بهترین کشور برای پول درآوردن ( The best country to earn Money )

بهترین کشور برای پول درآوردن و شرایط و پارامترهایی که برای انتخاب بهترین کشور برای درآمدزایی وجود دارد، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. بهترین کشور برای پول درآوردن کجاست؟ انتخاب بهترین کشور برای پول درآوردن بر اساس چه پارامترهایی است؟ بهترین کشور برای کارگران ایرانی کجاست؟ بیشترین درآمد در کدام کشور است؟ چه کشورهایی را می توان در زمره بهترین کشور ها برای پول دار شدن قرار داد؟ چه کشوری بهترین کشور برای سرمایه گذاری می تواند باشد؟ ما در این مقاله به پاسخ علمی و تحلیلی در باب نحوه انتخاب بهترین کشور برای پول دار شدن خواهیم پرداخت و به این قبیل سوالات پر تکرار ( و با بیشترین جستجوی کاربران و متقاضیان مهاجرت ) با علم روز جواب خواهیم داد.

اگر یکی از متقاضیانی هستید که سفت و سخت در فکر مهاجرت به خارج از کشور هستید به احتمال زیاد ممکن است از خودتان پرسیده باشید که بهترین کشور برای مهاجرت و پول درآوردن یا پول دار شدن من کجاست؟ شما با مطالعه این نوشتار به بینشی عمیق در این خصوص دست خواهید یافت و با نگرشی نو تصمیم به مهاجرت به کشوری که از لحاظ پول در آوردن و پولدار شدن بهترین است، خواهید گرفت. شما عزیزان پس از مطالعه این نوشتار می توانید همواره با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) تماس برقرار کرده و دریافت سوالات خود در زمینه « بهترین کشور برای پولدار شدن من کجاست؟ »‌ را از طریق مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.

موارد زیر مقصود بحث و اهم موارد ارائه اطلاعات در این مقاله می باشند:

بهترین کشور برای پول درآوردن
 • بهترین کشور برای پول درآوردن و شرایط عمومی
 • بهترین کشور برای پول درآوردن و در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف
 • بهترین کشور برای پول درآوردن و پولدار شدن کجاست؟
 • بهترین کشور برای پول درآوردن از طریق کار کردن
 • بهترین کشور برای پول درآوردن از طریق سرمایه گذاری
 • بهترین کشور برای پول درآوردن و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

بهترین کشور برای پول درآوردن و شرایط عمومی

طبیعی است که اگر به فکر مهاجرت و اخذ اقامت دائم ( Permanent Residency ) و حتی درصدد اخذ تابیعت ( Citizenship ) کشور های دیگر هستید، دور اندیشی نموده و با خود بگویید : « حالا که من میخواهم مهاجرت کنم بهتر است به بهترین کشور از لحاظ پول درآوردن و درآمدزایی مهاجرت کنم ». طبعا ذات و حقیقت یک مهاجرت خوب همین است که به یک جایی بهتر با شرایطی بهتر بروید و حتی به بهترین کشور از لحاظ پول درآوردن و دیگر لحاظ مهاجرت کنید و کمتر دغدغه مسائل مادی و درآمد داشته باشید.

نکته بنیادین در زمینه پول در آوردن در یک کشور خارجی « عمیق فکر کردن و تحلیل شرایط اقتصادی »‌ کشور مورد نظر است.

وقتی شما در مورد بهترین کشور جهان برای پول درآوردن صحبت می کنید باید آمار، اطلاعات و شرایط اقتصادی گذشته، حال و آینده آن کشور را نیز بررسی نمایید. بعنوان مثال کشور انگلستان ( UK ) یکی از ۱۰ کشور یا بدون اغراق Top Leader کشور های جهان در پرداختی پول و دستمزد به کارمندان و کارگران می باشد؛ اما در دوره کنونی کماکان Brexit ( خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ) حادث نشده است؛ وقتی که بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج شود ( یا در اصطلاح Britain Exit اتفاق بیفتد ) تأثیراتی که در آینده اقتصادی انگلستان و کل بریتانیا خواهد گذاشت غیر قابل انکار خواهد بود و مدت ها طول خواهد کشید که این کشور خود را با شرایط پیش آمده سازگار و منطبق نماید. این را در نظر داشته باشید که تصمیمات حزب محافظه کار چه در انگلستان و چه کشورهای دیگر آثار اقتصادی مشخصی دارد و ممکن است در مقاطعی به ریاضتهای اقتصادی جامعه آن کشور کشیده شود.

