اقامت پس از تحصیل در ایسلند

اقامت پس از تحصیل در ایسلند

اقامت پس از تحصیل در ایسلند پس از مهاجرت به ایسلند ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به ایسلند پس از گرفتن وکیل مهاجرت و در صورت کلی شرایط اخذ اقامت ایسلند ۲۰۱۸ را در این مقاله بررسی میکنیم . قوانین و راههای اقامت پس از تحصیل در ایسلند و همچنین شرایط تحصیل در ایسلند و شرایط اخذ ویزای تحصیلی ایسلند برای تحصیل در دانشگاههای ایسلند و شرایط کار دانشجویی در ایسلند کدام است ؟

اقامت پس از تحصیل در ایسلند در حال حاضر ذهن بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به ایسلند و اقامت پس از تحصیل در ایسلند را به خود معطوف کرده است . مهاجرت به ایسلند از طریق تحصیل در سرزمین آتش و یخ شرایط و مدارک خاصی دارد که مواردی از جمله اقامت پس از تحصیل در ایسلند ، هزینه های تحصیلی در ایسلند ، و اخذ ویزای تحصیلی ایسلند ، مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش تحصیلی برای بحث اقامت پس از تحصیل در ایسلند و غیره را به صورت کامل قوانین مهاجرتی آگاهی داشته باشید و پس از آن برای مهاجرت به ایسلند و اقامت پس از تحصیل در ایسلند اقدام نمایید .

در ابتدا لازم دانستیم تا قبل از اقامت پس از تحصیل در ایسلند در مورد این کشور به شما اطلاعاتی همچون موقعیت جغرافیایی و اجتماعی داده شود . جالب توجه است که ایسلند شمالی‌ترین کشور اروپایی است و کشوری است که حالت جزیره‌ای دارد ، این کشور در شمال اقیانوس اطلس قرار دارد و  پایتخت و بزرگ‌ ترین شهر آن ریکیاویک نام دارد .

جمعیت کشور ایسلند۳۲۰ هزار نفر است که همین امر سبب شده است تا اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند با شرایط آسان تر و بهتر با دانشجویان فارغ التحصیل برخود خواهد شد . همچنین علت دیگر واحد پول این کشور که تقریباً ارزش بالایی دارد و یا زبان رسمی این کشور که زبان ایسلندی است و دانشجویان متقاضی اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند می توانند بعد از دو سال تحصیل در این کشور آشنایی کامل نسبت به این زبان داشته باشند .

در نظر داشته باشید که اگر شما یک شهروند کشوری هستید که عضو اتحادیه اروپا نیست و مایل به اخذ اقامت تحصیل در ایسلند هستید و مدت تحصیل شما بیش از سه ماه است ، قبل از وارد شدن به ایسلند باید اجازه اقامت داشته باشید و تنها دوره های تحصیلی زیر ۳ ماه است که با داشتن ویزا های توریستی نیز امکان تحصیل در این کشور امکان دارد .

اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند باید از اداره مهاجرت ایسلند درخواست داده شود و این مستلزم آن است که دانشجو در یک کالج و یا دانشگاه معتبر و یا حرفه تحصیل کند . در نتیجه باید گفت که دانشجویان متقاضی دوره های مطالعاتی در کشور ایسلند امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند را در صورتی دارند که پس از این دوره کوتاه وارد دانشگاه شوند و به صورت رسمی یکی از مقاطع را پست سر بگذارند .

مدت زمان پروسه اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند به صورت تخمینی ، ۹۰ روز از تاریخ دریافت مدارک است . اگر مدارک ضميمه این درخواست ناکافي باشند ، زمان پردازش طول خواهد کشيد . در این زمینه سفارت مایل به توصیه و راهنمایی به کسانی است که تمایل به تحصیل در ایسلند دارند تا سریعا اقدامات انجام شود و مدارک را در اسرع وقت ارائه دهند.

