بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور یکی از بهترین روش های مهاجرت می باشد. با اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور شما می توانید هزینه های تحصیلی و دیگر هزینه ها را تا مقدار زیادی پوشش دهید. قبل از هر چیزی برای اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور شما نیاز به روحیه بالا، وقت و رزومه علمی مناسب هستید.

ما در این نوشتار سعی می کنیم بیان کنیم که به چه کسانی بورسیه تحصیلی در خارج از کشور تعلق می گیرد و شرایط آن به چه نحو است. شما باید در این راه از تمام توان خود استفاده کنید و هیچ وقت ناامید نشوید. پاسخ منفی در اولین درخواست ها امری بسیار عادی است و باید وسیله ای برای افزایش تجربه شما تلقی شود. تنها راه موفقیت شما در امر دریافت بورسیه تحصیلی در خارج از کشور از ارتباط با اساتید می گذرد و با ارسال ایمیل فراوان به آن ها این راه هموارتر می شود. شما با دانش زبانی بالا مسافت بسیار زیادی از راه مهاجرت را پیموده اید.

موسسه حقوقی ملک پور در مورد بورسیه تحصیلی در خارج از کشور ویدیوهای کوتاهی را تهیه کرده است که کلیه اصول را در بر دارد. همچنین فایل صوتی که برگرفته از ویدیوها است برای سهولت در امر دریافت با حجم کم و کیفیت بالا برای شما ارائه شده است.

بورسیه های تحصیلی فراوانی وجود دارد که باید از آن ها آگاهی پیدا کرد و بعضی از آن ها به صورت اختصاصی برای برخی از کشورها ارائه می شود. در ابتدا باید شما تعیین کنید که کدام کشور مدنظر شماست

نحوه دسترسی به شرایط بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

شرایط بورسیه تحصیلی در سایت دانشگاه مقصد به صورت کامل بیان شده است. شرایط بورسیه تحصیلی در خارج از کشور برای دانش آموزان نیز فراهم است تنها باید تلاش فراوان صورت پذیرد زیرا افراد بسیار زیادی این کار را قبلا انجام داده اند. اصول نگارش نامه به اساتید در مقالات و فایل های ویدیوی و صوتی فراوانی هم بر روی سایت های مختلف ملک پور و هم برروی کانال های تلگرام موسسه ارائه شده است.

انواع مختلف دانشگاه ها برای اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

اولین قدم برای شما باید تهیه اسناد لازم مورنیاز است. در هنگام اخذ بورسیه دکتری و کارشناسی ارشد شرایط به نحوی است که شما پروپوزال و CV خود را ارسال می کنید و استاد با چک کردن آن ها تاییدیه خود را صادر می کند. متاسفانه در بعضی از موارد دیده می شود بعضی از متقاضیان در نامه خود تمام موارد را را ذکر کرده و باعث طولانی شدن نامه می شوند که این کار درست نمی باشد و در بعضی از موارد اداره پذیرش و یا استاد اصلا وقت خواندن نامه را هم ندارد.

موسسه ملک پور در ویدیوهای آموزشی و وبینارهای تخصصی همه نکات را بیان کرده است و نمونه نامه های فراوانی در این آموزش ها ارائه شده است. شما باید در نامه موضوع خود و شباهت های آن با زمینه کاری استاد موردنظر اعلام کنید و به استاد نشان دهید که روزمه و مقالات قبلی او را مطالعه کرده اید با این روش این ذهنیت مثبت در استاد ایجاد می شود که شما به کار او علاقمند بوده و پیگیر انتشارات او بوده اید. در انتها نیز اعلام می کنید که CV خودتان در پیوست ارائه شده است.

برنامه ریزی درست یکی از مهمترین اصول اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور می باشد، شما باید برای ارسال ایمیل و پیگیری های بعدی برنامه ریزی درستی داشته باشید.

بررسی دانشگاه های معدل محور برای بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

در این دانشگاه ها معدل و توصیه نامه از طرف اساتید قبلی بسیار مهم می باشد. باز هم قابل ذکر است که ما در آموزش ها همه اصول را بیان کرده ایم و نمونه نامه ها به صورت کامل ارائه شده است و کافیست فقط شما اسم استاد خود را اضافه کنید و تایید دانشگاه قبلی خود را نیز بر روی این نامه داشته باشید.

