تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و بررسی آن

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور ، شرایط اولیه و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی فرزندان زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. چه کشور هایی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور مناسب هستند؟ هزینه های تحصیل و زندگی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور چقدر است؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی برای فرزندان زیر ۱۸ سال کدام اند؟ وضعیت اسکان و خوابگاه برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال چگونه است؟ ما در این مقاله به این سوالات و سولات دیگر در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و مهاجرت تحصیلی فرزندان شما پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را تشریح می نماییم. بسیاری از شما سروران گرامی تمایل دارید تا فرزند خود را برای تحصیل به خارج از کشور بفرستید تا از این طریق بتوانید آینده ای روشن را برای او به ارمغان بیاورید. در همین جا ذکر این نکته خالی از لطف نیست که دانش آموزان و افراد زیر ۱۸ سال برای تحصیل در مدارس بین المللی نیازی به ارائه مدرک زبان با نمره خاصی نخواهند داشت. تنها نکته مهمی که در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور وجود دارد، مباحث خوابگاه و محل اسکان و پرداخت شهریه می باشد که در ادامه مقاله به تفصیل به آنها پرداخته ایم. شما پس از مطالعه این مقاله همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم را برای تحصیل فرزند دلبند تان را از مشاورین ما به صورت تلفنی و رایگان دریافت نمایید.

در ادامه مقاله تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور به ارائه مطالبی در سرفصل های ذکر شده در زیل می پردازیم :

تحصیل زیر 18 سال در خارج از کشور
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و شرایط عمومی
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در مدارس
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و کشور های مناسب تحصیل
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و هزینه های تحصیل و زندگی
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی
 • تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و وضعیت اقامت و خوابگاه حین تحصیل

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و شرایط عمومی

بسیاری از والدین در حال حاضر به فکر تحصیل فرزندانشان در سن زیر ۱۸ سال هستند؛ تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور قوانین و مقررات خاص خود را در سطح بین الملل دارد. تعداد زیادی از کشور ها تحصيل زير ۱۸ سال را با داشتن شرایط خاص می پذیرند. در حال حاضر تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور برای برخی از کشور ها از جمله انگلستان و آمریکا و استرالیا و کانادا با شرایط بهتری امکان پذیر می باشد.

این نکته را باید پذیرفت که والدین این نگرانی را خواهند داشت که آیا این کالج ها و یا دانشگاه ها امنیت فرزندان خود را تامین خواهد کرد و یا اینکه احتمال خطر وجود دارد؟ در پاسخ این سوال باید گفت در تحصيل زير ۱۸ سال باید کالج ها به صورت کامل امنیت و شرایط زندگی افراد زیر ۱۸ سال را تامین نمایند تا بتوانند به این درجه از اعتبار برسند که دولت اجازه و مجوز این امر را به آن ها اعطاء کند .

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور یک امر حقوقی است و احساس نگرانی والدین در این باب قابل درک است؛ پیشنهاد می شود قبل از اینکه هزینه های زیادی را متحمل شوید و با شرایط سختی فرزندانتان در تحصيل زير ۱۸ سال در کشور های مختلف رو به رو گردید، با وکیل مهاجرتی تماس حاصل نمایید و تمامی اطلاعات و قوانین مهاجرتی در باب تحصيل زير ۱۸ سال فرزندانتان را آگاهی یابید .

هزینه های زندگی ، هزینه های تحصیل ، شرایط اخذ پذیرش در تحصيل زير ۱۸ سال ، شرایط اخذ اقامت تحصیلی در تحصيل زير ۱۸ سال ، اخذ ویزای گاردین برای والدین در کنار فرزندان متقاضی تحصيل زير ۱۸ سال ، محل سکونت برای دانش آموزان متقاضی تحصيل زير ۱۸ سال و بسیاری از مسائل دیگر از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

در نمودار زیر جذاب ترین کشور های را برای تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بین المللی مشاهده می نمایید :

لیست جذاب ترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی در سال 2018

مقاله مرتبط

تحصیل در مقطع دبیرستان کانادا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور

مقاله مرتبط

تحصیل در مقطع دبیرستان انگلستان

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در مدارس

تحصیل در مدارس بین المللی کشور کانادا  از طریق اخذ مجوز تحصیلی کانادا امکان پذیر می باشد . مدرسه های بین المللی در مقاطع راهنمایی و دبیرستان همه ساله تعداد بسیار زیادی دانش آموز از  سراسر دنیا می پذیرند . دانش آموزانی که علاقمند به تحصیل در کانادا می باشند پس از ورود به کانادا در مدرسه مورد نظر امتحان تعیین سطح خواهند داد و نسبت به دانش زبان انگلیسی یا فرانسه در کلاس مورد نظر و مناسب وضعیت تحصیلی خود مشغول به تحصیل خواهند شد . در کانادا نمره زبان و ریاضی دانش آموزان بسیار حائز اهمیت خواهد بود ، اینکه شما چند ساعت در دبیرستان دروس زبان انگلیسی و ریاضی را گذراندید بنا به درجه بندی های خود نظام آموزشی کشور به شما پذیرش خواهند داد .

در کشور های دیگری از جمله انگلستان و استرالیا برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی باید یک سال و نیم تا دو سال دوره یA level‌ بگذرانید و پس از آن وارد دانشگاه دلخواه خود شوید؛ در غیر این صورت شما می توانید در رشته های دیگر نظیر رشته های مهندسی و علوم انسانی دوره Foundation را بگذرانید و پس از یک سال وارد دانشگاه مورد نظر خود شوید .

 به طور معمول کلاسهای درس برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در دو ترم پائیزه سپتامبر و زمستانه ژانویه آغاز می گردد، اما در مدارس کشورهای متفاوت شروع ترم ممکن است متفاوت باشد.

دانش آموزان فارغ التحصیل از دبیرستانهای رسمی خود کشور پس از کسب دیپلم درسی خود از کلاس ۱۲ مستقیماً و بدون امتحان ورودی و امتحان زبان ،  وارد دانشگاه مورد نظر خود خواهند شد . البته هرچند رقابت جهت ورود به دانشگاه از دبیرستانها شدید می باشد و دانش آموزان با نمرات بالاتر ، شانس موفقیت بیشتری در این رقابت  دارا می باشند .ولیکن دانش آموزان متقاضی تحصیل زیر ۱۸ سال در کشور هایی از جمله انگستان باید یک دوره Foundation یک ساله و یا A level‌ را باید پشت سر بگذارند و در کشور های دیگری از جمله استرالیا و کانادا باید یک دوره Pre University‌  را باید با موفقیت بگذرانند .

تحصیل در مدارس خارج از کشور ـ مهاجرت تحصیلی به مدارس خارج از کشور

در پایان شایان ذکر است که تحصیل زیر ۱۸ سال در بسیاری از کشور ها امکان پذیر خواهد بود و باید با توجه به سن و هزینه های دانشگاه و کشور و مدرک تحصیلی دانش آموز امکان اخذ پذیرش تحصیلی وجود خواهد داشت ، اینکه دوره های قبل از دانشگاه را برای دانش آموزان متقاضی تحصیل زیر ۱۸ سال برگزار کنند یا خیر بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه حقوقی MIE اتریش در این مقاله تمام مسائل و شرایط اخذ پذیرش جهت تحصیل زیر ۱۸ سال را به صورت کامل به نظر شما بزرگواران خواهد رساند . پیشنهاد می شود قبل از هر گونه اقدام با مشاورین ارشد حقوق بین الملل تماس حاصل نمایید و از اطلاعات در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال فرزندانتان بهره مند شوید .

