بورسیه تحصیلی فنلاند و بررسی آن

بورسیه تحصیلی فنلاند ، مهاجرت به فنلاند از طریق دریافت بورسیه تحصیلی، شرایط دریافت انواع بورسیه تحصیلی فنلاند در این مقاله مورد بحث و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط دریافت بورسیه تحصیلی فنلاند به چه صورت می باشد؟ آیا امکان دریافت بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در فنلاند وجود دارد؟  مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیلی در این کشور کدامند؟ آیا در تمامی مقاطع تحصیلی در فنلاند امکان اخذ بورسیه تحصیلی وجود دارد؟ اخذ بورسیه تحصیلی در فنلاند از جهات متعددی قابل بحث می باشد که در ادامه به صورت خلاصه و ساده، مهمترین و اصلی ترین نکات حقوقی پیرامون آن، خدمت شما متقاضیان مهاجرت تحصیلی به فنلاند ارائه خواهد شد. امید است این مقاله که توسط متخصصان زبده موسسه حقوقی ملکپور نگارش شده است، به تمامی ابهامات و سوالات شما پاسخ مفید دهد. در ادامه اطلاعات جامعی در زمینه تحصیل در فنلاند، شرایط دریافت بورسیه تحصیلی و انواع آن خدمت شما ارائه خواهد شد. در صورت هرگونه نیاز به اطلاعات جامع  می توانید با مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملکپور؛ همکار موسسه MIE اتریش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

بورسیه تحصیلی فنلاند
 • بورسیه تحصیلی فنلاند و شرایط عمومی
 • بورسیه تحصیلی فنلاند و شرایط اخذ آن
 • بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع کارشناسی
 • بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع کارشناسی ارشد
 • بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع دکترا
 • بورسیه تحصیلی فنلاند و دانشگاه های بین المللی آن
 • بورسیه تحصیلی فنلاند و مدارک مورد نیاز
 • بورسیه تحصیلی فنلاند و ویزای آن
 • بورسیه تحصیلی فنلاند و هزینه های زندگی

بورسیه تحصیلی فنلاند و شرایط عمومی

اولین قدم برای مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند و دریافت بورسیه تحصیلی این کشور، آگاهی از شرایط عمومی فنلاند و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در این کشور می باشد، فنلاند یکی از کشورهای اسکاندیناوی در شمال اروپا می باشد، فنلاند دارای ۵٫۴ میلیون نفر جمعیت می باشد، واحد پول در کشور فنلاند یورو است، زبان های رسمی این کشور، سوئدی و فنلاندی می باشد البته بیش از ۸۹ % مردم به زبان فنلاندی مسلط هستند. فنلاند همیشه جزء کشورهایی محسوب می شود که هر سال بین کشورهای رتبه بالای کیفیت زندگی قرار می گیرد. برای دریافت بورسیه تحصیلی به طور کلی رزومه تحصیلی فرد یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده می باشد و دو عامل اصلی در این زمینه ، معدل و مقالات پژوهشی فرد می باشد. برخی دانشگاه ها ارزیابی خود را مطابق با معدل دانشجو در نظر میگیرند و برخی دیگر مقالات پژوهشی را مدنظر قرار می دهند .قطعا عوامل بسیار دیگری که بتواند سابقه تحصیلی خوبی از شما ارائه دهد نیز در این زمینه تاثیر بسزایی دارد به طور مثال فردی با ثبت اختراع می تواند شانس بالاتری برای دریافت بورسیه تحصیلی فنلاند داشته باشد . به طور خاص نحوه مکاتبه با اساتید دانشگاه ها می تواند در انتقال توانایی های تحصیلی فرد و بالا رفتن امکان در بورسیه تحصیلی فنلاند به شما کمک کند. پس در نهایت می توان نتیجه گرفت که برای دریافت بورسیه تحصیلی رزومه تحصیلی شما به طور دقیق بررسی خواهد شد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد بورسیه مقطع دکترای رشته کشاورزی در فنلاند

مقاله مرتبط

تحصیل در فنلاند
 • بورسیه تحصیلی در فنلاند ۲۰۱۹ در مهاجرت به فنلاند ۲۰۱۹ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای چه کسانی امکان پذیر می باشد ؟
 • شرایط بورسیه تحصیلی در فنلاند چیست ؟
 • قوانین بورسیه تحصیلی در فنلاند چگونه می باشد ؟
 • راه های اخذ بورسیه تحصیلی در فنلاند کدام است ؟
 • اقدامات لازم برای مهاجرت تحصیلی به فنلاند و بورسیه تحصیلی در فنلاند چیست ؟
 • برای تحصیل در فنلاند و یا اخذ ویزای تحصیلی فنلاند آیا با بورسیه تحصیلی در فنلاند می توان کار پاره وقت دانشجویی در فنلاند داشت ؟
 • آیا با بورسیه تحصیلی در فنلاند می توان به اقامت پس از تحصیل در فنلاند رسید ؟

اگر می خواهید برای اخذ ویزای تحصیلی فنلاند و مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند و اقدام نمایید همواره می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و به روز تر با کارشناسان و حقوقدانان متخصص در امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص بورسیه تحصیلی در کشور فنلاند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

طبیعت فنلاند

در این مقاله به انواع بورسیه های تحصیلی در کشور فنلاند و شرایط استفاده از بورسیه در کشور فنلاند در مقاطع مختلف میپردازیم وسعی بر آن داریم تاانواع بورسیه های تحصیلی در مقاطع مختلف در فنلاند را خدمت شما توضیح دهیم.

موسسه حقوقی ملک پور با سالها تجربه در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی در کشور های اروپایی شما را در امر اخذ بورسیه های تحصیلی در کشور

فنلاند یاری می نماید. به عنوان یک دانشجوی غیر اروپایی، چنانچه قصد تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس را داشته باشید، می باید شهریه پرداخت نمایید.

دانشگاه های فنلاندی و UAS، گزینه های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان غیر اروپایی که قصد تحصیل در رشته های اصطلاحا پولی یا با شهریه را دارند، فراهم می نماید.

بورسیه تحصیلی فنلاند و شرایط اخذ آن

اخذ بورسیه تحصیلی فنلاند همانند اکثر کشورهای اتحادیه اروپا دارای شرایطی می باشد، اگر شما دانشجوی اتحادیه اروپا هستید، هزینه ای برای تحصیل درفنلاند نخواهید داشت و تحصیل در فنلاند برای شما رایگان است. با این حال، اگر شما عضو اتحادیه اروپا نیستید، فنلاند ، برنامه های تحصیلی خود از  ماه اوت ۲۰۱۷ که به زبان انگلیسی تدریس می شود، ارایه می کند. دو نوع  دانشگاه در فنلاند وجود دارد. دانشگاه ها و دانشگاه های علمی کاربردی UAS)) . UAS  عموما پلی تکنیک هستند و بیشتر روی تحقیقات تمرکز دارند. هر دو نوع دانشگاه ها برنامه های تحصیلی در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند. برنامه ها به زبان انگلیسی، فنلاندی یا سوئدی آموزش داده می شود. دانش آموزان بین المللی در طول تحصیل خود مجاز به انجام کار نیمه وقت هستند، البته اگر به زبان فنلاندی یا سوئدی تسلط ندارید، به راحتی شانس کارهای نیمه وقت نخواهید داشت.اکثر بورسیه تحصیلی که توسط دانشگاه ها یا UAS ارائه می شود، نیازمند دانشجویانی است که عملکرد تحصیلی خوبی داشته باشند. شما باید بتوانید مدارک خود را مانند گواهینامه ها، رونویسی ها و سایر اسناد مربوطه مستقیما ثابت نمایید. برخی دانشگاه ها دارای معیارهای اضافی برای انتخاب هستند. به عنوان مثال، دانشگاه هلسینکی تنوع متقاضیان را در نظر می گیرد و دانشجویان را از کسانی که در زمینه های مختلف تحصیلی باشند، انتخاب می کنند.

طول مدت بورسیه تحصیلی در کشور فنلاند

طول این بورسیه بین ۳ تا ۱۲ ماه بوده و حدود ۱۵۰۰ یورو در ماه به دانشجو داده میشود. این بورسیه تحصیلی در فنلاند به منظور پوشش هزینه های زندگی در فنلاند تعبیه شده است.

توجه: این نوع  بورسیه تحصیلی در فنلاند فقط برای مدت نهایتا تا ۱۲ ماه است و بعد از آن باید برای یک برنامه دیگر اقدام شود تا هزینه ها کاور شوند.

اگر دانشجو در کشور فنلاند باشد و بخواهد برای این بورسیه اقدام نماید، نباید بیشتر از یک سال در این کشور بوده باشد و اگر چنین است باید از روش های بورسیه دیگری استفاده نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

مقاله مرتبط

اخذ اقامت فنلاند

مقاله مرتبط

مهاجرت به فنلاند و شرایط زندگی در فنلاند

نحوه اقدام بورسیه تحصیلی در فنلاند

اولین پیش نیاز بورسیه تحصیلی در فنلاند  این است که دانشجو با دانشگاه فنلاندی ارتباط برقرار نماید. اگر دانشگاه بخواهد که شما را بپذیرد، سپس دپارتمان دانشگاه از طرف شما برای این نوع بورسیه تحصیلی در فنلاند اقدام می نماید. فقط دانشگاه است که می تواند به عنوان متقاضی برای برنامه فلوشیپ EDUFI اقدام نماید.

تحصیل در فنلاند

فرم اپلیکیشن این نوع بورسیه تحصیلی در کشور فنلاند در لینک زیر قابل دانلود میباشد. علاوه بر فرم اپلیکیشن، مدارک زیر نیز مورد نیاز هستند:

 • یک انگیزه نامه از سوی دانشگاه که حداکثر یک صفحه باشد
 • یک رزومه کامل از دانشجو
 • برنامه تحقیقاتی که بین ۳ تا ۵ صفحه باشد

دو نسخه امضا شده از فرم اپلیکیشن به همراه مدارک گفته شده باید به ادرس Finnish National Agency for Education (EDUFI), PO Box 380, 00531 Helsinki. ارسال شود. روی پاکت باید نوشته شود، EDUFI Fellowship .

زمان اقدام برای این بورسیه تحصیلی در کشور فنلاند

هیچ ددلاین یا زمان معینی برای اقدام برای این نوع بورسیه وجود ندارد. هر زمانی که درخواست داده شود، مورد بررسی قرار میگیرد. البته باید درخواست ۵ ماه قبل از دوره بورسیه تحصیلی در فنلاند ارائه شود. معمولا تصمیم اینکه بورسیه به شما تعلق میگیرد یا خیر بین ۳ ماه بعد از دریافت فرم درخواست گرفته میشود.

بورسیه های دانشگاهی کشور فنلاند

هر دانشگاه سیستم بورسیه خاص خود را دارد و باید به هر دانشگاه جهت برنامه های بورسیه تحصیلی خاص خود مراجعه شود. بورسیه ها معمولا بر اساس پیشینه تحصیلی دانشجو وبه صورت کامل یا بخشی از هزینه های تحصیل ارائه میشوند. بعضی از بورسیه ها نیز شامل هزینه های زندگی شده و انها را کاور مینماید.

معمولا اقدام برای بورسیه تحصیلی در فنلاند همزمان با اقدام برای پذیرش صورت میپذیرد.

اطلاعات در مورد بورسیه تحصیلی کشور فنلاند ، نحوه اقدام وپروسه اخذ بورسیه، معمولا در سایت دانشگاهی که شخص قصد اقدام دارد موجود میباشد

 • بورسیه تحصیلی EDUFI در کشور فنلاند

  این برنامه که مختص بورسیه های تحصیلی در مقطع دکتری و تحصیلات تحقیقاتی در دانشگاه های فنلاندی میباشد، در تمام رشته های تحصیلی ارائه می شوند.

  بعلاوه، بورسیه های تحصیلی مجزایی هم برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالا به زبان فنلاندی را دارند فراهم می باشد.

بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع کارشناسی

تحصیل و بورسیه تحصیلی در فنلاند

به طور کلی بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی در اکثر کشورها شرایط سختی دارد که کشور فنلاند نیز از این قائده مستثنی نیست، اکثر بورسیه های تحصیلی برای مقاطع بالاتری در نظر گرفته شده است که در ادامه می توان به یکی از معروف ترین بورسیه های تحصیلی در مقطع کارشناسی اشاره نمود.

 • دانشگاه علمی کاربردی آرکادا

دانشگاه علمی کاربردی ارکادا، بورسیه تحصیلی برای مقطع لیسانس ارائه می دهد. این

بورسیه حداکثر ۵۰ درصد هزینه تحصیل را پوشش می دهد. دانشگاه علمی کاربردی کمک هزینه تحصیلی حداکثر ۵۰ درصد از هزینه تحصیل را بر اساس دستاوردهای تحصیلی دانشجویان در طول سال اول تحصیل خود در Arcada می پردازد. شهروندان تمام ملیت ها واجد شرایط درخواست می باشند

بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع کارشناسی ارشد

بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع کارشناسی

به طورکلی دریافت بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر تر از سایر مقاطع می باشد. این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و هر گونه کپی برداری از آن حرام و غیر قانونی می باشد. برای نمونه بورسیه زیر از جمله کاربردی ترین بورسیه های کشور فنلاند می باشد.

 • بورسیه مقطع فوق لیسانس زبان فنلاندی

این نوع بورسیه تحصیلی در فنلاند برای آن دسته از دانشجویانی است که قصد تحصیل زبان فنلاندی در

مقطع بالا را دارند و شامل حال دانشجویان مقاطع کارشناسی نمی شود. یکی از طرق اخذ پاسپورت فنلاند را می توان اخذ بورسیه تحصیلی و سپس کاریابی دانست.

 • بورسیه مقطع فوق لیسانس زبان فنلاندی (information on the cimo.fi site)

  این نوع بورسیه تحصیلی در فنلاند برای ان دسته از دانشجویانی است که قصد تحصیل زبان فنلاندی در مقطع بالا را دارند وشامل حال دانشجویان مقاطع ابتدایی نمی شود.

 • بورسیه برای مقطع بالاتر از فوق لیسانس ومحققین زبان فنلاندی

  بورسیه EDUFI در فنلاند بورسیه های کاملی نمی باشند وتمام شهریه یا هزینه هارا شامل نمی شوند، به عنوان مثال، تمام دوره دکتری را شامل نمی شوند. این بورسیه به عنوان یک استارت آپ مالی برای دانشجویان جوان در مقطع دکتری که یک شغل تحقیقاتی ندارند، تعبیه شده است.

  مدت این بورسیه تحصیلی در فنلاند معمولا بین ۳ ماه تا یک سال تحصیلی میباشد.

  اگر بورسیه تحصیلی در فنلاند شما قبل از پایان مقطع دکتری تمام شود ، میباید از قبل به فکر تامین هزینه های خود باشید.

بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع دکترا

بورسیه تحصیلی در فنلاند در دانشگاه هلسینکی  برای مقطع دکترا یا پست دکتری در رشته ی بیو انفورماتیک در دانشکده پزشکی ارایه می شود. دانشجویان بین المللی واجد شرایط درخواست این برنامه بورسیه تحصیلی می باشند. دانشگاه هلسینکی یک دانشگاه واقع در هلسینکی، فنلاند از سال ۱۸۲۹ است، اما در سال ۱۶۴۰ در شهر تورکو، که در آن زمان بخشی از امپراتوری سوئد بود، تاسیس شد. دانشجویان برای پذیرش در یک برنامه تحصیلی فنلاندی یا سوئدی باید بتوانند به زبان فنلاندی یا سوئدی ارتباط برقرار کنند. دانشجویان و محققان جوان در سطح دکتری و محققان از همه کشورها و از همه رشته های دانشگاهی که مایل به تحصیل در رشته ی دکتری خود در یک دانشگاه فنلاند هستند، می توانند از نوع دیگری از  بورسیه تحصیلی به نامEDUFL   استفاده کنند.

 • بورسیه تحصیلیEDUFL

  مطالعات سطح کارشناسی ارشد یا مطالعات  تحقیقاتی پس از دکترا در این برنامه پشتیبانی نمی شود. دوره بورسیه تحصیلی ممکن است بین ۳ تا ۱۲ ماه متفاوت باشد. کمک هزینه ماهانه به ارزش ۱۵۰۰ یورو برای پوشش هزینه های زندگی در فنلاند برای یک فرد واحد در نظرگرفته  میشود.

 • بورسیه دولتی فنلاند (مقطع دکتری)

  بورسیه تحصیلی فنلاند در مقطع دکتری بر مبنای توافقات فرهنگی بین کشور فنلاند و برخی از کشورها  نظیر استرالیا، چین، کوبا، مصر، اسرائیل، ژاپن، مکزیک، مغولستان، نامیبیا، پرو، کره، ترکیه و امریکا تعلق میگیرد .این نوع بورسیه تحصیلی فنلاند  بین ۳ تا ۹ ماه به طول می انجامد .

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در فنلاند
تحصیل دکترا فنلاند
دوره های تحصیلی فنلاند

بورسیه تحصیلی فنلاند و دانشگاه های بین المللی آن

برای تحصیل در کشور فنلاند و دریافت بورسیه تحصیلی، آگاهی و داشتن اطلاعات مکفی در باب دانشگاه های برتر آن می تواند کمک شایانی به دانشجویان نماید. فنلاند همیشه یکی از پرطرفدارترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی در سال های گذشته بوده است اما عده ای براساس شرایط آب و هوایی این کشور به دنبال دانشگاه های تاپ در سایر کشورهای اروپایی همچون آلمان، اتریش، سوئیس، هلند و انگلستان هستند.

در جدول زیر نام و رتبه بین المللی برخی از دانشگاه های معتبر و تاپ فنلاند آورده شده است، امید است که مورد توجه شما متقاضیان تحصیل در فنلاند قرار گیرد.

نام دانشگاه رتبه بین المللی
دانشگاه هلسینکی ۱۱۰
دانشگاه آلتو ۱۴۰
دانشگاه اوولو ۳۷۶
دانشگاه فنلاند شرقی ۴۸۱
دانشگاه تورو ۲۸۵
دانشگاه یوآشکیله ۳۳۶
دانشگاه LUT ۵۲۱
کار ضمن تحصیل در کشور فنلاند
تحصیل در دانشگاه های برتر فنلاند

بورسیه تحصیلی فنلاند و مدارک مورد نیاز

 اخذ بورس تحصیلی فنلاند نیازمند تسلیم مدارک به دانشگاه مربوطه و داشتن شرایط مورد نیاز اخذ بورسیه است. افرادی که جهت دریافت بورسیه تحصیلی در این کشور اقدام می کنند افرادی هستند که قصد تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور هستند و افرادی که می خواهد به زبان فنلاندی تحصیل نمایند نیازی به اخذ بورسیه ندارند بلکه تحصیل آنها تقریبا رایگان است. بورسیه تحصیلی در فنلاند در تمام مقاطع اموزش عالی شامل کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است اما عمدتا به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اعطا می گردد.

 برای دریافت بورسیه تحصیلی فنلاند مدارک زیر مورد نیاز است:

 • فرم درخواست بورسیه از دانشگاه مورد نظر
 • گذرنامه معتبر که حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد
 • فتوکپی از تمامی صفحات گذرنامه
 • ترجمه انگلیسی شناسنامه
 • عکس سه در چهار
هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند

بورسیه تحصیلی فنلاند و ویزای آن

برای مهاجرت تحصیلی به فنلاند شخص می بایست ویزای دانشجویی دریافت نماید، بسته به اهداف سفر خود به فنلاند، انواع ویزاهای مختلفی برای این مناسبت وجود دارد. از آنجایی که فنلاند عضو ناحیه شنگن است ایرانیانی که قصد سفر به هر طریقی به این کشور دارند می بایست روادید برای این کشور دریافت کنند. دانش آموزانی که می خواهند در فنلاند بمانند و در فنلاند تحصیل کنند، به ویزای دانشجویی یا مجوز اقامت دانش آموز نیاز دارند. ویزای تحصیلی فنلاند با توجه به مقطع آن بین سه ماهه تا یک ساله اعطا می شود و در صورت نیاز تمدید خواهد شد. برای واجد شرایط بودن برای پذیرش تحصیلی ویزای دانشجویی یا اقامت در فنلاند، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • نامه رسمی پذیرش ارائه شده توسط موسسه دانشگاه یا موسسه آموزشی خود را ارائه دهید
 • باید نسخه ای از فرم درخواست تکمیل شده و امضا شده خود را داشته باشید
 •   شما باید اثبات توانایی مالی خود را به گونه ای ارائه دهید تا بتوانید در تمام دوره تحصیل در فنلاند و برای حمل و نقل بازگشت خود از لحاظ مالی بتوانید از خود حمایت کنید. در حال حاضر، دانشجو باید حداقل ۵۰۰-۶۰۰ یورو  در هر ماه برای اقامت فنلاند داشته باشد. این به این معنی است که دانش آموزان برای هزینۀ خود در فنلاند، حداقل بین ۶ تا ۷ هزار یورو در سال داشته باشند.
شرایط کار دانشجویی در فنلاند

بورسیه تحصیلی فنلاند و هزینه های زندگی

متقاضیانی که به دنبال تحصیل در فنلاند هستند باید اطلاعات کاملی در باب هزینه های زندگی در فنلاند داشته باشند تا بتوانند بدون کمترین دغدغه و نگرانی به تحصیل خود بپردازند. هزینه های های زندگی در هر کشوری به شرایط مختلفی بستگی دارد، برای مثال هزینه محل سکونت از شهر به شهری دیگری متفاوت است، نحوه زندگی و مخارج هر فردی متفاوت و متغیر می باشد که ما در ادامه لیستی از مهمترین هزینه های زندگی در فنلاند را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

لیست موارد هزینه ها
۱ لیتر شیر ۰٫۹۳ یورو
۱ کیلوگرم برنج ۱٫۶۹ یورو
۱۲ عدد تخم مرغ ۱٫۸۱ یورو
۱ کیلوگرم پنیر محلی ۶٫۰۲ یورو
۱ کیلوگرم سینه مرغ ۹٫۴۴ یورو
۱ کیلوگرم گوشت قرمز ۱۲٫۹۲ یورو
۱ کیلوگرم سیب ۱٫۹۷ یورو
۱ کیلو گرم موز ۱٫۵۱ یورو
۱ کیلوگرم پرتقال ۱٫۷۳ یورو
۱ کیلوگرم سیب زمینی ۰٫۸۶ یورو
۱ کیلوگرم پیاز ۱٫۲۲ یورو
بلیط یک طرفه(حمل و نقل محلی) ۳ یورو
توزیع هزینه های زندگی در فنلاند با استفاده از مدل آماری

هزینه های زندگی در فنلاند

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

بورسیه تحصیلی فنلاند و کلام آخر

بورسیه تحصیلی فنلاند ، نحوه دریافت و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی و مدارک مورد نیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی فنلاند در مقاله فوق به صورت کامل بررسی و تحلیل شد، دریافت بورسیه تحصیلی فنلاند برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد اما تعداد آن در مقاطع تحصیلی متغیر و متفاوت می باشد، اخذ بورسیه تحصیلی در فنلاند بیشتر برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشد و تعداد خیلی محدودی نیز برای مقطع کارشناسی مهیا می باشد. برای به دست آوردن بورسیه در هر کشوری شرایط علمی و پژوهشی دانشجویان بسیار اهمیت دارد و آنها می توانند با توجه به رزومه خود برای بورس تحصیلی اقدام کنند. در مقاله بالا تمامی شرایط دریافت بورسیه و انواع بورس تحصیلی و مباحثی همچون برترین دانشگاه های فنلاند، مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه و ویزای دانشجویی مورد بررسی واقع شد. حال شما متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی می توانید با ارسال رزومه خود در وب سایت موسسه حقوقی ملکپور شانس خود را برای دریافت بورسیه تحصیلی بررسی نمائید که در صورت داشتن شانس از طرف موسسه حقوقی ملکپور با شما تماس خواهند گرفت . همچنین شما متقاضیان مهاجرت تحصیلی به فنلاند می توانید برای بررسی شرایط خود برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپا می توانید با موسسه تماس حاصل نمائید و مشاوره رایگان و تخصصی دریافت نمائید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