لذا

هنگامه که بهترین کشور برای پول درآوردن را انتخاب می کنید، باید شرایط اقتصادی گذشته، حال و آینده آن را مد نظر قرار دهید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بهترین کشور برای پولدار شدن و پول درآوردن

سرمایه گذاری در اروپا
اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه
سرمایه گذاری یورویی

بهترین کشور برای پول درآوردن و در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف

شما وقتی تصمیم به مهاجرت به بهترین کشور برای پول دار شدن دارید؛ می بایست فاکتورها و پارامتر های مهمی را مد نظر قرار داده و بررسی نمایید:

۱ . اینکه کشور مورد نظر در دوره کنونی در چه شرایط و پایداری ( Stability ) وجود دارد و در آینده نه چندان دور چه تحولات و اتفاقاتی در آن کشور رخ خواهد داد و این تحولات چه آثاری خواهد داشت؟

۲ . اینکه آیا آن کشور استانداردهای سرمایه گذاری و اصول حقوق بشر را رعایت و اجرا می نماید یا خیر؟

بعنوان مثال کشور امارات متحده عربی پذیرای خیل کثیری از کارگران و نیروی کار خارجی شده است؛ اما کارگران خارجی در دوبی و دیگر شهرهای خارجی این کشور ضمن اینکه درآمد خوبی دارند و خوب پول در می آورند، متأسفانه زندگی مطلوب و دلخواهی ندارند؛ زیرا این برای کارگران آینده و پشتوانه ای از نظر اخذ اقامت و تابعیت در کشور امارات وجود ندارد و دولت امارات مغایر با اصول حقوق و وجدان کار ممکن است کارگران خارجی را حتی از این کشور اخراج نماید.

لذا به شما این توصیه را می نماییم که هنگامی که در مورد بهترین کشور برای پول درآوردن می اندیشید، پارامترهای مختلفی را در نظر گرفته و عمیق فکر کنید.

۳ . اینکه شاخصه های اقتصادی کشورهای مورد نظر تان را بررسی کنید:

اگر بخواهیم بصورت علمی به این قضیه نگاه کنیم بعنوان مثال از لحاظ شاخصه های اقتصادی ( نرخ مالیات، نرخ بیکاری، نرخ سود بهره بانکی، نرخ تولید ناخالص داخلی و … ) بغیر از انگلستان کشورهایی چون ژاپن ، چین ، هنگ کنگ ، ترکیه و… کشورهایی بودند که شرایط اقتصادی آنها مهیا بود که شما در این کشورها درآمد زایی و سود عالی داشته باشید، اما در دوره کنونی این امر با ریسک مواجه است.

۴ . اینکه امنیت سرمایه گذاری شما و نرخ خطر مصادره اموال شما چقدر است؟

وقتی به این می اندیشید که بهترین کشور برای پول درآوردن کجاست؛ فقط این مهم نیست که شرایط پول درآوردن و میزان حقوق نیروی کار یا شرایط سود سرمایه گذاری در آن کشور چقدر است؟ مطلب مهم تر آن است که آیا دارایی و سرمایه شما توسط دولت آن کشور مصادره می شود یا امنیت دارد؟ شاخص مصادره اموال یا سلب مالکیت اتباع خارجی کشورهای مختلف مطابق آمار بانک جهانی در یک بازه عددی ۱ تا ۷  قرار می گیرد. ( که ۱ بیانگر کمترین میزان ریسک و خطر مصادره سرمایه در آن کشور و ۷  نشان دهنده بیشترین ریسک آن می باشد ).

