تحصیلات دانشگاهی در دانمارک

تحصیل در دانمارک و بررسی آن

 • تحصیل در دانمارک و مقدمه ای بر آن
 • تحصیل در دانمارک و سوالات مطرح شده دراین باب
 • تحصیل در دانمارک و روند و شرایط اولیه
 • تحصیل در دانمارک و مدراک موردنیاز برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک
 • تحصیل در دانمارک و فایل های صوتی و تصویری موسسه ملک پور
 • تحصیل در دانمارک در مقاطع مختلف
 • تحصیل در دانمارک و معرفی دانشگاه های دانمارک
 • تحصیل در در دانمارک و هزینه های تحصیلی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

تحصیل در دانمارک و مقدامه ای بر آن

تحصیل در دانمارک ، مهاجرت به دانمارک از طریق تحصیل و شرایط و مقاطع مختلف تحصیل در دانمارک در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است. با توجه به اینکه این کشور شادترین کشور جهان است و کیفیت زندگی در این کشور در سطح بالایی قرار دارد هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل در دانمارک اقدام می کنند. اما آگاهی از شرایط مهاجرت تحصیلی به دانمارک و روند اخذ ویزای تحصیلی دانمارک نیازمند بررسی و تحلیل بیشتر است. اگر شما هم متقاضی تحصیل در دانمارک هستید با ما همراه باشید که به سوالات مطرح شده در این مورد پاسخ کاملی ارائه کنیم.

کشور دانمارک در منطقه اسکاندیناوی و متشکل از چندین جزیره است. جمعیت این کشور ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر است و مساحت آن در حدود ۴۳ هزار کیلومتر مربع می باشد. تحصیل در دانمارک در گذشته رایگان بود اما در سال های اخیر دانشگاه های این کشور شهریه دریافت می کنند و تحصیل در این کشور با پرداخت هزینه همراه است.

اگر میل به مهاجرت به دانمارک و تحصیل در دانمارک را دارید به  موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور  با کادری متشکل از وکلا و مشاورین حقوق بین الملل آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان در خصوص تحصیل در دانمارک می باشد.

تحصیل در دانمارک و سوالات مطرح شده در این باب

 • ‌تحصیلات دانشگاهی در دانمارک در صورت مهاجرت به دانمارک و یا گرفتن وکیل مهاجرت به چه صورت است ؟
 • آیا از شرایط ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک اطلاعی دارید ؟
 • قوانین ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک چگونه است ؟
 • آیا از راه های ‌در دانمارک و تحصیل در دانمارک و مهاجرت تحصیلی به دانمارک مطلع هستید ؟
 • اقدامات لازم جهت ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی دانمارک چیست ؟

این مقاله در باب ‌تحصیلات دانشگاهی در دانمارک واخذ پذیرش از دانشگاه های دانمارک و کار ضمن تحصیل در دانمارک و تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک و یا شرایط اخذ بورسیه تحصیلی دانمارک چگونگی ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک در مقطع دکترا توسط کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در مؤسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش ارائه شده است. شما عزیزان در خصوص ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک و یا مهاجرت به دانمارک و در نهایت اخذ اقامت دانمارک می توانید از این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

تحصیل در دانمارک و روند و شرایط اولیه آن

داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ اولین شرط‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالی کشور دانمارک است. ثبت‌ نام‌ در نظام‌ آموزش‌ عالی‌ دانمارك‌ به‌ دو سهمیه‌ گروه‌ ۱ و ۲ تقسیم‌ می‌شود.

داوطلبان تحصیل در کشور دانمارک‌ می‌توانند نام‌ خود را همزمان‌ در هر دو گروه‌ سهمیه‌ ثبت‌ نمایند. اغلب دوره‌های‌ تحصیلی‌ در کشور دانمارک شرایط‌ ویژه‌ای‌ جهت پذیرش‌ دانشجو دارند.

تعیین‌ حداقل‌ معدل‌ در دیپلم‌ دبیرستان‌ اولین شرط‌ است. اشخاص با داشتن‌ معدل‌ مناسب‌ و نمرات‌ خوب‌ در دروس‌ ریاضیات، فیزیك، شیمی، ادبیات‌ دانماركی‌ و دو زبان‌ خارجی، می‌توانند از سهمیه‌ گروه‌ ۱ استفاده‌ كنند.

