بلوکارت اتریش و بررسی شرایط و روشهای اخذ آن

بلوکارت اتریش و شرایط اخذ کارت آبی اتریش ( Austria Blue Card ) و هم چنین نحوه دریافت آن از طریق ثبت شرکت و دیگر روش ها در این مقاله مورد بررسی علمی قرار خواهد گرفت. بلوکارت یا Blue Card چیست؟ مزایای اخذ بلوکارت اتریش چیست؟ چگونه می توان با ۱۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری در اتریش به اقامت رسید؟ و سوالاتی از این قبیل که در ادامه به توضیح کامل آن ها خواهیم پرداخت. شاید عبارت بلوکارت آلمان و یا بلوکارت اتریش را بسیار شنیده باشید. چه شرایط و الزاماتی برای دریافت آن مورد نیاز می باشد؟ پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا ابهامات شما در زمینه بلوکارت اتریش و نحوه دریافت آن برطرف گردد. شما عزیزان می توانید جهت دریافت پاسخ سوالات خود در بخش پرسش و پاسخ همگانی همین سایت، پرسش های خود را مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ آن ها را دریافت نمایید. هم چنین این امکان وجود دارد که از طریق تماس مستقیم با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، کاملا رایگان به پاسخ برسید. هم چنین در صورت تمایل می توانید شماره تماس خود را در بخش ارتباط با ما وارد نموده تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

بلوکارت اتریش
 • بلوکارت اتریش و شرایط عمومی آن
 • بلوکارت اتریش و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر
 • بلوکارت اتریش و مراحل ثبت شرکت
 • بلوکارت اتریش از طریق برنامه نیروی کار بسیار ماهر
 • بلوکارت اتریش از طریق برنامه نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیرو
 • بلوکارت اتریش از طریق برنامه سایر کارگران کلیدی
 • بلوکارت اتریش و مدارک مورد نیاز
 • بلوکارت اتریش و هزینه های زندگی در اتریش
 • بلوکارت اتریش و مزایای اخذ آن از طریق ثبت شرکت
 • بلوکارت اتریش و خدمات مؤسسه MIE اتریش
 • بلوکارت اتریش و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

بلوکارت اتریش و شرایط عمومی آن

بلوکارت اتریش یا کارت آبی به اشخاصی اعطا می گردد که در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به کار مشغول بوده و حقوقی مشخص دریافت می کنند. حداقل پایه حقوق در این روش ۴٫۲۰۰ یورو در ماه می باشد. لازم به ذکر است که چنین حقوقی برای مشاغل تخصصی در نظر گرفته شده و به طور مثال اگر در سمت یک کارگر مشغول به کار باشید امکان دریافت بلوکارت اتریش برای شما وجود نخواهد داشت. از طرفی امکان اینکه حتی با داشتن سابقه کار مناسب و شرایط تحصیلی خوب به چنین شغلی برسید کار آسانی نیست. اما روشی وجود دارد که می توانید با مبلغی کم از طریق سرمایه گذاری در کشور اتریش و یا سرمایه گذاری در سایر کشورهای top اروپایی موفق به دریافت بلوکارت شوید.

بلوکارت اتریش، یکی از قوانین اقامتی اروپا می باشد. در واقع اتحادیه اروپا در تلاش است که مانند یک کشور واحد عمل کرده و کل اروپا را مثل یک کشور مدیریت کند. اکثر کشورهای اروپایی وسعت کم و جمعیت اندکی دارند. مثلا کشور اتریش در حدود ۸ میلیون جمعیت دارد و شهر وین آن ۱۰ سال است که بهترین شهر جهان برای زندگی شناخته شده و یا لاتویا که عنوان دومین کشور سبز در اروپا را دارد، تنها ۲ میلیون جمعیت دارد. بلوکارت اتریش تنها مختص به یک کشور خاص مثل آلمان یا اتریش نیست و شما با بلوکارت اتریش می توانید در هر جای اروپا مشغول به کار و زندگی شوید.