مهم

اغلب کشور های اروپایی علی الخصوص کشورهای حوزه اسکاندیناوی و اروپای غربی و مرکزی + کشور کانادا نرخ مصادره اموالشان برابر با ۱ می باشد و این بدان معنی است که امنیت اموال و سرمایه های اتباع خارجی در این کشورها بالاست.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بهترین کشور برای پولدار شدن و پول درآوردن

بهترین کشور برای پول درآوردن و پولدار شدن کجاست؟

دقیقا منظور شما از این سوال باید مشخص باشد :

آیا منظور شما بهترین کشور برای پیدا کردن کار با حقوق بالا کجاست؟ یا منظور تان این است که بهترین کشور برای سرمایه گذاری و کسب سود بالا چه کشوری است؟

لذا برای پاسخدهی جامع و پوشش کامل این سوال دو دیدگاه را برای پاسخ کامل به این سوال ارائه خواهیم نمود :

مهاجرت آسان - بهترین کشور برای مهاجرت - مهاجرت به بهترین کشور

بهترین کشور برای پول درآوردن از طریق کار کردن

برای این مقصود شما می بایست نرخ بیکاری ( Unemployment Rate ) آن کشور را بررسی نمایید. در حالیکه کشور کانادا که یک کشور مهاجر پذیر است ۷ الی ۸  درصد بیکاری دارد و ایران که در حال تجربه ۱۵ الی ۲۰ درصد بیکاری است؛ کشورهایی نظیر سوئیس زیر ۳٫۵ درصد، آلمان زیر ۴ درصد و اتریش ۴ درصد نرخ بیکاری دارد و پیدا کردن کار در این کشور ها آسان تر از دیگر کشورهاست. ( زیرا تعداد بیکاران کشورهای مذکور اندک است و بحران نیروی کار دارند ).

لذا در پاسخ به این پرسش که بهترین کشور برای کار کردن با بیشترین حقوق و دستمزد کجاست؟ پاسخ ساده است؛ باید به سراغ کشورهایی رفت که نرخ بیکاری آنها پایین تر است و با توجه به بحران نیروی کار در آنها ، کارمند و کارگر ارزش دارند و حقوق شان بالاست.

در کشورهایی نظیر لوکزامبورگ و موناکو بیکاری زیر ۲ درصد است ( یعنی بحران نیروی کار ) اما در کشوری مانند چین که نیروی انسانی عظیمی دارد، از آنجایی که تعداد نیروی کار زیاد است؛ بنابراین ازجمله ارزان ترین کارگران جهان چینی هستند.

کارگران چینی - نیروی کار ارزان

مطابق اصل اقتصادی Supply and Demand‌

وقتی نرخ بیکاری در یک کشور بسیار پایین است، مطمئنا قیمت نیروی کار در آن کشور بالاست.

گفتنی است که در امارات می توان یک بیزنس پر سود را راه اندازی کرد و می توان در این کشور با احتمال زیادی کار پیدا کرد ( البته برای برخی اتباع خارجی مانند ایرانیان دیگر این شرایط به خوبی مهیا نیست ) اما با کار و سرمایه گذاری در کشور امارات متحده عربی آینده ای برای اخذ تابعیت وجود ندارد؛ اما در کشور هایی نظیر سوئیس ، اتریش و آلمان بعد از مدت زمان ۵ الی ۸ سال می توانید درخواست اخذ تابعیت و پاسپورت داشته باشید و پایگاه دومی را برای خود و خانواده تان در یک کشور با امکانات و مزایای عالی بنا کنید.

بهترین کشور برای پول درآوردن از طریق سرمایه گذاری

چنانچه مقصود شما از بهترین کشور برای پولدار شدن به طریق سرمایه گذاری خارجی است می بایست برای کشور مورد نظر خود چهار مشخصه سرمایه گذاری را آنالیز نمایید :

۱ . فساد در نظام قضایی

این شاخص که به کنترل فساد ( Control of Corruption ) یا شفافیت ( Transparency ) موسوم است، یکی از مهمترین شاخصه ها برای انتخاب بهترین کشور برای پول درآوردن مخصوصا از طریق سرمایه گذاری است. لذا چنانچه یک کشور را برای بهترین مسیر مهاجرتی خود به قصد پول دار شدن و کسب درآمد بالا انتخاب کرده اید، می بایست پیش از هر گونه اقدامی میزان فساد دستگاهها و ارگان های آن کشور بویژه محاکم و نظام قضایی را بصورت موشکافانه بررسی کنید. زیرا هنگامی که فساد قضایی یک کشور بالا باشد، در صورت وجود نزاع شما با یک سرمایه گذار داخلی وی می تواند با رشوه دادن و … حق یا سود شما را از آن خود کند و در اصطلاح عامیانه دست شما بعنوان یک خارجی به هیچ جایی بند نیست.

در نقشه زیر میزان نرخ کنترل فساد در تمام کشورهای جهان ارائه شده است :

نقشه میزان کنترل فساد کل کشورهای جهان

در کشور های پیشرفته فساد کم و کنترل فساد حائز اهمیت است و قضات دادگاههای این کشورها اصول قانونی ، قضایی و انسانی را زیر پا نمی گذارند، زیرا کنترل شدیدی بر روی آنها وجود دارد. لذا سرمایه شما در چنین کشورهایی رشد خواهد کرد و می توان در بین این کشور ها بهترین کشور برای پول درآوردن از طریق سرمایه گذاری را برگزینید.

در کشور های هزاره سوم علی الخصوص کشورهای عربی نظیر امارات، کویت و عربستان نرخ فساد و تبعیض بالاست.

همواره این جمله کلیدی را به یاد داشته باشید که :

اساس سرمایه گذاری در کشورهای خارجی استانداردهای قضایی است و دموکراسی در یک کشور را دادگاههای آن کشور تنظیم می کنند.

در جدول زیر نیز میتوانید مشاهده کنید که دانمارک در صدر جدول کنترل فساد در جهان قرار دارد :

کشور آخرین رتبه در بین کشور های جهان رتبه قبلی در بین کشور های جهان محدوده رتبه
دانمارک ۱٫۰۰ ۲ ۴ : ۱
فنلاند ۳٫۰۰ ۳ ۶ : ۱
سوئد ۳٫۰۰ ۶ ۶ : ۱
سوئیس ۳٫۰۰ ۳ ۱۲ : ۳
نروژ ۷٫۰۰ ۳ ۱۴ : ۳
هلند ۸٫۰۰ ۸ ۱۱ : ۵
لوکزامبورگ ۹٫۰۰ ۸ ۱۹ : ۷
آلمان ۱۱٫۰۰ ۱۲ ۲۰ : ۱۰
بریتانیا ۱۱٫۰۰ ۸ ۲۰ : ۸
اتریش ۱۴٫۰۰ ۱۶ ۲۶ : ۱۰
ایرلند ۱۴٫۰۰ ۱۳ ۱۴ : ۱
بلژیک ۱۷٫۰۰ ۱۶ ۲۹ : ۱۵
استونی ۱۸٫۰۰ ۲۱ ۳۳ : ۱۸
ایرلند ۱۸٫۰۰ ۱۹ ۲۵ : ۱۱
فرانسه ۲۱٫۰۰ ۲۳ ۲۶ : ۱۸
پرتغال ۳۰٫۰۰ ۲۹ ۳۵ : ۱۹
لهستان ۳۶٫۰۰ ۳۶ ۷۰ : ۲۴
اسلوونی ۳۶٫۰۰ ۳۴ ۴۳ : ۲۵
قبرس ۳۸٫۰۰ ۴۲ ۴۷ : ۲۷
جمهوری چک ۳۸٫۰۰ ۴۲ ۵۷ : ۲۵
لیتوانی ۳۸٫۰۰ ۳۸ ۵۸ : ۳۲
لاتویا ۴۱٫۰۰ ۴۰ ۷۱ : ۴۰
اسپانیا ۴۱٫۰۰ ۴۲ ۴۲ : ۲۰
مالتا ۵۱٫۰۰ ۴۶ ۵۱ : ۲۵
ایتالیا ۵۳٫۰۰ ۵۴ ۷۲ : ۲۹
اسلواکی ۵۷٫۰۰ ۵۴ ۶۶ : ۴۷
کرواسی ۶۰٫۰۰ ۵۷ ۷۴ : ۴۷
رومانی ۶۱٫۰۰ ۵۹ ۸۷ : ۳۷
مجارستان ۶۴٫۰۰ ۶۶ ۶۶ : ۲۸
یونان ۶۷٫۰۰ ۵۹ ۹۴ : ۲۵
مونته نگرو ۶۷٫۰۰ ۶۴ ۱۰۶ : ۶۱
بلاروس ۷۰٫۰۰ ۶۸ ۱۵۱ : ۳۶
بلغارستان ۷۷٫۰۰ ۷۱ ۸۶ : ۴۵
ترکیه ۷۸٫۰۰ ۸۱ ۸۱ : ۲۹
صربستان ۸۷٫۰۰ ۷۷ ۱۰۶ : ۷۱
بوسنی و هرزگووین ۸۹٫۰۰ ۹۱ ۹۹ : ۷۰
کوسوو ۹۳٫۰۰ ۸۵ ۱۱۲ : ۸۵
مقدونیه ۹۳٫۰۰ ۱۰۷ ۱۰۷ : ۶۲
آلبانی ۹۹٫۰۰ ۹۱ ۱۲۶ : ۸۱
مولداوی ۱۱۷٫۰۰ ۱۲۲ ۱۲۳ : ۶۳
اوکراین ۱۲۰٫۰۰ ۱۳۰ ۱۵۲ : ۶۹
روسیه ۱۳۸٫۰۰ ۱۳۵ ۱۵۴ : ۴۷

۲ . توافق نامه های سرمایه گذاری بین المللی ( International Investment Agreements )

معاهدات دو طرفه یا قراردادهای بین المللی که یک کشور به آن متعهد است نیز مبحث مهمی در انتخاب بهترین کشور برای پول دار شدن است

۳ . استاندارد International Treatment

هر کشوری که می خواهید برای مهاجرت به قصد پولدار شدن انتخاب کنید دولت آن کشور می بایست به استاندارد International Treatment متعهد باشد؛ یعنی همانگونه که با شهروند و تبعه خود رفتار می کند هماهنگونه نیز با شما بعنوان یک بیگانه رفتار نماید و هیچ تبعیضی در احقاق حقوق شما قائل نشود.

۴ . شاخص های اقتصادی آن کشور

شاخصه های اقتصادی یک کشور یکی از بهترین راهها برای تشخیص این است که آن کشور برای پول درآوردن مناسب است یا خیر؟ از جمله این شاخص ها می توان به نرخ تولید ناخالص داخلی، نرخ مالیات ، نرخ تورم، نرخ تورم بانکی اشاره کرد. از جمله شاخصه های یک کشور خوب به لحاظ اقتصادی نرخ تورم و همچنین نرخ بهره بانکی پایین است. طبعا هر چه نرخ بهره بانکی بالا تر باشد شما برای رشد کسب و کار خود می توانید با ضریب اطمینان بیشتری از بانکهای آن کشور وام بگیرید. در جدول زیر می توانید مشاهده نمایید که کشور ترکیه با نرخ بهره ۲۴ درصد بیشتر میزان بهره بانکی را اخذ مشتریان خود اخذ می کند و کشورهایی چون سوئد، دانمارک و سوئیس با نرخ بهره بانکی منفی در دسته بهترین کشورها برای پول درآوردن قرار می گیرند.

کشور آخرین نرخ بهره تاریخ اخرین گزارش نرخ بهره قبلی واحد
ترکیه ۲۴٫۰۰ Apr/19 ۲۴ %
اوکراین ۱۷٫۵۰ Apr/19 ۱۸ %
مولداوی ۱۰٫۰۰ May/19 ۱۰ %
روسیه ۷٫۷۵ Apr/19 ۷٫۷۵ %
مولداوی ۶٫۵۰ May/19 ۶٫۵ %
ایسلند ۴٫۵۰ Apr/19 ۴٫۵ %
بوسنی و هرزگووین ۳٫۵۸ Feb/19 ۳٫۵۵ %
صربستان ۳٫۰۰ Apr/19 ۳ %
کرواسی ۲٫۵۰ Mar/19 ۲٫۵ %
رومانی ۲٫۵۰ Apr/19 ۲٫۵ %
مقدونیه ۲٫۲۵ Apr/19 ۲٫۲۵ %
جمهوری چک ۲٫۰۰ May/19 ۱٫۷۵ %
لهستان ۱٫۵۰ Apr/19 ۱٫۵ %
آلبانی ۱٫۰۰ May/19 ۱ %
نروژ ۱٫۰۰ Apr/19 ۱ %
مجارستان ۰٫۹۰ Apr/19 ۰٫۹ %
بریتانیا ۰٫۷۵ May/19 ۰٫۷۵ %
اتریش ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
بلژیک ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
بلغارستان ۰٫۰۰ May/19 ۰ %
قبرس ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
استونی ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
منطقه یورو ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
فنلاند ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
فرانسه ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
آلمان ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
یونان ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
ایرلند ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
ایتالیا ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
لاتویا ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
لیتوانی ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
لوکزامبورگ ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
مالتا ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
هلند ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
پرتغال ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
اسلواکی ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
اسلوونی ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
اسپانیا ۰٫۰۰ Apr/19 ۰ %
سوئد ۰٫۲۵- Apr/19 ۰٫۲۵- %
دانمارک ۰٫۶۵- Apr/19 ۰٫۶۵- %
سوئیس ۰٫۷۵- Apr/19 ۰٫۷۵- %

بررسی کنید این اصول در کدام کشورها رعایت می شود. بی شک چنانچه کشوری را مورد بررسی قرار دادید و مطابق اصول مطرح شده در این مقاله بود؛ آن کشور ، بهترین کشور برای پول درآوردن و پولدار شدن چه از طریق کار و چه از طریق سرمایه گذاری خواهد بود.

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
بهترین کشور برای پول درآوردن و سخن پایانی

بهترین کشور برای پول درآوردن و اصول علمی و قواعد بین المللی ( Global ) به منظور انتخاب بهترین کشور ها برای پول دار شدن در این مقاله بصورت کامل آنالیز شد. به یاد داشته باشید که در هنگام تصمیم گیری و پیش از هر اقدامی با پشتوانه ای از اطلاعات علمی و به روز اقدام به انتخاب این امر خطیر نمایید. بی شک مهاجرت سختی ها و مشکلات فراوانی در پی دارد اما اگر تصمیم شما مبنی بر مهاجرت در انتخاب بهترین کشور برای پول درآوردن صحیح و مطابق اصول علمی باشد، تمام این مرارت ها منجر به یک زندگی شیرین، پر از رفاه مادی و معنوی در top‌ ترین کشورهای جهان خواهد شد. شما با جستجو در گوگل با کلیدواژه ملک پور می توانید به به روز ترین منابع در زمینه استانداردهای بهترین کشور ها و شاخصه ها و پارامترهای آنها به راحتی پی ببرید و از این فرصتی که در عصر انفجار اطلاعات در اختیار دارید بهترین استفاده را برای تحقیق علمی ، آنالیز ، تصمیم گیری و سپس اقدام داشته باشید. به شما عزیزان پیشنهاد می شود که عمیق فکر کنید و با تماس با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور از طریق مشاوره رایگان تلفنی به به روزترین اطلاعات در زمینه بهترین کشور برای پول درآوردن دست پیدا کنید. همچنین در صورت هرگونه سوال و پیشنهاد توصیه می کنیم در انتهای این مقاله یا در انجمن پرسش و پاسخ این سایت ، طرح پرسش نموده و در سریعترین حالت به متن ترین پاسخ دستیابی داشته باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. حمید رحیمی گفته:

  با سلام لطفان در مورد خرید ملک و سرمایه گذاری های اینچنینی و نحوه سود و درآمد آن موشکافانه تر توضیح دهید با تشکر.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز
   لطفا با موسسه تماس بگیرید .کارشناسان به طور رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد

   پاسخ