اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و بررسی آن

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز ، خرید حق امتیاز برند های معروف جهانی در زمینه صنعت غذا و سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای در سال ۲۰۱۹ در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. فرنچایز ، اخذ نمایندگی و خرید امتیاز چیست و چه مزایایی دارد؟ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز چه شرایطی دارد؟ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز برای کدام برند ها سود بیشتری دارد؟ میزان سرمایه اولیه و سود حاصل از این سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای چقدر است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز پاسخ داده و به مهم ترین و اصلی ترین نکات در این زمینه می پردازیم. به طور کلی فرنچایز ( به انگلیسی : franchise ) معادل همان فرانشیز در ادبیات عامه ایرانی زبان هاست. در واقع فرنچایز به معنای اعطای حق امتیاز می باشد. در عصر حاضر، کمپانی های بزرگ و صاحب نام جهانی در سالیان اخیر برند خود را به سایر افرادی که واجد الشرایط هستند، به مدت زمان محدود اجاره می دهند و این افراد با استفاده از برند این کمپانی ها، مشغول به کار شده و برای خود و این کمپانی ها به کسب درآمد می پردازند. پر واضح است که سود حاصل از مشارکت در تاسیس نمایندگی یا شعبه این کمپانی ها بسیار بالاست. کمپانی های معروف جهانی در صنعت غذا از بهترین گزینه های اخذ نمایندگی هستند، زیرا نیاز همیشگی بشریت به خوراک و صنعت غذا انکار ناشدنی بوده و تولید غذا و فروش آن در سطح کیفی بالا دارای سودی فراوان، پیوسته و همیشگی خواهد بود. شما عزیزان همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان در زمینه اخذ اقامت دائم کشور های اروپایی از طریق اخذ نمایندگی یا خرید حق امتیاز برخوردار شوید.

در ادامه به سرفصل های زیر خواهیم پرداخت :

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز
 • اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و شرایط عمومی آن
 • اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز مک دونالد
 • اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و نحوه راه اندازی کسب و کار مک دونالد
 • اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز subway
 • اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و نحوه راه اندازی کسب و کار subway
 • اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و سایر برند ها
 • اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و شرایط مهم در اخذ نمایندگی

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و شرایط عمومی آن

به طور کلی اخذ اقامت دائم اروپا به روشهای متفاوتی امکان پذیر است. از این روش ها می توان به کار در کشور های اروپایی، ازدواج با یک شخص تبعه یا مقیم دائم اروپا و سرمایه گذاری در اروپا اشاره کرد. سرمایه گذاری در کشور های اروپایی برای افرادی که متمول و دارای پیش زمینه مالی مناسبی هستند، یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ اقامت دائم اروپا می باشد. سرمایه گذاری در اروپا به روشهای مختلفی امکان پذیر است :

 • سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید املاک و مستغلات، اجاره و فروش آنها
 • سرمایه گذاری در اروپا از طریق تاسیس شرکت و استخدام افراد اروپایی
 • سرمایه در اروپا از طریق کار آفرینی
 • سرمایه گذاری در اروپا از طریق شرکت در برنامه های خود حمایتی برخی کشور های اروپایی
 • سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید حق امتیاز و اخذ نمایندگی کمپانی های بزرگ

و…

مک دونالد ـ سرمایه گذاری در مک دونالد ـ Mc Donald

درواقع ما در این مقاله به طور تخصصی به اخذ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فانچایز در مبحث مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری می پردازیم. امروزه کمپانی های بزرگ و بنام صنعت غذا ، مانند مک دونالد، برگر کینگ، سابوی و… در سرتاسر جهان و در کشور های مختلف در قاره های مختلف دارای شعباتی بزرگ،‌متوسط و کوچک هستند. این شرکت ها در قاره اروپا و در اکثر کشور های اروپایی دارای شعبه هستند و حق امتیاز برند خود را به سرمایه گذاران خارجی به مدت محدود می فروشند. به طور کلی سرمایه گذاری در کشور های اروپایی از طریق اخذ نمایندگی و فرنچایز، اگر با ذهنی باز و آگاهی کافی از مسائل مهاجرتی و حقوقی انجام شود، دارای سود بسیار بالایی خواهد بود و در دوره کنونی سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای یکی از روش های پر طرفدار برای مهاجرت به کشور اروپایی و اخذ اقامت دائم اروپا می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلا و مشاوران مجرب در امر سرمایه گذاری همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه اخذ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فانچایز می باشد.