مقاله مرتبط

ویزای تحصیلی انگلستان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور

مقاله مرتبط

شرایط ویزای تحصیلی کانادا

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و کشور های مناسب تحصیل

بسیاری از شما والدین گرامی سعی دارید که جهت فراهم ساختن آینده ای بهتر برای فرزندان عزیزتان آنها را جهت تحصیل به خارج از کشور بفرستید؛ اما با این حال نمی دانید که کدام کشور برای تحصیل فرزندان شما مناسب است و پس از تحصیل در آن کشور آینده ای روشن و درخشان در انتظار آنان خواهد بود؟ پاسخ این سوال به این صورت است که اگر کشور خاصی برای تحصیل فرزند تان مد نظرتان قرار دارد، می بایست آن را از جهات مختلف بررسی نمایید. بعنوان مثال بسیاری از والدین فرزندان خود را به کشور های همسایه عربی نظیر امارات، کویت، قطر یا عمان و … می فرستند؛ اما باید این نکته را مد نظر قرار دهند که در صورت احتمال هر گونه درگیری یا نزاع فرزندتان با یک محصل یا همکلاس بومی، نه در دادگاه و سیستم قضایی و نه در هیچ ارگان اداری این کشور ها رفتار برابری بین شما و فرزندتان بعنوان یک بیگانه و یک فرد بومی نخواهند داشت؛ اما در کشور هایی اروپایی مانند سوئیس یا اتریش این نگرانی ها وجود ندارد و سیستم قضایی این کشور ها در اجرای قانون هیچ فرقی بین یک فرد بومی و یک شخص بیگانه نمی گذارند.

از این گذشته فرزندان شما پس از تحصیل در کشورهای عربی هیچ آینده ای در آن کشور ها نخواهند داشت، زیرا کشور های عربی پس از اتمام تحصیل به دانش آموزان و دانشجویان بین المللی به طور معمول فرصت اقامتی اعطاء نمی کنند که در آن کشور به دنبال کار بگردند و حتی امکان اخذ تابعیت مضاعف در این کشور ها بسیار مشکل و حتی می توان گفت در بسیاری از شرایط غیر ممکن است. اگر می خواهید فرزندان تان پس از تحصیل بتوانند آماده ورود به بهترین دانشگاههای جهان نظیر آکسفورد و کمبریج شوند، بهترین گزینه برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور ، تحصیل در مدارس و کالج های انگلستان نظیر کالج بلربیز خواهد بود. کشور های کانادا، اتریش، سوئیس و دانمارک نیز کشورهایی بسیار مطمئن برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور به شمار می روند. فرزندان شما پس از تحصیل در مدارس و کالج های این کشور ها به خوبی آماده ورود به دانشگاه خواهند شد و پس از اتمام تحصیل در دوره های دانشگاههای این امکان را دارند که ۶ ماه در همان کشور اقامت داشته و به دنبال کار بگردند. بطور کلی پس از ۵ سال کار و کسب درآمد در کشور های اروپایی می توان به اقامت دائم و سپس تابعیت و پاسپورت اروپا دست یافت.

تحصیل زیر 18 سال در خارج از کشور در کالج بلربیز

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و هزینه های تحصیل و زندگی

میزان و حدود هزینه های تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور برای کشور های مختلف، متفاوت می باشد. اما تمامی هزینه های محل سکونت ، تحصیل ، خورد و خوراک و تمامی هزینه ها را شامل خواهد شد . در مدارس برخی کشور ها نظیر انگلستان، تمامی امکانات جهت اسکان دانش آموز، خورد و خوراک و سایر اقلام دیگر را خود مدرسه فراهم نموده و هزینه های مربوطه را از والدین به عنوان شهریه اخذ می نماید. این هزینه ها توسط مدارس در قالب پکیج و بعنوان شهریه خدمت والدین معرفی می گردد. در ذیل هزینه های تحصیل در برخی کشور ها خدمت شما عزیزان ارائه شده است :

جدول هزینه شهریه مدارس در کشور های مختلف

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و بررسی ویزای همراه

در بسیاری از مقالات و سایت ها نوشته شده است که در کنار فرزندان متقاضی تحصيل زير ۱۸ سال پدر یا مادر و یا هر دو والدین اجازه اقامت در کنار فرزندانشان خواهد داشت ، در این زمینه باید به تاریخ قوانین بسیار دقت کرد، زیرا که بسیاری از کشور ها از جمله انگلستان از چند سال گذشته این قوانین را دست خوش تغییراتی کرده اند که باید با توجه به این قوانین باید برای تحصيل زير ۱۸ سال فرزندان اقدام انجام داد .

یکی از کشور هایی که اجازه تحصيل زير ۱۸ سال را به دانش آموزان خواهد داد استرالیا است ، این کشور به شما این اجازه را خواهد داد که با ویزای ۵۹۰ در کنار تحصيل زير ۱۸ سال والدین نیز اقامت استرالیا را داشته باشند و از فرزند خود مراقبت نمایند. والدین فرزندان بین ۶ تا ۱۸ سال این امکان را دارند که برای ویزای ۵۹۰ استرالیا اقدام کنند ، این اقامت به صورتی است که تا زمانی که فرزند شما ۱۸ سال است می توانید در استرالیا اقامت داشته باشید .

حتی این امکان وجود دارد که فرزندان بالای ۶ سال خود را با خود همراه کنید و همچینین می توانید در یک دوره ی تحصیلی زیر ۳ ماه ثبت نام نمایید . اقامت ۵۹۰ استرالیا برای تحصيل زير ۱۸ سال فرزندان شامل همسر شما نمیشود و در ورود و خروج به استرالیا مشکلی نخواهید داشت؛ اما توجه داشته باشید شما اجازه کار نخواهید داشت ولی شاید بتوانید در مشاغل داوطلبانه بدون پاداش شرکت نمایید .

بررسی ویزای همراه

الزاماتی که برای اخذ ویزای گاردین وجود دارد که به بخشی از آن اشاره خواهد شد:

 • آزمایشات پزشکی را برای خود و فرزندان وابسته به خود انجام می دهید
 • بیمه را برای خود و فرزندان وابسته به خود می پردازید
 • سابقه کیفری نباید داشته باشید
 • نباید به دولت استرالیا مقروض باشید
 • باید بتوانید هزینه زندگی ، محل اسکان ، رفت و آمد و دیگر هزینه ها را برای خود و فرزندان وابسته به خود بپردازید
 • شما مگر در موارد اضطراری نمی توانیداسترالیارا بدون دانش آموز ترک کنید، یعنی نباید اورا در استرالیا تنها بگذارید

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی

برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور اقداماتی وجود دارد که به ترتیب با انجام شوند. در مرحله اول می بایست برای فرزند خود از مدرسه مورد نظرتان پذیرش تحصیلی بگیرید. جهت اخذ پذیرش تحصیلی می بایست مدارک خاصی را تهیه کرده و به بصورت آنلاین مدارک را ضمیمه درخواست خود نموده و به وبسایت رسمی مدرسه مورد نظر تان ارسال نمایید. پس از تأیید اولیه برای شما نامه الکترونیکی ارسال خواهد شد که در آن میزان شهریه سالانه و کلی مدرسه درج شده است. شما پس از آنکه شهریه یک ترم یا یک سال را از پیش پرداخت نمودید می توانید جهت اخذ ویزای تحصیلی برای ورود فرزندتان به کشور موردنظر اقدام نمایید. البته تمام فرآیند از اخذ پذیرش تحصیلی گرفته تا اخذ ویزا دارای نکات مهم و پروسه پیچیده ای است که برای موفقیت آمیز طی کردن این پروسه می بایست از یک مشاور متخصص در امر مهاجرت راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به خارج از کشور

