بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

بهترین کشور دنیا برای مهاجرت و بررسی معیارهای آن

 • بهترین کشور دنیا برای مهاجرت و مقدمه ای بر انتخاب آن
 • بهترین کشور دنیا برای مهاجرت از نظر شاخص مالیات
 • بهترین کشور دنیا برای مهاجرت از نظر شاخص بیمه و تامین اجتماعی
 • شاخص امنیت شغلی در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت
 • شاخص آب و هوا و تاثیر آن در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت
 • شاخص امنیت اجتماعی در انتخاب بهترین کشور دنیا
 • شاخص نظام قضایی و نظام دموکراسی و تاثیر آن در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت
 • شاخص اهدای اقامت در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

بهترین کشور دنیا برای مهاجرت مهمترین موضوعی است که هر شخص متقاضی مهاجرت باید قبل از اقدام آن را بررسی کند. به دلیل اهمیت بالای موضوع موسسه ملک پور تصمیم گرفت که چندین مقاله تخصصی در زمینه بهترین کشور دنیا برای مهاجرت  برای شما عزیزان تهیه کند .

همچنین بنابه درخواست های مکرر شما در وبسایت های موسسه ملک پور، مدیریت موسسه اقای دکتر ملک پور (دانشجوی دکترا حقوق دانشگاه ملی وین اتریش) چند فایل ویدیو در مورد این موضوع ضبط کرده و به صورت موشکافانه به بررسی این موضوع مهم می پردازند.

سوالات شما عزیزان با این مضمون بوده است که بهترین کشور دنیا برای مهاجرت کجاست؟ برای بررسی این موضوع باید فاکتورها و عوامل بسیاری را در نظر گرفت. از مهمترین این فاکتورها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نظام حقوقی
 • امنیت اجتماعی و شغلی
 • بیمه اجتماعی
 • تامین اجتماعی
 • مالیات
 • آب و هوا
 • وضعیت آینده فرزندان

در ابتدا فایل تصویری اقای دکتر ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب مقدمه انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت، خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد انتخاب بهترین کشور دنیا

مقدمه انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

همانطور که نمی توان بهترین غذای دنیا را انتخاب کرد، بهترین کشور دنیا برای مهاجرت را نیز نمی توان انتخاب کرد. فقط می توان تمام شاخص و فاکتورها را بیان کرد و با توجه به آن هرکس بنا به شرایط خود می تواند بهترین انتخاب را داشته باشد.

پس با ما همراه باشید تا تمام فاکتورهای مهم را به صورت کلی مورد بررسی قرار دهیم. برای بررسی تخصصی این عوامل شما می توانید ویدیو اقای دکتر ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در این باب را تهیه بفرماید.

در این ویدیو و ویدیو کلیه طرق مهاجرت تمام نکات مهاجرت جز به جز و به صورت کاملا تخصصی بیان شده است. پیشنهاد می شود که حتما این ویدیوها را با خانواده به نظاره بنشینید تا بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

شاخص مالیات در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

در اولین گام برای مهاجرت شما باید تحلیل کنید که میزان مالیات در کشور مقصد چقدر است؟ در بعضی از کشورهای اروپایی و آمریکا و حتی کانادا مبلغ مالیات بالا است و می تواند یکی از معایت این کشورها برای مهاجرت باشد.

از طرف دیگر کشورهای ناشناخته ای مثل مالتا، لوکزامبورگ و موناکو از نظر مالیات جزء بهترین کشورها هستند. مثلا کشور ۳۵۰۰ نفری موناکو که به کشور میلیاردها معروف است عملا مبلغی تحت عنوان مالیات دریافت نمی کند. از رایج ترین کسب و کارهای موجود در موناکو می توان به خرید و فروش هوایپما و کشتی اشاره کرد.

کشور کوچک مالتا نیز گزینه بسیار خوبی برای مهاجرت از نظر مالیاتی می باشد.

خواهشمند است تمام عزیزان راجب این کشورها دامنه اطلاعات خود را افزایش دهند زیرا فرصت های بسیار خوبی وجود دارد که هموطنان ما از آن بی خبرند.

شاخص بیمه و تامین اجتماعی در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

برای مهاجرت باید تحلیل کنید که کدام کشور بهترین نوع بیمه را ارائه می دهد. بیمه تامین اجتماعی باید جز یکی از مهمترین فاکتورهای باشد که در انتخاب کشور مقصد دخیل باشد. اما متاسفانه بسیاری از متقاضیان این شاخص مهم را نادیده می گیرند.