بلوکارت اتریش و شرایط عمومی آن

همان طور که گفته شد، برای دریافت بلوکارت اتریش باید در شغلی تخصصی مشغول به کار شوید که تقریبا کار آسانی نیست، اما این مژده را به شما می دهیم که می توانید با سرمایه گذاری کم هزینه در اتریش و ثبت شرکت در این کشور، موفق به اخذ بلوکارت اتریش شوید. اتریش کشوری در قلب اروپاست که مساحتی در حدود ۸۳ هزار کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود ۸٫۸۲ میلیون نفر را در خود جای داده است. زبان رسمی این کشور آلمانی است اما انگلیسی به طور گسترده ای در این کشور صحبت می شود. پایتخت آن وین و واحد پول آن نیز یورو می باشد. برای اینکه بدانید چطور از طریق سرمایه گذاری در اتریش به اقامت برسید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : شرایط ویزای کار اتریش برای ایرانیان

مقاله مرتبط

مهاجرت به اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت اتریش (مجوز کار و اقامت در سراسر اروپا در سال ۲۰۱۹)

بلوکارت اتریش و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر

مستحضر هستید که با داشتن بلوکارت اتریش می توانید به کل اروپا دسترسی داشته باشید اما همانطور که اشاره کردیم دستیابی به آن و یافتن شغلی که از طریق آن بتوان به بلوکارت اتریش رسید کار آسانی نیست. اما موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با روشی ابداعی و مختص به خود می تواند شما را به هدف تان رسانده و با بهره گیری از خدمات وکیل مجرب و خبره روشی دیگر را برای دریافت بلوکارت اتریش به شما معرفی کند. این روش نیاز به سرمایه گذاری آن چنانی ندارد و اخذ اقامت تنها از طریق جاب آفر یا پیشنهاد شغلی امکان پذیر خواهد بود. برای این پروسه باید سرمایه ای در حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار یورو داشته باشید. البته در نظر داشته باشید که نیازی نیست کل این سرمایه را هزینه کنید و هدف اصلی داشتن این مقدار پشتوانه مالی است.

شاید از اینکه بشنوید امکان دریافت بلوکارت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اروپا وجود دارد تعجب کنید اما این موضوع صحت دارد. اگر سرمایه ای در حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار یورو دارید و می توانید مبلغی در حدود ۴۰ هزار یورو برای ثبت شرکت و هزینه های جانبی آن در اتریش در نظر بگیرید این امکان برای شما وجود خواهد داشت که از این طریق به مقصود خود برسید. هزینه ثبت شرکت در اروپا مبلغی در حدود ۱۰۰۰ الی ۴۰۰۰ یورو بوده و برای سرمایه اولیه شرکت در اتریش مبلغ ۳۵٫۰۰۰ یورو میبایست در نظر بگیرید. حتما به این نکته توجه کنید که این شرکت متعلق به شما بوده و این سرمایه اولیه نیز متعلق به خودتان خواهد بود. همچنین از آنجا که این شرکت ثبت شده که متعلق به شماست، شخصیت حقوقی و مستقلی دارد، می توانید از این شرکت برای راه اندازی کسب و کار در اتریش استفاده کنید.