برخی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور عبارتند از:

 • گذرنامه معتبر
 • عکس پاسپورتی
 • اصل و کپی تأییدیه پذیرش
 • گواهی تمکن مالی (نشان دادن حداقل هزینه زندگی تحصیلی ۱ سال در کشور مورد نظر به مدت سه ماه در روی یک حساب کوتاه مدت)
 • انگیزه نامه
 • ترجمه و ریز نمرات مدارک سه سال آخر تحصیلی
 • گواهی پزشکی و واکسیناسیون

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و وضعیت اقامت و خوابگاه حین تحصیل

دانش آموزان متقاضی تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور دو گزینه برای نوع اسکان خود بر روی میز دارند. گزینه اول اینکه خوابگاه دانش آموزان در خود کمپ ( Campus ) مدرسه قرار دارد و در کنار هم کلاسی ها یا هم مدرسه های شان در یک خوابگاه با امکانات رفاهی مناسب دوره تحصیلی خود را می گذرانند. معمولا مدارسی از کمپ های دانش آموزی برخوردار هستند که بعنوان مدارس شبانه روزی شناخته می شوند. گزینه دوم اینکه فرزندان شما به صورت موقتی و تا سن ۱۸ سالگی تحت پوشش و حمایت خانواده های مقیم باشند. این سکونت تحت نظر خانواده ها که اصطلاحاً HOME STAY نامیده می شوند سرپرستی دانش آموزان را در منازل خود به عهده گرفته و مسئولیت مراقبت و نگهداری از دانش آموز را اعم از تامین غذا ، رفت و آمد ، آشنایی با محیط و مدرسه و تامین و نظافت اتاق و مسکن آنها را به عهده می گیرند . این خانواده ها تحت تایید دولت ها و دبیرستانها می باشند و از نظر امنیتی مراحل خاصی را جهت اعتماد والدین و دبیرستانها طی نموده اند. بسته به اینکه مدرسه ای که برای تحصیل فرزندتان انتخاب کرده اید، شبانه روزی است یا صرفا روزانه شهریه متفاوت خواهد بود. هزینه Home Stay‌ ها نیز بسته به پارامتر های از جمله کیفیت خانه، تعداد دانش آموزان هم اطاقی و … در کشور های مختلف متغیر می باشند.

home stay های مدارس در خارج از کشور

راهنمای گام به گام بهترین مسیر مهاجرت

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور و سخن پایانی

تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور در این مقاله به تفصیل مورد بررسی جامع و تحلیلی قرار گرفت. گفته شد که فرزندان زیر ۱۸ سال برای تحصیل در مدارس خارجی نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند. همچنین اشاره شد که بهترین کشور ها برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور ، کشورهای انگلستان، کانادا و استرالیا می باشند، البته سایر کشور های اروپایی نظیر سوئیس، اتریش، دانمارک نیز از گزینه های بسیاری عالی برای تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور محسوب می گردند. مهم ترین نکته ای که در مبحث مهاجرت تحصیلی فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد این است که امکان بودن والدین با فرزند در هنگام تحصیل در خارج از کشور وجود دارد یا خیر؟ که در جواب این بحث نیز گفته شد باید مطابق قوانین روز هر کشور تصمیم گیری کرد؛ بعنوان مثال کشور استرالیا به والدین دانش آموزان زیر ۱۸ سال ویزایی تحت عنوان ویزای گاردین اعطا می نماید اما سایر کشور های باید در حین مشاوره بررسی گردند. امید واریم توانسته باشیم تمامی ابهامات شما را در زمینه تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور برطرف کرده باشیم؛ اما چنانچه سوال یا ابهامی در این زمینه دارید می توانید آن را در قسمت دیدگاههای همین مقاله عنوان کنید، در همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

887 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
  • مهسا گفته:

   سلام من ۱۵ سالمه معدلم ۹۳\۱۹ هستش زبان بلد نیستم میخواستم بدونم با این شرایطی که دارم تو کدوم کشور میتونم بورسیه بشوم

   Rating: ۴
   پاسخ
   • m.s گفته:

    با سلام، بورسیه برای سنین پایین خیلی شرایطش پیچیده و سخته ، رزومه تحصیلی و پژوهشی خوب و یا ثبت اختراع میتونه تاثیر گذار باشه ولی در کل اگر اقدام شما برای مقطع بالاتر از لیسانس باشد راحت تر است.

    پاسخ
  • ماندانا منوچهری گفته:

   با سلام دختر من در مدرسه فرزانگان مربوط به استعدادهای درخشان در حال تحصیل هست پایه دوازدهم تجربیه زبان انگلیسیش بسیار عالیه در پایه هفتم هم مدال نقره ریاضی Imcرو کسب کرده معدلش ۱۹/۸۰هست خواستم بپرسم اگر بخواددر کشور انگلستان پزشکی بخونه با توجه به سوابق درخشان تحصیلیش آیااولا لازمه ابتدا ایتجا پزشکی قبول بشه یا مستقیم بعداز دیپلم میتونه از فاند در دانشکده پزشکی درانگلستان استفاده کنه ؟

   Rating: ۴
   پاسخ
   • MIE Malekpour07 گفته:

    با سلام، میشه مستقیم اقدام کنند. برای فاند یا بورسیه باید مدرک زبان داشته باشند و موفقیت های بین المللی داشته باشند و یا یک اختراع مشخص داشته باشند. امکان اقدام براشون هست.

    پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام دوست عزیز هزینه ا با توجه به دبیرستان و شهری که قصد تحصیل دارید و هم چنین روش اسکان شما متفاوت هست . مدارس شبانه روزی و یا هوم استی ها هر کدام هزینه های خاص خودشون رو دارد .مدارس شبانه روزی از ۴۵هزار تا ۵۰ هزار دلار کانادا هزینه خواهند داشت .

    پاسخ
 1. صدف گفته:

  باسلام .دانش اموز تجربی هستم پایه ۱۲ .امکان تحصیل در قبرس اروپایی یا مدارس ایرانی در روسیه برایم هست ؟دی ماه هم به سن قانونی میرسم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • علیرضا گفته:

   سلام و عرض خسته نباشید به شما و همکاران محترمان
   من ۱۴سالمه و معدلم در سال هفتم ۱۹/۴۶ و در پایه ی هشتم ترم اول ۱۹/۵۰ بوده من به طراحی علاقه ی شدیدی دارم و تا به جال طراحی های زیادی رو انجام دادم و دو ماکت ساختنان نیز بدون الهام از جایی ساخته ام چند تا لوح تقدیر هم از جاهای مختلف گرفته ام دو تا برای کاراته دوتا هم از مدرسه و اینکه مدارک تمامشون موجود هست و اینکه معدل ریاضی ام هم ۱۹ و علوم ۱۹/۵۰ است در کل درسخون هستم به زبان انگلیسی هم تا جایی مسلط هستم به کشور دانمارک علاقه دارم و دوست دارم برای تحصیل به دانمارک برم ولی وضعیت مالی ما حدودا ۱۵۰میلیون میشه
   ایا میتونم به دانمارک برم و تحصیل کنم یا نه کدوم کشور مناسب تره میشه راهنماییم کنید

   Rating: ۵
   پاسخ
   • m.s گفته:

    با سلام، با تشکر از اطلاعات کامل شما ، با توجه به سن پیشنهاد ما کشورهای انگلستان و کانادا است. شما می توانید برای دبیرستان های این کشورها اقدام کنید و در صورت کسب اقامت تحصیلی اقدام به پرورش و عملی کردن ایده های خود نمایید

    پاسخ
 2. رضا نظری گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ۱۶ ساله دانش آموز سال یازدهم تجربی سطح زبانم هم خوبه، شما کدام کشور رو برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی معرفی میکنید که هزینه زیادی نداشته باشد؟

  پاسخ
 3. معراج موسوی گفته:

  می. خواستم ببینم از بین این همه کشور کدوم کشور از همه هزینش کمتر برای سنسن ۱۵ سال. هست برای کلاس دهم رشنه ی تجربی یعنی کفه کفه قیمتش چه قدر است…….. ؟..

