برترین دانشگاههای آمریکا

برترین دانشگاه های آمریکا

برترین دانشگاه های آمریکا

برترین دانشگاه های آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا چگونه است ؟ برترین دانشگاه های آمریکا همیشه برای تمام دانشجویان و متقاضیان تحصیل در آمریکا که قصد ادامه ی تحصیل در  برترین دانشگاه های آمریکا و همچنین اخذ پذیرش تحصیلی آمریکا را دارند از موارد قابل توجه برای معرفی  برترین دانشگاه های آمریکا می باشد . آیا دانشگاه های برتر آمریکا را برای تحصیل در آمریکا  می شناسید ؟ معرفی برترین دانشگاه های آمریکا و همچنین دانشگاههای ارزان آمریکا و همچنین دانشگاههای کم هزینه در آمریکا برای دانشجویان مهم است ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به معرفی برترین دانشگاه های آمریکا بپردازیم. موسسه حقوقی ملک پور در امر مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا و همچنین معرفی برترین دانشگاه های آمریکا از جمله برترین دانشگاه های آمریکا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا برای شما مشاوره رایگان و تخصصی از طریق تلفن ارائه می نماید .

فایل تصویری باب دانشگاههای برتر آمریکا

 

 

برترین دانشگاه های آمریکا

همانطور که میدانید هر ساله اشخاص بسیاری جهت استفاده از فرصت ادامه تحصیل در آمریکا اقدام می نمایند و بدنبال اخذ پذیرش از دانشگاه های برتر این کشور میباشند . چرا که بدیهی است فارغ التحصیلان از دانشگاه های برتر آمریکا قادرند به راحتی جذب بازار کار شوند و به استناد مدرک معتبر اخذ شده از این دانشگاه ها در مراکز عالی و مشاغل پر درآمد مشغول به کار شوند .

در این مقاله موسسه حقوقی ملک پور ( MIE ) سعی دارد با ارائه اطلاعات اجمالی در رابطه با چند دانشگاه برتر آمریکا ، به متقاضیان مهاجرت تحصیلی به آمریکا کمک نماید تا با آگاهی بیشتر جهت اخذ پذیرش آمریکا اقدام نمایند .

به استناد جدیدترین رتبه بندی دانشگاهها ، در میان دانشگاههای آمریکا بالاترین رتبه ها مختص دانشگاه پرینستون در جایگاه اول ، دانشگاه هاروارد در جایگاه دوم ، دانشگاه ییل در جایگاه سوم ، دانشگاه کلمبیا در مقام چهارم و دانشگاه استنفورد در مقام پنجم و….میباشد .

از میان دانشگاههای معتبر آمریکا ، اطلاعات مربوط به دانشگاه های هالت و بوفالو که از جمله  برترین دانشگاه های آمریکا می باشند ، به تفصیل خدمت شما توضیح داده میشود :

دانشگاه هالت آمریکا

دانشگاه هالت آمریکا در سال ۱۹۶۴ توسط Arthur D.Little school of management به عنوان مؤسسه آموزش مدیریت که شرکتی برای آموزش مدیران کسب و کار و business میباشد تأسیس شد .

نخستین مرکز این دانشگاه در بوستون (آمریکا) و سپس سایر مراکز در سانفرانسیسکو(آمریکا) ، لندن (انگلیس) ، دبی ، شانگهای (چین) ، و دو مرکز گردشی در نیویورک و سائوپائولو تأسیس شده است .

دانشگاه هالت آمریکا در بین ۱% از تاپ ترین و برترین business school های دنیا و برترین دانشگاه های آمریکا  قرار دارد .در رتبه بندی تخصصی اقتصاد و MBA تمام وقت جایگاه ۳۱ را داراست .در رتبه بندی جهانی MBA مالی این دانشگاه در رتبه ی ۵۷ قراردارد .

در رتبه بندی تایمز رتبه ی ۱۰ را برای کسب و کار بین المللی ، تجربه ی بین المللی و فعالیت بین المللی دارا میباشد .

اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی آمریکا تخصص ما در مؤسسه حقوقی ملک پور میباشد . شما میتوانید جهت اخذ اطلاعات دقیق تر در رابطه با نحوه پذیرش از برترین دانشگاه های آمریکا  و دانشگاه هالت آمریکا ، با متخصصین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید .

مقطع کارشناسی در برترین دانشگاه های آمریکا

شرایط پذیرش برای کارشناسی در برترین دانشگاه های آمریکا از جمله دانشگاه هالت آمریکا شامل ۱۲ سال تحصیلات ابتدایی و متوسطه  که با معدل ۳٫۰ در ۴٫۰ در مقیاس درجه بندی آمریکا یا مدارک کشورهای غیر از آمریکا ( در صورتی که با معادل سازی ، این مدارک با استانداردهای آمریکا تطابق داشته باشند ) . طول دوره ی برنامه ی تحصیلی مدیریت کسب و کار در دانشگاه هالت آمریکا برنامه ای ۴ ساله است .

مقطع کارشناسی ارشد در برترین دانشگاه های آمریکا

در این مقطع دانشگاه رشته هایی از جمله بازاریابی بین المللی ، مدیریت امور مالی ،  کسب و کار بین المللی و کار آفرینی اجتماعی را ارائه می نماید .

دوره های کارشناسی ارشد در برترین دانشگاه های آمریکا  و دانشگاه هالت بصورت تمام وقت ، برنامه ای یکساله میباشد و به شما این فرصت را میدهد که برای تحصیل در سه منطقه از شش مرکز جهانی هالت اقدام نمایید و با مشاهده ی اقتصادهای به سرعت در حال رشد جهان ، شیوه های کسب و کار بین المللی را بررسی نموده و با شیوه های آن آشنا شوید .

درصورتیکه هدفتان تحصیل در بهترین دانشگاههای آمریکا است با متخصصین ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نمایید .

MBA اجرایی در برترین دانشگاه های آمریکا

MBA اجرایی در این دانشگاه که جزء برترین دانشگاه های آمریکا  است برنامه ای بصورت پاره وقت طراحی شده است که مختص افراد حرفه ای میباشد ؛ افرادی که مایلند به منظور افزایش اعتبار و دانش خود تحصیلاتی در زمینه چشم انداز بین المللی داشته باشند.

MBA اجرایی با MBA  تمام وقت متفاوت است و درجه بالایی از انعطاف پذیری را برای طیف گسترده ای از نیازهای دانشجویان داراست.

برنامه ی درسی که بیش از دو سال میباشد اجازه میدهد فرد به دنبال کسب مدرک خود به طور حرفه ای مشغول به کار شود و این  دوره ی پاره وقت اجازه میدهد مدیران تنها بمدت دو روز در ماه را به دور از شرکت و دفتر خود بگذرانند .

همچنین MBA یکساله یکی از جدیدترین دوره ها با برنامه ریزی خاص در این دانشگاه اجرا و ارائه میگردد.

شما عزیزان همواره می توانید در خصوص برترین دانشگاه های آمریکا و چگونگی تحصیل در دانشگاه های آمریکا از جمله برترین دانشگاه های آمریکا به صورت مستقیم با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه وین در اتریش و یا تمام دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان در خصوص برترین دانشگاه های آمریکا دریافت نمایید

برترین دانشگاه های آمریکا  و دانشگاه بوفالو ( UB  ) آمریکا

در رابطه با موقعیت جغرافیایی بوفالو اینگونه میتوان بیان نمود که : در منطقه ی رودخانه و آبشار نیاگارا واقع شده که یک منطقه ی شهری بزرگ با ترکیبی متنوع از جوامع و شخصیتهای متمایز و چشم اندازی غنی از زندگی را داراست .

در کنار برترین دانشگاه های آمریکا  می توان به  دانشگاه بوفالو آمریکا اشاره کرد این دانشگاه دولتی برتر در تحقیقات فشرده و یک عضو از انجمن دانشگاههای آمریکا میباشد . به عنوان بزرگترین مؤسسه در درجه ی پژوهش ، فعالیتهای خلاقانه و تأثیرگذار روی افراد در جهان است .دانشگاه بوفالو آمریکا در میان ۶۴ دانشگاه دولتی در سیستم نیویورک جامع ترین مؤسسه میباشد .

بیش از ۱۰۰ رشته در مقطع کارشناسی و نزدیک به ۳۰۰ برنامه ی تحصیلات تکمیلی و حرفه ای در این دانشگاه برتر آمریکا ارائه میشود .

هرساله جمع کثیری از فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های آمریکا از جمله دانشگاه بوفالو آمریکا جذب بازار کار در آمریکا می شوند و میتوانند از این طریق در جهت اخذ اقامت آمریکا اقدام نمایند .

مدیریت UB در ایجاد سیاست برای تنظیم اولویتهای دانشگاه و تحصیلات و امور مالی ، بسیار حرفه ای عمل مینمایند و برای برنامه های تحقیقات ، آموزش و یادگیری حمایتهای لازمه را انجام میدهند .

