اقامت کاری دانمارک ( گرین کارت دانمارک )

اقامت کاری دانمارک ( گرین کارت دانمارک )

اقامت کاری دانمارک ( گرین کارت دانمارک )

اقامت کاری دانمارک ( گرین کارت دانمارک)  و یا مهاجرت به دانمارک پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) برای کار در دانمارک چیست ؟ راه های اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) کدام است ؟ قوانین اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) چگونه است ؟ اقدامات لازم برای مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک و  اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک  و یا کار در دانمارک چگونه است ؟ شما عزیزان می توانید با کارشناسان و حقوقدانان در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس گرفته و در خصوص  اخذ ویزای کاری دانمارک و GR1 دانمارک و مهاجرت کاری به دانمارک و  اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک و یا تحصیل در دانمارک و یا کار ضمن تحصیل در دانمارک و یا اقامت پس از تحصیل در دانمارک و در نهایت اخذ اقامت دانمارک و یا اخذ تابعیت دانمارک  مشاوره رایگان دریافت نمایید .

در حال حاضر کشور دانمارک به جهت کمبود نیروی کار جوان در دانمارک و کهن سالی کشورش اعلام نموده که نیروهایی را برای کار استخدام می کند.

جهت اخذ این ویزای کار یا همان گرین کارت دانمارک شرایطی وجود دارد که اشخاص می توانند با داشتن این شرایط بسیار آسان اقدام به اخذ این ویزا نمایند.

(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات مشاوره ای حقوق داخلی و بین المللی)

شرایط اخذ گرین کارت دانمارک  و اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) بدین شرح است:

۱)     داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس و یا دکترا برای متقاضیان اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک )

۲)     داشتن حداکثر سن ۴۰ سال.

۳)     داشتن سابقه ی کار و یا سابقه ی تدریس،تالیف،تحقیق.

۴)     داشتن مدرک زبان IELTS برای متقاضیان اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک )

شرایطی که در خصوص مهاجرت کاری دانمارک و کار در دانمارک  در بالا ذکر شد کلی بود، و در ضمن در خصوص کشور دانمارک ما می توانیم ادعا کنیم هر فردی که به موسسه ی ما(موسسه حقوقی ملک پور) مراجعه کند و دارای شرایط بالا باشد شانس بالای ۹۵ درصد را جهت دریافت اقامت دانمارک دارد. کشور دانمارک برای این شرایط ۱۰۰ امتیاز را قرارداده است،حال امکان دارد برای کسی این سوال پیش بیاید،مدرک زبان دقیقاً چه نمره ای باید باشد؟ در جواب به متقاضیان می توان گفت که لیستی تهیه شده که تمامی موارد گفته شده با امتیاز بندی در آن ذکر شده است.

(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی) برای دریافت این لیست یا اطلاع از امتیازبندی ویزای کاری دانمارک می توانید از مشاوره رایگان موسسه ما بهره مند شوید .

نکته ی بعدی در خصوص اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک )  که باید به آن اشاره کرد مدت زمان این پروسه است که می توان گفت یک زمان زیر ۱ سال را در بر دارد.

پس از تمامی شرایطی که برای کشور دانمارک گفته شد حال این نکته به میان می آید که اگر فرد متقاضی متاهل باشد شرایط بردن همراه به چه نحو است،در پاسخ باید گفت که وقتی که فرد متقاضی اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) اقدام به گرفتن گرین کارت دانمارک می نماید،بعد از اخذ ویزای کاری دانمارک باید به کشور دانمارک رفته و آدرس خود را به پلیس کشور دانمارک اعلام کند تا بتواند همسر خود را به کشور دانمارک بیاورد.

چنانچه سوالاتی در مورد ازدواج در دانمارک دارید نظیر اینکه اگر مجرد هستید و پس از اخذ گرین کارت دانمارک شرایط تابعیت دانمارک  چگونه است با ما تماس حاصل کنید.