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای سن شما معمولا هزینه تحصیل و تایید والدین نیاز است و کشورهای انگلستان و اسپانیا دوره های مخصوص شما را دارند.

   پاسخ
 4. درسا گفته:

  سلام من درسا هستم و ۱۴ سالمه و معدلم ۱۹/۵۹
  زبان بدلدم آیا امکان تحصیل من دراسترالیا هست
  عموم هم در استرالیا زندگی میکنه

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله این امکان برای شما وجود دارد. پیشنهاد می شود که در کانال مجموعه عضو شوید و فایل های مرتبط را مشاهده بفرمایید.

   پاسخ
 5. آرمین یارمحمدی گفته:

  سلام وقت بخیر من اکنون ۱۴ سالمه وسال پیش کمی معدلم پایین بوداکنون درسال هشتم در حال تحصیل هستم ومیخواستم بدانم شرایط آنجا چگونه است و آیا میتوانم بدون همراهی اولیا به استانبول برم و آنجا تحصیل کنم ممنون

  پاسخ
 6. فربد گفته:

  سلام من یک دانش آموز سال نهم از علامه حلی ۵ هستم .
  اگر میشه میخواستم بدونم مدارس خوب امریکا و اروپا برای تحصیل چه مدارسی هستند ؟

  پاسخ
 7. Mohamad گفته:

  درود بر شما
  فرزندم۱۱سالشه ۴سال در مدارس ترکیه درس خونده ودر حال حاضر ایران درس میخونه
  میخواسم به یکی از کشورهای اروپایی یا کانادا جهت ادامه تحصیل بفرسمش. لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مدارس و دبیرستان های مناسب برای فرزند شما وجود دارد، لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا به صورت کامل تحت مشاوره قرار بگیرید.

   پاسخ
 8. محمدفرخی گفته:

  سلام. من درحال حاضر در مدرسه انرژی اتمی تحصیل میکنم درپایه دهم. البته دیپلم افتخار مسابقات بین المللی ریاضی کانادا رو هم دارم واکنون دارم تلاش میکنم برای دریافت مدال المپیاد نجوم. میخاستم بدونم با رزومه ای ک دارم میتونم ی کشور اروپایی درحد رایگان رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید دانشگاه مقصدتون رو انتخاب کنید و بعد شرایطتتون رو اعلام کنید به دانشگاه، این امکان از طریق بخش پذیرش دانشگاه وجود داره

   پاسخ
 9. Sadaf گفته:

  سلام
  من ۱۸ سالمه و درحال حاضر در رشته تجربی با معدل بالای ۱۸/۵۰ تحصیل میکنم به زبان انگلیسی هم تسلط کافی دارم

  سوالم این که برای ادامه تحصیل در اتریش و دانشگاه های این کشور چه شرایطی رو باید داشته باشم و این که چجوری میتونم با قبولی در هر رشته ای از دانشگاه های دولتی ایران بورسیه بگیرم
  کلاً چه شرایطی با این وضعیت فعلی من میتونه مفید باشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما باید قبولی کنکور سراسری را داشته باشید و بعد از ان می توانید برای تحصیل در اتریش اقدام کنید. در ابتدا به شما فرصت داده می شود که سطح زبان خود را بالا ببرید و سپس برای دانشگاه اقدام کنید. پیشنهاد می شود که حتما سطح زبان آلمانی خود را افزایش دهید

   پاسخ
 10. احمد گفته:

  سلام من ۱۵ سالم هست و کلاس نهم هستم.خیلی علاقه دارم واسه کلاس دهم به نیویورک برم و تحصیل کنم.لطفا راهنماییم کنید و شرایط رو بهم بگید و اینکه بگید امکانش هست که بورسیه بگیرم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای زیر ۱۸ سال باید از توانایی بالای برخوردار باشید تا بتوانید برای آمریکا اقدام کنید. انگلستان شاید گزینه بهتری برای شما باشد.

   پاسخ
 11. نیاز شجاع فر گفته:

  سلام وقت بخیر ممنونم که به سولات پاسخ میدهید سوالم اینه که پسرم الان کلاس هشتم هستش دارم ویزای تحصیلی برای کانادا اقدام میکنم و من هم همراهش هستم خواستم بدونم که تا چند سال باید هزینه پرداخت کنم منظورم اینه که قانون کانادا چجوریه و بعد از چند سال اقامت میده به پسرم?

  پاسخ
 12. الیسا گفته:

  سلام …
  من دهمم معدلم ۱۹/۹۵ هست در رشته تجربی
  زبانم خوبه … میخوام برای مهاجرت به کشور انگلستان اقدام کنم .
  برای هزینه های درسی و اقامت اطلاعات زیادی ندارم
  خواهشا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما می توانید برای دوره های مدرسه این کشور اقدام کنید و نیازی به مدرک زبان هم ندارد. هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان معمولا ۲۵ هزار پوند در سال است.

   پاسخ
 13. Ramin گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه وکلاس هشتم هستم برا رفتن ب انگلستان باید چه کار کنم زبان هم بلدم کدوم دانشگاه خوبه رشته تحصیلی هم میخواهم بزنم تجربی میشه راهنمایی کنید چقدر هزینه میخواهد برا زندگی در انگلستان

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوره های مخصوص شما در انگلستان وجود دارد که نیازی به مدرک زبان ندارد. برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. H.b گفته:

  سلام ۱۶ سال سنمه می خواستم بدونم اگه به اروپا مهاجرت کنم بخوام تو مدارس آلمانی تحصیلم ادامه بدم نه ایرانی باید از اول درس بخونم یا نه ادامش

  پاسخ
 15. G.na گفته:

  سلام من ۱۶ سال سن دارم و پایه ی دهم رشته‌ی ریاضی هم هستم و معدلم ۱۹/۹۵ هست . میخواهم شرایط بورسیه شدن در مدارس شبانه روزیه انگیلیس یا اتریش را برای ادامه ی تحصیل بدونم؟

  پاسخ
 16. Dalya گفته:

  سلام. ببخشید من ۱۶سالمه و می خواستم ببینم که آیا میتونم زود تر دیپلمم رو در رشته ی هنر بگیرم؟چون راستش وارد رشته ی تجربی شدم که اصلا بهش علاقه ندارم بخواطر همین می خواستم زودتر دیپلمم رو بیگرم که بتونم زودتر کنکور شرکت کنم. لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
 17. Gilda گفته:

  سلام .من ۱۶ سال دارم و سال دهم هستم تمام نمراتم بالای ۱۷ هست و معدلم ۱۹/۹۵ هستش .می خواستم ببینم برای ادامه ی تحصیل در کشور های اروپا ترجیحاً دانمارک و یا گرفتن بورسیه در این کشور چه باد کرد؟

  پاسخ
 18. Mahdi گفته:

  با سلام خسته نباشید بنده ۱۶سال سن دارم و در رشته علوم انسانی(ادبیات) کلاس دهم درس می خوانم می خواستم ببینم میشود بعد پایان سال تحصیلی امسال سال بعد را ادامه تحصیل را در استرالیا انجام بدم و اگر میشود باید چه نوع کلاس زبانی برم که بتوانم مکالمه کنم منظورم همان کلاس انگلیسی برم یا یک کلاس دیگر با تشکر

