اقامت استرالیا با خرید ملک

اقامت استرالیا با خرید ملک

اقامت استرالیا با خرید ملک

اقامت استرالیا با خرید ملک موضوعی است که مورد توجه علاقمندان به مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ و افراد متقاضی وکیل مهاجرت قرار گرفته است اما اغلب متقاضیان اقامت استرالیا با خرید ملک روند قانونی اخذ اقامت استرالیا با خرید ملک را نمی دانند و اطلاعات ضدالنقیض من باب این موضوع مهم دریافت می کنند. ما در این مقاله روند قانونی اقامت استرالیا با خرید ملک و مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ از طریق خرید ملک در استرالیا را به طور مفصل خدمت شما عزیزان بیان می کنیم و شما علاقمندان عزیز می توانید پاسخ سؤالات خود را درباره ی اقامت استرالیا با خرید ملک در این مقاله بیابید. این مقاله با موضوع اقامت استرالیا با خرید ملک و همچنین وکیل مهاجرت به استرالیا متعلق به مؤسسه حقوقی ملک پور (با همکاری مؤسسه MIE اتریش) می باشد. در مورد تمامی راه های مهاجرت به استرالیا و همچنین اخذ اقامت استرالیا باید به تفصیل صحبت شود تا مناسب ترین راه و مقرون به صرفه ترین راه اخذ اقامت استرالیا از جمله تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ، ازدواج در استرالیا ، تولد فرزند در استرالیا و سایر طرق انتخاب نمود .

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

 

 

چرا سرمایه گذاری در استرالیا با خرید ملک؟

دلایل زیادی در باب این سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین اقامت استرالیا از طریق خرید ملک وجود دارد که ما برخی از این دلایل را بیان می کنیم:

ثبات قیمت: بازار املاک و مستغلات در استرالیا دارا ثبات است و دلایل زیادی برای این ثبات وجود دارد: حدپد ۷۰ درصد خانوپاده های استرالیایی صاحب خانه هستند، استرالیا اعطای ویزای سرمایه گذاری و مدیریت اقتصادی را از طریق اداره تنظیم مقررات استرالیا APRA که خطر حباب قیمت ملک را کاهش می دهد انجام می دهد، هرگز قیمت ها در طول یک سال بیش از ۲۰٪ کاهش نیافته است، در طول بحران مالی جهنی ۲۰۰۷_۲۰۰۹ که قیمت ملک در انگلستان و ایالات متحده آمریکا به شدت کاهش یافت قیمت ملک در استرالیا افزایش پیدا کرد.

سرمایه گذاری در استرالیا و اقامت استرالیا با خرید ملک : در بسیاری از کشورها قوانین سرمایه گذاری خارجی و مقررات بانکی بسیار دشوار است اما در کشور استرالیا این چنین نیست. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد: نیازی به شراکت با یک شهروند استرالیایی برای خرید ملک نیست، کارگزاران وام ویژه مسکن به سرمایه گذاران کمک می کنند، قوانین حمایتی قوی برای محافظت از مصرف کنندگان در سال ۲۰۰۹ تصویت شده است، سیستم حقوقی استرالیا بر اساس سیستم انگلستان است و برای سرمایه گذاران شناخته شده است، در استرالیا حداقل بی ثباتی امنیتی، سیاسی، اجتماعی اقتصادی و ملی وجود دارد.

برای خرید ملک در استرالیا حتمأ به موارد زیر توجه کنید:

بهترین مکانها را برای خرید ملک در استرالیا بررسی کنید: شهرهای بزرگ مانند سیدنی، ملبورن، پرت و بریزبن بیشترین افزایش ارزش ملک را دارند.

مسائل قانونی را بررسی کنید: اگر شهروند استرالیا نیستید و یا اقامت دائم استرالیا را ندارید برای خرید ملک در استرالیا باید از سازمان سرمایه گذاری خارجی FIRB مجوز بگیرید‌. از زمان ارائه درخواست به این سازمان ظرف ۴۰ روز به شما پاسخ داده می شود. اگر شما یک ملک نوساز و یا یک خانه روستایی خریداری کنید نیازی به اخذ مجوز از FIRB نخواهید داشت. وکیل شما در شناسایی املاکی که برای خرید به مجوز نیاز ندارند شما را یاری خواهد کرد.

اقامت استرالیا با خرید ملک: هنگامی که شما یک پیشنهاد برای خرید ملک دریافت کردید به طور معمول پنج تا ده روز فرصت دارید قرارداد مبادله ملک را امضا کنید. قرارداد شرایط خاصی مانند تأیید وام مسکن و اخذ مجوز بستگی دارد. در قرارداد اولیه شما باید ده درصد قیمت ملک را پرداخت کنید اما اگر ملک را در حراج خریداری کنید کل مبلغ می بایست پرداخت شود. ثبت ملک به نام شما شش هفته پس از توافق اولیه اتفاق می افتد.

اگر شما متقاضی اقامت استرالیا با خرید ملک مقیم استرالیا هستید می توانید از وام مسکن استفاده کنید. در این صورت مدارک اخذ وام بانکی و حتی یک نامه از مدیر بانک به همراه داشته باشید. اکثر وام ها در استرالیا بازپرداخت می شوند و در حال حاضر وام بدون بازپرداخت وجود ندارد له این معنا که تأیید پرداخت وام شما با پشتوانه درآمد شما خواهد بود. بانک های استرالیا تا ۸۰٪ قیمت ملک را به عنوان وام به متقاضی اقامت استرالیا با خرید ملک پرداخت می کنند.

هزینه ها و مالیات ها: خرید ملک در استرالیا یک سرمایه گذاری گران است. به طور متوسط شما باید حدود ۵ درصد قیمت ملک را به عنوان مالیات پرداخت کنید. به این مبلغ هزینه های ثبت نام و انتقال ملک نیز اضافه می شود. هزینه های حقوقی معمولأ بین ۵۰۰ دلار تا ۱۲۰۰ دلار متغییر است.

بررسی اقامت استرالیا با خرید ملک : برخی ایالتها خواستار بازرسی موزیانه از ملک شما هستند بنابراین توصیه می شود شما یک بازرسی و بررسی از ملک خود داشته باشید که ملک با مشکلات قانونی رو به رو نشود. مالیات های استرالیا نسبت به ایالتی که در آن زندگی می کنید متفاوت است با این حال اگر بیش از ۶ ماه در استرالیا زندگی کنید مالیات بر درآمد برای شما اعمال خواهد شد. مالیات بر درآمد سرمایه صرف نظر از مالیات اصلی اعمال خواهد شد.

مهم است بدانید که خرید خانه در استرالیا به اخذ اقامت کمک نمی کند. شما برای مهاجرت به استرالیا به ویزا نیاز دارید. ویزا به چهار دسته اصلی تقسیم می شود: اقامت دائم ، اقامت موقت، ویزای مهاجرتی و بازدید کننده. ویزای مسافرتی الکترونیکی ETA به شما اجازه می دهد سه ماه در استرالیا اقامت داشته باشید اگرچه در شرایط خاص اجازه دارید تا ۱۲ ماه آن را تمدید کنید. افرادی که مایل به اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری هستند می توانند از طریق کارآفرینی این اقدام را انجام دهند. پتانسیل سرمایه گذاری در استرالیا بسیار بالاست. در سال ۲۰۰۰ افزایش ۵۰ درصدی قیمت ملک را شاهد بودیم. انتظار می رود بین ۳ تا  درصد درسال سود برای خرید ملک در استرالیا داشته باشید.

با توجه به قیمت بالای ملک در استرالیا اغلب مهاجرین اقامت خود را با اجاره ملک آغاز می کنند و در سالهای ابتدایی اقامت در استرالیا ملک مورد نظر خود را به صورت اجاره در اختیار می گیرند. البته در رابطه با اجاره ملک نیز هزینه اجاره ملک نیز قابل توجه است. به خصوص در شهرهای مثل سیدنی شما سرمایه زیادی برای خرید ملک در استرالیا نیاز دارید. کشور استرالیا به دلیل آب و هوای مطلوب مورد علاقه بسیاری از ساکنین آمریکایی و کانادایی است و بیشترین تعداد اقامت استرالیا با خرید ملک توسط این افراد انجام می شود. با وجود اینکه اخذ اقامت استرالیا با خرید ملک امکانپذیر نیست اما به دلیل قیمت بالای اجاره ملک سرمایه گذاران می توانند با اجاره ملک خود در استرالیا سود قابل توجهی کسب نمایند. جهت اخذ اقامت استرالیا می توانید از طریق ویزای کار (اسکیل ورکر استرالیا) و یا از طریق کارآفرینی اقدام نمایید که ما اطلاعات کامل در باب ویزای کار استرالیا و کارآفرینی در استرالیا (سرمایه گذاری در استرالیا) را در همین سایت در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

با توجه با مزیت های قابل توجه سرمایه گذاری در استرالیا و خرید ملک در استرالیا، در خصوص مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ با خرید ملک و اقامت استرالیا با خرید ملک تقاضای زیادی دارد اما تپجه کنید که اخذ اقامت استرالیا ۲۰۱۸ با خرید ملک امکانپذیر نیست. برای اخذ اقامت استرالیا می توانید با سرمایه حداقل ۵۰۰ هزار دلار اقدام به کارآفرینی نمایید. با توجه اینکه سؤالات زیادی من باب اقامت استرالیا با خرید ملک مطرح می شد بر آن شدیم پاسخ تعداد زیادی از این سؤالات را در این مقاله مطرح کنیم. امید است که نتیجه مطلوبی از این مقاله کسب نموده باشید. این مقاله با موضوع اقامت استرالیا با خرید ملک و مهاجرت به استرالیا توسط کارشناسان حقوقی مؤسسه حقوقی ملک پور (با همکاری مؤسسه MIE اتریش) خدمت شما عزیزان ارائه شد. . و یا همواره می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش در خصوص اقامت استرالیا با خرید ملک به صورت تخصصی مشاوره رایگان اخذ نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 3٫67 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا شرایط خود را به طور کامل ذکر بفرمایید تا امکان مشاوره وجود داشته باشد راههای اخذ اقامت انگلستان متفاوت است و شامل تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت می گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