بلوکارت اتریش و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر

حال شما شرکتی در اتریش دارید و برای این شرکت می توانید درخواست نیروی کار دهید. برای این امر می توانید برای همسر خود جاب آفر ارسال کنید و ایشان را به استخدام شرکت در آورید. در صورتی که شما به همسرتان ماهیانه ۴٫۲۰۰ یورو حقوق دهید وی قادر به دریافت بلوکارت اتریش خواهد بود. حال چون همسر شما از اتریش پیشنهاد شغلی دارد، سایر اعضای خانواده می توانند به عنوان همراه او اقامت کشور اتریش را دریافت نمایند. در چند ماه اول استخدام همسرتان می توانید از سرمایه اولیه ای که به حساب شرکت خود واریز کرده اید استفاده کرده و حقوق پرداخت کنید تا پس از این مدت و با شناختی که از شرایط تجارت در اتریش دریافته اید، بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید. البته از آنجا که هر کسب و کاری در اتریش در قالب یک شرکت عمل می کند، می توانید برای فعالیت به عنوان رستوران، سوپرمارکت، فروشگاه و… از شرکتی که ثبت نموده اید استفاده کنید. بنابراین برخلاف بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت به طرح تجاری یا Business plan پیچیده ای نیاز نخواهید داشت. شما می توانید هر زمانی اساس نامه شرکت خود را تغییر داده و در زمینه مورد نظر خود فعالیت داشته باشید. نکته اصلی در این روش آن است که شما نه از طریق ثبت شرکت بلکه از طریق استخدام همسر خود در شرکت اتریشی تان قادر به کسب اقامت خواهید بود. شما عزیزان متقاضی اخذ بلوکارت اتریش، می توانید بعد از یکسال اقامت در اتریش، در سایر کشورهای اروپایی به فعالیت و کار و زندگی بپردازید.

توجه!

نکته قابل توجه این است که: این طرح می تواند در سایر کشورهای اتحادیه اروپا نیز انجام شود و تنها محدود به آلمان یا اتریش نیست.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به اتریش

مقاله مرتبط

کشور اتریش برای زندگی

بلوکارت اتریش و مراحل ثبت شرکت

جهت دریافت بلوکارت اتریش و همینطور ثبت شرکت، مراحل قانونی وجود دارد که در روند ثبت شرکت اتریش می بایست حتما در نظر گرفته شود. می توان این فرآیند را در ۶ مرحله تقسیم بندی نمود که به صورت زیر می باشد:

 • ابتدا باید شرکتی که قصد ثبت آن را دارید تعیین نمایید
 • برای این شرکت نام تجاری انتخاب نمایید
 • مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اتریش جمع آوری شود
 • میزان سرمایه شرکت و همین طور مقدار سهم هر سهام دار بر طبق اساس نامه شرکت تعیین شود
 • مهر رسمی شرکت ساخته شود
 • انتخاب وکیل و نماینده قانونی در اتریش در صورت عدم حضور در خاک این کشور

بلوکارت اتریش و مراحل ثبت شرکت

پس از ثبت شرکت، از آن جا که در اتریش ثبت گردیده است، اتریشی محسوب شده و در صورتی که برای شخصی یک پیشنهاد کار یا job offer ارسال نماید و حداقل حقوق کارمند مورد نظر ۴٫۲۰۰ یورو باشد، وی قادر به دریافت بلوکارت اتریش خواهد بود. به این صورت شما در اتریش شرکتی ثبت کرده اید و همسر خود را با حقوق ماهیانه ۴٫۲۰۰ یورو به استخدام شرکت در آورده اید و از این طریق توانسته اید به عنوان همراه، ویزا و اقامت اتریش را دریافت نمایید. البته حتما این نکته را به خاطر داشته باشید که همسر شما برای استخدام شدن در این شرکت باید از طریق یک برنامه امتیاز بندی، حداقل امتیاز تعیین شده توسط دولت اتریش را بدست بیاورد. در ادامه این نگارش به توضیح میزان امتیازات و نحوه امتیاز بندی خواهیم پرداخت.

بلوکارت اتریش از طریق برنامه نیروی کار بسیار ماهر

یک برنامه امتیازبندی جدول بندی شده برای جذب نیروی کار بسیار متخصص یا ماهر و یا به اصطلاح (Very Highly Qualified Workers) برای استخدام نیروی انسانی در مشاغل تخصصی در اتریش طراحی شده است. عواملی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان و همین طور سن در این سیستم دارای امتیاز می باشد. در صورتی که شما بتوانید امتیازات لازم در این پروسه را بدست آورید، قادر خواهید بود که به آسانی و با داشتن پیشنهاد کار یا job offer از یک شرکت اتریشی، در آن شرکت مشغول به کار شوید و در صورت داشتن حقوق مناسب بلوکارت اتریش دریافت کنید. در جدول زیر امتیازات این برنامه را مشاهده خواهید کرد.

حداکثر امتیاز مجاز کل ۱۰۰
حداقل امتیاز مورد نیاز ۷۰
معیار های واجد شرایط بودن این برنامه امتیاز
شرایط و مهارت ویژه حداکثر امتیاز: ۴۰
فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی با طول دوره حداقل ۴ ساله ۲۰
مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی ۳۰
داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق ۴۰
در سمت مدیریت ارشد شرکتی که در زمینه تبادل بورس اوراق بهادار است و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را در سال گذشته دریافت کرده باشد:
از ۵۰۰۰۰ یورو تا ۶۰۰۰۰ یورو ۲۰
از ۶۰۰۰۰ یورو تا ۷۰۰۰۰ یورو ۲۵
بیشتر از ۷۰۰۰۰ یورو ۳۰
فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع ۲۰
جوایز علمی شناخته شده ۲۰
تجربه کاری حداکثر امتیاز: ۲۰
تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی (هر یک سال) ۲
تجربه ۶ ماه کار در اتریش ۱۰
مهارت زبان حداکثر امتیاز: ۱۰
مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1 ۵
مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2 ۱۰
سن حداکثر امتیاز: ۲۰
تا ۳۵ سالگی ۲۰
تا ۴۰ سالگی ۱۵
تا ۴۵ سالگی ۱۰
تحصیل در اتریش حداکثر امتیاز: ۱۰
فوق دیپلم در اتریش ۵
کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش ۱۰

بلوکارت اتریش از طریق برنامه نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیرو

بلوکارت اتریش از طریق برنامه نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیرو

در صورتی که قادر نباشید در جدول امتیازات نیروی کار بسیار ماهر که در پاراگراف قبلی ذکر شد، حداقل امتیاز مورد نیاز را بدست آورید، می توانید در برنامه دیگری که توسط دولت اتریش ارائه شده و با نام نیروی کار ماهر (کارگر ماهر) در مشاغل با کمبود نیرو (Skilled Workers in Shortage Occupations) امتیازات تان را محاسبه نمایید. در امتیاز بندی این برنامه نیز عواملی همانند سن، تحصیلات، سابقه کاری متقاضی و مدرک زبان اهمیت دارد. البته تفاوتی بین این سیستم و سیستم قبلی وجود دارد آن اینست که در این برنامه که اگر شما تخصصی در مشاغلی که توسط دولت اتریش اعلام شده داشته باشید می توانید با کسب امتیاز پایین تر (۵۵) اقدام نمایید. در صورتی که در روش قبلی در صورتیکه امتیاز لازم را بدست نیاورید باید آن شغل در ابتدا به مدت معینی آگهی شود و در صورت یافت نشدن نیروی کار داخلی برای شغل مورد نظر اقدام نمایید. در جدول زیر امتیاز بندی این برنامه را مشاهده می کنید.

حداکثر امتیاز مجاز کل ۹۰
حداقل امتیاز مورد نیاز ۵۵
معیارهای واجد شرایط بودن برای مشاغل مورد نیاز امتیاز
شرایط لازم حداکثر امتیاز: ۳۰
تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه شغل های دارای کمبود نیرو ۲۰
داشتن شرایط عمومی اخذ پذیرش دانشگاه ۲۵
تکمیل دوره مطالعاتی حداقل ۳ ساله در موسسات آموزش عالی ۳۰
تجربه کاری در زمینه شغل کم درآمد حداکثر امتیاز: ۲۰
به ازای هر یکسال ۲
کار در اتریش به ازای هر یکسال ۴
مهارت زبانی آلمانی حداکثر امتیاز: ۱۵
آلمانی A1مدرک ۵
آلمانی A2مدرک ۱۰
آلمانی B2مدرک ۱۵
مهارت زبان انگلیسی
حداکثر امتیاز: ۱۰
مهارت زبان انگلیسی در سطح A2 ۵
مهارت زبان انگلیسی در سطح B1 ۱۰
سن حداکثر امتیاز: ۱۵
تا ۳۰ سالگی ۱۵
تا ۴۰ سالگی ۱۰

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در اتریش

لینک مقاله : ثبت شرکت در اتریش

پکیج ثبت شرکت در اتریش

بلوکارت اتریش از طریق برنامه سایر کارگران کلیدی

برنامه ای برای سایر کارگران از کشورهای جهان سومی نیز وجود دارد که تحت شرایط خاصی قادر خواهند بود از این طریق اقدام به اخذ جاب آفر نمایند. البته این برنامه شروطی نیز دارد. یکی از این شروط آن است که کارفرما باید حقوق با مبالغ زیر به کارگران خود پرداخت کند:

 • کارگران بالای ۳۰ سال: ۳٫۱۳۲ یورو حقوق ناخالص ماهیانه به همراه پرداخای های خاص مثل تعطیلات و کریسمس
 • کارگران زیر ۳۰ سال: ۲٫۶۱۰ یورو حقوق ناخالص ماهیانه به همراه پرداخای های خاص مثل تعطیلات و کریسمس

بلوکارت اتریش از طریق برنامه سایر کارگران کلیدی

البته همان طور که قبل تر هم گفته شد اگر تمایل دارید بلوکارت اتریش را اخذ نمایید باید حداقل حقوقی به مبلغ ۴،۲۰۰ یورو دریافت کنید، بنابراین این شرط در این مورد نیز الزامی است. شرط دیگر آن است که هیچ شهروند اروپایی نباشد که شغل مورد نظر مناسب او باشد. در ادامه توضیحات مربوط به این برنامه را در جدول زیر مشاهده می کنید.

حداکثر امتیاز مجاز کل ۱۰۰
حداقل امتیاز مورد نیاز ۷۰
معیارهای واجد شرایط بودن برای سایر نیروهای کلیدی امتیاز
شرایط لازم
حداکثر امتیاز: ۳۰
تحصیلات فنی و حرفه ای / آموزش و مهارت های خاص در زمینه شغل های کلیدی ۲۰
واجد شرایط پذیرش در دانشگاه ۲۵
تکمیل برنامه مطالعاتی ۳ ساله در موسسات آموزش عالی ۳۰
تجربه کاری در زمینه شغل کلیدی
حداکثر امتیاز: ۲۰
تجربه کاری به ازای هر سال ۲
تجربه کار در اتریش ۴
مهارت زبان آلمانی
حداکثر امتیاز: ۱۵
آلمانی در سطح A1 ۵
آلمانی در سطح A2 ۱۰
آلمانی در سطح B2 ۱۵
مهارت زبان انگلیسی حداکثر امتیاز: ۱۰
انگلیسی در سطح A2 ۵
انگلیسی در سطح B1 ۱۰
سن حداکثر امتیاز: ۱۵
تا ۳۰ سالگی ۱۵
تا ۴۰ سالگی ۱۰
امتیاز ویژه برای ورزشکاران حرفه ای یا مربیان حرفه ای ورزشی ۲۰

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بهترین روش اقامت اتریش

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در اتریش

بلوکارت اتریش و مدارک مورد نیاز

همان طور که گفته شد جهت ثبت شرکت در اتریش به سرمایه اولیه نیاز خواهید داشت. هزینه ثبت شرکت مبلغی در حدود ۱٫۰۰۰ الی ۴٫۰۰۰ یورو که به دولت اتریش پرداخت می شود و ۳۵۰۰۰ هزار یورو نیز به عنوان سرمایه اولیه شرکت باید در حساب مربوطه واریز کنید. علاوه بر سرمایه و پشتوانه مالی جهت ثبت شرکت و اخذ بلوکارت اتریش مدارک دیگری نیز مورد نیاز می باشد که در ادامه لیستی از این مدارک را مشاهده خواهید کرد.

 • پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • فتوکپی از تمام صفحات پاسپورت
 • اخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده متقاضی که حتما مورد تایید سفارت اتریش در ایران قرار گرفته باشد
 • ترجمه سند ازدواج در صورت تاهل متقاضی
 • تعیین محل شرکت ثبت شده

بعد از گذر از این مراحل و ثبت شرکت و ارسال جاب آفر به همسر، باید مدارک همسر متقاضی به منظور دریافت بلوکارت اتریش و اقامت اتریش ارائه شود. مدارکی از جمله:

 • پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه
 • شناسنامه و مدارک هویتی
 • عکس پاسپورتی
 • آدرس محل سکونت در آلمان
 • بیمه درمانی
 • مدرک زبان
 • مدرک تحصیلی
 • فرم تکمیل شده نامه درخواست ویزا
 • نامه پیشنهاد شغلی با ذکر حقوق
 • سایر مدارک مورد نیاز اعلامی از طرف سفارت اتریش

بلوکارت اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

بلوکارت اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

از جمله مواردی که هنگام مهاجرت و اخذ بلوکارت اتریش باید حتما در نظر بگیرید هزینه های زندگی در کشور مورد نظر می باشد. جدا از هزینه های ثبت شرکت در اتریش هزینه زندگی روزانه و خورد و خوراک و پوشاک و… نیز از جمله هزینه هایی است که باید حتما در نظر گرفته شود. مبلغی که به عنوان سرمایه اولیه وارد شرکت تان کرده اید می توان تا چند ماه اول که شرکت به سوددهی برسد در تامین هزینه های زندگی شما نقش داشته باشد. هزینه های زندگی در اتریش با توجه به سبک زندگی افراد متفاوت است. در ادامه هزینه های برخی از اقلام مهم و اصلی در اتریش را مشاهده می کنید.

اجاره بها / خرید خانه – برای یک ماهمیانگین قیمت
اجاره آپارتمان (۱ خواب) در مرکز شهر724.65 €
اجاره آپارتمان (۱ خواب) خارج از شهر577.29 €
اجاره آپارتمان (۳ خواب) در مرکز شهر1،۳۲۶٫۰۴ €
اجاره آپارتمان (۳ خواب) خارج از شهر1،۰۲۸٫۵۰ €
قیمت هر متر مربع جهت خرید آپارتمان در مرکز شهر4،۶۳۸٫۷۳ €
قیمت هر متر مربع جهت خرید آپارتمان در خارج از شهر3،۲۱۳٫۰۹ €
سایر هزینه هامیانگین قیمت
یک کیلوگرم گوشت گاو15.54 €
یک لیتر شیر1.03 €
تخم مرغ3.15 €
یک کیلوگرم مرغ9.50 €
آب معدنی0.55 €
پنیر10.63 €
یک کیلوگرم پیاز1.36 €
یک کیلوگرم برنج1.60 €
یک قرص نان1.73 €
یک کیلوگرم گوجه فرنگی2.16 €
کاهو1.18 €
یک کیلوگرم موز1.76 €
یک کیلوگرم پرتقال2.11 €
یک کیلوگرم سیب2.22 €
تاکسی (۱ کیلومتر)1.50 €
بنزین (۱لیتر)1.24 €
بلیط یک طرفه مترو2.40 €
ماشین جدید و کوچک20،۰۰۰٫۰۰ €
هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام26.75 €
سینما، ۱صندلی10.00 €
متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات1،۹۹۶٫۵۲ €
نرخ بهره وام برای نرخ ثابت ۲۰ ساله2.21 €

بلوکارت اتریش و مزایای اخذ آن از طریق ثبت شرکت

اخذ بلوکارت اتریش برای شما مزایای زیادی به ارمغان می آورد به گونه ای که حتی از این روش به عنوان بهترین و کامل ترین روش مهاجرت و اخذ اقامت یاد می شود. از مزایای بلوکارت اتریش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • با یک سرمایه گذاری کم هزینه بهترین نوع اقامت اروپا را دریافت می کنید
 • در روند ثبت شرکت نیازی به ارائه طرح تجاری خاصی نیست
 • بعد از گذشت یکسال از اقامت در کشور مورد نظر می توانید به هر کشوری در اروپا نقل مکان کنید و محدود به کشور خاصی نمی باشد
 • تحصیل رایگان فرزندان و امکان دریافت حقوق از دولت
 • ریسک بسیار پایین سرمایه گذاری
 • ورود همزمان همراه با متقاضی اصلی
 • اجازه کار تمام وقت
 • امکان دریافت بیمه بیکاری و بازنشستگی
 • بهره مندی از سطح بالای رفاه اجتماعی

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت اتریش و آلمان و ویزای کاری

مقاله مرتبط

روش های مهاجرت به اتریش

بلوکارت اتریش و خدمات مؤسسه MIE اتریش

بلوکارت اتریش و خدمات مؤسسه MIE اتریش

روش ثبت شرکت در اتریش و اخذ اقامت این کشور و بلوکارت اتریش از این طریق یکی از راه هایی که موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) بنیانگذار آن بوده و تا به امروز ویزاها و کارت های اقامتی بسیاری از موکلین از این روش دریافت گردیده است. همان طور که توضیح داده شد این روش تنها مختص به کشور اتریش نبوده و این امکان برای دیگر کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد و شما با ثبت شرکت و البته استخدام شدن در شرکت مورد نظر می توانید موفق به اخذ بلوکارت اتریش شوید. البته مشکلاتی که در این راه برای ایرانیان وجود دارد، عدم امکان حساب باز کردن و ثبت شرکت این اشخاص در اروپا بدون داشتن اقامت کشور مورد نظر است. اما موسسه حقوقی ملک پور توانسته راهی را پیش پای شما عزیزان قرار دهد تا بدون هیچ نگرانی به امور تجارتی و اخذ بلوکارت اتریش و اقامت و پاسپورت در اروپا بپردازید. این موسسه با برخورداری از اطلاعات روز دنیا و هم چنین همکاری با وکیل مهاجرت در اتریش و هم چنین برترین وکلای کشورهای مختلف می تواند با اشراف کامل به قوانین حقوقی و بین المللی شما عزیزان را به هدف تان برساند.

لینک مقاله : اقامت کار شرکت

اقامت کار شرکت

بلوکارت اتریش و سخن پایانی

بلوکارت اتریش از طریق ثبت شرکت در اتریش و هم چنین سایر کشورهای اروپایی قابل دریافت بوده و در این مقاله به طور کامل به بررسی این موضوع پرداختیم. همان طور که توضیح دادیم اگر توانایی مالی مناسب برای ثبت شرکت و نگه داری آن برای مدتی معین را دارید می توانید برای دریافت بلوکارت اتریش که یکی از بهترین روش های اقامتی و اخذ پاسپورت اروپاست اقدام نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و همین طور دریافت مشاوره تخصصی جهت اقدام از روش بلوکارت اتریش می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نمایید. هم چنین می توانید فرم های مربوط به دریافت تماس را پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار نمایند. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه بلوکارت اتریش و یا سایر روش های مهاجرتی در بخش پرسش و پاسخ همین سایت مطرح نمایید تا در زمانی کوتاه مشاوران ما به شما پاسخ دهند. هم چنین می توانید در انتهای این مقاله نظرات سازنده خود را بیان نمایید تا کارشناسان پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