بورسیه تحصیلی پرتغال

بورسیه تحصیلی پرتغال

بورسیه تحصیلی پرتغال ، شرایط اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال ، اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کشور پرتغال ، انواع بورسیه تحصیلی پرتغال ، مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های پرتغال و راههای مهاجرت به پرتغال ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به پرتغال ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای تحصیل در پرتغال و شرایط اخذ ویزای تحصیلی پرتغال و شرایطبورسیه تحصیلی پرتغال در مقطع دکترا

اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال در حال حاضر از بهترین مواردی است که می تواند شما را با حداقل هزینه به هدف خود که ادامه تحصیل در کشوری مدرن در حوزه شنگن می باشد برساند . جهت اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال بایستی گفت موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) که بی تردید بزرگترین موسسه حقوقی در خاورمیانه می باشد با داشتن وکلای خبره و مشاورین حاذق با ارائه مشاوره تخصصی تمام و کمال آگاهی لازم را به شما هم میهنان عزیز خواهد داد و شما را  جهت اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال یاری خواهد رساند . در عصر کنونی تحصیل در کشور های حوزه شنگن و در ناحیه اروپا به دلیل کیفیت بالای تظام آموزشی خواسته بسیاری از دانش آموختگان در سراسر دنیا می باشد اما این امر مستلزم پرداخت هزینه هایی است که معمولا تحصیل در بسیاری از کشور های اروپایی و من جمله تحصیل در پرتغال نیز مشمول آن خواهد بود بنابراین اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال راهی است بهینه برای تحصیل در کشوری مطرح و توریستی در حاشیه اقیانوس اطلس که جذابیت های بسیار زیادی برای اقامت و زندگی دارد . لازم به ذکر است همواره مهاجرت تحصیلی به کشور های مطرح و تراز اول دنیا از بهترین و ایمن ترین راه های مهاجرت بوده است ، چرا که در این روش از مهاجرت شخص متقاضی کمترین ریسک را مرتکب شده و علاوه بر تحصیل در دانشگاه های بسیار معتبر جهان به اقامت کشور مورد علاقه خود نیز دست پیدا می کند . هنگامی که شما به همین منظور اقدام به مهاجرت تحصیلی به پرتغال می کنید اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال می تواند ریسک شما را به حداقل رسانده و با کمترین هزینه ها شما را به اقامت یکی از زیبا ترین کشور های اروپا در حوزه شنگن برساند .

در مقاله پیش روی موسسه مشاوره ای MIE بر آن شده است تا اطلاعات کامل و جامعی را درباره ی اخذ بورسیه تحصیلی کشور پرتغال در اختیار شما متقاضی عزیز قرار بدهد .

هنگامی که یک دانش آموز اقدام به مهاجرت تحصیلی به کشور های دیگر می کند و مشغول تحصیل در کشوری دیگر می شود هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی از اهمیت بالایی برخوردار خواهند شد . در سراسر کشور های ثروتمند و صاحب نام دنیا سالیانه هزاران بورسیه تحصیلی ارائه می شود که بورسیه تحصیلی کشور پرتغال نیز مشمول آنها می شود . بورسیه تحصیلی کشور پرتغال علاوه بر اینکه به معدل GPA شما بستگی خواهد داشت ، بستگی بسیار به ملیت ، نیاز مالی و شرایط مالی شما دارد . زمانی که شما از رزومه تحصیلی در سطح بسیار بالایی برخوردار باشدی می توانید به اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال از دانشگاه های این کشور امیدوار باشید . این بورسیه در مقطع فوق لیسانس و دکترا توسط توصیه نامه و نظر استادان دانشگاهی به دانشجوی متقاضی تعلق می گیرد و در مقطع لیسانس لازم است تا شخص متقاضی حداقل یک ترم تا دو ترم را با معدل بالای ۱۷ بگذراند و سپس درخواست بورسیه داده و از بورس تحصیلی پرتغال بهره مند گردد .