شما باید تمام مدارک موردنیاز را که بر روی وب سایت دانشگاه ارائه شده است آماده کنید و نشان دهید که به پیشرفت و ادامه تحصیل در این دانشگاه بسیار علاقمند هستید. در دانشگاه های معتبر معمولا تعداد ایمیل های که به اساتید ارسال می شود بسیار بالا است و شما باید حتی سابجکت ایمیل خود را به نحوی انتخاب کنید که برای استاد جذاب باشد و باعث شود که ایمیل شما را بخواند. باید این سابجکت به نحوی باشد که استاد مشتاق شود که برای خواندن ایمیل شما وقت بگذارد. همچنین کسانی که مدارک بالا را در اختیار ندارند می توانند برای دانشگاه های معدل محور اقدام کنند، دانشگاه های استرالیا از این نوع هستند.

در کل می توان این گونه گفت که نحوه مکاتبه با اساتید برای اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور بسیار مهم می باشد. بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا نیز دارای شرایط خاص مربوط به خود است و در کشور های آلمان و اتریش امکانات بسیار ویژه ای برای آن ها در نظر گرفته می شود.

بررسی فاند و اسکالرشیپ برای بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

وقتی صحبت از بورسیه تحصیلی است یعنی کل یا بخشی از هزینه های شما پوشش داده شود و در اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور دانشگاه آزاد و سراسری تفاوت چندانی ندارد و تنها باید یک سری از اصول را در هنگام مصاحبه و ارائه خود به دانشگاه در نظر بگیرید که ما تمام این موارد را در فایل های آموزشی به صورت کامل بیان کرده ایم. در نظر داشته باشید که بعضی از دانشگاه ها به صورت اختصاصی برای برخی از کشورها مثل ایران و افغانستان سهمیه بورس در نظر گرفته اند .در بعضی از موارد بعضی از کمپانی های بزرگ تمام هزینه های شما را تقبل می کنند تنها لازم است که شما از اصول و نحوه اقدام آگاه باشید.

بعضی از دانشگاه ها برای انجام کارهای تحقیقاتی بودجه تعیین کرده اند که بخشی از آن به بورس تعلق دارد، در بعضی از موارد دیگر نیز شرکت های بزرگ هزینه های شما را پوشش می دهند و در واقع شما به یک کار تمام وقت می پردازید و باید در نظر داشته باشید که در انتهای ترم امتحانات و پروژه اساتید نیست باید با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

شما برای دریافت اطاعات کامل در مورد نحوه بورسیه تحصیلی در خارج از کشور می توانید در وبینارهای آموزشی که طی دو تا سه ساعت به بیان طرق اخذ بورسیه می پردازد بپردازید یا از روش های رایگان مقالات و ویدیوهای سایت و همچنین پرسیدن تمام سوالات خود در قسمت پرسش های مهاجرتی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که دریافت بورسیه در مقاطع ارشد و دکتری نسبت به لیسانس بسیار اسان تر می باشد و برای اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس شما باید از شرایط بسیار خوبی برخوردار باشید که این شرایط و اصول نیز در آموزش ها به صورت کامل مورد بحث قرار گرفته است.

بررسی بورسیه تحصیلی در آمریکا

اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور با توجه به تحریم های که وجود دارد نیز امکان پذیر است. برای بورسیه تحصیلی در آمریکا شما باید مجموعه از مدارک را در اختیار داشته باشید. با داشتن نمره تافل بالا و مدارکی مانند GRE شانس و معدل بالای ۱۴ شانس دریافت بورسیه شما در خارج از کشور تا ۸۰ درصد افزایش می یابد.

کلیه راه اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور معمولا بر روی سایت دانشگاه مقصد قرار داده شده است. در دانشگاه های آمریکا این شرایط به نحوی مهیا است که اگر کلیه مدارک شما آماده باشد خود استاد می تواند پذیرش شما را تایید کند و دیگر نیازی به تاییده دپارتمان نیست.

نکته مهم دیگری که اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه های آمریکا را راحت تر می کند داشتن توصیه نامه از اساتید است با حداقل داشتن سه توصیه نامه راه شما برای دریافت بورسیه هموارتر است.