در راهنمای مجله ی سالانه ی ” بهترین کالجها ” اکنون رتبه ی UB در میان ۱۰ دانشگاه برتر در کشور آمریکا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان با حداقل بدهی می باشد .

UB رتبه ی سوم در میان دانشگاههای دولتی و رتبه ی نهم در میان دانشگاههای دولتی و خصوصی آمریکا میباشد .

در رتبه بندی مجله ، UB به عنوان یکی از بهترین دانشگاههای ملی در آمریکا متمایز شده است . این دانشگاه در علوم مهندسی و کاربردی در رتبه ی ۶۵ میان بهترین برنامه ها و دانشگاههای مهندسی کشور در مقطع کارشناسی و همچنین به عنوان یکی از بهترین برنامه های business و مدیریت در مقطع کارشناسی در رتبه ی ۸۶ از بین بیش از ۶۸۰ دانشگاه معتبر بالاتر از هر دانشگاه business دیگری در ایالت نیویورک قرار گرفت .

وکلای مجرب در مجموعه ی  موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش خبره ترین مشاوران برای راهنمایی و اقدامات شما برای مهاجرت به آمریکا و تحصیل در برترین دانشگاه های آمریکا  هستند.در صورت تمایل میتوانید از مشاورین ما راهنمایی و مشاوره رایگان بخواهید .

رشته های گوناگونی در این دانشگاه که از برترین دانشگاه های آمریکا  است از جمله مهندسی معماری ، هنر و علوم ، دندانپزشکی ،

فنی و مهندسی ، پزشکی و علوم پزشکی ، مدیریت ، حقوق ، پرستاری ، داروسازی و علوم دارویی ،

بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای و خدمات اجتماعی ارائه میشوند .

رشته ی مهندسی معماری در برترین دانشگاه های آمریکا

برنامه های این دانشکده ، آماده سازی جامع برای تمرین و پروانه طراحی شده تا تعهد به خدمات حرفه ای و عمومی را برجسته سازد .

گروه معماری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در برترین دانشگاه های آمریکا  ، پیکربندی را معمولأ بدین شکل ارائه میدهد :

۴ سال تحصیل در مقطع کارشناسی همراه با اعطای مدرک تحصیلی و ۲ سال کار در مقطع کارشناسی ارشد که منجر به دریافت اولین درجه ی حرفه ای معماری می شود .

موسسه حقوقی ملک پور ( MIE  ) مفتخر است که شما را در راستای اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه بوفالو و همچنین اخذ ویزای تحصیلی آمریکا همراهی نماید .

رشته های فنی و مهندسی در برترین دانشگاه های آمریکا

رشته های ارائه شده در  برترین دانشگاه های آمریکا در گرایشات ذیل میباشد :

مهندسی هوا و فضا ، بیوانفورماتیک و زیست شناسی محاسباتی ، مهندسی پزشکی ، مهندسی شیمی ، مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر ، علوم کامپیوتر ، مهندسی برق ، مهندسی فیزیک ، مهندسی محیط زیست ، مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک و …

معیارهای  پذیرش در برترین دانشگاه های آمریکا

پذیرش در این رشته ها در برترین دانشگاه های آمریکا  کاملأ رقابتی است . عملکرد فرد در تحصیلات دوره ی دبیرستان ، نمرات آزمونهای استاندارد و یک برنامه ی مکمل که بیانیه ها و توصیه نامه های شخصی شما را شامل میشود ، در تصمیم گیری برای پذیرش شما نقش اساسی دارد ..

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش نه تنها یک وکیل یا یک حقوقدان است ، بلکه مجموعه ای از بهترین ها در کنار شما می باشد.

رشته ی دندانپزشکی در برترین دانشگاه های آمریکا

دانشکده ی پزشکی و دندانپزشکی بوفالو آمریکا امکانات اشتغال در بخش علوم سلامت دانشگاه را فراهم مینماید .

فرصتهای آموزشی در ۶ بخش در دانشکده ی دندانپزشکی برای دوره های کارشناسی ارشد و تحقیقات دانشجویی در کارشناسی ارشد در آزمایشگاهها ، اماکن پژوهشی و در آخر در کلینیک ها وجود دارد که در این برنامه ها گواهینامه های مختلف معادل با مدرک تخصصی به افراد اعطا میشود .

در سال ۱۸۹۲ به عنوان دانشکده ی دندانپزشکی با ۴۶ دانشجو و ۱۰ دانشکده تأسیس شد و تا کنون برنامه ها و محدوده ی دانشگاه و نام آن را گسترش داده اند به شکلی که تحصیل در این دانشکده به مدارج MS ، DDS و دکتری ، مدارک تحصیلی و همچنین گواهی مهارت در هفت حوزه ی عمل تخصص منجر میشود .

حقوق رشته ای تخصصی است ، با ما تخصص در حقوق را تجربه  کنید.

رشته های پزشکی در برترین دانشگاه های آمریکا

در مقطع کارشناسی در برترین دانشگاه های آمریکا  رشته های مختلفی از گروه پزشکی ارائه میشود شامل :

بیوشیمی ، علوم پزشکی ، بیوتکنولوژی ، فناوری پزشکی ، فناوری پزشکی هسته ای ، فارماکولوژی و سم شناسی .

تمام برنامه ها در این دوره ها رقابتی میباشد و دریافت پذیرش به در خواست کننده تضمینی نیست .

در مقطع کارشناسی ارشد نیز در برترین دانشگاه های آمریکا  رشته های مختلفی از جمله رشته های علوم تشریح ، بیوشیمی ، بیوفیزیک ،

بیوتکنولوژی ، میکرب شناسی ، علوم اعصاب ، پاتولوژی ، داروشناسی و فیزیولوژی ارائه میشود .

برنامه ی تحصیلی پیوسته و درجه دو برای آموزش و تحقق بخشیدن به نقش بسیار تخصصی در پزشکی در برترین دانشگاه های آمریکا وجود دارد. این برنامه ی درسی یکپارچه (MD/PHD) است که ترکیبی از تجربه تحقیقات فشرده همراه با

آموزش بالینی دقیق و آماده سازی فرد برای کار به عنوان یک پزشک متخصص میباشد .

دوره ی (MD/MPH) به شما اجازه ی کسب MD و مدرک کارشناسی ارشد بهداشت عمومی را در مدت

زمان ۵ تا ۶ سال می دهد که برای این دوره باید در طول سال دوم از مدرسه ی پزشکی برای پذیرش اقدام نمایید .

شرایط برای پذیرش دانشجویان بین المللی در مقطع دکترا در برترین دانشگاه های آمریکا  :

–      مدرک کارشناسی برای این اقدام جزو الزامات میباشد .

–      معرفی نامه ها از مؤسسات عالی که در آن حضور داشته اید .

–      گزارش نمره GRE

–      توصیه نامه

–      یک نامه ی شخصی بیان اهداف شغلی و تجربه ی پژوهشی و تجربه ی تحقیقاتی بسیار مطلوب

–      تسلط به زبان انگلیسی همراه با مدرک IELTS یا TOFEL

در این مقاله به شرایط مهاجرت به آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و معرفی برترین دانشگاه های آمریکا و شرایط تحصیل در آمریکا به صورت مختصر پرداختیم و نگاهی کلی به برترین دانشگاه های آمریکا داشت . اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در برترین دانشگاه های آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا می باشید و می خواهید برترین دانشگاه های آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و همچنین  اخذ ویزای تحصیلی آمریکا را مورد هدف قرار دهید به شما پیشنهاد میشود قبل از تصمیم گیری حتما با وکلای معتبر مهاجرت مشاوره گرفته و از مشاورین متخصص از طریق موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت تماس مستقیم درخصوص مهاجرت به آمریکا و شرایط تحصیل در آمریکا و برترین دانشگاه های آمریکا و انتخاب برترین دانشگاه های آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (12 نظرات, میانگین: 4٫33 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دانشگاه ها در کشورهای اتریش و آلمان و فرانسه در رشته های پزشکی عملا رایگان هستند اما شما نیاز به معادلسای مدرک خود با مدرک این کشورها دارید و باید به زبان این کشورها تسلط داشته باشید.

   پاسخ
 1. فاطمه گفته:

  سلام ، وقت بخیر . ببخشید این دانشگاه بوفالو که به عنوان دانشگاه دولتی شناخته میشه بورس هم ارائه میکنه و چقدر کمک مالی نیاز داره؟ چطور میتونیم سایت این دانشگاه رو پیدا کنیم؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ بورس تحصیلی باید شرایط دریافت بورس مانند معدل بالا ، مدرک زبان و . . . را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   هزینه دوره های یکساله مدیریت در دانشگاه هالت در حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار دلار در سال است البته برای هزینه های زندگی یک سال ۲۰ هزار دلار در نظر گیرید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