اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و سرمایه گذاری زیر ۵۰ هزار یورو

سرمایه گذاری زیر 50 هزار یورو
 • اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و شرایط عمومی
 • اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری کم در اروپا
 • اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و استانداردهای سرمایه گذاری (مسائل مربوط به امنیت سرمایه گذاری و بحث مصادره اموال)
 • اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار (مالیات، تولید ناخاص داخلی و نرخ بهره بانکی و ...)
 • اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و مزایای آن
 • اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و معایب آن

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و مقدمه ای بر آن

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم ، سرمایه گذاری اندک در کشور های اروپایی و اخذ اقامت دائم ، تابعیت و پاسپورت اروپایی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا می توان به اقامت دائم اتریش با سرمایه کم دست یافت؟ آیا اقامت دائم اتریش با سرمایه کم امکان پذیر است؟ میزان سرمایه گذاری برای اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم چقدر است؟ این ها سوالاتی است که برای بسیاری از شما عزیزان ممکن است پیش آمده باشد. در پاسخ باید گفت که اقامت دائم اتریش با سرمایه کم امکان پذیر است و ما در این مقاله چگونگی همین مسئله می پردازیم و با بیان شرایط و میزان سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهیم.  همچنین ما در فضای مجازی ضمن انتشار پستی با عنوان اخذ اقامت دائم و تابعیت اتریش با سرمایه اندک با استقبال خوبی از شما عزیزان مواجه شدیم و بر آن شدیم تا در کنار این مقاله با ارائه یک سخنرانی ویدئویی از جناب استاد ملک پور با عنوان چگونه می توان با سرمایه کم اقامت دائم اروپا را بدست آورد ؟ به سوالات شما عزیزان در این زمینه پاسخ دهیم.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری زیر ۵۰ هزار یورو

مقاله مرتبط

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و شرایط عمومی

برای اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم ، شما در ابتدا می بایست یک بیزینس پلن یا طرح کسب و کاری ارائه کنید که در آن ابتکار و نوآوری وجود داشته باشد. لازم به ذکر است که در ابتدای کار نیازی به هزینه کردن سرمایه خود ندارید؛ تنها باید به اداره کار اروپا یا AMS بیزینس پلن و طرح استارتاپی خود را ارائه دهید. پس از تایید بیزینس پلن شما توسط AMS و بعد از طی روال قانونی و مهاجرتی می توانید سرمایه گذاری خود را در اتریش شروع کنید. در صورت نیاز مشاوران و وکلای موسسه حقوقی ملک پور در تمامی این مراحل از ارائه بیزینس پلن تا انتهای کار در کنار شما هستند و راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند. برای مثال یک نمونه از ایده هایی که توسط یکی از موکلان ما به AMS ارائه و به خوبی مورد تایید واقع شد، ایده منجمد سازی و نگه داری مواد غذایی در بسته بندی های مخصوص برای مدت زمان دو روز بود. شما همچنین می توانید بر روی ایده های استارتاپی در زمینه IT مانور دهید زیرا این رشته ها دارای بازار کار مناسبی در خارج از کشور هستند. لازم به ذکر است که حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم ،از طریق ایده های استارتاپی ۵۰ تا ۱۰۰ هزار یورو می باشد و بعد از راه اندازی ایده خود می توانید برای گرفتن وام نیز اقدام کنید و بخشی از هزینه ها را از این طریق پوشش دهید. شایان ذکر است که به دلیل شرایط مساعد سرمایه گذاری در کشور های اتریش و آلمان ، این کشور ها گزینه های مناسب تری برای اخذ اقامت دائم با سرمایه کم هستند. به زودی نیز در مورد اینکه چطور یک طرح مبتکرانه ارائه دهید و چگونه این طرح و ایده را پخته کنید تا مورد تایید AMS قرار گیرد ویدئو هایی منتشر می کنیم.

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری کم در اروپا

برنامه کلی اقامت دائم اتریش با سرمایه کم به این صورت است که پس از  گرفتن تاییدیه از AMS ، برای راه اندازی بیزینس خود در کشور اروپایی مورد نظرتان به شما مجوز اقامت موقت داده می شود. برنامه اقامت موقت به این صورت است که ابتدا به شما یک کارت اقامت موقت ۲ ساله و پس از آن یک کارت اقامت موقت ۳ ساله اعطا می شود. پس از ۵ سال اقامت موقت، اقامت دائم شما قطعی شده و می توانید ۱ سال بعد در کشور اتریش و ۲ سال بعد در کشور آلمان درخواست پاسپورت و تابعیت دهید. شرایط اقامتی که با سرمایه گذاری زیر ۵۰ هزار یورو ایجاد می شود از مزایای این روش است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری زیر ۵۰ هزار یورو

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در اروپا

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و استانداردهای سرمایه گذاری

برای اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم باید استاندارد های سرمایه گذاری را بشناسید و میزان پایبند بودن کشور مورد نظر سرمایه گذاری تان به این استانداردها را مورد ارزیابی قرار دهید. البته باید توجه داشت که سرمایه گذاری در هر زمینه ای در کشور مربوطه باید از استاندارد های خاصی برخوردار باشد . برای بررسی کردن استاندارد های سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و یا هر کشور دیگری باید مواردی از جمله نظام قضایی کشور را مورد بررسی دقیق قرار داد؛ چرا که اگر در سیستم قضایی آن کشور، فساد اقتصادی وجود داشته باشد سرمایه تان به خطر خواهد افتاد . استاندارهای سرمایه گذاری دیگری نیز وجود دارد که در زیر به صورت گذرا به آن ها اشاره می کنیم:

 • منصفانه بودن تجارت و درصد اطمینان بالا از سودده بودن سرمایه گذاری
 • مصادره اموال ( آیا کشور مورد نظرتان سابقه ای در زمینه مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی داشته است و دلیل این مصادره چه چیزی بوده است؟ )
 • میزان مالیات در زمینه های مختلف ( طبیعتا کشور هایی که مالیات بالایی در زمینه سرمایه گذاری شما می گیرند، گزینه خوبی برای سرمایه گذاری نیستند. )
 • رشد اقتصادی و فزاینده
 • میزان پایبندی کشور مورد نظر به استاندارد سرمایه گذاری National Treatment ( بررسی اینکه آیا دولت آن کشور همان رفتار را که با مردم یا سرمایه گذاران بومی آن کشور دارد، با سرمایه گذار خارجی اش نیز دارد؟ )
 • حفاظت شخصی و فیزیکی از سرمایه گذار خارجی

و ….

اغلب کشور های اروپایی و بویژه کشور های اتریش و آلمان این استاندارد های سرمایه گذاری را به خوبی در اقتصاد خود نهادینه کرده اند؛ اما این قوانین و استانداردها در بین این کشور ها تا حدودی با هم تفاوت دارد و شما به عنوان یک سرمایه گذار خارجی می بایست با دقت از قوانین و استاندارد های سرمایه گذاری کشور مورد نظرتان آگاهی لازم را کسب کرده باشید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه استاندارد های سرمایه گذاری در کشور های مختلف می توانید ویدئو های جناب استاد ملک پور در این زمینه را ببینید یا با مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار کنید. در بخش دیدگاه های این مقاله نیز می توانید سوالات خود را مطرح کنید تا مشاوران ما هر چه سریعتر پاسخگوی شما باشند.

سرمایه گذاری در خارج از ایران

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

سرمایه گذاری در کشور های اروپایی برای متقاضیان سرمایه گذاری شرایط خاصی را در پی دارد . شما به منظور سرمایه گذاری در کشور های اروپایی باید برخی از شرایط و شاخص های سرمایه گذاری را در نظر داشته باشید تا بتوانید سرمایه گذاری خود را در کمال امنیت انجام دهید. این شاخص ها عبارت اند از درصد بیکاری ، نرخ تورم ، نرخ بهره ، نرخ رشد تولید ناخالص داخلی ، نرخ مالیات شخص ، نرخ مالیات شرکت ها ، ضریب اطمینان کسب و کار ، نرخ مالیات بر فروش ، نرخ امنیت اجتماعی و … . ما مهمترین شاخص های سرمایه گذاری در کشور اتریش را که شرایط مساعدی برای اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم دارد، را بررسی می کنیم. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. اگر کشور مورد نظر شما برای اخذ اقامت دائم اتریش با سرمایه کم ، کشور اتریش نیست ؛ می توانید به سایر مقالات سرمایه گذاری کشور ها در وبسایت موسسه حقوقی ملک پور سر بزنید یا آن را در گوگل با عنوان “  سرمایه گذاری در ( کشور مورد نظر تان ) ملک پور “سرچ کنید.

نمودار نرخ مالیات شخصی در هشت سال گذشته ( از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ ) در کشور اتریش

سرمایه گذاری زیر 50 هزار یورو

جدول نرخ انواع مالیات ها در اتریش

سرمایه گذاری زیر 50 هزار یورو

به گزارش Trading Economics  ارزش تولید ناخالص داخلی اتریش ۰٫۶۷ درصد از اقتصاد جهان را تشکیل می دهد. تولید ناخالص داخلی در اتریش در سال ۲۰۱۷ به ۴۱۶٫۶۰ میلیارد دلار رسید. میانگین تولید ناخالص داخلی این کشور از سال ۱۹۶۰ تا سال ۲۰۱۷ برابر با ۱۶۹٫۰۱ میلیارد دلار بوده است.  شایان ذکر است که این آمار بر اساس دلار آمریکا ارائه شده است.

جدول مربوط به شاخص های تولید ناخالص داخلی اتریش

نمودار نرخ تورم دهه دوم سال ۲۰۰۰ در کشور اتریش

سرمایه گذاری در اتریش

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و مزایای آن

همانطور که گفته شد یکی از بهترین کشور ها برای اقامت دائم اتریش با سرمایه کم اتریش است. مطابق آمار اقتصادی و رتبه بندی بانک تجارت جهانی در سال ۲۰۱۸ ، اقتصاد اتریش به لحاظ سهولت انجام تجارت از میان ۱۹۰ کشور در رتبه ۲۲ قرار دارد. سایر مزایای اقتصادی اتریش عبارتند از:

 • زیرساخت های توسعه یافته
 • نیروی کار ماهر و حرفه ای و بهره وری بالا
 • کیفیت بالای زندگی ( وین از این لحاظ در رتبه بندی جهانی مرسر در جایگاه اول قرار گرفته است )
 • وجود سطح بالایی از سرمایه گذاری عمومی در بخش تحقیق و توسعه
 • ثبات سیاسی
 • هزینه های مخابراتی اندک
 • سطح بالای امنیت شخصی سرمایه گذار

به طور کلی، دولت اتریش از سرمایه گذاری مستقیم خارجی حمایت می کند که بخش فناوری پیشرفته را هدف قرار می دهد. یکی دیگر از عواملی که برای سرمایه گذاران خارجی جذابیت دارد، سیستم پرداخت مالیات تجاری اتریش است که یکی از مناسب ترین ها در اروپا است؛ زیرا مالیات بر ثروت یا مالیات حرفه ای ندارد. همچنین هدف آن حفظ رقابت با کشورهای دیگر در اتحادیه اروپا است. گفتنی است که در سال ۲۰۰۵، نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در اتریش از ۳۴ درصد به ۲۵ درصد کاهش یافت. علاوه بر این، یارانه های سرمایه گذاری منطقه ای، معافیت های مالیاتی در زمینه آموزش (۲۰٪) و پاداش آموزش برای کارآموزان  نیز جذابیت این کشور را تضمین می کند. برای مقابله با اثرات بحران مالی جهانی، اتریش اقدامات لازم را برای تقویت نقدینگی و سرمایه گذاری در نظام مالی انجام داده است.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و معایب آن

در کنار مزایای خوب سرمایه گذاری در اتریش که در بالا به آن ها اشاره شد، به معایب آن نیز می پردازیم تا با دید باز تری به سرمایه گذاری در اتریش برسید. معایب سرمایه گذاری در اتریش عبارتند از :

 • قوانین سختگیرانه و مقررات پیچیده
 • فقدان یا کمبود ریسک در سرمایه گذاری
 • قوانین مهاجرت محدود
 • وابستگی تجاری به آلمان
 • این کشور به شدت وابسته به اروپای مرکزی و شرقی است که سرمایه گذاری های زیادی در آنها انجام شده که بخش بانکی را تضعیف کرده است.
 • بازار داخلی کوچک

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و مدارک موردنیاز

سرمایه گذاران خارجی جهت اقامت دائم اتریش با سرمایه کم و سرمایه گذاری زیر ۵۰ هزار یورو باید مدارک زیر را ارائه دهند .

 • گذرنامه یا شناسنامه و تایید آن بسته به ملیت شخص سهام دار
 • اسناد قانونی شرکت که شامل مدارک و بیزنس پلن و مقررات نمایندگی می باشد
 • قرار داد اجاره محلی که به عنوان دفتر کار شرکت در نظر گرفته شده است
 • اطلاعات در خصوص مدیران با ارائه گذرنامه و شناسنامه
 • اطلاعات در خصوص سهم هر کدام از سهام داران
 • افتتاح حساب و ارائه سرمایه اولیه شرکت
 • ثبت عنوان و اسم تجاری برای شرکت
 • اخذ مجوز از اتاق بازرگانی
 • تشکیل پرونده مالیاتی در اداره مالیات
مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سرمایه گذاری در فنلاند و سخن پایانی

اقامت دائم اتریش با سرمایه کم ، سرمایه گذاری اندک در کشور های اروپایی و اخذ اقامت دائم ، تابعیت و پاسپورت اروپایی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در ابتدا با ارائه مقدمه ای به شرایط عمومی اقامت دائم اتریش با سرمایه کم پرداختیم و چگونگی آن را بررسی کردیم. مراحل اخذ اقامت دائم اروپا از طریق سرمایه گذاری اندک در یکی از کشور های اروپایی را شرح دادیم. سپس به استاندارد های سرمایه گذاری و شاخصه های اقتصادی تاثیرگذار برای سرمایه گذاری در خارج از کشور اشاره کردیم و آمار مربوط مالیات شخصی، سایر مالیات ها، تولید ناخالص داخلی و نرخ تورم در اتریش را به صورت نمودار و جدول ارائه دادیم. در آخر نیز مزایای و معایب سرمایه گذاری در اتریش را به عنوان کشوری مناسب برای اخذ اقامت دائم اروپا بررسی نمودیم. شما می توانید تمامی تجارب خود را در مورد سرمایه گذاری زیر ۵۰ هزار یورو در اتریش را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید تا سایر عزیزان نیز از این تجارت ارزشمند استفاده کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. سعیدسعدی گفته:

  سلام.
  در خصوص سرمایه گذاری با پنجاه هزار دلار در کشور مجارستان گزینه ای وجود دارد؟
  شرایط آن چیست؟
  هزینه ی قابل پرداخت جهت مشاوره شما چند درصد مبلغ سرمایه گذار است؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در حال حاضر در مجارستان ریسکش خیلی بالا هست و بهتره واسه کشورهای دیکه اقدام کنید. لطفا با دفاتر تماس بگیرید به صورت کامل راهنماییتون می کنند.

   پاسخ