اقامت نیوزلند و بررسی راه های مختلف آن

اقامت نیوزلند
 • اقامت نیوزلند و شرایط عمومی آن
 • اقامت نیوزلند از طریق کار
 • اقامت نیوزلند از طریق تحصیل
 • اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت نیوزلند از طریق ازدواج
 • اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی
 • اقامت نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • اقامت نیوزلند و هزینه های زندگی در نیوزلند
 • اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت نیوزلند

اقامت نیوزلند و مقدمه ای بر آن

اقامت نیوزلند ، اخذ آن و راه های مهاجرت به نیوزلند در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. اقامت کشور نیوزلند چگونه قابل دریافت است؟ روش های مهاجرت به نیوزلند چگونه می باشد؟ از روشی می توان به اقامت نیوزلند دست یابیم؟ دریافت اقامت نیوزلند از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد که ما در این مقاله تمام سعی خود را بر آن داشته ایم تا به صورت مختصر و ساده ، نکات اصلی و مهم پیرامون آن را  خدمت شما متقاضیان گرامی ارائه نماییم. قابل ذکر است که در سال های اخیر مهاجرت به نیوزلند و دریافت اقامت این کشور مورد استقبال بسیاری از افراد مخصوصا پناهجویان بوده است و به همین دلیل این کشور سخت گیری هایی را در این خصوص لحاظ کرده است. پیشنهاد ما به شما این است تا انتهای این مقاله، که توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده است، همراه ما باشید و پاسخ تمامی سوالات و ابهامات ذهنی خود را در خصوص اقامت نیوزلند دریافت کنید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار MIE اتریش؛ تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند گردید .مباحثی که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت :

اقامت نیوزلند و شرایط عمومی آن

اقامت نیوزلند و ورود به این کشور در سال های گذشته هدف افراد زیادی در راستای امر مهاجرت بوده است. باید توجه داشت که آنچه که یک کشور را به مقصد ایده آلی برای مهاجرت تبدیل می کند سطح رفاه اجتماعی، شرایط اجتماعی، خدمات آموزشی، بهداشتی و فرهنگی آن می باشد که میتوان گفت نیوزلند از این نظر در جایگاه مناسبی قرار دارد. کشور نیوزلند یا زلاند نو، کشوری به دور از بسیاری از خشکی های زمین می باشد که نزدیکترین همسایه این کشور یعنی استرالیا در فاصله ۲۰۰۰ کیلومتری از آن قرار دارد. پایتخت آن شهر ولینگتون است که از نظر جمعیت، سومین شهر پرجمعیت نیوزلند می باشد و زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی می باشد. نیوزلند کشوری با وسعت ۲۶۸ هزار کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۴ میلیون نفر می توان گفت تقریبا نیمی از جمعیت آن اروپایی تبار می باشند. کشور نیوزلند متشکل از ۱۶ استان و ۵۰ شهرستان می باشد و واحد پول آن دلار نیوزلند می باشد. کسانی که قصد دریافت اقامت نیوزلند را دارند باید بسته به شرایط خود از طریق یکی از مسیرهای مهاجرت نظیر کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و در آخر پناهندگی برای دریافت اقامت نیوزلند اقدام نمایند ( لازم به ذکر است پناهندگی به هیچ عنوان از مسیرهای مهاجرتی پیشنهادی موسسه حقوقی ملک پور نمی باشد و به هیچ عنوان توضیه نمی گردد ) در ادامه به بررسی همه روش مهاجرت به نیوزلند خواهیم پرداخت.

نیوزلند

بررسی اجمالی کشور نیوزلند
۲۶۸٫۶۸۰ کیلومتر مربع وسعت
ولینگتون پایتخت
۴٫۳۶۰٫۰۰۰ نفر جمعیت
۱۵ استان و  ۵۰  شهر تقسیمات کشوری
معتدل مایل به سرد و مرطوب و بارانی آب و هوا
انگلیسی، مائوری زبان
جایگاه  ۱۸ رتبه بندی جهانی از نظر شاخص میزان رضایت از زندگی

اقامت نیوزلند از طریق کار

اقامت نیوزلند از طریق کار یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد. آنچه که در خصوص کار در هر کشور بسیار حائز اهمیت می باشد توجه به نرخ بیکاری و شرایط حقوق و مالیات در این کشور می باشد . در حال حاضر نرخ بیکاری در کشور نیوزلند در سپتامبر ۲۰۱۸ به ۳٫۹ درصد رسید و کاهش بسیار چشمگیری داشته است . همچنین میزان حقوق در این کشور به ازای هر ساعت کار حدود ۱۷ دلار می باشد . نیوزلند برای متقاضیان کار انواع مختلفی از ویزاهای کار را ارائه می دهد که شامل ویزاهای موقت کار و اقامت کار می باشد و به شرح زیر می باشد:

 • ویزای موقت کار تعطیلات جوانان

  همانطور که مشخص می باشد ویزای موقتی می باشد که فرصت کار در شغل های کمبود را به نیروی کار بین المللی از سنین ۱۸ تا ۳۵ سالگی داده نیروی کار با داشتن یک پیشنهاد کاری از کارفرما به مدت ۱۲ ماه می تواند در این کشور مشغول به کار باشد. کار موقت می تواند به عنوان یک گام جهت دستیابی اقامت دائم مورد استفاده قرار گیرد.

 • ویزای اقامتی کاری

  ویزای اقامت کار بر اساس سیستمی مبنی بر امتیاز بندی یا Point base system می باشد. جهت دریافت این ویزا، بر اساس فاکتورهایی نظیر سن، سابقه کاری، زبان، میزان تحصیلات بررسی می گردد و در صورت داشتن یک پیشنهاد شغلی شانس شما برای دریافت این ویزا افزایش می یابد . شما باید بتوانید از این فاکتورها حداقل ۱۰۰  امتیاز کسب نمایید، اما در صورتیکه امتیاز شما بالای ۱۴۰ باشد شانش دریافت ویزای شما افزایش می یاشد .  سن زیر ۵۵ سال و تسلط به زبان انگلیسی با حداقل نمره آیلتس ۶۰۵  و همچنین سلامت جسمی از دیگر شرایط دریافت ویزای کار می باشد .

متقاضیان کار در نیوزلند می‌ توانند پس از بررسی امتیازات و واجد الشرایط بودن برای این ویزا اقدامات لازم را انجام داده و پس از اخذ ویزای کاری نیوزلند برای همراهان خود که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد با ارائه مستندات و مدارک درخواست الحاق نمایند. شما میتوانید جهت آگاهی از امتیازات خود جهت ویزای کار نیوزلند به لینک زیر مراجعه فرمایید

کار در نیوزلند
ویزای کار نیوزلند

اقامت نیوزلند از طریق تحصیل

اقامت نیوزلند از طریق تحصیل

اقامت نیوزلند از طریق تحصیل یکی دیگر از راه هایی می باشد که شما می توانید از طریق آن اقدام نمایید . نظام آموزشی در این کشور مانند تمامی کشورهای پیشرفته، امکان جذب دانش جویان بین المللی را فراهم آورده است. در خصوص تحصیل در نیوزلند معمولا این سوال ایجاد می شود که اقامت نیوزلند از طریق تحصیل در کدام سطح آموزشی امکان پذیر می باشد.

 • اقامت نیوزلند از طریق تحصیل در مدارس برای افراد زیر ۱۸ سال

  معمولا افراد زیادی تمایل دارند تا از طریق تحصیل فرزندان خود به اقامت یک کشور دیگر دست پیدا کنند اما لازم است بدانید تحصیل فرزندان الزاما منجر به اقامت والدین نخواهد شد. تحصیل در مدارس نیوزلند تحت شرایطی خاصی امکان پذیر بوده به این ترتیب که افراد زیر ۱۸ سال که متقاضی تحصیل در نیوزلند می باشند باید مستنداتی ارائه دهند مبنی بر اینکه دانش آموز در طول دوران تحصیل خود از طرف خانواده و یا یک موسسه حمایت از دانش آموز  تحت حمایت قرار می گیرد و در بدو ورود تاییدیه آن خانواده از سوی اداره پلیس صادر گردد . اگر شما نیز به دنیال اقامت نیوزلند از طریق تحصیل فرزند خود در مدارس می باشید باید قبل از آن به خوبی بررسی کنید که آیا این کشور ویزای همراه به والدین ارائه می دهد یا خیر . در این خصوص پیشنهاد می کنیم جهت اطلاعات کامل در این خصوص با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده تا با آگاهی کامل در این خصوص اقدام نمایید .

 • اقامت نیوزلند از طریق تحصیل در دانشگاه برای افراد بالای ۱۸ سال

   تحصیل در نیوزلند در صورت دارا بودن شرایط مورد نیاز جهت تحصیل می تواند منجر به اقامت نیوزلند گردد . یکی از راه های اخذ اقامت نیوزلند تحصیل در این کشور می باشد. از شرایط لازم جهت تحصیل نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی یا تافل در سطح ۶ برای مقطع کارشناسی و ۶٫۵ برای مقطع کارشناسی ارشد می باشد. در صورت دارا بودن شرایط لازم برای تحصیل شامل مدرک زبان و شرایط سنی مناسب جهت تحصیل شما می توانید از طریق تحصیل، اقامت نیوزلند را برای خود و همراهان خود به دست آورید . البته لازم به ذکر می باشد که بهتر است در ابتدا متقاضی تحصیل به تنهایی وارد گردد و پس از ورود به نیوزلند برای همراهان خود درخواست الحاق نماید و همچنین این نکته را مد نظر داشته باشید در فرم های تکمیل شده در سایت سفارت وضعیت تاهل و تجرد و همراهان باید به صورت دقیق ذکر گردد تا در ادامه در صورت درخواست الحاق همراهان متقاضی دچار مشکل نگردد

 • اقامت نیوزلند ازطریق تحصیل با بورسیه تحصیلی

   اخذ بورسیه تحصیلی در صورت دارا بودن شرایط خاصی از دیگر راه های تحصیلی می باشد که میتواند منجر به اقامت نیوزلند گردد. از الزامات دریافت بورسیه تحصیلی مواردی نظیر معدل بالا، داشتن نمره زبان آیلتس بالا، مقالات ISI و داشتن یکی از مدارک GMAT  ، GRE و ISAT می باشد . در صورت ارائه این مدارک و یافتن استاد راهنما می توان درخواست بورسیه تحصیلی کرد و اقامت نیوزلند را به دست آورد .

  دوره های تحصیلی که در کشور نیوزلند ارائه می گردند شامل :

  • دیپلما :یک دوره یک ساله که فرد سال آخر دبیرستان را در آن جا می گذراند و گواهی تحصیل دریافت می کند .
  • دوره های مقدماتی foundation : یک دوره یک ساله قبل از ورود به دانشگاه
  • لیسانس: یک دوره ۳ ساله تحصیلی
  • Pre master: یک دوره یک ساله قبل از ورود به مقطع فوق لیسانس
  • فوق لیسانس : متناسب با مقطع لیسانس در دوره های ۱ تا ۲ ساله ارائه می گردد
  • دکترا

  در خصوص بعد از تحصیل در نیوزلند در صورتیکه متقاضی تحصیلات خود را در این کشور به پایان برساند شخص اجازه دارد به مدت ۱۲ ماه در این کشور بماند و جستجوی کار داشته باشد و اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل کرده و پس از ۳تا ۵  سال اقامت دائم اعطا می شود. به شما پیشنهاد می گردد جهت تکمیل اطلاعات خود در خصوص تحصیل در نیوزلند و آگاهی از شرایط تحصیل در نیوزلند به لینک های زیر مراجعه فرمایید .

تحصیل در نیوزلند
ویزای تحصیلی نیوزلند

اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری از دیگر مسیرهای مناسبی می باشد که فرد با تکیه بر آن میتواند اقامت نیوزلند را اخذ نماید. دو نوع سرمایه گذاری در نیوزلند وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها به اقامت نیوزلند دست پیدا کنید  .

 • سرمایه گذاری نوع اول

   در این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذار مبلغ ۱۰ میلیون دلار نیوزلند را به مدت ۳ سال در این کشور سرمایه گذاری می کند. در این نوع سرمایه گذاری الزاماتی برای متقاضی وجود ندارد بجز مواردی که که در ذیل این متن بیان می گردد :

  1. بر اساس این ویزا متقاضی در طول سه سال، باید ۸۸ روز درنیوزلند حضور داشته باشد.
  2. متقاضی سرمایه گذاری می تواند در ۱۲ ماه اول ورود خود خانواده خود را همراه داشته باشد. در غیر اینصورت باید مجددا برای اقامت همراهان درخواست نماید.
  3. الزام وجود سرمایه شما در طول ۳ سال در کشور نیوزلند

  براساس این نوع سرمای گذاری اجازه اقامت نیوزلند و کار و تحصیل برای شما وجود دارد .

 • سرمایه گذاری نوع دوم

   در این روش سرمایه گذاران دارای تجربه و مهارت در طول مدت ۴ سال مبلغ ۳ میلیون دلار را در این کشور سرمایه گذاری می کنند. بر اساس این ویزا  ۴۳۸ روز از ۴ سال را در نیوزلند حضور داشته باشد و در این مدت ، وجود سرمایه شما در این کشور بررسی می گرد.

  در این نوع سرمایه گذاری  الزاماتی وجود دارد که فرد بایستی این موارد را ارائه دهد :

  1. ۳ سال تجربه مرتبط با تجارتی که قرار است در نیوزلند راه اندازی گردد .
  2. داشتن زبان انگلیسی حداقل نمره آیلتس ۴
  3. همراهان نیز باید مدرک زبان انگلیسی همانند متقاضی اصلی را ارائه دهند .
  4. سن متقاضی باید زیر  ۶۵ سال باشد .

  در طول این ۴ سال سرمایه گذار اجازه اقامت نیوزلند و تحصیل و کار و همچنین ورود و خروج آزادانه را خوهد داشت.

سرمایه گذاری در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی

مطابق با این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذار می تواند با سرمایه حداقل ۱۰۰ هزار دلاری اقدام به کارآفرینی در این کشور نماید. مطابق با این طرح ۳ سال فرصت داده می شود تا شخص کارآفرین بیزنس خود را راه اندازی کند و به سود آوری رساند . درابتدا یک ویزای ۱۲ ماهه به شخص داده می شود که در این مدت باید کسب و کار خود را شروع کند و پس از اثبات راه اندازی ۲۴ ماه به شما فرصت بهره برداری داده خواهد شد . جهت کار آفرینی در نیوزلند و اخذ اقامت نیوزلند از طریق کارآفرینی سرمایه گذار بر اساس فاکتورهایی باید بتواند امتیاز لازم ۱۲۰  را کسب نماید که در جدول زیر نحوه امتیاز بندی آن ارائه می گردد.

میزان سرمایه
۰ امتیاز ۱۰۰ تا ۱۹۹ هزار دلار
۱۰ امتیاز ۲۰۰ تا ۲۹۹ هزار دلار
۲۰ امتیاز ۳۰۰ تا ۳۹۹ هزار دلار
۳۰ امتیاز ۴۰۰ تا ۴۹۹ هزار دلار
۵۰ امتیاز ۵۰۰ تا ۷۴۹ هزار دلار
۶۰امتیاز ۷۵۰ تا ۹۹۹ هزار دلار
استخدام نیروی کار نیوزلندی
۱۰ متیاز ۱نفر فول تایم
۲۰ امتیاز ۲ نفر فول تایم
۳۰ متیاز ۳تا۴ نفر فول تایم
۵۰ امتیاز ۵ تا۹ نفر فول تایم
۸۰ امتیاز ۱۰ نفر به بالا
سن متقاضی
۱۵ امتیاز ۲۴ سال یا جوانتر
۲۰ امتیاز ۲۵ تا ۲۹ سال
۲۰ امتیاز ۳۰ تا ۳۹ سال
۲۰ امتیاز ۴۰تا ۴۹ سال
۱۰ امتیاز ۵۰ تا ۵۹ سال
تجربه کاری
۲۰ امتیاز ۳ تا ۴ سال
۳۰ امتیاز ۵ تا ۹سال
۴۰ امتیاز ۱۰ سال به بالا

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه سرمایه گذاری در نیوزلند می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

سرمایه گذاری در نیوزلند

اقامت نیوزلند از طریق ازدواج

اقامت نیوزلند و اخذ آن از طریق ازدواج از دیگر راه های ورود به این کشور می باشد. در صورتیکه همسر و یا پارتنر شما اقامت و یا تابعیت این کشور را داشته باشد شما نیز می توانید اقامت دائم و تابعیت این کشور را کسب نمایید، متقاضی اقامت نیوزلند از طریق ازدواج در صورت دارا بودن شرایط ازدواج، می توانند برای اقامت این کشور اقدام نماید. یکی از این شرایط در کشور نیوزلند قانونی بودن سن ازدواج می باشد. به این صورت که ازدواج برای افراد بالای ۱۸ سال مجاز می باشد و در صورتیکه سن شخص بین ۱۶ تا ۱۸ سال باشد، اجازه و رضایت کتبی والدین برای این ازدواج ضروری می باشد. از دیگر شروط برای اخذ اقامت از طریق ازدواج اثبات واقعی بودن این پیوند می باشد. به همین دلیل متقاضیان ازدواج نیاز به ارائه مدارکی دارند تا واقعی بودن این ازدواج را اثبات کنند. پس از ارائه مستندات و مدارکی نظیر سند ازدواج، حساب های بانکی مشترک، عکس های شخصی ،اجاره خانه و شواهدی از این دست اداره مهاجرت این شواهد را یررسی و تصمیم گیری نهایی صورت می پذیرد. اقامت نیوزلند در ابتدا  یک ساله و پس از ۲ سال تداوم این ازدواج، یعنی به طور مجموع ۳ سال زندگی مشترک، اقامت دائم اعطا می گردد و پس از سه سال می توان برای دریافت پاسپورت اقدام نمود

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

اقامت نیوزلند از طریق تولد در حال حاضر برای کسانی امکان پذیر می باشد که از پدر و یا مادری زاده شده باشند که دارای تابعیت این کشور می باشند . اقامت از طریق تولد در نیوزلند به دو بازه زمانی قبل از ژانویه ۲۰۰۶ و پس از ژانویه ۲۰۰۶ تقسیم بندی می گردد. بدین صورت که قبل از ژانویه ۲۰۰۶ تابعیت مبتنی بر سیستم خاک بوده است و افرادی که فرزندانشان که در نیوزلند و یا قلمرو هوایی و یا آبی این کشور متولد میشد ، تابعیت این کشور را دریافت می کردند. اما پس از این تاریخ یعنی ژانویه ۲۰۰۶  تابعیت به سیستم خون تغییر پیدا کرد و از آن به بعد تابعیت تنها به کودکانی اعطا می گردد که از پدر و مادری نیوزلندی زاده شوند. با توجه به  این قانون، اقامت نیوزلند از طریق تولد برای اشخاصی که به دنبال اقامت این کشور از طریق تولد فرزندشان می باشند امکان پذیر نمی باشد .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی

اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی یکی دیگر از روش هایی می باشد که در سال های اخیر متقاضیان زیادی داشته است اما لازم به ذکر است که بدانید این روش به هیچ عنوان روش پیشنهادی موسسه حقوقی ملک پور نمی باشد چرا که روشی بسیار پرخطر می باشد . بعضا افراد از راه های بسیار پرخطر از طریق دریا اقدام به مهاجرت به این کشور می کنند که در این میان با خطر از دست جان نیز مواجه می شوند.با توجه به اینکه دولت نیوزلند با عضویت در کنواسیون ژنو متعهد گردیده است به پناهجویان خدمات ارائه دهد بسیاری بر این باورند که از طریق پناهندگی می توانند به یک زندگی ایده آل دست یابند . اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی امری ممکن اما پر ریسک می باشد .اشخاصی که به این کشور پناهنده می شوند پس از بررسی در خواست پناهندگی و موافقت با آن می توانند از خدمات اجتماعی، رفاهی، بهداشتی و آموزشی بهره مند گردند و در این کشور مشغول به کار، تحصیل و زندگی گردند .لازم است بدانید در سال های اخیر سیل پناهنجویان به کشورهایی نظیر نیوزلند و استرالیا بسیار زیاد بوده است و به خوبی از پناهجویان استقبال می شد اما در حال حاضر با توجه شرایط امنیت ملی این کشور قوانین بسیار سخت گیرانه ای را در خصوص پناهجویان وضع کرده و به اجرا در آورده است

اقامت نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اقامت نیوزلند برای هنرمندان و نخبگان به صورت موقت و یا اقامتی می باشند و تحت این عناوین می باشند :

 • Talent visa

  به واسطه این ویزا فرد می تواند در زمینه های مرتبط با استعداد و نبوغ خود و کلیه زمینه های فرهنگی، هنری و … فعالیت داشته باشد. در واقع با شخص هنرمند می تواند به واسطه این ویزا در این کشور کار کند. افراد برجسته و شناخته شده در سطح جهانی واجد الشرایط دریافت این ویزا می باشند همچنین نخبگان و شخصیت های برجسته که دارای استعداد، هنر و نبوغ خاصی می باشند  از طرف دولت نیوزلند مجاز هستند تا به صورت موقت در این کشور اقامت داشته باشند. از شرایط دریافت این ویزا سن زیر ۵۵ سال و حمایت شخص از طرف یک سازمان و یا شخصیت های حقیی و یا حقوقی می باشد .

 • Accredit employer

  به واسطه این ویزا افراد موفق و نخبگانی که در کشور خود ، در زمینه رشته و تخصص خود صاحب امتیاز و سبک و خاصی می باشند می توانند اقامت نیوزلند را دریافت کنند . یکی از الزامات دریافت این ویزا داشتن دعوت نامه از سوی یک سازمان، شخص حقیقی و یا حقوقی می باشد و به واسطه آن فرد می تواند در این کشور زندگی و کار کند و پس از دوسال درخواست اقامت دائم نماید. لازم به ذکر است بدانید درست است که کشور نیوزلند در پی جذب افراد نخبه و موفق با مهارت های خاص می باشد اما از سویی دیگر می توان گفت این ویزا در زمره ویزاهای کاری نیز قرار می گیرد..

اقامت نیوزلند و هزینه های زندگی در نیوزلند

هزینه های زندگی در نیوزلند

آنچه که معمولا برای افرادی که به دنبال اقامت نیوزلند می باشند، مهم می باشد آگاهی از هزینه های زندگی در این کشور می باشد. هزینه های کشور نیوزلند نسبت به سایر کشورها کمی متفاوت می باشد. حقوق در این کشور به صورت میانگین ۵۲ هزار و مالیات ۹ هزار دلار در سال می باشد . به طور میانگین هزینه زندگی در نیوزلند در هفته حدود ۸۰۱ دلار نیوزلند می باشد. در ادامه جدولی از هزینه های زندگی در نیوزلند خدمت شما ارائه میگردد:

هزینه های زندگی در نیوزلند
دلار نیوزلند

هر ۱دلار امریکا  ۱٫۴۸۶ دلار نیوزلند

واحد پول نیوزلند
۱٫۷۳۵  دلار NZ اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر
۱٫۴۱۷  دلار NZ اجاره آپارتمان ۱ خوابه خارج از مرکز
۲٫۹۹  دلارNZ ۱ کیلو گرم برنج سفید
۴٫۹۳  دلار NZ تخم مرغ
۱۱٫۸۵  دلار NZ ۱ کیلو گرم سینه مرغ
۳٫۰۰  دلار NZ ۱ لیتر شیر
۱۵٫۰۹  دلار  NZ ۱ کیلو گرم گوشت گاو
۵٫۰۰   دلار NZ بلیط یک طرفه ( حمل و نقل محلی )
۳٫۵۰  دلار NZ تاکسی با تعرفه عادی
۱۷٫۵۰  دلار NZ غذا در رستوران ارزان قیمت
۷۷٫۵۰  دلار NZ غذا برای ۲ نفر در رستوران متوسطه
۵ دلار NZ هزینه تهیه دارو
۷۰_۱۵۰  دلار دندانپزشکی
 
راه های مهاجرت به اتریش
مهاجرت به کانادا

اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت نیوزلند

 پس از دریافت اقامت نیوزلند از تمامی روش های گفته شده در این مقاله ، طی شرایطی شخص می تواند درخواست تابعیت و پاسپورت نماید. معمولا افرادی که به یکی از روش های گفته شده موفق به دریافت اقامت نیوزلند شدند تمایل دارند تا در نهایت بتوانند به عنوان شهروند این کشور، پاسپورت آن را نیز دریافت کنند. دریافت پاسپورت به این معنی می باشد که شما شهروند درجه یک این کشور می باشید و به عنوان یک نیوزلندی حق و تکلیفی بر این کشور دارید. حق داشتن به معنی استفاده از کلیه خدمات شهروندی و اجتماعی، رفاهی می باشد و تکلیف به معنی اجازه شرکت داشتن در کلیه مراسمات سیاسی و حکومتی، مانند حق رای، می باشد . در صورتیکه شما ۱۳۵۰ روز در طی ۵ سال و  یا ۲۴۰ روز یک سال به مدت ۵ سال در این کشور حضور داشته باشید می توانید درخواست تابعیت نمایید .

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

اقامت نیوزلند و سخن پایانی

اين مقاله كليه راه هايی که منجر به اقامت نیوزلند می شود، بصورت كامل و مفصل مورد بحث و بررسي قرار گرفت.شما از شش طریق، اعم از كار،تحصيل و سرمايه گذاري در نيوزلند مي توانيد جهت اقامت نيوزلند اقدام نماييد. از بهترین مسیرهای مهاجرت و دریافت اقامت کشور نیوزلند، راه کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری می باشد و راه پناهندگی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی گردد. همچنین بايد به اين نكته توجه داشت كه كشور نيوزلند از لحاظ موقعيت جغرافيايي با ساير كشورها مخصوصاً كشور عزيزمان ايران فاصله بسياري دارد كه همين امر سبب ساز محدوديت در رفت و آمد خواهد شد. علاوه بر آن به دليل سياست هاي بسيار سختگيرانه اداره مهاجرت نيوزلند نیاز است، در ارائه مدارك جهت اخذ اقامت در اين كشور، با وكلاي مهاجرت مجرب در امور بين الملل مشورت نمایید و پس از آن اقدام نمایید. شما سروران مي توانيد جهت بررسي شرايط خود و كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با اقامت نيوزلند با موسسه حقوقي ملك پور تماس حاصل فرماييد و از كارشناسان متخصص در امور مهاجرت در اين رابطه مشاوره رايگان تلفني اخذ نماييد تا بتوانيد از راهي مناسب جهت اقامت نیوزلند اقدام نمایید. در صورت هر گونه سوال و يا ابهام در خصوص اقامت این کشور مي توانيددر زير همين مقاله در قسمت ديدگاه آنها را مطرح نماييد تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده شود

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