سهمیه‌ گروه‌ ۲ متعلق‌ به‌ داوطلبانی‌ است‌ كه‌ با در نظر گرفتن‌ تجربه‌ حرفه‌ای، بدون‌ داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان، طبق‌ ضوابط‌ خاصی‌ به‌ تحصیل‌ در دانشگاه های دانمارک در رشته‌ انتخابی‌ خود می‌پردازند. هچنین‌ اشخاصی هم‌ هستند كه‌ در سایر رشته‌ها مانند فنی‌ و حرفه‌ای‌ كه‌ با گذراندن‌ امتحان‌ و داشتن‌ نمره‌ ۷ در دروس‌ ریاضی، فیزیك‌ و شیمی‌ می‌توانند وارد دانشگاه‌ شوند. هر داوطلب‌ ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک می‌تواند حداكثر در ۸ رشته‌ نام‌ نویسی‌ كند، اما تنها در یك‌ رشته‌ پذیرفته‌ می‌شود. سپس‌ دانشجویان‌ در یكی‌ از دانشگاه‌ها و مدارس‌ عالی‌ حرفه‌ای، از جمله‌ مدرسه‌های‌ عالی‌ بازرگانان، مراكز پژوهش‌ مهندسی، مدرسه‌های‌ معماری‌ و غیره‌ مشغول‌ به‌ تحصیل‌ می‌شوند. گذراندن‌ یك‌ سال‌ پیش‌ دانشگاهی‌ در بعضی‌ دانشگاه‌ها و موفقیت‌ در امتحان‌ ورودی‌ برای‌ دانشجویان‌ خارجی‌ الزامی‌ است‌ و فقط‌ از طریق‌ سهمیه‌ گروه‌ ۲ پذیرفته‌ می‌شوند.

تحصیل در دانمارک و مدراک موردنیاز برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

قبل از ورود به دانمارک شما باید مجموعه از شرایط مانند مدارک و دانش زبانی را مهیا کنید. مدراک ویزا به شرح زیر می باشند.

 • ۶ عکس پاسپورتی با زمینه سفید
 • نامه تایید پذیرش از دانشگاه یا کالج
 • مدرک دانش زبانی مانند آیلتس و تافل ( مدرک زبان در اکثر دانشگاه ها اجباری است و نمره آن برای هر کدام متفاوت می باشد)
 • رسید تاییدیه از دانشگاه مقصد
 • کامل کردن فرم ST-1 ویزای دانشجویی بعد از پرداخت شهریه
 • برنامه آموزشی و انگیزه نامه که شامل تمام اطلاعات دانشجو باشد
 • کپی تمامی مدارک آموشی از پایه دهم به بعد ( دو سری )
 • کپی از تمام صفحات پاسپورت و حتی جلد پاسپورت ( دو سری )
 • پاسپورت باید برای ۱۸ ماه از زمان تکمیل فرم درخواست معتبر باشد
 • آخرین مدرک قانونی دانش آموز باید به تایید وزارت امور خارجه برسد
 • پرداخت کامل هزینه های ویزا (۳۱۰ یورو)

تحصیل در دانمارک و فایل های صوتی و تصویری موسسه ملک پور

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد شرایط تحصیل در دانمارک

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل دانمارک و انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در دانمارک

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد زیبایی های دانمارک

تحصیل در دانمارک در مقاطع مختلف

نظام آموزشی دانمارک

سطح های آموزشی در دانمارک به شرح زیر هستند.

 • پیش دبستانی
 • آموزش مقدماتی و ثانویه
 • آموزش عالی متوسطه
 • آموزش و پرورش حرفه ای
 • تحصیلات عالی
 • آموزش بزرگسال
لیسانس در دانمارک

دوره ی تحصیلی لیسانس در کشور دانمارک سه تا چهار سال است که به صورت تمام وقت انجام میگیرد و همچنین‌ دوره ای با نام( Teknikum Bachelor) كه‌ معمولاً‌ شامل‌ یك‌ سال‌ كارآموزی‌ قبل‌ از ورود به‌ دوره‌ و سه‌ سال‌ تحصیل‌ تمام‌ وقت‌ دروس‌ نظری‌ در مدارس‌ عالی‌ حرفه‌ ای‌ می‌باشد.

فوق لیسانس در دانمارک

دوره ی تحصیل فوق لیسانس در کشور دانمارک شامل دو سال‌ یا بیشتر تحصیل‌ تمام‌ وقت‌ است. این‌ دوره‌ امتحان‌ ورودی‌ ندارد و فقط‌ با توجه‌ به‌ نمرات‌ دوره‌ لیسانس و اظهار نظر معرف‌ها، دانشجو می‌پذیرد. در برخی از رشته‌ها همچون معماری‌ و دامپزشكی، این‌ دوره‌ پنج‌ یا شش‌ ساله‌ است‌ كه‌ با دیپلم‌ دبیرستان‌ آغاز می‌شود. داشتن مدرک زبان IELTS 6 – ۶٫۳۰  برای گذراندن این دوره الزامی است.

تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک

جهت ورود به‌ این‌ دوره‌ تحصیل در فوق لیسانس از دانشگاه‌های‌ دانمارك‌ یا معادل‌ آن‌ از كشورهای‌ دیگر الزامی‌ است. در این‌ دوره‌ زبان‌ دانماركی‌ اجباری‌ نیست‌ و دانشجو می‌تواند به‌ زبان‌ انگلیسی‌ دوره‌ را طی‌ نماید. برای‌ دوره‌ دکترا در کشور دانمارك‌ دانشجو باید دروس‌ تعیین‌ شده‌ و پژوهش‌ جامعی‌ را كه‌ با نوشتن‌ پایان‌ نامه‌ و دفاع‌ از آن‌ همراه‌ است‌ با موفقیت‌ بگذراند. طول‌ متوسط‌ تحصبل دوره‌ دكترا در دانشگاه‌های‌ دانمارك‌ چهار سال‌ است.

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در دانمارک و اعزام دانشجو به کشور دانمارک از مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید.

تحصیلات عالی در دانمارک

 • موسسات آموزش عالی هنر
 • دانشگاه ها
 • کالج های دانشگاهی
 • آکادمی های تجارت و بیزینس
 • آموزش بزرگسال

تحصیل در دانمارک و معرفی دانشگاه ها جهت تحصیلات دانشگاهی در دانمارک

در دروازه بین شمال و غرب اروپا، دانمارک ممکن است یک کشور نسبتا کوچک باشد، اما این یک مطالعه تحصیلی سنگین وزن است. پنج دانشگاه در دانمارک دارای ۴۰۰ رتبه برتر از رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال ۲۰۱۶/۱۷ است، دانشگاه کپنهاگ که در رتبه ۶۸ قرار دارد.

هزینه تحصیل دانشجویان در دانمارک  از اتحادیه اروپا رایگان است، و هزینه ها قطعا برای کسانی که از مناطق دور افتاده زیاد نیستند. اکثر دوره ها در دانمارکی (مخصوصا در دوره کارشناسی) تدریس می شود، اما شما همچنین می توانید انتخاب خوبی از برنامه هایی را که به زبان انگلیسی تدریس شده اند و بعضی از آنها در زبان آلمانی.

بیشتر در مورد ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک و تحصیل در دانشگاه های دانمارک بیشتر بدانید :

 • تحصیل در دانشگاه کپنهاگ دانمارک

  دانشگاه کپنهاگ دانمارک بالاترین رتبه دانشگاه در کل منطقه اسکاندیناوی است، در مشترک ۶۸ در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2016/17. تاسیس شده در سال ۱۴۷۹، آن است که قدیمی ترین دانمارک موسسه و دومین قدیمی ترین در اسکاندیناوی، پس از دانشگاه اوپسالا در سوئد است. این خانه حدود ۴۰،۵۰۰ دانش آموز دارد، از جمله تقریبا ۴،۰۰۰ دانشجوی بین المللی، با ۴ پردیس، که همه آنها در کپنهاگ  دانمارک و یا در اطراف آن واقع شده اند. اکثر دوره ها در دانمارکی تدریس می شوند، گرچه تعداد کمی در انگلیس و چند در آلمان وجود دارد.

 • تحصیل در دانشکده فنی دانمارک

  توصیه این است که اگر شما  به دنبال آگاهی از قوانین ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک هستید و می خواهید که مهاجرت به دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک داشته باشید و پس از آن از اخذ اقامت دانمارک استفاده نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص شرایط ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک  و مهاجرت تحصیلی به دانمارک به صورت تلفنی و تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

  دانمارک اولین موسسه پلیتکنیک دانشکده فنی دانمارک در سال ۱۸۲۹ توسط فیزیکدان و شیمیدان مشهور دانمارک، هانس کریستین ا Øرسد تاسیس شد. امروزه یکی از نهادهای مهندسی در اروپا است که رتبه ۱۰۹ در رتبه بندی دانشگاه های جهان QS 2016/17 را در رتبه ۱۰۹ قرار داده است. در حال حاضر دانشگاه بیش از ۱۰،۶۰۰ دانش آموز را در سراسر ۲۵ اداره ثبت نام کرده است. محوطه دانشگاه آن در Kongens Lyngby، یک شهر واقع در شمال کپنهاگ قرار دارد. رنگ های رسمی این دانشگاه قرمز و خاکستری هستند و برای تیم های راگبی و والیبال مشهور است.

