تحصیل ارزان پزشکی در لهستان

تحصیل ارزان پزشکی در لهستان

تحصیل ارزان پزشکی در لهستان در هنگام مهاجرت به لهستان ۲۰۱۸ از جمله مهاجرت تحصیلی به لهستان پس از گرفتن وکیل مهاجرت چه شرایطی دارد ؟ شرایط تحصیل ارزان پزشکی در لهستان پس از اخذ ویزای تحصیلی لهستان برای تحصیل در لهستان و در نهایت اخذ اقامت لهستان چگونه است ؟ تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لهستان و همچنین کار دانشجویی در لهستان در هنگام تحصیل ارزان پزشکی در لهستان ممکن می باشد . در این مقاله با ما باشید .

تحصیل ارزان پزشکی در لهستان یکی از بهترین طرق مهاجرت تحصیلی در اروپای شرقی است  که تعداد کثیری از دانشجویانی که به دنبال آن هستند تا در یکی از بهترین دانشگاه های اروپا تحصیل ارزان داشته باشند بتوانند پذیرش تحصیلی اخذ نمایند . تحصیل ارزان پزشکی در لهستان و همچنین اخذ پذیرش تحصیلی لهستان از دانشگاه های لهستان با سطح علمی و کیفیت تحصیلی قابل قبول همراه است و دانشگاه های لهستان دارای قدمت و پیشینه تاریخی هستند.

تحصیل  ارزان در لهستان  برای دانشجویان خارجی بسیا مناسب است به این دلیل که نظام تحصیلی لهستان نظام تحصیلی بسیار عالی بوده که به خوبی توسعه یافته است به طوری که در قاره اروپا بعد از انگلستان، آلمان، فرانسه و اتریش در رتبه پنجم قرار دارد. از منظر دیگر تحصیل ارزان پزشکی در لهستان و اخذ پذیرش تحصیلی لهستان به این جهت توصیه می شود که لهستان کشور رو به پیشرفت و توصعه ای است که در حوزه شنگن و اتحادیه اروپا قرار دارد و می تواند راه ورود کم هزینه برای دانشجویان علاقمند به تحصیل در کشورهای مناسب دنیا باشد

 در مقایسه ای اجمالی با دیگر کشورهای اروپایی شما خوانندگان محترم می توانید تحصیل ارزان در لهستان را نسبت به دیگز کشورهای اروپایی شاهد باشید و تحصیل ارزان در لهستان می تواند برای کسانی که هدف اخذ پذیرش تحصیلی در لهستان را دارا می باشند بسیار مفید باشد چرا که اخذ پذیرش تحصیلی در لهستان بسیار ارزان بوده و کشور لهستان جهت تحصیل و مطالعه و زندگی موقعیت ویژه ای دارد.

هزینه های تحصیل در لهستان تا حدود زیادی بستگی به این دارد که شما کدام شهرستان را جهت تحصیل در لهستان انتخاب می  کنید. در این مقاله ما سعی کرده ایم هزینه های تحصیل در لهستان ، هزینه های زندگی در لهستان ، هزینه تحصیل پزشکی لهستان را بیان نماییم.

همانطور که گفته شد هزینه های تحصیل در لهستان به عوامل متعدد از جمله اینکه در چه منطقه و دانشگاهی تحصیل خواهید کرد مرتبط است. به طور کلی هزینه متوسط زندگی دانشجویی در لهستان از ۳۰۰ یورو تا ۵۰۰ یورو در ماه می باشد.

تحصیل درارزان در دانشگاه های لهستان

در زیر به بررسی چند نمونه از هزینه های زندگی در لهستان خواهیم پرداخت:

 

هزینه اجاره در یک آپارتمان کوچک  : ۲۰۰ الی۳۵۰ یورو در ماه

 هزینه خورد وخوراک : ۱۱۰ الی ۱۴۰ یورو در ماه

هزینه حمل و نقل در شهرستانهای نسبتا بزرگ:  ۱۵ الی ۲۵ یورو در ماه

هزینه های تلفن، تلفن همراه، تلویزین و رایانه و اینترنت: ۲۵ الی ۳۰ یورو در ماه

هزینه های مطالعه ۳۵ یورو الی ۴۵ یورو در ماه و همچنین هزینه های مربوط به اوقات فراغت و سرگرمی ۸۰ یورو الی ۹۰ یورو در ماه خواهد بود.

تحصیل ارزان در لهستان   تحصیل ارزان پزشکی در لهستان

با دقت در این نکته که تحصیل در رشته های پزشکی و گرایش های آن در برخی کشورها مانند سوئد و سوئیس هزینه های بسیار بالایی دارد و دریافت ویزای آن سخت می باشد و همچنین با عنایت به اینکه  تدریس و تحصیل در این کشورها به زبان محلی می باشد، لذا تحصیل ارزان در لهستان می تواند جایگزین بسیار خوبی باشد.