مثلا کشورهای نظیر سوییس، سوئد، دانمارک، نروژ، اتریش، فنلاند، آلمان، هلند، موناکو و به طور کلی کشورهای اروپایی و اروپایی غربی و همچین کانادا جز بهترین کشورهای دنیا از نظر بیمه تامین اجتماعی هستند.

اما در کشور آمریکا که مدینه فاضله بسیاری از هموطنان گرامی است هزینه درمان بسیار بالا است و در صورت سهل انگاری شما را دچار ضررهای فراوانی می کند.

شاخص امنیت شغلی در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

امنیت شغلی نیز به مانند بقیه عوامل باید در انتخاب کشور مقصد مهاجرت تاثیرگذار باشد. بیاد بررسی کرد که درصورت بیکاری شما دولت آن کشور چه تمهیداتی را برای شما در نظر می گیرد.

کشورهای مثل موناکو و مالتا از نظر نرخ بیکاری جز بهترین کشورهای جهان هستند. نرخ بیکار در موناکو حدود ۳٫۵ درصد و در مالتا حدود ۴ درصد می باشد که از کشورهای صنعتی مثل آلمان و اتریش کمتر است.

به عنوان مثال کشور ایتالیا که شاید به نظر برسد جزء بهترین کشورهای اروپا برای اقامت باشد یکی از بالاترین نرخ های بیکاری را در بین کشورهای اروپایی دارد. موسسه ملک پور اصلا این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی به پیشنهاد نمی کند زیرا هزینه زندگی و مالیات در آن بالا و امکانات پایین است.

شاخص آب و هوا و تاثیر آن در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

از نظر ما ایرانی ها شاید اصلی ترین شاخص، آب و هوای کشور مقصد باشد. کسانی که برای مهاجرت اقدام می کنند از بسیاری از شرایط بی خبر هستند. مثلا در کشور سوئد همه امکانات در بالاترین سطح است اما آیا شما تحمل شش ماه تاریکی و شش ماه روشنایی را دارید؟ شاید در نگاه اول این امر بسیار ساده به نظر برسد اما در واقعیت چنین نیست. در این کشور جهت جلوگیری از افسردگی در بین مردم قرص های ضد افسردگی پخش می شود.

کشوری مانند اتریش تقریبا آّب و هوایی مانند ایران عزیز دارد ولی در بعضی از موارد تحمل آن آسان نیست. شاخص آب و هوا چون به صورت مستقیم با وضعیت روانی افراد مرتبط است باید حتما در انتخاب کشور مقصد مبنا قرار داده شود.

از دیگر کشورهای که از نظر آب و هوا و زیبایی های طبیعی در وضعیت فوق العاده قرار دارند می توان به مالتا، موناکو و ایتالیا اشاره کرد.

شاخص امنیت اجتماعی در انتخاب بهترین کشور دنیا

بسیاری از عزیزانی تصمیم به مهاجرت گرفته اند اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و به اشتباه در مسیر غلط گام بر می دارند. اما با مشاوره درست می­توان بهترین تصمیم را گرفت. خانواده ای که قصد مهاجرت دارد باید همه جوانب را بررسی و تحلیل کند.

شما باید امنیت اجتماعی در کشور هدف خود را بررسی کنید. کشورهای نظیر مالتا و موناکو جز امن ترین کشورهای دنیا هستند و در آن ها دزدی وجود ندارد. مدارس دانمارک و اتریش جزء امن ترین مکان های تحصیلی در اروپا هستند. اما در کشوری مثل آمریکا در بعضی از ساعات شما نمی توانید به تنهایی از منزل خارج شوید.

شاخص نظام قضایی و نظام دموکراسی و تاثیر آن در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

آرامش، نظام دموکراسی سالم و نظام قضایی به دور از فساد را می توان شاخص ترین عامل انتخاب کشور مقصد دانست. اما بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آن بهای چندانی نمی دهند. تحمل ظلم در عین بی گناهی یکی از دردناک ترین حس های است که یک انسان می تواند تجربه کند.

برای ما ایرانی ها که همیشه از ضرب المثل عامیانه؛ من هنوز پام به دادگاه و پاسگاه باز نشده، استفاده می کنیم شاید این شاخص غیرملموس باشد ولی شناخت دادگاه ها و نظام قضایی هر کشوری بسیار مهم است. وضعیت دادگاه ها و نظام قضایی وضعیت یک دولت و حکومت را تعیین می کند.

