بهترین راه مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد و بررسی بهترین مسیر آن

 • مهاجرت به سوئد و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به سوئد و سوالات مطرح شده در این مورد
 • مهاجرت به سوئد ، شهروندی سوئد و تابعیت دوگانه
 • مهاجرت به سوئد از طریق تولد
 • مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج
 • مهاجرت به سوئد از طریق کار
 • مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل
 • مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به سوئد از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به سوئد و هزینه مهاجرت به این کشور

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به سوئد و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به سوئد ، اقامت سوئد و شرایط اخذ ویزای سوئد در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفته است. سوئد کشوری اروپایی و جزء کشورهای حوزه ی اسکاندیناوی می باشد که امروزه طرفداران بی شماری برای مهاجرت پیدا کرده است. به همین دلیل است که روزانه افراد بسیاری به دنبال بهترین راه مهاجرت به سوئد می باشند و خواستار اخذ اقامت دائم سوئد از طریق بهترین راه مهاجرت به سوئد هستند . به همین دلیل موسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش برترین موسسه ی حقوقی خاورمیانه با متخصصین مجرب در زمینه ی حقوق بین الملل بر خود واجب دانسته تا این مقاله را برای شما که سوالاتی در باب مهاجرت به سوئد دارید به نگارش در آورده و در آن به شما یاری رساند تا به پاسخ سوال بهترین راه مهاجرت به سوئد دست پیدا کنید . بر اساس نظر متخصصین حقوق بین الملل مهاجرت به سوئد راههای متفاوتی دارد که در این مقاله ابتدا انواع راههای مهاجرت به سوئد را بررسی می کنیم تا در انتها به پاسخ سوال بهترین راه مهاجرت به سوئد دست پیدا کنیم .

روزانه افراد بسیاری به موسسه ی حقوقی ملک پور ایمیل ارسال نموده و در مورد بهترین راه مهاجرت به سوئد از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد و مهاجرت تحصیلی به سوئد برای تحصیل در دانشگاههای سوئد و همچنین اخذ اقامت و تابعیت سوئد از مشاورین یاری می خواهند .باید به شما دوست عزیز که  خواهان مهاجرت به سوئد هستید و به دنبال بهترین راه مهاجرت به سوئد هستید بگوییم که برای اینکه به پاسخ سوال بهترین راه مهاجرت به سوئد دست پیدا کنید باید ابتدا شرایط خود را بررسی کرده و از تمامی انواع راههای مهاجرت به سوئد بهترین راه مهاجرت به سوئد را انتخاب نمائید .

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد و سوالات مطرح شده در این مورد

 • بهترین راه مهاجرت به سوئد و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چیست ؟
 • راههای مهاجرت به سوئد ۲۰۱۸ از جمله تحصیل در سوئد را میدانید ؟
 • بهترین راه مهاجرت به سوئد از جمله کار در سوئد و همچنین گرفتن وکیل مهاجرت به سوئد چگونه است ؟
 • آیا میتوان از ساده ترین و بهترین راه مهاجرت به سوئد از جمله ازدواج در سوئد و یا تولد فرزند در سوئد استفاده کرد ؟
 • آیا کشور سوئد را برای مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت سوئد انتخاب کرده اید ؟
 • بهترین راه مهاجرت به سوئد را چگونه میتوان انتخاب کرد ؟

مهاجرت به سوئد ، تابعیت دوگانه در سوئد و شرایط از دست دادن تابعیت

قانون سوئد در سال ۲۰۰۱ با تغییراتی همراه شد و تابعیت دوگانه را به رسمیت شناخت.

تابعیت سوئد از طریق خوگیری: برای اخذ تابعیت سوئد از طریق خوگیری باید شرایط زیر وجود داشته باشد.

 • شخص حداقل ۱۸ سال داشته باشد.
 • سکونت در سوئد برای ۵ سال و زندگی طبق قانون
 • رهایی از تابیعت قبلی

از دست دادن تابیعت: تابعیت سوئد در شرایط زیر قابل لغو است و به فرزندان شخص نیز اعمال می شود.

از دست دادن تابعیت به صورت داوطلبانه: لغو کردن تابعیت سوئد به صورت داوطلبانه طبق قوانین سوئد امکان پذیر است و باید اخذ تابعیت جدید به سفارت این کشور اثبات شود. برای انجام روند کار و امور باید با سفارت سوئد هماهنگ داشته باشید.

لغو تابعیت به صورت اجباری: شخص به صورت داوطلبانه تابعیت کشور جدید را اخذ کند.

مهاجرت به سوئد از طریق تولد

افراد متولد شده در سوئد بعد از ۱ آوریل ۲۰۱۵ به صورت اتوماتیک تابعیت سوئد را در شرایط زیر کسب می کنند:

 • یکی از والدین تابعیت سوئد را در زمان تولد فرزند داشته باشد.
 • یکی از والدین شخص تا زمان مرگ تابعیت سوئد را داشته باشد.

افرادی که قبل از ۱ آوریل ۲۰۱۵ در سوئد متولد شده اند تحت شرایط زیر می توانند اقامت سوئد را بدست بیاورند.

 • مادر شخص شهروند سوئد باشد. ( مادر از ۱ جولای ۱۹۷۹ شهروندی خود را کسب کرده باشد)
 • پدر فرزند تابعیت سوئد را داشته باشد و با مادر فرزند ازدواج کرده باشد.
 • پدر شهروندی سوئد داشته باشد و فرزند خارج از رابطه زناشویی و در سوئد متولد شده باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت سوئد از طریق تولد

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

دوستان عزیزی که قصد دارند به مهاجرت به سوئد داشته باشند  و با یک تبعه ی سوئدی ازدواج نمایند اطلاع داشته باشند که در صورتی که شما خواهان اخذ اقامت سوئد هستید از طریق ازدواج با یک فرد سوئدی می توانید به اقامت دائم سوئد دست پیدا کنید. بر اساس قوانین سوئد در باب ازدواج هر فرد تبعه ی سوئد که با  هر شخص خارجی ازدواج نماید بلافاصله بعد از ازدواج می تواند به اقامت دائم سوئد دست پیدا کند . پس اگر شما دوست عزیز به دنبال اخذ اقامت سوئد هستید و قصد دارید با یک تبعه ی سوئدی ازدواج نمایید بدانید که با ازدواج با یک تبعه ی سوئدی می توانید به اقامت سوئد دست پیدا کنید . موسسه ی حقوقی ملک پور با کادری مجرب می تواند مراحل اخذ اقامت دائم سوئد از طریق ازدواج را برای شما شرح داده و در این راه به شما یاری رساند . هم اکنون با مشاورین ما تماس گرفته و سوالات خود را در این زمینه از مشاورین ما پرسیده و پاسخ صحیح و حقوقی را با توجه به قوانین روز دریافت نمائید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مهاجرت به سوئد از طریق کار

دوستان عزیزی که به دنبال اخذ اقامت سوئد و مهاجرت به سوئد از طریق کار هستند باید به این نکته توجه داشته باشند که برای مهاجرت به سوئد از طریق کار باید شما دوست عزیز از دولت سوئد دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید به کشور سوئد از طریق کار مهاجرت نمائید و مهاجرت به سوئد از طریق کار داشته باشید . یعنی باید کارفرمائی که احتیاج به شغل یا حرفه ی شما دارد برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید و رزومه ی شما را به عنوان شخصی که در محیط کاری خود به او احتیاج دارد درخواست نماید تا شما از طریق آن دعوت نامه بتوانید به کشور سوئد مهاجرت کرده و مشغول به کار شوید . شاید این سوال به ذهن شما خطور نماید که از کجا میتوانیم کارفرما در سوئد پیدا کنیم ؟

این سوال شما و سوال بسیاری از دوستانی است که روزانه با موسسه ی حقوقی ملک پور تماس گرفته و در این باب از مشاورین ما یاری میخواهند . در پاسخ به این سوال باید به شما عرض کنیم که برای پیدا کردن کارفرما در سوئد شما میتوانید رزومه کاری خود را برای سایت های کاریابی در کشور سوئد که به دنبال نیروی کاری هستند فرستاده تا از طریق کارفرمای معتبر دعوت به کار شوید . نکته ای که باید شما به ان توجه نمائید این است که به دلیل این که زبان رسمی کشور سوئد زبان سوئدی می باشد و اکثر مردم به زبان سوئدی تکلم میکنند شما برای کار کردن در سوئد بهتر است به این زبان مسلط بوده و سپس برای کار در سوئد اقدام نمایید زیرا زمانی که به زبان سوئدی مسلط باشید بسیار ساده تر می توانید خود را در سوئد مشغول به کار کرده و کارفرما برای خود پیدا نمائید . زیرا طبیعتا شخصی که به زبان رسمی سوئد مسلط می باشد خیلی راحت تر می تواند با کارفرما ارتباط برقرار کرده و مشغول به کار شود . نکته ی دیگری که باید به آن توجه نمائید این است که افراد بسیاری هستند که هم اکنون ادعا میکنند می توانند به راحتی برای شما در سوئد کارفرما پیدا کرده و شما را با سطح  پایین ترین رزومه ی کاری مشغول به کار نمایند . باید به شما دوست عزیز و فهیمی که هم اکنون به دنبال جمع اوری اطلاعات در زمینه بهترین راه مهاجرت به سوئد هستید عرض کنیم که متاسفانه در این راه سود جویان بسیاری هستند که با اخذ مبالغی به شما وعده و وعید کذب در باب پیدا کردن کارفرما برای شما و مشغول کردن شما در سوئد برای کار میدهند . سعی کنید برای کسب اطلاع در این زمینه حتما با مشاورین با تجربه در موسسات حقوقی معتبر ارتباط برقرار کرده و اطلاعات دقیق را دریافت نمائید. موسسه ی حقوقی ملک پور با سال ها تجربه در باب مشاوره به بهترین شکل ممکن به شما یاری میرساند تا مبادا افراد سودجو با اخذ مبالغ کلان وقت و سرمایه ی شما را به باد دهند . هم اکنون می توانید با برترین موسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص بهترین راه مهاجرت به سوئد به صورت تخصصی در این زمینه از مشاورین یاری بخواهید و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مقالات مرتبط و فایل های صوتی و تصویری با کار در سوئد

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در سوئد

اخذ اقامت کاری در سوئد
ویزای کار در سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

دوستان عزیزی که قصد مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری را دارند توجه داشته باشند که اگر شما مبلغی معادل ۱۵۰۰۰۰دلار برای این کار در نظر گیرید و آن را به کشور سوئد منتقل نمائید می توانید در سوئد سرمایه گذاری کرده و به اقامت سوئد دست پیدا کنید . شما این مبلغ را به دو شکل می توانید به سوئد منتقل نمائید . یا ۱۵۰۰۰۰ دلار را به کشور سوئد فرستاده و خودتان به کشور سوئد سفر کنید و با این سرمایه به فعالیت بپردازید  و یا این که مبلغ ۱۵۰۰۰۰ دلار را طی چندین مرحله به کشور سوئد انتقال دهید . یعنی از طریق ثبت شرکت در سوئد به فعالیت بپردازید . برای ثبت شرکت در سوئد شما نیاز دارید که ابتدا زمینه ی فعالیت خود را در قالب یک طرح تجاری برای دولت سوئد شرح دهید و در صورتی که دولت سوئد با طرح تجاری شما موافقت کرد در زمینه ی ان طرح تجاری شرکت را به ثبت رسانده و در آن زمینه فعالیت خود را آغاز نمائید . توجه نمائید که شرکتی که شما در سوئد به ثبت میرسانید باید یک شرکت فعال بوده و شما طی فعالیت شرکت مالیات به دولت سوئد پرداخت نمائید تا بتوانید بعد از گذشت چند سال درخواست اقامت دائم سوئد نمائید . توجه داشته باشید اگر شما مالیاتی پرداخت نکنید و یا شرکت شما فعالیت نداشته باشد اقامت شما به اقامت دائم تبدیل نخواهد شد .

