بهترین راه های مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا

بهترین راه های مهاجرت به کانادا و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت کدام است ؟ از قوانین بهترین راه های مهاجرت به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا و راههای اخذ اقامت کانادا چه می دانید ؟ آیا می خواهید بهترین راه های مهاجرت به کانادا را پیدا کنید ؟ امروزه بسیاری از افراد به دنبال بهترین راه های مهاجرت به کانادا جهت ورود به این کشور زیبا وپیشرفته میباشند. آیا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در کانادا در زمره ی بهترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد ؟ کدامیک از راه های مهاجرت به کانادا مانند کار در کانادا یا سرمایه گذاری در کانادا یا ثبت شرکت در کانادا و یا ازدواج در کانادا و یا مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند در کانادا جزء بهترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد ؟ در این مقاله از نقطه نظرهای مختلفی ، بهترین راه های مهاجرت به کانادا را مورد ارزیابی قرار داده ایم و در نهایت بهترین راه های مهاجرت به کانادا را تعیین کرده ایم .

ممکن است راه های مهاجرت به کانادا در باب انتخاب ،سلیقه ای بوده و هرکسی یک روش مشخص را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا و اخذ پی آر کانادا و اخذ تابعیت کانادا و اخذ شهروندی کانادا انتخاب نماید. اما اگر ابتدايا از دریچه های حقوقی به این موضوع نگاه کرد منطقی تر و عاقلانه تر به نظر خواهد رسید. در این زمینه سوالات فراوانی آیا مهاجرت از طریق پناهندگی در کانادا همان بهترین راه مهاجرت به کانادا است؟ کسانی که از طریق مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا اقدام می نمایند بهترین راه مهاجرت به کانادا را برگزیده اند؟ آیا اسکیل ورکر کانادا یا اینکه سرمایه گذاری در کانادا بهترین راه مهاجرت به کانادا قلمداد میشود؟

درپاسخ به همه این سوالات موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  معتبرترین موسسه حقوقی در ایران مطالبی را ارایه داده و از طریق تمامی دفاتر همکار که هم اکنون بیش از ۱۰ شعبه در سراسر ایران توسط وکلای برجسته و به نام  و مشاورین کارورزیده اداره میشود مشاوره تخصصی در باب بهترین راه های مهاجرت به کانادا ارایه مینماید. لذا اگر شما متقاضی عزیز به دنبال اخذ اقامت دائم کانادا از طریق  بهترین راه های مهاجرت به کانادا میباشید میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور و تمامی دفاتر همکار این موسسه   تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی به صورت رایگان دریافت نمایید.

بحث مهاجرت به کانادا در مقایسه با سایر کشورها بسیار مورد استقبال میباشد. کانادا کشوری است در شمال قاره آمریکا با مساحتی بیش از ۹,۹۸۰,۶۴۰ کیلومتر مربع  که دومین کشور بزرگ جهان محسوب میشود. کشور کانادا دارای ۳ قلمرو و ۱۰ استان میباشد که با این آمار میتوان نتیجه گرفت که ۶ برابر کشور ایران و حدود ۴۰ برابر انگلستان گسترده تر میباشد. از آنجایی که کانادا تنها دارای جمعیت تقریبی ۳۴ میلیون نفری است همواره دارای بالاترین طرفیت پذیرش مهاجرین بوده است ودلیل زیاد شدن رقم متقاضیان مهاجرت به کانادا را حاکی میباشد. کشور کانادا جزع ۱۰ کشور اول تولید کننده ودر ردیف ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارد وبه همین دلیل سالانه افراد زیادی در پی بهترین راه مهاجرت به کانادا میباشند.

 مهاجرت به کانادا از طریق تولد

در هر کشوری اصلی ترین نوع تابعیت از طریق تولد القا میشود و شاید در ابتدا اینطور به نظر برسد که بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا ،مهاجرت به کانادا از طریق تولد است، زیرا دولت کانادا تابع قانون خاک بوده و هر طفلی که در خاک کانادا متولد شود ، خود طفل و پدر و مادر آن طفل بعداز  سن ۱۸ سالگی او به تبع فرزند متولد شده، اقامت آن کشور را بدست خواهند آورد. اما باید متذکر گردید که کشورکانادا به دلیل اینکه شمار زیادی از خانواده ها به بهانه گردشگری با یک ویزای توریستی راه مهاجرت به کشور کانادا را برای خود هموار نموده ودر آن کشور فرزند خود را به دنیا آورده و سپس از طریق تابعیت فرزند ، اقامت خود را نیز در دولت کانادا بدست می آورند در قانون القا تابعیت از طریق فرزند یک سری تغییرات  را به وجود آورده است که هدف آنها جلوگیری از هجوم بی رویه به کشور کانادا میباشد که در نتیجه تصویب این قانون نه تنها پدر ومادرانی که کشور کانادا را برای تولد خود انتخاب کرده اند ،اقامت این کشور را بدست نمی آورند بلکه فرزند آنها نیز بی هویت وفاقد امتیازات شهروندی و تابعیت کشور کانادا خواهد شد. شایان ذکر است که برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق تولد ،سفارت کانادا ممکن است بر مادرانی که طبق آزمایشات ،بارداری آنها مشخص وثابت شود در امر صدور ویزا سختگیریهای خاص خود را اجرا نماید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   اقامت بعد از تحصیل در کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