اینکه شخصی دانش آموز و یا دانشجو از داخل اتحادیه اروپا باشد می توانند در ایسلند بدون نیاز به ویزا تحصیلی ، تحصیل کنند ، حتی اگر طول این دوره بیشتر از ۳ ماه باشد ، در نظر داشته باشید که دانشجویان و دانش آموزانی که تبعه ی کشور های اتحادیه اروپا هستند به راحتی می توانند به اقامت پس از تحصیل در ایسلند بیاندیشند .

اما دانشجویان تبعه ی کشور های خارج از اتحادیه اروپا پس از اخذ ویزای تحصیلی در ایسلند و فراغت از تحصیل برای اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند نیازی به سفر به کشور خود نخواهند داشت . این نوع ویزا برای دانشجویان پس از تحصیلشان تمدید خواهد شد . همه دانشجویان باید برای یک شماره شناسنامه ایسلندی که (kennitala) نام دارد ، هنگام ورود به کشور درخواست کنند .

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت تحصیلی به ایسلند و اخذ ویزای تحصیلی ایسلند می باشید و می خواهید که از طریق پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایسلند به برسید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در خصوص اقامت پس از تحصیل در ایسلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

دانشجویان می توانند برای گرفتن مجوز کار در حالی که مشغول تحصیل در ایسلند هستند به اداره مهاجرت این کشور مراجعه کنند و پس از آن تا ۲۰ ساعت در هفته به کار دانشجویی بپردازند ، اگر چه اکثر دوره های تحصیلات تکمیلی نسبتا طولانی هستند ولکن دانشگاه ها ممکن است پیشنهاد کنند که در طول تحصیل آنها کار نکنید و یا کار دانشجویی به آن ها داخل دانشگاه ارائه نشود ، ولکن باید بدانید این یک پیشنهاد است و دانشگاه ها بیشتر به فکر سطح علمی دانشجویان خواهند بود .

حدود ۱۰ درصد کارکنانی که در حال حاضر در ایسلند کار می کنند از دانشجویانی هستند که پس از تحصیل موفق به اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند شدند ، این دانشجویان بیشتر در رشته هایی چون گردشگری، تولید نرم افزار و صنایع ماهیگیری و انرژی مشغول به کار شدند . تمام ساکنان غیر ایسلندی ، واجد شرایط مالیاتی هستند . لازم به ذکر است که دانشجویان متقاضی اقامت پس از تحصیل در ایسلند حداقل مبلغی که در یک رسید تک دریافتی باید ۶۰۰۰ ISK به عنوان مالیات اولیه پرداخت نماییند .

در مورد اقامت پس از تحصیل در ایسلند باید عنوان نماییم که چنانچه در دانشگاههای ایسلند تحصیلات خود را گذرانده باشید می توانید به اقامت پس از تحصیل در ایسلند نیز بیاندیشید ، اگر قصد اخذ اقامت در این کشور را دارید پس از اتمام تحصیلات خود می توانید به صورت تمام وقت در ایسلند مشغول به کار شوید و پس از سپری شدن مدتی از اشتغال به کار و با پرداخت به موقع مالیات ها ، به اقامت پس از تحصیل در ایسلند نیز دست یابید که در این صورت از تمام امکانات یک شهروند ایسلندی نیز برخوردار خواهید شد .

در پایان بحث اقامت پس از تحصیل در ایسلند توصیه این است که اگر شما قصد اقامت پس از تحصیل در ایسلند دارید در نظر داشته باشید قبل از صرف هزینه ای و یا اقدامی برای ادامه تحصیل در ایسلند و اخذ ویزای تحصیلی ایسلند و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایسلند و یا اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند با مشاوران امر حقوق بین الملل و وکیل مهاجرتی ایسلند یا با مراجعه به سایت و تماس با تمامی دفاتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش و حقوقدانان و مشاورین متخصص در این موسسه اطلاعات مورد نیاز خود و را در مورد اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند و قوانین مهاجرتی به ایسلند به صورت مشاوره رایگان دست آورید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