انواع ویزاهای کشور فرانسه

انواع ویزاهای کشور فرانسه

انواع ویزاهای کشور فرانسه

آیا با انواع ویزاهای کشور فرانسه برای مهاجرت به فرانسه ۲۰۱۸ و همچنین شرایط گرفتن وکیل مهاجرت فرانسه آشنایی دارید ؟ در خصوص انواع ویزاهای کشور فرانسه برای مهاجرت تحصیلی به فرانسه ۲۰۱۸ و یا تحصیل در فرانسه چه می دانید ؟ برای کسب اطلاع از انواع ویزاهای کشور فرانسه برای مهاجرت به فرانسه و یا کار در فرانسه و یا مهاجرت توریستی به فرانسه چکار باید کرد ؟ شما عزیزان می خواهید در خصوص انواع ویزاهای کشور فرانسه و یا اخذ اقامت فرانسه از طریق ازدواج در فرانسه و یا تولد فرزند در فرانسه اطلاعات دقیقی بدست آورید

می توانید این مقاله را مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوالی در خصوص انواع ویزاهای کشور فرانسه با مشاورین و کارشناسان امور بین الملل و حقوقدانان باتجربه در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در رابطه با انواع ویزاهای کشور فرانسه صحبت نموده و مشاوره رایگان اخذ نمایید .

اکنون به مطالعه و بررسی دسته بندی ویزاهای کشور فرانسه می پردازیم،انواع ویزاها به شرح زیر می باشد:

ویزای تحصیلی کشور فرانسه  :

این ویزا برای علاقمندان تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور فرانسه، وجود خواهد داشت و بیان این مطلب الزامی است که در دانشگاه های کشور فرانسه تحصیل در کلیه ی مقاطع  به صورت زبان فرانسوی می باشد.(خدمات .حقوقی بین المللی را به وکلای ما بسپارید)

جهت کسب اطلاعات جامع تر می توانید به قسمت تحصیل در فرانسه مراجعه نمائید.

 ویزای سرمایه گذاری و گرین کارت کشور فرانسه :

اکنون چنین ویزایی در کشور فرانسه وجود ندارد.

ویزای کار کشور فرانسه  :

با توجه به شرایط امروزه امکان اخذ ویزای کار به طور مستقل و مستقیماً برای کشور فرانسه وجود ندارد ،اما اشخاص علاقمند می توانند به شیوه ی اخذ ویزای تحصیلی و تحصیل در کشور فرانسه به گونه قانونی و به صورت پاره وقت کار دانشجویی انجام دهند و حتی از این راه امکان کسب اقامت دائم نیز برای اشخاص وجود دارد ؛باید دقت داشت در سال های گذشته اصولا کسی نتوانسته اقامت دائم  کشور فرانسه را کسب نماید!!!

(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوق داخلی و بین المللی )

ویزای توریستی کشور فرانسه

در کشور فرانسه نیز نظیر کلیه ی کشورهای اروپایی ویزایی به نام ویزای توریستی فرانسه و دیدار وجود دارد. لیکن با در نظر گرفتن تغییر قوانین این کشوراکنون اخذ این نوع ویزا بسیار دشوار می باشد و امکان رد شدن آن نیز وجود دارد.

شما عزیزان اگر در خصوص انواع ویزای کشور فرانسه دارای سوال می باشید و می خواهید در رابطه با انواع ویزای کشور فرانسه کاملترین و به روز ترین اطلاعات را بدست آورید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش وشعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط اخذ ویزای ازدواج فرانسه و شرایط اخذ ویزای تولد فرانسه و شرایط ویزای تحصیلی فرانسه و شرایط ویزای کاری فرانسه  و شرایط اخذ اقامت دائم فرانسه با حقوقدانان مسلط به امور حقوقی و بین الملل صحبت نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

انواع ویزاهای کشور فرانسه :

ویزای دیپلماتیک کشور فرانسه: ویزا به خارج از کشور صادر می شود که دارای گذرنامه دیپلماتیک است.

ویزای توریستی کشور فرانسه : ویزا صادر شده برای دیدار اجتماعی یا برای توریست.

ویزای حرفه ای کشور فرانسه : ویزا صادر شده به منظور کار حرفه ای / تخصص مورد نیاز برای یک پروژه خاص اعطا شده در برونئی دارالسلام.

ویزای کسب و کار فرانسه: ویزای صادر شده به منظور سرمایه گذاری یا فعالیت های مربوط به کسب و کار در برونئی دارالسلام.

ویزای کار کشور فرانسه : ویزا به منظور استخدام در برونئی دارالسلام صادر می شود.

ویزای وابسته کشورفرانسه : ویزیت به همسر و فرزندان (زیر ۱۸ ساله) که شوهرش در برونئی دارالسلام کار می کند صادر می شود.
ویزای تحصیلی و دانشجویی فرانسه : ویزا صادر شده برای تحصیل در برونئی دارالسلام.

ویزای ترانزیت فرانسه : ویزا صادر شده به هر فردی که در حال حمل و نقل است و از طریق برونئی دارالسلام به کشور سوم منتقل می شود. مهاجران واجد شرایط برای ویزای ترانزیت
the

ایکس

تبصره: ویزای ترانزیت فقط قابل اجراست و تنها در فرودگاه بین المللی برونیه صادر می شود.

ویزای مسافرتی کشور فرانسه می تواند به اتباع جمهوری خلق چین، استرالیا، روسیه، تاجیکستان، مغولستان، هند، قطر، بحرین، کویت، عربستان سعودی و تایوان اعطا شود، در صورت حمل و نقل به داخل کشور یا از یک کشور سوم توسط هوا. با این حال، آنها ملزم به انجام شرایط زیر هستند:
یک گذرنامه معتبر داشته باشید
بلیط هواپیما تایید شده را تأیید کنید
ویزای معتبر به کشور سوم، در صورت مناسب
مسافر به مدت ۷۲ ساعت از زمان دریافت ویزای مسافرتی به کشور سوم سفر می کند
بودجه کافی در طول دوره حمل و نقل در برونئی دارالسلام
ویزای ترانزیت کشور فرانسه  نیز ممکن است برای تمام اتباع دارای اجازه معتبر مجوز صادر شده توسط استرالیا، نیوزیلند، ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده آمریکا)، ژاپن و انگلستان و مورد نیاز برای انجام شرایط فوق ذکر شده است.
تمدید ویزای ترانزیت کشور فرانسه مجاز نخواهد بود .

اگر شما عزیزان می خواهید که در خصوص انواع ویزای کشور فرانسه اطلاعات به روز و دقیقی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و راه های انواع ویزای کشور فرانسه و اخذ اقامت دائم فرانسه و اخذ تابعیت فرانسه و اخذ شهروندی فرانسه را به دست آورید و با کارشناسان حقوقی و مسلط به امور بین الملل در خصوص انواع ویزای کشور فرانسه مشاوره رایگان بدست آورید .

 

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