سرمایه گذاری در سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

در نهایت در خصوص بهترین راه مهاجرت به سوئد اگر شما جزء آن دسته از عزیزانی هستید که شرایط کاری، ازدواج و یا سرمایه گذاری را در سوئد ندارید نگران نباشید . شما می توانید از طریق دیگر که همانا اخذ ویزای تحصیلی سوئد می باشد اقدام به مهاجرت به سوئد نموده و در انتها به کسب اقامت دائم سوئد دست پیدا کنید . کشوری که امروزه بالاترین امنیت اجتماعی را در اتحادیه ی اروپا دارد شما را برای تحصیل پذیرا می باشد . ما دانشگاه های جنوب کشور سوئد که از نظر آب و هوایی شرایط بسیار ایده آلی را دارند به شما برای تحصیل پیشنهاد می کنیم . برای هر رشته ی تحصیلی و با هر سن و سالی که هستید هم اکنون می توانید برای ویزای تحصیلی سوئد اقدام نمائید و در نهایت به اقامت دائم سوئد دست پیدا کنید . شاید هم اکنون این سوال به ذهن شما خطور کند که ایا برای اخذ پذیرش تحصیلی از کشور سوئد نیاز به مدرک زبان سوئدی می باشد ؟

در پاسخ به شما دوست عزیز باید بگوییم که هم اکنون دانشگاه هایی در سوئد وجود دارند که بدون نیاز به زبان سوئدی می توانید از انها پذیرش تحصیلی اخذ نمائید . این دانشگاه ها به زبان انگلیسی می باشند و حتی شما نیازی به مدرک زبان انگلیسی با نمره ی بالا هم ندارید. شما تنها می توانید با مدرک زبان آیلتس با نمره ی ۵ از کشور زیبای سوئد و از دانشگاه های انگلیسی زبان اخذ پذیرش تحصیلی سوئد را داشته باشید .

شرایط همراه در هنگام تحصیل در سوئد

سوال دیگری که امکان دارد به ذهن شما خطور نماید این است که آیا با پذیرش تحصیلی در سوئد  امکان اخذ ویزای همراه در ویزای تحصیلی سوئد را به کشور سوئد داریم ؟

پاسخ شما مثبت می باشد . اری . شما با اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئد می توانید برای همراهان خود نیز ویزای همراه را درخواست نمائید و دیگر نگرانی از بابت بردن همراه با خود را ندارید .

دوستان عزیزی که توانایی اخذ مدرک زبان انگلیسی آیلتس با نمره ی بالا را ندارند می توانند از کشور زیبای سوئد تنها و تهنا با داشتن مدرک زبان آیلس با نمره ی ۵ پذیرش تحصیلی گرفته و ادامه ی دوره های زبان خود را در سوئد گذرانده و وارد دانشگاه شوند . شما می توانید در سوئد وارد دوره های زبان ۶ ماهه شده و زبان خود را تقویت نمائید و سپس وارد دانشگاه شوید . نکته ی بسیار مهمی که بسیاری از افراد را هم اکنون مشتاق اخذ پذیرش از سوئد نموده است این است که شما در کنار یادگیری زبان انگلیسی می توانید به رایگان زبان سوئدی را نیز آموزش دیده و به باز کار سوئد دست پیدا کنید . شما با یادگیری زبان سوئدی حتی به عنوان دانشجو می توانید به راحتی در سوئد مشغول به کار شده و هزینه های زندگی خود را به راحتی پشتیبانی نمائید . هم اکنون با موسسه ی حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در این رابطه اخذ نمائید . مشاورین با تجربه ی ما شرایط را به طور کامل برای شما شرح داده و شما را به بهترین شکل ممکن یاری خواهند نمود .

مقایسه تحصیل در انگلستان و سوئد
تحصیل دکترا در سوئد
دانشگاه صنعتی چارلمز در سوئد
دوره زبان در سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق پناهندگی

در کشور سوئد سازمانی که مسئولیت دریافت درخواست پناهندگی و بررسی پناهندگی را بر عهده دارد ، اداره مهاجرت سوئد می باشد که پناهجویان برای تسلیم درخواست خود می توانند به ادراه مهاجرت مراجعه نموده و امور مربوط به پناهندگی خود را پیگیری نمایند ، مطابق با مقررات کنوانسیون ژنو یا کنوانسیون پناهدگی سازمان ملل متحد اداره مهاجرت سوئد وظیفه محافظت از حقوق اجتماعی و انسانی پناهجویان را دارد ، پناهجویانی که میخواهند درخواست پناهندگی خود را به یکی از شعبات اداره مهاجرت سوئد ارائه نمایند حتما باید وارد خاک سوئد شوند ، ساختمان مرکزی اداره مهاجرت سوئد در شهر NORRKOPING و سایر شعبه های آن در شهرهای گوتنبرگ ، استکهلم و مالمو می باشد ، با درخواست رسمی پناهندگی در سوئد شخص پناهنجو تلقی میگردد این بدین معنا است که شخص درخواست پناهنده شدن در سوئد را دارد و سپس با موافقت پناهنده محسوب می شود و می تواند از خدمات شهروندی استفاده نماید . با توجه به سختی های که در این راه وجود دارد پیشنهاد می شود که حتما از طرق مناسب اقدام کنید.

مقاله مرتبط

پناهندگی در سوئد

مهاجرت به سوئد و هزینه مهاجرت به این کشور

مانند همه کشورهای دنیا هزینه زندگی در سوئد نیز به محل و سبک زندگی بسیار وابسته است به صورت خلاصه بعضی از هزینه های زندگی در سوئد را در زیر می توانید مشاهده کنید.

 • غذا : ۲۰۰۰ کرون ماهیانه
 • سکونت : ۳۷۰۰ کرون ماهیانه
 • هزینه رفت و آمد: ۵۵۰ کرون در ماه
 • تلفن و اینترنت : ۲۰۰ کرون در ماه
 • سرگرمی و هزینه های متفرقه : ۱۴۵۰ کروه در ماه

میانگین کلی هزینه زندگی در سوئد : ۸۰۰۰ کرون معادل ۸۵۰ یورو و ۱۰۰۰ دلار

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در سوئد
سخن پایانی در مورد مهاجرت به سوئد

حال با توجه به اطلاعاتی که در مورد شرایط و راههای مهاجرت به سوئد برای شما شرح دادیم به نظر می رسد بهترین و امن ترین راه برای مهاجرت به سوئد مهاجرت از راه تحصیل در سوئد می باشد . شما اکنون با خواندن این مقاله با اطلاعاتی که در باب مهاجرت به سوئد کسب نمودید به راحتی می توانید شرایط مهاجرت به سوئد از جمله تحصیل در سوئد و یا کار در سوئد و یا سرمایه گذاری در سوئد و یا ازدواج در سوئد و یا تولد فرزند در سوئد را با شرایط خود تطبیق داده و بهترین طریق را برای مهاجرت خود به سوئد انتخاب نمائید. در این راه حتما با کارشناسان حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از انها مشاوره رایگان و یاری بخواهید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

355 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. حمید گفته:

  با سلام و احترام . بنده ۳۸ ساله هستم و دیپلمه و همسرم ۳۷ فوق دیپلم ،پسرم ۱۲ سالشه . تا چهار سال دیگه بازنشسته میشم و نمیخوام پسرم تا زمان مشمولیت سربازی اینجا باشه .تکنیسین مونتاژ خودرو هستم در یک شرکت خودروسازی شاغلم . مدارک فنی جوشکاری ، تراشکاری، تاسیسات ،برق ساختمان ، برق و مکانیک خودرو و کامپیوتر دارم .کل سرمایه من حدود یک و نیم میلیارد میشه . خواهرم مقیم سوئده و برادرم همه در حال مهاجرت به اونجاست . راهکار شما برای مهاجرت به سوئد و یا کشور دیگه چیه . اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط شما دو راه کار و سرمایه گذاری مناسب هست. برای کار حتما باید پیشنهاد کار رسمی داشته باشید. میشه برای فرزند هم به صورت جدا اقدام کرد.

   پاسخ
 2. محمدزاده گفته:

  سلام
  من ۲۸سالمه
  مجرد
  لیسانس مدیریت صنعتی
  شغلم نجاری (MDF)
  ۵سال سابقه کاردارم با جواز کسب
  مدرک زبان هم ندارم
  ۳۰۰میلیون هم سرمایه دارم
  لطفا بهترین روش مهاجرت رو به پیشنهاد بدید؟ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن ، کار و تحصیل بهترین گزینه ها هستند. برای کار باید پیشنهاد کاری داشته باشید و برای تحصیل هم باید مدرک زبان بگیرین. آیلتس در حد ۶٫۵ خیلی بهتون کمک می کنه

   پاسخ
 3. محسن گفته:

  سلام.من مهندس مکانیک هستم و طراح صنعتی.نرم افزار تخصصی من همه جا کار میشه و من در اون حرفه ای هستم.زبان انگلیسی کامل مسلطم ۲۵ ساله میباشم.چطور میتونم کار پیدا کنم در سوئد و شما برای این امر چقدر میتونید به من کمک کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کاریابی در سوئد مقالات جامعی نگارش شده که ب روی وبسایت های مختلف موسسه منتشر شده . با توجه به سن باید سابقه کار داشته باشید تا شانس ویزا بالا باشه.

   پاسخ
 4. افشین گفته:

  ۲۴ ساله هستم .مدرک کارشناسی مهندسی عمران با معدل ۱۵ از دانشگاه سراسری.
  آشنایی خوب با زبان انگلیسی دارم ولی مدرک زبان ندارم ولی کامل مسلطم و راحت مکالمه میکنم.
  موقعیت شغلی هم برام وجود داره در سوئد و فقط باید خودمو بتونم برسونم به سوئد. بهم گفتن از طریق تحصیلی اقدام کنم راحت تر.
  تا ۱۰۰ میلیون هم میتونم هزینه کنم.
  فقط میخوام سریع تر برم و خودمو تو ایران درگیر مدرک زبان نکنم.امکانش هست بدون مدرک زبان ویزای تحصیلی اکی کنم که فقط بتونم برم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 5. sasan گفته:

  با سلام و خسته نباشی خدمت شما اعضای محترم و موسسه اقای ملک پور.بنده ۲۳سال دارم و متاهل هستم و قصد سفر و اقامت داعم سوعد رو دارم یه برادر با اقامت داعم در سوعد رو دارم هنوز تصمیم فرزند رو نگرفتم تا نیومدم سوعد انجام نمیشه تصمیمم راهنمایی کنید خداوند متعال محافظ جان و مال شما. ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، راه های متنوعی برای اقامت سوئد وجود دارد. شما باید در ابتدا بتونید وارد این کشور بشین و سپس دنبال اقامت دائم و پاسپورت باشید. تحصیل ، کار و سرمایه گذاری طرق معمول هستند. لطفا مدرک زبان و مدرک تحصیلی و سابقه کار رو بفرمایید تا بهتر بتونیم در خدمت شما باشیم.

