اقامت امارات و بررسی آن

اقامت امارات
  • اقامت امارات و شرایط عمومی آن
  • اقامت امارات از طریق کار
  • اقامت امارات از طریق تحصیل
  • اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری
  • اقامت امارات از طریق پناهندگی
  • اقامت امارات از طریق ازدواج
  • اقامت امارات و اخذ تابعیت از طریق تولد
  • اقامت امارات برای هنرمندان و افراد فوق موفق
  • اقامت امارات و هزینه های زندگی در امارات
  • اقامت امارات و اخذ تابعیت امارات

اقامت امارات و مقدمه ای بر آن

اقامت امارات ، شرایط اخذ اقامت امارات و  انواع راه های اخذ اقامت کشور امارات در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. اقامت امارات چگونه به دست می آید؟ راه های مختلف اخذ اقامت کشور امارات چیست؟ شرایط دریافت اقامت و تابعیت امارات چیست؟ آیا با سرمایه گذاری در امارات می توان به اقامت این کشور دست پیدا نمود؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه اخذ اقامت کشور امارات متحده عربی پاسخ میدهیم. مهاجرت به امارات و اقامت کشور امارات از جهات متعددی قابل بحث می باشد که به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما متقاضیان ارائه می گردد. کشور امارات به دلایل گوناگون همانند نزدیک بودن به ایران همواره متقاضیان فراوانی برای مهاجرت داشته است. امیدواریم مقاله پیش رو که توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب راه های اخذ اقامت امارات خدمت شما عزیزان ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تمکیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. لطفا با این مقدمه در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ویدئوی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت به کشورهای عربی همسایه ـ قسمت ۱

اقامت امارات و شرایط عمومی آن

راه های اخذ اقامت امارات و شرایط عمومی آن در این بخش از مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. کشور امارات یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که زبان رسمی این کشور عربی است اما در کنار آن زبان انگلیسی، فارسی، هندی و اردو نیز رواج دارد. امارات از هفت شیخ نشین کوچک شکل گرفته است، جمعیت آن در حدود ۸ میلیون نفر و مساحت آن ۸۳۶۰۰ کیلومتر مربع می باشد. امارات از کشورهای ثروتمند پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا می باشد که دارای بزرگترین ذخایر نفتی در جهان می باشد. این کشور یکی از جذاب ترین کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تجارت و کسب و کار می باشد. از مهترین روش های مهاجرت به امارات می توان به سرمایه گذاری، تاسیس شرکت در امارت، استخدام در شرکت های امارات و ازدواج با مرد اماراتی نام برد که در ادامه آنها را  صورت علمی بررسی خواهیم نمود. کشور امارات مزایایی همچون ثبات شرایط سیاسی و اقتصادی، زندگی با کیفیت و استاندارد، مالیات آزاد، شرایط نسبتا ایده ایده آل برای شروع یک کسب و کار یا توسعه آن را دارد. ایجاد و حفظ یک اقتصاد پایدار و متنوع یکی از برنامه های اصلی چشم انداز ۲۰۲۱ اماارت می باشد. امارات درحال توسعه یک اقتصاد رقابتی می باشد که تمرکز دولت بر تبدیل شدن امارات متحده عربی به قطب سرمایه اقتصادی، توریستی و تجاری بیش از دو میلیارد نفر است اما باید به این نکته مهم توجه نمود که با مهاجرت به امارات نمی توان به اقامت دائم و تابعیت این کشور دست پیدا نمود. اگر قصد اخذ اقامت دائم و پاسپورت و تابعیت کشور های خارجی را دارید، می توانید به فکر کشورهای تاپ اتحادیه اروپا و کانادا و انگلیس باشید.

