اقامت استرالیا

اقامت استرالیا و راه های مهاجرت به استرالیا

 • اقامت استرالیا از طریق تحصیل
 • اقامت استرالیا از طریق اخذ ویزا کار و skill worker
 • اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • اقامت استرالیا از طریق ازدواج
 • اقامت استرالیا از طریق تولد
 • اقامت استرالیا از طریق ویزا توریستی
 • اقامت استرالیا از طریق پناهندگی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اقامت استرالیا و مقدمه ای بر آن

اقامت استرالیا ، مهاجرت به استرالیا و طرق مختلف اخذ اقامت و تابعیت استرالیا در این مقاله مورد تحقیق و بررسی علمی واقع می شود و به اساسی ترین و مهم ترین نکات و شرایط راجع به اقامت استرالیا می پردازیم. اقامت استرالیا به علت های مختلفی که بیان خواهد شد مورد استقبال شدید کل مردم دنیا واقع شده و شرایط مختلفی دارد که ما در این مقاله با استفاده از جدیدترین اطلاعات اقامت استرالیا سعی بر راهنمایی شما برای این امر مهم شده ایم تا با توجه به شرایط خود بهترین روش را برای اقامت استرالیا انتخاب نمایید.

 1. اقامت استرالیا از طریق ویزا تحصیلی
 2. اقامت استرالیا ا از طریق اخذ ویزا کار وskill worker
 3. اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 4. اقامت استرالیا از طریق ازدواج
 5. اقامت استرالیا از طریق تولد
 6. اقامت استرالیا از طریق ویزا توریستی
 7. اقامت استرالیا از طریق پناهندگی

استرالیا کشوری توسعه یافته در نیم کره جنوبی است که ، پایتخت این کشور شهر کانبرا است ، سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ این کشور هستند این کشور در اقیانوسیه است و توسط اب های اقیانوس ارم و هند محاصره شده است . زبان این کشور انگلیسی است .

همانطور که خواهیم گفت استرالیا کشوری مهاجرپذیر و پیشرفته است که به علت امتیازات شهروندی و اب و هوا  و شرایط جغرافیایی و رفاه اجتماعی به شدت مورد استقبال مردم دنیا است.

اقامت استرالیا از طریق تحصیل

اقامت استرالیا از طریق تحصیل از راه های مناسب و مورد توجه است . استرالیا از نظر رنکینگ سومین کشور انگلیسی زبان است .  بعد از امریکا و انگلیس بهترین مکان برای تحصیل است . سیستم اموزشی استرالیا AQF است که در صورت تحصیل علاوه بر گواهی پایان تحصیل مدرک اموزش عالی نیز می دهند. طیف متنوعی از گزینه های تحصیلی دارد دارای بیش از ۱۲۰۰ موسسه و ۲۲۰۰۰ دوره برای انتخاب است. در تمامی مقاطع به زبان انگلیسی تحصیل می کنید . تحصیل برای افراد زیر ۱۶ سال اجباری است. بعضی از دانشگهاها نیز ۲ زبان هستند . در مورد ویزا دانشجویی شما باید در cricos  ثبت نام کنید. برای تحصیل در استرالیا نیازمند به IELTS 6  است . هر سال در دانشگاه های استرالیا شامل ۲ ترم است.

به طور کلی ۳ مقطع تحصیلی در استرالیا وجود دارد :

