلندی برای بعضی از مشاغل ضروری می باشد و یک امتیاز ویژه به حساب می آید . قطعا برای  مهاجرت کاری به ایسلند و اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  پیدا کردن شغل بهتر باید دانش زبان ایسلندی کافی را داشت .

چنانچه متقاضی کار در ایسلند و  اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  از  کشورهایی غیر از ۳۲ کشور اتحادیه اروپا یا حوزه شنگنند باشید باید  جهت در یافت  مجوز کار و اقامت  رسمی درایسلند درخواست دهید .

مجوز کار صادر شده برای اشخاص تبعه غیر منطقه ی اقتصادی اروپا / انجمن تجارت آزاد اروپا توسط اداره کار در کشورایسلند بررسی و پیگیری میشود.

اداره مهاجرت در ایسلند فقط  بر اساس  این مجوز کار صادر شده از طرف اداره کار به متقاضی کار در ایسلند و اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  اجازه اقامت می دهد .

متقاضی کارکه تابعیت  غیر اروپایی دارد  در ایسلند باید مدارک مورد نیاز را به سایتها و موسسات کاریابی بفرستند و منتطر دریافت جواب و نظر مثبت کارفرما در ایسلند بماند . بر اساس آن دعوتنامه کاری به سفارت ایسلند رفته و درخواست ویزای کار ایسلند نماید . البته می توان گفت دریافت چنین اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  و دعوتنامه کاری ساده نبوده و نیازمند داشتن رزومه کاری بسیار عالی و داشتن دانش زبان ایسلندی است .

در واقع شاید انتخاب کشورهایی که به شما امکان دریافت ویزای جستجوی کار و رفتن به کشور مورد نظر و دنبال کار مناسب گشتن را می دهد قطعا انتخاب مناسبتری است .

در اروپا کشورهایی چون آلمان و اتریش به شما این شانس را می دهندکه با ارائه مدارک مورد نیاز و یاری گرفتن از وکلای زبده جهت دریافت ویزای جستجوی کار ایسلند و اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  اقدام نمایید .

قطعا با حضور در محیط شانس بیشتری برای کاریابی خواهید داشت . بعد از دریافت این ویزا به مدت ۶ ماه متقاضی کار می توان به این کشورها رفته و جهت کاریابی اقدام نماید .

در این مقاله به بررسی شرایط و مراحل اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  و قوانین کاریابی در ایسلند پرداختیم و اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  را مورد بررسی قرار دادیم . چنانچه ملاحظه فرمودید اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند  برای شهروندان غیر اروپایی کار ساده ای نبوده و نیازمند به درخواست کار از یه کارفرمای ایسلندی است که دشواریهای بسیاری دارد .

در ادامه کشورهایی در اروپا به شما معرفی شد که به شما این فرصت و امکان را می دهد که جهت کاریابی وارد آنها شوید و به طور قانونی جستجوی کار انجام دهید . در صورت کاریابی می توانید به اقامت اروپا دست یابید . موسسات حقوقی معتبر با یاری گرفتن از وکلای ارشد شما را در این زمینه یاری می رسانند .

شما عزیزان اگر می خواهید از شرایط اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند آگاه شوید و راه ها و قوانین اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند مطلع شوید و اگر می خواهید مهاجرت به ایسلند داشته باشید و یا ویزای کار ایسلند را بدست آورید و اگر قصد مهاجرت کاری به ایسلند و آشنایی با موسسات کاریابی در ایسلند را دارید همواره می توانید با کارشناسان و حقوقدانان و مشاورین متخصص و مسلط به امور بین الملل مؤسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت از طریق ویزای کار در ایسلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 پاسخ
 1. یونس بینایی گفته:

  سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم و از سه رشته مختلف دارای کارت مربی گری دارم و در حال حاضر مشغول کار ازاد و در زمینه خواربار فروشی فعالیت میکنم و تا حدودی انگلیسی بلد هستم چه پیشنهادی دارین برای مهاجرت و اقامت با توجه به شرایط بنده در ایسلند

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید تا شرایط شما کاملا بررسی گردد اما امکان اقدام به روش های متفاوتی برای شما فراهم است

   پاسخ
 2. mie editor3 گفته:

  سلام من لیسانس معماری دارم اما کارم طراجی لباس است .دیپلم خیاطی و ارایشگری دارم در زمینه جسابداری هم مدرک مجتمع فنی دارم زبان انگلیسی ام بد نیست .چه پیشنهادی برای مهاجرت به ایسلند دارید البته من خودم دنبال گرفتن ویزای کار هستم

  پاسخ