تحصیل در پرتغال

پرتغال

بورسیه تحصیلی در کشور پرتغال علاوه بر دانشگاه ها توسط بسیاری از موسسات خصوصی و دولتی برای دانش آموزان و دانشجویان خارجی ارائه می شود . در میان موسساتی که بورسیه تحصیلی در کشور پرتغال به دانشجویان غیر اروپایی ارائه می دهد می توان theInstituto Português de Apoioao Desenvolvimento   و   theInstituto Camões را نام برد که از جمله موسسات خصوصی و نیمه خصوصی هستند که در رشته های علوم پایه و آموزش زبان و فرهنگ پرتغالی و همچنین رشته های فنی و مهندسی اقدام به پرداخت بورس تحصیلی در کشور پرتغال می کنند . شرایط مورد نیاز و ضرورت های موجود برای اخذ بورسیه تحصیلی کشور پرتغال بستگی بسیار به مقطعی دارد که در آن تحصیل می کنید و همچنین به سازمانی هم که از آن بورس تحصیلی را درخواست می کنید مرتبط می باشد . برای مثال سازمان  Fundação para a Ciência e a Tecnologia در کشور پرتغال تنها به آن دسته از دانشجویان غیر اروپایی بورس تحصیلی پرداخت می کند که در مقطع فوق لیسانس و دکترا تحصیل می کنند و همچنین رشته تحصیلی آن ها از میان علوم پایه و رشته های زیر شاخه تکنولوژی باشد لازم به ذکر می باشد این موسسه سالیانه به هزار دانشجوی خارجی بورس تحصیلی پرتغال را پرداخت می کند .

نوعی از بورسیه تحصیلی پرتغال  وجود دارد که از آن به بورس محلی یاد می شود . در این نوع از بورسیه تحصیلی در کشور پرتغال کمک هزینه تحصیلی ماهیانه به دانشجویان غیر اروپایی تعلق می گیرد که هر ماه توسط دولت پرداخت می شود . میزان این بورس تحصیلی در کشور پرتغال که بورس محلی نامیده می شود و توسط دولت این کشور به متقاضیان پرداخت می گردد ماهیانه حداقل ۵۰۰ یورو می باشد که بسیاری از هزینه های زندگی و تحصیل را برای دانشجویان خارجی تحت پوشش قرار خواهد داد .

موسسه مشاوره ای MIE با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی به شما توصیه می کند قبل از هر اقدامی از مشاوره وکلا و کارشناسان ارشد مهاجرت بهره مند شده تا مبادا در راهی که پیش روی دارید توسط بسیاری از افراد تازه کار و سود جوی فریب خورده و از تمایل و رغبت بسیار شما جهت اخذ بورسیه تحصیلی در کشور پرتغال سوء استفاده گردیده و شما را به خسران مادی و معنوی دچار کنند . همواره اخذ پذیرش تحصیلی به همراه بورس تحصیلی از ظرافت های حقوقی و علمی بسیاری برخوردار بوده که تنها یک متخصص علم حقوق و مهاجرت از پس پیچیده گی های نهفته در آن بر خواهد آمد ، بنابراین به شما توصیه می کنیم قبل از اینکه جهت اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال قدمی بردارید و خود را با مشاوره های غلط و فریب کارانه دچار سرگردانی کنید با دریافت مشاوره از متخصصین و کارشناسان علم حقوق و مهاجرت در موسسه مشاوره ای MIE به حرکت و اقدامات خود سمت و سوی صحیح و نتیجه بخش دهید .

یکی از نکات بسیار مهمی که وجود دارد مجوز کار بعد از اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال می باشد . بایستی گفت بسیاری از کشور های دنیا مانند ایتالیا در صورت پرداخت بورسیه تحصیلی حق کار را از دانشجو سلب می کنند اما در میان کشور های اروپایی کشور پرتغال جزء معدود کشور هایی می باشد که پس از پرداخت بورس تحصیلی اجازه کار دانشجویی در کشور پرتغال را از شخص متقاضی سلب نخواهد کرد . بنابراین شما می توانید علاوه بر اخذ بورس تحصیلی پرتغال در این کشور مشغول به کار شده و از این طریق مقدمات اخذ اقامت دائم خود را در کشور پرتغال و کل حوزه شنگن را فراهم کنید . در واقع می توان گفت کشور پرتغال از جمله کشور هایی است که پروسه اخذ اقامت دائم آن می تواند در حداقل زمان ممکن صورت بگیرد و این از مهمترین ویژگی های مهاجرت تحصیلی به پرتغال و بهره مندی از مزایای آن مانند اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال می باشد . لازم به ذکر است افرادی که اقامت اروپا را از طریق تحصیل در کشور پرتقال بدست می آورند می توانند به مراتب با سهولت بیشتری به کشور هایی مانند انگلستان ، امریکا ، استرالیا و یا کشوری مانند کانادا مهاجرت کنند و بسیاری از موانع موجود برای ورود به کشور های مذکور را کنار بزنند .

از مزایای بسیار مهم تحصیل در پرتغال عدم نیاز به اخذ مدرک زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه می باشد هچمنین برای اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال نیاز به دریافت مدرک زبان و ارائه آن نیست و کافی است شما تسلط خود را به زبان انگلیسی از طریق مصاحبه ای که توسط دانشگاه برگذار می شود اثبات کنید . بنابراین می توان نتیجه گرفت پروسه اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای کشور پرتغال و همچنین اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال به نسبت بسیاری دیگر از کشور های دنیا مانند آلمان ، انگلستان ، امریکا ، استرالیا و کانادا و … بسیار سریعتر انجام خواهد شد و در کمترین زمان و با حداقل هزینه شما را به هدف خود که بی گمان اقامت و تحصیل در کشوری بی نظیر و سطح بالا همانند پرتغال می باشد برساند .

از دیگر نکته های بسیار مهم اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور پرتغال عدم محدودیت سنی برای ورود و تحصیل است . شما دانشجوی عزیز در هر رده سنی که قرار داشته باشید می توانید برای تحصیل در کشور توریستی و بسیار زیبای پرتغال اقدام کرده و به این کشور مهاجرت کنید . علاوه بر این بایستی گفت برای اخذ بورس تحصیلی پرتغال نیز شما با محدودیت سنی روبرو نخواهید شد و امکان اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال در رده های سنی مختلف امکان پذیر خواهد بود .

همانطور که توضیح داده شد تحصیل در پرتغال به دلیل بورسیه تحصیلی که این کشور برای دانش آموزان خارجی در نظر گرفته است می تواند یکی از بهترین گزینه های مهاجرت به قاره سبز و حوزه شنگن باشد به همین ترتیب موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) خدمات قابل توجه ای را در زمینه مهاجرت تحصیلی به پرتغال و اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال در اختیار شما قرار خواهد داد .

به طور کلی بسیاری از افراد علاقه مند به تحصیل در پرتغال و یا اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال می باشند که در این مقاله تلاش شد در ارتباط با شرایط مهاجرت به پرتغال و شرایط تحصیل در پرتغال ، بورسیه تحصیلی پرتغال ، نکات و قوانین اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال ، مقاطع تحصیلی، هزینه ها و …. اطلاعاتی در اختیار شما قرار گیرد.

شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در ارتباط با تحصیل و اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را اخذ نمایید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 پاسخ
 1. آیدا اولیایی گفته:

  سلام وقتتون بخیر، من تابستون ۹۸ کارشناسیم تموم میشه برای همون تابستون میخوام اقدام کنم برای اخذ بورسیه از پرتغال و آزمون ilets هم شرکت کنم اطلاعات کامل از مدارکی ک میخواد و هرچیزی ک برای بورس لازم هست و اقدامات لازم رو چطور باید انجام بدم؟ برای مشاوره با چه شماره ای تماس بگیرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 2. Mina گفته:

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم من ارشد ریاضی مالی دارم و فارغ التحصیل سال ۹۵ هستم‌ و ۲۹ ساله هستم..‌.برای دکترا چه کشورهایی پیشنهاد میکنید؟ آیا پرتغال مناسب هست برای ادامه تحصیل در رشته های ریاضی مالی یا مدیریت مالی و یا مهندسی مالی یا مشابه اینها؟؟
  هزینه تحصیل حدودا چقدر است؟ و اینکه ایا واسه دکترا اقدام کنم راحتتره یا اینکه واسه فوق لیسانس دوم مثلا؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به مقطع دکترا در ابتدا باید سوپروایزر خود را پیدا نمایید و سپس برای پذیرش اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 3. کیمیا گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  من مدت زمان ۶ سال هست که فارغ التحصیل ارشد شیمی هستم. ۳۲ سال دارم و در این مدت مارهای تحقیقاتی و اموزشی در مدارس و دانشگاه ها داشتم و در حال حاضر در شرکت دارویی به عنوان med rep مشغول به کارم. و البته با توجه به شرایط تدریس در ایران هنوز نتونستم سرمایه ای داشته باشم.علاقه به تدامه تحصیل در یک رشته ی دیگه در مقطع ارشد دارم ، مدیریت و البته به دلیل به دست اوردن تجربه و سرمایه علاقه به انجام کارهم دارم. و زبانم برای ارتباط برقرار کردن خوبه ولی تازه اقدام کردم برای خواندن ایلتس.
  ممنونم میشم با توجه به شرایط من به سوالا زیر پاسخ بدین:
  ۱٫ حداقل هزینه ی لازم برای همراه داشتم به کشور پرتغال چه میزان هست؟
  ۲٫ ایا امکان تغییر رشته و ادامه تحصیل در رشته ی دیگر هست؟
  ۳٫ حداقل نمره ی ایلتس چند هست؟
  و
  ۴٫ بهتره من برای ویزای کاری کاری اقدام کنم یا تحصیلی؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
 4. شكوفه گفته:

  سلام همسر من ميخواد براي دكترا معدن اقدام كنه ميخواستم ببينم شما وكالت رو به عهده بگيريد كاراي ترجمه مدارك و تاييد سفارت رو انجام ميديد يا با خودمونه!؟

  پاسخ
 5. سعید صفرزادگان مقدم گفته:

  با سلام و خسته. نباشید۱: ایا دانشگاههای کشور پرتغال انگلیسی تدریس میکنند یا باید زبان پرتغالی اموخت ۲:حدودا چند ماه زمان میبرد برای دریافت ویزای تحصیلی در پرتغال یا هر کشور دیگر در اروپا ۳:و این که باید در حین دریافت ویزای تحصیلی مصاحبه بدهیم در سفارت ایران یا پرتغال. ممنون بابت صبر و شکیبایی شما

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   رشته هتای مدیریت و تجارت و اقتصاد به زبان انگلیسی نیز در این کشور ارایه می شوند. پذیرش و ویزا نیز معمولا ۶ ماه به طول می انجامد. چنانچه بتوانید مدرک زبان انگلیسی ایلتس ۵.۵ ارایه بفرمایید نیاز به مصاحبه سفارت نمی باشد
   برای کسب اطلاعات با ما تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 6. سعید صفرزادگان مقدم گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید ایا مدرک ایلتس برای پرتغال لازم نیست و ایا میتوان در حین تحصیل در پرتغال کار کرد و هزینه هر ترم در کارشناسی ارشد حدودا چقدر میشود و ایا میتوان به جای رفتن در خوابگاه دانشگاه خانه در پرتغال اجاره کرد ایا این حق را داریم ممنون و عنایت از لطف شما

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شاید در ابتدا کشور پرتغال از شما مدرک زبان درخواست نکند ولکن پیشناد می شود حداقل نمره آیلیس را داشته باشید برای بالا بردن شانس ویزا ی خود و در اروپا در حین تحصیل حق کار پاره وقت تا ۲۰ ساعت در هفته خواهید داشت
   هزینه تحصیل چیزی حدود ۳۵۰۰ تا ۴۵۰۰ یورو در سال خواهد بود و در آخر پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 7. الهه بارانی گفته:

  سلام.دانشجو سال آخر ارشد هستم قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشور پرتغال در رشته تاریخ هنر را دارم.درخواست بورس را دارم از دانشگاه.یک سال از درسم مونده تا تموم بشه.و همچنین ویزا همراه برای همسرم و اقامت.ایلتس هم میخوام بگذرونم.

  پاسخ
  • Babak Panahi گفته:

   سلام شما میتوانید مستقیم در مقطع دکتری اقدام کنید در مقطع دکتری کار محسوب میشود و یک سری از هزینه ها کاور میشودبرای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۷۱۳۶۳۶۲۹۳۲و۰۷۱۳۶۳۶۲۹۳۱ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید و با خانم شکرریز صحبت کنید

   پاسخ