بورس تحصیلی هلند

بورس تحصیلی هلند

بورس تحصیلی هلند

بورس تحصیلی هلند

بورس تحصیلی هلند وجود دارد ؟ شرایط دریافت بورس تحصیلی هلند و راههای مهاجرت به هلند ۲۰۱۸ و شرایط تحصیل در هلند و یا شرایط گرفتن وکیل مهاجرت را میدانید ؟ قوانین و راه های بورس تحصیلی هلند و شرایط مهاجرت تحصیلی به هلند  آیا می توان برای بورس تحصیلی هلند اقدام کرد ؟ چگونه می توان برای تحصیل رایگان در هلند اقدام کرد ؟ چگونگی بورسیه تحصیلی هلند چیست ؟ اقدامات لازم جهت بورس تحصیلی هلند چگونه است ؟  آیا به دنبال بورسیه تحصیلی هلند در مقطع دکترا هستید ؟ چه کسانی می توانند مهاجرت تحصیلی به هلند و اخذ پذیرش تحصیلی هلند از دانشگاه های هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند و بورسیه تحصیلی هلند داشته باشند ؟ همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و با کارشناسان مسلط به امور حقوق بین الملل و مشاورین متخصص این موسسه در خصوص بورس تحصیلی هلند و شزایط تحصیل در هلند مشاوره رایگان دریافت نمایید .

آیا با نظام آموزش و پرورش و نظام آموزش عالی کشور هلند آشنایی دارید؟آیا تحصیل در هلند رایگان است؟ آیا در کشور هلند میتوان از بورس های تحصیلی استفاده کرد؟آیا ایرانیان متقاضی تحصیل در دانشگاه های کشور هلند میتوانند درخواست بورسیه داده و از تحصیلات رایگان در این کشور استفاده کنند؟بورسیه تحصیلی هلند چه شرایطی دارد؟آیا برای دریافت بورسیه تحصیلی هلند سن متقاضی مطرح است؟شرط معدل و دانشگاه های قبلی متقاضی در دریافت بورس چه تاثیری دارد؟در این نوشتار سعی شده است که در مورد تحصیل در کشور هلند و همچنین بورس تحصیلی  هلند اطلاعاتی جامع و مفید به شما داده شود.

هلند یکی از برترین نظام های آموزشی جهان است .که دارای دانشگاه های بسیار خوب و دارای رنکینگ بین المللی مناسب در جهان است.از این رو بسیاری از دنشجویان و متقاضیان تحصیل در خارج از کشور خواهان تحصیل در کشور هلند هستند.نظام آموزش و پرورش و نظام آموزش عالی در این کشور به صورت غیر رایگان بوده و مشمول پرداخت شهریه است (مانند کشورهایی مثل امریکا,کانادا,انگلستان و…).زبان تحصیل رسمی در مقاطع پایین تر در این کشور داچ بوده.و همینطور متقاضیان مهاجرت تحصیلی به هلند و  تحصیل در هلند و بورس تحصیلی هلند میتوانند به زبان انگلیسی نیز در این کشور تحصیل کنند که البته مشمول پرداخت شهریه ای بالاتر می باشد.البته افرادی که بتوانند از بورسیه های تحصیلی استفاده نمایند میتوانند از پزداخت شهریه در این دانشگاه ها معاف گردند.دانشگاه های کشور هلند جزو دانشگاه های ثروتمند جهان هستند از این رو دریافت بورسی از آنها میسر است.

دانشگاه های برتر در کشور هلند که میتوانید از آنها درخواست بورس تحصیلی  هلند کنید:

University of amesterdam

تحصیل در دانشگاه آمستردام هلند

این دانشگاه از معروف ترین دانشگاه های کشور هلند است.که در شهر آمستردام قرار گرفته است.این دانشگاه یک دانشگاه دولتی است که درتمامی مقاطع و تقریبا تمامی رشته ها کورس ارائه میکند.

این دانشگاه در سال ۱۶۳۲ تاسیس شده است.

تعداد دانشجویان:۳۰٫۴۳۷ نفر

هزینه این دانشگاه برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در هلند در حدود یازده هزار یورو است.

University of Groningen

تحصیل در دانشگاه گرونینگن در هلند

این دانشگاه هم از معروفترین دانشگاه های کشور هلند است.که تمرکز زیادی بر روی کار های تحقیقاتی  کرده است.این دانشگاه در سال ۱۶۱۴ تاسیس شده است و در تمامی مقاطع و اکثر رشته ها کورس به زبان انگلیسی ارائه میدهد.این دانشگاه در منطقه گرونینگن قرار گرفته و دارای ۲۸۷۵۶ دانشجو است.

شهریه این دانشگاه برای افراد خارجی ۸۷۰۰ یورو است.

Delft university of technology

دانشگاه  تکنولوژی  دلفت

این دانشگاه جزو پنج دانشگاه برتر کشور هلند است که به نام tu delft نیز شناخته میشود.این دانشگاه در شهر دلفت قرار دارد و در حال حاضر-در سال ۲۰۱۷- دارای ۱۹۶۱۳ دانشجو در تمامی مقاطع تحصیلی هلند است.

هزینه تحصیل در این دانشگاه به طور متوسط ۱۰۱۰۰ یورو است.

Tilburg University

دانشگاه  تیلبورگ

دانشگاه تیلبورگ نیز یکی دیگر از دانشگاه های معروف کشور هلند است که متقاضیان میتوانند از آن درخواست بورسیه تحصیلی کنند.این دانشگاه معروفترین و تخصصی ترین دانشگاه در زمینه ی رشته های علوم اجتماعی و اقتصادی در کشور هلند است که بورس های بسیاری را در این رشته ها به متقاضیان تحصیل در هلند ارائه میکند.

 

دانشگاه های معروف دیگر در کشور هلند که شما میتوانید از آنها درخواست بورسیه تحصیلی هلند  نمایید:

Utrecht University

Vrije Universiteit Amsterdam

Erasmus University Rotterdam

Radboud University Nijmegen

Wageningen University and Research Centre

Hogeschool van Amsterdam

Eindhoven University of Technology

University of Twente

Leiden University

HAN University of Applied Sciences

Hanze University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences

HU University of Applied Sciences Utrecht

Avans University of Applied Sciences

University Medical Center Groningen

شما عزیزان اگر به دنبال بورس تحصیلی هلند هستید و می خواهید که بورسیه تحصیلی هلند داشته باشید و پس از آن از بورسیه تحصیلی در ایرلند استفاده نمایید و برای بورس تحصیلی هلند و تحصیل در هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند اقدام نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص بورس تحصیلی هلند به صورت تلفنی و تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

شما با ورد به وب سایت این دانشگاه ها و ورود به قسمت بورس های ارائه شده درخواست بورس تحصیلی هلند خود را سابمیت نمایید.

 

چند نمونه از بورس های تحصیلی هلند ارائه شده امسال در دانشگاه های کشور هلند:

بورسیه دانشگاه رادبود در هلند :

این بورسیه تحصیلی در هلند در سال ۲۰۱۷ به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تعلق خواهد گرفت.

افرادی که دارای معدل بالا در لیسانس خود هستند و همچنین مدرک زبان انگلیسی آنها به سطح آیلتس ۶٫۵ رسیده باشد میتوانند وارد کورس رقابتی  اخذ این بورس شوند.ورود به کورس رقابتی اخذ بوری تضمین گر دریافت بورس برای شما نیست و این شرایط تنها شرایط حداقلی هستند.

همچنین دانشگاه رادبود مبلغ ۷۰۰ یورو را برای هزینه هایی مانند  ویزا، اخذ اقامت و بیمه درمانی دانشجویان ارائه می کند. دانشجویانی که میتوانند بورس تحصیلی هلند را اخذ کنند  میبایست شهریه مربوط به دانشجویان اروپایی را بپردازند به این صورت که شهریه دانشگاه به صورت عادی ۹٫۵۷۰ تا ۱۰٫۵۳۷۷ یورو در سال می باشد ولی شهریه سالیانه برای دانشجویان خارجی بورسیه شده ۱۹۰۶ یورو است (برابر با شهریه دانشجویان هلندی).

مدارک کلی برای اخذ انواع بورسیه های تحصیلی در کشور هلند:

این مدارک عمومی هستند و با توجه به رشته و دانشگاه مورد نظر ممکن است کمی تفاوت داشته باشند.

پاسپورت معتبر متعلق به کشور غیر اروپایی

انگیزه نامه

ترجمه مدرک کارشناسی و ریز نمرات

مدرک زبان آیلتس ۷ و یا تافل ۱۰۰

عدد از اساتید مقطع لیسانس و یا فوق لیسانس۲ توصیه نامه

رزومه تحصیلی و کاری متقاضی

مدرک کارشناسی معتبر خارج از هلند.

بورس های دیگری که میتوانید برای آنها تقاضا دهید:

پانزده بورس برتری که در کشور هلند ارائه میشود.شما با کپی نام این بورس ها در سایت گوگل میتوانید اطلاعات به لینک ثبت نام آنها در سایت دانشگاه دست یابید:
The Hague World Citizen Talent Scholarship

University of Twente Scholarships

VU University Amsterdam Fellowship Programme

Amsterdam Excellence Scholarships 

TU Delft Excellence Scholarships

Erik Bleumink Scholarships at University of Groningen

Utrecht University Excellence Scholarships

Radboud University Scholarship Programme

University of Maastricht High Potential Scholarships

Leiden University Excellence Scholarships

این بورس ها همگی ویژه ی دانشجویان خارجی هستند و با داشتن شرایط کلی که در سطور بالا توضیح داده شده میتوانید برای اخذ آنها درخواست دهید.این بورس ها از مبلغ ۵۰۰۰ یورو تا کل مبلغ شهریه و در برخی موارد کمک هزینه زندگی را نیز شامل میشوند.

در این مقاله سعی شد که در خصوص مهاجرت به هلند از جمله مهاجرت تحصیلی به هلند و بورس تحصیلی هلند شرح داده شود  شما دوست عزیز اگر چناچه قصد اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاهای هلند و همچنین تحصیل در کشور هلند و اخذ بورس تحصیلی هلند را دارید و می خواهید که از شرایط بورسیه تحصیلی در هلند مطلع شوید و با قوانین اخذ بورسیه های تحصیلی در هلند آشنا شوید می توانید قبل از اقدام برای مهاجرت تحصیلی به هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند میتوانید با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل فرمائید   و در خصوص اقدامات لازم بورسیه تحصیلی در هلند مشاوره رایگان دریافت نمایید .

در انتها خاطر نشان میشود که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس های تحصیلی کشور هلند و همچنین فرصت های مختلف بورسیه در کشور های مختلف با ما تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

0 پاسخ