خرید امتیاز و اخذ نمایندگی این کمپانی ها دارای شرایطی خاص است که در ادامه مقاله به آن اشاره می کنیم. این نوید را به شما عزیزان می دهیم که موسسه حقوقی ملک پور در سال جدید این راه را برای ایرانیان عزیز و برادران و خواهران افغان باز کرده است تا با سرمایه گذاری در حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار یورو به بالا در زمینه اخذ نمایندگی و خرید امتیاز کمپانی های بنام در صنعت رستوان و غذا به اقامت دائم اروپا دست یابند.

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز مک دونالد

همانطور که می دانید، رستوران های زنجیره ای مک دونالد در سر تا سر دنیا شناخته شده هستند و نیاز به معرفی ندارند. شما با سرمایه گذاری در حدود ۹۰۰ هزار یورو می توانید حق امتیاز این برند خریداری نمایید و یک شعبه از رستوران های زنجیره ای این کمپانی را در یکی از کشور های اروپایی تاسیس نمایید. شما با این سرمایه گذاری، پس از گذراندن آموزش هایی که خود کمپانی مک دونالد به شما می دهد و با در اختیار قرار دادن امکانات و دستگاههای مورد نیاز به شما کمک می کند که بیزینس خود را set up نمایید و پس از آن می توانید با انجام پروسه های حقوقی و مهاجرتی به اقامت دائم اروپا دست پیدا کنید.

از آنجا که سیستم تبلیغات شرکت مک دونالد به گونه ای است که در بسیاری از کشور های جهان شناخته شده است، لذا سرمایه گذاری در زمینه خرید امتیاز این کمپانی یا فرنچایز و اخذ نمایندگی آن با ریسکی بسیار پایینی همراه است. در شعبه های زنجیره ای مک دونالد، پروسه سفارش غذا بصورت پیشرفته و بوسیله دستگاههای مدرن انجام می پذیرد که خود این امر در جذابیت و محبوبیت برند مک دونالد تاثیر بسیاری داشته است. مضاف بر اینکه تبلیغات مک دونالد به حدی چشم گیر است که شما می توانید آن را به عنوان یک پشتوانه برای تبلیغات بیزینس خود قلمداد کنید. شاید گفتن این نکته خالی از لطف نباشد که تبلیغات کمپانی مک دونالد به حدی در میان مردم کشور های مختلف چشمگیر است که به مزاح گفته می شود، کودکان قبل از یادگیری لغات ابتدایی نام مک دونالد را یاد می گیرند.

برند مک دونالد ـ‌ Mc Donald Brand

علاوه بر تبلیغات پر تمطراق و فراگیر این برند، می توان به تنوع غذایی در منوی رستوان های زنجیره ای اش به عنوان یک مزیت بزرگ اشاره کرد. منوی غذایی در رستوان های زنجیره ای مک دونالد هر دو ماه یک بار عوض می شوند. متخصصان غذایی کمپانی مک دونالد، تمرکز خاصی بر روی طعم غذا و مزه آن دارند تا مشتریان را وفادار به خود نگه دارند. گفتنی است که این کمپانی در همه رستوران ها و شعباتش، قسمتی به نام Mc coffee دارد که در آن انواع شرینی جات،‌ کیک ها و نوشیدنی های متنوع سرو می شود و تنوع در منو و طعم و مزه نیز در این قسمت نیز به چشم می خورد. شاید مهم تر از همه عواملی که به آن اشاره شد، قیمت مناسب غذا ها و نحوه سرویس دهی به مشتریان است که باعث محبوبیت این برند شده است.

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و نحوه راه اندازی کسب و کار مک دونالد

جهت خریداری حق امتیاز مک دونالد، به سرمایه بالای ۵ الی ۶ میلیاردی نیاز است و با توجه به تحقیقاتی که ما در این زمینه انجام داده ایم و به پشتوانه تجربه، بسته به بزرگی شعبه شما و تعداد مشریانتان میزان بازگشت سرمایه به ۵۰ تا ۶۰ هزار یورو در ماه نیز خواهد رسید. برای اخذ نمایندگی و خرید حق امتیاز برند مک دونالد و استفاده از آن، سرمایه گذار می بایست به مدت چند ماه تحت آموزش متخصصان مک دونالد قرار بگیرد و با سیستم مدیریت،‌ امور مالی و نحوه استفاده از دستگاههای مدرن این کمپانی به خوبی آشنا شود تا بتواند واجد الشرایط مدیریت یکی از شعبات رستوان های زنجیره ای مک دونالد شود. گفتنی است که دوره های آموزشی راه اندازی شعب مک دونالد در آلمان یا آمریکا برگزار می گردد و همه اصول مربوطه را به شما آموزش می دهند. حق امتیاز برند مک دونالد به صورت برنامه ای ۲۵ ساله اهدا خواهد شد.