   پاسخ
 6. سمیرا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من سی و شش سالمه و همسرم سی و هشت سال و یک دختر پنج ساله داریم
  من مدرک فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم و همچنین مدرک CELTA از دانشگاه کمبربج
  به نظر شما میتونم برای یک فوق لیسانس دیگه اقدام کنم البته باید بگم که مدرک لیسانس من علوم تربیتی گرایش دبستان هست که سال ۸۷ گرفتم و در مقطع فوق تازه فارغ التحصیل شدم و گپ تحصیلی دارم به نظر شما بین کشور سوئد و اتریش کدام برای من و خانواده ام گزینه بهتری هست که از طریق تحصیل مهاجرت کنیم من چهار سال هم سابقه تدریس زبان دارم البته بدون بیمه میتونم برای هزینه هام حیت تخصیل مشغول به کار باشم ؟ . ممکنه لطفا راهنمایی بفرمایید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خوب هست . باید بدونیم چند سال گپ تحصیلی دارین. شرایط کلی شما برای کانادا مناسب هست ولی باید تخصصی بررسی بشه حتما ، اتریش و سوئد هم گزینه های خوبی هستند.

   پاسخ
 7. فرید گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ۲۱ سالمه مدرک دیپلم و پایان خدمت ارتش رو دارم تا حدودی اشنایی با طراحی سایت و امنیت و کار کردم باتوجه به شرایط بنده شما چه چیزی رو پیشهاد میکند و چه راهی ایا مهاجر از طریق کشور ثالث یعنی ترکیه جوابگو هست یا خیر؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 8. الهام گفته:

  سلام و درود
  من حدود ۱۰ سال کار آزاد داشتم و جواز کسب دارم والان هم تور لیدر هستم دو فرزند بالای ۲۰ سال دارم و تمایل به مهاجرت دارم پیشنهاد شما برای ما چیست سپاسگزارم

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. زهره گفته:

  با سلام من ۳۷ سالمه و همسرم ۴۶ ساله هردو لیسانس حسابداری و در بانک و سازمان آب مشغول به کار هستیم یه پسر ۱۱ ماهه و یه دختر ۹ ساله داریم به نظر شما بهترین راه مهاجرت برای ما چیه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن و گپ تحصیلی که دارید از روش تحصیلی نمیشه اقدام کرد. روش کاری و سرمایه گذاری برای شما مناسب هست. برای کار پیشنهاد کاری باید داشته باشید. البته برای تحصیلی کشوری مثل اتریش میشه اقدام کرد و برای سایر اعضای خانواده ویزای همراه گرفت.

   پاسخ
 10. حسن گفته:

  سلام
  من حسن ۴۵ ساله هستم مناهل ۲فرزند دارم دو سال دیگر بازنشسته میشوم برای اینده فرزندانم مایل به مهاجرت بعد بازنشستگی هستم پیشنهاد شما چیست.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن روش های سرمایه گذاری مناسب هستند. میشه برای شما خودحمایتی اتریش یا فرانسه اقدام کرد. روش های ثبت شرکت هم خیلی میتونه خوب باشه اگر شرایط رو داشته باشید.

   پاسخ
 11. zahra گفته:

  سلام وقتتون بخیر ۲۸ ساله ام و دانشجو ارشد بهداشت وایمنی مواد غذایی ام و ۲ترم دیگه تموم میشه دارای مدرک فنی حرفه ای فتوشاپ و ICDL و مربی کمک های اولیه در هلال احمر ام و مجرد هستم مدرک زبان ندارم . قصد مهاجرت به سوئد را دارم. لطفا راهنمایی کنید

  Rating: ۴
  پاسخ
 12. rozhin گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و امسال قراره برم دانشگاه پیام نور و مدرک زبان هم ندارم من میخواستم به کشور سوئد مهاجرت کنم و ویزای دانشجویی بگیرم من باید چیکار کنم ؟ تا سال دیگه اگه من مدرک زبانمو بگیرم میتونم برم ؟ من ریز نمرات تحصیلیم خوب نیست فوق دیپلم هم دارم حالا برای من امکانش هست که برم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 13. مجتبی گفته:

  سلام من مجتبی ۳۸ ساله دارای مدرک کاردانی رشته تربیت بدنی هستم و دارای یک فرزند و همسرم هم دارای مدرک کارشناسی رشته روانشناسی ایا ما میتوانیم اقامت کشور سوید را دریافت کنیم. با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، بله از راه تحصیل میشه اقدام کرد و ویزای تحصیلی سوئد رو اخذ کرد. مدرک زبان می خواین . مدارک ویزاتون خیلی مهم هست چون سوئد سخت گیری های خاصی داره

   پاسخ
 14. محمد امین گفته:

  سلام من یه پسر ۱۸ ساله هستم هنوز دانشگاه هم نرفتم میخواستم به کشور سوئد مهاجرت کنم زبان انگلیسی مدرک ندارم ولی میتونم بگیرم میخواستم ببینم چکار میتونم بکنم برای اقامت ؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن روش تحصیلی بهترین روش هست. مدرک زبان خیلی کمکتون میکنه ، اخیر سوئد برای ویزا سخت گیری های خاصی داره که با داشتن وکیل شانستون بالاتر خواهد بود.

   پاسخ
 15. هلیا گفته:

  سلام.من ۲۸سالمه و مدرک کارشناسی رشته تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه دولتی دارم، نمره آیلتس ۶.۵ دارم و مجرد هستم. ۴سال هم سابقه کار مرتبط با رشته ام در سیستم بهداشت ایران دارم.
  آیا از طریق تحصیلی برای سوئد می تونم اقدام کنم و در نهایت می تونم اقامت دائم بگیرم؟اگه که نه کدوم کشورها را پیشنهاد می کنید؟
  باتشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 16. وحید گفته:

  باسلام
  من ۳۹ سالمه لیسانس ict دارای ۲ فرزند زیر ۴ سال و همسرم ۴۰ ساله برای فوق ليسانس کشور سوئد میخواستم اقدام کنم آیا امکانش هست. ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 17. صادق گفته:

  با سلام و وقت بخیر. بنده ۳۰ سالمه مجرد. لیسانس حسابداری و آشنایی با زبان ولی مدرک ایلتس هنوز اقدام نکردم. ۳۵۰ میلیون وجه نقد دارم. میخواستم به کشور سوئد مهاجرت کنم بهترین راه حل چیه واسه اینکه اقامت بگیرم؟ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
 18. hadi گفته:

  باسلام بنده بازنشسته اموزش پرورش هستم سن ۴۳سال دارم بخاطر فرزندم که دانش اموززرنگ سال ۱۱دبیرستان هست میخوام مهاجرت به سوعدکنم براتحصیل فرزندم چطوری میتونم مهاجرت کنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن بهترین روش برای اقامت شما و خانواده در سوئد روش سرمایه گذاری در سوئد هست. کشورهای کانادا و انگلستان هم گزینه های مناسبی برای تحصیل در مقطع دبیرستان هستند.

   پاسخ
 19. الهام گفته:

  سلام من الهام ۳۰ ساله لیسانس نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه غیر انتفاعی دارم و زبانم ایلس ۶ هست. همسرمم لیسانس حسابداری دارن. من پنج سال سابقه کار غیر مرتبط بارشته تحصیلیم و همسرمم سوپر مارکت دارن و با زبان انگلیسی آشنایی دارن . از لحاظ مالی تمکن داریم. من میتونم برای ویزای تحصیلی در مقطع لیسانس اقدام کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، از طریق ورزشی و کاری باید پیشنهاد کاری لز سوئد داشته باشید که شانستون بالا باشه. با توجه به رشته همسر شاید المان گزینه مناسبی باشه که نیازمند بررسی بیشتر هست.

   پاسخ
 20. عنبري گفته:

  با سلام من ۴۰ ساله هستم فوق ليسانس روابط بين الملل كه ۳ سال پيش مدرك گرفتم الان دارم براي ايلس ميخونم كارمند قراردادي نفت هستم ۱۶ سال سابقه كار دارم . همسرم ۵۰ ساله است و مدرك مكانيك داره و ۲۴ سال سابقه داره و ناظر پروژه برق هست . آيا راه كاري وجود داره كه بتونم مهاجرت كنم به غير از سرمايه گذاري ؟ لطفاً راهنمايي كنيد .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید برای کشورهای اقدام کنید که گپ تحصیلی تاثیری در پذیرش و ویزای شما نداره . کشور اتریش میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه . با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 21. سياوش گفته:

  با سلام. من ۳۷ سالمه يكي دو ساله كارشناسي ارشد گرافيك گرفتم. ده سال سابقه كار دولتي دارم همسرم ۳۴ سالشه ليسانسه مترجمي زبان داره . ميشه راهنمايي كنيد چه راهي خوبه براي مهاجرت به سوئد. حداقل سرمايه اي كه مي تونم جور كنم هم ۱۵۰ ميليون تومنه.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای شما دو روش کار و تحصیل مناسب هست. برای کار در کشور سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید. برای تحصیل میشه اقدام کرد براتون و مدرک ربان مهم هست. همچنین باید مشخص بشه که چند سال گپ تحصیلی دارید.

   پاسخ
  • Mmp گفته:

   سلام
   من ۳۶ سالمه کارم بزینس لوازم ارایشی و همسرم کار فنی و یه دختر ۱۵ ساله دارم که حرفه ای ورزش تکواندو کار میکند و دان یک داره با توجه به شرایطم از چه راهی میشه مهاجرت کنم به سوئد

   Rating: ۵
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام
    دوست عزیز شما از روش های تحصیلی و کاری و هم چنین سرمایه گذاری می توانید اقدام کنید. برای اخذ اقامت کاری در کشور سوئد شما نیاز به دعوتنامه کاری دارید . در خصوص راه های تحصیلی و سرمایه گذاری می بایست شرایط شما به طودر دقیق تر بررسی گردد.مدرک تحصیلی و مدرک زبان شما و همسرتان و هم چنین سن همسر و پشتوانه مالی خود را بفرمائید

    پاسخ
 22. زهرا رحیم زاده گفته:

  سلام من ۲۳ سالمه.لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم.آیا شانسی برای ادامه تحصیل در سوئد رو دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 23. فریبا گفته:

  سلام من ۳۲ سال دارم و ارشد زیست شناسی هستم برای ایلتس نمره ۵٫۵ هم میتونم بگیرم. چندتا مقاله بین المللی هم دارم.تا حالا موفق نشدم با وجود رزومه خوب نظر استادی رو برای مقطع دکترا جلب کنم. پیشنهاد شما چیه؟با توجه به اینکه سرمایه زیادی هم ندارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای دکترا مهمترین نکته داشتن سوپروایزر هست. لطفا در کانال تلگرام مجموعه عضو شوید و فایل های ارتباط با اساتید را بررسی نمایید. برای تحصیل دکترا ما می توانیم شما را راهنمایی کنیم ، لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
 24. رضا گفته:

  سلام.من ۵۴ سالمه.بازنشسته.دارای همسر و دو فرزند.تمکن مال .قصد اقامت به تنهایی در سوئدو یا یک کشور اروپایی دارم.ممنونم پیشنهادتونو داشته باشم.

