بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری ۲۰۱۸ کدام کشور است ؟ از شرایط  بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری اطلاعاتی دارید ؟ شرایط سرمایه گذاری در کانادا و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا چگونه است ؟ قوانین سرمایه گذاری در اتریش و شرایط ثبت شرکت در اتریش و شرایط ثبت شرکت در آلمان به چه صورت است ؟ از اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط اقامت خودحمایتی اتریش چگونه است ؟ مهاجرت به کانادا و راههای مهاجرت به استرالیا و همچنین مهاجرت به اتریش و یا اینکه مهاجرت به آلمان به چه صورت است ؟ شرایط سرمایه گذاری در پرتغال و گلدن ویزای پرتغال چگونه است ؟ قوانین سرمایه گذاری در انگلستان و همچنین سرمایه گذاری در اسپانیا و در نهایت سرمایه گذاری در مجارستان به چه نحوی است ؟ شرایط اقامت اتریش از طریق کارت قرمز سفید قرمز را می دانید ؟  بر اساس قوانین مرتبط با جذب سرمایه گزار خارجی، این روزها جامعه ی حقوقی در سطح بین لملل، شاهد است بسیاری از متقاضیان در مورد بهترین کشور برای سرمایه گزاری سوالاتی داشته و ابهاماتی هم در باب مهاجرت از طریق سرمایه گزاری به بهترین کشور دارند. این متقاضیان اکثرا به دنبال یافتن بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری هستند اما حقیقتا کدام گزینه بهتر است؟

‫- سرمایه گزاری و اخذ اقامت در اروپا از طریق خرید ملک؟

‫- سرمایه گزاری و اخذ اقامت در انگلستان از طریق کار آفرینی؟

‫-خرید اوراق قرضه در اروپا یا سرمایه گزاری جهت اخذ اقامت کانادا یا آمریکا، کدام گزینه مقرون به صرفه هست؟

‫- ثبت شرکت و تجارت، یا اخذ اقامت سرمایه گزاری در بهترین کشورهای اروپا ، کدام یک باشرایط شما امکان پذیر است ؟

‫- آیا میتوان بدون آنکه سرمایه گزاری کرد اقامت هیچ کشوری را اخذ نمود ؟

‫- شرایط خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا چطور است؟

‫- شرایط اقامت همسر و فرزند شخص سرمایه گزار در کشورهایی مانند پرتغال، اسپانیا ، اتریش و سوئيس چیست؟

‫- آیا سرمایه گزاری و اخذ اقامت کانادا توجیح اقتصادی دارد؟

طبیعتا اگر شما هم به دنبال شناسایی بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری هستید میبایست تحقیق و مطالعه نمایید تا از باب حقوقی، قوانین و شرایط بهترین نوع سرمایه گزاری و مهاجرت برای شما جا افتاده و  درک کنید که “ بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری” کدام بوده و آیا گزینه ی مورد نظر، با احوال شخصیه ی شما همخوانی دارد یا خیر؟ اصلا آيا شما شرایط مالی مناسب برای اقدام جهت بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری را دارا هستید یا خیر؟

پس از شناسایی بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری، ملاحضه بفرمایید که آیا مدارکی که نیاز است در طی پروسه ارائه گردد را میتوانید فراهم و ثبت نمایید یا خیر؟ اگر قصد مهاجرت از طریق سرمایه گزاری به بهترین کشور را دارید، در نظر بگیرید که قطعا نیاز به وکیل مهاجرت جهت سرمایه گزاری داشته و با یک موضوع کاملا حقوقی در سطح بین الملل سروکار خواهید داشت. ما حتی در کشور خود، جهت انجام امور اداری کوچک و بزرگ نیاز به راهنمایی یک وکیل داریم، و یا اینکه حداقل یک کتاب حقوق مدنی تهیه کنیم و تصمیمات خود را پیش از اجرا بررسی کنیم تا مطمئن شویم آیا از نظر حقوقی صحیح گام برمیداریم یا خیر؟ چنان که مستحضر هستید، اگر پا جای پای قانون بگزارید و از آن تبعیت نمایید، چقدر زیبا خواهد بود که در موفقیت هایتان قانون حامی شما و در شکست هایتان نیز قانون مدافع و ناجی شما خواهد شد. سوال اینجاست که موضوع  انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری، چه ارتباطی با این توضیحات دارد؟

بخش مدیریت و سرمایه گذاری جهانی، ‪(UNCTAD‪) ‪-United Nations Conference on Trade and Development