نمودار رشد صنعت رستوران های زنجیره ای به تفکیک برند

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۱

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۱

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۲

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۲

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۳

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مک دونالد ـ بخش ۳

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید یکی از رستوران مک دونالد در اتریش

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز subway

خرید امتیاز و اخذ نمایندگی subway نیز مانند مک دونالد از راههای امن سوددهی در بحث سرمایه گذاری در کشور های اروپایی و اخذ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز به شمار می رود. در تاسیس شعبه بعنوان یکی از رستوران های زنجیره ای کمپانی subway بهتر است مطلع باشید که دکور رستوان شعبات را، دفتر مرکزی این کمپانی، مطابق استانداردهای جهانی خود subway طراحی و پیاده سازی می کند. از نکات جالب توجه در مورد subway شاید این باشد که مواد اولیه منوها و غذا بصورت هفتگی از انگلستان به همه نمایندگی ها و شعبات در سرتاسر دنیا ارسال می شوند تا همین مواد اولیه تازه ، تضمینی باشد بر کیفیت و سلامت منوی غذایی شعبات کمپانی subway. همین ارسال هفتگی مواد اولیه به سرتاسر شعبات باعث شده در تمامی این شعبات و نمایندگی ها کیفیت غذا ها یکسان باشد. دفتر مرکزی کمپانی subway با هدف سوق دادن مردم جهان به سوی تغذیه سالم و تازه، بصورت دوره ای و دائمی، بازرسان خود را به شعبات می فرستند. جالب تر آنکه اگر کلیه مواد غذایی ارسال شده به شعبات و نمایندگی های subway در عرض یک هفته به اتمام نرسد، شعبات موظفند که آن مواد اولیه را به کمپانی اصلی عودت داده و در سرویس دهی خود به مشتریان از مواد غذایی تازه ای که در هفته بعد دریافت می کنند، استفاده نمایند.

سرمایه گذاری در subway ـ Subway

تبلیغات در کمپانی subway نیز در سطح جهانی انجام می شود و تمام نمایندگی ها و شعبات این کمپانی موظفند که در تأمین هزینه های تبلیغات بین المللی آن شریک باشند، به این صورت که درصد معینی ( حدود ۱۰ تا ۱۲ درصد ) از درآمد و سود شعبه شان را برای این امر به دفتر اصلی کمپانی subway بپردازند. البته این پرداخت درصد معین بستگی به این دارد که تمامی شعب رستوران های زنجیره ای این کمپانی به صورت میانگین چه میزان درآمد و سود خالص ماهیانه یا سالیانه داشته اند.

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و نحوه راه اندازی کسب و کار subway

برای سرمایه گذاری در رستوان های زنجیره ای subway و خرید امتیاز و اخذ نمایندگی در کشور مالتا تقریبا ۱۰۰ هزار و در کشور اتریش نیز حدودا بین ۷۰ تا ۱۰۰ هزار یورو ، سرمایه اولیه نیاز است. خاطر نشان می کنیم که متقاضیان اخذ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز subway از هزینه های جانبی این سرمایه گذاری نیز نباید غافل باشند که در این صورت امکان دارد هزینه ها در سرمایه گذاری واقعی بیشتر از هزینه اعلام شده باشند. برای کسب اطلاعات دقیق تر در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس برقرار کرده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

بر اساس آمارهای موجود و تحقیقات بعمل آمده، سود و درآمد خالص ماهانه هر شعبه در بین رستوران های کمپانی subway به طور میانگین حدودا ۱۰ تا ۲۰ هزار یورو می باشد. البته بسته به اینکه شعبه شما در کدام شهر و در چه منطقه ای از شهر قرار دارد و بتواند فروش بالاتری داشته باشد، این سود و درآمد خالص ممکن است بیشتر از مبلغ ذکر شده نیز باشد.

مقایسه سرمایه گذاری در مک دونالد و subway

 از مزایای سرمایه گذاری در اخذ نمایندگی و خرید حق امتیاز کمپانی subway  بر کمپانی Mc Donald این است سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع کار و تاسیس شعبه در subway بسیار کمتر است. توضیح بیشتر آنکه خرید حق امتیاز و اخذ نمایندگی مک دونالد با مبلغ حدودی ۱۰۰ هزار یورو امکان پذیر نیست و این برای آن دسته از سرمایه گذارانی که با مبلغی در حد ۱۰۰ هزار یورو (‌نه بالا تر) قصد اقامت دائم اروپا را دارند، یک فرصت استثنایی است که هم به اقامت دائم اروپا دست یابند و یک سرمایه گذاری پر سود و تضمینی داشته باشند.

