بلوکارت blue card و بررسی شرایط و روش های اخذ آن

بلوکارت blue card ، روش های اخذ آن، طریقه دریافت بلوکارت blue card از طریق استخدام همسر و مراحل انجام آن در این مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت. سالانه افراد بسیار تمایل به دریافت بلوکارت blue card دارند ولی از شرایط دریافت آن آگاهی ندارند و سوالات بسیاری در این جهت در ذهنشان به وجود می آید. آیا برای دریافت کارت آبی نیاز است از سمت وکیل اقدام شود؟ راه های دریافت بلوکارت blue card به چه شکل است؟ برای چه کشورهایی می توان درخواست نمود؟ چه مدارکی برای این روش نیاز است؟ آیا این روش منجر به اقامت دائم و تابعیت می شود؟ همان طور که می دانید بلوکارت blue card به نوعی مجوزی برای اقامت در کشور مقابل می باشد که این شرایط برای متقاضی فراهم می آورد که بتواند با خانواده در اتحادیه اروپا (به غیر از دانمارک، ایرلند و انگلیس) کار و زندگی کند. اگر تمایل دارید از این روش برای مهاجرت به کشورهای اروپایی اقدام نمایید، به شما پیشنهاد داده می شود که با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نمایید، زیرا این موسسه با همکلری بهترین وکلای اروپا با رنکینگ بسیار بالا در سطح دنیا، در این امر می توانند به شما کمک شایانی نمایند. هم اکنون برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان می توانید از طریق راه های ارتباطی، با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما به طور تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.

بلوکارت blue card
 • بلوکارت blue card و شرایط عمومی آن
 • بلوکارت blue card اروپا و روش های اخذ آن
 • بلوکارت blue card و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر
 • بلوکارت blue card و مراحل ثبت شرکت
 • بلوکارت blue card و مدارک مورد نیاز
 • بلوکارت blue card و هزینه های زندگی در اروپا
 • بلوکارت blue card و مزایای اخذ آن از طریق ثبت شرکت
 • بلوکارت blue card و خدمات مؤسسه MIE اتریش
 • بلوکارت blue card و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

بلوکارت blue card و شرایط عمومی آن

کارت آبی blue card به افرادی اختصاص می یابد که در یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا مشغول به کار تخصصی بوده و دارای درآمد ماهانه مشخصی باشند، این درآمد ماهانه نباید از ۴٫۲۰۰ یورو در ماه کمتر باشد و شخص باید در آن شغل متخصص باشد. به عنوان مثال، به افرادی که تحت عنوان کارگر یا کارمند ساده مشغول به کار باشند، کارت آبی blue card تعلق نمی گیرد حتی با داشتن سابقه کار بالا و تحصیلات تکمیلی این مورد به آسانی کسب نمی گردد. لکن طی شرایطی یعنی با سرمایه گذاری به همراه مبلغی مشخص در یکی از کشورهای تاپ اروپا می توان به دریافت بلوکارت blue card نائل آمد. از مزایای بلوکارت blue card این است که شما می توانید با داشتن آن در هر جای اروپا مبادرت به اشتغال و زندگی فرمایید. از آنجایی که اتحادیه اروپا در این صدد است که کل کشورهای عضو را به صورت یک کشور واحد مدیریت و هدایت نماید، داشتن کارت آبی blue card می تواند کمک شایانی به متقاضیانی که تصمیم به زندگی در اتحادیه اروپا دارند را داشته باشد.

بلوکارت blue card و شرایط عمومی آن

همانطور که گفته شد، برای داشتن بلوکارت blue card به داشتن تخصص شغلی و در غیر این صورت احراز یکسری شرایط از جمله سرمایه گذاری در این کشور نیاز است. با داشتن بلوکارت blue card می توان هر کجای اروپا به جز کشورهای انگلیس، ایرلند و دانمارک کار و زندگی نمود. کشورهایی که بیشترین آمار را درخواست کارت آبی داشتند آلمان، اتریش، سوئد و بلژیک می باشند.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت ۱

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت ۲

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت اتریش (مجوز کار و اقامت در سراسر اروپا در سال ۲۰۱۹)

بلوکارت blue card اروپا و روش های اخذ آن

به طور کلی اخذ بلوکارت blue card از دو روش ثبت شرکت و کار امکان پذیر است. یکی از اهداف و سیاست های طراحی بلوکارت blue card در امر مهاجرت، ایجاد موقعیت مناسب شغلی برای نیرو های فنی، تحصیل کرده، متخصص و حرفه ای از سوی کشور های جهان سوم به سمت اروپا می باشد. در اتحادیه اروپا، کشورهای صنعتی و قدرتمند نظیر آلمان و اتریش به دلیل داشتن نرخ وسیع و رو به رشد توسعه اقتصادی، نیاز وافر به جذب و حضور نیروهای متخصص و کارکشته دارند که با توجه به منفی بودن رشد جمعیت و گستره بالای نرخ مسن جامعه و سایر مواردی از این دست در اکثر کشور های اروپایی، اتحادیه اروپا و خصوصا کشورهایی مانند اتریش به دنبال یکسان سازی و تسهیل امور مهاجرتی برای نیروهای کار متخصص و تحصیل کرده می باشند و این امر موجب شده کشورهای اتحادیه اروپا به عنوان رقیب جدی با کشورهایی چون امریکا و کانادا در جذب نیرو های تحصیل کرده و متخصص و مجرب تحت عنوان مقصد مهاجرتی در سنوات اخیر باشند. به جهت کسب اطلاعات ریز و تخصصی تر در خصوص راههای مهاجرت به این کشور ها می توانید به مقالات «‌ مهاجرت به آلمان »‌ و « مهاجرت به اتریش » رجوع بفرمایید.

بلوکارت blue card اروپا و روش های اخذ آن

با توجه به استقبالی که از طرح بلوکارت blue card در بین متقاضیان وجود داشته و نحوه شناسایی این طرح که غالبا بلوکارت blue card اتحادیه اروپا را تحت عنوان بلوکارت آلمان می شناختند، ذکر این نکته ضرورت دارد که توضیحی در خصوص آن ارائه دهیم. از آنجایی که آلمان کشوری بسیار قدرتمند با نرخ بالای رشد در امر توسعه صنعتی می باشد و تقاضای نیروی کار متخصص بسیار بالا و بازار کار قوی داشته و با توجه به نکاتی که اشاره شد، کشور آلمان برای بسیاری از افرادی که موفق به کسب بلوکارت blue card می شوند مقصد نهایی می باشد. از این رو بسیاری از افراد بلوکارت blue card اتحادیه اروپا را تحت عنوان بلوکارت آلمان می شناسند و این در حالیست که اکثر کشورهای قدرتمند اروپایی نظیر اتریش، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، فنلاند، هلند، پرتقال، سوئد، یونان، لهستان، مجارستان و… بسیاری از کشورهای دیگر، از قوانین کارت آبی اتحادیه اروپا پیروی و حمایت می نمایند هرچند در پاره ای از موارد قوانین داخلی کشورها تاثیرات جزئی در روند اعطای بلو کارت blue card خواهد گذاشت لیکن این امر در ماهیت ماجرا و موضوع کلی بلوکارت blue card تاثیر چندانی ندارد و نتیجه یکسان خواهد بود. از طرفی در خصوص بلوکارت blue card این نکته بسیار حائز اهمیت است که در جریان صدور ویزا ها، اقامت های کار و… مکانیزم سیستماتیک کشورها تاثیر گذار خواهد بود و هر کشور مکانیزم خود را در صدور مجوزات و ویزا ها اجرایی خواهد نمود لیکن کلیه امور مختص بلوکارت blue card می تواند مزایایی نسبت به ویزا های کاری داشته باشد که در همین مقاله بررسی و معرفی گردید. پس در نظر داشتنه باشید که بلوکارت blue card به هر فردی که ویزای کار دارد اعطا نگردیده و تنها به افرادی که دارای شرایطی خاص اشتغال (که در این مقاله شرح داده شد) اختصاص می یابد و می توانند از فواید آن بهره مند گردند.

لینک مقالات پیشنهادی :

کار در آلمان

ویزای کار آلمان

توجه!

نکته قابل توجه این است که: این طرح می تواند در سایر کشورهای اتحادیه اروپا نیز انجام شود و تنها محدود به آلمان یا اتریش نیست.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت آلمان، انگلیس و آمریکا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت آلمان و اتریش و ویزای کاری

لینک مقاله پیشنهادی : بلوکارت اتریش

بلوکارت اتریش

بلوکارت blue card و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر

داشتن کارت آبی blue card می تواند شرایط اقامت در اروپا و اشتغال در سراسر کشور های عضو اتحادیه اروپا را برای متقاضیان فراهم آورد. لکن همان طور که ذکر شد، دسترسی به کارت آبی blue card روند بسیار پیچیده و سختی دارد. ما در موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) با روشی جدید و ابداعی که منحصرا به موسسه ملک پور اختصاص دارد می توانیم به متقاضیانی که تمایل به داشتن بلوکارت blue card دارند کمک شایانی نموده و این امر را تسهیل نماییم. در روش ابداعی موسسه ملک پور جهت اخذ بلوکارت blue card نیاز به سرمایه اولیه حدود ۱۰۰ هزار یورو می باشد که کل مبلغ هزینه نمی شود، بلکه تنها بخشی از این مبلغ جهت ثبت شرکت و هزینه های جانبی آن در اتریش هزینه می گردد که حدودا ۴۰ هزار یورو برآورد می شود و مابقی به عنوان پشتوانه مالی در نظر گرفته می شود.

در کل اروپا برای ثبت شرکت چیزی حدود ۱٫۰۰۰ تا ۴٫۰۰۰ یورو هزینه می شود. در کشورهایی مثل اتریش و آلمان برای سرمایه اولیه ثبت شرکت ۳۵٫۰۰۰ یورو باید در حساب شرکت وجود داشته باشد که این مبلغ نیز به عنوان سرمایه اولیه متعلق به متقاضی خواهد بود. شرکت ثبت شده متعلق به سرمایه گذار و دارای شخصیت حقوقی خواهد بود و لذا سرمایه گذار می تواند از این شرکت جهت راه انداز کسب و کار در کشور بهره گیرد. در این پروسه با داشتن شرکتی حقوقی، متقاضی می تواند برای تکمیل کادر کارمندان خویش مبادرت به جذب نیروی کار نماید و بدین سان برای همسر و دیگر بستگان جاب آفر یا پیشنهاد شغلی ارائه دهد. مثلا با استخدام همسر خود در این شرکت و تعیین مبلغ پایه حقوق ۴٫۲۰۰ یورو در ماه می تواند برای همسر خویش موجبات اخذ بلوکارت blue card را فراهم آورد. از این روی که همسر متقاضی دارای کارت آبی blue card و پیشنهاد شغلی در آن کشور می باشد، می تواند برای سایر بستگان خویش شرایط اقامت را فراهم آورد و سایر اعضای خانواده نیز می توانند اقامت کشور مقابل را کسب نمایند. پیشنهاد می کنیم مقالات « اقامت آلمان » و « اقامت اتریش » را از دست ندهید.

بلوکارت blue card و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر

متقاضی می تواند در چند ماه اولیه حضور، از مبالغی که تحت عنوان پشتوانه مالی در حساب اولیه شرکت گذاشته بود مبادرت به پرداخت حقوق همسر خویش نماید تا زمانی که بعد از بررسی و مداقه در امور اقتصادی اتریش راهی را برای کسب درآمد انتخاب نماید. در کشور اروپایی برای راه اندازی هر کسب و کاری چه رستوران، فروشگاه یا سوپرمارکت می توان از شرکتی که ثبت شده است استفاده نمود. همان طور که ملاحظه فرمودید در این روش سرمایه گذاری همانند سایر روش ها به طرح توجیهی اقتصادی یا بیزینس پلن پیچیده و آنچنان قدرتمندی نیاز نیست و با تغییر اساس نامه شرکت، متقاضی می تواند در گرایش هایی که در نظر دارد فعالیت نماید. نکته قابل توجه این است که برخلاف سایر سرمایه گذاری ها، اقامت متقاضی از طریق استخدام همسر وی در یک شرکت که توسط خود متقاضی ثبت شده است میسر می گردد.

کلیه متقاضیان می توانند با دریافت کارت آبی blue card و یک سال اقامت در یکی از کشورهای اروپایی از جمله آلمان یا اتریش، در سایر کشور های اروپایی اقامت نموده و مبادرت به فعالیت و کسب درآمد نمایند. بدین صورت و همان طور که ملاحظه می فرمایید، این طرح محدود به کشورهای آلمان و اتریش نیست و قابلیت دسترسی به کل اتحادیه اروپا (به جز انگلیس، دانمارک و ایرلند) را دارد.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در اتریش

لینک مقاله : ثبت شرکت در اتریش

پکیج ثبت شرکت در اتریش

بلوکارت blue card و مراحل ثبت شرکت

برای دریافت کارت آبی blue card و به همین منوال جهت ثبت شرکت در یکی از کشورهای اروپایی ۶ مرحله وجود دارد که به شرح این مراحل خواهیم پرداخت:

 • تعیین شرکت و فعالیت
 • نام تجاری شرکت
 • جمع آوری مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت
 • تعیین میزان سرمایه شرکت و سهم هر سهام دار به استناد اساس نامه شرکت
 • ساخت مهر رسمی شرکت
 • انتخاب وکیل و یا نماینده رسمی متقاضی جهت طی کردن فرایند ها در صورتی که متقاضی حضور فیزیکی نداشته باشد

بلوکارت blue card و مراحل ثبت شرکت

پس از طی این فرایند و شرکت ثبت گردیده، می توان با ارسال پیشنهاد شغلی یا job offer و تعیین حداقل دستمزد ۴٫۲۰۰ یورو، فرد می تواند مبادرت به دریافت کارت آبی blue card نماید. از این روی در این روشی که منحصرا اختصاص به موسسه ملک پور دارد شما می توانید با ثبت شرکت و استخدام همسر و پرداخت دستمزد دست کم ۴٫۲۰۰ یورو به همسرتان، از طریق ایشان ویزا و اقامت کشور را دریافت نمائید.

ذکر این نکته الزامی است که این مراحل دشواری های خود را نیز خواهد داشت، مثلا برای استخدام شدن همسر در شرکت اتریشی شما شرایطی وجود دارد مثلا همسر شما باید بتواند حداقل امتیاز تعیین شده توسط دولت اتریش را بدست بیاورد.

بلوکارت blue card و مدارک مورد نیاز

یکی از مهم ترین موارد برای اخذ بلوکارت که بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه نمود ارائه درست مدارک مورد نیاز است. لیست مواردی که جهت اخذ کارت آبی blue card می بایست فراهم آوردید در این بخش از مقاله خدمت مخاطبان محترم ارائه می شود:

 • پاسپورت با اعتبار دست کم شش ماه
 • کپی از همه صفحات پاسپورت
 • ترجمه آخرین مدرک تحصیلی مورد تائید سفارت اتریش در ایران
 • در صورت تاهل ترجمه سند ازدواج
 • مشخص نمودن محل و آدرس شرکت
 • تنظیم یک رزومه کامل، صحیح و استاندارد به زبان انگلیسی
 • ثبت نام در وب سایت European Blue Card
 • داشتن یک قرارداد کاری حداقل ۱ ساله یا یک پیشنهاد کاری الزام آور
 • تهیه مدارک پوشش بیمه ای متقاضی و همراهان فرد (درصورت تصدیق شرایط متقاضی و نهایی شدن پروسه وی)
 • آشنایی با زبان کشور مقصد (آلمانی) یا زبان انگلیسی
 • تهیه کلیه مدارک تایید و تصدیق تخصص و سابقه کار متقاضی
 • مدارک قانونی سفر به ویژه پاسپورت با اعتبار حداقل ۱ ساله
بلوکارت blue card و مدارک مورد نیاز

بلوکارت blue card و هزینه های زندگی در اروپا

یکی از مواردی که در امر مهاجرت از طریق اخذ کارت آبی Blue Cardدر نظر خیلی از متقاضیان است که جدای از هزینه های ثبت شرکت، هزینه های زندگی روزمره و خورد و خوراک نیز می باشد. با این وجود که شرکت ثبت شده تا زمانی که به سود دهی و درآمد زایی برسد می توان با سرمایه اولیه شرکت هزینه های زندگی را پوشش داد. این مقاله توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) گردآوری شده و هر گونه کپی برداری از مطالب آن بدون نام بردن از منبع، غیر قانونی می باشد و این موسسه هیچ گونه رضایتی درباره آن نخواهد داشت. لذا باید دانست در طول اقامت می بایست به دنبال راه های درآمدزایی شرکت بود تا بتوان از طریق همین شرکت کفاف زندگی را تهیه کرد. هزینه های زندگی و حتی تحصیل فرزندان با توجه به سبک زندگی افراد متفاوت است. در این قسمت به شرح مختصری از هزینه های روزمره زندگی در اروپا خواهیم پرداخت:

اجاره خانه برای یک ماه میانگین قیمت به یورو
آپارتمان (۱ خواب) در مرکز شهر ۷۲۴٫۶۵
آپارتمان (۱ خواب) خارج از شهر ۵۷۷٫۲۹
آپارتمان (۳ خواب) در مرکز شهر ۱۳۲۶٫۰۴
آپارتمان (۳ خواب) خارج از شهر ۱۰۲۸٫۵۰
قیمت خرید آپارتمان میانگین قیمت به یورو
قیمت هر متر مربع جهت خرید آپارتمان در مرکز شهر ۴۶۳۸٫۷۳
قیمت هر متر مربع جهت خرید آپارتمان در خارج از شهر ۳۲۱۳٫۰۹

بلوکارت blue card و هزینه های زندگی در اروپا

جدول هزینه های جاری زندگی:

سایر هزینه ها قیمت به یورو
یک کیلوگرم گوشت گاو ۱۵٫۵۴
یک لیتر شیر ۱٫۰۳
تخم مرغ ۳٫۱۵
یک کیلوگرم مرغ ۹٫۵۰
آب معدنی ۰٫۵۵
پنیر ۱۰٫۶۳
یک کیلوگرم پیاز ۱٫۶۳
یک کیلوگرم برنج ۱٫۶۰
یک قرص نان ۱٫۷۳
یک کیلوگرم گوجه فرنگی ۲٫۱۶
کاهو ۱٫۱۸
یک کیلوگرم موز ۱٫۷۶
یک کیلوگرم پرتقال ۲٫۱۱
یک کیلوگرم سیب ۲٫۲۲
حمل و نقل هزینه به یورو
تاکسی (۱ کیلومتر) ۱٫۵۰
بنزین (۱لیتر) ۱٫۲۴
بلیط یک طرفه مترو ۲٫۴۰
ماشین جدید و کوچک ۲۰۰۰۰
تفریح و ورزش و اوقات فراغت هزینه به یورو
هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام ۲۶٫۷۵
سینما، ۱ صندلی ۱۰
متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات ۱۹۹۶٫۵۲
نرخ بهره وام برای نرخ ثابت ۲۰ ساله ۲٫۲۱

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بهترین روش اقامت اتریش

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در اتریش
مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

بلوکارت blue card و مزایای اخذ آن از طریق ثبت شرکت

در این قسمت از مقاله به بررسی مزایا و فواید کارت آبی blue card خواهیم پرداخت. داشتن بلوکارتblue card دارای مزایای بسیاری می باشد، به طوری که اکثرا به عنوان برترین و کم دردسر ترین روش مهاجرتی یاد می شود. در ادامه اشاره ای به فواید این مسیر خواهیم داشت:

 • با هزینه کم سرمایه گذاری صورت گرفته و بهترین نوع اقامت اعطا می شود
 • برای ثبت شرکت نیاز با طرح توجیهی اقتصادی یا همان بیزینس پلن خاصی نیست.
 • این مسیر محدود به کشوری نیست و بعد از اقامت یکساله، متقاضی می تواند در هر کشوری از اتحادیه اروپا مشغول به کار و مقیم شود.
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان و نیز دریافت حقوق دولتی میسر می گردد
 • در این روش، ریسک سرمایه گذاری بسیار کم می شود
 • با کارت آبی blue card، همراه می تواند به طور مستقیم و همزمان با متقاضی ورود به کشور نموده و درخواست کارت اقامت نماید.
 • اجازه کار به صورت تمام وقت وجود دارد.
 • بهره مندی از کلیه مزایای اجتماعی و شهردندی.
 • ممکن بودن دریافت بیمه بیکاری و حتی بازنشستگی.

بلوکارت blue card و مراحل ثبت شرکت

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت اتریش و آلمان و ویزای کاری

مقاله مرتبط

روش های مهاجرت به اتریش

بلوکارت blue card و خدمات مؤسسه MIE اتریش

بلوکارت blue card و خدمات مؤسسه MIE اتریش

دریافت بلوکارت blue card در اروپا از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت از این طریق یکی از روش هایی است که موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) بنیان گذار آن بوده است که خوشبختانه در چند سال اخیر از این روش نتیجه مطلوب را دریافت کرده که آثار و نتایج آن با رجوع به گالری سایت مشهود است. همان طور که در مطالب فوق ذکر شد این روش فقط مختص یک کشور نیست و شامل تمام کشورهای اروپایی به جز انگلیس، ایرلند و دانمارک می باشد. همانطور که مستحضر شدید شما با ثبت شرکت و استخدام در همان شرکت می توانید کارت آبی دریافت کنید. گرچه که ثبت شرکت در هر کشوری به سهولت انجام نمی گیرد و برای ایرانی ها با محدودیت هایی همراه است. به عنوان مثال، بدون داشتن اقامت نمی توانید در کشور مقابل حساب بانکی داشته باشید. خوشبختانه موسسه حقوقی ملک پور با همکاری بهترین وکلای اروپا توانسته راهی را برای شما سروران به ارمغان بگذارد تا شما بتوانید به راحتی از طریق ثبت شرکت و دریافت بلوکارت کارت آبی blue card به اقامت و تابعیت اروپا دست یابید.

لینک مقاله مفید: اقامت کار شرکت

اقامت کار شرکت

بلوکارت blue card و سخن پایانی

بلوکارت blue card و شرایط دریافت آن در این مقاله به طور کامل و تخصصی مورد بررسی قرار گرفت. شما دریافتید که داشتن بلوکارت blue card می تواند شرایط اقامت در اروپا و اشتغال در سراسر کشور های عضو اتحادیه اروپا را برای متقاضیان فراهم آورد. از مزایای بلوکارت blue card این است که شما می توانید با داشتن آن در هر جای اروپا مبادرت به اشتغال و زندگی فرمایید از آنجایی که اتحادیه اروپا در این صدد است که کل کشورهای عضو را به صورت یک کشور واحد مدیریت و هدایت نماید، داشتن بلوکارت blue card می تواند کمک شایانی به متقاضیانی که تصمیم به زندگی در اتحادیه اروپا دارند را داشته باشد. موسسه حقوقی ملک پور با روشی جدید و ابداعی که منحصرا به موسسه ملک پور اختصاص دارد می تواند به متقاضیانی که تمایل به داشتن بلوکارت blue card دارند کمک شایانی نموده و این امر را تسهیل نماییم. شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره دریافت کنید تا بتوانید برای آینده خود بهترین ها را رقم بزنید. همچنین اگر سوالی در این زمینه داشتید می توانید در قسمت دیدگاه مطرح کنید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

14 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. شهرام گفته:

  باسلام
  لیسانس برق با ۱۷ سال سابقه کار مرتبط در صنعت نفت
  مدرک فنی و حرفه ای برق صنعتی و سیم پیچی هم دارم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر برای کار در آلمان قصد اقدام دارید مدرک تحصیلی و سابقه کار مناسب است. حال باید سن شما و مدرک زبان نیز مشخص باشد تا بهتر بتوان راهنمایی کرد. لطفا این موارد را اعلام بفرمایید تا نظر بهتری بتوان ارائه کرد.

   پاسخ
 2. حسین جهانبخشی گفته:

  لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس مدیریت دارم.
  تخصص خاصی هم ندارم.
  حاضرم تو کارخونه کار یدی انجام بدم.
  ۲۷ سال سن دارم.
  یه کمی هم زبان انگلیسی بلدم در حد مکالمه.
  دوره icdl و پداگوژی رو هم گذروندم.
  سابقه ی کار هم ۲ سال به صورت پاره وقت دارم .
  می تونم سابقه کار فرمالیته به عنوان کارگر کارخونه هم جور کنم.
  منم میتونم برا بلو کارت اقدام کنم؟
  کل هزینه ای که دارم ۳۰ میلیون تومنه. کافی هست یا خیر؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، دوست گرامی برای اخذ بلوکارت شما باید در ابتدا از طریق کار وارد یک کشور شوید، سپس پس از به دست آوردن شرایط لازم برای اخذ بلوکارت اقدام کنید. لطفا مدرک زبان خود را نیز اعلام کنید ، شما می توانید برای کار در آلمان یا اتریش اقدام کنید.

   پاسخ
 3. نیما گفته:

  سلام من درخواست کار از آلمان دارم که فرم پرشده سازمان کار آلمان که توسط شرکت مربوطه پر شده را دارم…لیسانس برق هستم…تمام مدارکم آمادست…فقط حقوق ناخالصم ۳۴۰۰ یورو در سال است…سفارت ثبت نام کردم….میشه مستقیما برا بلو کارت اقدام کرد؟ و وقت سفارت خیلی طول میکشه…چه کار باید کرد؟

  پاسخ
 4. سینا گفته:

  با سلام
  آیا برای رشته مهندسی صنایع و فیلدهای شغلی مانند کنترل پروژه امکان کار هست؟
  آیا زبان آلمانی سطح B1 یک الزام برای پذیرش است؟
  آیا سوید هم بلوکارت دارد؟

  با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. فرزانه گفته:

  سلام و وقت بخير،
  شرايط اخذ بلو كارت در اروپا فقط شامل كسانى ميشود كه تحصيلات دانشگاهى دارند، يا كسانى كه حرفه اى مثل آرايشگرى را انجام ميدهند هم ميتوانند اقدام كنند؟
  ممنون از پاسخ شما.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که بتوانید به صورت فول تایم کار کنید و مالیات کشور را نیز پرداخت نمایید و دارای شرایط اخذ بلوکارت باشید می توانید اقدام نمایید .

   پاسخ
 6. لطفی گفته:

  سلام جناب ملک پور من لطفی هستم از تهران
  آیا امکان گذاشتن سرمایه بمبلغ ۵۰۰۰۰ یورو در یک شرکت در کشور اتریشی، و آن شرکت اینجانب را بعنوان کارمند خود دعوت به کار نماید و اینجانب حضور در آن شرکت نداشته باشم ولی بجای خودم با سرمایه ام کار کنند و سئوال این حقیر این است آیا امکان سود دهی به مبلغ ۳۰۰۰ یورو و ۹۰۰ یورو با کسر مالیات و بیمه ۲۱۰۰ یورو ماهیانه به صاحب پول پرداخت نمایند. ( آیا سود دهی ۵۰۰۰۰ یورو ۳۰۰۰ یورو می شود) ممنون از لطف شما
  ارادتمند شما : اطفی

  پاسخ