 1. School: برای تحصیل افراد زیر ۱۸ سال است که بسته به سن در دوره امادگی ، مدرسه ابتدایی و دبیرستان و کالج می روند. مدارس هم دولتی و هم غیر دولتی وجود دارد. مدارس استرالیا از بهترین های جهان است برخی از ویژگی های ان عبارت است از : اندازه کلاس ها کوچک معلمان آموزش دیده ، سطح بالای تکنولوژی ، اموزش مهارت های مختلف.
 2. Foundation & diploma : همان دیپلم است که برای قبل از ورود به دانشگاه ضروری است . این مقطع یک ساله است همچنین افرادی که خواهان تحصیل در پزشکی هستند حتما ملزم به گذراندن این دوره هستند .
 3. تحصیل در مقطع لیسانس : این مقطع ۴ ساله است . شخص دانشجو اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته به صورت پاره وقت را دارد . این مقطع حتما نیازمند IELTS 6 و داشتن معدل بالای ۱۵ است . دانشگاه وسترن و سیدنی دانشگاه مطرح استرالیا است.
 4. تحصیل در مقطع فوق لیسانس : این مقطع ۲ ساله است . همانند لیسانس شخص اجازه ۲۰ ساعت کار پاره وقت و در روز های تعطیل اجازه کار فول تایم را دارد . برای مهندسین بسیار مناسب است و شخص با داشتن شرایط می تواند برای دکتری بورسیه شود و در صورت فارغ التحصیلی از دانشگاه های استرالیا به راحتی جذب بازار کار می شوند .
 5. تحصیل در مقطع دکترا: تحصیل در این مقطع نیازمند داشتن مدرک IELTS 7 است و همچنین داشتن مدرک و ریز نمرات مقطع لیسانس و فوق لیسانس.

دوره های زبان انگلیسی : با توجه به اهمیت زبان انگلیسی دوره هایی نیز وجود دارد که مهارت هایی مختلف انگلیسی هم به صورت تخصصی و هم برای زنئگی روزمره و اهداف اموزشی  و اهداف خاص و کسب مدرک های معتبر اموزش می دهند.

هزینه تحصیل در استرالیا :

به طور کلی تحصیل در استرالیا نیازمند صرف هزینه است و فقط برای شخص تبعه استرالیا تحصیل در بعضی مقاطع رایگان است . ولی به عنوان دانشجویی بین المللی هزینه های تحصیل شما قبل از تحصیل از تحصیل قابل پرداخت است.

لیست هزینه های تحصیل در استرالیا

 • مدرسه : ۷٫۸۰۰ $ تا ۳۰٫۰۰۰$
 • مطالعات زبان انگلیسی : در حدود ۳۰۰ دلار در هفته بسته به طول دوره دارد
 • دیپلم : ۴٫۰۰۰$ تا ۲۲٫۰۰۰$
 • لیسانس : ۱۵۰۰۰تا ۳۳۰۰۰$
 • فوق لیسانس : ۲۰٫۰۰۰ تا ۳۷٫۰۰۰ $
 • دکتری : ۱۴٫۰۰۰ تا ۳۷٫۰۰۰ $
دانشگاه های رایگان استرالیا
تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا
تحصیل در استرالیا
تحصیل رایگان در استرالیا

اقامت استرالیا از طریق اخذ ویزا کار و skill worker

اقامت استرالیا از طریق ویزا کار به شدت مورد استقبال مهاجرین است  زیرا نیاز به سرمایه گذاری ندارد ولی باید هزینه های اولیه زندگی خود را بدهد. نرخ بیکاری در استرالیا کمتر از ۵% است که بسیار قابل توجه است .

همچنین بعد از ان می توان برای اقامت اقدام کرد برای اخد ویزا کار نیازمند به مدرک لیسانس و مدارک کارشناسی شده و ۶ IELTS و نامه job offer  هستید. همچنین شما با پرداخت مالیات و انجام کار امکان اخذ ویزا دارید .

کار در استرالیا نیازمند امتیاز است که شخص در صورت کسب امتیاز لازم موفق به اخذ این ویزا خواهند شد:

 • سن از جمله امتیازات است که بهتره زیر ۴۵ سال باشد .
 • مدرک تحصیلی حاداقل لیسانس  یا بالاتر در داخل یا خارج از استرالیا
 • مدرک زبان حداقل ۶ IELTS و بالاتر
 • سابقه تحصیلی در رشته مرتبط در داخل یا خارج از استرالیا

که هرکدام امتیازات متفاوتی دارند .