مثلا کشوری مثل امارات شاید برای اقامت خوب به نظر برسد اما این موضوع فقط برای اتباع امارات صادق است. یا مثلا کشوری مانند مالزی که حکم اعدام به راحتی در آن قابل اجرا است چرا باید به عنوان مقصد مهاجرت انتخاب شود.

اما در طرف مقابل کشورهای نظیر اتریش، سوییس، سوئد، دانمارک، آمریکا و انگلستان دارای منصف ترین و پاک ترین دادگاه ها هستند.

قضات یک جامعه باید با رافت خود در جهت ساخت جامعه تلاش کنند و با نگرش مصلحانه خود جامعه را تحلیل کنند نه اینکه با قضاوت های جانبدارانه ای خود باعث مجازات بی گناهان و آسودگی خاطر مجرمان شوند.

شاخص اهدای اقامت در انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

این موضوع نیز باید بررسی شود که آیا کشور مقصد به شما اقامت و پاسپورت می دهد یا خیر. کشورهای اروپایی مثل اتریش معمولا بعد ۵ الی ۶ سال به شما پاسپورت اهدا میکنند اما کشورهای مثل مالزی و امارات برای مهاجران نه پاسپورت و نه اقامت در نظر می گیرند و تنها نیروی جوانی شما را بکار می گیرند. پس می توان این کشورها را فقط به عنوان سکوی پرتاب انتخاب کرد.

مقالات مرتبط با مهاجرت به برخی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت بنابر آمار

روش های مهاجرت به اتریش
مهاجرت به آلمان
مهاجرت به کانادا
مهاجرت به هلند
پیشنهاد و نتیجه گیری موسسه ملک پور در باب انتخاب بهترین کشور دنیا برای مهاجرت

بعد از اینکه شما عزیزان کلیه شاخص های مهاجرتی را بررسی کردید، در نهایت همه تصمیمات به سلایق شما بر می گردد. موسسه ملک پور به زودی از طریق یک فایل ویدئوی که به زودی در وبسایت های ملک پور منتشر می شود و شما می توانید در قبال پرداخت هزینه آن را دریافت کنید تمام شاخص های که در بالا عرض شد را به طور کامل تشریح می کند و اطلاعات شما را جهت انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. طبق گفته مدیریت موسسه اقای دکتر ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین) این ویدیو تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.
همچین در ویدیو دیگر تحت عنوان کلیه روش های مهاجرت هر آنچه که برای مهاجرت نیاز است در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.
با توجه به حساسیت بالای موضوع نیاز بود که بحث مفصلی در مورد آن انجام شود. در انتها از تمام همراهان عزیز که تا انتهای مقاله بهترین کشور دنیا برای مهاجرت انرژی مثبت خود را به ما منتقل کردند نهایت سپاسگذاری را داریم. موسسه ملک پور در تمام مراحل مهاجرت همراه شما خواهد بود. شما می توانید تمام سوالات و نظرات خود را در مورد بهترین کشور دنیا برای مهاجرت را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 پاسخ
 1. ایمان گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۳ ساله با مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر هستم. دارای توانایی خوب در برنامه نویسی و بازی سازی هستم.زبان انگلیسیم در حد متوسط روبه بالا هست (بدون مدرک)اما در حال ارتقای سطح خود هستم. سابقه ی کار بالایی ندارم(تقریبا ۲ سال) و به صورت فریلنس کار می کنم(بدون بیمه).کدام روش برای مهاجرت من به کشور هایی که مهاجر پذیر و به دور از نژادپرستی هستند مناسب هست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.بسیار ممنونم از مقاله و اطلاعات مفیدتان

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از آنجا که برای مهاجرت از طریق کار شما نیاز به سابقه کاری دارید روش تحصیلی برای شما بسیار مناسب تر می باشد . دوره های کو آپ کانادا برای شما گزینه بسیار خوبی ست . این دوره ها که به صورت دوره ۱ ساله و هم چنین دوره ۲۰ ماهه هستند نصف دوره را شما تحصیل و نصف دیگر را کار می کنید که در دوره دوم در ازای کار به شما حقوق پرداخت می شود این حقوق از میزان شهریه ای که پرداخت می کنید بالاتر است و به نوعی این دوره برای شما رایگان خواهد بود . دوست گرامی با توجه به سن و مدرک تحصیلی شما و میزان پشتوانه مالی می توانید برای کشورهای اروپائی مانند انگلستان و دانمارک و هلند و مجارستان و… اقدام نمائید . در کشورهائی نظیر آلمان و اتریش فرانسه ، نروژ نیز تحصیل رایگان خواهد بود .