 • تحصیل در دانشگاه اوهوش دانمارک

  دانشگاه دوم دانمارک، دانشگاه اوهوش، رتبه ۱۱۷ در جهان است. با وجود اینکه بسیار جوانتر از دانشگاه کپنهاگ دانمارک است، این دومین قدیمیترین موسسه عالی آموزشی غیر فنی است. دانشگاه اوهوش دانمارک  در سال ۱۹۲۸ تاسیس شد و از زمان تاسیس آن، بسیار بزرگ شده است و در حال حاضر بزرگترین دانشگاه در دانمارک است. حدود ۴۴،۵۰۰ دانشجو ثبت نام می کنند، در حال مطالعه انتخاب گسترده ای از موضوعات مختلف هستند. مجلس عروسی ملکه مارگارت دوم در میان معروف ترین دانشجویان این نهاد است که در دهه ۱۹۶۰ در زمینه علوم سیاسی حضور داشتند.

 • تحصیل در دانشگاه آلبرگ دانمارک

  دانمارک چهارمین نماینده در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS ، دانشگاه آلبورگ در حال حاضر در مشترک ۳۷۴ جایگاه. این دانشگاه در سال ۱۹۷۴ تأسیس شده است و دانشجویان ۲۰،۶۵۶ دانشآموز دارند. این دانشگاه دارای سه محوطه دانشگاهی است که مهمترین آنها در شهر آلبرگ واقع شده است. دو نفر دیگر در اسبیرگ و کپنهاگ هستند. از سال ۲۰۰۷، این دانشگاه به چهار دانشکده تقسیم شده است: دانشکده علوم انسانی، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده مهندسی و علوم و دانشکده پزشکی. دانشگاه آلبرگ یک انتخاب محبوب بین دانشجویان بین المللی است که بیش از ۱۵ درصد دانشجویان دانشگاه خارج از دانمارک هستند.

 • تحصیل در دانشگاه جنوبی دانمارک

  پنجمین جایزه دانمارک در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال ۲۰۱۶/۱۷، دانشگاه جنوبی دانمارک در رتبه ۳۹۰ قرار دارد. این در سال ۱۹۹۸ پس از ادغام دانشگاه  Odense، تحصیل در دانمارک و تحصیل در دانشکده بازرگانی و مهندسی جنوب دانمارک و مرکز دانشگاه یوتلاند جنوبی امکانپذیر می باشد . در سال ۲۰۰۶، مرکز مدرسه کسب و کار در Slagelse، موسسه ملی بهداشت عمومی و Odense Teknikum نیز در این موسسه گنجانده شده است. بنابراین در خصوص ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک می توان بیان نمود که امروز دانشگاه دارای هفت پردیس است که در اوندن، اسلاژلس، کپنهاگ، کلیندینگ، اسبیرگر و سندربورگ واقع شده است. در حال حاضر بیش از ۳۲،۰۰۰ دانشجو تحصیل در دانشگاه جنوبی دانمارک دارند و ثبت نام کرده اند، که تقریبا ۲۰٪ آنها از خارج از کشور هستند.

 • دوره های آموزش زبان انگلیسی در دانمارک

  مؤسسات آموزش عالی دانمارک بیش از ۷۰۰ برنامه را به زبان انگلیسی تدریس می کنند – همه در سطح بین المللی شناخته شده و با کیفیت بالا

 • STDK بالکن فناوری دانشگاه دانمارک

  به عنوان دانشجوی بین المللی در دانمارک، شما می توانید بین بیش از ۷۰۰ برنامه درجه و ۱۳۰۰ دوره به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.

  شما متقاضی ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک می توانید به صورت کامل تحصیل کنید یا اعتبارات خود را به درجه فعلی خود اضافه کنید. حوزه های موضوعی طیف وسیعی از رشته ها را شامل می شوند – علم، فناوری، علوم دارویی، کسب و کار، معماری، طراحی، علوم انسانی و خیلی بیشتر.

  اعتبار و اعتبار در حال انجام و تضمین کیفیت تضمین می شود که همه برنامه ها دارای بالاترین کیفیت و ارتباط بین المللی هستند.