حتما باید این امتیازات وجود داشته باشه تا  پرونده شما مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت مناسب بودن شرایط و کسب امتیاز هر ایالت هرکسی که امتیاز بالاتری دارد مورد پذیزش قرار میگیرد .

Skillselect  : یک سایت خارجی انلاین برای ویزا کار برای اشخاص ماهر است که  از طریق EQI می توانید برای کار  علاقمندی خود را نشان داده و توسط یک ایالت یا کارفرما دعوت شوید و EQI نشان دهنده علاقه شما برای داشتن ویزا کار است.

از بهترین مشاغل با درامد بالا در استرالیا می توان ساخت و ساز و مهندسی و پزشکی و تکنولوزی و فناوری اشاره کرد .

اقامت استرالیا از طریق skill worker :

اقامت استرالیا از طریق ویزا جستجو کار از موارد بسایر مناسب و رایج برای مهاجرت است که افراد متخصص به کار پرداخته که به ۲ صورت است.

یک مورد که شخص متخصص و ماهر با اقامت دائم وارد شده و در هر جا که مایل است سکونت میکند که نیازمند ۶۰ امتیاز است و شخص میتواند اقامت دائم از این طریق بگیرد که سیستم امتیاز بندی همانند بالا است.

یک مورد دیگر است که شخص از طریق مشاغل مورد نیاز یک ایالت خاص در صورت داشتن تخصص مورد نیاز اون ایالت و داشتن ۵۵ امتیاز از خود و گرفتن ۵ امتیاز از ایالت مورد نظر است و این روش برای کسانی است که به هر طریق کمبود امتیار دارند فقط شرطی دارد و ان هم این است که شخص از ابتدا اقامت دائم نداشته و باید حداقل ۲ سال در ان ایالت خاص زندگی کند و بعد از ان می تواند به هر ایالتی که خواست مراجعه کند.

از مزایا اقامت از طریق skill worker می توان به بهرمندی ازمزایا شهروندی ، استفاده از تخفیف برای دانشگاه امکان سرمایه گذاری و بهرمندی سایر اعضا خانواده از مزایا skill worker اشاره کرد.

کار در استرالیا
لیست مشاغل موردنیاز استرالیا ۲۰۱۸

اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

استرالیا به دلیل وضعیت اقتصادی عالی و پیشرفته بودن و استاندارد های بالای زندگی مورد توجه سرمایه گذاران واقع شده است. واحد پول استرالیا دلار آمریکا است و کشوری ثروتمند است درصد امید به زندگی در این کشور بالا بوده که این موارد از دلایل سرمایه گذاری در این کشور است.

سرمایه گذاری در استرالیا نیازمند امتیاز است که شخص در صورت داشتن امتیاز و شرایط لازم امکان سرمایه گذاری را پیدا میکند.

جدول امتیاز بندی سرمایه گذاری استرالیا :

امتیاز تجربه بیزینس امتیاز گردش مالی امتیاز میزان سرمایه امتیاز امدرک تحصیلی امتیاز ایلتس امتیاز سن
۱۰ ۴ سال ظرف ۵ سال قبل از درخواست ویزا ۵ ۵۰۰٫۰۰۰$ ۵ ۸۰۰٫۰۰۰$ ۵ مدرک لیسانس یا بالاتر ۵ نمره ۵ ۲۰ ۱۸ تا ۲۴ سال
۱۵ ۷ سال ظرف ۸ سال قبل از درخواست ویزا ۱۵ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰$ ۱۵ ۱۳۰۰٫۰۰۰$ ۱۰ مدرک لیسانس یا بالاتر در رشته مدیریت ۱۰ نمره ۷ ۳۰ ۲۵ تا ۳۲ سال
۲۵ ۱۵۰۰٫۰۰۰$ ۲۵ ۱۸۰۰٫۰۰۰$ ۲۵ ۳۳ تا ۳۹ سال
۳۵ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰$ ۳۵ ۲۵۰۰٫۰۰۰$ ۲۰ ۴۰ تا ۴۴ سال
۱۵ ۴۵ تا ۵۴ سال
۰ یا بالاتر
امتیاز
برای دریافت این ویزا نیازمند ۶۵ امتیاز هستید. ۰ مجموع امتیاز