به عنوان رکن اصلی تمام مسائل مربوط به سرمایه گذاری مستقیم خارجی و شرکت های چند ملیتی در سیستم سازمان ملل متحد شناخته شده است. این بخش با بیش از چهار دهه تجربه و تخصص بین المللی در تحقیق، تجزیه و تحلیل سیاست ها در مورد سرمایه گذاری و توسعه سازمانی و ایجاد هماهنگی میان دولت ها، خیال همه را آسوده میکند جهت اینکه ناظری متخصص و اصلح، در سطح جهان جوامع سرمایه گزار را نظاره و حفاظت می کند تا اصول رعایت شوند و سرمایه گزاران به وعده ی اخذ اقامت یا سود در پروژه ها، سرمایه های خود را از دست ندهند.در حال حاضر بیش از ۱۵۰ کشور  در UNCTAD شرکت نموده اند و اجلاس خود را هر ۴ سال یک بار در ژنو برگزار میکنند.

با علم به این که، موضوع انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری، زیر سایه ی علم حقوق بین الملل و زیر نظر کنفرانس های بین المللی مذکور مورد بحث قرار میگیرد، در این مقاله با توضیحی جامع سعی داریم اطلاعاتی را در خدمت شما متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری عزیز قرار دهیم تا از طرق مختلف سرمایه گزاری و اخذ اقامت مطلع شده و منطقا، بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری را معرفی کنیم.

در این بین، پر طرفدارترین برنامه های سرمایه گزاری از دید متقاضیان، جهت انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از

طریق سرمایه گزاری را مورد بررسی قرار میدهیم و خوشحال میشویم اگر شما نیز پس از مطالعه ی متون این مقاله نظر خود را روی وبسایت موسسه ی حقوقی ملکپور یا موسسه ی ام آی ای اتریش اعلام نمایید.

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

 

Golden Visa

 

تعدادی از کشورهای اروپایی از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، Golden Visa  را ارائه می دهند. برنامه ویزای طلایی برای اسپانیا، پرتغال، مالتا، یونان و قبرس تاکنون معرفی شده اند که در این میان بدلایل زیر، بهترین گزینه Golden Visa پرتغال و اسپانیا خواهد بود. زیرا در این پروسه به طور کلی میتوان دوکشور پرتغال و اسپانیا را بیشتر در مسیر پیشرفت و تعالی اقتصادی رویت کرد، و درصورتی که شما پرونده ی خود را برای اخذ اقامت از طریق Golden Visa پرتغال یا اسپانیا جلو ببرید، ظرف کمتر از ۷ ماه امر شما پایان یافته و به کارت اقامت خود میرسید ضمن اینکه در Golden Visa پرتغال، شما میتوانید برای اعضای درجه ی یک خانواده ی خود هم اقدام فرمایید تا کارت اقامت دریافت نمایند در حالی که برای اعضای خانواده ی شما، این کارت اقامت که ارزش مادی و معنوی بسیاری دارد، هزینه ی خاصی در بر نخواهد داشت و خانواده ی شما نظیر این نوع کارت اقامت را در هیچ حالت دیگری قابل دسترس نخواهند داشت. لازم به ذکر است در طرح Golden Visa پرتغال، شما نهایتا اصل سرمایه ی خود را که به خاک این کشور وارد نموده اید، پس از ۴-۵ سال پس خواهید گرفت. حداقل سرمایه ی مورد نیاز برای این طرح ۵۰۰ هزار یورو میباشد. (در نوع دیگیری از طرح های سرمایه گزاری در پرتغال شما میتوانید با حداقل سرمایه ی ۲۸۰ هزار یورو شرکت نمایید) در حالی که دولت پرتغال در همان چند ماه ابتدایی شروع پروسه، کارت اقامتتان را به شما تحویل خواهد داد و این اقامت به نوعی همان اقامت دائم خواهد بود. در طرح Golden Visa شما درست است که سرمایه ی خود را وارد کشور پرتغال نموده اید، اما با کارت اقامتی که در همان ابتدای پروسه دریافت میدارید، تمام حوزه ی شنگن زیر پای شماست، و در هر کشوری از شنگن که اراده کنید امکان اقامت وجود دارد. در واقع شما با سرمایه گزاری Golden Visa و اخذ اقامت پرتغال، امکان زندگی در بیش از ۲۸ کشور را در اروپا خواهید داشت که این امکانات شامل، تحصیل و تجارت و کارافرینی و سرمایه گزاری، برای شما و خانواده ی عزیزتان خواهد بود.