دانمارک، یک کشور اتحادیه اروپا، مهاجرت کارگران ماهر از سراسر جهان را که مهارت های کمبود در اختیار دارند، تشویق می کند. دانمارک دارای یک سیستم ویزای کار به نام طرح لیست مثبت برای کمک به پر کردن کمبود مهارت و معافیت پرداخت هزینه برای افرادی که پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای دانمارک دارند.

انواع ویزای دانمارکی  در خصوص اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک )

فهرست مثبت: در دانمارک مشاغل زیادی وجود دارد که کمبود کارگران واجد شرایط وجود دارد. اگر در یکی از این مشاغل مهارت داشته باشید، می توانید مدت زمان بسیار کمی را در طرح لیست مثبت بدست آورید.

طرح محدودیت پرداخت: اگر پیشنهاد شغلی از کارفرمای دانمارکی داشته باشید که مبلغی بیش از DKK375،۰۰۰ (تقریبا ۵۵،۰۰۰ دلار) پرداخت می شود، شما نیز برای دریافت اجازه اقامت و اقامت در دانمارک تحت طرح محدودیت پرداخت می باشید.
شما برای اقامت و کار در دانمارک باید یک اجازه اقامت و کار داشته باشید، اگر شما شهروندی یک کشور خارج از کشورهای شمال اروپا یا اتحادیه اروپا / EEA است. این که آیا شما می توانید یک اجازه اقامت و کار را بدست آورید، و در درجه اول، در مورد شرایط شما بستگی دارد.

این قوانین نیز در مورد کار داوطلبانه / بدون حقوق اعمال می شود.

تعدادی از طرح ها به منظور ایجاد حرفه ای مجرب برای دریافت اجازه اقامت و کار در دانمارک طراحی شده اند:

فهرست مثبت فهرستی از حرفه هایی است که در حال حاضر کمبود حرفه ای های واجد شرایط را تجربه می کنند. افرادی که در یکی از این حرفه ها مشغول به کار بوده و تحصیلات مورد نیاز را تکمیل کرده اند دسترسی به بازار کار دانمارک بسیار آسان است.

درباره فهرست مثبت بیشتر بدانید

طرح محدودیت پرداخت به افرادی که مشاغلی با پرداخت سالیانه بیش از حد معینی داده اند، به ویژه دسترسی آسان به بازار کار دانمارک ارائه می شود.

طرح اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک )و کار در دانمارک و مهاجرت کاری دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک . مجوز اقامت تحت طرح سریع تر از شرکت دانمارک (کارفرما) است که توسط آژانس بین المللی استخدام و ادغام دانمارک گواهی شده است. این طرح شرکت های گواهی را قادر می سازد تا به سرعت انواع خاصی از حرفه ای های خارجی را استخدام کنند.

اگر سوالی در زمینه  تحصیل در کشور دانمارک دارید پیشنهاد می شود که اگر شما عزیزان خواهان مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک و  اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) می باشید و می خواهید مهاجرت به دانمارک و یا کار در دانمارک داشته باشید و با کار در دانمارک به اخذ اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) دست پیدا نمایید و اطلاعات دقیق در خصوص شرایط اخذ اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط کار در دانمارک با مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل برای امر اخذ ویزای کاری دانمارک و شرایط اخذ اقامت دانمارک و در نهایت خذ تابعیت دانمارک مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

کارت تأسیس اجازه می دهد که اتباع خارجی که دارای مدرک کارشناسی دانمارکی (Candidatus) یا مدرک دکتری دانمارکی هستند، برای دریافت اجازه اقامت برای ایجاد خود در دانمارک پس از فارغ التحصیلی.

کارآموزان می توانند برای مدت زمان آموزشی در یک شرکت دانمارکی کار کنند.

مجوز اقامت و کار در دانمارک  می تواند به اتباع خارجی با شرایط خاص فردی مانند هنرمندان، ورزشکاران حرفه ای و سرآشپزان تخصصی اختصاص یابد.