دوستان علاقمند به تحصیل ارزان در رشته های پزشکی لهستان و شاخه های مختلف آن یک دوره پیش نیاز یک ساله را در دروس علوم پایه ( درو س شیمی ، ریاضیات ، علوم فیزیک ، زیست شناسی ) را سپری کرده و وارد دانشگاه های علوم پزشکی خواهند شد. دانشجویان گرامی  علاقمند  به تحصیل ارزان در لهستان در رشته های پزشکی و شاخه های مختلف آن این نکته را مد نظر قرار دهند که بعد از  این دوره یک ساله  آزمون ورودی می دهند و  مزیت بارز  تحصیل در لهستان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و امثالهم این است که اینکه قبول بشوند و یا قبول نشوند وارد دانشگاه علوم پزشکی لهستان خواهند شد منتها چنانچه دانشجویی نمره کافی را کسب نکند پیش نیاز دروس مذکور را در دانشگاه سپری نماید.

از مهمترین خدماتی که موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) و شعبات همکار آن به شما علاقمندان محترم به تحصیل ارزان در لهستان در رشته های پزشکی ارائه می دهد این است که مشاوره در رشته های پزشکی به صورت تضمینی و بدون احتیاج به مدارک زبان خارجی ارائه نموده  و همچنین در دانشگاه های معتبر می توانید تحصیل ارزان در لهستان داشته باشید؛ دانشگاههایی که با دانشگاه های علوم پزشکی آمریکا ارتباطات نزدیکی دارند.

زمان شروع کورس های تحصیل در لهستان معمولا از اول اکتبر شروع می شود. مدت زمان تحصیل در لهستان در مقطع کارشناسی ۳ سال ، در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال و دکترا ۳ سال الی ۵ سال است و دانشجویان در حین تحصیل در لهستان تا سقف ۲۴ ساعت اجازه کار دارند و دانشگاه های فراوان و معتبری  دارد که دانشجویان می توانند تحصیل ارزان پزشکی در لهستان داشته باشند. برخی از دانشگاه که

دانشجویان می توانند تحصیل ارزان در لهستان داشته باشند عبارتند از :

 

Jagiellonian University

    Warsaw University

    University of Arts in Poznan

 هزینه های تحصیل در لهستان به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله محل زندگی دانشجویان در کدام منطقه باشد و در کدام دانشگاه تحصیل کنند و این نکته را می بایست مد نظر قرار داد که گران بودن یک دانشگاه همیشه به معنای این نیست که دانشگاه برتر و خوب است.

هزینه های متوسط تحصیل در لهستان :

 در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سالیانه  ۲۵۰۰ الی ۴۵۰۰یورو

برای مقطع دکترا و تخصص در حدود ۳۲۰۰ الی ۴۰۰۰یورو به ازای هر سال

برای مطالعات پزشکی و MBA   در هر سال تحصیلی ۸۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ یورو

دوره های زبان جهت تحصیل در لهستان ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰ یورو

با توجه به آنچه گفته شد تحصیل ارزان در لهستان یا کشورهای ارزان دیگر از رایج ترین و متداولترین خواسته هایی است که دانشجویان عزیز که قصد اخذ پذیزش تحصیلی در اروپا دارند همواره به دنبال آن می باشند ، منتها براساس موقعیت تحصیل در کشورهای ارزان دانشجویان محدودی به این آرمان و آرزو دست پیدا می کنند و تعداد کثیری از دانشجویان عزیز در این راه متاسفانه کامیاب نمی شوند .

موسسه مشاوره ای MIE شما را یاری خواهند کرد که با هر موقعیت تحصیلی که در آن قرار دارید ، قادر باشید از تحصیل ارزان در لهستان یا دانشگاههای ارزان خارج از کشور بهره مند شوید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در لهستان از جمله تحصیل ارزان پزشکی در لهستان می توانید با تمامی دفاتر این موسسه در سراسر دنیا و یا شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به لهستان و همچنین اخذ اقامت لهستان و شرایط تحصیل ارزان پزشکی در لهستان و یا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 3٫80 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. فرید باقری گفته:

  سلام
  من ابتدا برای ادامه تحصیل و انتقال پسرم به یکی از دانشگاههای معتبر لهستان میخواهم شرایط را بدانم .
  توضیح اینکه ایشان هم اکنون دانشجوی سال چهارم پزشکی در ایران میباشد.
  و سپس در مورد ثبت شرکت تحقیقات و تولید سیستمهای الکترونیک یا اخذ نمایندگی فروش محصولات در لهستان و نهایتا اقامت خودم و همسر و دختر ۸ ساله ام هم شرایط را میخواهم بدانم. با سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز در خصوص انتقال فرزندتان می بایست با خود دانشگاه مقصد مکاتبه کنید . در مورد ثبت شرکت نیز می توانید شرکت مادر را در ایران ثبت و شرکت وابسته را در لهستان ثبت نمائید . در این خصوص می توانید مقالات مربوط به ثبت شرکت در لهستان را در سایت های متعلق به موسسه حقوقی ملک پور مطالعه بفرمائید .

   پاسخ
 2. خسرو گفته:

  سلام

  برای زندگی و تحصیل موارد زیر نظرتان را بفرمایید:

  فرزند پسر دارای کارشناسی معماری و علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته پزشکی

  فرزند دختر ارشد روان شناسی بالینی و علاقه مند به پزشکی

  پدر خانواده دکتری علوم سیاسی و علاقه مند به زندگی همراه همسر و دو فرزند فوق الذکر

  با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید اطلاعات کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