  Rating: ۵
  پاسخ
 25. Babak گفته:

  سلام من ۳۵ سال دارم فوق دیپلم گرافیک هستم . یه شرکت در سال ۹۰ ثبت کردم و مدیر عامل اون هستم . ولی درآمد زیادی نداشتم . زبانم خوب نیست . دو سری ویزای شینگن دارم . برای ویزای تحصیلی هزینه زیادی ندارم . برای کار تمامی کار های فنی رو بلد هستم و تجربه دارم ولی مدرک ندارم . لطفا بفرمایید چکار باید کنم ؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به گپ تحصیلی برای تحصیل شانستون بابا نیست، برای کار باید مدرک زبان داشته باشید و حداقل مدرک لیسانس، کشور آفریقای جنوبی میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه

   پاسخ
 26. Aysell گفته:

  سلام.۳۰ سالمه.حدود دو ماه دیگه به ترکیه مهاجرت میکنم.اما قصدم سوئده.دوبار دانشگاه رفتم تا کاردانی خوندم اما به دلایلی نشده مدرک بگیرم.الانم دارم زبان استانبولی تدریس میکنم.برای اقامت قانونی سوئد میشه راهنمایی کنید.
  سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
 27. یوسف گفته:

  سلام. من ۳۵ سالمه. متاهل هستم. کارشناسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه دولتی دارم. نه سال با کاردانی بهداشت توی یک خانه بهداشت کار کردم و دو سال هم مشاور ایمنی صنعتی یک کارخانه بودم. نمراتم معمولی بودند و سال ۱۳۹۵ مدرک گرفتم. زبان انگلیسیم خوبه. آیلتس ۶٫۵ میتونم بگیرم. برای مهاجرت به سوئد راهی هست؟ ضمنا نظر خودم این بود که تنها برای ویزای کار اقدام کنم و شرایطم که مهیا شد همسرم رو ببرم سوئد. فرزند هم ندارم. ورزش رزمی کار می کردم و داستان نویس هم هستم و یک کتاب در ایران منتشر کردم و کتاب دیگه م قراره در فرانسه چاپ بشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه ویزا گرفت. با توجه به سطح زبانتون با موسسات کاریابی ارتباط بگیرید و به دنبال جاب افر از سوئد باشید.

   پاسخ
 28. مریم گفته:

  سلام وقت بخیر،من ۳۰ سالمه و ارشد هوش مصنوعی در ایران قبول شدم اما به اتمام نرسوندم امکان داره بفرمایید به چه صورت میتونم برای مهاجرت همراه با پدر و مادرم اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 29. حميد گفته:

  سلام من ٣٤ سال سن دارم و متاهل خانومم ٢٨سال و يك فرزند ٣ساله دارم با مدرک لیسانس پرستاری شش سال و نیم سابقه کار دارم و لطفا من را راهنمایی کنید بدون مدرک زبان آیا میتونم مهاجرت کاری به سوئد داشته باشم و در صورت امکان هزینه یادگیری زبان سوئدی در این کشور چقدر است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در سوئد شما باید در ابتدا پیشنهاد کاری داشته باشید. با توجه به مدت دوره و محل اقدام هزینه ها تحصیل زبان سوئدی متفاوت هست. هزینه از سه هزار تا ده هزار یورو در سال متفاوت است.

   پاسخ
 30. parand گفته:

  سلام خسته نباشید ، من ۲۹ سالمه و لیسانس سخت افزار از دانشگاه تهران مرکز دارم و ۴ سال سابق کار مرتبط و همسرم هم ۳۳ سالشه و مهندس صنایع است و ۶ سال سابقه کار تحلیل و it دارد و زبان من معمولی اما همسرم در حد آیلتس ۶ ایناس ، شما چه روش مهاجرتی و برای ما پیشنهاد میدین؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن هم راه تحصیل مناسب هست و هم راه کاری . برای کار در سوئد شما باید پیشنهاد کاریابی داشته باشید. لطفا مقالات کاریابی در سوئد رو مطالعه بفرمایید. با دفاتر تماس بگییرد راهنماییتون می کنند.

   پاسخ
 31. فرزانه رحمت دوست گفته:

  با سلام.من خانم۳۰ ساله و فوق لیسانس معماری و یه دختر ۱۹ماهه دارم‌.همسرم ۳۸ساله و لیسانس معماری.برادر و خالم تو سوئد اقامت دایم دارن.بهترین راه مهاجرت ما به سوئد کدوم هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر پیشنهاد کاری داشته باشید روش کای گزینه مناسبی هست که نیاز به معادلسازی مدارک داره . برای تحصیل شما هم میشه اقدام کرد و بعد همسر به عنوان همراه باشند.

   پاسخ
 32. محمود فتوحی گفته:

  با سلام من بازنشسته تامین اجتماعی با سن ۵۴ سال مباشم سند اپارتمان دارم تمکن مالی تا حدودی دارم دارای فرزند دانشجو می باشم متقاضی اخذ اقامت سوید می باشم با توجه به اینکه دفاتر دیگر گفتن امکان هست ولی مبالغ بالای می گفتن بالای ۲۰۰میلیون تومان اقامت ۲ساله با ۲سال تمیدید با گذشت ۵سال دریافت پاسپورت سوئدی وبا شروع ۲ سال اول تحصیل فرزندم و بیمه رایگان است و اجازه کارهم داریم می خواستم من را راهنمای کنید با مبلغ کمتر امکانش هست یا نه منون میشم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای تحصیل فززند شما میشه اقدام کرد. اگر قصد دارید که کل خانواده با هم مهاجرت کنند باید از روش های سرمایه گذاری اقدام کنید. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 33. پری گفته:

  سلام خسته نباشید من پری ۳۱سالمه و فقط لیسانس ادبیات فارسی دارم وهیچ سابقه کاری هم ندارم ولی دوستم تو سوئد زندگی میکنه آیا ایشون میتونن درکمترین زمان ممکن منو ازطریق ازدواج وارد کشور سوئد بکنن یاخیر؟ ممنون میشم اگه دقیق تر راهنماییم کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
 34. آیدا گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و دیپلم تجربی دارم ،چطور برای تحصیل تو رشته پزشکی برای یکی از کشور های خارجی اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 35. faeze گفته:

  سلام برای شخصی که۳۳سالشه ارشد پرستاری خونده و سابقه کار ۱۰ساله تو بیمارستان ارتش داره و از کارش استعفا داده امکان گرفتن ویزای کار سوئد هست؟مدرک زبان آیلتس ۷٫۵ هم دارن.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در سوئد مهمترین نکته داشتن پیشنهاد کاری است. بهتر است که شما برای دوره های کوتاه مدت تحصیلی اقدام بفرمایید و سپس بعد از آن مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 36. پرهام گفته:

  سلام
  من ۴۹ سال سن دارم و ۱۵ سال پیش سوئد بودم و انجا مدرک فوق لیسانس گرفتم . بیش از ۲۵ سال تجربه کار در بخشهای IT و بازاریابی در شرکتهای بین المللی دارم ممنون میشم بهترین راه برای مهاجرت به سوئد را با توجه به شرایط من معرفی بفرمایید.
  متشکرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط شما برای تحصیل در مقطع دکترا خیلی خوبه ، میشه براتون پذیرش گرفت. برای کار باید پیشنهاد کار داشته باشید ولی می تونید از راه تحصیل وارد بشین و انشالله بعد از اتمام برای کار اقدام کنید.

   پاسخ
 37. مهدی گفته:

  سلام و خسته نباشبد .من۲۰ساله دانشجو it هستم ک میخام از طریق تحصیل برم سوئد .آیلس ندارم ولی اگه ازمونشو بدم راحت ۶میگیرم چون کامل به زبان مسلطم .ولی مدرک زبان من ب تنهایی ک نمیتونه منو بفرسته اونجا .من دقیقا باید چیکار کنم ؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید نمرات سه سال اخر تحصیلتون خوب باشه. مدرک زبان با نمره بالاتر شانس رو بیشتر میکنه ، با دفاتر تماس بگیرید راهنماییتون می کنند.

   پاسخ
 38. سامیه گفته:

  سلام، من ۲۸ ساله و مجرد هستم، لیسانس سخت افزار از دانشگاه غیر انتفاعی(نیمه دولتی) دارم.
  زبان در حد متوسط بلدم و قصد دارم مدرک آیلتس بگیرم، سابقه کار ندارم

  من میتونم از طریق کار مهاجرت کنم به سوئد ، سوئیس یا اتریش ؟
  و اینکه کار برای رشته ی من، در اروپا فراهم هست ؟
  امکانش هست چندتا سایت کاریابی در این سه کشور رو معرفی کنید برام ؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در کشورهای سوئد و سوئیس باید پیشنهاد کاری داشته باشید و برای اتریش هم باید امیتازتون محاسبه بشه . لطفا عبارت های کار در اتریش ، کار در سوئد و کار در سوئیس رو با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید تا اطلاعات کامل کاریابی برای شما ارائ بشه.

   پاسخ
 39. علی گفته:

  با درود فراوان و خسته نباشید، سرمایه گذاری حدود ۱۰۰۰۰۰ یا ۲۰۰۰۰۰ دلار در سوئد، شامل دریافت ماهانه و درسال چقدر سود می‌شود؟ آیا با این مبلغ سرمایه‌گذاری می شود هم اقامت هم درآمد ماهیانه برای خرج زندگی دریافت کرد طوری که نخواسته باشیم کار کنیم و فقط به آموزش زبان و تحصیل و آماده شدن برای کار پس از طی مدت دو سه سال در سوئد بود؟ (رشته کارشناسی معماری، ۴۳ سال سن، مجرد، زبان انگلیسی در حد بسیار کم)

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای سود باید سرمایتون بیشتر باشه که شانس بالا داشته باشید. باری کشورهای اروپایی دیگه میشه با ۵۰ هزار یورو هم اقدام کرد و اقامت حوزه شینگن رو بدست اورد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 40. ا.م.م گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من ۳۸ ساله هستم که میخواستم بدونم کسی که سواد بالایی نداره ایا میتونه با مهاجرت به سوئد پناهندگی بگیره و با هر کاری یا با حرفه (کارتن سازی) در این کشور موفق بشه یا نه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور هیچ مشاوره ای در امر پناهندگی نداره لطف سایر طرق مهاجرت به سوئد رو بررسی بفرمایید.