نمودار درصد رشد 20 برند غذایی جهان

مزیت خرید حق امتیاز مک دونالد بر subway  نیز میزان سود ماهیانه بسیار بیشتر در مقایسه با سود ماهیانه در تاسیس یک شعبه از رستوران های subway‌ می باشد.

تفاوت سیطره مک دونالد و subway در جهان

همچنین گفتنی است که مواد غذایی و منوی رستوران های زنجیره ای subway  از منوی غذایی رستوران های زنجیره ای مک دونالد بسیار سالم تر و طبیعی تر است. اکثر مردم دنیا به این آگاهی رسیده اند که منوی غذایی رستوران های مک دونالد دارای غذای سالم و ارگانیک نیست و بیشتر افراد، طالب تغذیه سالم، طبیعی و تازه هستند و این روند رو به رشد است.‌ لذا در آینده نه چندان دور رستوران هایی موفق تر و پر طرفدار ترند که غذایی با مواد اولیه تازه ،‌طبیعی و سالم به مشتریان خود عرضه نمایند.

مقایسه subway و مک دونالد

پیشنهاد می کنیم که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما ویدئوی جناب آقای ملک پور، دانشجوی دکترای حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه ملی وین را مشاهده نمایید.

فایل ویدئویی مؤسسه ملک پور در مورد اخذ نمایندگی و خرید امتیاز subway

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد اخذ نمایندگی و خرید امتیاز subway

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و سایر برند ها

برنامه اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز ، تنها در کمپانی های مک دونالد و subway امکان پذیر نیست. کمپانی های معروف دیگری در صنعت تولید مواد غذایی دارای رستوران های زنجیره ای متعددی در سرتاسر کشور های دنیا می باشند که شما متقاضیان عزیز سرمایه گذاری در کشور های اروپایی جهت اخذ اقامت دائم اروپا می توانید به عنوان گزینه های خوب و کم ریسک به خرید امتیاز و اخذ نمایندگی از آن ها نیز فکر کنید. اگر چه شاید این کمپانی ها به اندازه مک دونالد در سرتاسر دنیا معروف نباشند،‌ اما سرمایه گذاری در آن ها و اخذ نمایندگی شان با مبالغ کمتری امکان پذیر است. از این قبیل کمپانی ها می توان به برگر کینگ ( Burger King )، لی برگر و کی اف سی ( Kentucky Fried Chicken ) اشاره کرد. گفتیم که مزیت اصلی سرمایه گذاری و اخذ نمایندگی این کمپانی ها مبلغ اولیه مورد نیاز برای تاسیس شعبه است. به عنوان مثال برای خرید حق امتیاز کمپانی لی برگر که دارای شرایط مناسبی است و‌ شما می توانید با سرمایه اولیه ۵۰ تا ۱۰۰ هزار یورو،‌ حق امتیاز این کمپانی را خریداری کرده و نمایندگی آن را اخذ نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر شما را به دیدن این ویدئو دعوت می نماییم.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد برگر کینگ و شرایط اخذ نمایندگی و خرید امتیاز برگر کینگ

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد برگر کینگ و شرایط اخذ نمایندگی و خرید امتیاز برگر کینگ

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و شرایط مهم در اخذ نمایندگی

برای دریافت اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و خرید امتیاز مک دونالد ، می بایست ابتدا اقامت کشوری که قصد سرمایه گذاری و راه اندازی شعبه را در آن دارید، را داشته باشید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع، شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری است. از دیگر شرایطی که متقاضیان اخذ نمایندگی این کمپانی ها دارند این است که باید در زمینه رستوران داری و مدیرت رستوران تجربه کاری و سابقه کار داشته باشند یا حداقل از سابقه مدیریتی در زمینه های مختلف برخوردار باشند. همانطور که در مورد اعطای نمایندگی مک دونالد اشاره شد،‌ متقاضیان سرمایه گذاری فرنچایز ها عموما باید قبل از شروع کار و تاسیس شعبه ، دوره های آموزشی را بگذرانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید ویدئو های رایگان و پولی موسسه حقوقی ملک پور را مشاهده نموده یا با دفاتر این موسسه تماس حاصل نمایید.

اخذ نمایندگی KFC و سرمایه گذاری در خارج از کشور

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و مزایای آن

شما با دریافت نمایندگی و خرید امتیاز یکی از کمپانی های معروف صنعت غذا و رستوان داری در کشور های اروپایی حوزه شنگن می توانید، علاوه بر اینکه برای خود می توانید اقامت دائم اروپا را اخذ نمایید، بلکه می توانید به اعضای خانواده خود نیز اقامت دائم اروپا را هدیه کنید. شما پس از اخذ اقامت یکی از کشور های حوزه شنگن از طریق سرمایه گذاری جهت اخذ نمایندگی یا فرنچایز می توانید در سرتاسر اتحادیه اروپا آزادانه سفر کنید و پس از ۵ سال می توانید، در هر کشور اروپایی که تمایل به ادامه زندگی در آنجا دارید، سکونت نمایید. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای این است که فرزندان شما قادر خواهند بود که در بهترین مدارس و دانشگاه های اروپا،‌ به صورت رایگان به تحصیل بپردازند. تجربه زندگی در کنار خانواده در کشور های اروپایی که در سطح بالای رفاه اجتماعی،‌اقتصادی قرار دارند، از دیگر مزایای این نوع سرمایه گذاری است. همچنین سود بالا و ریسک کم در سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای یکی از بهترین مزایاست.

شاید روی صحبت ما با آن دسته از برادران و خواهران افغان است که دارای ثروت زیادی هستند و سرمایه خود را به کشور هایی مانند امارات و عربستان منتقل کرده اند. از آنجا که کشور های عربی حتی با سرمایه گذاری های کلان به سرمایه گذاران خارجی خود تابعیت و پاسپورت اعطا نمی کنند، به شما پیشنهاد می شود که بر روی گزینه اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز نیز بیندیشید، زیرا سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای در کشور های اروپایی علاوه بر تمام امکانات و سطح کیفی بالایی که نسبت به امارات و عربستان دارد، می تواند سبب اخذ اقامت،‌ تابعیت و شهروندی اروپا شود و می توانید در کنار تابعیت افغانستان، تابعیت و پاسپورت بهترین کشور های جهان را داشته باشید.

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
سرمایه گذاری در خارج از کشور

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و سخن پایانی

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز و خرید حق امتیاز برند های معروف جهانی در زمینه صنعت غذا و سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای در سال ۲۰۱۹ در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. گفته شد که سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای در کشور های اروپایی به چه شکلی و با چه سرمایه اولیه ای انجام می گیرد. اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز در کنار سود بسیار خوب و ریسک پایین، یکی از بهترین برنامه ها برای سرمایه داران ایرانی و افغانی است که می توانند از طریق آن به بهترین کشور ها دنیا از لحاظ سطح رفاه به همراه خانواده خود مهاجرت نمایند. اخذ پاسپورت اروپا یکی از بزرگترین برد ها در زمینه خرید حق امتیاز و اخذ نمایندگی می باشد. سرمایه گذاری از طریق فرنچایز در کشور های اروپایی اگر با مشاوره درست و دقیق همراه باشد،‌ شاید بتواند بهترین تصمیم تان برای ساختن یک زندگی موفق برای خود و اعضای خانواده تان باشد. برای کسب اطلاعات بسیار دقیق در زمینه اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز اکیدا توصیه می کنیم، ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را که یکی از بهترین و پر فروش ترین محصولات ویدئویی ماست را ببینید یا با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نمایید. همچنین چنانچه سوال یا نظری در زمینه سرمایه گذاری در کشور های اروپایی از طریق خرید حق امتیاز و اخذ نمایندگی دارید، می توانید آن را در انتهای همین مقاله در قسمت نظرات و دیدگاه ها مطرح نمایید،‌تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن در صدد پاسخ گویی به آن بر آیند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 پاسخ
 1. ساسان گفته:

  سلام، خسته نباشید میگم بابت مطالب مفید و متنوع.
  تو این مطلب ذکر شده که همراه با فرانچایز میشه اقامت گرفت و در جای دیگه ذکر شده که باید اقامت داشته باشی بعد برای فرانچایز اقدام کنین،می خواستم بدونم کدوم مطلب درسته ؟ ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. arman گفته:

  سلام خدمت مسئولین موسسه خسته نباشید سوال داشتم اتباع مقم ایران هم میتواند اقدام کند برای اخذ اقامت خارج لطف نماید راهنمای کنید فعلا گذرنامه اقامه ایران دارم مچکر جواب سوالم بدین

  Rating: ۵
  پاسخ