با توجه به جدول فوق برای سرمایه گداری در استرالیا سن زیر ۵۴ سال بوده و مدرک ایلتس حداقل ۵ داشته و حداقل مدرک لیسانس بوده و میزان سرمایه نیز حدودا بین ۸۰۰٫۰۰۰$ و ۱۲۰۰٫۰۰۰$ است و هرچه گردش مالی بیشتر بوده شرایز بهتر است همچنین برای دریافت اقامت نیازمند حضور ۹ ماه در سال است .

اقامت استرالیا از طریق ثبت شرکت :

برای ثبت شرکت ابتدا باید ببینید یک حکومت ایالتی و یا سرزمینی تصمیم به دعوت  از شما در ان رشته که تخصص و مهارت اش را دارید  بگیرد و سن کمتر از ۵۴ سال باشد .  اگر دعوت نامه دریافت کردید میتوانید برای ویزا درخواست دهید این ویزا ۴ ساله است .

همچنیین میتوان کسب و کار مستقل نیز داشت که نیازمند دارایی ۱٫۵ میلیون دلاری است و گردش مالی سالیانه ۳ میلیون دلار و سایز شرایط طبق امتیاز بندی

اقامت استرالیا از طریق خرید ملک

افراز خارجی برای خرید ملک نیازمند نامه ای به سازمان سرمایه گذاری استرالیا دارید خرید ملک ۴۰ روز به طول می انجامد برای فروش هم نیاز اجازه نامه هیت مدیره است .خرید ملک و مالیات ان در استرالیا بسار بالاست و ۵% از از ارزش خانه مالیات است .

به طور کلی سرمایه گذاری در استرالیا شرایط پول و زمان متفاوتی بر اساس نوع کسب و کار دارد .

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

سرمایه گذاری در استرالیا
مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
اقامت استرالیا از طریق خرید ملک
شرایط سرمایه گذاری و تابعیت استرالیا از این طریق

اقامت استرالیا از طریق ازدواج

به طور کلی در صورت ازدواج با شخص خارجی می توان ویزا از طریق ازدواج گرفت. شخص چند ماه قبل از اخذ ویزا باید ازدواج کرده باشند و  متقاضیان ویزا ازدواج باید یک ساپورت مالی داشته باشند ، همسر استرالیایی باید وضعیت مالی خود را طی یک بیانیه کتبی برای حمایت از همسر خارجی خود  در زمینه مالی ، مسکن و رفع نیاز های منطقی ثابت کند که نشان دهد ۲ سال از همسر خود حمایت کرده و باید ثابت شود که ۲ سال با یکدیگر زندگی  مشترک داشته اند و با یکدیگر رابطه واقعی داشته و ازدواج انها واقعی است همچنین ازدواج انها باید ثبت رسمی شود . شخص در صورت اثبات این مسائل و در نظر گرفتن سلامت جسم و روان و شخصیت می تواند برای اقامت دائم اقدام کند. ویزا در ابتدا موقت است و سپس با ثابت کردن ازدواج امکان تمدید کردن و تبدیل به اقامت دائم شدن را دارد . شخص خارجی که از طریق ویزا ازدواج اماده امکان کار فول تایم را دارد . اشخاصی که از ظریق کار یا تحصیل امده اند می توانند ویزا خود را به ازدواج تغییر دهند.  شخص بعد از ۴ سال زندگی می تواند درخواست شهروندی بدهد و از امتیازاتی بهرمند شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