گاهی اوقات برخی افراد ،ازدواج را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کانادا انتخاب مینمایند. در قانون اکثر کشورها ، ازدواج نیز یکی دیگر از عوامل اخذ تابعیت به شمار می آید. کشور کانادا نیز از این قضیه مستثنی نمیباشد. به این صورت که اگر شخصی بایک تبعه ی کانادا ازدواج کند میتواند اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج را بدست آورد. اما این روند برای مهاجرت به کشور کانادا دارای یک سری مراحل سخت و پیچیده میباشد. بااین توضیح که آن شخص کانادایی باید ثابت کند که میتواند هزینه های خود و همسرش را تقبل نماید و از لحاظ مالی بتواند او را حمایت کند. همچنین بحث اسپانسر شیپ کردن همسر در مهاجرت به کانادا حایز این نکته است که شخصی که به عنوان اسپانسر شناخته میشود باید به مدت حداقل ۲ سال زندگی مشترک و رابطه اش را با شخص اسپانسر به عنوان پارتنر و همسر به اثبات برساند .و مدارک و شواهد ارائه شده باید کامل و واقعی جلوه کند که بتواند اطمینان خاطر افسر ویزا را جلب نماید اما اخیرا به دلیل سوژه های غیر واقعی در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، ویزا و پرونده این قبیل ، افراد با شکست مواجه میگردد . همچنین اگر شخصی که بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا را از طریق ازدواج میداند باید اسپانسری را در کانادا انتخاب نماید که فاقد هرگونه جرم قضایی بوده و تحت پیگرد قانونی نباشد ضمن اینکه تبعه کانادا باید تعهد کند که شخص اسپانسر شده باید حتما در کانادا اقامت داشته و …با وجود این تفاسیر پیچیدگی ها و سختی های راههای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج نمایان تر میگردد و در صورت عدم احراز و اثبات مراحل فوق دیگر راههای مهاجرت به کانادا را برای شخص متقاضی هموار نبوده و به مقصد اصلی خود که اخذ اقامت کانادا است دست پیدا نخواهد کرد .

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی در کانادا

موضوع پناهندگی در سالهای اخیر نظر بسیار از افراد را به خود معطوف کرده است تا آنجایی که پناهندگی را به عنوان بهترین راههای مهاجرت کشور به کانادا دانسته و در این مسیر گام نهاده اند . در حالیکه واقعیت امر برخلاف عقیده آنها بوده با این منظور که پناهندگی بدترین راه مهاجرت به کانادا میباشد . به این دلیل که تا زمانی که انواع راه های قانونی برای مهاجرت به کانادا میسر و هموار بوده چرا افراد مسیر پرخطر و دشوار پناهندگی را انتخاب نمایند؟

انتخاب بهترین راه های مهاجرت به کانادا به اندازه ای با اهمیت بوده که لازم است افراد در انتخاب این راه عجولانه تصمیم نگرفته و پناهندگی را در گزینه های انتخابی خود حذف نمایند. این روزها به اندازه ای وضعیت پناهنده ها بسیار تاسف برانگیز وناراحت کننده است که دیگر هیچ عقل سلیمی خودرا غرق در منجلاب پناهندگی برای اخذ اقامت دایم کانادا نخواهد کرد. زیرا در صورت انتخاب این راه از همان ابتدای تصمیم باید پرخطرترین راه ها را طی کرده وبا ریسک های بسیار بزرگی دست وپنجه نرم کنند. علاوه بر خطرهای بین راه تا رسیدن به کشور کانادا ، در خود این کشور نیز با بی احترامی و بی ارزش بودن موقعیت و جایگاه برخورد کرده وباید در کمپ ها با وضعیت بسیار  بد و مشميز کننده  ودور از شان خود به سر ببرند که آیا به جواب مثبت میرسند یا خیر. در اکثریت قریب به اتفاق ،  سوژه ها و کیس های ارایه شده این افراد در دادگاه با  شکست برخورد کرده ورای مثبت دادگاه را کسب نکرده است.در نتیجه با سرافکندگی و نا امیدی به کشور خود باز گشته و تا پایان عمر خود دیگر قادر نخواهند بود مجددا از راه قانونی اقدام نمایند. لذا توصیه میگردد که در ابتدای امر همواره راه های قانونی را به عنوان بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا برگزیده وبه مطلوب مورد نظر خود دست پیدا نمایید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

 

شما عزیزان و متقاضیان بهترین راه های مهاجرت به کانادا جهت کسب اطلاعات تکمیلی تر در خصوص بهترین راه مهاجرت به کشور کانادا می توانید با موسسه ی حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص قوانین اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ تابعیت کانادا و اخذ شهروندی کانادا با انتخاب بهترین راه های مهاجرت به کانادا کانادا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار ونیروی کار ماهر

ویزای اسکیل ورکر یا همان  نیروی کار ماهر ومتخصص همیشه مورد استقبال فراوانی بوده است و جویندگان بهترین راه مهاجرت به کانادا با یک دید مثبت و اراده قوی به سمت این روش گرایش پیدا کرده اند.  این راه برای افرادی که شرایط وامتیازات ویزای اسکیل ورکر کانادا را دارا باشند میتواند یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا باشد. اما باید توجه داشت که ویزای اسکیل ورکر یک سیستم امتیازی وبر اساس یک سری شرایط ویژه و امتیازات مثبت صادر میشود.به این طریق که در مرحله ی اول باید با کسب امتیاز مدرک زبان و انطباق پذیری و مدرک تحصیلی و سابقه ی کار خوب همراه با بیمه وسایر شرایط ذکر شده در قانون این ویزا ،۶۷ امتیاز را بدست آورده و ورارد سیستم pool شده و پس از این مرحله باید ۱ الی ۲ سال منتظر بمانند و مجددا با کسب ۱۴۰۰ امتیاز دیگر موفق به خروج از این سیستم شوند. اما نکته مهمی که در این ویزا برای مهاجرت به کانادا به چشم میخورد این است که ممکن است تمام افراد علاقمند به مهاجرت به کانادا دارای آن شرایط عالیه و امتیازات مثبت نباشند. پس برای یافتن بهترین راه مهاجرت به کانادا تا پایان این این مقاله با ما همراه باشید.( موسسه حقوقی مشاوره ای mie ملک پور راهنمای تمامی علاقمندان در این امر میباشد.)

 مهاجرت به کانادا ازطریق تحصیل

کشور کانادا به دلیل داشتن موقعیت ویژه و داشتن دانشگاههای معتبر وسطح بالا در دنیا هر ساله دانشجویان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. تحصیل در کانادا در تمامی مقاطع برای دانشجویان فراهم میباشد. برطبق آمار تحصیل در کانادا یکی از بهترین راه های مهاجرت به کشور کانادا به حساب می آیدزیرا در این راه متقاضیان مهاجرت به کانادا متحمل هیچگونه خطر و ریسک و تهدیدی همانند سایر روشهای پناهندگی ،تولد و ازدواج نخواهند شد. اقتصاد قوی ،رفاه اجتماعی بالا و همچنین امنیت ویژه ی این کشور مزید براین علت میباشد. راه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل معیارهایی را در خود جای داده است که داشتن مدرک زبان آیلتس ۶ به بالا ،فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر در کشور شخص متقاضی و کسب معدل بالا در رشته تحصیلی خود از جمله این معیارها میباشد. یاد آوری این نکته خالی از لطف نمیباشد که کسب اجازه تحصیل برای متقاضیانی که قصد دارند بیشتر از ۶ ماه در کانادا تحصیل کنند الزامی می باشد. کسانی که مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را انتخاب میکنند پس از اتمام تحصیلات و پیدا کردن یک شغل می توانند پس از چند سال نیز در خواست اقامت دایم این کشور را نمایند.درنتیجه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل با وجود شرایط فوق الذکر میتواند یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا باشد. ( موسسه حقوقی مشاوره ای mie در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق مشاوره به شما یاری می نماید.)

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مدارک و شرایط لازم برای پذیرش کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه  گذاری

به صراحت میتوان بیان نمود که علاوه بر تحصیل در کانادا یکی دیگر از بهترین راه های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا میباشد. این روش در حال حاضر به عوان کم ریسک ترین ،ارزانترین،سریعترین و مطمعن ترین راه برای مهاجرت به کانادا می باشد. در این روش شخص متقاضی و همراهانش بدون ترس ونگرانی جهت از دست رفتن سرمایه خود در طی ۱ ال ۲ سال به اخذ اقامت دولت کانادا دست پیدا کرده و سپس به دولت کانادا ورود پیدا کرده و بدون اینکه الزامی به اجرای بیزینس و تجارت در دولت کانادا  باشند می توانند در هر نقطه از دولت کانادا که بخواهند زندگی کنند. با ذکر این نکته که این روش و راههای مهاجرت به کانادا هیچ احتیاجی به مدرک زبان نداشته و یک سری از موسسات مالی واعتباری در کانادا به جای شخص متقاضی سرمایه گذاری کرده و پس از دریافت دعوتنامه یا همان pr و اخذ اقامت دایم کانادا برای شخص متقاضی و همراهانش تنها یک مبلغ ۲۱۰ هزار دلاری را از شخص سرمایه گذار دریافت مینمایند. در نتیجه هیچ استرس ونگرانی برای از دست رفتن سرمایه ویا ویزا نشدن .وجود نخواهد داشت. زیرا اول اقامت دایم را دریافت نموده و سپس آن سرمایه لازمه را پرداخت مینماید. و در مقایسه با سایر سرمایه گذاری های کشورهای دیگر از جمله ۱ میلون دلاری و ۵۰۰ هزار دلاری آمریکا بسیار منطقی تر مطمعن تر و ارزانتر میباشد. در نتیجه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا میتواند اولین پیشنهاد و سفارش جهت انتخاب بهترین راههای مهاجرت به کانادا باشد. پیشنهاد میکنیم اگر شما متقاضیان عزیز مهاجرت به کانادا در خصوص  بهترین راه مهاجرت به کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا و قوانین و راههای اخذ PR  کانادا دارای  ابهامات و سوالاتی در زمینه ی بهترین راه مهاجرت به کانادا می باشید  و نیاز بیشتری را برای توضیح و تشریح کامل بهترین راه مهاجرت به کانادا و شرایط کر در کانادا احساس میکنید برای رفع ابهامات خود در زمینه بهترین راه های مهاجرت به کانادا  و مهاجرت تحصیلی به کانادا و مهاجرت کاری به کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق تولد و مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا میتوانید با موسسه ی حقوقی ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به کانادا و چگونگی اخذ اقامت کانادا و همچنین بهترین راه های مهاجرت به کانادا به صورت تخصصی از مشاوره رایگان بهره مند شوید و در جهت رفع ابهامات ایجاد شده در ذهن خود اقدام نموده که یک تصمیم گیری منطقی را با اطمینان خاطر و آرامش باطن جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا و یا اخذ ویزای کاری کانادا  و بهترین راه های مهاجرت به کشور کانادا داشته باشید .

Rating: 4
50 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • somayeh sahraian گفته:

   با سلام برای امر سرمایه گذاری و برای نشون دادن میزان سرمایه نرخ دولتی ملاک هست. ضمن اینکه دوست عزیز روش سرمایه گذاری و کشوری که در اون قصد سرمایه گذاری دارید هم مهمه.

   پاسخ
 1. soltani گفته:

  وقت بخیر دوستان
  من یه سری شرایط دارم میخوام ببینم مراحل پروسه به نظر دوستانی که شرایط مشابه من رو داشتن چطوری هست
  * داشتن اقوام دور (صاحب رستوران در کانادا)
  * مدرک کارشناسی مهندسی عمران (دانشگاه آزاد / معدل ۱۵)
  * مدرک زبان آیلتس ۷
  * تا پایان سال ۹۸ سربازی (در ارتش) رو تموم میکنم)
  * سن الانم ۲۴ ساله
  *مجرد
  * وضعیت مالی داشتن حدودا ۶۰ میلیون تومان

  // به نظر شما از چه طریق مناسب تره اقدام کنم و کدوم شدنی تره
  ؟ ویزای تحصیلی ؟
  ؟ ویزای کاری (کار در رستوران اقوام\پیدا کردن کار تخصصی)
  ؟ دعوتنامه اقوام شدنی هست (اقوام پسردایی پدر هستن)

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پشنهاد می شود که سوالاتی که به صورت پرسش و پاسخ هستند و باید به بحث گذاشته شوند را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید تا بتوانید از تجارب سایر عزیزان نیز استفاده کنید.

   پاسخ
 2. ثمین گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۳۵ ساله و دارای دکتری تخصصی فیزیک هستم و عضو هیئت علمی دانشگاه. متاهلم و یک فرزند یک ماهه دارم. رزومه پژوهشی خوبی دارم. در خصوص مهاجرت به کانادا، آیا احتمال دریافت اقامت و مهاجرت برای من و خانواده ام وجود دارد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به مدرک دکترا شاید بتوان برای دوره های خاص مدیریتی اقدام کرد. همچنین برای کار نیز می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 3. جعفر ساجدی گفته:

  باسلام من ۳۲سالمه مدرک فنی قنادی دارم و از ۱۰سالگی در قنادی کار کردم و تو شغلم حرفه ایم و ۱۰سال اخر خودم قنادی داشتم مدرک تحصیلیم زیر دیپلم هست همسرم ۲۸ سالشه و ما بچه نداریم میتونیم اقامت کار به کانادا بگیرم واونجا بچه دار بشیم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، امکان اقدام برای کار کانادا برای شما وجود ندارد. می توانید در صورت داشتن شرایط برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنید و در انجا فرزند شما متولد شود که در این صورت فقط به فرزند اقامت اعطا می شود. برای اطلاعات بیشتر با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. محمد نوروزی گفته:

  سلام. من لیسانس مدیریت بازرگانی گرفتم. البته گپ تحصیلیم زیاده ۷ سال. ۳۶ ساله هستم. آیلتس من ۸ هست. اگه من در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر مدرک بگیرم به همراه مدرک بین المللی برنامه نویسی اندروید و توسعه نرم افزار و طراحی تحت وب چه شانسی دارم؟ الان شغلم مترجمی هست بیش از ۲سال سابقه دارم البته بدون بیمه. خواستم بدونم آیا من شرایط مهاجرت به کانادا رو دارم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری کانادا لازم است امتیازات لازم را کسب نمایید که باید بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایی

   پاسخ
 5. آژوان گفته:

  سلام من ٣٤ سالمه كارمند رسمي بانك با سابقه ١٠ ساله هستم . يه دختر ٣ ساله دارم . خودم ليسانس كامپيوتر و فوق ليسانس مديريت كسب و كار MBA دارم . خانومم ٣١ ساله فوق ليسانس حقوق . چطوري ميتونم به كانادا مهاجرت داشته باشم ؟

  پاسخ
 6. حسین زارع گفته:

  با سلام و درود
  اینجانب ۳۵ سالمه لیسانس و فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی دارم خواستم بدونم امکان مهاجرت تحصیلی به کانادا برای من وجود داره؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام، اگر قصد تحصیل در مقطع دکترا را دارید باید در ابتدا یک سوپروایز برای خود پیدا کنید، که این موضوع با جستجو بر روی سایت دانشگاه مقصد شما قابل دستیابی است. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 7. پیام گفته:

  سلام.من تازه از طریق یکی از دوستانم اطلاعاتی راجب مهاجرت به کانادا دریافت کردم.میخام بدونم با شرایط من میشه امیدوار بود یا نه.۳۴ سالمه.لیسانس مدیریت خانواده از دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد دارم.۳ ساله آرایشگر هم هستم.اما مدرک فنی حرفه ای هنوز نگرفتم که گرفتنش کاری نداره.یه مدرک بین المللی کافی من هم دارم.زبانم ضعیفه.لطفا راهنمایی کوتاهی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل برای کانادا اقدام نمایید و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. محمد ابراهیم گفته:

  سلام ودرود من ۳۲سال دارم و شغلم فروشندگی وازاد هست و تحسیلات ندارم تا سوم راهنمایی درس خوندم وخانمم ۲۸سالشه ودیپلم تجربی داره دوتا فرزند یهو دختر ۸ ساله ویک پسر ۵ساله داریم آیا میتونیم از طریق مدرسه رفتن بچه هاامون یا ادامه تحصیل خانمم یا کار خودم اقامت کانادا بگیریم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل فرزندانتان برای کشورهای کانادا و انگلیس اقدام نمایید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. بهار گفته:

  سلام.دانشجوی ترم ۲ کاردانی رشته حسابداری صنعتی هستم.میخواستم دریکی از دانشگاه های اتریش اقامت دائم وتحصیلی بگیرم راهنماییم کنید لطفا

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. ali گفته:

  سلام
  من دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی هستم رشته مهندسی IT دانشگاه آزاد تهران واحد تهران جنوب،معدلم بالای ۱۵ هست و ۳ سال نیم سابقه کار در حوزه شبکه های کامپیوتری دارم ، مدرک بین المللی ندارم ولی مسلط به کارم هستم،میهواستم ببینم امکان برای مهاجرت به کانادا کدوم روش برای من کم هزینه تر هست و ایا برای مهاجرت به کانادا از روش تحصیلی چقدر باید هزینه کنم برای مقطع ارشد؟اگر کار دانشجویی انجام بدم هزینه هام تامین میشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بهترین روش برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی می باشد که می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. تهمينه گفته:

  با سلام
  من ٢٨ساله هستم
  ليسانس شيمي محض از دانشگاه چمران،داراي دو فرزند ٢ساله.به همراه همسر و فرزندانم مهاجرت به يكي از ايالت هاي كانادا رو داريم
  ميخوام از طريق تحصيل در مقطع ارشد اقدام كنيم
  سرمايه حدود ٣٠٠ميليون،امكان پذير هست؟
  تا چه سني امكان گرفتن ويزاي تحصيلي هست؟چون تازه اقدام ب خواندن زبان كردم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما در ابتدا باید مدرک زبان خود را اخذ نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. Faranak گفته:

  سلام وقتتون بخير
  من و همسرم قصد مهاجرت داريم به كانادا !
  همسرم اينجا آرايشگر هستند ، و من هم دانشجو بودم و درسم تموم شده…
  و داريم زبانمون رو تقويت ميكنيم
  با توجه به اينكه سرمايه خيلي زيادي نداريم
  بهترين راه پيشنهادي شما چي هست؟
  ايا ميتونيم با شغل همسرم اقامت بگيريم
  ممنون ميشم از راهنماييتون??

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد اما برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. علی گفته:

  سلام من علی هستم از تهران من پسری ۴ساله دارم و میخوام برای تحصیل و شروع برنامه پیش دبستانی را در کانادا اغاز کنم متونم به پرسم اول چقدر هزینه داره برای من و ایا پذیرش میشه یا خیر و میخوام مشاوره داشته باشم و ۱میلیارد سرمایه دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید شرایط کامل خود را بفرمایید اما می توانید برای تحصیل فرزند خود اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. بیتا گفته:

  سلام خسته نباشید من دختری۱۷ ساله هستم و برای تحصیل قصد دارم به کانادا بزم ولی پدر و مادرم و یک برادر۱۰ ساله دارم که انها هم میخوان بیان و تا ۴۰۰_۵۰۰ میلیون هم سرمایه داریم.و زبان فقط من در حد معمولی بلدم .ایا میتونیم بریم؟؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید شما و برادرتان می توانید از طریق تحصیل اقدام داشته باشید و یکی از والدین به عنوان همراه یا قسم در کنار شما حضور داشته باشید که بهتر است برای اطلاعات کامل با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 15. بهروز گفته:

  درود … امیدوارم حالتون خوب باشه . من بهروزم ۲۸ ساله .
  من خودم جز اقلیت ها نیستم … اما پدر و مادرم بودن (ولی الان به خاطر شرایط اقتصادی و کاری کلاً رابطه اشون رو محدود و قطع کردن)… با توجه به نام خانوادگیمون خیلی ها ازم سوال میکنن که آیا اقلیت هستید یا نه؟! یعنی بی مشکل هم نیستیم … اما تا بحال مشکلی برامون پیش نیومده .
  تو محیط های اقلیت هم زیاد رفت و آمد داشتم توی نوجوانی … اما گرایش مذهبیم به سمت آتئیستی هست بیشتر …
  اکثر فامیل هامون بخصوص خانواده ی اقوام مادریم (که تمام خونوادشون پناهنده شدن) اکثراً پناهنده شدن و یا الان پناهجوی ترکیه هستن .
  میخواستم بدونم آیا منم میتونم از طریق پناهندگی اقدام کنم ؟
  سوال دوم اینکه اگر بخوام از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم آیا میتونم توی بورس سرمایه گذاری کنم ؟! و اینکه اگر از طریق سرمایه گذاری اقدام بشه میتونم جایی مشغول به کار بشم یا نه ؟!
  چون من شاید به زحمت بتونم ۲۱۰ هزار دلار رو جور کنم . و باید برای هزینه های روزمره ام برم مشغول به کار بشم .
  ممنون میشم راهنمایی ام کنید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه مشاوره ای در باب پناهندگی ارائه نمی نماید اما در مورد مهاجرت به روش سرمایه گذاری شرایط متفاوتی وجود دارد که بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. پرستوی مهاجر گفته:

  با سلام
  بنده برای روش skilled worker کبک در سال ۲۰۱۶ اقدام نموده ام. بدون ارائه مدرک فرانسه مجموع امتیازاتم حد نصاب برای کبک را دارد. اکنون پس از گذشت این مدت با توجه به عدم دریافت اایمیلی مبنی بر ارسال مدارک و همچنین چندین بار خبر نامطلوب مبنی بر کاهش امتیاز و همینطور رد کردن مدارک فرانسه برخی داوطلبان مبنی بر شبهه در تخلفات امتحانات، بنده برای ادامه این راه دچار نگرانی شده ام چرا که هشدار عدم ثبات و تغییرات زیاد را در قوانین و در ادامه راه به ما می دهد. با وجود کاهش امتیاز بنده همچنان امتیاز کافی را دارم ولی مشکل من با بی ثباتی این سیستم و احتمال وقوع آن در آینده و ضربه دیدن از آن می باشد. واقعیت بنده مدرک فرانسه ندارم. در سطح بسیار ابتدایی آن را شروع کردم ولی هنوز راه زیادی برای یادگیری این زبان در حدی که امورات روزانه خود را بتوانم با آن اداره کنم دارم. اقدام من برای کبک با این امید بوده است که این مدرک از بنده درخواست نشود و پس از ورودم به کبک و پس از چند ماه از ورودم بتوانم به مناطقی که با زبان انگلیسی بتوانم به راحتی کار و زندگی نمایم جا به جا شوم. از سویی اجباری یا درخواست مدرک فرانسه هنوز برای من کاملا مشخص نیست.
  از سوی دیگر بنده روزمه تحصیلی خوبی نیز دارم. کارشناسی ارشد در رشته مهندسی IT از پلی تکنیک تهران با معدل الف دارم و گرفتن مدرک زبان انگلیسی برای دریافت پذیرش از دانشگاه های خوب کار نهایتا یک ساله من است به طوری که همزمان به کارم هم ادامه بدهم.
  با این توضیحات از وضعیت نامشخص کبک، راحت تر بودن و قابل اتکا بودن پذیرش با زبان انگلیسی و سختی تسلط به فرانسه، بنده نمی دانم در این برهه از زمان چه تصمیمی بهتر است بگیرم. مزایای کبک این است که در صورت موفقیت اقامت کانادا را خواهم داشت که قابل قیاس با وضعیت دانشجویی نمی باشد و عیب آن این است که قوانین آن هر آن ممکن است تغییر کند و من را از ادامه آن باز دارد. زبان فرانسه با اینکه اجباری نیست ولی اصلا مشخص نمی باشد که مورد تقاضا در ادامه مسیر باشد یا خیر یا شاید مصاحبه فرانسوی برگزار نمایند (نانوشته بودن ادامه مسیر خیلی اذیت کننده است). برای قوت بخشیدن به این راه باید فرانسه بخوانم. با این کار پروسه تکمیل مهارتم برای زندگی در کشوری دیگر را طولانی تر کرده ام چرا که خیلی بیشتر طول می کشد تا به فرانسه به حدی که همین الان انگلیسی مسلط هستم (۵٫۵ آیلتس خیلی هم عالی نیست ولی بیشتر از صفر فرانسه است)، تسلط یابم. و اگر به هر دلیلی از کبک باز بمانم فرصت های بسیار دیگری را که با انگلیسی می توانم داشته باشم را از دست داده ام. مزیت اپلای کردن و تمرکز بر انگلیسی این است که این فرایند خیلی سریع تر جلو می رود و اگر به هر دلیلی کبک نشد من کلی موقعیت دیگر در بینهایت کشور انگلیسی زبان در دنیا برایم باقی می ماند. شروع تجربه بین المللی من خیلی زودتر آغاز می شود. بدی این روش آن است که باز به عدم ثبات زندگی دانشجویی برمی گردم. البته می توانم در کنار آن اپلای کردن برای شرکت ها را نیز جلو ببرم تا در صورتی که کار خوب پیدا کردم آن را ادامه بدهم ولی در هر حال پروسه اقامت را مجددا برای آن کشور باید جلو ببرم.
  سرتان را به درد آوردم. شرمنده. از کوزه همان برون تراود که در اوست. به قدری از این اوضاع مستاصل شده ام که سنجیده تر و منسجم تر از این نمی توانم مشکلم را منتقل کنم. پاسخ دادن به این درخواست مسلم است که جزو وظایف شما نیست ولی مطمئن باشید دعای خیر یک همنوعتان را به طور حتم به دنبال خواهد داشت.

  پاسخ
 17. الهه گفته:

  سلام جناب ملک پور بزرگوار، با سپاس از زحمات شما، سؤالی داشتم در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، شما در وبسایت خود، فرمودین :
  یکی دیگر از بهترین راه های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری در کانادا میباشد. این روش در حال حاضر به عوان کم ریسک ترین ،ارزانترین،سریعترین و مطمعن ترین راه برای مهاجرت به کانادا می باشد,
  سؤالم اینه که این ۲۱۰ هزار دلار بما برگردونده میشه یا اینکه از بین میره و برای اقامت گرفتن هزینه میشه? من خانم ۵۱ ساله ام سرپرست خانواده با دو فرزند پسر ۱۶ و ۲۰ ساله، که پسر بزرگم دانشجوی مهندسی الکترونیک نرم افزار دانشگاه شریف هست و فرزندانم خیلی مایل هستند که به کانادا مهاجرت کنیم، فرزند بزرگم از طریق تحصبلی میخواد بعد از گرفتن لیسانسش برای مهاجرت اقدام کنه، لطفا راهنمایی بفرمایین، اگر این راه سرمایه گذاری برای من و پسر کوچکم، عملی باشه، حاضرم خونم را بخاطر آینده فرزندانم بفروشم، بشرط اینکه مطمئن باشه و مالم را بی نتیجه از دست ندهم، ضمنا با این روش مهاجرت، تحصیل پسر کوچکم رایگان میشه یا نه و اینکه حقوق بهش تعلق میگیره و خودم هم اجازه کار خواهم داشت یا نه ? احتمالا من تا ۳ سال دیگه بازنشسته میشم با حقوقی حدود ۵ م، میخوام بدونم بفرض مهاجرت، کانادا میتونم از مخارج زندگی بربیام یا نه? برادر بزرگوار لطفا راهنمایی کنین، ان شاءالله که عاقبت بخیر بشین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد و این مبلغ باید در کشور هزینه شود همچنین امکان تحصیل فرزندانتان وجود دارد اما باید هزینه تحصیل را بپردازید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. mie editor3 گفته:

  با سلام . من پسری ۲۶ ساله هستم و با مادرم زندگی میکنم . جزء اقلیت مذهبی رسمی هستیم . آیا اقلیت مذهبی بودنمان برای مهاجرت به کانادا امتیاز حساب می شود ؟

  پاسخ
 19. Hannah k گفته:

  سلام و وقت بخیر
  در کانال تلگرامیتون یک گزینه برای مهاجرت به کانادا اعلام کردید مبنی بر اینکه افراد زیر ۳۵ سال با نمره آیلتس بالای ۷ بدون نیاز به سرمایه گذاری امکان گرفتن اقامت کانادا را دارند. متاسفانه دفاتر همکارتان در ایران بی اطلاع بودند و گفتند فقط برای اعزام تحصیلی اقدام میکنند. میخواستم اگر ممکن هست شرایط این مهاجرت رو بیشتر توضیح بدید.
  ممنون

  پاسخ
 20. mie editor3 گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر ملک پور…من همایون هستم و ۱۹ سالمه و کنکوری هستم و میخوام به کانادا مهاجرت کنم و پناهنده شوم و لطفا منو راهنمایی کنید که چجوری پناهنده شوم …و اینکه سرمایه هم حدود ۴۰۰ ملیون دارم و میخوام به کانادا مهاجرت کنم و نمیدونم چجوری و از کجا باید شروع کنم و همچنین چه روشی برای مهاجرت ن بهتر است .

  پاسخ
 21. mie editor3 گفته:

  با عرض درود خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و تشکر از زحمات و راهنمایی های بی دریغ جنابعالی طی سالهای گذشته اینجانب رضا نوری و همسرم از انرژی و الطاف بیش از حد شما بی نصیب نبوده ایم و فایل های شما روبا جان و دل ، کاملا گوش فرا میدهیم وهمچنین از مشغله فراوان جنابعالی کاملا آگاهیم اما من مجبورم پرویی کنم و تقاضا کنم درصورت امکان ایمیل بنده رو ،خودتون بررسی و پاسخ بدهید البته شما درفایلها ارسالی فرمودید که چطور سوالات توسط کارشناسان IT مجموعه شما فایل بندی میشه و هرکشور مورد تقاضا باید زیر همان کشور در قسمت طرح دیدگاه جهت سهولت پاسخ دهی تایپ بشه ولی با توجه به پیچیده بودن موضوع درخواست مهاجرت ما نیاز به تجربه حضرتعالی را میطلبد . ضمنا لازم به ذکرمیباشد که اسم همسر من در مجموعه شما قبلا ثبت نام شده و ما یک مراجعه به دفتر مسقل میرداماد و مذاکره با کارشناسان شما را داشته ایم اما سطح علمی جنابعالی و نحوه برخورد و انرژی مثبت شما بدون اغراق قابل مقایسه با هیچ یک از همکاران شما در سطح کشور نمیباشد،بیشتر از این وقت جنابعالی رو نمیگیرم و میرم سر اصل موضوع: سن بنده۳۷سال و همسرم ۳۵ سال و یک دختر ۷ساله داریم. مدرک تحصیلی من لیسانس مدیریت امور نمایشگاهی از دانشگاه علمی و کاربردی با معدل ۱۸/۳۰ (تسلط به زبان انگلیسی معمولی )و مدرک همسرم لیسانس دانشگاه علامه در رشته ادبیات زبان انگلیسی با معدل ۱۶ و با توجه به گپ تحصیلی ۱۲ساله در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه رود هن ترم دوم میباشند .(تسلط به زبان انگلیسی عالی ) درسال ۸۴ با اخذ مدرک NAATI مترجمان استرالیاتوسط همسرم برای اقامت استرالیا اقدام نمودیم که پس از کش و قوس های فراوان و طی نمودن مراحل بسیار زیاد و حتی انجام دادن دو بار مدیکال چک جهت اخذ ویزا در نهایت سال گذشته دولت استرالیا فرمودند که ظرفیت پرشده و مبلغ درخواست ما به حسابمان عودت گردید. در سال ۸۹ چند ماه اقامت در کشور سوئد شهر فالون جهت ادامه تحصیلی همسرم در رشته سیاست اروپا داشتیم ولی با توجه به باردار بودن همسرم به ایران بازگشتیم و از ادامه تحصیل با توجه به وضعیت آب و هوا سوئد منصرف شدیم.(که الان متوجه اشتباه خود در خصوص برگشت به ایران شدیم) در حال حاضر همسرم در شهرداری کارمند رسمی با ۱۳سال سابقه بیمه میباشد و اینجانب نیز در یک شرکت خصوصی احداث خطوط انتقال نیرو و پست های برق به عنوان مسئول قراردادها با ۱۶سال سابقه بیمه در حال کار میباشیم. با توجه به سمت و پست همسرم تاکنون ۳بار ویزای شینگن کاری از دولت فرانسه اخذ نموده ایم (بجز مورد ویزای تحصیلی سوئد در سال ۸۹) و در حال حاضر اینجانب و دخترم ویز ا با اعتبار ۲ساله داریم و همسرم هم اکنون ویزا با اعتبار ۱ساله دارد . ضمنا برادر خانوم من هم حدود ۶ساله که در کشور کانادا (مونترال )اقامت دارن و امسال موفق به اخذ ویزااقامت میشن سرمایه من حدود یک میلیارد تومن هست ( بابت مجموع یک منزل مسکونی و خودرو پس از فروش ) حال با توجه به توضیحات ذکر شده در سطور بالا از جنابعالی تقاضای عاجزانه دارم با وسواس و دقت زیاد نسبت به بررسی فایل خانواده ما بهترین پیشنهاد مهاجرتی رومطرح بفرمایید.ضمنا اگر لازم و صلاح بدونین با توجه به حساسیت موضوع و آینده فرزندم حاضرم با توجه به داشتن ویزا ،حضوری در اتریش برای مشاوره با جنابعالی خدمت برسم و هزینه مشاوره رو حضوری یا غیر حضوری خدمت حضرتعالی تقدیم کنم لازم به ذکر است طی استعلامهای به عمل آمده اینجانب و همسرم طی سالهای گذشته از دفاتر حقوقی در ایران و بستگان در خارج از کشور بحث ادامه تحصیلی همسرم برای دکترا در سال آینده شمسی با توجه به هزینه ها و رسیدن آن به ثمر و دریافت کارت اقامت بیشتر مورد نظر و توجه میباشد از جنابعالی تقاضا دارم با توجه به مدرک همسرم و نظر ایشان در خصوص ادامه تحصیل دکترا در یکی از کشورهای اروپایی یا کانادا با توجه به هزینه های زندگی و داشتن بازار کار برای همسرم در زمان تحصیل و پس از فارغ التحصیلی و در ادامه آن اخذ اقامت دائم ازآن کشور و همچنین وضعیت بنده به لحاظ زبان و مدرک ،پیشنهاد و توصیه حضرتعالی بسیار برای خانواده ما راهگشا خواهد بود. پیشاپیش از بذل توجه و مهر و محبت شما به اینجانب و دیگر هموطنان مستاصل و سردرگم سپاسگزاری مینمایم و امیدوارم که همیشه سلامت و باعزت باشید و سایه پر مهر شما مستدام باشد. به امید دیدار خدانگهدار

  پاسخ
 22. mie editor3 گفته:

  سلام.بنده مدرک کارشناسی برق دارم اما در این زمینه به قورت تجربی کار کردم و هیچ سابقه بیمه ای ندارم.ایا بازم امکان مهاجرت هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بهترین روشی که می توانید اقدام نمایید از طریق ویزای تحصیلی می باشد که بتوانید برای اخذ مدرک دیپلم و یا ورود به دانشگاه اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 23. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و احترام. من ۳۳ سالمه و فوق لیسانس زمین شناسی دارم، همچنین متاهل هستم. جهت مهاجرت به کانادا چه روشهایی پیش پای من وجود داره؟ البته صرفا کمترین هزینه مد نظرمه. پیشاپیش ازتون ممنونم

  پاسخ
 24. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید ببخشید من لیسانس کشاورزی دارم و ۷ ساله در اداره دولتی مشغول کارم علاوه بر اون دارای مدرک کشت گلخانه و قارچ و خیاطی هم میباشم که در این زمینه ها نیز تجربه دارم چون هم خیاطی میکنم هم سالن پرورش قارچ داریم. همسرم لیسانس کشاورزی و ۵ ساله در زمینه کود و سموم کشاورزی فعالیت دارد و همچنین مشاوره کشاورزی هم انجام میدهد و زمین و باغ کشاورزی هم فعالیت داشته از طرفی دارای مدرک جوشکاری هست و در زمینه فنی هم چند سالی فعالیت داشته.. بههر موسسه حقوقی مراجعه کردیم نا امید شدیم از مهاجرت به کانادا یا کبک بعلت نداشتن مدرک زبان.. ایا راهی قانونی با این شرایط برای ما وجود دارد؟ هزینه سرمایه گزاری چقدر میباشد و شیوه این سرمایه گزاری و چجور میشه ف چقدر میباشد

  پاسخ
 25. مشاور حقوقی گفته:

  سلام خدمت دکتر ملک پور . لطفا حتما جواب بدید .من ۲۳سال دارم به کار ماشین برق خودرو علاقه دارم .من قصد مهاجرت به کانادا یا المان یا اتریش را دارم در چه شرایطی میتونم در این کشورها مشغول کار بشم چه مدارکی لازم دارم اینجا درست کنم .یا چه مدرکی الان مدرک کاردانی حسابداری دارم ولی اگه لازم باشه مجددا کاردانی مکانیک بخونم .حدود صد میلیونم میتونم جور کنم .کلاس زبانمم شروع کردم .سپاس از لطف شما

  پاسخ
 26. مشاور حقوقی گفته:

  درود به شما جناب دکتر ملک پور.دخترم ترم ۹ دکترای دامپزشکیه ولی تصمیم داره برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی به کانادا مهاجرت کنه و پسرم ه فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر داره و خانمش هم فوق لیسانس بیو تکنولوژی گیاهی داره و داره پروسه ی کاری در کانادا رو انجام میده .میشه راهنمایی کنید برای تحصیل دخترم به چه دانشگاههایی باید مراجعه کنیم و من وهمسرم اگه بخوایم مهاجرت کنیم بهعح کانادا به چه صورتیه .ماالان برند یه پیتزا فروشی داریم همین کارو میشه اونجا راه اندازی کنیم و خونه بخریم ممنونم

  پاسخ