  پاسخ
 19. محمدرضا نیکبخت گفته:

  با سلام من محمد رضا نیکبخت هستم ۱۵ سال سن دارم و نمرات همگی عالی آمد و زبان انگلیسی هم تا سطح intermediate2 واردم و تا حدودی حرفه ای هستم میخواستم ببینم شرایط هست که من بتوانم در کشور دانمارک تحصیل کنم
  وبا حتی در ترکیه و یا کشور های دیگر تحصیل کنم ؟

  پاسخ
 20. مسعود گفته:

  سلام خسته نباشيد
  بنده الان ١٨ سالم شده و دانش اموز دوازدهم هستم ونمراتم هم بالاي ١٧ و معدل بالاي ١٩ هست و مدرك TTC دارم و دارم تدريس زبان هم ميكنم خواستم بدونم امكانش هست با هزينه ي كم بورسيه كانادا يا استراليا يا هر جاي ديگه اي بشم؟
  كانادا البته اشنا دارم

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای اطلاع از شرایط بورسیه می توانید عنوان بورسیه تحصیلی را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید. همچنین در ابتدا وضعیت دانشگاه های کشور مقصد خود را بررسی کنید. شرایط اعطای بورسیه در سایت دانشگاه به صورت کامل بیان شده است.

   پاسخ
 21. علیرضا گفته:

  سلام من ۱۶ سال دارم . من نمرم بالای ۱۹ هستش و وضع مالیم زیاد خوب نیست میخواستم بدونم میتوانم اقدام کنم بصورت ریگان یا هزینه کم بتونم مهاجرت کنم . کدام کشور برای من در قاره اروپا یا آمریکا خوب است.

  پاسخ
 22. Parsa گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای ملک پور
  من ۱۶ سالمه قصد دارم که برای ادامه تحصیل به کانادا برم رشتمم الکترونیک هست آشنا دارم در کانادا اما فامیلم نیست ایشون میتونه قیم من باشه؟؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزيز قيم هر شخصي ميتواند باشد.براي اطلاعات بيشتر و اخذ مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرماييد.

   پاسخ
 23. مهدی گفته:

  سلام
  من ویزای کار در فرانسه به مدت ۲ سال دارم و میخوام همسر و فرزند خودم که ۱۶ سال داره با خودم ببرم. آیا این امکان وجود داره و برای تحصیل فرزندم چه کار باید بکنم؟

  پاسخ
 24. سلیمانی گفته:

  با سلام ما سیتی زن استرالیا هستیم و چند ماهی هست که برگشتیم ایران پسر من سال نهم هست میخواستم بپرسم برای A level و رفتن به دانشگاه پزشکی انگلیس آیا دوره ایی معادل آن در استرالیا هست که هزینه های ما کمتر بشه و هزینه A level رو‌ ندهیم و پسرم مستقیم از استرالیا اقدام کنه برای دانشگاههای پزشکی انگلیس .با تشکر

  پاسخ
 25. محمد گفته:

  سلا و خسته نباشید به آقای دکتر ملک پور.
  من ۱۵ سالم هست و دلم میخواد برم خارج از کشور درس بخونم ولی خانواده ام هزینه اش رو ندارن بدن،آیا کشور هایی هست که بصورت کاملا رایگان بشه در اونجا ادامه تحصیل کرد؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام
   تحصیل در مدارس همه کشورها رایگان نمباشد.لازم است بررسی بیشتری در خصوص شما انجام گیرد.
   پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. ماعدح گفته:

  سلام میشه راهنمایی بدید که کشور اسپانیا برایه تحصیل زیر ۱۸ سال و در مقطع دانشگاه جز کشور هایه خوب هست یا نه ؟

  پاسخ
 27. ستاره گفته:

  سلام.من ۳۱سالمه ودیپلم انسانی دارم ویک مدرک آرایشگری.شوهرم تحصیلات چندانی ندارد.سرمایه ی ما ۲۰۰میلیون هست.یک کودک پنج ساله داریم.آیامیتوانیم برای تحصیل فرزندمان درکانادا اقدام کنیم؟ویزای گاردین قابل تبدیل به اقامت دائم هست یاخیر؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد .سن فرزند شما هنوز به سن مقطع تحصیلی نرسیده است. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. M گفته:

  سلام
  من ۱۶ سال دارم و میخوام قبل از کنکورم تو یک کالج در استرالیا یا انگلیس یا کانادا تحصیل کنم
  باید چجوری اقدام کنم؟

  پاسخ
 29. Nazanin گفته:

  سلام
  من ۱۵ سالمه ،پایه دهم ، معدلم بیسته
  میخواستم بدونم میتونم از طرف دبیرستان های کانادا یا موسسه خاصی بورس برای تحصیل و زندگی دریافت کنم . عموی بنده اقامت کانادا دارن و میتونن قیم من بشن.

  پاسخ
 30. Enrahim گفته:

  سلام آقای ملک پور من ۱۶سالمه و میخواهیم به استرالیا برم برای ادامه تحصیل شوهر خالم و پسر خالمم اونجا هستن قیمت میشن مدرک فنی حرفه ای برق ساختمان دارم رشتمم تجربی است درسمم خوب هست معدل پارسالم شد۱۷ خیلی دوست دارم برم پیشه پسر خالم اینا و اونجا درس بخونم میتوانم اقدام نمایم؟؟

  پاسخ
 31. Ebrahim گفته:

  سلام و خسته نباشید به جناب آقای دکتر ملک پور من ۱۶سالمه و مدرک فنی حرفی ای برق دارم می‌توانم برای رفتن به استرالیا اقدام نمایم ؟قیم هم دارم اونجا

  پاسخ
 32. حسین گفته:

  سلام من ۱۶سالدارم و رشته ریاضی کلاس دهم درس می خودم راهی هست در کشور آلمان یا کانادا با هزینه کم درس بخونم بدون سرپرست

  پاسخ
 33. سهراب زادصالحی گفته:

  سلام من کلاس نهم هستم و امسال تعیین رشته دارم و می خوام برای ادامه تحصیل به دبیرستان های خارج برم میشه بگین چه گونه باید برم ؟

  پاسخ
 34. امیرحسین گفته:

  سلام من ۱۷ سال دارم میتونم برا ادامه تحصیل برم به کانادا چون میگند اگه ۱۸ سالت بشه ممنوع الخروج میشی تا کی وقت دارم که برم …یعنی نمیتونم اینجا دیپلم بگیرم وبرادانشگاه برم اونجا که بتونم درکنارش کارم بکنم که خرج تحصیلمم دربیاد یه کم..

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   سلام خدمت شما، برای مقطع کارشناسی می تونین اقدام کنید، خروج از کشور برای تحصیل مشکلات زیادی نداره، در اینجا مدرک خود را کامل کنید. امکان کار در حین تحصیل در اکثر کشورها وجود دارد. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، دبیرستان های آلمان و اتریش گزینه خوبی برای شما به نظر می رسند. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
   • زهره گفته:

    سلام
    دخترم ۱۴ سالش شده (متولد آبان ۸۳) و پایه هشتم متوسطه (متوسطه اول) را در هنرستان موسیقی با علاقه و استعداد بالا طی میکنه.
    زبان انگلیسی عالی و در حال گذروندن زبان آلمانی است و به امید خداوند تا یک سال و نیم دیگه مدرک B2 را اخذ میکنه. قصد ادامه تحصیل در مقطع متوسطه دوم یا دبیرستان را در یکی از کشورهایی مثل آلمان یا اتریش داره .چند سوال:
    ۱- با توجه به فایل صوتی که اشاره کردید هزینه سالانه تحصیل و زندگی بین ۲۵ تا ۴۰ هزار دلار است، اگه خودمون قیم پیدا کنیم (از اقوام مقیم آلمان) هزینه ها چقدر کاهش خواد داشت؟
    ۲- اگه بخواهیم حداکثر ۱۵۰۰۰ یورو درسال هزینه کنیم، راه دیگه ای برای ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان پیشنهاد دارید؟
    غیر از این دو کشور گزینه های دیگه ای پیشنهاد دارید که ارزان تر ، امن و برای ادامه تحصیل موسیقی مناسب باشه؟
    از توجه شما سپاسگزارم

    پاسخ
    • mansoor soltani گفته:

     با سلام، ممنون از توضیحات کاملتون، کشورهای اتریش و آلمان معمولا هزینه های کمتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی مدرن دارند. همچین کشور اتریش مهد موسیقی است و آینده فرزند شما بهتر خواهد بود. در صورت پیدا کردن قیم هزینه ها معمولا کاهش می یابد.