درباره شرایط اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک )  واجد شرایط فردی می توانید اطلاعات تخصصی دریافت نمایید .

علاوه بر این، اجازه اقامت و کار را می توان به دامداران و مدیران مزرعه در کشاورزی و همچنین برای کار بر روی حیاط های نفتی، drillships و دیگر ایستگاه های حرکتی موقت که به طور موقت در قلمرو دانمارک واقع شده است.

پیوستگی در بازار کار / حفظ کار خارجی در دانمارک: اگر شما اجازه اقامت در دانمارک را بر اساس، به عنوان مثال، پناهندگی و یا احیای خانواده، اما مجوز اقامت خود را لغو کرده اید یا رد شده است، شما می توانید اجازه اقامت جدید بدهید شما یک کار را انجام داده اید یا یک کار مستقل را برای مدت زمان طولانی اداره می کنید.

همین امر اعمال می شود اگر مجوز اقامت گرفته اید، به عنوان مثال، همراه یک عضو خانواده ای از یک خارجی خارجی که در دانمارک کار می کند یا تحصیل می کند و مجوز اقامت لغو شده است.

بیشتر در مورد پیوستن بازار کار / حفظ کار خارجی در دانمارک بیشتر بخوانید

در ارتباط با پردازش درخواست شما، آژانس کاریابی در دانمارک برای استخدام و ادغام بین المللی می تواند یک بیانیه از سازمان شاخه مربوطه یا شورای بازار کار منطقه ای برای رسیدگی به پرونده دریافت کند.

در بعضی موارد ممکن است لازم باشد مجوز دانمارکی داشته باشید. به عنوان مثال، این امر در مورد پزشکانی که نیاز به مجوز از اداره بهداشت و درمان دانمارک دارند.

در مورد دسترسی به حرفه های تنظیم شده در وب سایت آژانس کاریابی در دانمارک برای دانشگاه ها و بین المللی

ممکن است برای دریافت مجوز اقامت برای کسب مهارت های حرفه ای و زبانی مورد نیاز برای اخذ مجوز دانمارکی امکان پذیر باشد.

برای کسب مجوز دانمارکی به عنوان یک دکتر یا دندانپزشک، بیشتر درباره اجازه اقامت بیشتر بخوانید

بعضی گروه ها از شرایط مجوز کار معاف هستند.

جستجوی شغلی در دانمارک

چند پورتال وب، پایگاه داده ها و پایگاه های CV وجود دارد که می توانند در روند جستجوی کار در دانمارک مفید باشند.

آژانس دانمارک برای استخدام و یکپارچگی بین المللی یک پوشه را ایجاد کرده است که نشان می دهد چه مجوز کار و اقامت دانمارکی شبیه است و چه چیزی باید در هنگام استخدام نیروی کار خارجی مورد توجه قرار گیرد.

پوشه ای درباره استخدام نیروی کار خارجی (pdf) (پنجره جدید)

در انتهای بحث اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) و شرایط کار در دانمارک و مهاجرت به دانمارک می توان اینگونه بیان نمودکه موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله تلاش نمود اطلاعاتی در ارتباط با مهاجرت کاری به دانمارک و اخذ ویزای کاری دانمارک و یا اخذ اقامت دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) در اختیار شما عزیزان قرار دهد . شما عزیزان متقاضی اخذ اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص مهاجرت کاری به دانمارک و  اخذ اقامت کاری دانمارک ( اخذ گرین کارت دانمارک ) با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین حقوقی برای مهاجرت به دانمارک و یا کار در دانمارک و در نهایت اخذ اقامت دانمارک و یا اخذ تابعیت دانمارک به صورت تخصصی و تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (9 نظرات, میانگین: 4٫44 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 پاسخ
 1. امیرحسین محمدی گفته:

  با سلام بنده ۲۴ سله مجرد لبسانس رادیوگرافی ( Radiology Technician) هستم و دارای مدرک IELTS 6.5 تسلط به زبان و مکالمه انگلیسی علاقمند به کار در کشور دانمارک خواستم ببینم برای اقدام چکارهایی باید انجام بدم؟ و شرایطم خوب هست و ممکنه یا خیر؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز رشته های پیراپزشکی برای کار و یا ادامه تحصیل نیاز به معادل سازی مدرک دارند .شما می بایست به طریقی اقامت دانمارک رو داشته باشید تا امور مربوط به معادل سازیتون رو انجام بدید. بهترین راه برای شما پذیرش تحصیلی ست . اگر امکان داره پشتوانه مالی رو بفرمائید تا دقیق تر شما رو راهنمائی کنم

   پاسخ
 2. جواد سلطانی مجد گفته:

  با عرض سلام وادب
  بنده دامپزشک ۴۸ ساله و دارای ۱۶ سال سابقه کاری در صندوق بیمه بانک کشورزی،سه سال سابقه شرکت دارویی کرپا (نماینده الانکو در ایران) متاهل و دارای دو پسر ۱۳ و ۷ ساله برای کار یا تحصیل توام با کار در دانمارک یا هر کشور دیگر.لطفا راهنمایی و کمک بفرمایید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار شرایط شما پیچیده است. همچنین در نظر داشته باشید که برای کار در کشور دانمارک باید پیشنهاد کاری داشته باشید. لطفا شرایط همسر را اعلام بفرمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم. همچنین فرزندان نیز می توانند برای تحصیل اقدام کنند. کشورهای انگلستان و کانادا داراری دبیرستان های مناسبی برای دانش آموزان بین المللی هستند.

   پاسخ
 3. پریسا گفته:

  سلام خسته نباشید من پریسا سرلک هستم مدرک فوق لیسانس در رشته آسیب شناسی ورزشی دارم و هم اکنون در وزارت نفت مشغول به کار هستم میخواستم ببینم من میتونم گرین کارت رو اخذ کنم؟؟ ممنون

  پاسخ
 4. Aref گفته:

  با سلام
  بنده آقای ۲۸ ساله با مدرک کارشناسی رادیوتراپی از دانشگاه تهران و ۶ سال سابقه کار هستم.برای مهاجرت کاری به دانمارک چه کار باید بکنم.لطفا راهنمایی بفرمایید.
  متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک شما معادل سازی گردد سپس می توانید اقدام نمایید اما برای مهاجرت کاری به دانمارک باید کارفرما داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. قادر گفته:

  سلام.
  بنده خانوم ۲۵ساله مهندس عمران و دارای ۲سال سابقه کار هستم.
  همسرم ۳۱ساله و مهندس شیمی دارای ۵سال سابقه کار میباشند
  امکان دریافت ایلتس را هم داریم.
  میتونیم واسه دانمارک اقدام کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای دانمارک می توانید در ابتدا برای ویزای تحصیلی اقدام داشته باشید و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام
  ۳۳ ساله هستم، مجرد، کارشناس ارشد متالورژی دانشگاه آزاد کرج، ۸ سال سابقه کار، ایلتس ۶ جنرال، آیا شرایطم برای گرین کارت دانمارک مناسب هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باتوجه به اینکه در حال حاضر گرین کارت دانمارک صادر نمی شود می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 7. الهه خاتمی فرد گفته:

  با سلام کارشناسی ارشد علوم ارتباطات هستم ۳۹ سال دارم و متاهل هستم میخواستم ببینم با رشته من در دانمارک میتونم کار پیداکنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار دانمارک باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که کار مورد نظر باید ۶ ماه آگهی گردد که در حال حاضر می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 8. فردین گفته:

  سلام بنده ترم اخر رشته مهندسی پزشکی دارای سابقه کارهستم، همسرم هم رشته شیمی مشغول به تحصیل میباشن ،لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا شرایطی برای من مهیا خواهد شد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   سلام
   بله دوست گرامی می توانید از طریق تحصیل و یا کار اقدام نمایید همچنین کشورهای بسیاری را میتوانید اقدام نمایید که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در حال حاضر می توانید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید که برای این نوع امر باید شرایط شما کاملا بررسی گردد تا بتوان اطلاعات دقیقی را ارائه داد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 9. کیمیا گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما من مدت زمان ۶ سال هست که فارغ التحصیل ارشد شیمی هستم.
  ۳۲ سال دارم و در این مدت مارهای تحقیقاتی و اموزشی در مدارس و دانشگاه ها داشتم و در حال حاضر در شرکت دارویی به عنوان med rep مشغول به کارم.
  البته با توجه به شرایط تدریس در ایران هنوز نتونستم سرمایه ای داشته باشم.علاقه به ادامه تحصیل در یک رشته ی دیگه در مقطع ارشد را دارم (مدیریت و بیزینس). البته به دلیل به دست اوردن تجربه و سرمایه علاقه به انجام کارهم دارم.
  زبانم برای ارتباط برقرار کردن خوب هست ولی تازه اقدام کردم برای خواندن ایلتس.
  ممنونم میشم با توجه به شرایط من به سوالا زیر پاسخ بدین:
  ۱٫ حداقل هزینه ی لازم برای همراه داشتم به کشور دانمارک چه میزان هست؟
  ۲٫ ایا امکان تغییر رشته و ادامه تحصیل در رشته ی دیگر هست؟
  ۳ حداقل نمره ی ایلتس چند هست؟
  ۴٫ بهترهست من برای ویزای کاری کاری اقدام کنم یا تحصیلی؟ پ
  و
  ۵٫ با توجه به شرتیطی که جهت اخذ گرین کارت دانمارک فرمودین و شرلیط من چند درصد شانس پذیرش دارم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
 10. محسن گفته:

  با سلام
  من کارشناس ارشد مهندسی پلیمر ، با سن ۳۰ ، دو سال سابقه کار و مدرک ایلتس ۶٫۵ هستم. درمورد ویزای کار که مطابق فرمایش شما منجر به اقامت داءم در دانمارک میشه ، فقط این سوال مطرح هست که : آیا موسسه شما موقعیت کاری رو از ابتدای کار مشخص خواهد کرد یا اینکه شخص باید خودش وقتی اونجا رفت دنبال کار بگرده؟
  با تشکر

  پاسخ
 11. مهدی شاهمرادی گفته:

  باسلام من کارشناس پرستاری فارغ التحصیل دانشگاه ازاد ۳سال سابقه کاری دارم همسرم هم شرایط خودم رادارد متقاضی مهاجرت میباشیم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   با کارشناسی پرستاری بسیاری از کشورهای اروپایی با شرایط مناسب و هزینه های ایدهآل به شما پذیرش تحصیلی خواهند داد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   حداقل هزینه برای یک زندگی دانشجویی ماهیانه سه ملیون تومان می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   مدرک دانشگاه آزاد هم برای دانشگاه های دانمارک معتبر و مورد تایید می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 12. علی گفته:

  با درود فراوان
  من علی بهرامی مهندس عمران ( راه وساختمان ) و تکنسین عالی پل سازی و ساختمانهای راه سازی نیز میباشم و بالای ۱۸ سال تجربه کاری در اداره ساختمان وتاسیسات رادیو و تلویزیون ایران و وزارت صنایع داشته ام وهم اکنون ۴۲ سال با سلامتی کامل و همسر و دوفرزند پسر ۱۲ و ۷ ساله دارم ولی زبان به علت مشغله کاری و نبود وقت فقط در حد محاوره توانایی دارم آیا موسسه در دادن ویزای کار برای کشورهای ایسلند و یا گرینلند میتواند کمکم کند؟

  پاسخ