ازدواج در استرالیا

اقامت استرالیا از طریق تولد

به طور  کلی کشور ها برای اعطای تابعیت به فرزند متولد شده ۲ روش خاک و خون دارند و کشور استرالیا روش خون دارد ولی در سالهای گدشته هر فرزندی در خاک استرالیا به دنیا بیاید استرالیایی محسوب می شود حتی اگر در کشتی متعلق به استرالیا در اب های ازاد هم به دنیا بیایید استرالیای است و از مزایای شهروند استرالیا بهرمند است و هزینه ای برای زایمان در بیمارستان و هزینه های درمانی پرداخت نمی شود و یا بسیار کم است ولی امروزه سیستم خون  دارد به این ترتیب فرزندی که پدر یا مادرش استرالیایی باشند فرزند نیز استرالیایی است . همچنیین فرزند متولد شده در خاک استرالیا می تواند برای اقامت مادر پدر خود نیز مزیت محسوب شده. کودکان متولد شده در شرایط مختلف تفاوت هایی وجود دارد . به این صورت نیست که با تولد کودک تابعیت داشته باشد بلکه شرایط متفاوتی دارد.

اگر پدر و مادر ویزا دائم داشته باشند یا شهروند باشند و فرزند در خارج از خاک استرالیا به دنیا بیاید به فرزند نیز ویزا کودک می دهند و باید واجد شرایط بوده و هزینه های مربوطه را پرداخت کنید. کودک در صورت گرفتن اقامت موقت از طریق پدر و مادر خود در صورتی که ۱۰ سال از هنگام تواد در استرالیا بماتد اقامت استرالیا را دارا می شود . پدر و مادر هر ویزایی داشته باشند چه موقت چه دائم به فرزند هم همان منتقل می شود فقط باید به اداره مهاجرت اعلام کنند اگر یکی از پدر یا مادر شهروند استرالیای باشد یا دیگری اقامت موقت یا داۀم داشته باشند فرزند استرالیایی است . اگر فرزندی در خاک استرالیا رها شده باشد استرالیایی است مگر تابعیت دیگر اش ثابت شود . اگر والدیت از یکدیگر جدا شوند یکی از والدین مهاجر با ویزا موقت باشد و دیگری استرالیایی باشد کودک به علت سیستم خون همچنان استرالیایی است ولی  همسر خارجی خارجی تمیتواند به خاطر فرزنده اش اقامت بگیرد .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از طریق تولد فرزند

اقامت استرالیا از طریق ویزا توریستی

ویزا توریستس ویزایی کوتاه مدت برای سفر نزد اقوام و یا گردشگری  و یا بازدید و کاری و یا شرکت در سمینار می باشد که در سالهای گذشته عده ای از طریق ویزا توریستی به استرالیا رفته و در انجا پناهنده شده اند به همین خاطر شرایط ویزا توریستی را به شدت دشوار کرده و مخصوصا برای ایرانی ها امکان خروج دشوار بوده و  بدون دعوت نامه تقریبا غیر ممکن است و شرایط بسیار ویزه ای دارد . به طور کلی نمی توان ویزا توریستی را به هر نوع ویزا دیگر تبدیل کرد و تغییر داد و این باوری بسیار غلط است در بین مردم . درخواست ویزا توریستی به صورت انلاین از سایت خود سفارت استرالیا انجام می شود .

شرایط دریافت ویزا توریستی استرالیا :

 • پاسپورت
 • دو قطعه عکس ۳ در ۴
 • شناسنامه و کارت ملی
 • پرینت صورت حساب و وجود دارایی و ملک که نشان دهد شخص بر می گردد .
 • وجود علقه در ایران مثل همسر و فرزند زیر ۱۸ سال .
 • دعوت نامه اقوام و بستگانی که از استرالیا او را دعوت کرده اند .
 • اگر بازنشسته است مدارک بازنشستگی .
 • گواهی اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار .
 • سند ازدواج یا فوت و طلاق .

انواع ویزا موقت عبارت است از :

ویزا  ( زیر کلاس۶۵۱ ) E visitor  :

یک ویزا کوتاه مدت  رایگان برای  افراد خارج از استرالیا است به هدف گردشگری و کسب و کار وارد میشوند و اصولا به اروپایی ها داده میشود .

ویزا بازدید کننده  ( زیر کلاس ۶۰۰ ) :

ویزا ۳ ۶ تا ۱۲ ماهه است برای گردشگری و ملاقات با خانواده و کسب و کار است .

ویزا کار و تعطیلات (زیر رده ۴۷۱)

ویزایی که برای جوانان ۱۸ تا ۳۰ سال است که برای کار یا تفریح به کشور استرالیا میروند برای این ویزا بایز پاسپورت و شرایط لازم از کشور های خاصیی داشته باشید .

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در استرالیا

مقاله مرتبط

هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

اقامت استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت از روش پناهندگی روشی غیر قانونی و بسیار سخت و طاقت فرسا و با ریسک بسیار بالا است که عزت و شرف انسان را خدشه دار می کند و به همین علت موسسه ملک پور در این زمینه فعالیت نداشته و راه های جایگزین قانونی که نتیجه بخش است را به شما معرفی میکند .

پناهندگی در سالهای گذشته به کشور استرالیا بسیار گسترش یافته و سیل عظیمی از مردم ا به استرلیا هجوم اورده اند مخصوصا از طریق دریا و قایق و استرالیا نیز انها را میپذیرفت . پناهجویان با پناهندگان متفاوت هستند در واقع پناهجویان به دنبال حمایت بین المللی هستند ولی وضعبت پناهندگان مشخص نیست. ار چه کسانی به استرالیا از طریق قایق پناه می اورند به عنوان غیر شهروند غیر قانونی طبقه بندی می شدند و برای ورود به کشورشان مجازات نمی شدند ولی با این حال پناهندگی امری ماندگار در استرالیا نبوده است. علاوه بر قایق عده ای هم از طریق ویزا توریستی و با هواپیما امده و ماندگار می شدند ادعاهایی بی اساس در این باب وجود دارد که می گویند پناهندگان وضعیت خوبی دارند در حالی که اینچنین نیست  و شخص تا ساله امکان بازگشت به کشور خود را نداشنه است. به طور کلی دسته ویزا پناهندگی طبق کنوانسیون پناهندگان مخصوص افرادی است که در کشو خود تحت تعقیب بود و جان انها در خطر است و نیاز به اسکان داشته و یا امکان زندگی و خروج از کشور خود را نداشته و یا زنانی که در معرض ازار و اذیت جدی بوده و از حمایت برخوردار نیستن که این کمیسیون برای اقدامات بشر دوستانه است ولی به دلیل سو استفاده بیش از حد به طور کلی استارالیا قوانین سختگیرانه ای اعمال کرده و پناهندگان را به کشور خود و یا مکان های نا امنی می فرستد.

مقاله مرتبط

شرایط پناهندگی در استرالیا

مقاله مرتبط

پناهندگی در استرالیا
سخن پایانی در مورد مهاجرت به استرالیا

اقامت استرالیا به طور کلی با توجه به اب و هوا و جغرافیا و اقتصاد و فناوری توسعه یافته این کشور بسیار مورد توجه مردم دنیاس ولی انتخاب روش صحیح مهاجرت بسیار حاۀز اهمیت است زیرا در صورتی که استرالیا یک بار شما را رد کند امکان اقرام دوباره و اقامت استرالیا بسیار دشوار است. ما در این مقاله بر ان شدیم که کاربردی ترین نکات در باب اقامت استرالیا را در اختیار شما قرار داده و با توجه به نکات گفته شده در باب مهاجرت صرفا تولد باعث اعطای اقامت نشده و اعطای اقامت استرالیا از طریق ازدواج نیز نیازمند رعایت شرایط است پس بهترین روش از طریق کار skill worker و تحصیلی است و سرمایه گذاری نیز خوب است ولی به دلایل یاد شده پیشنهاد نمی شود، پناهندگی نیز کاملا رد شده است . به هر حال بهترین و مطمئن ترین اقدام در جهت اقامت استرالیا مشورت با وکلا و مشاورین مهاجرت است که وکلا موسسه دکتر ملک پور همکار MIE اتریش ر زمینه اقامت استرالیا میتواند با تخصص و حرفه و سابقه خود شما را در این امر مهم یاری کنیم .