  به عنوان تحقیق نقش کلیدی در جامعه دانمارک، شما همچنین می توانید برنامه های تحقیقاتی علمی PhD و تحقیقات صنعتی بین المللی را دنبال کنید. در نهایت، اگر بخواهید طعم و مزه ای از آنچه در دانمارک می خواهید مطالعه کنید، یک مدرسه تابستانی پیشنهاد خوبی ارائه می دهد.

تحصیل در دانمارک و مقالات مرتبط

کار ضمن تحصیل در دانمارک
اقامت پس از تحصیل در دانمارک
بورسیه تحصیلی در دانمارک
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانمارک

تحصیل در دانمارک و هزینه های تحصیلی

هزینه های تحصیل در دانمارک برای دانشجویان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا رایگان است. همچنین دانشجویان سوئیسی و دانشجویانی که شامل تبادل دانشجو با دانشگاه های دانمارک هستند می توانند به صورت رایگان در دانمارک تحصیل کنند. برای سایر دانشجویان معمولا هزینه سالیانه ۶ تا ۱۶ هزار یورو برای تحصیل در دانمارک در نظر گرفته شده است. همچنین مجموعه از بورس های تحصیلی و گرنت ها توسط برخی موسسات و دانشگاه ها ارائه می شود.

در نظر داشته باشید که تحت شرایط زیر نیز نیازی به پراخت شهریه نیست.

 • اجازه اقامت دائم
 • اجازه اقامت موقتی که می تواند به اقامت دائم تبدیل شود
 • اجازه اقامت به عنوان فرزند از والدین غیر اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا که اقامت را از طریق کار دریافت کرده اند.

برای دیگر دانشجویان شهریه به شرح زیر است.

۸ تا ۲۱ هزار دلار آمریکا یا ۶ تا ۱۶ هزار یورو و ۴۵ تا ۱۲۰ هزار کرون دانمارک

برخی از بورسیه های تحصیلی و گرنت ها در دانمارک

 • نوردپلاس ( برای دانش آموزان حوزه دریای بالتیک و شمال اروپا)
 • اراسموس ( بین ۲ تا ۱۲ ماه)
 • اراسموس ماندس ، مدرک کارشناسی ارشد
 • کمیسیون فولبرایت
 • بورسیه های دولت دانمارک تحت توافق های فرهنگی
 • بورسیه های تحصیلی دولت دانمارک برای دانش آموزان غیر از اتحادیه اورپا با شرایط عالی
 • پشتیبانی آموزشی دولتی دانمارک (SU)
سخن پایانی در مورد تحصیل در دانمارک

بنابر آنچه که بیان گردید ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک امکانپذیر بوده مهاجرت تحصیلی به دانمارک و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی دانمارک اشاره نمود و اگر شما عزیزان می خواهید در رابطه با تحصیل در دانمارک اطلاعات بیشتری داشته همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص ‌ مهاجرت به دانمارک و آگاهی از شرایط ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک و چگونگی رسیدن به اخذ اقامت دانمارک و راه های‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک و قوانین ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک با مشاورین متخصص و با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص ‌ تحصیلات دانشگاهی در دانمارک و مهاجرت تحصیلی به دانمارک و در نهایت اخذ اقامت دانمارک صحبت نموده و به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 پاسخ
 1. سعید گفته:

  سلام وقتتون بخیرمن کارشناسی حقوق دارم خواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل مقطع ارشد در کشور اتریش یا دانمارک به چه صورته؟؟؟ آیا دانشگاههای رایگان در اروپا در رشته من هست؟؟؟ اگه هست نحوه پذیرش چطوره؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 2. علي موسوي گفته:

  ع – موسوي
  با سلام و احترام
  من و همسرم بالاي بين ۵۲ سال سن داريم و داراي سه فرزند مي باشيم تمايل دارم از طريق كشور سوئد يا كانادا مهاجرت بگيرم و مي دانم تنها گزينه ما سرمايه گذاري است و فقط دو فرزندم زير ۱۹ هستند كه مي توانم با خودم ببرم . آيا امكان دارد كه خود و همسرم براي آموزش زبان رفته و ساكن شويم و سپس بعد از يك سال اقامت سرمايه گذاري بگيريم . دائي و خاله همسرم و دختر عمو و پسر عموي خودم نيز مقيم سوئد هستند و خواهرم نيز مقيم كانادا مي باشد . كداميك مناسبتر است و سريعتر انجام مي گيرد .