مهاجرت به مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه ی دولتی

 

مهاجرت به مجارستان  میتواند پاسخی برای موضوع انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری و یکی از کاندید ها در این باب باشد زیرا این کشور اقامت و شهروندی را با سرمایه گذاری در اروپا از طریق اوراق قرضه دولتی ارائه می دهد و این مسیر یکی از بهترین روش های مهاجرت از طریق سرمایه گزاری از دید متقاضیان میباشد. در موضوع مهاجرت از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در مجارستان شما در مدت کوتاهی میتوانید اخذ اقامت برای خود و اعضای خانواده ی خود داشته باشید در حالی که در قیاس با Golden Visa پرتغال،  زندگی در پرتغال از نظر هزینه های زندگی و شرایط آب و هوایی برای متقاضیان مطلوب تر و جذاب تر بوده است. علاوه بر آن باید در نظر داشته باشید که اوراق قرضه دولتی همواره محدود بوده است لذا از نظر متقاضیان ، Golden Visa پرتغال نسبت به اوراق قرضه ی دولتی مجارستان ارجحیت دارد و همیشه و هر ماه در دسترس شماست و کافیست شما ابتدا یک مشاوره با مشاورین یا وکلای معتبر داشته و بلافاصله شورع نمایید تا فقط چند ماه پس از ارائه ی پاسپورتتان به اقامت اروپا برسید. حجم سرمایه ی مورد نیاز برای خرید اوراق قرضه ی دولتی مجارستان حداقل ۳۶۰ هزار یورو میباشد که ۳۰۰ هزار یورو پس از ۵ سال به شما عودت میشود.

مهاجرت از طریق سرمایه گزاری با خرید پاسپورت

 

علاوه بر طرق سرمایه گزاری مذکور، تعدادی از کشورهای کارائیب، یعنی سنت کیتس، آنتیگوا، گرانادا و دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، شهروندی و پاسپورت دوم، دسترسی مسافرتی به کشورهای بسیاری را فراهم می کنند‪. در این روش،‌حداقل میزان سرمایه ی مورد نیاز از ۲۴۰ هزار دلار آمریکا و به علاوه هزینه های جانبی شروع می شود. دو دیدگاه در این زمینه وجود دارد :

اول: اخذ پاسپورت یک کشور به ازای پرداخت هزینه ی گزاف سرمایه گزاری اقتصادی لحاظ نمیگردد اما به دلیل آنکه به موجب این پاسپورت، شخص متقاضی میتواند از امکانات شهروندی بهره برد، و این فرایند از صفر تا صد، در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام میگیرد و متقاضی سریعا میتواند پاسپورت و امقامت خود را دریافت نماید، مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار میگیرد.

دوم:  اخذ پاسپورت کشوری همچون کشورهای فوق، در ازای پرداخت بیش از ۸۰۰ میلیون تومان و دریافت خدمات شهروندی آنها ، در مقایسه با اخذ امکانات شهروندی مشابه در کشورهای اروپایی مانند اتریش، آلمان و سوئیس در ازای سرمایه های منطقی، اصلا مقرون به صرفه و معقول نیست.

 

لذا در مورد انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری، جهت جمع بندی مطالب میتوانیم دو گزینه ی نهایی را به شما معرفی نماییم.

بسیاری از متقاضیان سرمایه گزاری در اروپا، به دلیل آنکه امنیت اقتصادی و مالی بانکهای سوئیس و اتریش را در رتبه های بالای اروپا میدانند، همچنان،‌از حیث اعتبار اجتماعی و فرهنگی این کشور ها را غنی میبینند، لذا به دنبال آن هستند که راهی برای سرمایه گزاری در یکی از این دوکشور پیدا کنند.

در انتهای این مقاله جهت یک بحث منطقی و بررسی بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری، طرح کارت قرمز سفید قرمز را برای شما تشریح میکنیم، همچنین، در ادامه به توضیح طرح خود حمایتی اتریش میپردازیم ‪که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان سرمایه گزاری و مهاجرت قرار گرفته است..

‪کشور اتریش دارای مالکیت بهترین شهرهای اروپاست چنانکه شهر وین، برای چندمین بار به عنوان استانداردترین شهر اروپا و از بهترین شهرهای اروپا معرفی شد.