16 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. حسین هاشم پور گفته:

  سلام خدمت عزیزان تیم mie
  بنده جراح قلب هستم ۴۵ ساله سرمایه ام هم ۲۵ میلیارد تومن هست. می خواستم بدونم موسسه شما می تونه در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا کمکم کنه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز سرمایه گذاری در استرالیا تابع شرایط خاصی ست .لطفا با موسسه تما س بگیرید تا شما را راهنمائی کنند .

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوسچ عزیز ایلتس نمره ۶و نیم به بالا .داشتن مقالات و سوابق پژوهشی و معدل دوره های گذشته بسیار حائز اهمیت می باشد

   پاسخ
 2. مهتاب گفته:

  سلام
  ممنونم از مقاله خوبتون
  اكثر اقوام من استراليا هستن و من مي خوام برم استراليا.٢٣ سالمه و ليسانس معماري هستم و زبانم در حد آيلتس ٦ هست.چه كار بكنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز سطح زبانتون رو تقویت کنید تا از طریق اخذ پذیرظ تحصیلی برای اقامت استرالیا اقدامـ نمایید

   پاسخ
 3. هلیا گفته:

  سلام و عرض ادب. مقاله هاتون خیلی خوب و کامله. واقعا ممنونم. سوالی که دارم اینه که من ۳۵ ساله و فوق لیسانس مهندسی برق با حدود ۹ سال سابقه کار و آیلتس ۷ هستم. می تونم برای ساب کلاس های کاری استرالیا اقدام کنم و اقامت کاری برای خودم و اعضای خانواده بگیرم؟ سپاسگزارم بابت پاسخگوییتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام ممنون از شما دوست عزیز
   بله شما شرایطتون خیلی خوبه و البته باید امتیازات شما به حدنصاب برسه. چون ساب کلاس های استرالیا امتیازبندیه و هر کدوم شرایط خاصی دارن.
   ولی در کل شرایطتون خیلی خوبه . موفق باشید

   پاسخ
 4. فرامرز گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من شنیدم الان برای استرالیا خیلی سخت میگیرن. من خیلی علاقه به دریافت اقامت استرالیا دارم.
  ۳۵ سالمه لیسانس مکانیک دارم. مدرک زبان هم در حد آیلتس ۶ میتونم بگیرم. بنظرتون با این شرایط میتونم برای تحصیل در استرالیا اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز بهتر هست که سطح زبانتون رو ارتقا بدید و با آیلتس بالای ۷ اقدام کتید تا امتیازات لازم را کسب کتید.در هر صورت شرایط شما برای اخذ ویزای جست و جوی کار در آلمان و اتریش بسیار متاسب می باشد.

   پاسخ
 5. Cadillac گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  ممنون از مطالب مفیدی که روی وب سایتتون قرار می دید. می خواستم بپرسم که برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در استرالیا می شه آیلتس ۶ هم ارائه داد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز به طور کلی استر الیا در خصوص سطح زبان متقاضی در اکثر روش های مهاجرت به این کشور حساسیت نشان میدهد.البته سطح زبان مورد نیاز هم بستگی به رشته تحصیلی تان خواهد داشت ولی به طور کلی در مقطع مستر می بایست ایلتس ۶و نیم ارایه دهید.

   پاسخ
 6. Alireza گفته:

  سلام. من ۲۱ ساله فوق دیپلم کامپیوتر دارم آیلتس ۵ دارم میخواستم برای تحصیل استرالیا اقدام کنم. آیا با توجه به شرایط من، امکان اخذ ویزای تحصیلی دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
Rating: 5