انواع ویزاهای استرالیا

انواع ویزاهای استرالیا

انواع ویزاهای استرالیا

انواع ویزاهای استرالیا برای مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت به چه صورت است ؟ شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق انواع ویزاهای استرالیا و هزینه ویزای استرالیا چگونه است ؟ راه های اخذ اقامت استرالیا ۲۰۱۸ و چگونگی اخذ ویزای کار استرالیا و یا ویزای تحصیلی استرالیا و یا ویزای سرمایه گذاری استرالیا و یا ویزای ازدواج استرالیا و یا ویزای توریستی استرالیا کدام است ؟ قوانین مهاجرت به استرالیا و هزینه ویزای استرالیا به چه صورت می باشد ؟ از مدت زمان اخذ ویزای ۱۹۰ استرالیا و شرایط اخذ اقامت استرالیا از طریق انواع ویزاهای استرالیا مانند ویزای ۱۸۹ استرالیا  و مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در استرالیا اطلاعاتی دارید ؟ می توانید از کارشناسان  موسسه حقوقی ملک پور مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ویزای حرفه ی مورد تخصص در استرالیا  :

شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزای تخصص استرالیا:

الف) سن در حین تقاضا برای این  نوع ویزا سن فرد باید کمتراز ۴۵ سال تمام باشد .

  ب) زبان انگلیسی : باید توانایی مکفی مکالمه در زبان انگلیسی برای کار کردن در استرالیا و اخذ ویزای کار استرالیا را دارا باشد.

 ج) مدارک تحصیلی  برای ویزای کاری استرالیا :

شما باید مدارک تحصیلی نظیر دیپلم به بالاتر و یا گواهینامه فنی و حرفه ای را دارا بوده و مراکز ارزشیابی مربوطه در استرالیا این مدارک را برای شغل مورد نظر شما مناسب تشخیص  دهند.مشخص است که مقاطع بالاتر از شانس بیشتری در دریافت ویزای کار استرالیا برخوردار می باشند.

 د ) شغل مورد نظر : در زمان تقاضا باید مهارت شغلی متقاضی ویزای کار استرالیا که با مدارک تحصیلیشان مرتبط بوده و در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا قید شده است مطابقت داشته باشد .

موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و امور بین الملل

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب ویزای اسکیل ورکر استرالیا

هـ ) سوابق کاری در ویزای کار استرالیا :

سوابق کاری بسته به نظریه مراجع ارزشیابی مختلف متغیر بوده و به دید این مراکز بستگی مستقیم دارد.

 • وکیل دادگستری باید مدافع حقوق موکل خود باشد.

ویزای سرمایه گذاری  استرالیا :

استرالیا از افراد با مهارت کسب و کار برای  زندگی و اقامت دائم استرالیا دعوت می نماید . هدف از دسته بندی ویزای مهاجرت ازطریق ایجاد کسب جذب افرادی است که سوابق اداره ومدیریت کسب وکارویا سرمایه گذاری راداشته وآمادگی دارند تا تجربیات خود را ازطریق راه اندازی کسب و کار و یا سرمایه گذاری به استرالیا انتقال دهند ویزای سرمایه گذاری استرالیا شامل صاحبان مشاغل و کسب مدیران ارشد و سرمایه گذاران می باشد.

جهت کسب اطلاعات در خصوص شرایط مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای استرالیا و قوانین و راه های اخذ اقامت و تابعیت استرالیا و انواع ویزاهای استرالیا مانند ویزای تحصیلی استرالیا و ویزای کاری استرالیا و ویزای سرمایه گذاری استرالیا و ویزای ازدواج استرالیا همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و یا دفتر مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران با کارشناسان امور بین الملل این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .
ویزای دانشجویی  استرالیا  :

که اشخاص با داشتن ویزای پذیرش از دانشگاههای استرالیا می توانند اقدام کنند.

ویزای والدین برای استرالیا  :

متقاضیان تمامی ویزاهای والدین برای استرالیا هنگام درخواست ویزا باید واجد شرایط زیر باشند :

 • فرزند شهروند استرالیا ،مقیم دائم استرالیا و ساکن دراسترالیا
 • حداقل نیمی از فرزندان باید مقیم دائم استرالیا باشند و یا اینکه تعداد فرزندان که در استرالیا بطور دائم زندگی می کنند بیشتر ازفرزندانی باشد که درکشورهای دیگر زندگی می کنند.
 • ویزای  تحصیلی استرالیا :

اگر شخصی مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشد یعنی ۱۲ سال تحصیل کامل داشته باشد می تواند مستقیماً برای دانشگاه های استرالیا اقدام نماید و در صورتی که داوطلب دیپلم ۱۱ ساله خود را دریافت کرده باشد می تواند از طریق گذراندن یک دوره زبان فشرده یک ساله و یک دوره ۹ ماهه foundation و یا پیش دانشگاهی به دانشگاه های استرالیا وارد شود. اگر شخصی در ایران مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد و یا سراسری دریافت نموده باشد می تواند برای کارشناسی ارشد اقدام کند و پس از دو سال مدرک کارشناسی ارشد خود را اخذ نماید.

به طور معمول به تمامی متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در استرالیا توصیه می گردد در زمان درخواست برای رشته های زیر گروه رشته فارغ التحصیلی خود اقدام نمایند تا امکان اخذ پذیرش تحصیلی خود را افزایش دهند.

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای تخصص استرالیا:

۱٫سن متقاضی باید بالاتر از ۱۸ سال و کمتر از ۴۹ سال باشد.(طبق امتیاز بندی جدید)

۲٫مهارت متقاضی اخذ ویزای تخصص استرالیا در لیست مهارتهای مورد نیاز استرالیا (SOL) موجود بوده و این مهارت از طریق انجمن ارزشیابی مربوط به این حرفه مثبت ارزیابی گردد.

۳٫کسب امتیاز لازم در تمام مهارت های امتحان IELTS

۴٫حداقل ۱۲ماه سابقه کار مرتبط با مهارت شما از ۲۴ ماه گذشته قبل از اقدام، که این سابقه کار بایستی بلافاصله و پیش از ارائه مدارک به اداره مهاجرت دولت استرالیا به انجام رسیده باشد.

این نوع ویزا مجوز های زیر را به متقاضیان اخذ ویزای تخصص استرالیا ارائه می دهد:

۱٫زندگی و کار تمام وقت در استرالیا بر اساس اقامت دائم استرالیا برای متقاضی اخذ ویزای تخصص استرالیا و افراد همراه

۲٫تحصیل در دانشگاه ها و کالج های استرالیا برای متقاضی اخذ ویزای تخصص استرالیا و افراد همراه.

۳٫دریافت مزایای بیمه های درمانی و داروئی

۴٫دارای شرایط بودن برای اخذ شهروندی کشور استرالیا ( پس از طی مدت زمان و شرایط تعیین شده )

بر طبق  قوانین جدید کمترین امتیاز مورد نیاز برای اقدام از روش تخصص از ۶۵ امتیاز به ۶۰ امتیاز کاهش یافته و هرماه تعداد مشخصی از متقاضیان اخذ ویزای تخصص استرالیا  که از جدول امتیاز بندی استرالیا امتیاز بالاتری می آورند از لیست متقاضیانی که در خواست خود را از طریق EOI فرستاده اند انتخاب خواهند شد. نکته دارای اهمیت این است که ضمن اینکه اسم متقاضی اخذ ویزای تخصص استرالیا در لیست اسامی ذخیره یا انتظار است این نیز ممکن است که بر امتیازات متقاضی افزوده شود برای مثال چنانچه سابقه کار متقاضی اضافه شود یا نمره زبان بیشتری بیاورد و یا یکی از ایالت ها اسپانسر شود این امتیاز افزایش می یابد و در نتیجه شانس متقاضی اخذ ویزای تخصص استرالیا برای سریع تر انتخاب شدن بیشتر خواهد شد.

در پایان بحث مهاجرت به استرالیا و انواع ویزاهای استرالیا اینگونه می توان بیان نمود که کشور استرالیا دارای بیشترین تقاضا را برای مهاجرت به استرالیا دارد . بسیاری از افراد که قصد اخذ اقامت استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا و اخذ اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تحصیلی به استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری به کشور استرالیا و مهاجرت از طریق ویزای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در استرالیا و مهاجرت از طریق ویزای ازدواج استرالیا و مهاجرت از طریق ویزای توریستی استرالیا را دارند و می خواهند که انواع ویزاهای استرالیا را مورد بررسی قرار دهند. می توانید با کارشناسان  موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت کاملا تخصصی در خصوص انواع ویزاهای استرالیا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (19 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. حسام 17 گفته:

  سلام.حسینی نزاد هستم.میخاستم بدونم به غیر اززبان که باید یاد بگیرم دیگه چه مدارکی لازمه خودم شرکت گازرسانی دارم سال ۹۰ ثبت کردم وجوشکار هم هستم ودیگه اینکه تقریبا چقدر هزینه داره از اول تا اخرش

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت بررسی شرایط شما برای مهاجرت و انتخاب صحیح تر کشور مقصد می بایست شرایط شما به طور کامل بررسی شود لذا محبت بفرمایید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان و تصمیم گیری صحیح تر با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