جدول مشخصات کشور امارات متحده عربی

ویدئوی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مهاجرت به کشورهای عربی همسایه ـ قسمت ۲

مقاله مرتبط

مهاجرت به کشور‌های عربی

اقامت امارات از طریق کار

کار در امارات و ویزای کاری امارات ـ کارقرمای اماراتی

اقامت امارات از طریق کار یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. همیشه یکی از بهترین راه های اخذ اقامت هر کشوری به دست آوردن ویزای کار آن کشور بوده است که کشور امارات نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. با به دست آوردن شغل می توان اقامت امارات را به مدتی که مشغول به کار هستید، به دست آورید، اما برخلاف سایر کشور های اروپایی این اقامت تبدیل به اقامت دائم و تابعیت نمی گردد. افرادی که تقاضای ورود به این کشور را دارند باید حتما از سوی یک کار فرما یا یک شرکت معتبر دعوت نامه کاری (job offer ) داشته باشند و درصورتی که شهروند اماراتی برای آن شغل وجود نداشته باشد، چراکه اولویت گرفتن شغل با شهروندان اماراتی می باشد.

درصورت عدم وجود نیروی کار اماراتی، کارفرما می تواند برای اتباع خارجی درخواست شغل نماید. از مهمترین شرایط برای به دست آوردن شغل در هر کشوری می توان به سن متقاضی، مدارک تحصیلی و تخصصی، سوابق کاری، سطح زبان و توانایی جسمی اشاره نمود. متقاضیانی کار در امارات که دعوت نامه کاری دارند برای آنها ویزای دو ماهه صادر می گردد که بعد از ورود به این کشور می توانند با ارائه مدارک به اداره مهاجرت درخواست کارت اقامت در امارات را نمایند. متقاضیان باید تاییدیه شرکت تأمین کننده، مدارک آزمایشی و پزشکی متقاضی، کارت کار و تایید مجوز اقامت کاری را به اداره مهاجرت ارائه دهند. متقاضیان می توانند بعد از اسکان در این کشور درخواست ویزای همراه برای خانواده خود را داشته باشند.

متقاضیان اقامت کاری در امارات باید توجه داشته باشند که ساعات کاری این کشور، طبق قانون ۶۵ اداره کار، ۸ ساعت در روز و ۴۸ ساعت در هفته می باشد. نکته جالب این است که ساعات کاری در ماه مبارک رمضان ۲ ساعت کاهش می یابد. نیرو های کاری در صورتی که اضافه کاری داشته باشند، می توانند حقوق خود را از ۲۵ الی ۵۰ درصد افزایش دهند. نکته بسیار مهم این است که کار بیش از ۷ ساعت در مشاغل خطرناک غیر قانونی می باشد و اما نکته بسیار مهم که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند نرخ بیکاری این کشور می باشد که در حال حاضر حدود ۱٫۷ % می باشد که همین امر باعث شده است که متقاضیان فراوانی برای کار و مهاجرت کشور امارات را انتخاب نمایند. اما ذکر این نکته ضروری است که متقاضی با پیدا کردن کار در امارات نیز نمی تواند اقامت دائم و تابعیت این کشور را به دست آورد، بلکه می بایست حدود ۳۰ سال در امارات اقامت داشته باشد تا بتواند برای اقامت دائم درخواست نماید. بنابراین اگر به دنبال اخذ اقامت دائم و تابعیت هستید، می توانید برای مهاجرت کاری یکی از کشورهای آلمان، اتریش، استرالیا و یا کانادا را انتخاب نمائید که متقاضی به واسطه کار و پرداخت مالیات می تواند به اقامت دائم و پاسپورت این کشور دست پیدا کند.

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کشور های عربی

یکی از راه های اخذ اقامت کوتاه مدت امارات، سرمایه گذاری در این کشور می باشد. سرمایه گذاری در امارات نسبت به سالیان گذشته بسیار رشد و ترقی نموده است. سرمایه گذاری در امارات که یکی از راه های اخذ اقامت امارات می باشد، دارای انواع مختلفی است. از مهمترین پلن های سرمایه گذاری در امارات می توان به خرید ملک در امارات ، ثبت شرکت در امارات و سرمایه گذاری ۵ یا ۱۰ میلیون درهمی و یا کارآفرینی در امارات اشاره نمود. ویزای اقامتی که از طریق سرمایه گذاری در امارات به اتباع خارجی اعطا می گردد، برای مدت ۲ یا ۳ سال است که قابل تمدید نیز می باشد.

برای سرمایه گذاری در هر کشوری بررسی استانداردهای بین المللی همانند نظام قضایی آن کشور، مصادره اموال، معاهدات و توافق نامه های دو جانبه یا چند جانبه و امنیت سرمایه را بررسی نمود. یکی از مهترین روش های سرمایه گذاری در امارات خرید ملک می باشد که شخص می بایست برای خرید ملک حداقل ۱ میلیون درهم ( معادل حدود ۲۷۲ هزار دلارآمریکا) سرمایه گذاری نماید. البته خرید ملک در برخی از ایالت های امارات برای اتباع خارجی امکان پذیر می باشد. با خرید ملک متقاضی می تواند برای خانواده خود نیز درخواست اقامت نماید. با خرید ملک در امارات شخص نمی تواند اقامت دائم و پاسپورت امارات را به دست آورد بلکه باید ۳۰ سال در امارات اقامت داشته باشد و با ترک تابعیت قبلی خود می تواند تابعیت امارات را به دست آورد.

از مهمترین و جدیدترین برنامه های سرمایه گذاری در امارات می توان به سرمایه گذاری ۵ میلیون یا ۱۰ میلیون درهمی اشاره نمود که در نوع اول به شخص اقامت ۵ ساله و در نوع دوم به شخص اقامت ۱۰ ساله اعطاء می گردد. البته باید درنظر داشت که اجازه اقامت بلند مدت در امارات مشروط می باشد با اینکه سهم مستغلات و املاک برای دارایی های سرمایه گذار اتباع خارجی نهایتا می تواند ۴۰ درصد باشد. از دیگر روش های سرمایه گذاری در امارات می توان به ثبت شرکت اشاره نمود که مهمترین نوع ثبت شرکت در امارات ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که شرایط مناسب و آسانی برای سرمایه گذاران خارجی دارد. شما متقاضیان سرمایه گذاری در کشورهای خارجی برای سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسک می توانید، در کشورهای درجه یک دنیا مثل اتریش، آلمان و سوئیس سرمایه گذاری نمائید چراکه بعد از ۵ سال می توانید به اقامت دائم آنها برسید.

برای به دست آوردن اطلاعات کامل در زمینه سرمایه گذاری در امارات می توانید به لینک ذیل مراجعه نمائید.

اقامت امارات از طریق تحصیل

تحصیل در کشور های عربی

همیشه تحصیل یکی از بهترین و سریعترین راه های مهاجرت محسوب می شود که هر ساله متقاضیان کثیری دارد. مطابق قانون اساسی امارات، آموزش و پرورش حق قانونی هر شهروند می باشد. در اصل ۱۷ قانون اساسی امارات متحده عربی به نقش اساسی آموزش و پرورش در پیشرفت جامعه تاکید شده است. تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی در امارات امکان پذیر می باشد.

قبل از هر اقدامی شخص می بایست برای پذیرش در دانشگاه های مختلف درخواست نماید. اصولا درخواست در ماه ژوئن یا مه هر سال می باشد که متقاضی به صورت آنلاین درخواست خود را ارائه می دهد. هر یک از دانشگاه های امارات شرایط پذیرش خاص به خود را دارد. برای تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور متقاضی می بایست علاوه بر مدارک تحصیلی معتبر، مدرک زبان (آیلتس یا تافل) ارائه نماید. هزینه های تحصیل در دانشگاه های امارات بسته به رشته و مقطع تحصیلی متغیر می باشد. به صورت کلی شهریه در مقطع لیسانس در امارات حدود ۵۰ هزار درهم (۱۴ هزار دلار آمریکا) و برای دوره های تخصصی نیز شهریه ای گران در حدود ۱۲۰ هزار درهم ( ۳۳ هزار دلار آمریکا) می باشد. دانشجویان بین المللی می توانند در کشور امارات از بورسیه و وام های تحصیلی مختلفی بهره مند شوند. اصولا بورسیه تحصیلی هر دانشگاهی شرایط خاص خود را دارد. برای مثال در دانشگاه خلیفه فول اسکالرپشیپ( ۱۰۰%) برای برخی از متقاضیان که شرایط ایده آلی دارند، امکان پذیر می باشد. علاوه بر آن دانشجویان می توانند بین ۳۰ تا ۵۰ % از شهریه خود را بورسیه دریافت کنند. کشورهای اروپایی و آمریکایی یا کانادایی که در امارات شعبه دارند نیز برای دانشجویان خود بورسیه های متعددی را در نظر گرفته اند که برای اطلاع دقیق از آنها می توانید به وب سایت رسمی دانشگاه ها مراجعه نمائید.

تحصیل در امارات

با توجه به رتبه بندی QS در سال ۲۰۱۹ می توان برداشت کرد که تعدادی از دانشگاه های مطرح در امارات وجود دارد که دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل از آنها بهره مند شوند.

لیست برخی از دانشگاه های امارات عبارتند از :

دانشگاه های معتبر امارات و رنکینگ جهانی آن ها

اقامت امارات از طریق ازدواج

اقامت امارات از طریق ازدواج یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. متقاضیان می توانند با ازدواج با تبعه این کشور اقامت دائم این کشور را بدست آورند. شاید تنها روشی که در امارات به پاسپورت و شهروندی ختم گردد ازدواج در امارات می باشد که آن هم شرایط و ضوابط خاص خود را دارد و آن بدین ترتیب می باشد که در صورت ازدواج مرد خارجی با زن اماراتی، امکان اخذ اقامت وجود ندارد و تنها در صورت ازدواج زن خارجی با مرد اماراتی زن می تواند به اقامت دائم و سپس تابعیت امارات دست پیدا نماید به شرط آنکه ازدواج آنها واقعی باشد که در این صورت زن خارجی بعد از اخذ اقامت دائم این کشور می تواند بعد از ۱۰ سال زندگی در این کشور تابعیت این کشور را بدست آورد.

ازدواج خارجی

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند، شما اگر متقاضی کسب تابعیت این کشور می باشید، باید به یک نکته بسیار مهم توجه نمایید و آن هم قانون تک تابعیت این کشور می باشد. افراد باید برای کسب تابعیت امارات، تابعیت کشور خود را فسخ نمایند، اما افراد باید توجه داشته باشند که بعد از اخذ تابعیت در صورت طلاق با همسر خود و ازدواج با یک تبعه غیر اماراتی تابعیت خود را از دست می دهند و اجازه اقامت در امارات را ندارند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و غیر مجاز می باشد.

اقامت امارات از طریق تولد

اقامت امارات و کسب تابعیت این کشور از طریق تولد یکی از راه هایی می باشد که متقاضیان اقامت در امارات باید به قوانین این کشور توجه نمایند. سیستم تولد در جهان به ۲ صورت خاک و خون می باشد در برخی از کشور ها شما می توانید با تولد در خاک یک کشور، اقامت و تابعیت این کشور را بدست آورید. در جهان ۳۰ کشور از طریق تولد در خاکشان به شما تابعیت اعطا می نمایند می توان از معروف ترین این کشور ها به آمریکا، کانادا، مکزیک، آرژانتین و…  اشاره نمود.

کشور امارات از دسته کشور هایی می باشد که شما عزیزان برای اخذ اقامت از طریق تولد در این کشور باید دارای والدین با تابعیت امارات باشید. متقاضیان اخذ تابعیت و اقامت امارات باید حتما از پدر اماراتی باشند و در صورتی که شما از مادری اماراتی و پدری خارجی باشید طبق شرایطی خاص می توانید اقامت این کشور را بدست آورید. این به این معنی می باشد که با داشتن مادری اماراتی نمی توانید تابعیت این کشور را اخذ نمایید. اگر فردی از مادری اماراتی باشد و پدری خارجی، می تواند بعد از اتمام ۱۸ سالگی درخواست تابعیت این کشور را نمایند. یکی دیگر از شرایط اخذ تابعیت امارات از طریق تولد این است که فرد از پدر و مادر نامعلوم متولد شده باشد یا اگر مادر آن اماراتی بوده و پدر نا معلوم باشد، می تواند اقامت و تابعیت امارات را کسب نماید.

پاسپورت انگلستان از طریق تولد

اقامت امارات از طریق پناهندگی

پناهندگی در کشور های خارجی و مهاجرت از طریق پناهندگی

قبل از همه چیز باید به خدمت شما عزیزان عرض شود که روش پناهندگی به هیچ عنوان از سوی موسسه حقوقی ملک پور ( همکار موسسه MIE اتریش) پیشنهاد نمی شود، زیرا این پروسه امری بسیار خطرناک می باشد که می تواند جان شما را به خطر بیندازد. به گفته آژانش پناهندگان سازمان ملل در حال حاضر حدود ۲۰۰ پناهنده در کشور امارات نگه داری می شوند و این افراد هم جهت ارسال به کشور های ثالث به طور موقت در این کشور اقامت دارند.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند این کشور به هیچ عنوان پناهنده نمی پذیرد و در صورتی که شما وارد این کشور شوید و درخواست پناهندگی نمائید، به احتمال فراوان شما را به کشور های دیگر ارسال می نمایند. شما می توانید برای اطلاع بیشتر از شرایط مهاجرت قانونی از موسسه حقوقی ملک پور و مشاورین و وکلای این موسسه مشاوره دریافت نمایند و راه های بهتری جهت مهاجرت خود را طی نمایند.
همچنین می توانید برای به دست آوردن اطلاعات تکمیلی در زمینه روش های مهاجرت به امارات و دریافت اقامت امارات و همینطور مهاجرت به کشورهای همسایه به لینک های زیر مراجعه نمائید

مهاجرت به کشور های همسایه

اقامت امارات برای هنرمندان و افراد فوق موفق

برای اخذ اقامت امارات از طریق ویزای هنرمندان و افراد موفق نمی توان درخواست نمود، چراکه این کشور چنین ویزای برای مهاجران در نظر نگرفته است. اصولا کشورهای مهاجرپذیری همچون کانادا، استرالیا و آمریکا برای هنرمندان و افراد نخبه و فوق موفق، شرایط و قوانینی را وضع نموده اند که افرادی که دارای شرایط آن می باشند می توانند به این کشور ها مهاجرت نمایند. افراد فوق موفق که دارای استعدادهای خارق العاده ای در زمینه های ورزش، هنر، تجارت و کار دارند می توانند از این ویزاها استفاده نمایند که معروف ترین آن ویزای EB1 آمریکا می باشد . این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیرشرعی و حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

اقامت امارات و مهاجرت به امارات

اقامت امارات و هزینه های زندگی در امارات

هزینه های زندگی در خارج از کشور

افرادی که به دنبال اقامت امارت می باشند می بایست قبل از مهاجرت اطلاعات کاملی در زمینه هزینه های زندگی در امارات داشته باشند که این موضوع ما را برآن داشت تا اطلاعاتی در این زمینه برای شما گردآوری نمائیم ، هزینه زندگی در شهرهای مختلف امارات متفاوت می باشد در برخی از شهرها همچون دبی ، شارجه، ابوظبی هزینه های زندگی نسبت به شهرهای دیگر بالاتر می باشد. اصولا هزینه های زندگی قائم به شخص می باشد و از خانواده به خانواده دیگری متفاوت است.

 برای مثال هزینه زندگی یک فرد در امارات به طور متوسط بین ۴ تا ۵ هزار درهم می باشد که این هزینه نسبت به افزایش اعضای خانواده بیشتر می شود، اقامت امارات و هزینه های زندگی در این کشور باید برای افرادی که متقاضی ورود به این کشور می باشند ذکر شود علاقه مندان به حضور در این کشور باید از هزینه های زندگی در این کشور اطلاع داشته باشند که در ادامه در جدول زیر برخی از هزینه های زندگی در امارات بیان شده است، امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

شماره موارد هزینه ها
۱ غذا در رستوران های ارزان ۲۵ درهم
۲ غذا در رستوران های متوسط برای ۲ نفر ۱۵۰ درهم
۳ یک لیوان قهوه ۱۷ درهم
۴ نوشابه پپسی/کولا  ۰٫۳۳ لیتری ۲٫۸۵ درهم
۵ بطری آب ۱٫۳۷ درهم
۶ ۱ لیتر شیر ۵٫۱۰ درهم
۷ نان سفید ۵۰۰ گرمی ۳٫۸۸ درهم
۸ ۱ کیلو گرم برنج ۵٫۸۸ درهم
۹ ۱کیلو سینه مرغ ۲۰٫۲۰ درهم
۱۰ ۱ کیلو گوشت گاو ۳۱٫۰۸ درهم
۱۱ ۱ کیلو سیب ۶٫۸۵ درهم
۱۲ ۱ کیلو پرتغال ۵٫۶۵ درهم
۱۳ ۱ کیلو گوجه فرنگی ۴٫۷۵ درهم
۱۴ ۱ کیلو پیاز ۲٫۳۶ درهم
۱۵ ۱ کیلو کاهو ۴٫۳۲ درهم
۱۶ یک پاکت سیگار ۲۰ درهم
۱۷ بلیط تردد یکطرفه ۵ درهم
۱۸ بلیط ماهانه تردد عمومی ۲۰۰ درهم
۱۹ کرایه تاکسی برای ۱ کیلومتر ۱۱٫۵۰ درهم
۲۰ هزینه عمومی یک خانه ۸۵ متری(آب،برق،گاز) ۵۷۹ درهم در ماه
۲۱ ثبت نام باشگاه بدنسازی ۲۸۷ درهم ماهانه
۲۲ اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر ۵٫۲۲۷ درهم
۲۳ اجاره آپارتمان ۱ خوابه در خارج از شهر ۳٫۵۱۳ درهم
۲۴ اجاره آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر ۶٫۲۴۸ درهم
۲۵ اجاره آپارتمان ۳ خوابه در خارج از شهر ۸٫۷۷۴ درهم

اقامت امارات و اخذ تابعیت امارات

یکی از مهمترین سوالاتی که در این مقاله باید به آن بپردازیم این است که آیا اصلا اخذ اقامت امارات و تابعیت آن امکان پذیر می باشد یا خیر ؟ همانطور که بالا به صورت مفصل در باب اقامت امارات بیان شد می توان این چنین استدلال نمود که امکان اخذ تابعیت امارات در صورتی امکان پذیر می باشد که شخص حدود ۳۰ سال در این کشور زندگی نماید و یا یک زن با مرد اماراتی ازدواج نماید و درصورتی که ازدواج آنها صوری نباشد بعد از گذشت ۳ سال می تواند برای دریافت اقامت دائم امارات درخواست نماید. مهترین نکته ای که در این مبحث می بایست بدان اشاره نمود این است که کشور امارات تابعیت دوگانه را نمی پذیرد و شخص برای اینکه بتواند تابعیت و پاسپورت اقامت را به دست آورد، باید تابعیت کشور قبلی خود را ترک نماید. برای به دست آوردن اطلاعات مفید در زمینه اقامت و تابعیت کشورهای عربی می توانید به لینک زیر مراجعه نمائید.

اقامت و تابعیت کشور های عربی
تابعیت و پاسپورت امارات

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اقامت امارات و سخن پایانی

اقامت امارات ، شرایط و راه های اخذ اقامت امارات در مقاله بالا به طور مفصل بررسی گردید. از آنجائیکه دسترسی به کشور امارات برای ایرانیان ساده تر می باشد، بسیاری از متقاضیان به دنبال مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می باشند اما همان طور که در بالا بدان اشاره شد اقامت امارات به راحتی در این کشور به دست نمی آید مگر اینکه شخص ۳۰ سال در امارات زندگی نماید. در مقاله بالا سعی شد راه های اخذ اقامت موقت و ویزای اقامتی امارات، روش های مختلف سرمایه گذاری در امارات، هزینه های زندگی در امارات خدمت شما سروران عزیز ارائه گردد حال در صورت نیاز به اطلاعات جامع در زمینه اخذ اقامت امارات می توانید با مشاوران متخصص ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاهترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