   پاسخ
 2. قاسم گفته:

  با سلام خدمت شما،۴۱ سال سن کارمند دولت با۱۵ سال سابقه کاری ،مدرک کارشناس مدیریت ،دارای همسر و یک فرزند هستم باسرمایه ۵۰۰ میلیون ،قصد مهاجرت یه یک کشور به پیشنهاد شما که امکانات رفاهی ،تحصیلی (نه چندان زیاد خواه منظور در حد خانه و ماشین، یک زندگی بی دغدغه و در آرامش هستم) لطفا راهنمایی می فرمائید،متشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز روش های مهاجرت برای شما کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری ست. در روش کاری در اکثر کشورها شما نیاز به جاب افر خواهید داشت . کشور آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی ویزای جست و جوی کار داند که با توجه به وقت طولانی سفارت و شرایط سنی و رشته تحصیلی شما این نوع روش برای شما توصیه نمی شود .برای سرمایه گذاری نیز شما به پشتوانه مالی بالائی نیاز خواهید داشت . روش تحصیلی برای شما بهترین گزینه خواهد بود. زبان شما در چه سطحی هست؟

   پاسخ
 3. وحید گفته:

  باسلام . دیپلم تجربی دارم . در حال حاضر مشغول کار ساختمانی و نصب ایزوگامم.بنظرتون کشور مناسب برای مهاجرت کجاس .ممنون از لطفتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   برای اخذ ویزای کار شما حد اقل به مدرک لیسانس نیاز دارید مگر اینکه پیشنهاد کاری (جاب آفر) داشته باشید . شما چند ساله هستید؟

   پاسخ
 4. سعید پارسا گفته:

  سلام وقت بخیر
  ایا برنامه اقامت کوتاه مدت برای کرواسی بطوری که بعد از پیدا کردن کار به اقامت ۱ ساله یا بیشتر تبدیل شود داریم ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز .کرواسی ویزای جست و جوی کار ندارد و شما تنها از طریق دعوتنامه کاری می توانید اقدام نمائید.

   پاسخ
 5. علی یزدی مهریزی گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۳۸ دارم و کارشناس برنامه نویسی و همچنین آی تی با ۱۵ سال سابقه کار هستم. متاهل و دارای دو دختر ۴ ساله و ۴ ماهه هستم‌. همسرم لیسانس علوم انسانی هستند. هدف از مهاجرت، استقرار در کشوری آرام و بدون تنش با درآمدی کافی (در حد مخارج) می باشد. مدرک زبان ندارم، ولی تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید و درصورت لزوم وقت ملاقات داشته باشیم. ارادت

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز رشته شما بسیار مناسب هست و می توانید برای ویزای جست و جوی کار کشورهای آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی اقدام کنید . هم چنین چنانچه آیلتس نمره بالا ارائه دهید می توانید برای اخذ اقامت کاری کانادا و استرالیا و نیوزلند اقدام کنید که البته چوناین سه کشور سیستم امتیاز بندی دارند شرایط شما می بایست دقیق تر بررسی شود .سابقه کار شما همراه با بیمه هست؟

   پاسخ
 6. حسام گفته:

  سلام من دو ملیتی ایرانی سوئدی هستم یعنی پدرم سوئدی و مادرم ایرانی هست
  در مورد اب و هوای سوئد اب و هوای نسبتا سردی داره و زمان زمستان هم بیشتره .
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. مهری گفته:

  سلام جناب دکتر خسته نباشید.
  من ۲۹سالمه از تبریز و لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار از موسسه آموزش عالی (دانشگاه غیرانتفاعی) هستم و درسمم خوب بود و همیشه توو دوران مدرسه و دانشگاه جزو نفرات اول بودم ولی شغل مناسب رشته م پیدا نکردم و دست بر قضا در بخش اداری یه کارخونه ی تولیدی استخدام شدم و پیشرفت کردم و الان ششمین ساله که به عنوان مدیر بازرگانی خارجی اینجا مشغولم و بیمه برام رد میشه، از اونطرف همسرم ۳۵سالشه و دانشجوی انصرافی مهندسی معدن از دانشگاه سراسری ارومیه ست ولی به شدت متخصص در زمینه ی سیستمهای نرم افزاری و سخت افزاری و برنامه نویسی وب و سیستمهای ای سیو خودروهاست. شما برای ما کدوم کشورو جهت مهاجرت پیشنهاد میکنین؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید کاملا شرایط شما بررسی بشه. راه تحصیل راه مناسبی هست ولی با توجه به تخصص همسر میشه از طریق ثبت شرکت هم اقدام کرد. انگلستان ، هلند و کانادا گزینه های مناسبی برای تحصیل هستند و برای ثبت شرکت هم اتریش میتونه عالی باشه.

   پاسخ
 8. مجتبی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملکپور عزیز
  من ۲۷ سالمه مجرد لیسانس مکانیک خودرو از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۶ دارم مشغول خوندن زبان انگلیسی هستم بزودی ایلتسمو میگیرم و به نرم افزار های سالیدورکس و اباکوس هم مسلط هستم.میخواستم بدونم واسه کار تو کدوم کشور ها میتونم اقدام کنم درواقع کدوم کشور واسه رشته و تخصصم بهتره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. لیلا گفته:

  سلام جناب ملک پور و همکاران،سوال من اینکه،از نظر آب و هوا کدوم کشور و پیشنهاد میکنید که خیلی سرد نباشه شرجی هم نباشه، ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با یک سرچ ساده در اینترنت به جواب سوال خود خواهید رسید. کشورهای زیادی وجود دارد که از آب و هوای مناسبی برخوردار هستند.

   پاسخ
 10. الهه گفته:

  سلام، آقای ملکپور عزیز، ممنون از رهنمایی های خوبتون، کشور موناکو یا مالتا که فرمودید، وضعیت تحصیلی برای بچه ها چطوره؟ اقامت میدن؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل کشورهای بهتری وجود دارد. اما امکان تحصیل در این کشورها وجود دارد و شرایط اسان نیست. پیشنهاد می شود که با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. مجتبی گفته:

  سلام کارشناس رادیولوژی هستم.دانشگاه سراسری گیلان درس خوندم. ۴ سال سابقه و بیمه دارم در رشته ی تحصیلیم. در همه ی فیلدها کار کردم از جمله ام آر آی و سی تی اسکن و رادیو گرافی و رادیو تراپی.و الان هم مشغولم.داری حکم مربی گری ورزش رزمی کونگ فو هستم و نوازنده موسیقی ایران سنتور هستم. ایا استرالیا برای اقدام به مهاجرت از هر نظر برای من خوبه به همراه همسرم؟ یا اگر نه کجا بهترین شرایط هر نظر دارم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای استرالیا باید حداقل امتیاز سیستم امتیازبندی این کشور را بدست بیاورید تا امکان اقدام وجود داشته باشد، لطفا برای محاسبه امتیاز با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید. همراه سریعا نمی تواند اقدام کند و بعد از مشخص شدن وضعیت اقامت شما امکان اقدام دارد. اگر قصد مهاجرت با همسر را دارید کانادا و دانمارک برای شما مناسب است.

   پاسخ
 12. فرجی گفته:

  سلام
  همسرم ۳۳سالشه و قسط مهاجرت به آلمان رو داره و اول تصمیم داشت ویزای توریستی بگیره و اعلام پناهندگی کنه اما هزینه ضمانت بانکی خیلی زیاد هستش آیا راه دیگه ای وجود داره برای مهاجرت؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام راه های متفاوتی برای مهاجرت موجود است و با توجه به شرایط شما بهترین راه پیشنهاد می گردد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 13. امیدزرقی گفته:

  سلام من ۲۱سالمه میخوام برام آلمان اگر لطف کنید ر اهنماییم کنید ممنون میشم برای اخذ ویزای تحصیلی یا شغلی هر کدومشون که شد بنده یک طلبه هستم میخوام بروم آلمان برای گشایش دین اسلام اگر لطف کنید بهم بگید که من از چه طریق میتوانم وارد المان شوم تابعیت آنجا را بگیرم و هر جور که میشود من تابعیت آنجا را بگیرم ر اهنماییم کنید و وضع مالیه خوبی ندارم ممنون میشم جواب من رو بدهید.