جالب است بداینید شما میتوانید بدون آنکه سرمایه گزاری های کلان داشته باشید به اخذ کارت اقامت یکی از بهترین کشورهای جهان برسید. اگر از جهات مختلف بررسی کنید درمی یابید که وقتی بدون سرمایه گزاری و با حداقل ریسک میتوانید از خدمات شهروندی بهره برید، و به راحتی میتوانید از امکاناتی همچون تحصیل رایگان برای تمام اعضای خانواده و امکان راه اندازی تجارت و کسب و کار شخصی بهره مند شوید. در طرح کارت قرمز سفید قرمز، با ثبت یک شرکت شما میتوانید همسر یا اقوام درجه ی یک خود را در شرکت و شخصیت حقوقی ای که ایجاد میفرمایید استخدام نمایید و برای او و خود، کارت اقامت کاری اخذ نمایید که به آن قرمز سفید قرمز میگویند و با داشتن این کارت نفر اصلی، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالش میتوانند از امکانات شهروندی. بدون محدودیت استفاده نمایند.

 

مزایای اخذ اقامت از طریق کارت قرمز سفید قرمز:

‪- تنها نیاز به انتقال سرمایه ای برابر ۱۷۵۰۰ یورو خواهید داشت و همانند سایر طرق نیاز به سرمایه گزاری چند صد هزار یورویی ندارید.

 با اخذ کارت قرمز سفید قرمز برای یکی از اعضا، سایر اعضای خانواده نیز اقامت اخذ مینمایند(همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)

‫- بهترین نوع اقامت اروپا در نوع اقامت های کاری هست بدلیل آنکه به طور قطعی شما پس از اجرای فرایند مربوطه به اقامت کاری و پس از آن، به اقامت دائم خواهید رسید.

‫- در داشتن این کارت اقامت، در صورت تولد فرزند، به ازای هرفرزند مبلغ قابل توجهی از دولت اتریش حقوق دریافت مینمایید.

‫- با اخذ کارت اقامت قرمز سفید قرمز ، فرزندان شما به طور کاملا رایگان در اتریش تحصیل نموده و امکان استفاده از بورسیه تحصیلی را خواهند داشت.

– شما با داشتن این کارت امکان این را دارید تا برای اقوام و عزیزانتان دعوت نامه ی توریستی ارائه دهید.

– با داشتن کارت اقامت قرمز سفید قرمز امکان این را دارید تا جهت استفاده از شرایط و سایر امکانات اقامتی مانند اقامت خود حمایتی و … در اولویت بوده و امکان تغییر اقامت به سایر انواع اقامت ها را به راحتی خواهید داشت.

– در فرایند اخذ کارت قرمز سفید قرمز، دلالان و افراد غیر متخصص هیچ جایگاهی برای راهنمایی شما ندارند و شما به طور مستقیم و با دولت این کشور وبه شکل کاملا ایمن و قانونی مشاوره و هدایت خواهید شد بنابراین، به هیچ عنوان منابع زمانی و مالی شما تلف نخواهد شد.

– شانس شما برای اخذ کارت اقامت قرمز سفید قرمز، در صورتی که حداقل لیسانس داشته باشید و زیر سن ۴۰ سال باشید تقریبا قطعی خواهد بود.

– برای اخذ کارت اقامت قرمز سفید قرمز اگر شما مدرک زبان داشته باشید امتیاز بیشتری بدست میاورید تا راحت تر به کارت اقامت برسید.

– داشتن کارت اقامت قرمز سفید قرمز، شما در مدت زمان کوتاه تری به اخذ پاسپورت خواهید رسید و این مسیر ایمن و سریع خواهد بود.

 

انتظار شما از یک وکیل واقعی چیست؟

بیش از یک دهه هست که تجار یا سرمایه کزارانی که علاقه مند به سرمایه گزاری در بازار جهانی هستند، در کنار تجارت خود،‌ جهت رفاه حال خود و خانوادشان در رفت و آمد به کشور محل تجارت، درخواست اقامت دائم یا اقامت موقت آن کشور را مینمایند تا بابت هر بار سفر به این کشور نیازمند مراجعه به سفارت و انتظار جند روزه یا چند ماهه جهت اخذ ویزا نباشند و هر بار تصمیم به سفر به کشور مقصد را داشتند بتوانند حتی در موارد ضروری فقط با اخذ یک بلیط به کشور مقصد سفر نمایند. این متقضاضیان همواره به دنبال یافت بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری نیز بوده اند. در این راستا، همانطور که در بالا مطالعه نمودید، بسیاری از راه ها را که صرف هزینه های بسیار گزاف حتی تا میزان چند میلیارد تومان داشته، آزموده اند که گاها در این مسیر به خاطر نظر سو افراد کلاهبردار، سرمایه و زندگی خود را باخته و یا دچار مشکلات اقامتی یا حتی deport شدن،‌شده اند.

بنا به دلایلی از این قبیل،

نیاز به وکیل مهاجرت یا وکیل دادگستری، الزامی دیده میشود در هر لحظه از این مسیر، کنار شما باشند و شما با اطمینان خاطر به این امر بپردازید.  بنابراین، اقشار مختلف به دنبال یافت یک وکیل منصف و کارکشته میباشند. اگر شما متقاضی یافت بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری هستید اکنون وکلای مجرب تیم حاضر،‌به شما مسیری را معرفی مینمایند که شما دیگر مشکلات یا دغدغه های پیشین را به هیچ عنوان نخواهید داشت. یک وکیل خوب، باید بدون چشم داشت قطعی به جیب شما، و پول شما، فقط در راستای راحتی شما و در جهتی که کمترین ریسک را متحمل شوید به شما مشاوره و راهنمایی دهد، نه اینکه بدلیل علم به قانون شما را در تنگنا قرار دهد. شما باید احساس خوب داشته باشید وقتی وکیل اخذ مینمایید. در این راستا برای شما مسیری را تشریح مینماییم:

 

اقامت خود حمایتی اتریش جایگزین طرق سرمایه گزاری دیگر!

شاید برای شما هم سوال باشد که:

اقامت خود حمایتی اتریش چه نوع اقامتی است؟

‫- برای اقامت خود حمایتی اتریش چه مدارکی باید ارائه داد؟

‫- اخذ اقامت خود حمایتی اتریش چه مدت زمان میبیرد؟

‫- برای اخذ کارت اقامت خود حمایتی اتریش چگونه میتوان شانس خود را بالا برد؟

‫- اقامت خود حمایتی اتریش به چه افرادی اعطا نمیشود؟

اقامت خودحمایتی اتریش نیاز به چه میزان سرمایه ای دارد؟

اقامت خود حمایتی اتریش نیاز به ارائه ی مدرک زبان دارد؟

اقامت خود حمایتی اتریش برای تمام اعضای خانواده خواهد بود؟

آیا با این اقامت میتوان در کشور مقصد کار کرد؟

‫- شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش چیست؟

 

پاسخ:

برای اخذ اقامت خود حمایتی اتریش نیاز به پرداخت سرمایه ی خود، یا انتقال آن به حساب غیر نیست! شما به ازای هر شخص از اعضای خانواده ی خود، مبلغ ۲۲ هزار یورو در حساب خود میگزارید، برای این موضوع امکان دارد که شما مبلغ مربوط به هر شخص از اعضای خانواده را به حساب یک نفر کفیل خانواده واریز نمایید. در طریق اقامت خود حمایتی اتریش، میبایست دولت کشور مقصد را قانع نمود که اگر به خانواده ی متقاضی اقامت بدهند، این خانواده میتواند از پس هزینه های زندگی خود در سالهای آتی بر بیاید و اصطلاحا هیچ کمکی از دولت این کشور طلب نخواهند داشت. در واقع شما اجازه ی زندگی و تحصیل برای خود و همسر و فرزندان را به شرط مذکور و به شرط عدم تخلف در طول دوره ی اقامت خود در این کشور طلب مینمایید. در همین راستا باید ثابت بفرمایید که میزان مشخصی هم درامد ثابت یا Regular Income دارید. به این صورت که به ازای نفر اصلی خانواده، ۳۰۰۰ یورو ، و به ازای هر نفر از اعضای خانواده ۵۰۰ یورو لحاظ فرمایید.  برای مثال یک خانواده ی ۳ نفره میبایست حدودا ۴۰۰۰ یورو (معادل ریالی آن) را درامد دارند و این باید ثابت شود.

 

دقت بفرمایید شما فقط شرایط بالا را نیاز دارید. یعنی شما نه به مدرک زبان نیاز دارید (توصیه میشود برای بالا بردن شانس یا راحتی بیشتر خود متقاضی، حداقل ابتدایی ترین مدرک زبان آلمانب اخذ شود)،. نه به پرداخت مالیات گزاف دارید، نه به خرید ملک یا دارایی خاصی مجبور هستید، نه به صرف سرمایه ای اجبار دارید، نه محدودیتی برای اعضای خانواده وجود دارد، چون تمام اعضای خانواتان میتوانند کنارتان این کارت را اخذ نمایند، نه ریسک مالی دارید و ریسکی بابت reject  شدن، به این دلیل که شما پولی به شخص یا کشوری پرداخت نمیکنید! فقط میزان تمکن و شرایط مالی خود را به دولت کشور مقصد نشان میدهید تا ثابت شود میتوانید از پس مخارج خود برا بیایید.

به دلیل آنکه این طرح بیسار نادر در بین متقاصیان تشریح شده است و اکثرا از این طرح یا جزئیات آن بی اطلاع هستند، میتوانید با تماس با موسسه ی مشاوره ای MIE Consulting یا مراجعه به سایت آن، اطلاعات کافی دریافت نموده و مشاوره شوید.

لذا درصورتی که شرایط اقدام برای طرح خود حمایتی اتریش را داشته باشید بدون نگرانی هایی که به شکل طرح سوال در بالا ذکر شد، میتوانید جهت سرمایه گزاری یا تجارت یا حتی تحصیل، وارد کشور مقصد شده و تجربه ی کار و تحصیل به شکل قانونی داشته باشید.

دقت نمایید در طرح خود حمایتی اتریش، شما ابتدا اقامت یکساله، و مجددا به طور خودکار با رعایت جزئیات، اقامت سال دوم، و نهایتا یک اقامت ۳ ساله دریافت مینمایید(در مجموع: ۵ سال) که نهایتا برای متقاضی، راه برای اخذ اقامت دائم باز خواهد بود. اقامت خود حمایتی اتریش باب قانونی خواهد بود تا شما پیش از آنکه سرمایه ی خود را بدست  کشور یا شخص خاصی که اصلا شاید اعتماد کامل هم نداشته باشید، بدهید، وارد اتحادیه شنگن شده و با حضور خود در آن کشور و با مشاوره با وکلای مجرب ، تمام امور در حضورتان انجام گردد. در این صورت شما دیگر تصمیم اشتباه برای میزان سرمایه ی خود اتخاذ نخواهید فرمود.

 

در انتهای بحث بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری و مهاجرت به کانادا و مهاجرت به اتریش  و مهاجرت به آلمانخاطر نشان میشود قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت به انگلستان و مهاجرت تحصیلی به کشور های مختلف از جمله کشور نروژ با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر نیا و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و از مشاوره رایگان و راهنمایی آنها در خصوص شرایط و قوانین بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گزاری و قوانین اقامت خود حمایتی اتریش بهره مند شوید تا بهترین شیوه برای مهاجرت و مناسب ترین کشور را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 نظرات, میانگین: 4٫85 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 پاسخ
 1. هادی گفته:

  با سلام من پرستار ۲۵ ساله برای اقامت کاری گرفتن کدام کشور پیشنهاد میدین…از طرفی چه قدر سرمایه نیاز دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار اتریش ، آلمان اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. محمدرضا ارامی گفته:

  با سلام من با مدرک فوق لیسانس مدیریت و سابقه ۲۰ سال در شرکت هواپیمایی وداشتن گواهینلمه یاتا وداشتن سن ۵۰ سال شرایط اقامت را برای کدام کشور است .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام نمایید همچنین می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا خود حمایتی اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید از طریق کارت قرمز سفید قرمز ، ثبت شرکت و یا خود حمایتی اقدام نمایید اما باید رزومه ککامل خود را بفرمایید تا بتوان راهنمایی دقیقی ارائه داد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. mie editor3 گفته:

  سلام ، اينجانب خانم مجرد ٤٤ ساله داداي مدرك كارشناسي ارشد شيمي الي و داراي ١٦ سال سابقه كار با بيمه البته در فيلد بازرگاني خارجي و نه در فيلد تحصيلي خود را دارا ميباشم ،لطفا بهترين روش و بهترين كشور براي مهاجرت اينجانب را اهلام فرمائيد . با تشكر فراوان

  پاسخ
 4. mie editor3 گفته:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما استاد بزرگوار. من و همسرم حدود ۵۰ سال سن داریم با سابقه ۲۰ ساله در حوزه گردشکری، مدرک کارشناسی ارشد و مسلط به زبان انگلیسی دارای مدارک معتبر بین المللی در گردشکری، مصمم به ثبت شرکت در کشور اطریش. لطفا در صورت امکان مبالغ لازم جهت ثبت شرکت در حوزه گردشکری (TOUR & AIR TRAVEL AGENCY) و همچنین هزینه سالیانه اعم از بیمه، مالیات، اجاره محل، استخدام حسابدار و یک نفر نیروی کار در وین را بفرمایید. با تشمر

  پاسخ