     پاسخ
 35. حسنا گفته:

  سلام جناب دکترملک پور دو پسر۱۶ و ۱۲ سال دارم ،میخام انگلیس یا کانادا تحصیلات دبیرستانی رو ادامه بدن ولی سرمایه آنچنانی ندارم (من و همسرم فرهنگی هستیم ) چطور میتونم اینکار رو بکنم لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، کشورهای که تحصیل دبیرستان در آن ها رایگان است مانند اتریش و آلمان گزینه های خوبی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. امیرحسین گفته:

  سلام ببخشید من الان هفده سالمه و دوازدهم ریاضی هستم به زبان انگلیسی نسبتا تسلط دارم ولی زبان المانی اصلا بلد نیستم و در کشور المان هم اشنا برای معرفی کردن به عنوان قیم دارم ایا میتوانم برای تحصیل رایگان دردبیرستان های المان اقدام کنم؟
  با تشکر

  پاسخ
 37. Scarlett گفته:

  سلام میخواستم بدونم عضو تیم ملی المپیاد کشور بودن یا مدال های کشوری تاثیری روی تحصیل رایگان تو کشور های اروپایی داره؟

  پاسخ
 38. فرزاد گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه نمراتم بالای ۱۹ هست.وضعیت مالیم خیلی خوب نیست.شرایطی هست که بشه ویزا گرفت؟چون یک سال دیگه سرباز حساب میشم و دیگه اجازه خروج ندارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. Sami گفته:

  با سلام
  من ۱۶ سالمه و میخواستم برای تحصیل به کشوره ایتالیا برم قبل از هیجده سالگی ولی قیّمی ندارم در این کشور . دایی بنده در دانمارک اقامت داره ایا میتونم ایشونو به عنوان قیمی که در اروپاست معرفی کنم ؟

  پاسخ
 40. امیر حسین گفته:

  سلام…جناب من ۱۸ سالو ۲ ماهمه میخام برای تحصیل برم المان یا هلند تو هر دوهم فامیله مقیم دارم تیزهوشان درس خوندمو الانم کنکور دادمو رشته عمران قبول شدم تو یکی از دانشگاهای با رنکه بالا مشکل هزینه ایم زیاد ندارم فقط میخام بدونم چطوری میتونم ویزای تحصیلی بگیرمو مدرک زبان اون کشورو بگیرمو هزینشم حدودا چقدر میشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه نمایید که برای آلمان باید بتوانید مدرک زبان آلمانی داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. بهاالدین گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و برای تحصیل میخوام به استرالیا برم،در مدرسه تیزهوشان هم تحصیل میکنم و رشتم تجربیه.والیبالیست هم هستم بنظرتون میتونم برای تحصیل به استرالیا برم؟

  پاسخ
 42. حسین گفته:

  سلام من ۱۷سالمه و سال دوازدهم هستم رشته انسانی با نمرات خوب و استعداد بالا در رشته ورزشی شنا و ساپورت مالی از طرف خانواده به دلیل علاقه به ادامه تحصیل در کشورهای بلژیک و مالت و سوئد از شما خواهش میکنم راهنماییم کنید با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای رشته های مختلفی اقدام نمایید اما برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. حسین گفته:

  با عرض سلام من ۱۷سالمه و تحصیل در رشته انسانی سال دوازدهم و نمرات خوب و توان مالی خوب و استعداد بالا در رشته ورزشی شنا و علاقه مند به ادامه تحصیل در سوئد یا نروژ و گرفتن اقامت.میخوایستم از راهنمایی تون استفاده کنم با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای مدارس اقدام نمایید اما در صورتی که زیر ۱۸ سال باشید باید قیم داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای مدارس اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. سحر گفته:

  سلام
  من دختری دارم شش ساله که زبان و ریاضی در سطح خیلی خوبی هست. تست هوش که داد بالای نود بود چطوری می تونم اقدام کن برای ادامه تحصیل؟ هم من و هم شوهرم هم همراهش بریم. هزینه ش چقدر هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کانادا و یا انگلیس اقدام نمایید که البته بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. محمدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  پسرم ۱۷ ساله و دانش آموز مقطع یازدهم تجربی هستش و می خوام زیر ۱۸ سال برای اقامت تحصیلی به آلمان بفرستم لطفا راهنمایی بفرمایید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای تحصیل زیر ۱۸ سال در آلمان باید قیم داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. مژگان گفته:

  سلام ببخشيد من آلمان هستم و پسر عموي من ١٧سالشونه و ايرانن چطور ميتونم براي تحصيل ايشون اينجا اقدام كنم خودم هم قيم ميشم

  پاسخ
 47. Alireza گفته:

  سلام من ۱۶ سال سن دارم با دو مدرک ناجی گری و تعمیر موبایل قصد مهاجرت با انگلستان دارم زبان هم کما پیش بلدم میخوام بدونم زیاد سخت نیس برای من

  پاسخ
 48. ساناز گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۷ سالمه قصد مهاجرت به استرالیا دارم.
  دایی من ساکن ملبورنه میخواستم ببینم میتونم اونو به عنوان قیمم معرفی کنم؟به زبان انگلیسی تسلط دارم اما برای تحصیل نیازی به مدرک ایلتس دارم یا نه؟و اینکه من ترجمه ی مدارکم رو باید برای سفارت بفرستم یا برای داییم که نشون اون دبیرستان بده و ببینه ایا مورد تاییدشون هست؟ممنون میشم‌ جواب بدین.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید به عنوان قیم معرفی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. لیلی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  پسر من امسال ۱۵ سالش تمام میشود و به کلاس دهم تجربی میرود. تعدادی از بستگان همسرم در تورنتو هستند. آیا آنها را میتوانم بعنوان قیم معرفی کنم ؟ و آیا برای وبزای تحصیلی کانادا میتوانم اقدام کنم و آیا خودم در آنجا اگر با ایشان بروم اجازه کار دارم؟ متشکرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید به عنوان قیم معرفی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای تحصیل در این کشور باید قیم داشته باشید تا بتوانید مهاجرت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. mol گفته:

  با سلام من پسر ۱۰ ساله و ۶ ساله دارم می تونم ویزای تحصیلی از طریق اونها بگیرم ببرمشون و با شو۶ر به عنوان همراه برویم ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای فرزندانتان برای ویزای تحصیلی کانادا و انگلیس اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. محمد گفته:

  سلام من محمد هستم ۱۵سال سن دارم کلاس هشتم چیگونه میتونم به انگلستان برویم بدون والدین ام البته لطفا برایم تمام را شرح بدین تشکر …….

  پاسخ
 52. Armin گفته:

  سلام من ۱۴ سالمه ایرانی هستم. میخوام بدون سرپرست و برای تحصیل به برلین برم میخواستم شما منو راهنمایی کنید . تحصیل اونجا چگونه است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید قیم داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. نيما گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و در انگلستان اشنا داريم ميخواستم ببينم بعد از درس أقامت انجا را ميگيريم يا بايد در إتمام تحصيل بر گرديم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 54. امیر گفته:

  با عرض خسته نباشید خدمت آقای ملک پور
  من۱۶ سال دارم و با هزینه اولیه ۱۰۰۰۰ دلار و ساپورت مالی از طرف خانواده و یکی از آشنایان در آمریکا با شریط جدید ترامپ می تونم در یکی از ایالات آمریکا ادامه تحصیل بدم.
  همچنین من رزومه قوی دارم و در زمینه هنر چندین مدرک معتبر دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بتوانید در این کشور قیم داشته باشید تا امکان اقدام وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید قیم داشته باشید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. solmaz گفته:

  سلام
  لطفا در مورد شرایط ادامه تحصیل در پایه دبیرستان در ترکیه هم توضیحاتی بفرمایید برای پسران چه خانواده همراهشون باشن و چه خودشون تنهایی برن ممنون

  پاسخ
 56. Set گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه و تمایل دارم که تحصیلاتم رو در کانادا بگذرونم. اول اینکه میتونم بورس شم ؟و اگر بورس شم چه مقدار هزینه باید ماهانه برام بفرستن؟ و اینکه شرایطش چیه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای مدارس پذیرش تحصیلی خود را اخذ نمایید اما برای مقاطع پایین امکان اخذ بورس وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. marjan گفته:

  سلام اقاي دكتر من ٢٠ سالمه ديپلم ١١ ساله دارم بدون پيش دانشگاهي ميتونم براي تحصيل در اروپا اقدام كنم اگر نميشه ميتونم اونجا پيش دانشگاهيم رو بخونم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید دیپلم ۱۲ ساله خود را اخذ نمایید سپس اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. مازیار گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه در کانادا آشنا داریم و مشکلی برای اقامت و… دارم مدرسه نمونه با نمره ۲۰ کلاس دهم درس می خونم خواستم بدونم هزینه تحصیل به تنهایی در کانادا چقدر میشه زبانم هم زیاد خوب نیست ولی می تونم درستش کنم
  لطفا جواب بدین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام هزینه تحصیل با توجه به نوع مدارس متفاوت است که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. مدیسا گفته:

  سلام
  امکانش هست با نمره های بالای مدرسه و داشتن نمره خوب در آزمون تافل بتونم در دبیرستان های خارج تحصیل رایگان داشته‌ باشم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. پرستو گفته:

  ببخشید من ۱۶ سن دارم و شته ی انسانی میخونم بنظرتون چه کشورهایی برای تحصیل رشته من مناسب تره؟
  و اینکه چطوری میتونم اقامت دانش اموزی نروژ رو بگیرم؟سرمایه حدودا چقدر باید باشه؟

  پاسخ
 61. محمد عبداللهی گفته:

  سلام خسته نباشیی من معدل کلاس ۱۱ تجربیم۱۵ هستش وه دوسه تا فامیل تو کانادا داریم میتونیم از طریق اونا اقدام کنیم؟ در ضمن من شرایط مالی رو ندارم

  پاسخ
 62. فرزاد گفته:

  سلام.من ۱۵ سالمه و نمره های عالی و رتبه های خوب توی آزمون های پیشرفت تحصیلی (از اموزش و پرورش)و ازمون های مدرسه و….
  من خودم تغریبا میشه گفت که فرم ارزیابی رو پر کردم و قبول شدم و پدر و مادرم بخاطر شغلشون که پزشکی هست نمیتونن بیان میخوام ببینم که home stayامن هست و اینکه تا کی میتونم اونجا بمونم

  پاسخ
 63. Nazila گفته:

  سلام خسته نباشید.امسال سال آخر دبیرستانم هست.معدل پارسالم هم بالای ۱۹٫۷۰هست.میخواستم بدونم چجوری میتونم بورسیه ی تحصیلی انگلستان رو بگیرم ؟من شنیدم با یک مقاله ی علمی میشه بورسیه ی بعضی از دانشگاه ها رو گرفت.این درسته؟با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مقطع لیسانس و پایین تر امکان اخذ بورس تحصیلی وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. علی اکبر گفته:

  سلام من یه سوال داشتم من علاقه زیادی به استرالیا دارم و میخوام به استرالیا مهاجرت کنم اما به خاطر هزینه ها نمیتوانم من در زمینه های داروسازی و مواد بهداشتی اکتشاف هایی انجام دادم که نه در کشور خودمان و در کصور های دیگری کشف نشده ایا قوانینی هست که من بورسیه شوم.

  پاسخ
 65. M.A گفته:

  سلام ببخشید من ۱۵ سالمه کلاس هشتم هستم بامعدل ۲۰ میتونم برم انگلیس یاکانادا…البته درشرایطی که بورسیه بشم چون هزینه اقامت روندارم.
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید هزینه تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید چرا که امکان بورس برای مدارس وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 66. مریم گفته:

  سلام من ۳پسر ۹،۶،۲ساله دارم و دوست دارم برای تحصیل فرزندانم به المان مهاجرت کنم به همراه همسرم و در اون کشور اقامت بگیرم چه کاری باید انجام بدم و چه شرایطی داره میشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست عزیز باید شرایط و رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 67. علی گفته:

  سلام من ۱۵ سالمه با معدل ۲۰ تو مدرسه نمونه دولتی در رشته تجربی قبول شدم و برای نمونه دبیرستان هم قبول شدم
  میخوام برای دوره دبیرستان برم آمریکا میخواستم شرایطشو بدونم خیلی ممنون

  پاسخ
 68. pouya گفته:

  با سلام.من بعد از ۷ ماه ۱۸ سال رو تموم میکنم و وارد ۱۹سالگی میشم.میخواستم بدونم امکان داره که تو این ۷/۸ماه بتونم ویزای تحصیلی بگیرم؟
  و در کدام کشور امکان تحصیل دندانپزشکی وجود داره؟
  اگه بتونم ایلتس ۶ یا ۶٫۵ به بالا بگیرم شانس بیشتری برای پذیرش دارم یا خیر؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای انگلیس ، کانادا ، مجارستان ، روسیه و . . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 69. شعیب گفته:

  سلام من شعیب هستم ۱۵سال سن دارم یک سوال داشتم من مشکل مالی که دارم نمی توانم از پول خود به کانادا بروم صنف نهم هستم و نمرات خوبی هم دارم در ilets general هم ۵٫۵نمره گرفتیم ایا در کانادا کدام بورسیه است که من در ان شامل شوم لطفأ جواب من رو بتین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مقاطع بالا مانند فوق لیسانس و دکترا می توانید بورس تحصیلی اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. حسین گفته:

  سلام من الان ۱۹ ساله می خوام بدونم کدوم کشور ها برا تحصیل در رشته پزشکی بهتره و هزینه ی کمتر رو شامل میشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام کشورهای بسیاری می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط خود را با کارشناسان بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. علیرضا قاسمی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۱۵ سالمه و با معدل ۱۹.۹۳ در رشته تجربی قبول شدم. کدام کشورهایی رایگان و حداقل هزینه هستند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام ورود به مدارس رایگان نخواهد بود و باید هزینه تحصیل پرداخت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 72. نسرین گفته:

  سلام جناب ملک پور من قادری هستم ۲۴ سالمه متاهل هستم لیسانس فناوری اطلاعات دارم برای فوق لیسانس میخوام بورسیه تحصیلی بشم شرایطش چطوریه کدوم کشور بهتره و هزینه هاش چطوره اگه بخوام کاری بیام چطور هزینه های اقامت کاری چطوره؟

  پاسخ
 73. مهدي گفته:

  من سه فرزند ٧ و ٨ و ١١ ساله دارم كدوم كشور براي دريافت اقامت تحصيلي بچه هامناسب تره
  قراره كلاس اول و دوم و پنجم رو بخونن.
  ميشه لطفاً شرايط اقامت تحصيلي بچه ها و اقامت توريستي چند ساله والدين رو به همراه هزينه تحصيل و زندگي و شهر و ايالتي كه ميشه اقدام كرد رو اطلاع بديد

  هزينه خدمات شما چقدر ميشه؟

  چقدر تضمين مي ديد كه تا آخر اين كار رو حتماً انجام بديد؟
  با اين توضيح و با توجه به اهميت شدني بودن اين كار، مراحل دريافت هزينه خدماتتون به چه ترتيب هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کانادا و انگلیس اقدام نمایید و والدین با ویزای ۵ ساله می توانند حضور داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 74. Amin گفته:

  سلام دکتر . بنده ۳۷ سالمه کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه پیان نور دارم و قصد دارم از مهر برم دانشگاه پیام نور مدرک ارشد مدیریت جهانگردی بخونم. و برای گرفتن مدرک ایلتس هم زبان انگلیسی میخونم
  ایا رشته جهانگردی در کشور هلند بازار کار داره و یا برای دکترای جهانگردی میشه( هلند ) اقدام کرد
  سپپپپپپپاس فراوان لطفا پاسخ بدهید ?????

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای هلند اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. فهیمه متین گفته:

  سلام ببخشید من پسرم۱۰ساله دارم و میخواهم برای تحصیل پسرم به کشوری بروم که هم به پسر اجازه تحصیل بدهندو هم خودم بتوانم اقامت آن کشور رو بگیرم البته همسرم فعلا با خودم همراه نمی‌شود اگر لطف کنیدبنده را راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشور کانادا و یا انگلیس اقدام نمایید اما والدین می توانند با ویزای توریستی در کشور حضور داشته باشند به همین دلیل ویزای توریستی منجر به اقامت نخواهد شد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 76. رضا ترکاشوند گفته:

  سلام خسته نباشید
  من آهنگساز و تنظیم کننده و پیانیست و رهبر ارکستر هستم و از این ها کسب در آمد می کنم . ولی ۱۷ سالمه و دیپلم ندارم . مدرک زبان ندارم ولی زبان انگلیسیم در حد خوبه . به نظر شما با سرمایه تقریبا ۱۰۰ میلیون تومن میتونم برای دبیرستان های کانادا یا اتریش اقدام کنم ؟

  اگر هم کمی در مورد گواهی تمکن مالی برای کشور های کانادا و اتریش توضیح بدید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کانادا اقدام نمایید اما باید سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 77. Kasra گفته:

  سلام خسته نباشید دکتر جان من ۱۶ سالم و در رشته انسانی درس میخونم میخواستم ببینم برای کشورهای کانادا یا انگلیس می تونم تحصیل رایگان داشته باشم یا خیر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر این کشورها هزینه تحصیل دارند و به صورت رایگان نمی باشند.برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه خود را به صورت کامل بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. نگار طلوعی گفته:

  سلا من دارم وارد پایه یازدهم میشم معدل سال دهم من هم بیست هستش میخواستم بدونم که میتونم در مدارس آلمان بورسیه بشم اگر میشه میشه لطفا بگید چطور میتونم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای مدارس امکان اخذ بورس وجود ندارد همچنین برای اقدام باید قیم داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. آرمان گفته:

  من ۱۶ سالمه میخواستم بدنم من میتونم در مدارس دولتی آلمان یا کانادا به تحصیل خود ادامه دهم؟
  اگر میتوانم ازتون ممنون میشم برایم توضیح دهید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید برای اقدام قیم داشته باشید همچنین برای تحصیل باید هزینه تحصیل را نیز پرداخت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 80. فریبا گفته:

  سلام، همسرم ۳۵ساله لیسانس تاسیسات ۱۰سال سابقه کار وسال ۹۳لیسانس گرفته البته کاردانی را سال ۸۳گرفته اون هم تاسیسات ویک پسر ۷ساله دارم که امسال میره کلاس دوم سرمایه مونه ۱۳۰میلیون تومان، وبه نظر شما کدام کشور وچه ویزای می تونم اقدام کنم، اگر کشوری باشه که از طریق تحصیل فرزندم اقدام کنم وخودم وهمسرم هم بتونیم همراهش باشیم واونجا کار کنیم خیلی خوب میشه وآیلتس چند برای همسرم لازم ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل فرزند خود و برای کشورهای کانادا و انگلیس اقدام داشته باشید اما می توانید با ویزای توریستی در کنار فرزند خود و برای مدت محدود حضور داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 81. رضا نبی گفته:

  باسلام
  من پسرم با ۱۵ سال سن دوره راهنمایی را تمام کرده امسال یعنی سال ۹۷ دبیرستان پیش رو دارد بنظره شما کدام کشور و با چ شرایطی میتوانیم جهت ادامه تحصیل اقدام کنیم
  باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای انگلیس و یا کانادا برای تحصیل فرزند خود اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 82. Mobin گفته:

  سلام
  من ۱۶ سالمه
  میخواستم برای تحصیل به بلژیک بروم
  یکی از بستگانمان اون جا اقامت داره
  ایا من میتونم به واسطه اون شخص
  همراه خانوادم به بلژیک مهاجرت کنم
  ممنون میشم
  سریع تر پاسخ بدهید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی شما می توانید به صورت مستقل و از طریق خانواده خود اقدام داشته باشید و همراه پدر و مادر خود وارد کشور شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 83. مصطفی گفته:

  سلام
  ببخشید من ۱۷ سال دارم و رشتمم نقشه کشی ساختمان هستش میخواستم به ترکیه برای ادامه تحصیل برم و موندگار شم همونجا حالا میخواستم بدونم از چه راه هایی میتونم مهاجرت کنم یا امکانش هست که برم یا نه

  پاسخ
 84. آیسا گفته:

  سلام ببخشید چ شرایطی برای ورود نوجوانان زیر ۱۸ سال ب کشور فرانسه وجود دارد؟؟؟ ایا باید ب طور کامل زبان فرانسه بلد باشند؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید بتوانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید که برای امر باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 85. مریم گفته:

  سلام خسته نباشید; میخواسم بگم من ۱۷ سالم هستش رشتمم (تصویرسازی و جلوه های ویژه) هستش خیلی دوست دارم خارج از کشور تحصیل کنم اما توان مالی زیادی نداریم میخواسم ببینم چجوری میتونم با هزینه ی کم برم و تحصیل کنم حالا یا اینگلیس یا استرالیا مادرمم هم مدرک تخصصی آرایشگری داره و یک برادر ۲۰ ساله هم دارم آیا میتونن با من بیان یا خیر خیلی ممنون میشم اگه کامل توضیح بدین که چیکارباید کرد.و ممنونم بابت زحمات زیادی که برای مردم ایران میکشید و خوشحالشون میکنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای تحصیل در انگلیس اقدام نمایید اما باید بتوانید هزینه های خود را تامین نمایید تا امکان اقدام را داشته باشید اما همراه همسر و فرزند محسوب می شود و در صورتی که زیر سن ۱۸ سال بخواهید اقدام نمایید مادربزرگوارتان می توانند با ویزای توریستی وارد کشور شوند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »