اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و بررسی آن

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ، نحوه اخذ اقامت کشور های اروپایی بوسیله سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و شرایط آن در این مقاله بصورت علمی مورد تحیل و بررسی قرار می گیرد. شرایط اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک چیست؟ چگونه می توان به اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک با سود بسیار بالا و تضمینی دست یافت؟ آیا سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک برای ایرانیان امکان پذیر است؟ چه میزان سرمایه برای اخذ اقامت دائم کشور های اروپایی از طریق خرید ملک نیاز است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک پاسخ داده و نکات مهم و اصلی در این خصوص را بیان می کنیم. بسیاری از شما عزیزان شاید از اطرافیان و شبکه های اجتماعی و وبسایت های خبری و … شنیده باشید که خرید ملک در اروپا یک سرمایه گذاری بسیار بد یا خوب است. در واقع ما در این مقاله با ارائه توضیحات بیشتری شما عزیزان را با جدید ترین و آپدیت ترین اخبار و اطلاعات بدست آمده از بازارهای اروپایی که این اخبار و اطلاعات از طریق وکلای موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده است، آشنا نموده و مقوله سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک را با ارائه مزایا و معایب آن مورد بحث و بررسی قرار می دهیم. شما عزیزان همواره می توانید که برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت کشور های اروپایی با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران مجرب ما برخوردار شوید.

در ادامه به سر فصل های زیر خواهیم پرداخت :

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و شرایط عمومی
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و اخذ اقامت کشور‌های اروپایی
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و استانداردهای سرمایه گذاری
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و واجدین شرایط خرید ملک
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و مراحل قانونی خرید ملک در اروپا
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و هزینه های خرید ملک
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و مزایای آن
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و وکیل امور ملک
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و توصیه های حقوقی

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و شرایط عمومی

بدون اغراق، یکی از بهترین تجارت ها و سرمایه گذاری ها، سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات و به طور کلی خرید ملک است. در کشور های اروپایی شرایط جدیدی بوجود آمده است که راحت تر و با دغدغه کمتری نسبت به قبل، می توان در این کشور ها ملک خرید و اقامت دائم اروپا را بدست آورد. همانطور که در داخل کشور شما با خرید ملک ضرری متحمل نمی شوید، در خارج از کشور نیز همین شرایط برقرار است. گفتنی است چنانچه قصد خرید ملک در کشور های اروپایی دارید و در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، اگر با یک کاردان و وکیل ملک و املاک مشورت نمایید و با مشاوره های ایشان در یک منطقه مناسب یا در یک پروژه مناسب، ملک یا املاکی خریداری نمایید، قطعا سود زیادی از این کار خواهید برد. پیشنهاد ما این است که اگر توان مالی خوبی دارید، هر جای دنیا که ملک خوبی را پیدا کردید، بخرید. زیرا بنابر علم اقتصاد ، برای خدمت یا محصولی که محدود العرضه است ( مانند ملک ) تقاضا زیاد شود، قیمت آن بالا می رود و از آنجایی که رشد جمعیت و مهاجران در کشور‌های اروپایی در حال افزایش است و زمین نیز محدود، بنابر این در سرمایه گذاری در خرید ملک سود بسیاری نهفته است.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ـ قسمت ۱

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ـ قسمت ۲

سرمایه گذاری در اروپا
اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و اخذ اقامت کشور‌های اروپایی

برنامه اخذ اقامت کشور‌های اروپایی از طریق خرید ملک، از هر کشوری به کشور دیگر در کلیات مشابه و در جزئیات متفاوت است.  به طور کلی پس از اخذ مجوز اقامت اروپا از طریق خرید ملک ، می توانید اعضای خانواده ( همسر و فرزندان ) و پدر و مادر خود را نیز با خود به عنوان همراه به آن کشور ببرید و برای آنان نیز مجوز اقامت بلند مدت اروپا را دریافت کنید. در برخی از برنامه های سرمایه گذاری کشور های اروپایی، این امکان برای سرمایه گذارن خارجی فراهم شده است که علاوه بر پدر و مادر خود، بتوانند پدر و مادر همسر خود را نیز به عنوان همراه با خود ببرند و اقامت دائم اروپا را برای آنان نیز اخذ نمایند. پروسه اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک به این صورت است که پس از ۵ سال شما و همراهان تان می توانید به اقامت دائم اروپا دست پیدا کرده و بسته به کشوری که در آن ملک خریداری کرده اید، پس از گذشت ۱ الی ۲ سال از اخذ اقامت دائم، می توانید برای اخذ پاسپورت اروپایی و تابعیت و شهروندی اروپا درخواست دهید.

اقامت دائم اروپا و حوزه شنگن

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و استانداردهای سرمایه گذاری

از نکات قابل تأمل در خرید ملک در کشور های اروپایی و به طور کلی سرمایه گذاری در خارج از کشور، توجه به استانداردهای سرمایه گذاری و رفتار اقتصاد در کشور مورد نظر می باشد. برای آنکه با دید بازتری نسبت به اهمیت این قضیه مواجه شوید، مثالی را ارائه می نماییم. بعنوان مثال خرید ملک در کشور ترکیه که یک کشور اروپایی نیز هست، به هیچ عنوان گزینه خوبی نیست، زیرا کشور ترکیه بدلیل اینکه اقتصاد قوی که دارای قابلیت سرمایه گذاری باشد را دارا نیست. همانطور که می دانید کشور ترکیه همانند کشور ایران، درگیر مسائلی همچون تغییرات ناگهانی و نوسانات زیادی در حوزه قیمت ارز می باشد و این نوسانات، سبب رکود در اقتصاد و از کار افتادن چرخه اقتصادی و فروپاشی کسب و کارها و نتیجتا تضعیف اقتصاد می گردد. همین قضیه به خودی خود، عاملی است که خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور ترکیه و سایر کشور‌های مشابه، نه تنها دارای نتایج مطلوبی نباشد بلکه غیر معقول نیز جلوه می دهد. لذا شما عزیزان باید اطلاع کافی داشته باشید که کدام کشور مقصد مناسبی برای خرید ملک و سرمایه گذاری می باشد.

از این بحث نیز که بگذریم به استاندارد های بین المللی سرمایه گذاری می رسیم که در این مورد باید بررسی کنید که کدام دولت اروپایی، دارای نظام قضایی و اقتصادی مناسب بوده که این استانداردهای بین المللی را در کشور خود به خوبی پیاده سازی نموده است. یکی از مهم ترین استاندارهای بین المللی سرمایه گذاری، اصل سرمایه گذاری National Treatment می باشد. به این معنی که دولت کشوری که سرمایه گذاران خارجی، در آن سرمایه گذاری می نمایند، چه رفتاری با سرمایه گذاری خارجی دارد؟ آیا در صورت وجود تنازع بین یک سرمایه گذار خارجی با یک شخص یا کمپانی بومی آن کشور،‌دولت و نظام قضایی اش، همان رفتاری که با کمپانی یا شخص بومی کشورش دارد،‌ همان رفتار را با سرمایه گذاری خارجی خواهد داشت؟ آیا در اعمال قانون، تفاوتی بین سرمایه گذاری خارجی و افراد بومی آن کشور وجود دارد؟ آیا دولت آن کشور به همان اندازه که از سرمایه گذار یا کمپانی داخلی آن کشور حمایت می کند، از سرمایه گذار خارجی نیز حمایت می کند؟ لذا اگر کشوری  استاندارد سرمایه گذاری National Treatment  را اجرا کرد، به کشوری تبدیل می شود که سرمایه گذاران خارجی با اطمینان بیشتری سرمایه خود را به آن کشور وارد می نمایند. لذا شما عزیزان اگر قصد سرمایه گذاری یا خرید ملک در کشور خاصی را دارید، باید بررسی کنید که آیا میزان پیاده سازی استاندارد سرمایه گذاری National Treatment در آن کشور چقدر است؟

از دیگر نکاتی که در بحث استاندارد های بین المللی سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور های خارجی وجود دارد، نرخ مصادره اموال یا ( Expropriation Rate ) در آن کشور می باشد. نرخ مصادره اموال یا نرخ سلب مالکیت سرمایه گذاران خارجی در کشور ها در بازه عددی ۱ تا ۷  قرار می گیرد. کشوری که نرخ مصادره اموال در آن ۱ باشد، بهترین و کشوری که نرخ مصادره اموال در آن ۷  باشد، بدترین کشور در زمینه مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی می باشد. بنا بر گزارش وب سایت theglobaleconomy.com در سال ۲۰۱۸ کشور هایی همچون افغانستان، بولیوی، عراق، سودان، ونزوئلا، سوریه و … دارای نرخ مصادره اموال ۷ می باشند.

نمودار کشور هایی با نرخ مصادره اموال بالا

جالب است بدانید که نرخ مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی در اکثر کشور های اروپایی ۱ می باشد. سایر کشورهای اروپایی که دارای نرخ مصادره اموال بالاتری می باشند در جدول زیر آورده شده است:

جدول نرخ مصادره اموال برخی از کشور های اروپایی

لذا بهتر است که آن دسته از سرمایه دارانی که قصد سرمایه گذاری در کشور های اروپایی را دارند، به جای آنکه سرمایه خود را در کشورهایی که در جدول فوق آمده است، انتقال دهند، سرمایه شان را به سایر کشور‌های اروپایی که دارای کمترین نرخ مصادره اموال را دارند، منتقل کرده و در آنجا ملک بخرند یا سرمایه گذاری نمایند، زیرا امنیت این کشورها بیشتر است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، نرخ مصادر اموال در ابر قدرت اقتصادی چین، ۵ می باشد. گفتنی است که نرخ مصادره اموال در کشور امارات متحده عربی که طرفداران زیادی برای مهاجرت و سرمایه گذاری در ایران دارد، ۲ است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ـ قسمت اول

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ـ قسمت دوم

سرمایه گذاری در خارج از ایران

در نمودار های زیر، نرخ مصادره اموال در برخی کشور های اروپایی را مشاهده می نمایید:

نمودار نرخ مصادره اموال در اتریش
نمودار نرخ مصادر اموال در سويیس
نمودار نرخ مصادره اموال در بریتانیا
نمودار نرخ مصادره اموال در فنلاند

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و واجدین شرایط خرید ملک

بسیاری از کشور های اروپایی به غیر از گواهی تمکن مالی مناسب از سرمایه گذاران خارجی معمولا مدارک یا شرایط سخت گیرانه ای را نمی خواهند. گواهی تمکن مالی به این صورت است که باید مبلغ مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک به مدت حداقل سه ماه بر روی حساب کوتاه مدت سرمایه گذار باشد، تا واجد الشرایط اخذ ویزا و مجوز اقامت شود. شرایط سنی شاید یکی از مهم ترین ملاک های سرمایه گذاری در کشور‌های اروپایی باشد، که اکثر کشور‌ها، سرمایه گذاران بالای ۱۸ را برای سرمایه گذاری در کشورشان تایید می نمایند. در اکثر برنامه های سرمایه گذاری دولت های اروپایی نیز نمره زبان بالایی از سرمایه گذاران طلب نمی کنند، برخی از کشورهای اروپایی مانند مالتا، برای سرمایه گذاری حتی شرط ارائه مدرک زبان با نمره خاصی ندارند. اما گفتنی است که دانش زبان یکی از مهم ترین فاکتوری های مهاجرت می باشد و شایسته است که اشخاصی که از طرق مختلف به خارج از کشور مهاجرت می نمایند، دارای دانش زبانی خوبی باشند. یکی از مهم ترین فاکتور‌هایی که سرمایه گذار خارجی باید داشته باشد، داشتن تجربه کاری در زمینه سرمایه گذاری و کسب کار وی در کشور مقصد می باشد. لذا سابقه کار و داشتن تجربه کاری در زمینه سرمایه گذاری نیز یکی از فاکتورهایی است که سرمایه گذاری خارجی شایسته است داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط دقیق مورد نیاز هر کشور برای برنامه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک آن را با کلید واژه ملک پور در گوگل سرچ کرده یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

اقامت دائم اروپا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ـ قسمت سوم

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ـ قسمت سوم

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و مراحل قانونی خرید ملک در اروپا

به طور کلی شما با سرمایه گذاری در یک کشور اروپایی از طریق خرید ملک، در ابتدا باید با یک ویزای توریستی به کشور مورد نظر خود رفته و در آنجا با وکیل مربوطه دیدار کنید. او نیز با معرفی املاک پر سود و متناسب با سرمایه شما، املاک مورد نظر را به شما نشان می دهد و شما با وکیل هماهنگ می کنید که کدام ملک را برای شما خریداری نماید. از آنجا که از لحاظ حقوقی، با اخذ ویزای توریستی یک کشور نمی توانید در آن کشور سرمایه گذاری انجام دهید یا املاک و مستغلاتی را خریداری نمایید، می بایست در آن کشور، به آن وکیل، وکالت محضری دهید تا از طرف شما، ملک مورد نظر را خریداری نماید و در این مرحله شما به ایران یا کشور خود بر می گردید. پس از آن که وکیل، ملک مورد نظر را خریداری نمود، مدارک و اسناد ملک را برای شما می فرستد و شما می بایست مدارک لازم برای اخذ مجوز اقامت از طریق خرید ملک را به سفارت کشور مربوطه ارائه دهید تا بتوانید با ویزای بلند مدت به آن کشور سفر کنید و سایر امور حقوقی و مالی و سند را پیگیری نمایید و زندگی خود را در آنجا به همراه خانواده شروع کنید. موسسه حقوقی ملک پور با برخورداری از وکلای معتمد خارج از کشور در امر سرمایه گذاری ملک، در این زمینه شما را یاری می دهد.

اتحادیه اروپا و اقامت دائم اروپا ـ حوزه شنگن

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و هزینه های خرید ملک

برنامه خرید ملک در کشور‌های مختلف اروپایی، دارای مبلغ اولیه متفاوت جهت ارائه گواهی تمکن مالی است. بعنوان مثال برنامه سرمایه گذاری در یونان از طریق خرید ملک به مبلغ ۲۵۰ هزار یورو نیاز دارید تا با این پول بتوانید در کشور یونان ملکی را خریداری نمایید. یا برنامه مستقیم فروش پاسپورت و شهروندی کشور قبرس از طریق خرید ملک ۲ تا ۲٫۵ میلیون یورو می باشد. لذا شرایط اولیه و مبالغ اولیه مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک از هر کشوری به کشور دیگر متفاوت است. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و از لحاظ قانونی قابل پیگیری است. برای کسب اطلاعات دقیق تر در زمینه ارائه گواهی تمکن مالی کشور مورد نظر تان می توانید هم با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و هم آن را با کلید واژه ملک پور در گوگل سرچ کرده تا به اطلاعات دقیق تر در این زمینه برسید. ( به عنوان مثال : سرمایه گذاری در اتریش + ملک پور را در گوگل سرچ کنید ).

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در خارج از کشور

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و مزایای آن

مزایای اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک در اصطلاح عامیانه به معایب آن می چربد. از مزایای خرید ملک در کشور‌های عضو اتحادیه اروپا علاوه بر سود بالا و تضمینی در بلند می توان به موارد دیگری اشاره کرد. شما با خرید ملک در کشور‌های اروپایی علاوه بر کسب درآمد ماهیانه از طریق اجاره دادن به یک تجارت پر سود و تضمینی بلند مدت دست خواهید یافت. بنا بر تحلیل کارشناسان قیمت ملک در شهر های لندن و وین، به دلیل مهاجر پذیر بودن و شرایط اقتصادی و رفاه مطلوب و افزایش جمعیت، در چند سال آینده رشد زیادی خواهد کرد. اگر در اخبار شنیده باشید که احتمال خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بالا رفته است، پیشنهاد می کنیم به ویدئو های ما را در وبسایت ها و شبکه های اجتماعی مان حتما ببینید تا به تحلیل درست و دقیقی درباره برسید. علاوه بر انگلیس و اتریش، سایر کشور های اروپایی با خرید ملک به شما اقامت می دهند. تنها نکته ای که شما باید مد نظر قرار دهید این است که با دانش کافی اقدام به خرید ملک در منطقه و پروژه مناسب نمایید. از دیگر مزایای اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک این است که علاوه بر شخص خودتان، این امکان وجود دارد که برای خانواده و همراهان تان نیز اقامت دائم اروپا را اخذ نمایید. پدر و مادر، همسر و فرزندانی حتی فرزندان بالای ۱۸ سال، که از شما مستقل نشده اند ( تا فرزندان ۲۴ سال، بسته به کشوری که در آن ملک می خرید ) نیز می توانند به شما بپیوندند و آن ها نیز اقامت دائم داشته باشند. از دیگران مزایای بزرگ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک می توان به این مسئله اشاره کرد که پس از ۵ سال خود شما و همراهان از اقامت موقت به اقامت دائم اروپا خواهید رسید و می توانید علاوه بر کشوری که در آن ملک خریده اید، در هر کشور دیگری از اتحادیه اروپا ساکن شوید و زندگی کنید. از این مهم تر این است که اکثر برنامه های خرید ملک در کشور های مختلف اروپایی، شرط حضور در کشوری که در آن ملک خریده اید را ندارند. توضیح بهتر آن که پس از خرید ملک در یکی از کشور‌های اروپایی، بلافاصله اقامت اروپا را برای خود و همراهان تان را خواهید داشت و اگر در ایران یا کشور خود، کسب و کار یا بیزینسی دارید، در خود ایران آن را مدیریت کنید و فرزندانتان به راحتی و به صورت رایگان در مدارس و دانشگاه های دولتی کشور‌های اروپایی به تحصیل بپردازند و شما بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی به آن ها سر بزنید.

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک فرصتی عالی به شمار می آید، زیرا در همین شرایطی که بسیاری از کشور‌های غربی به سختی به ایرانیان اجازه ورود یا اقامت می دهند، شما با خرید ملک می توانید به این هدف دست یابید و کمتر با چالش های رفت و آمد به کشور های اروپایی دست و پنجه نرم کنید. شما می توانید پا را فراتر بگذارید و پس از اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ، می توانید در اروپا در زمینه های مختلف (‌اخذ نمایندگی شرکت های بزرگ مانند مک دونالد و برگر کینگ یا تاسیس شرکت جدید ) سرمایه گذاری داشته باشید و به طور کامل کسب و کار و زندگی و خانواده خود را به اروپا منتقل نمایید.

راهنمای خرید ملک در اروپا

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و وکیل امور ملک

پیشنهاد ما این است که چه در خارج از کشور و چه در داخل، قصد خرید زمین، خانه یا ساختمان دارید،‌ حتما با وکیل امور املاک مشورت کنید و با صحت و سقم بیشتری قرار داد ببندید. حتما ملکی را بخرید که سند رسمی داشته باشد و اگر سند نداشته باشد، قادر باشید که در آینده مالکیت تان را اثبات کنید. زیرا مطابق قانون ما، اثبات مالکیت در دادگاه حتی با یک برگه عادی، در صورتیکه اصالت و درستی و سندیت آن برگه اثبات شود، در حکم سند رسمی است، اما پیشنهاد ما این است که در پروسه خرید ملک به هیچ عنوان اجازه ندهید که در آینده کارتان به دادگاه بکشد، لذا تا می توانید قرارداد خرید ملک تان را محکم و با اتقان ببندید و اگر قرارداد را درست منعقد کنید، هیچ سودی به اندازه سود سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات نیست. لذا حتما دقت کنید که از یک وکیل معتبر و کاردان در این زمینه کمک بگیرید تا متحمل ضرر نشوید و محکم به سود تضمینی خود دست پیدا کنید.

مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

بنا بر آنچه که در پاراگراف قبلی گفته شد، برای اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و یک سرمایه گذاری بی دغدغه ، پر سود و با مزایای عالی، نیاز به یک وکیل کاردان و معتبر خواهید داشت. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه مهاجرت و با داشتن مجرب ترین مشاوران مهاجرتی و معتبر ترین وکلای املاک و مستغلات در ایران و اروپا ، ‌مفتخر است که شما عزیزان را در زمینه اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک یاری نموده و با راهنمایی نمودن شما در خرید ملک در مناطق و پروژه های سود آور با سود تضمینی در اروپا، شما را به این مهم برساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید املاک و مستغلات در اروپا می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و از مشاوره های مشاوران مجرب ما در داخل و خارج از کشور بهره مند گردید.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در موردسرمایه گذاری صحیح و خرید ملک

مقاله مرتبط

اقامت آلمان از طریق خرید ملک

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و توصیه های حقوقی

همواره بخاطر داشته باشید که برای خرید املاک و مستغلات در خارج از کشور و به طور کلی سرمایه گذاری در کشور های خارجی، حتما باید تحقیق و بررسی لازم را داشته باشید. شاید شما نیز از آشنایان تان که قبل از شما در خارج از کشور ملکی خریده یا سرمایه گذاری موفقی داشته است کمک بگیرید، اما این را حتما در خاطر داشته باشید که پروسه سرمایه گذاری در خارج از کشور از جمله خرید ملک با سود به پارامتر های مختلفی بستگی دارد که این پارامتر ها در طول زمان تغییر می کنند و ممکن است که اگر شخصی چند سال پیش در اروپا در منطقه ای ملکی را خریداری کرده و به سود دست یافته است،‌ در دوره کنونی این گونه نباشد. لذا تحقیق و بررسی شما با شخصی کاردان،‌معتبر و دارای دانش به روز در این زمینه باشد. در صورتی که اطلاع کافی و فرصتی مناسب برای بررسی و تحقیق در مورد کشور های مختلف اروپایی در زمینه خرید املاک و مستغلات را ندارید، با یک وکیل حقوقی معتبر و مجرب در زمینه سرمایه گذاری در اکثر کشور های اروپایی مشورت نمایید تا کار به جایی نکشد که نه تنها سودی نکنید، بلکه  خدایی ناکرده اموال تان را از دست دهید. آقای دکتر ملک پور به عنوان شخصی با دانش آکادمیک در زمینه تجارت و حقوق بین الملل، سرپرستی تیم های تخصصی مؤسسه MIE در کشورهای مختلف را بر عهده داشته و با آگاهی بر شرایط روز کشورها، شما را در تصمیم گیری درست، راهنمایی می نمایند.

 • نکات مهم در زمینه سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک

  هنگامی که می خواهید در کشور های اروپایی ملکی را خریداری نمایید، نکاتی وجود دارد که با رعایت این نکات می توانید سرمایه گذاری پر سود تری انجام دهید. برخی از املاک به حداقل میزان سود دهی خود رسیده اند و قیمتشان رشد صعودی خود را طی نموده است، املاکی که در حومه شهر های بزرگ، نزدیک به مراکز بزرگ خرید و اماکن عمومی و همچنین نزدیک به سیستم transportation و حمل و نقل شهری خریداری می شوند، معمولا در آینده دارای سود بیشتری می باشند.

خرید ملک در هلند
مقایسه خرید ملک در اتریش و پرتغال
اخذ اقامت لوکزامبورگ از طریق خرید ملک

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک و سخن پایانی

اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک ، نحوه اخذ اقامت کشور های اروپایی بوسیله سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و شرایط آن در این مقاله بصورت علمی مورد تحیل و بررسی قرار گرفت. گفته شد که یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کشور های خارجی، سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک می باشد. اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک امروز دارای شرایط بهتری نسبت به گذشته است. کشور های اروپایی با قرار دادن شرایط آسان برای صدور مجوز اقامت طولانی مدت و دائم، سرمایه داران خارجی را به سرمایه گذاری در کشور خود ترغیب کرده اند. البته سرمایه گذاری خارجی علاوه بر خرید املاک و مستغلات ، در زمینه های دیگری چون ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه دولتی، کارآفرینی، هبه یا donation‌ و … نیز امکان پذیر است. سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور های اروپایی که نرخ مصادره اموال آن ها ۱ است علاوه بر امتیازات عالی مقیم بودن در اروپا و مسافرت آزاد در کشور های حوزه شنگن، دارای ضریب امنیت بالایی می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که برخی کشور های اروپایی نظیر انگلستان در برنامه های سرمایه گذاری شان، برنامه خرید ملک وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت دائم اروپا از طریق خرید ملک می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته تا از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار شوید. همچنین در صورت وجود هر گونه سوال و نظر می توانید آن را در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه ها مطرح نموده تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن به آن پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. سمین گفته:

  سلام و عرض ادب
  خیلی ممنونم از اطلاعات خوبتون. کامل بود و به جواب خیلی از سوالاتم رسیدم. فقط لطفا بگید با خرید ملک در اتریش میشه اقامت دائم گرافت؟ من عاشق کشور اتریشم به خاطر شرایط خیلی خوبش

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز با خرید ملک در اتریش نمی توان اقامت گرفت . ولی چنانچه شما املاکی را خریداری کنید و با استفاده از آنها در قالب شرکت فعالیت نمائید می توانید از این طریق اقامت اتریش را اخذ نمائید .

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، ایمیل شما برای تیم آنلاین ما ارسال شده است و به زودی با شما تماس حاصل خواهد شد. لطفا اطلاعات خود را در بخش تماس با ما وارد کرده تا سریعا با شما تماس حاصل شود.

   پاسخ