اقامت استرالیا از طریق خرید ملک

اقامت استرالیا از طریق خرید ملک

امروزه بسیاری از افراد متقاضی اقامت استرالیا از طریق خرید ملک و همچنین وکیل مهاجرت برای مهاجرت به استرالیا هستند ، موقعیت جغرافیایی و سطح رفاه اجتماعی و قرار گرفتن در سطوح بالای اقتصادی در جهان سبب شده است تا سرمایه گذاران بین المللی را به فکر اقامت استرالیا از طریق خرید ملک و در صورت کلی خرید ملک در استرالیا بیندازد . باید اندیشه اقامت استرالیا از طریق خرید ملک را در حقوق بین الملل خصوصی جستجو کرد و تمام قوانین مهاجرتی استرالیا و در نهایت اخذ اقامت استرالیا را در این راه در اختیار داشت و از آنها بهره مند بود .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه حقوقی MIE اتریش با تلاش بسیار به نتایج بسیار مهمی در تحقیقات خود رسیده است تا بتواند کاملاً با شرایط عالی و فوق العاده به متقاضیان اقامت استرالیا از طریق خرید ملک جوابگو باشد ، پیشنهاد می شود حتماً با وکیل مهاجرتی استرالیا در این زمینه به صورت مفصل مشورت نمایید و از نظرات ارزشمند آنها در مورد قوانین مهاجرتی استرالیا بهره مند شوید.

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

 

 

نه اینکه تنها اجازه اقامت استرالیا از طریق خرید ملک باید مورد بحث و گفتگو قرار گیرد بلکه در مورد تمامی راه های اخذ اقامت استرالیا باید به تفصیل صحبت شود تا مناسب ترین راه و مقرون به صرفه ترین راه اخذ اقامت استرالیا از جمله تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ، ازدواج در استرالیا ، تولد فرزند در استرالیا و سایر طرق انتخاب نمود .

در ابتدا باید به این نظر دقت بفرمایید در خرید ملک مخصوصاً در اقامت استرالیا با خرید ملک در تمامی نقاط دنیا با محدودیت هایی رو به رو هستند و این محدودیت ها در سرمایه گذاری افراد بین المللی تاثیر گذاشته است ، این موضوع لازم به ذکر است که در نقاط مختلف کشور استرالیا قیمت ملک متفاوت است و این بستگی به محلی است که شما درخواست اقامت استرالیا از طریق خرید ملک را دارید ، معمولاً در این راه با اجاره ملک کوچک وارد صحنه خواهند شد .

سرمایه گذاران متقاضی اقامت استرالیا از طریق خرید ملک در ابتدا محل سکونت کوچکی را جهت سکونت انتخاب می کنند و بعد از آن با بازدید از املاک ومشورت با آژانس های املاک به اقامت استرالیا از طریق خرید ملک فکر می کنند . قیمت های بالای ملک در این کشور کشور مخصوصاً در ملبورن و سیدنی سبب شده است تا با دقت بیشتر به اقامت استرالیا از طریق خرید ملک فکر شود .

در اقامت استرالیا از طریق خرید ملک دو نوع خرید ملک امکان پذیر است ، یکی خرید از بیرون خاک استرالیا و نداشتن اقامت دائم و یک نوع دیگر خرید ملک با داشتن اقامت استرالیا و از داخل خاک استرالیا امکان پذیر است ، در نوع اول که خارج از خاک استرالیا شخص به فکر اقامت استرالیا از طریق خرید ملک هست باید اجازه سرمایه گذاری در این زمینه را از سازمان FRIB را داشته باشد . این سازمان به افرادی که قصد اقامت استرالیا از طریق خرید ملک را دارند در ابتدا با بررسی کردن مدارک و توان مالی و پروفایل امتیازی به این نتیجه می رسد که آیا به وی اجازه وارد شدن به مراحل اقامت استرالیا از طریق خرید ملک بدهد و یا خیر .

در نوع دوم اقامت استرالیا از طریق خرید ملک از داخل خاک استرالیا و با داشتن یک اقامت قانونی در این کشور مراحل بدون نیاز مجوز از FRIB و سختگیری های دیگر اتفاق می افتد .

نکته حائز اهمیت اینجا است که صرف خرید ملک از خارج از استرالیا بدون داشتن اقامت موقت دیگر منجر به اقامت دائم در این کشور نخواهد شد ، لذا لازم به ذکر است این امکان وجود دارد که با خرید ملک در این کشور بتوان به طرق مختلف به اقامت دائم این کشور رسید ولکن با هزینه های بالای اقامت استرالیا از طریق خرید ملک سرمایه گذاری خاصی باید اتفاق بیفتد و نقشه ی خاصی در ذهن متقاضی این راه خواهد بود .

در اقامت استرالیا از طریق خرید ملک یکی از موضوعات بسیار مهم و اساسی این است که افراد باید به فکر مالیات ملک در استرالیا باشید ، ملک در هر کشوری جهت خریداری به صورتی است که باید در هر سال مالیات آن به دولت پرداخت شود ، مالیات ملک در کشور استرالیا ۵ درصد ارزش ملک خواهد بود و این مبلغ سالیانه امکان اضافه شدن را دارد .

نکته اینجا است که برای اقامت استرالیا از طریق خرید ملک شخص متقاضی می تواند در این کشور از وام های داخلی این کشور استفاده نماید . باید در نظر داشته باشید که اگر شخص متقاضی اقامت استرالیا از طریق خرید ملک در این کشور قبل از خرید ملک اقامت قانونی داشته باشد می تواند از این وام ها استفاده نماید و لذا شرط دیگر اخذ وام در اقامت استرالیا از طریق خرید ملک برای خرید ملک اشتغال به یک کار دائمی و یک قرارداد کاری یکساله در این کشور است .

مبلغ مورد نیاز جهت اقامت استرالیا از طریق خرید ملک برای خرید ملک بسته به ارزش ملک در این کشور است ، حداقل مبلغ جهت خرید ملک ۶۰۰ هزار دلار کانادا خواهد بود ، این مبلغ را باید با تدابیری که شما مد نظر دارید به این کشور منتقل کنید . شاید با این مبالغ بهتر باشد که برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا اقدام شود و این اقدام بهتر از اقامت استرالیا از طریق خرید ملک باشد .

در آخر شایان ذکر است که در راه اقامت استرالیا از طریق خرید ملک باید با وکیل مهاجرتی کانادا که به تمامی قوانین مهاجرتی استرالیا اشراف دارد مشورت نمایید ، این موضوع سبب می شود تا در زمینه اقامت استرالیا از طریق خرید ملک بسیاری از افراد که اطلاعاتی از این راه ندارند ممکن است اطلاعات اشتباه به شما بزرگواران عرضه کند .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش تلاش دارد تا در زمینه اقامت استرالیا از طریق خرید ملک به کلیه سوالات شما پاسخ دهد ، دقت داشته باشید شما با تماس تلفنی با ما می توانید از مشاوره رایگان تلفنی در زمینه های مختلف از جمله اقامت استرالیا از طریق خرید ملک بهره مند شوید .

شاید اینکه در ابتدا به افراد متقاضی اقامت دائم استرالیا و مهاجرت به استرالیا پروسه هزینه بردار اقامت استرالیا از طریق خرید ملک پیشنهاد شود کاری ناپسند باشد و توصیه می شود تمامی طرق مهاجرت به استرالیا و همچنین اخذ اقامت استرالیا از جمله تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ، ازدواج در استرالیا ، تولد فرزند در استرالیا را مورد بررسی قرار دهید و با پرس جوی بیشتر مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین راه را برای اخذ اقامت استرالیا در قوانین مهاجرتی استرالیا بیابید . و یا همواره می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش در خصوص اقامت استرالیا از طریق خرید ملک به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