  پاسخ
 14. مریم گفته:

  سلام آقای ملک پور عزیز امید وارم همیشه پر انرژیی باشید من یک خانم بالای پنجاه سال هستم و برای پسرانم
  صفحه شما را می بینم و گفتگوی شما را می شنوم ولی از این آنرژی و شادابیتان لذت می برم و واقعا انرژی می گیرم امیدوارم پسران اول از هرچیز با لطف خداوند وهمراهی و راهنمایی های شما بتوانند بهترین گزینه را برای تحصیل کار و اقامت انتخاب کنند و من هم به همراه پدرشان بتوانیم در این دوران شروع بازنشستگی مدتی خستگیهایمان را با آسودگی آنجا رفع کنیم سپاسگزارم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، با حمایت ها و مهربانی های شما مادر مهربان قطعا بهترین نتایج برای فرزندان رقم خواهد خورد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 15. وحید اصغرزاده گفته:

  با سلام خدمت شما،بنده چهل سالمه و لیسانس پژوهشگری علوم اجتماعی.الان حدود دوازده ساله که به شغل آزاد پوشاک و واردات پوشاک از ترکیه مشغولم خانم بنده کاردانی حسابداری و یه فرزند پسر دارم که ۸سالشه و دوم دبستانه.لطفا به بنده کدوم کشور را پیشنهاد میدهید تا هم پسرم به خاطر استعدادی که داره بتواند راحت ادامه تحصیل دهد و هم بنده مرتبط به رشته تحصیلی خودم و شغل آزادی که دارم بتوانم راحتر به زندگی ادامه دهم.لطفا راهنمایی فرمایید تا راحتر به هدفی که دارم برسم.با تشکر از شما و مجموعه فعال شما

  پاسخ
 16. مینا گفته:

  کاش میتونستم حالم رو براتون شرح بدم . ما سرمایه داریم ولی سرمایه ما ملک و زمین هست و توی این شرایط اصلا کسی خرید و فروش نمیکنه از طرفی روز به روز قیمت دلار داره گرونتر میشه . من و همسرم داریم دیوونه میشیم . هرچی میخواهیم اقدام کنیم شرایط داره سخت تر میشه . رهنمایی کنید چکار میتونیم بکنیم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، نگرانی از دست رفتن سرمایه برای شما عملا نباید وجود داشته باشد. برای دریفات مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. معصومه نورپسندی گفته:

  درود و وقت بخیر آقای ملکپور.. بنده فارغ التحصیل رشته ی ژئوتکنیک گرایش مهندسی عمران در مقطع فوق لیسانس هستم و یک سالی میشه که فارع التحصیل شدم و معدلم ۱۸.۴۶ شاگرد اول بوده ام. دوتا مقاله ی خارجی در انتظار پذیرش هست. آقای دکتر بین دو ایده موندم که نظر شما به عنوان شخصی که تجربه و آگاهی لازم را داره را خواستارم. به نظرتون برای تحصیل دکتری اقدام کنم و فاند بگیرم و برم خارج تحصیل دکتری کنم و همونجا کارهای اقامت و شغلم را سروسامون بدم یا اینکه تو ایران در یک دانشگاه معتبر دولتی دکتری بگیرم و سپس برای کار و اقامت و یا فرصت مطالعاتی اقدام کنم و برم و همونجا اقدام به اقامت کنم؟ ۲۹ سالمه و مجردم و جنسیتم زن هست. کشور مد نظرم کانادا هست. لطفا دقیق و کامل راهنماییم کنید. با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، برای ارتباط و دریافت مشاوره از جناب ملک پور حتما باید از قبل درخواست وقت مشاوره داده شود. شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و یا برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. حسین افلاکی گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور بنده کارمند بانک هستم حدود شش ماه دیگر بازنشسته میشوم (۱۳۹۸/۱/۲۳)دارای مدرک لیسانس حسابداری وخانم بنده دارای مدرک فوق لیسانس روانشناسی پسرم پیش دانشگاهی می باشد در حال تحصیل ودخترم چهارم ابتدایی میباشد حدود پانصد میلیون تومان سرمایه نقدی ودارای ملک مسکونی بوده خواشمند است در خصوص اقامت خود حمایتی برای کشور اتریش یا اقامت در سایر کشورها مثل مالتا یا موناکو لطفا بنده را راهنمایی فرمایید با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی برای دریافت اطلاعات کامل در مورد بحث خودحمایتی و موارد این چنین باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