با داشتن دانش زبانی عالی برای مصاحبه استاد از طریق اسکایپ ، توصیه نامه از اساتید معتبر و مدرک GRE راه اخذ بورسیه تحصیلی در آمریکا برای شما هموار است و تنها کافی است که بر روی سایت دانشگاه های مختلف به جستجو بپردازید و هیچ وقت امید خود را از دست ندهید.

نتیجه گیری کلی در مورد بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

در این نوشتار سعی شد که کلیه اصول بورسیه تحصیلی در خارج از کشور بیان شود. ریکامندیشن ، سن کمتر از ۴۰ سال برای دکتری ، توصیه نامه از طرف اساتید و مدارک تحصیلی در این راه بسیار به شما کمک می کند. در وبینارهای اخذ بورسیه تحصیلی درخارج از کشور کلیه موارد به صورت مجاز و با جزئیات کامل بیان شده است. تجربه نشان داده است که کسانی که در این وبینارها  شرکت کرده اند موفقیت های خوبی را در امر دریافت بورسیه داشته اند. همچنین شما می توانید در بخش دیدگاه های سایت های مختلف ملک پور سوالات خود را به صورت کامل مطرح کنید ما نیز تلاش می کنیم که پاسخی درخور برای شما داشته باشیم. در نهایت از تمام شما سروران که تا انتهای مقاله بورسیه تحصیلی در خارج از کشور همراه ما بودید نهایت تشکر را داریم.

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (12 نظرات, میانگین: 3٫83 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50 پاسخ
 1. آرین گفته:

  با سلام . لطف میکنید منم راهنمایی کنید؟!!
  بنظر شما در خارج از کشور ( آمریکا ، کانادا ،انگلیس، هلند) درامد دکترای رشته روانشناسی صنعتی بالاتره یا ارشد مدیریت مالی؟؟ در ضمن آیلتس ۷ دارم و میخوام یکی از رشته های بالرو برای ارشد انتخاب کنم میشه راهنمائیم کنید در زمینه سوالم؟؟ ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   درآمد هر رشته در کشورهائی پکه نام بردید متفاوت هست و این امر کاملا بستگی به شرایط شما دارد .اینکه شما چقدر در کارتان مهارت و تخصص داشته باشید . در ضمن اخذ پذیرش به سن و گپ تحصیلی و هم چنین رزومه شما و پشتوانه مالی تان بستگی زیادی دارد.

   پاسخ
 2. زاهدی گفته:

  سلام
  من ۳۳ سالمه و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی دارم. معدل ۱۸.۸۵
  ۴ مقاله دارم
  ۴ کتاب ترجمه شده و در ترجمه یک کتاب دیگه هم همکاری داشتم همچنین دو کتاب در دست ترجمه دارم
  به عنوان نویسنده و مترجم عضو صندوق اعتباری هنر و بیمه شده شده وزارت ارشاد هستم
  سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد دارم و در مسابقه ترجمه قرآن به زبان انگلیسی رتبه سوم بین اساتید رو کسب کردم
  علاوه بر اون ۹ سال سابقه تدریس آموزشگاهی زبان انگلیسی دارم
  مدارک همه موارد فوق موجوده…
  برای گرفتن مدرک آیلتس آکادمیک هم هیچ مشکلی ندارم
  میخواستم توی یکی از کشورهایی که بورسیه کامل ارائه می کنند (مثل چین، انگلستان، دوبی، آلمان،ترکیه و یا هر کشور آسیایی یا اروپایی دیگه ای که full fund ارائه میکنه) ادامه تحصیل بدم و دکتری زبان و ادبیات انگلیسی بخونم… با توجه به رزومه علمی و سابقه کاری که دارم این امکان هست که بتونم از کشوری بورسیه کامل دریافت کنم؟ چند درصد این احتمال وجود داره و برای چه کشورهایی؟ شما چطور می تونین به من کمک کنید؟ آیا میتونم برای مهاجرت کاری هم برای کشوری اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز شما می توانید در سلیت های متعلق به موسسه حقوقی ملک پور در قسمت مربوط به تحصیلات رایگان برای اخذ بورسیه نام نویسی کنید تا اطلاعات شما مورد بررسی و استعلام قرار گیرد. در خصوص اقامت کاری نیز شما نیاز به دعوتنامه کاری دارید . در کشورهائی نظیر کانادا و استرالیا و نیوزلند در صورتی که رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز باشد و آیلتس با نمره بالا ارائه دهید می توانید اقدام داشته باشید .که در هر صورت امتیازات شما می بایست محاسبه گردد.

   پاسخ
 3. مهرداد کریمی گفته:

  با سلام ببخشید سوال زیاد می پرسم اما رشته ی مدیریت در کدام کشور شرایطش از همه بهتره واگر بورسیه بشی میتونی بعد از اتمام تحصیل اونجا کاری داشته باشی یا نه ممنونم 🙏🙏🙏

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   در اکثر کشورها نظیر دانمارک و هلند و مجارستان و کانادا شرایط تحصیلی و کاری خوبی دارند.چنانچه بعد از اتمام تحصیل کار پیدا کنید میتوا نید در کشور مقصد اقامت کاری دریافت کنید.

   پاسخ
 4. مهرداد کریمی گفته:

  سلام ببخشید در فوق لیسانس شانس قبولی هم خوبه یا نه باید دکترا بگیری و کلا اگه خود آدم زرنگ باشه و شانس باهاش یار بشه چند سال طول می کشه که قبول بشه .کدوم یک از مدیریت ها بهترن .روانشناسی و حقوق چه طور هستن؟ ممنون🙏

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در عموم رشته ها و کشورها شما نیاز به قبولی در آزمون ندارید و با ارائه در خواست و ارسال رزومه و کارنامه تحصیلی تون می توانید پذیرش بگیرید.تمامی رشته های مدیریتی عالی هستند.رشته حقوق و روانشناسی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی شما رو محدود می کنند.

   پاسخ
 5. ژیلا گفته:

  با سلام من کارشناسی مهندسی شیمی با معدل ۱۶ به بالا هستم و اکنون در حال گرفتن ilets هستم به نظر شما بهترین رشته در ارشد مهندسی شیمی برای تحصیل کدومه ?

  Rating: ۵
  پاسخ
 6. مهرداد کریمی گفته:

  با سلام ۱۷ سالمه و امسال کنکور دارم (رشته ی انسانی) هستم خواستم ببینم کدوم یک از شاخه های انسانی برای تحصیل در خارج و اخذ ویزای تحصیلی بهتر هستش. ممنون میشم جواب بدید
  تشکر🙏

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست گرامی رشته های مدیریتی در حال حاضر از بهترین رشته ها با بازار کار بسیار خوب در اکثر کشورها می باشند .

   پاسخ
 7. alireza گفته:

  سلام من سال سوم دبیرستان هستم تصمیم دارم کنکور زبان شرکت کنم به نظر شما برای رشته زبان بهتر است که در چه مقطعی بورسیه بگیرم و شرایطش چطوریه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز اخذ بورسیه در مقطع لیسانس به ندرت امکان پذیر هست ولی تحت شرایطی می توانید از تحصیل رایگان در کشور آلمان و اتریش ،فرانسه و نروژ اقدام کنید .زبان انگلیسی مد نظر شماست؟

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   در مقطع لیسانس امکان اخذ بورسیه بسیار پا ئین هست . در هر صورت رنک دانشگاه و معدل و سابقه پروهشی و تحقیقاتی در اخذ بورسیه بسیار مهم هست

   پاسخ
 8. zahra گفته:

  سلام خسته نباشید…من امسال مدرک دیپلم نظام جدیدم رو گرفتم..رشته تجربی…و متاسفانه معدلم ۱۸….مدرک زبان تافل رو هم دارم‌ و دارم برای گرفتن آیلتس اقدام میکنم…می خواستم بدونم ایا من هم میتونم بورسیه بگیرم؟؟ برای مقطع لیسانس

  Rating: ۴
  پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید . من دانشجوی لیسانس رشته فیلمسازی هستم . ایا برای بورسیه شدن در کشور کانادا باید رزومه قویی در حد ارائه فیلم در جشنواره معتبر باشه ؟ و یا در جشنوراره های کوتاه ایرانی امکانش هست بورسیه شم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 10. anna گفته:

  سلام خسته نباشید من اگه دانشگاه دولتی محقق اردبیل رشته ی فیزیک بخونم امکان گرفتن بورسیه از کشوری مثل کانادا یا سوئد بیشتر میشه یا مهندسی کامپیوتر تو دانشگاه ازاد ؟ اگه میشه جواب بدید بدجور گیر کردم به راهنمایی نیاز دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 11. elahe گفته:

  سلام خسته نباشید من سال دوم دبیرستان رشته نرم افزار هستم میخواستم بدونم ایا دانشگاه ازاد اگه بخوام برم میتونم با درس خوندن زیاد بورسیه بشم یا باید حتما کنکور بدم دولتی قبول بشم؟ اصلا رشته های نرم افزار و زیرشاخه هاش رو بورسیه میکنن کشور های دیگه؟؟ معدل سال دهمم ۱۹.۵۳ بود

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالا و مقالات بین المللی داشته باشید بله میشه اقدام کرد. طبیعتا اگر با استادی رنک بالا کار کرده باشید شانس بالاتر خواهد بود.

   پاسخ
 12. Sara گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من در حال تحصیل رشته معماری دوره لیسانس دانشگاه ازاد هستم و بسیاری از دوستانم و خانوادم که در امریکا تحصیل کردن یا الان مشغول به تحصیل هستن میگن با توجه ب شرایط ایران مدارک ما ارزشی برای دانشگاه اونا نداره
  من الان ترم سه هستم به نظرتون اگ از الان اقدام کنم بهتره یا بعد از اتمام دوره لیسانسم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، الان میشه اقدام کرد و بعد از لیسانس هم میشه براتون پذیرش گرفت. رشته شما نیازمند معادلسازی مدارک هست. . اگر بعد از لیسانس اقدام کنید گپ تحصیلی نخواهد داشت و شانستون هم بالاتر هست.

   پاسخ
 13. مهناز گفته:

  سلام. من ۲۶ سالم هست. فوق لیسانس معماری دانشگاه ازاد دارم. معدلم هم بالا هست. میخوام ببینم برای کدوم کشور میشه بورس گرفت برای مستر دوم خوندن. فعلا هم مدرک زبان ندارم اما سطح زبانم خوب هست. مقاله ی خارجی هم ندارم.بعد حتما بازم باید۹۰۰۰ یورو به عنوان تمکن مالی بازم داشته باشیم حتی برای بورس ؟ برای بورس گرفتن حتما باید مدرک از دولتی داشته باشیم ؟ برای المان توی سایت آنابین که برای دانشگاهاست زدم دانشگام مدرکش تایید داشت .ولی در کل دنبال بورسیه هستم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای رشته معماری در هر کشور اگر قصد کار داشته باشین باید مدارکتون معادلسازی بشه. برای بورسیه تحصیلی چند تا فاکتور مهم هست. مدرک زبان و سابقه علمی و پژوهشی مهمترین موارد هستند. اگر بورسیه بگیرین میشه مدارک بورس رو تو مدارک مالیتون نشون داد و به عنوان بخشی از مدارک ویزا در نظر گرفت.

   پاسخ
 14. پارسا گفته:

  سلام خسته نباشید. ببخشید بهترین بورسیه تحصیلی که دارید برای لیسانس یا فوق لیسانس مال کدوم دانشگاه هستش?من معدل دیپلمم ۱۷٫۲۵شد رشته تجربی ۱۸سالمه مخوام بدونم کدوم خوبه برم ?برای لیسانس برم خوبه یا فوف لیسانس?

  Rating: ۴
  پاسخ
 15. المیرا گفته:

  با سلام . بنده لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی دارم. مجددا میخوام برای دوره کارشناسی در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ( کارگردانی ) میخواستم ببینم بعد از گزدوندن این دوره برای اینکه برای ارشد بورسیه بشم باید چه شرایط و نمراتی د اشته باشم و کدوم کشور ها برای این رشته دانشجو می پذیرن

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید مشخص بشه که گپ تحصیلی شما چقدر هست . اگر زیاد باشه برای بورس نمیشه شانس بالایی در نظر گرفت. کشور کانادا گزینه مناسبی هست و باید مدرک زبان داشته باشید.

   پاسخ
 16. میلاد ملک محمدی گفته:

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت تیم ورک گروهی عالی تون و همچنین خسته نباشید خدمت جناب اقای دکتر ملک پور عزیز..
  میلاد هستم ۲۹سالمه.لیسانس مکانیک در حرارت و سیالات خوندم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری..
  با معدل کل۱۵/۲۹٫
  عارضم خدمتتون برا دریافت بورس تحصیلی میخوام اقدام کنم ترجیحا اروپا..همزمان دوره کلاس زبان ایلتس هم میروم…خواستم بدونم برا دریافت بورس تحصیلی در کدوم کشورهای اروپایی شانسم بیشتره برا مقطع کارشناسی ارشد.
  با تشکر.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای بورسیه باید مدرک زبان با نمره خوب ، مقالات چاپ شده بین المللی و سابقه پژوهشی خوبی داشته باشید. آلمان گزینه مناسبیه ، انگلستان و کانادا هم میشه اقدام کرد براتون

   پاسخ
 17. سوفیا گفته:

  سلام روزتون بخیر
  من دوم دبیرستان هستم میخواستم بدونم میشه تحصیلات دانشگاهیم رو خارج از کشور بگذرونم؟ معدل دوره دبیرستانم دهم ۱۹٫۷۱ و یازدهم هم ۱۹٫۷۰ بوده و عنوز سوم دبیرستانم معلوم نیست اگه تو همین سطح باشه میتونم بورسیه بشم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوست گرامی در نظر داشته باشید که بورسیه برای مقطع لیسانس نیازمند مقالات معتبر و یا اختراعات ثبت شده بین المللی است . نمرات تاثیر خوبی دارد اما اگر خواهان بورسیه کامل هستید باید چنین شرایطی داشته باشید.

   پاسخ
 18. Parisa گفته:

  سلام وقتتون بخیر ممنون از اطلاعات خوبتون خداقوت.
  دانشجوی رشته علوم تربیتی هستم ۲۲سالمه ولی خیلی علاقمند رشته هنرم(نقاشی) به صورت جداگانه کلاس رفتم و میدونم استعداد دارم میخوام ارشدم رو تو رشته نقاشی به دانشگاه ایتالیا برم و اونجا ادامه بدم میخواستم ببینم شرایط رفتن برای من وجود داره یانه؟
  و اینکه تافل بهتره یا آیلتس؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اقدام برای رشته های غیرمرتبط با لیسانس ریسک ویزای شما را افزایش می دهد. با توجه به سن اگر مجدد برای لیسانس اقدام بفرمایید شانستون بهتر هست. هر دو مدرک زبان رو قبول می کنند ولی آیلتس رایج تر هست.

   پاسخ
 19. بهار گفته:

  سلام دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته ی مدیریت مالی از دانشگاه علوم تحقیقات ،کارشناسی دانشگاه تهران مدیریت صنعتی ۱۴.۴۸،زبانم خوبه میخام برای آیلس اقدام کنم ،ی سال سابقه حسابداری دارم ،متاهلم همسرم رشته مهندسی مکانیک طراحی جامدات کارمند شرکت صندوق بازنشستگی وزبان ضعیف ویک دختر ۲ ساله هستیم،وضعیت مالیمون جوری نیست ک کفاف هزینه های اونجارو بده میخاستم ببینم ک برای اقامت چ راهی رو پیشنهاد میکنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
 20. حسین گفته:

  سلام و خسته نباشید
  حسین سلگی ۱۷ ساله در رشته علوم انسانی با معدل ۱۹/۱۳ هستم و میخوام رشته روانشناسی بالینی بخونم ۳ سال هست که کتاب روانشناسی میخونم و با دانشم روی بقیه خیلی تاثیر گذاشتم و استعدادشو دارم میخواستم بطور کامل توضیح بدید که چجوری بورسیه بشم و اینکه چه زمانی اقدام کنم . رتبه کنکور چقدر تاثیر داره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، رزومه تحصیلی و پژوهشیتون باید خوب باشه و مدرک زبان با نمره بالا هم بسیار تاثیرگذار هست. دوست گرامی در مقاله و در ویدیو ها به صورت کامل توضیح داده شده این موضوعات

   پاسخ