  پاسخ
 3. محمدحسین گفته:

  سلام.من میخواستم برای ادامه تحصیل به کشور های نزدیک ایران بر م و اونجا به تحصیل خودم ادامه بدم.
  من خودم ترک زبان هستم و میتونم به زبان ترکی آناتولیک بنویسم.به نظر شما برای ادامه تحصیل به آذربایجان برم یا به ترکیه؟
  خیلی کم هم به زبان انگلیسی وارد هستم مثلا برای تامین نیاز های روزانم میتونم یجوری به طرف مقابلم بفهمونم چی نیار دارم.به نظر شما آیا میتونم تو این دوتا کشور ادامه تحصیل بدم(ترکیه و آذربایجان۹و به نظر شما کدوم از این دوتا کشور برای ادامه تحصیل مناسب تره؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   در پاسخ فرمایش شما عرض می گردد که از بین دو کشور آذربایجان و ترکیه دانشگاه های کشور ترکیه شرایط بهتری جهت ادامهم تحصیل دارند. اما توصیه می گردد برای کشورهای اروپایی یا امریکایی اقدام نمایید که از لحاظ سطح علمی و شرایط آموزشی رتبه بندی بسیار بالاتری نسبت به این کشورها دارند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 4. vafa گفته:

  با سلام
  برای تحصیل مقطع دکتری در کشور دانمارک در رشته کامپیوتر
  لطفا توضیحات کامل را برایم بگویید من زبان انگلیسی هنوز مدرکشو نگرفتم
  با تشکر

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما باید به عرض شریفتان برسانیم که برای تحصیل در مقطع دکتری شما نیازمند داشتن سوپروایزر و همینطور مدرک زبان هستید و برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود می توانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳
   ۸۸۵۶۹۱۰۷

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   هزینه های تحصیل با توجه به رشته ومقطع تحصیلی متفاوت می باشد
   پیشنهاد میشود با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 5. Omid گفته:

  سلام من دانشجوی رشته ی متالوژی هستم میخواستم برای اقامت تحصیلی اقدام کنم میتونید راهنمایی کنید ک چکار کنم؟با دیپلم ریاضی هم میشه اقامت گرفت و تحصیل کرد؟مدرک زبان نداشته باشم چجوریه؟بعد هزینه ی تحصیل ب عهده ی شخص هست یا خود دولت دانمارک قبول میکنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   برای اظهار نظر دقیق در این موضوع بایستی اطلاعات بیشتری راجع به شما وجود داشته باشد و اطلاعات شما کافی نیست اجمالا به عرض می رساند به عجهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴رض می رسد برای کشورهای اروپایی نظیر آلمان و اتریش اقدام نمایید.

   پاسخ
 6. مصطفي گفته:

  آيا در دانمارك مدارك تحصيلي (ليسانس) دانشگاه آزاد (مهندسي) قابل قبول است ؟
  حداقل هزينه يك زندگي دانشجويي و هزينه تحصيل در دانمارك به تومان ايران چقدر ميشود ؟
  متشكرم

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   مدارک تحصیلی صادر شده از دانشگاه آزاد ایران مورد قبول دانشگاههای دانمارک می باشد و هزینه تحصیل سالیانه در حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار یورو نسبت به رشته و دانشگاه متفاوت خواهد بود
   هزینه زندگی نیز ماهیانه در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو می باشد البته شما می توانید در کشورهای دیگر اروپا به صورت نیمه رایگان و یا حتی رایگان تحصیل نمایید که در این رابطه می بایست مشاوره کامل تری داشته باشید
   جهت ارائه مشاوره کامل با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ پذیرش دکترا از دانمارک از دانشگاه های مورد قبول شما باید با استاد راهنما در دانشگاه مقصد ارتباط برقرار نمائید
   شما می توانید از دانشگاه هایی پذیرش اخذ نمائید که این اجازه را به شما خواهند داد تا استاد مورد نظر را پس از اخذ پذیرش و رفتن به کشور مورد نظر انتخاب نمائید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 7. nasrinnemati گفته:

  با سلام ..خواستم لطف کنید توضیح دهید مخارج مقطع دکترا وفوق لیسانس در رشته نقاشی در دانمارک در ماه چه مبلغی است و هزینه موسسه شما برای گرفتن پذیرش از کشور دانمارک چه مبلغی است من دو پسر دارم یکی در مقطع فوق لیسانس و لیسانس میباشند و سوال دیگر اینکه دانمارک برای دانشجویای خارجی فاند هم میدهد یا خیر ..از لطف و توضیح شما بی نهایت تشکر میکنم

  پاسخ