   پاسخ
 41. Arash گفته:

  با سلام ،
  ۲۴ ساله هستم فوق دیپلم برق دارم ، مجرد هستم، تسلط ب زبان خارجی ندارم فقط زبان ترکی استانبولی بلدم میخواستم برای تحصیل اقدام کنم به کشور سوئد و در کنارش کار هم بکنم حالا چه در حرفه ی خودم (برق) وچه در حرفه ای ک الان تو ایران مشغول ب کارم ( نقاشی ساختمان لوکس ) ، آیا میتونم بدون دردسر برم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 42. s.abbas گفته:

  سلام دکتر ملک پور عزیز
  اینجانب ۴۷ سال سن دارم لیسانس مهندسی شیمی با گرایش پالایش و ۱۸ سال است که در حوزه سیستمهای مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت فعالیت میکنم . یک فرزند پس ۷ ساله دارم که مهر ۹۸ کلاس دوم دبستان را شروع میکنه و همسرم ۴۰ سال سن داره و لیسانس مهندسی کشاورزی است و مشغول بکاره .
  خواهرم ۲۸ سال است که در سوئد با همسر و فرزندش زندگی میکنه و مقیم انجاست .
  روش اقامت برای سوئد در شرایط ما چیه؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با توجه به سن شما و اینکه برای کار در سوئد شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید باید عرض بشه که تحصیل فرزند و سرمایه گذاری روش های مناسبی هستند.

   پاسخ
 43. وحید گفته:

  سلام وقت بخیر.همسرم ۳۱ ساله ولیسانس مدیریت جهانگردی هستن ازپیام نور.امکان تحصیل درسوئد براشون وجود داره؟فعلا آیلتس تقاضاباگرمثبت هست بنظرشمابرای لیسانس دوم میتونن تقاضابدن درسوئد یا ارشد بهتره

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اخیرا سوئد سخت میگیره زمان ویزا و باید حتما با وکیل اقدام کنید. مقطع بالاتر بهتر هست . برای هلند و دانمارک هم میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 44. ساناز گفته:

  با سلام
  من ۳۱ سال دارم و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دارم ۵سال سابقه کار مربوط به کنترل پروژه دارم آیلتس ۶‌.۵ جنرال هم دارم همسرم ۳۶سال و مهندس برق با ۵سال سابقه کار تلکام هستش میخواستم ببینم چه روشی رو پیشنهاد می کنید و اینکه من میتونم برای دکترا اقدام کنم؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به رشته هم میشه واسه کار اقدام کرد و هم واسه تحصیل . برای دکترا اگر پرپوزالتون اماده میشه اقدام کرد. مدرک زبانتون باید آکادمیک باشه

   پاسخ
 45. مریم گفته:

  سلام من لیسانس مددکاری اجتماعی و فوق لیسانس روانشناسی بالینی دارم و سابقه ۵سال کار در بیمارستان روانپزشکی روزبه.یه پسر ۹ ساله محصل دارم و همسرم فوق دیپلم طراحی صنعتی داره با ۱۴ سال سابقه کار و بیمه.قبلا چند بار با ویزای توریستی به سوئد رفتیم ولی الان برای ویزای کاری به چه صورت میتونیم اقدام کنیم. برای کار مدرک آیلتس نیاز داریم؟یا زبان سوئدی بخونیم؟
  سرمایه تا ۴۰۰ ۵۰۰ میلبون هم داریم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید پیشنهاد کاری داشته باشید ، اگر پیشنهادی کار داشته باشید واسه قوی تر شدن پروندتون باید مدرک زبان هم بزارین. می تونین از طریق دوره های یک ساله مدیریتی تو دانمارک و هلند هم اقدام کنید و بعدش کار کنید. آیلتس ۶٫۵ می خواد

   پاسخ
 46. محسن گفته:

  باسلام و احترام من تصمیم گرفتم با خانواده مهاجرت کنم به یکی از کشورهایی که ارامش داشته باشیم و اینده فرزندانم روشن باشد. ما پنچ نفرهستیم. من ۵۴سال دارم و دیپلم دارم. همسرم ۴۰ساله و کارشناسی ارشد زبان دارد. یکی از پسرهایم ۲۶ساله و مهندس برق هستند (لیسانس الکترونیک) . یکی دیگه از پسرهایم ۱۴ساله هستند و کلاس هشتم هستند. و یکی دیگه از پسرهایم ۲سال و ۸ماهه هستند. لطفا بهترین مکان و بهترین روش مهاجرت را پیشنهاد بدهید. ایا مهاجرت تحصیلی فرزندان بهتر و کم هزینه تر نیست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به اینکه کل خانواده قصد مهاجرت دارند روش های سرمایه گذاری بهترین نتیجه رو از این نظر داره . ولی تحصیل کم هزینه تر هست و فاصله ورود هر کدام از عزیزان متفاوت خواهد بود.

   پاسخ
 47. علی گفته:

  با درود فراوان، من ۴۲ سال سن دارم، مجردم، لیسانس معماری دارم، حدود ۳۰۰۰۰ دلار سرمایه دارم بهترین راه مهاجرت به سوئد برای من چیست؟
  یکی از دوستانم نیز تقریبا با همین شرایط منتهی با سرمایه ۱۵۰۰۰۰ دلار به بالا، به او چه راهی رو پیشنهاد میدید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای سوئد با توجه به شرایطی که دارین شاید تحصیل گزینه خوبی باشه ولی ریسک ویزا دارین ، چون سن بالا هست. برای اتریش شاید بشه اقدام کرد. اگر بتونین سرمایه رو دوبرابر کنید شاید بشه برای سرمایه گذاری اقدام کرد. برای دوستتون هم سرمایه گذرای به نظر خوب هست ، ولی باید سن ، مدرک تحصیلی ، مدرک زبان و سابقه کارشون رو بدونیم.

   پاسخ
 48. لعیا گفته:

  سلام من لعیا هستم..۵۰ سالمه..تمکن مالی دارم.مجردم..ساکن ایران هستن..میخواهم با فردی که تبعه سوئد میباشد ازدواج کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر شخصی رو در سوئد دارین که می تونید رابطه رو باهاش اثبات کنید بله میشه اقدام کرد. حتما از طریق وکیل اقدام کنید.

   پاسخ
 49. شکوه گفته:

  با سلام، من ۳۴ ساله و فارغ التحصیل رشته نرم افزار هستم، میخوام برا مهاجرت ب سوئد اقدام کنم ولی معدلم پایینه، خواستم ببینم اگه چندتا مدرک از موسسه های غیر دانشگاهی بگیرم در مورد کامپیوتر میتونم اقدام کنم یا نه، با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، وابسته به دانشگاهی که قصد اقدام دارین شرایط متفاوت هست. چه سالی فارغ التحصیل شدین؟ اخیرا سوئد در ویزا سخت گیری های خاصی انجام میده و بهتره برای کشور مثل دانمارک یا هلند اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 50. زینب گفته:

  سلام من ۳۶سالم مدرک کارشناسی زبان انگلیسی دارم و متاهلم،میخوام برای اقامت تحصیلی سوئد اقدام کنم چیکار باید بکنم؟میشه راهنماییم کنید؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • انیتا گفته:

   سلام من برای مهاجرت سوئد یا ازدواج با هر شرایطی می خواستم اقدام کنم و بیشتر از ۸ سال خم در هند هستم و‌دکترا دارم ، ممنون می شم جواب بدید

   Rating: ۴
   پاسخ
   • m.s گفته:

    با سلام، لطفا شرایط کاملتون رو اعلام بفرمایید. سن ، مدرک تحصیلی و مدرک زبان و سابقه کاری . اگر دکترا دارین میشه برای دکترا یا پسادکترا براتون اقدام کرد.

    پاسخ
 51. محسن گفته:

  با عرض سلام
  محسن هستم مقیم کویت شغلم ازاده، متاهل ۳۱ساله دارای دو فرزند ۳ و ۱ ساله خانم بنده ۲۴ سال و معلم اموزش پرورش ایا از طریق همسرم میتونیم اقدام کنیم برای مهاجرت، شما چه راهی پیشنهاد میکنید برای مهاجرت ب سوئد؟ در ضمن خودم دیپلم ریاضی دارم و درامدم خوبه تو کویت

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله می توان برای ایشان در ابتدا اقدام کرد و سپس شما و فرزندان به ایشان ملحق شوید. دانمارک و هلند نیز گزینه های مناسبی هستند.

   پاسخ
 52. سعید گفته:

  با سلام. بنده ۳۷ سال دارای مدرک لیسانس آموزش زبان و ارشد زبانشناسی هستم. خانمم هم فوق لیسانس فیزیک نانو هستن. آیلتس ۶ و نیم رو به راحتی میتونم اخذ کنم. بنظرتون برا تحصیل میتونم اقدام کنم. ضمنأ دبیر آموزش پرورش هستم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای سوئد اخیرا فیلترهای خاصی واسه ایرانیا در نظر گرفته شده و مثل قبل اسان نیست. بهتره که برای کشورهای دیگه مثل هلند و دانمارک اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 53. Milad گفته:

  سلام
  طیبه حسینی هستم ۲۱سال سن دارم مجردم
  دانشجوی کارشناسی رشته حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی مدرک زبان ندارم اما برادرم ساکن سوئد هستن شرایط مهاجرت به سوئد را دارم بنظرتون؟البته اگه بشه مدرک زبانم میگیرم

  Rating: ۴
  پاسخ
 54. Mojtaba گفته:

  سلام ۴۰سالمه دارای مدرک دانشگاهی هم خودم خانمم داریم .پسر ۸ساله دارم .از پس بعضی هزینه‌ها برمیام چگونگی مهاجرت اعلام فرمایید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط به صورت کامل بررسی بشه . مدرک تحصیلی و مدرک زبان رو بفرمایید. برای اطلاعات کامل با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 55. iman گفته:

  سلام صبحتون بخیر
  ۲۸سال سن دارم شغلم مکانیک خودرو وارداتی ۱۲سال سابقه کار دارم میخواسم بدونم میشه به امید پیدا کردن کار بیام اونجا؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 56. milad گفته:

  سلام من ۱۹ سال سن دارم و دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه پیام نور هستم و میخاستم با وجود اینکه سرمایه کافی نداشته و فعلا مشغول بتحصیل هستم چه راهکاری برای مهاجرت دائم را در کشور های اروپایی نظیر سوئد و هلند پیشنهاد میدید؟
  و آیا احتمال موفق بودن هست ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کشورهای نظیر دانمارک و هلند برای شما مناسب هستند و باید مدرک زبان با نمره ۶ ارائه بفرمایید. اگر مدرک زبان مهیا باشد شانس بالایی دارید.

   پاسخ
 57. میلاد گفته:

  سلام من ۱۹ سال سن دارم و سرمایه آنچنان زیادی ندارم برای مهاجرت ، من دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه پیام نور هستم و بهترین راه برای مهاجرت برای اقامت دائم بنظر شما برای بنده چیست و احتمال اینکه موفق بشم چقد است ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن قطعا می تونید برنامه ریزی کنید و برای مقطع ارشد اقدام کنید. در این مدت هم می تونید مدرک زبان بگیرین و سرمایه رو افزایش بدین

   پاسخ
 58. Sam گفته:

  درود من ۳۶ سالمه دارم متاهل میشم و فوق دیپلم‌فنی هستم و در رشته هنری معرق چوب مدرک دارم و کار هم میکنن و مقداری هم پس انداز دارم ایا از طریق پناهندگی میتونم اقدام کنم و امکان اینکه خودم رو برسونم به کشور سوءد هم میتونم

  Rating: ۴
  پاسخ
 59. ع ر گفته:

  با سلام، من ۳۲ سالمه، متاهل، ۲ فرزند ۵ ساله و چند ماهه دارم، کارشناسی نرم افزار دارم و از سال ۸۷ بلافاصله بعد از مدرک کارشناسی شرکت خودم رو تاسیس کردم در حوضه طراحی نرم افزار و طراحی سایت و…، قصد تاسیس شرکت در سوئد رو دارم منتهی طرحی که تو ذهنم هست برای شرکت در همین زمینه کاری خودم قطعا نیاز به درگاه پرداخت آنلاین خواهد داشت که به حساب بانکی در سوئد متصل باشه. با ثبت شرکت سوئدی میشه اقدام کرد برای حساب بانکی یا اینکه حتما بایستی اقامت داشت از قبل و یا اینکه شرکائی در سوئد داشت؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه برای شما اقدام کرد. ثبت شرکت نیازمند سرمایه است ، با توجه به سن بهتر است که برای دوره های فوق لیسانس کوتاه مدت اقدام شود و سپس به کار پرداخت

   پاسخ
 60. صابر گفته:

  سلام.من ۳۹ سالمه.دیپلم دارم .متاهل با دو فرزند.۳۰۰ میلیون سرمایه دارم.تو کارهای آشپزی هم تا حدودی تجربه دارم ولی مدرک ندارم.شغلم آزاده و هیچ سابقه کاری ندارم.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.بیشتر دوست دارم سوئد برم اگر نشد یه کشور خوب دیگه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا مشخصات همسر و فرزندان را ذکر بفرمایید تا شرایط برای ایشان بررسی گردد، اگر بتوان برای یکی از عزیزان ویزای تحصیلی اخذ نمود شما می توانید به عنوان حامی عمل کرده و سپس به ایشان ملحق شوید

   پاسخ
 61. سین گفته:

  سلام من ۱۷ سال دارم و رشته گرافیک میخونم میخواستم ببینم اگر رتبه کنکورم خوب باشه و دانشگاه دولتی قبول شم امکانش هست که بتونم بورسه تحصیلی بگیرم؟؟و میخوام برای دانشگاه نقاشی بخونم! نقاشی تو دانشگاه های سوئد رشته خوبی هست یا نه؟ و باید ایلتس چند بگیرم؟من تو مسابقه ایده شو دیده شو هم نفر اول تو ایران شدم مثل اینکه این میتونه کمکم کنه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله این امکان برای شما وجود دارد. قطعا اگر شما هدف خود را با جدیت دنبال بفرمایید نتایج خوبی حاصل خواهد شد. معمولا برای لیسانس نیاز به آیلتس ۶ دارید.

   پاسخ
 62. Iman گفته:

  سلام وقت بخیر،من ۲۳ سالمه دیپلم الکترونیک دارم،مدرک زبان ندارم،سرمایه دارم برا هزینه کردن و از اقوام خودم درسوئدهستن که زندگی میکنن میخواستم ببینم که به صورت قانونی چطورمیتونم اقامت بگیرم،با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، تا گپ تحصیلیتون بیشتر از این نشده باید برای تحصیل اقدام بفرمایید. میشه از ساپورت های خانواده در سوئد هم استفاده کرد.

   پاسخ
 63. امیر گفته:

  با سلام
  من ۴۳ سالمه متاهل دارای ۲ فرزند فوق دیپلم مکانیک حدود ۱۷ سال سابقه در صنعت نفت به عنوان متخصص ،دوره دیده در آموزشکده های بین المللی خارج از ایران (فراسه،مالزی، چین) و دارای سابقه کار در کشور قطر به مدت ۲ سال .مسلط به زبان انگلیسی و حدود ۸۰۰ میلیون سرمایه. میخواستم بدونم امکان گرفتن اقامت درکدام کشور با این شرایط وجود دارد ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا شرایط همسر را اعلام بفرمایید تا برای ایشان راه های مهاجرت بررسی گردد. برای تحصیل فرزندان نیز می توان اقدام کرد و شما به عنوان ساپورتر عمل نمایید.

   پاسخ
 64. mm گفته:

  سلام،من ۲۲ سالمه با ۱۵۰ میلیون سرمایه،دیپلم تجربی دارم،آیا میشه با این سرمایه و تحصیل به کشور سوئد مهاجرت کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کشور سوئد اخیرا برای ویزاهای تحصیلی سختگیری های رو انجام میده ، گپ ۴ ساله شما باید قابل توجیه باشه که بشه اقدام کرد. با توجه به وضعیت ارز باید سرمایه رو افزایش بدین

   پاسخ
 65. الیسا گفته:

  سلام
  من ۲۸ سالمه لیسانس فقه وحقوق دارم و دوسال در دفتر وکالت مشغول بودم زبان انگلیسی در حد متوسطم ولی تصمیم به کامل کردنش دارم اگه تو نتیجه تاثیر بهتری داشته باشه
  شوهرم دیپلم داره و مدرک جوشکاری و سابقه کاری در این زمینه داره و دوتا نوزاد هم داریم
  کل سرمایمون صد میلیونه
  تصمیم به مهاجرت به هرجایی که با شرایط ما مناسب باشه داریم
  میخوام ببینم خودم بخوام از طریق تحصیلی اقدام کنم کدوم کشورها با شرایط ما مناسبه؟
  و بدون فاند چطور میتونم با این سرمایه اندک از پس هزینه های درس و زندگی بربیایم و دوتا بچه داریم کدوم کشور برا ما میتونه مناسبتر باشه؟
  شرایط گرفتن فاند چیه؟
  یه دنیا ممنون از صبوریتون

  Rating: ۴
  پاسخ
 66. یاسمن گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه، لیسانس برق الکترونیک دارم و فوق لیسانس برق مخابرات، کنکور دکتری رو هم تو ایران قبول شدم، مدرک آیلتس ۷ دارم، پروانه ی نظام مهندسی هم دارم ولی سابقه کار تو ایران ندارم، میخوام بدونم برای تحصیل در مقطع دکتری شانسی برای پذیرش در سوئد دارم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 67. دانیال سنجری گفته:

  سلام دانیال سنجری هستم و ۱۶ سال دارم و من ۶سال هست که تکواندو کار می کنم و دان ۲ دارم
  و میخوام در کشور سوئد ورزشم رو به طور حرفی تر ادامه و رشته تربیت بدنی هم انتخاب کردم و میخوام تو اونجا بخوم و زبان انگلیسی در حد مکالمه کافی هست و سوئدخوبه هست و به نظر شما من میتونم به سوئد برم و چه کشور های دیگه ی شما پیشنهاد میدید مرسی ممنون میشم کمکم کنید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با تشکر از توضیحات کامل شما، شما باید عنوانین بین المللی داشته باشید و از یک باشگاه سوئدی پیشنهاد داشته باشید. اگر چنین شرایطی دارید ما می توانیم شما را برای ویزا یاری کنیم.

   پاسخ
 68. وحید گفته:

  با سلام بنده ۲۵ ساله هستم مدرک تحصیلی دیپلم دارم مدرک زبان ندارم سابقه بیمه ندارم شغلم آزاده مجرد هستم ۲۰۰ میلیون تومان هم سرمایه دارم آیا میتوانم با این شرایط به سوئد یا کشورهای اروپایی مهاجرت کنم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن و گپ تحصیلی که دارین برای ویزای تحصیلی ریسک ویزا دارین. با توجه به اینکه مدرک دانشگاهی هم ندارین برای کار نمیشه اقدام کرد. باید برای کشورهای اقدام بشه که گپ تحصیلی مهم نیست. شاید جمهوری چک گزینه خوبی باشه.

   پاسخ
 69. وحید گفته:

  سلام.
  من ۲۵ سالمه و نمره آیلتسم ۷ هست و دانشگاه دولتی تبریزم رفتم ولی بخاطر اینکه دیدم ارزشی نداره, رها کردم دیگه نخوندم بعد سربازی دیپلمم رو به انسانی تغییر دادم که رشته مورد علاقمو بخونم و ویزای دانشجویی بگیرم ولی نمیدونم پیش دانشگاهی خوندن لازمه یا کلا وقت تلف کردنه و جور دیگه ای میشه مهاجرت کرد که توی اون کشور مقصد, مستقیم برای درس خوندن و دانشگاه شروع کرد.
  بیشتر پیشرفت درسی مهمه و اولویت اصلیم فقط درس خوندن است.
  منبع مالی کافی هم فراهمه.
  میشه راه حلی پیشنهاد بدین و کدوم کشور.
  خیلی ممنون.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی در ابتدا باید بفرمایید که چه رشته ای مدنظرتون هست و کدوم کشور ، اگر بتونین پیش دانشگاهی بگیرین میشه برای کشورهای مثل کانادا و هلند اقدام کرد.

   پاسخ
   • وحید گفته:

    با سلام ممنون بابت پاسخگوییتون.
    جامعه شناسی یا علوم سیاسی ولی بیشتر علوم سیاسی مد نظرم هست.
    کشور های اسکاندیناوی مثل سوئد مدنظرم بود به خاطر توصیه یکی از دوستان ولی شما مطمئنا آشناتر هستین کدوم کشور بهتر هست و نظر شما مهمتره.
    و یه سوال: نمره های دیپلم و پیش دانشگاهی توی خود گرفتن ویزای تحصیلی تاثیر داره یا فقط روی خوب یا متوسط بودن دانشگاه مقصد تاثیر میتونه داشته باشه؟
    ببخشید بابت سوال زیاد

    Rating: ۵
    پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام، خیلی ممنون از توضیحات کاملتون، به نظر کانادا و انگلستان بهترین گزینه ها برای شما هستند. بله معدل در سطح دانشگاه تاثیر گذار هست

     پاسخ
 70. زهره گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۴۱ساله هستم و لیسانس علوم آزمایشگاهی و فوق لیسانس بیوشیمی دارم. سابقه کار۱۶سال بیمه دارم . برای اقامت درسوئدچه راهی پیشنهاد میکنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن روش های سرمایه گذاری برای شما مناسب هستند. اگر مایل به دریافت سایر طرق هستید لطفا با دفاتر تماس بگیرید. برای فرزندان یا همسر محترم شاید بتوان از دیگر طرق اقدام نمود که نیامند آگاهی از شرایط ایشان است.

   پاسخ
 71. زهرا گفته:

  سلام من ۳۱ سال سن دارم و مجرد هستم با مدرک لیسانس پرستاری شش سال و نیم سابقه کار دارم و مدرک موقت فوق لیسانس روان پرستاری هم دارم لطفا من را راهنمایی کنید بدون مدرک زبان آیا میتونم مهاجرت کاری به سوئد داشته باشم و در صورت امکان هزینه یادگیری زبان سوئدی در این کشور چقدر است؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه براتون اقدم کرد. با این شرایط اگر برای ویزای کار اتریش یا آلمان اقدام بفرمایید نتیجه بهترین خواهد داشت. باید مدرک زبان بگیرین

   پاسخ
 72. rasul گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  بنده ارشد شبکه های کامپیوتری هستم.
  مدارک lpic 1 ,lpic 2
  ccna route and switch
  ccnp route and switch
  CEH V9
  MCSE 2012
  IELTS 7 academic
  دوسال سابقه کار دارم.
  خواستم ببینم ماکسیمم هزینه برای گرفتن اقامت سوید چقد میشه ؟و یانکه شما توی موسسه های کاریابی کشور های اروپایی اشنا دارید که با دریافت هزینه ایی از طرف شما و پرداخت از طرف من یه کار هم جور بشه که مهاجرت رو انجام بدم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با تشکر از توضیحات کاملتون ، برای کار در سوئد باید پیشنهاد کار داشته باشید. لطفا مقالات کاریابی در سوئد رو مطالعه بفرمایید. ما برای کاریابی در اتریش می تونیم کمکتون کنیم.

   پاسخ
 73. عبدالهی گفته:

  باسلام.بنده ۴۰ ساله، کارشناس زمین شناسی هستم.۱۵سال سابقه کار در آزمایشگاه مکانیک خاک دارم.همسرم کارشناس شیمی محض هستن.دو فرزند پسر دوقلوی ۸ساله هم داریم.کدوم شرایط اقامت برای ما بهتره؟ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر قصد دارین با خانواده مهاجرت بفرمایید باید شرایطتون کامل بررسی بشه. در نگاه اول شاید سرمایه گذاری برای شما بهترین روش باشه . اما شاید بشه برای تحصیل همسر نیز اقدام کرد و بعد خانواده اضافه بشن

   پاسخ
 74. سپیده گفته:

  باسلام خدمت شما و جناب آقای ملک پور
  یک دختر ۱۱ ساله دارم آیا امکان تحصیل در دوره دبیرستان در سوئد را دارد؟ و تحصیل در آنجا امکان اقامت را ایجاد میکند؟
  اگر بله؛ آیا من و پدرش هم شامل این اقامت خواهیم بود و میتوانیم در مدت تحصیل در کنارش باشیم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه برای ایشون اقدام کرد اما برای کشورهای که پروسه پذیرش راحت تر هست اقدام بفرمایید زودتر نتیجه میگرین ، انگلستان و کانادا از این قبیل هستند. قبل از مهاجرت مهمترین نکته دریافت مشاوره صحیح است پیشنهاد می کنم با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 75. اح گفته:

  باسلام من ۲۸سالمه و فارغ التحصیل کارشناسی ژنتیک ۹۲و کارشناسی ارشد بیوفیزیک ۹۶هستم.سابقه کاری که بیمه داشته باشه ندارم اما در انستیتو پاستور سابقه کار داوطلبانه دارم.به همراه خانوادم یعنی پدرم۵۷ ساله مادرم ۵۰ ساله خواهر۱۴ساله و برادر ۱۲ سالم قصد مهاجرت داریم.بنظر شما سوئد کشور مناسبی برای ما هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله قطعا سوئد یکی از کشورهای مناسب برای مهاجرت هست ولی اخیرا برای در صدور ویزا سختی گیری های انجام میشه. بهتر هست که در ابتدا برای یکی از عزیزان اقدام بشه بعد سایرین اضافه بشن ، اینجوری شانستون خیلی بالا هست.

   پاسخ
 76. کیارش گفته:

  با سلام خدمت شما.
  من ۲۰ سالم و در حال تحصیل در مقطع کارشناسی هستم و یک سال سابقه کاری دارم و مدرک ایلس هم دارم (۷) و آشنایی کمی درباره زبان سوئدی دارم می خواستم بدونم کدام یک از روش ها رو انتخاب کنم بهتره؟

  پاسخ
 77. سعید گفته:

  سلام
  من ۲۵سالمه و دارای مدرک لیسانس ادبیات از دانشگاه شهید بهشتی هستم،خواستم بدونم کجا بهتره اقامت بگیرم و یا چجوری میتونم اقامت کاری یا تحصیلی بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید،،

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن و رشته اقامت تحصیلی برای شما بهتر خواهد بود. تحصیل در شاخه های مدیریتی در کشورهای مثل هلند و کانادا مناسب هست براتون

   پاسخ
 78. محمد مهدی گفته:

  با سلام خدمت شما بنده ۱۸ سال دارم و دیپلم تجربی قصد دارم رشته دندان پزشکی توی سوئد بخونم شما چه راه حلی برای من پیشنهاد میکنید ممنون از سایت خوبتون و ممنون میشم جواب بدین.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای رشته های شاخه پزشکی باید به زبان اون کشور تسلط کافی رو داشته باشید و اگر قصد تحصیل به زبان انگلیسی رو دارین باید مدرک زبان با نمره بالا داشته باشید. شما اگر برای کشورهای مثل انگلستان یا چک اقدام بفرمایید شانستون بالاتر هست.

   پاسخ
 79. میرزایی گفته:

  م.ع.میرزایی
  درود
  میرزایی هستم ۲۸ سال سن و متاهل. لیسانس شیمی و فوق لیسانس زبان های باستانی. در حال حاضر معلم هستم و چند سالی هم در زمینه برق ساختمان فعالیت کردم . همسر بنده فوق لیسانس شیمی دارند و چندسالی در آزمایشگاه دانشگاه از سمت دانشگاه مسئول انجام پروژه های تحقیقاتی بودند. در حال حاضر در یک لابراتوار دندانسازی کار می کنند. میخواستم بپرسم شما کدوم کشور و چه راهی رو به ما برای مهاجرت پیشنهاد می کنید؟
  سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر فرزند نداشته باشید تحصیل در هلند یا دانمارک میتونه گزینه مناسبی باشه براتون . باید مدرک زبان بگیرین و برای یکی از عزیزان در ابتدا اقدام میشه و بعدش نفر بعد اضافه میشه ، اینجوری شانستون بالا هست.

   پاسخ
 80. اعتصام گنجیان گفته:

  با سلام. بنده کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم و با ۶ مقاله آی اس آی و اختراع و مدال نقره جهانی و آیلتس ۵.۵ برای مقطع دکترا و ویزای تحصیلی قصد اقدام رو دارم. به نظر شما با مراجعه به دفتر شما میتوانم در مقطع دکتر در سوئد تحصیل رایگان و با پوزیشن داشته باشم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا ما می تونیم کمکتون کنیم ولی باید شرایطتون کامل بررسی بشه ، با توجه به رزومه شانستون بالا هست. لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 81. ایمان گفته:

  با سلام و احترام بنده کارشناس بیهوشی با ۱۶ سال سابقه کار در بخش های ویژه بیمارستانی و همچنین ems .سابقه مدیریت و دوره های ویژه مراقبت دارم .۴۰ ساله مدرک زبان ندارم ایا امکانش برا مهاجرت کاری هست

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اخذ اقامت کاری سوئد شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید. اگر پیشنهاد کاری دارید ما می توانیم شما را برای امور ویزا یاری کنیم.

   پاسخ
 82. وحید گفته:

  باسلام
  بنده ۳۷ ساله متاهل با دو فرزند زیر ۳ سال میباشم و رشته تحصیلی کارشناسی ict با معدل ۱۲/۵ آیا امکان گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاههای سوئد را دارم.
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 83. Sani گفته:

  سلام،وقتتون بخیر
  بنده ۲۶ سالمه و لیسانس روانشناسی دارم،قصد مهاجرت به سوئد رو از طریق تحصیل دارم.
  میخاستم بدونم باید چه شرایطی داشته باشم که بتونم از این طریق اقدام کنم.زبان انگلیسی در حد متوسط و زبان سوئدی صفر.قصد دارم بعد کنکور ارشد برای یادگیری هر دو اقدام کنم به طور جدی…
  سپاسگذارم از پاسخگویتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید مدرک زبان داشته باشید که در ابتدا بشه براتون پذیرش گرفت و انشالله با داشتن پذیرش میشه برای ویزا اقدام کرد که اگر مایل باشید ما به صورت کامل راهنماییتون می کنیم ، فعلا تمرکز رو زبان باشه خیلی بهتر هست.

   پاسخ
 84. ابوالفضل گفته:

  سلام بنده ۲۴ ساله با مدرک کارشناسی عمران و آیلتس ۶٫۵ هستم.
  خدمت نرفتم و میخوام بدونم که برای گرفتن فاند چه کشوری پیشنهاد میکنید؟
  و شرایطش چیه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای همه کشورهای میشه اقدا کرد. ولی چون میخواین فاند بگیرین خودتون باید با اساتید ارتباط بگیرین و یک پروژه مناسب رو پیدا کنید که بتونین روش کار کنید

   پاسخ
 85. عرشیا حکیمی گفته:

  سلام .عرشیا حکیمی هستم امسا سال اخر دبیرستان.تمایل دارم برای ادامه تحصیل به سوید مهاجرت کنم.ضمنا خاله ها و دایی های بنده سوید زندگی میکنن.لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم.ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه اقدام کرد فقط باید نمره های سه سال آخر تحصلیتون بالا بشه ، برای دبیرستان کشورهای انگلستان و کانادا وضعیت مناسبی برای اهدا ویزا به ایرانی ها دارن

   پاسخ
 86. مهران محمدی گفته:

  با سلام
  مهران محمدی هستم ۳۰ ساله و متاهل و دارای مدرک دکتری مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب هستم. بیش از ۶۰ مقاله ای اس ای بین المللی و ۳۰ مقاله داخلی و ۵ کتاب تالیفی و ترجمه ای دارم. همچنین مسلط به طراحی خطوط انتقال آب، طراحی و اجرای تصفیه خانه فاضلاب، و کارهای مرتبط با مدیریت آب هستم. چند سوال دارم که مزید امتنان خواهد بود پاسخ فرمائید:
  ۱- برای اقامت دائم در کشور سوئد یا المان برای کار یا ادامه تحصیل کدام مورد را پیشنهاد می کنید؟
  ۲- برای دریافت اگهی های کار در سوئد یا المان باید به چه کسی یا سایتی مراجعه نموده و درخواست کار یا رزومه خود را چگونه ارسال کنیم؟
  ۳- حداقل هزینه برای سرمایه گزاری در یکی از این دو کشور برای اقامت دائم چند دلار می باشد؟
  با تشکر و سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ممنون از توضیحات کاملتون ، برای کار وضعیت آلمان بهتر هست چون نیاز به پیشنهاد کاری در اتبدا نداره ولی مدارک باید معادلسازی بشه و زبان آلمانی هم یاد بگیرین و پروسه وقت سفارت طولانی هست. برای ارتباط با موسسات کاریابی می تونید مقالات کار در سوئد و کار در آلمان یا کاریابی در سوئد و آلمان رو مطالعه بفرماییدک که کامل توضیح داده شده. بریا سرمایه گذاری هم مقالات سرمایه گذاری ور مطالعه بفرمایید ، تمامی نکات به صورت کامل ذکر شده .

   پاسخ
 87. سیامک گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما بنده متاهل متولد۱۳۶۵ و لیسانس حقوق هستم و در حد متوسط اشنایی به زبان انگلیسی رو دارم و من و همسرم خواستار رفتن به سوِئد هستیم لطف میکنید در مورد هزینه هایی در ایران باید بشه تابرای رفتن از طریق اشتغال به سوئد اماده باشیم توضیح بدید البته هنوز پیشنهاد کاری نداریم از سمت سوئد

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، همانطور که خودتون فرمودین باید برای اخذ ویزای کار سوئد پیشنهاد کاری داشته باشید. اگر پیشنهاد کاری داشته باشید هزینه های که باید انجام بشه شامل ترجمه مدارک هست که مبلغ زیادی نمیشه ، وقتی به سفارت مراجعه می فرمایید باید یه مبلغی رو در حساب نشون بدین که نشون دهنده استطلاعات مالی شما باشه و نشون بده که شما قصد پناهندگی در سوئد رو ندارید و خودتون از پس هزینه های خودتون برمیاین، ترجمه اسنادی که به اسم خودتون هست هم خیلی مهمه ، اگر پیشنهاد کاری دارین ما می تونیم کمکتون کنیم که ویزاتون اوکی بشه

   پاسخ
 88. مهدی مهیار گفته:

  سلام،من ۳۸ ساله هستم و حدودا ۸ سالی اقامت ایتالیا رو گرفتم با همسرم و دخترم که همینجا بدنیا اومده زندگی میکنم،تخصص حرفه ایم که توی ایران بودم تکنسین الکترونیک هست ولیکن در ایتالیا به صورت حرفه ای کار ساختمانی وبرق و تعمیرات و ساماندهی هتل میباشد ،همچنان باید ۵ سال دیگه مالیات سنگین بدم تا شاید شهروندی ایتالیا رو بگیرم به علت شرایط بد و نامناسب ایتالیا تصمیم جدی برای رفتن و گرفتن اقامت کشور سوئد از طریق کار را دارم متاسفانه تمامی سایت های کاری سوئد جز تبلیغات چیز دیگه ای ندادند لطفا اگه راهکاری جدی ای دارید من را راهنمایی کنید،با تجربه شما وآگاهی کاملتون نسبت به تمامی مسائل سپاس گذارم پاسخی دریافت کنم.
  با کمال تشکر مهدی م.خ ۰۷/۰۴/۲۰۱۹

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیلی ممنون از اطلاعاتتون ، ما برای کاریابی تو اتری و آلمان می توینم راهنماییتون کنیم ولی برای سوئد باید از طریق همون سایت های کاریابی اقدام بفرمایید و رزومه رو حتما برای چندتاشون بفرستید.

   پاسخ
 89. س. ا. موسوی گفته:

  با سلام و احترام
  بنده علاقه مند به مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل و یا کار هستم البته به شرطی که امکان مهاجرت خانواده ام که ۵ فرزند و همسرم هستند هم فراهم بشه .
  تحصیلات خودم: دیپلم ریاضی فیزیک ، لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت آموزشی و دانشجوی دکترای کارآفرینی با گرایش آموزش عالی هستم که آزمون جامع داده و مراحل رساله دکتری طی میکنم و به شدت علاقه مندم همین رشته را در دانشگاه چالمرز سوئد مجدد بخوانم
  متولد ۵۲ هستم و شغلم آزاد هست.
  شورای ۲۰سال سابقه در فعالیتهای آموزشی در حوزه it و مهارتهای علمی کاربردی و مدیریت مراکز آموزش عالی غیر دولتی دانشگاه علمی کاربردی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای
  همچنین مدرس it ومدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی هستم. مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری و طراح BP یا برنامه کسب وکار برای کارآفرینان و سرمایه گذاران
  تسلط به زبان انگلیسی در حد متوسط
  مشتاق کارهای پژوهشی و آموزشی و مشاوره ای
  بخصوص در حوزه های کارآفرینی دانشگاهی
  خانم هم لیسانس مدیریت و ارشد برنامه ریزی فرهنگی هستند و دارای ۱۵ سال سابقه کار آموزشی و فرهنگی در بخش خصوصی
  فرزند اول ۱۸ساله دختر سال ۱۲ ریاضی امیال کنکور دارند
  فرزند دوم دختر ۱۴ ساله کلاس هشتم
  فرزند سوم پسر ۱۰ ساله کلاس چهارم
  فرزند چهارم دختر ۷ ساله کلاس اول
  فرزند پنجم پسر ۳ ساله
  نکته مهم مهاجرت از طریق تحصیل با شرط همراهی خانواده و امکان تحصیلات فرزندان در مدارس و دانشگاه ها
  از درامدهای خود توان تامین ماهیانه تا ۵۰۰۰ دلار را دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، خیلی ممنون از توضیحات کاملتون ، برای کار در سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید که بشه اقدام کرد. برای تحصیل هم بهترین گزینه برای شما تحصیل در مقطع دکترا هست که نیازمند سوپروایزر هست. با توجه به شرایط چند گزینه برای شما وجود داره . اول ایینکه خودتون مجدد برای دکترا اقدام بفرمایید و ما می تونیم کمکتون بکنیم که پذیرش بگیرید. دوم اینکه برای سرمایه گذاری اقدام بفرمایید و سوم اینکه برای تحصیل همسر یا فرزندان اقدام بفرمایید و بعد خانواده اضافه بشن، لطفا با دفاتر تماس بگیرد تا به صورت کامل راهنمایی بشین

   پاسخ
 90. بهمن فاتحی گفته:

  با سلام خدمت شما ..همسرم ۴۱ ساله دارای مدرک ارشد روان سنجی با معدل ۱۹٫۶ است ایا امکان پذیرش در دوره دکتری است یا خیر ممنونم از شما ضمنا من هم ۴۳ ساله بازنشسته دارای لیسانس گفتاردرمانی و همسرم نیز با ۲۵ سال سابقه در قسمت مربی گفتاردرمانی کودکان استثنایی است ..و دارای ئو فرزند زیر ۱۴ ساله هستیم …ممنونم از زحمات شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای دکتر باید در ابتدا سوپروایزر پیدا کنند همسر گرامی که پروپوزال شما رو بخونه و قبول کنه که استاد راهنما پروژه باشه. ما می تونیم کمکتون کنیم برای پذیرش دکترا

   پاسخ
 91. فران گفته:

  سلام من ۲۶ سالمه لیسانس حقوقم حدود ۳ سال سابقه کار تو رشته خودمو دارم و ۱ سال در زمینه ثبت برند کار کردم با چند نفر صحبت کردم بهم گفتن بخوام برم بهتره زبان سوئدی بخونم نه انگلیسی ممنون میشم کمکم کنین که کدوم زبان بهتر هست و چه جوری تحصیلی اقدام کنم به چه چیزی احتیاج داره؟ و حدودا چقدر زمان میبره که برم اگر از الان اقدام کنم؟ ممنونم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، طبیعتا اگه زبان سوئدی بلد باشین دستتون تو انتخاب رشته ها بازتر هست و شانستون هم بالاتر ، جدیدا دولت سوئد به متقاضیان ایرانی سخت میگیره ، شما می تونید در ابتدا رشته و دانشگاه مدنظرتون رو انتخاب کنید و مدارک رو تهیه و ثبت کنید. مدارک هم به صورت کامل در بخش ادیمیشن سایت دانشگاه ذکر شده ، مدارک قبلی تحصیل و یک سری مدارک هویتی نیاز هست.

   پاسخ
 92. محمود گفته:

  سلام من۴۷ سال دارم و دکترای علوم اعصاب هستم (از رشته های غیر پزشکی حساب میشه). عضو هییت علمی و دانشیار دانشگاهم با ۱۷ سال سابقه. سابقه ۱۰ سال کار در کلینیک بازتوانی مغزی. چطور می تونم مهاجرت کنم و بهترین روش کدوم هست برای من؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر پیشنهاد کاری دارید از کشور سوئد ، کار اقدام کنیم بهترین گزینه هست چون با توجه به رشته میشه براتون ویزا گرفت. راه های تحصیل و سرمایه گذاری هم برای شما وجود داره که با توجه به سن برای تحصیل ریسکتون بالا هست و شاید بهترین گزینه سرمایه گذاری باشه. پیشنهاد می کنم که تحصیل در کشورهای مثل هلند یا دانمارک رو هم بررسی بفرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، منظورتون بعد از انجام همه مراحل رو می فرمایید که چی هست، برای اقامت دائم شما باید در سوئد بموند و کار کنید ، این کار شما باید با پرداخت بیمه و مالیات همراه باشه که بتونین اقامت دائم سوئد رو کسب کنید.

   پاسخ
 93. رسول گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما سرور گرامی
  بنده مدت ۱۷ سال هست که تراشکار سنگین هستم و به اصتلاح اپراتور سی اسن سی تراش سنگین هستم مدرک تحصیلی من بیشتر از دیپلم نرفته ولی یه مدرک ۱۸ ماهه فنی حرفه ای دارم که سال ۸۰ گرفته ام در این فاصله چند زبان برنامه نویسی کامپیوتر رو هم کار کردم ولی موفق به اخذ مدرکش نشدم یعنی دوره accp رو در موسسه اپتک گذروندم ولی مدرکشو نگرفتم و نتونستم بگیرم که این قضیه به سال ۸۹ مربوط میشه که مسئله آخر رو هیچ در نظر بگیریم و من متولد ۵۷ هستم و خیلی علاقه دارم مابقی عمرم رو در کشور سوئد بگذرونم آیا امکان پذیر هست که من بتونم به این کشور مهاجرت کنم سوابق شغلی من مدت ۱۳ سال در شرکت مپنا و سه سال در یک شرکت خودرویی و مدت یک سال هم در یک کارگاه قالب سازی هست اگه امکان داره بنده رو راهنمایی میفرمایید ممنون میشم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در ابتدا تشکر می کنیم که وقت میزارید و اطلاعات رو کامل می نویسید، برای کار در سوئد باید پیشنهاد کاری داشته باشید. برای پیدا کردن پیشنهاد کاری باید تو سایت های کاریابی در سوئد جستجو کنید و دانش زبانتون خوب باشه . البته صادقانه شرایطتون آسون نیست ، به نظر بهترین راه بری شما سرمایه گذاری هست که نیاز به سرمایه بالا داره طبیعتا

   پاسخ
 94. فرید سلطانی گفته:

  سلام وقت شما بخیر … میخوام ب سوئد برم با شرایط قانونی ولی هزینه های سنگینی داره چجور میشه پناهنده بشم با توجه ب اینکه شهروندهای مهاجر الان از حقوق بیکاری استفاده میکنن ب اصطلاح داخل کمپ هستن و تا زمانی که کار پیدا نکردن از حقوق بیکاری استفاده میکنن…. چجوری باید اقدام کنم؟؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، متقاضی گرامی حقوقی که برای این اشخاص در نظر گرفته میشه در برابر هزینه های زندگی عملا صفر هست. موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد. لطفا سایر طرق را بررسی بفرمایید. سن مدرک زبان ، مدرک تحصیلی و سابقه کاری رو بفرمایید تا بررسی بشه شرایطتون

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما باید برای دوره های اقدام کنید که بعدش فرصت بهتون داده بشه کار پیدا کنید. مهمترین نکته این هست که بتونید جذب بازار کار بشید.

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »